Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 14:38:13 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/7522210/musk-pani-oma-twitteri-ostu-plaani-ajutiselt-pausile


ilmselt oli mehel natue lunasse investeeritud

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 14:43:50 vasta tsitaadiga

Dreamlover, Lunasse? Tähendab kuule ve?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xett1
HV kasutaja
xett1

liitunud: 11.02.2018




sõnum 13.05.2022 18:12:47 vasta tsitaadiga

Mida arvate bitgertist (brise)? Tasub investeerida? Olen hetkel otsingul mida iga kuiselt soetama hakata, bitcoin ja muu selline ei sobi mille hind kõrge on väiksele investorile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beam
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 13.05.2022 18:36:39 vasta tsitaadiga

xett1 kirjutas:
Mida arvate bitgertist (brise)? Tasub investeerida? Olen hetkel otsingul mida iga kuiselt soetama hakata, bitcoin ja muu selline ei sobi mille hind kõrge on väiksele investorile.


Ega ei pea ju tervet bitcoini korraga ostma. Kui iga kuu tervet ei jõua osta siis osta pool
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xett1
HV kasutaja
xett1

liitunud: 11.02.2018




sõnum 13.05.2022 18:49:40 vasta tsitaadiga

beam kirjutas:
xett1 kirjutas:
Mida arvate bitgertist (brise)? Tasub investeerida? Olen hetkel otsingul mida iga kuiselt soetama hakata, bitcoin ja muu selline ei sobi mille hind kõrge on väiksele investorile.


Ega ei pea ju tervet bitcoini korraga ostma. Kui iga kuu tervet ei jõua osta siis osta pool


Nu põhjus miks ma otsin sellist shitcoini mille hind madal on (kuni €10) see et nendega teenimise võimalus imo suurim pikas perspektiivi , varemgi näinud 100% tõuse aasta jooksul jne, muidugi ei kavatse siin rikkaks saada kuu või kahega aga lihtsalt paigutada ülearust raha kuhugi ja vaadata mis paari aastaga sellest saab. Samas pole see bitcoin, etherum ja litecoin kunagi tõmmanud, ju siis sp et kunagi sai rongist maha jäetud.
Jääks ikka selle algse küsimise juurde ja vaataks kes mida arvab antud shitcoinist, on mingit tulevikku näha või mitte? Googlest loen nii head kui halba, üks arvab et scam ja teine et üks parimaid investeerimiseks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.05.2022 18:58:10 vasta tsitaadiga

Siin vist enne tuleks market cap ja supply värk selgeks teha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 21:56:41 vasta tsitaadiga

Kas tegu oli aruka investeeringu või kalli kuid tühja lotopiletiga, selgub hiljem. Kasum ja risk jäävad alati korrelatsioonis olema. Ma soovitaks hetkel pigem ADA-t, XRP-d vms - ei ole päris ühepäevaliblikad ja samas BTC/ETH-ga võrrelduna piisavalt odavad, et mitmekordseks hinnatõusuks pole nii suurt psühholoogilist piiri ees. Samas on BTC/ETH ka poole aastaga 50% langenud, nii et eelmise ATH-ni ongi üsna täpselt 100% minna.

BTW, miks mitte ka BNB kui suurima krüptobörsi omatoodang? Kuni Binance'i töös ja arenduses hoida plaanitakse, on neil motti ka oma valuutat pidada. Liigub BTC/ETH-ga suht sama graafikut mööda, kuid kuna on ikkagi odavam, võib tipus parema tootlikkusega üllatada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serty
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2019




sõnum 13.05.2022 22:36:30 vasta tsitaadiga

Minu arvamus et btc alati mõttekas osta eriti nüüd kus jube madal hind.Ise soovitaks mõnda autostaking lehte nagu safuu,titano jne..Hetkel küll coinid madalad aga kui tõusevad siis võid hästi teenida ja lisaks võid võtta ka mõne bnb mineri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 23:11:13 vasta tsitaadiga

