Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 17:42:19 vasta tsitaadiga

See on hea, huumorivõtmes, kokkuvõte. Mis juhtub kui osta kõiki münte.

Jah, suurem osa altcoinidest on scam.


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 18:06:29 vasta tsitaadiga

Launger, selliste puhul on see, et ma ei viitsi eriti kuskil väljaspool Binance-i ja Coinbase-i jageleda. Olen mõelnud, et peaks mingi swapi kasutusele võtma, a ei viitsi väga sadat erinevat platvormi käitada.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 19:30:40 vasta tsitaadiga

rmc,

Paras peavalu on jah see saja erineva platvormi ja swapiga majandada. Kogemused olemas icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.05.2022 19:38:54 vasta tsitaadiga

Mis selle swapiga nii keerulist on? Kontot pole vaja ja majandad läbi oma walleti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 19:44:50 vasta tsitaadiga

Käiski 28k peal ära see oli suht ette näha talvel. Suht alati on kukkunud koin läbi aegade.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 23:04:57 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Launger, selliste puhul on see, et ma ei viitsi eriti kuskil väljaspool Binance-i ja Coinbase-i jageleda. Olen mõelnud, et peaks mingi swapi kasutusele võtma, a ei viitsi väga sadat erinevat platvormi käitada.

https://aurora.plus/dashboard siit saad tasuta ~4$ väärtuses airdropi ecosüsteemi kui tahad icon_biggrin.gif

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2022 08:05:17 vasta tsitaadiga

Pakun, et nüüd tuleb veel kord 28k ehmatus ja siis 32-35k
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2022 08:05:43 vasta tsitaadiga

Tegelikult krypto on gambling nagu ka mmod korra panustad tekib hasart. Korra võid saada sealt püramiidist midagi ja tegib isu jälle panustada lõpuks tekib sõltuvus mis on haigus. Hea ,et ise kaua ei mässanud krüptoga korra tekkis huvi siis kadus.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 18.05.2022 08:08:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2022 08:06:59 vasta tsitaadiga

Kui sellega elatist teenid, siis vast mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2022 08:14:25 vasta tsitaadiga

Elatist teenida tasuks mingi ekslusiivse asjaga milllel kulutusi pole õieti. Ka see eeldab ,et paned paar tuhhi magama ja 4 korjad. Transport peab olema tasuta muidu ei tasu ka kodus midagi teha. Vähemalt väikese kulutsega.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2022 12:13:12 vasta tsitaadiga

Pisikesed krüptod on sellised hasardi variandid jah.
Vaatan, et kõik suuremad eile ostetud krüptod on pisut langenud tänaseks (NEAR, BNB ja MATIC), ainult see IDEX ikka veel plussis ja vaja tihti seisu kontrollida, muutub kiirelt. ANC oli paar päeva tagasi üks suurimaid tõusjaid, nüüd suurim langeja, maha magasin müügi...
Noja täna on siis max kerkijad jalgpalli-krüptod... SANTOS +200%-ga 1. Õnneks suurimad langejad on alla 12%, ANC-ga eesotsas.

Pigem suskan 30€ langevale NEAR-le ja ei vaata enam kui panustaks üksteise võidu tõusvatele vuti-klubide token-ite alla, millede seisul tuleb iga tund silm peal hoida, et kas kellelgi värav ja token tõuseb icon_smile.gif - liiga kurnav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2022 12:27:34 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, oleneb, mida teha tahad. Niisama põnev on tõesti igasuguseid krahhe ja muid üllatusi jälgida. Ja proovida nende pealt midagi endalegi tasku panna.

Kui tahad kindlama peale minna, siis võta pigem top50 hulgast mõni münt, panusta sellele ja jäta aastateks see münt rahule. Privaatvõti muidugi enda kätte. Paperwallet või ledger vms meetod abiks.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2022 13:36:26 vasta tsitaadiga

Kunagi ka ajasin taga nende kiirete mullide tekkimisi ja lõhkemisi. Liiga rändom asi ikkagi. Lihtsam on kerge võimendusega BTC swingide peale hüpata pigem. Trend is your friend.
33-35k short. 26-28k long.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2022 15:05:58 vasta tsitaadiga

DVDRW, ja väljumiseks on margin call? icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 19.05.2022 15:03:12 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120008079/investeerimispankur-naeb-ahvardavaid-pilvi-kerkimas-meid-voib-ees-oodata-piinarikas-periood

Arvamusi? palju see võib mõjutada veelgi crypto langust icon_question.gif

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 16:31:45 vasta tsitaadiga

medicopter, siin ju siililige selge, kas mõjutab või aetakse niisama möla
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 20:47:47 vasta tsitaadiga

Ilmselt kõik investeerimishuvilised oskavad arvata, et järgmine majanduskrahh tuleb sügav ja korralik. Ja ka seda oskavad arvata, et ega see tulemata ei jää.
Jackpoti küsimuse vastus, mida kõik teada soovivad on, millal täpselt see krahh algab? Ehk juba ongi alanud?

