|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
13.05.2022 14:43:50
|
|
|
| Dreamlover, Lunasse? Tähendab kuule ve?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xett1
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2018
|
13.05.2022 18:12:47
|
|
|
| Mida arvate bitgertist (brise)? Tasub investeerida? Olen hetkel otsingul mida iga kuiselt soetama hakata, bitcoin ja muu selline ei sobi mille hind kõrge on väiksele investorile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beam
HV kasutaja
liitunud: 18.11.2002
|
13.05.2022 18:36:39
|
|
|
| xett1 kirjutas: |
| Mida arvate bitgertist (brise)? Tasub investeerida? Olen hetkel otsingul mida iga kuiselt soetama hakata, bitcoin ja muu selline ei sobi mille hind kõrge on väiksele investorile. |
Ega ei pea ju tervet bitcoini korraga ostma. Kui iga kuu tervet ei jõua osta siis osta pool
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xett1
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2018
|
13.05.2022 18:49:40
|
|
|
| beam kirjutas: |
| xett1 kirjutas: |
| Mida arvate bitgertist (brise)? Tasub investeerida? Olen hetkel otsingul mida iga kuiselt soetama hakata, bitcoin ja muu selline ei sobi mille hind kõrge on väiksele investorile. |
Ega ei pea ju tervet bitcoini korraga ostma. Kui iga kuu tervet ei jõua osta siis osta pool |
Nu põhjus miks ma otsin sellist shitcoini mille hind madal on (kuni €10) see et nendega teenimise võimalus imo suurim pikas perspektiivi , varemgi näinud 100% tõuse aasta jooksul jne, muidugi ei kavatse siin rikkaks saada kuu või kahega aga lihtsalt paigutada ülearust raha kuhugi ja vaadata mis paari aastaga sellest saab. Samas pole see bitcoin, etherum ja litecoin kunagi tõmmanud, ju siis sp et kunagi sai rongist maha jäetud.
Jääks ikka selle algse küsimise juurde ja vaataks kes mida arvab antud shitcoinist, on mingit tulevikku näha või mitte? Googlest loen nii head kui halba, üks arvab et scam ja teine et üks parimaid investeerimiseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
13.05.2022 18:58:10
|
|
|
| Siin vist enne tuleks market cap ja supply värk selgeks teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.05.2022 21:56:41
|
|
|
Kas tegu oli aruka investeeringu või kalli kuid tühja lotopiletiga, selgub hiljem. Kasum ja risk jäävad alati korrelatsioonis olema. Ma soovitaks hetkel pigem ADA-t, XRP-d vms - ei ole päris ühepäevaliblikad ja samas BTC/ETH-ga võrrelduna piisavalt odavad, et mitmekordseks hinnatõusuks pole nii suurt psühholoogilist piiri ees. Samas on BTC/ETH ka poole aastaga 50% langenud, nii et eelmise ATH-ni ongi üsna täpselt 100% minna.
BTW, miks mitte ka BNB kui suurima krüptobörsi omatoodang? Kuni Binance'i töös ja arenduses hoida plaanitakse, on neil motti ka oma valuutat pidada. Liigub BTC/ETH-ga suht sama graafikut mööda, kuid kuna on ikkagi odavam, võib tipus parema tootlikkusega üllatada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
serty
HV vaatleja
liitunud: 14.04.2019
|
13.05.2022 22:36:30
|
|
|
| Minu arvamus et btc alati mõttekas osta eriti nüüd kus jube madal hind.Ise soovitaks mõnda autostaking lehte nagu safuu,titano jne..Hetkel küll coinid madalad aga kui tõusevad siis võid hästi teenida ja lisaks võid võtta ka mõne bnb mineri
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.05.2022 23:11:13
|
|
|
Tõenäoliset on see 25k ajutine põhi. Suure tõenäosusega testime seda veel ja järgmine kord ka murrame juba.
Pakun, et 23k saab olema päris põhi kuskil. Või kui asi väga hulluks läheb kuni 14k quick wick.
Praegu on all üle -50% niiet võib vaikselt koguma hakata küll
Ma teen pikema swingi kui 25 päeva EMA ületab 50 päeva EMA (roheline joon ületab punast).