Tõenäoliset on see 25k ajutine põhi. Suure tõenäosusega testime seda veel ja järgmine kord ka murrame juba.
Pakun, et 23k saab olema päris põhi kuskil. Või kui asi väga hulluks läheb kuni 14k quick wick.
Praegu on all üle -50% niiet võib vaikselt koguma hakata küll thumbs_up.gif
Ma teen pikema swingi kui 25 päeva EMA ületab 50 päeva EMA (roheline joon ületab punast).
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 00:06:29 vasta tsitaadiga

Ostsin igast krüptot. Aga Bitcoini pmtl. ei ostnud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 01:28:18 vasta tsitaadiga

Palun saage aru, et igasugused võimendusega krüptolaenud ja nendele ehitatud mündid on sisuliselt püramiidskeemile ehitatud ponzi.

Vaja on paariprotsendilist hälvet sisse-välja et tuleks samasugune pangajooks nagu LUNAga.

Eriti olukorras kus arendajad on süsteemi ehitanud Feedback loopi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 14.05.2022 02:29:25 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
https://majandus.postimees.ee/7522210/musk-pani-oma-twitteri-ostu-plaani-ajutiselt-pausile


ilmselt oli mehel natue lunasse investeeritud


Kui see päriselt nii on, siis on arusaadavalt selge, et blackrock nurjas meelega Twitteri ostu, teades Eloni rahakoti sisu. Alles see oli, kui vanguard rabeles hirmsasti, et Eloni Twitteri osaluse protsenti üle lüüa, et Elon ei saaks suurima Twitteri aktsionärina jõupositsioonidelt muudatusi nõuda. (blackrock omab osalust vanguardis ja vanguard omab osalust blackrockis, ehk sama kamp investoreid)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 04:02:12 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:
blackrock nurjas meelega Twitteri ostu, teades Eloni rahakoti sisu

Elon ei saa SMS- laenu või mida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 11:40:07 vasta tsitaadiga

Jaaa ööga LUNA +2000% ning suht oma vanale market capile tagasi. Palju õnne kõigile osavõtjatele.
_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 14.05.2022 12:42:08 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
caarel kirjutas:
blackrock nurjas meelega Twitteri ostu, teades Eloni rahakoti sisu

Elon ei saa SMS- laenu või mida?


Kui naabril on auto müügis, mida väga tahad ja ta müüb seda rublade eest ja teisel naabril on just õige hulk rublasid koos, kes ka tahab seda autot omale, kuid müük toimub vaid teatud väärtusega rublade eest, sest auto omanikul on rublasid vaja teise väärt tehingu tarvis. Nüüd kui esimesel naabril on valuutaputkades ilge raha sees ja ta keerab rublatehingutega kursi pekki, siis ta nurjabki teise naabri autoostu soovi ning lisaks jookseb ka naaber oma rubladega viimases hirmus putkasse, et päästa veel mis päästa annab ning müüb enda rubladki odavalt maha. Edasi on juba suva, kas osta see auto või jääda ootama, millal autot tullakse kopikate eest pakkuma, sest koos rubladega on ka auto hind langenud.

Twitter, Luna, Vanguard, Blackrock, Citadel, Musk teemas see kõik nii lihtne muidugi pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 12:42:44 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Jaaa ööga LUNA +2000% ning suht oma vanale market capile tagasi. Palju õnne kõigile osavõtjatele.


Tuleb juurde osta. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 12:54:23 vasta tsitaadiga

30 000% juba icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 13:56:22 vasta tsitaadiga

DVDRW, ehk siis euro panid, 300 said tagasi. Mõnus Buratiino rahapuu ju. thumbs_up.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 14:01:07 vasta tsitaadiga

Ja ma jätsin viimase 10-eurose sisse panemata kui hind põhjas oli.... icon_lol.gif

(Oli plaanis, ent jälgisin liikumist ja siis pidin muid asju tegema hakkama, FML).

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 15:43:45 vasta tsitaadiga

Jõudsin hommikul ostes veel +45% sellest sõidust kaasa teha, aga edasi vaevalt tal kuhugi tõusta.
Aga jah oleks selle käigu enne magamaminekut teinud, siis too 2500% oleks juba retirement laks olnud. Peab tulevikus rohkem vaba raha hoidma selliste happeningude jaoks.