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 20:55:20 vasta tsitaadiga

Kristoferr, õige küsimus pole millal või kuidas , kuhu raha kantida
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 21:02:17 vasta tsitaadiga

Masu ajal on hea rahas või kindlustatud väärtustes olla ja siis mingi hetk peale suuremat kukkumist ellujääjatesse vaikselt sisse ostma hakata. icon_smile.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 21:13:38 vasta tsitaadiga

Hetkel jääb mulje, et eurodes hoidmine ei tõota head
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 21:39:37 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
Hetkel jääb mulje, et eurodes hoidmine ei tõota head


Siis tuleb rubladesse panna. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 22:11:55 vasta tsitaadiga

kulda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2022 10:57:40 vasta tsitaadiga

Ei tasu muretseda.

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120008403/microstrategy-juht-bitcoin-hakkab-maksma-miljoneid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2022 13:19:27 vasta tsitaadiga

ATH ajal on raske osta pikemaks investeeringuks. Aga praegu küll mingit hirmu pole. 99% kindlusega käib ATH ära 3-5 aasta jooksul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2022 14:09:40 vasta tsitaadiga

Samasuguse kindlusega nagu lubati btc 100K sellel aastal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2022 17:57:36 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Samasuguse kindlusega nagu lubati btc 100K sellel aastal.

Teed järeldusi selle tüübi põhjal? icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2022 18:45:02 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mis elukas see on. Üldiselt on harjumus finantsuudiseid teksti kujul tarbida mitte mingeid tsirkusevideosid vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2022 13:29:50 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120008951/uus-negatiivne-maailmarekord-nii-palju-raha-ei-ole-keegi-kunagi-kaotanud-kui-see-mees-asja

100€-st 10 tegemine on samas suurem kahju, kuna mõjutab otseselt võimet ära elada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2022 14:04:27 vasta tsitaadiga

Kui see 100€ oli teadlikult mahamängimiseks eraldatud siis pole ju hullu. Algusest peale on ju korrutatud, et investeerida tohib ainult raha mida julged kaotada. Aga ikka ujuvad välja need "Kaotasin kogu elu säästud ja panin veel püksid ka panti" sellid näoga nagu oleks neile liiga tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2022 10:40:53 vasta tsitaadiga

Esimest korda kogu BTC ajaloos 8 nädalat jutti punane küünal icon_eek.gif
Mingi lõõgastusralli võiks ju tulla ometi icon_rolleyes.gif
Siis saab hakata shorte valmis panema (31-35k) thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2022 10:44:50 vasta tsitaadiga

Kui sa panid aasta tagasi €100 BTCsse kasvama siis on sul praegu €101.
Kui pool aastat tagasi siis €100->€53.


viimati muutis anubis 23.05.2022 10:47:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2022 10:45:24 vasta tsitaadiga

DVDRW, altcoinid siin on paar päeva elavnenud jällegi. Äkki tuleb hoopis altcoinide ralli nüüd.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2022 10:53:14 vasta tsitaadiga

Ei usu. Nüüd on usaldus altide vasti palju väiksem
Vaatan mitu nädalat juba nädala algus algab veresaunaga. Kas ka täna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2022 17:50:10 vasta tsitaadiga

Rahvas vaikselt kolib puhkama oma rahadega. Ennem sügist ei hakka siin ilmselt miskit suuremat toimuma
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 11:34:54 vasta tsitaadiga

DVDRW, mis platvormil neid shorte paned? Mõtlesin, et peaks ka selle asja korralikult selgeks tegema, et järgmist tõusu-lainet mitte maha magada.
Eile ostsin erinevaid krüptosi ja täna juba ca -30€ hävingut, oleks pidanud täna ostma, kiirustasin veel icon_smile.gif Ainult see ANC muudkui kasvab, aga ei tea kui turvaline turule vastassuunas liikujale panustada on... sealt 20-st 40€ juba nädalaga koos. Siis ostsin 20€ eest LUNA + 20€ eest ANC-i (kahte suurimat langejat).
Mullide püüdmisega enam ei tegele, ainult paar ALPINE F1 Motosport tokenit jätsin (tuli veel teade, et osale loosis), kui võidad, siis auhinnaks saad tulla vaatama vormeli mehhaanikuid ja testsõidule icon_razz.gif - selle peale kerkis hind veits, aga algul üles vedasid ALPINE tõusvad jalgpalli koondiste tokenid paar päeva tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 11:36:04 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, pea vastu, tõusulaine pole enam kaugel: https://www.lookintobitcoin.com/charts/rhodl-ratio/
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 12:00:10 vasta tsitaadiga

Pakun, et alte veel vara akumuleerima hakata:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Treidida parem vast Phemexis kuna tasud madalamad kui Bybitis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 12:05:55 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
DVDRW, mis platvormil neid shorte paned? Mõtlesin, et peaks ka selle asja korralikult selgeks tegema, et järgmist tõusu-lainet mitte maha magada.
Eile ostsin erinevaid krüptosi ja täna juba ca -30€ hävingut, oleks pidanud täna ostma, kiirustasin veel icon_smile.gif Ainult see ANC muudkui kasvab, aga ei tea kui turvaline turule vastassuunas liikujale panustada on... sealt 20-st 40€ juba nädalaga koos. Siis ostsin 20€ eest LUNA + 20€ eest ANC-i (kahte suurimat langejat).
Mullide püüdmisega enam ei tegele, ainult paar ALPINE F1 Motosport tokenit jätsin (tuli veel teade, et osale loosis), kui võidad, siis auhinnaks saad tulla vaatama vormeli mehhaanikuid ja testsõidule icon_razz.gif - selle peale kerkis hind veits, aga algul üles vedasid ALPINE tõusvad jalgpalli koondiste tokenid paar päeva tagasi.