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 15:47:28 vasta tsitaadiga

Võtsin mõne gaziljon nulliga koguse juurde. Hea ju, kui nõnda soodsalt saab. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 01:19:17 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Võtsin mõne gaziljon nulliga koguse juurde. Hea ju, kui nõnda soodsalt saab. icon_smile.gif

Siinse foorumi kontekstis esined sa nagu kohalik "musk", rikkur siutsub, siis peaks kogu see taksojuhtide kamp järgi siristama ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 11:31:19 vasta tsitaadiga

OPollo, ei tasu nüüd kadedal kombel sapine ka olla! Foorum on lõbus koht, relaxed atmosfäär, umbes nagu saunas, kus kõik võrdselt palja persega beer_yum.gif

viimati muutis jaanjaapan 16.05.2022 11:46:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 11:35:26 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
yerba kirjutas:
Võtsin mõne gaziljon nulliga koguse juurde. Hea ju, kui nõnda soodsalt saab. icon_smile.gif

Siinse foorumi kontekstis esined sa nagu kohalik "musk", rikkur siutsub, siis peaks kogu see taksojuhtide kamp järgi siristama ?


Kui sinu jaoks on paarsada eurot võrdne kohaliku Muskiga ehk siis rikkuriks olemisega, siis on keeruline lugu tõesti. Tõenäoliselt elavad kõik taksojuhid ka paremini. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 13:12:50 vasta tsitaadiga

Panin teema pealkirja NB!-ga märkuse, nüüd vast kõigil safe.

Tunnistage üles, kes iga allakäiguastet LUNA puhul ostnud on? icon_lol.gif

Downtrend-Kwon-i Twitter on vaikne: https://twitter.com/stablekwon/with_replies

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 13:15:39 vasta tsitaadiga

rmc, ja ikka sai ostetud erinevaid suurusjärke allakäiku. Alustasin 3 eur kandis. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 13:27:19 vasta tsitaadiga

Ma pole viimaste sündmustega väga kursis. Luna plokiahelaga on tehniliselt kõik korras? Kas on vähimatki põhjust arvata, et see asi taastub? Niisama raha kaevu loopida pole nagu mõtet...
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 13:29:59 vasta tsitaadiga

Ma õnneks APE-sin hiljem küll, ent ka piisavalt valedel hetkedel icon_lol.gif

Reserve lubatakse pumbata: https://old.reddit.com/r/terraluna/comments/uqou2e/lfg_reserves_incoming_hope_awaits/
Reservidest hakatakse UST hoidjaid kompenseerima, väiksematest alates: https://www.reddit.com/r/terraluna/comments/uqrmda/remaining_lfg_reserves_to_pay_out_smallest/
tsitaat:
As of now, the Foundation’s remaining reserves consist of the following assets:

· 313 $BTC

· 39,914 $BNB

· 1,973,554 $AVAX

· 1,847,079,725 $UST

· 222,713,007 $LUNA (of which 221,021,746 is currently staked with validators)

The Foundation is looking to use its remaining assets to compensate remaining users of $UST, smallest holders first.

We are still debating through various distribution methods, updates to follow soon.


Vitalik on rahul (@ väiksemad): https://thecryptobasic.com/2022/05/16/ethereum-founder-vitalik-buterin-strongly-agrees-with-terras-plan-to-compensate-small-terrausd-ust-investors-over-rich-investors/ ( https://twitter.com/VitalikButerin/status/1525561624974700545 )

https://old.reddit.com/r/terraluna/comments/uqqmmk/proposal_1221_vs_proposal_1273/ - burnimist tahetakse mängu tuua (Community: https://station.terra.money/proposal/1273 vs Team: https://station.terra.money/proposal/1221 ; Community proposali teema eraldi: https://old.reddit.com/r/terraluna/comments/uqonom/this_will_save_luna_please_vote_and_share/ )

https://thecryptobasic.com/2022/05/16/binance-ceo-says-buy-back-or-burn-terra-luna-to-create-value-confirms-exchange-doesnt-hold-ust/ "Binance CEO Says The Exchange Doesn’t Hold Any UST and Terra team should Burn LUNA to help price recover."

_________________


viimati muutis rmc 16.05.2022 13:30:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 13:30:05 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ma pole viimaste sündmustega väga kursis. Luna plokiahelaga on tehniliselt kõik korras? Kas on vähimatki põhjust arvata, et see asi taastub? Niisama raha kaevu loopida pole nagu mõtet...


Plokiahelaga peaks lood hästi olema. Aga see raha, mis kaevu sai visatud, on seal nii sügaval, et ega enam kätte ei saa. Aga viskamise ajal tundus hea mõte. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 13:30:55 vasta tsitaadiga

Soetasid suveniiri lihtsalt icon_lol.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 13:37:31 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt küll soetasin suveniiri. Kuna minu LUNAd on äsja alles trükikojast tulnud.

“The last few days, we tried hard to support the Terra community. In my tweets, I am simply pointing out the potential issues from my understanding. Minting, and forking, don’t create value. Buying back, and burning does but requires funds. Funds that the project team may not have.”

Huvitav, mismoodi see tagasiostmise programm välja peaks nägema.

Põletamisega tundub asi lihtsam - lihtsalt igast ostu-müügi tehingust läheb mingi protsent LUNAt ahju ära ja ongi põletatud. Kui LUNAl vunk sees, siis on tehinguid ka omajagu ning põlebki ereda leegiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.05.2022 13:38:45 vasta tsitaadiga

https://agora.terra.money/t/terra-ecosystem-revival-plan/8701
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 13:49:20 vasta tsitaadiga

Ah, ma hammustasin ka osade teenitud intresside eest natuke. Veidi põnevam ja kahju ei ole. icon_smile.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 15:01:27 vasta tsitaadiga

Kui nt LUNA tõuseks 11$ peale, siis oleks bitcoinist möödas.
211. kohal hetkel icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.05.2022 15:05:29 vasta tsitaadiga

See peaks juba 1 sendi peal juhtuma ikka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 15:34:50 vasta tsitaadiga

Ükski teine münt kuhugi põrutamas ei tundu olevat, niiet pole ka maha müünud oma kotikest.
Eks 50/50 kummas suunas ta minna võib, ametlikest kanalitest on täielik vaikus, see viimase paari päeva kauplemine on ikka täielik spekuleerimine

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 10:40:26 vasta tsitaadiga

Täna igasugused krüptod kallinevad... oleks vist õige aeg osta 3x20€ eest midagi eksootilist näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 10:53:52 vasta tsitaadiga

Surnud kassi põrge lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 10:57:22 vasta tsitaadiga

Ei märka küll eilsega võrreldes erilist nihet (kui külgsuunalist mitte arvestada).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 11:25:19 vasta tsitaadiga

Optimistlikum ots, igasugused pisikesed krüptod:
Spoiler Spoiler Spoiler


About crypto all väga vähe infot. Eraldi guugeldada tüütu. Nagu black jack, et valid nr. + värv ja lihtsalt panustad icon_smile.gif Parem ikka kui kasiino, mäng kestab vähemalt kauem. icon_biggrin.gif
Oskab keegi öelda mida kindlalt ei tasuks võtta?
See pole eriline finants nõuanne ka, rohkem mäng...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 11:40:19 vasta tsitaadiga

DYOR on ikka põhiline, ent huvitavate projektide osas olen ise ka suur kõrv. Mõne small cap asja võiks ju portfelli panna taas.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 12:00:35 vasta tsitaadiga

DYOR - otsisin münti omajagu, kuniks taipasin,et DYOR = Do Your Own Research vist icon_wink.gif

Project Galaxy - huvitav nimi, uus, algul tõusis kiirelt... nüüd ei tea
RARE - marketplace for artworks... ka huvitav
IDEX - suurim kerkija 24h

ANC - ostsin. Langes, kerkis, jälle langeb, 20€-st järel 7€ viimase viie päevaga

Siin peab teadma mida vaadata... nagu enne kasutaja Janis märkis, et market cap ja supply värk on tähtsad no ja siis raskem on juba suurt ülevaadet näha, et kes ja mis plaanidega on konkreetse krüpto loonud.