Olen tähele pannud, et Binances tõusevad need ühte tüüpi tokenid tihti samaaegselt, seejuures tüübina ka Binance-i Launchpadist/Launchpoolist väljutatud...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 12:31:29 vasta tsitaadiga

Ma konverdin ETH-i Binance-s teisteks coinideks, et oleks huvitavam ja OKX on ka veel TON-i jaoks... Phemex-it hakkan avastama kui kaevuri nii 500+ Mhs peale saan, täna veel 2 kokku ~395 ETH + TON ~10 GHz. Raha eest olen kaarte ostnud, mitte krüptot...

Eile tegin erandi ja lükkasin ca 300€ Bitcoin-i, ATOM-i, AXS-i, BNB ja NEAR-i alla, täna juba ca 40€ vaesem icon_neutral.gif oleks võinud kaardile hoida, pagana surnud kass ikka veel põrkas...

NB! See MMCrypto tuuber oli huvitav leid! (sarnane nagu oli tuuber Vitaly oma prankidega) icon_biggrin.gif

P.S. Kas ANC on altcoin?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 12:34:54 vasta tsitaadiga

Huvitav kust talle see raha tuleb. Youtubist?
Treidimises ta küll hea ei paista olevat.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 12:44:50 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, 1) proovi treidides FOMO tajuda ja vb. ka vältida (kuigi kohati on hea ka "rongile hüpata", siis oluline on mitte rongi alla hüpata icon_lol.gif)
2) altcoinid on algselt kõik peale BTC, lisaks on väiksemad "junnid" omakorda shitcoinid icon_lol.gif

DVDRW, pakuks, et MMCrypto on üks suurematest kickbackide saajatest referralite kaudu... samas on ilmselt tal vara ikkagi tegelikult rendikas või laenude peal...
samas näitab ju koguaeg oma treide ka, mis tal lahti on ja, mida ta nendega teeb.. edutuks ka ei nimetaks pigem, kuigi pole pikemat aega ta üheülbalisi ja lameda stiiliga videoid vaadanud icon_lol.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 12:49:33 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, sa oled vaesem alles siis kui need kryptod maha myyd. Enne mitte. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 12:53:04 vasta tsitaadiga

Seda ka. Buy high, sell low pole parim taktika icon_lol.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 12:59:56 vasta tsitaadiga

Ma olen monda kryptokopikat aastat viis ja peale hoidnud. Kannatust on vaja. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 13:43:29 vasta tsitaadiga

"Diamond hands baby"
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 14:10:35 vasta tsitaadiga

Ma ei jaksa Wirksi suunamudimist ära oodata...

Mida tänased krüptokunnid, oma eelmise aasta lõpus välja hõigatud: "BTC nelja aasta trendist" julgevad rääkida ?

Kogu see karusell on pea peale keeratud või on siiski "Igor Mangi stiilis" tähemärke kuskil näha ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 14:33:25 vasta tsitaadiga

Piisab kui saad aru, et krüptodel on tsükkel ja vaatad BTC halvingu järgi icon_lol.gif*

*tavamajanduse kokkukukkumisel on muidugi ennustamatud tulemused.. :]

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 14:44:22 vasta tsitaadiga

Ega tark pole see, kes on kuidagi rikkaks saanud. Vahest teed targa otsuse ja kaotad, rumala otsuse puhul oleks joppamisi võitnud, aga see veel tarka otsust valeks ei tee, isegi kui ajutiselt kaotasid targa valikuga... icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 15:39:01 vasta tsitaadiga

Kõik BTC tipud ja põhjad selgitatud. Krüptot juhivad 100% jooned või siis teisisõnu peamiselt kaks patterni: bump and run "reversal" ja bump and run "bottoms".
https://www.upload.ee/image/14168409/BTC1.jpg (29K)
https://www.upload.ee/image/14168411/BTC2.jpg (52K)
https://www.upload.ee/image/14168414/BTC3.jpg (69K)
https://www.upload.ee/image/14168415/BTC4.jpg (33K)
https://www.upload.ee/image/14168417/BTC5.jpg (kus hetkel oleme)
https://www.upload.ee/image/14168418/BTC6.jpg (tulevik1)
https://www.upload.ee/image/14168419/BTC7.jpg (tulevik2)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 15:39:09 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
"Diamond hands baby"
Spoiler Spoiler Spoiler

See tüüp ju müüs 5 aastat tagasi krüpto ära ja ütles, et pole hea investeering millega tegeleda 🤷
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.