viimati muutis jaanjaapan 17.05.2022 13:10:11, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 12:07:21 vasta tsitaadiga

Kui väikeste koinidega kasiinot mängida, siis pigem võtta palju erinevaid. Kui ühe peale panna, siis võib juhtuda nagu siin ühega juhtus köh LUNA köh köh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 17.05.2022 12:08:03 vasta tsitaadiga

Keda ETH L2 teema huvitab siis soovitan BOBA-l silma peal hoida https://boba.network/.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 12:13:38 vasta tsitaadiga

Pakun, et enamus altidest on scamid/püramiiidiskeemid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 12:35:33 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=we0BR0Nu1_E
Sisuliselt UST kaob, vana Luna stagneerub ja sureb ilmselt välja. Luna fork saab nimeks Terra Classic ja arendajad kolivad sellele üle.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 12:53:25 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kui väikeste koinidega kasiinot mängida, siis pigem võtta palju erinevaid. Kui ühe peale panna, siis võib juhtuda nagu siin ühega juhtus köh LUNA köh köh

Ehk vähendad riski ja koos sellega ka võimalikku kasumit. Ja kui pidevalt jälgid, siis närid juba 10>100 tõusu peale küüsi ja kibeled languse kartuses kasumit välja võtma ega jõua miljoniteks muutumist kuidagi ära oodata...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 13:32:25 vasta tsitaadiga

Valus
https://fortune.com/2022/05/16/binance-luna-terrausd-ust-stablecoin-retail-investors-crypto-crash/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 15:22:14 vasta tsitaadiga

Võtan 10-20€ väikseid, 30-60€ keskmisi ja kui sadu oleks, siis Bitcoin, aga nii kui 300€ on koos, tahaks hoopis kaevandamise kaarti osta. Meeldivad videokaardid.... BNB ka hea, see on nagu Binance aktsia ehk oleneb kuidas vahetus/investeerimise platvormil läheb. Pole täitsa rulett.

Muideks see LUNA mündi looja olevat väga ebameeldiv isik, kel meeldib teiste miljardäride vastu ülbelt tsäutsuda, ja see olevat talle juba kätte maksnud. Muide sel asiaadil on veel coine, millesse ma ei panustaks. Vaatasin YoTube-st videot...

Huvitav kas see kunsti-krüpto RARE tegeleb taolise asjaga nagu Binance profiili Avatarid (eriti kallis jama)...

Galaxy algne tõus võis olla alguse elevus...

FLUX on kaevandatav ja see vast peaks üsna ladna olema võtta 40€ eest + BNB

NB! Nende krüptotega on praegu nagu vanasti pankadega (oli palju), samuti kaupluste + putka ja burgsi ärisi oli iga nurga peal erinev. Nüüdseks on põhiliselt suured ketid üle võtnud. Ega neid kasumlike krüptosigi tulevikus nii palju jää!

rex, eri coinidele panin ja jupi kaupa peaks välja võtma... IDEX-i võtsin 30€ eest, vaevalt see kaua tõuseb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2022 17:00:55 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
IDEX - suurim kerkija 24h

Oluline näitaja on see, kes on suurim kerkija järgmise, mitte eelmise 24h jooksul

rmc kirjutas:
DYOR on ikka põhiline, ent huvitavate projektide osas olen ise ka suur kõrv. Mõne small cap asja võiks ju portfelli panna taas.

Tšeki seda, väga värskelt IPOst tulnud, pole veel rankigi.
https://twitter.com/deip_world
https://www.coingecko.com/en/coins/deip-protocol#social

Kiireim viis osta on exchangest NEAR > NEAR wallet > https://app.ref.finance/

NEAR ennast omada on ka suht kasulik aeg tuleval tsüklil mu arust, institutsioonide rahasi täiega sisse maetud, täiega ehitatakse seal platvormil ja kliimaneutraalsus ka kõrge prioriteet. Metapoolis ~11% APY + Ref.finance või Trisolaris.io saab veel stNEAR+wNEAR liquidity poolist ~11% APY.

Versasity't soovitan kah, Proof of View konsensuse edendajad. Verawalletis stakedes ~18.25% APY

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.