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
14.05.2022 00:06:29
|
|
|
| Ostsin igast krüptot. Aga Bitcoini pmtl. ei ostnud!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
14.05.2022 01:28:18
|
|
|
Palun saage aru, et igasugused võimendusega krüptolaenud ja nendele ehitatud mündid on sisuliselt püramiidskeemile ehitatud ponzi.
Vaja on paariprotsendilist hälvet sisse-välja et tuleks samasugune pangajooks nagu LUNAga.
Eriti olukorras kus arendajad on süsteemi ehitanud Feedback loopi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
14.05.2022 02:29:25
|
|
|
Kui see päriselt nii on, siis on arusaadavalt selge, et blackrock nurjas meelega Twitteri ostu, teades Eloni rahakoti sisu. Alles see oli, kui vanguard rabeles hirmsasti, et Eloni Twitteri osaluse protsenti üle lüüa, et Elon ei saaks suurima Twitteri aktsionärina jõupositsioonidelt muudatusi nõuda. (blackrock omab osalust vanguardis ja vanguard omab osalust blackrockis, ehk sama kamp investoreid)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
14.05.2022 04:02:12
|
|
|
| caarel kirjutas: |
| blackrock nurjas meelega Twitteri ostu, teades Eloni rahakoti sisu |
Elon ei saa SMS- laenu või mida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
14.05.2022 12:42:08
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| caarel kirjutas: |
| blackrock nurjas meelega Twitteri ostu, teades Eloni rahakoti sisu |
Elon ei saa SMS- laenu või mida? |
Kui naabril on auto müügis, mida väga tahad ja ta müüb seda rublade eest ja teisel naabril on just õige hulk rublasid koos, kes ka tahab seda autot omale, kuid müük toimub vaid teatud väärtusega rublade eest, sest auto omanikul on rublasid vaja teise väärt tehingu tarvis. Nüüd kui esimesel naabril on valuutaputkades ilge raha sees ja ta keerab rublatehingutega kursi pekki, siis ta nurjabki teise naabri autoostu soovi ning lisaks jookseb ka naaber oma rubladega viimases hirmus putkasse, et päästa veel mis päästa annab ning müüb enda rubladki odavalt maha. Edasi on juba suva, kas osta see auto või jääda ootama, millal autot tullakse kopikate eest pakkuma, sest koos rubladega on ka auto hind langenud.
Twitter, Luna, Vanguard, Blackrock, Citadel, Musk teemas see kõik nii lihtne muidugi pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
14.05.2022 12:42:44
|
|
|
| Launger kirjutas: |
| Jaaa ööga LUNA +2000% ning suht oma vanale market capile tagasi. Palju õnne kõigile osavõtjatele. |
Tuleb juurde osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.05.2022 12:54:23
|
|
|
30 000% juba
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
14.05.2022 13:56:22
|
|
|
DVDRW, ehk siis euro panid, 300 said tagasi. Mõnus Buratiino rahapuu ju.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.05.2022 14:01:07
|
|
|
Ja ma jätsin viimase 10-eurose sisse panemata kui hind põhjas oli....
(Oli plaanis, ent jälgisin liikumist ja siis pidin muid asju tegema hakkama, FML).
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
14.05.2022 15:43:45
|
|
|
Jõudsin hommikul ostes veel +45% sellest sõidust kaasa teha, aga edasi vaevalt tal kuhugi tõusta.
Aga jah oleks selle käigu enne magamaminekut teinud, siis too 2500% oleks juba retirement laks olnud. Peab tulevikus rohkem vaba raha hoidma selliste happeningude jaoks.
_________________ https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
14.05.2022 15:47:28
|
|
|
Võtsin mõne gaziljon nulliga koguse juurde. Hea ju, kui nõnda soodsalt saab.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
16.05.2022 01:19:17
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Võtsin mõne gaziljon nulliga koguse juurde. Hea ju, kui nõnda soodsalt saab.  |
Siinse foorumi kontekstis esined sa nagu kohalik "musk", rikkur siutsub, siis peaks kogu see taksojuhtide kamp järgi siristama ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
16.05.2022 11:31:19
|
|
|
OPollo, ei tasu nüüd kadedal kombel sapine ka olla! Foorum on lõbus koht, relaxed atmosfäär, umbes nagu saunas, kus kõik võrdselt palja persega
viimati muutis jaanjaapan 16.05.2022 11:46:35, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.05.2022 11:35:26
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Võtsin mõne gaziljon nulliga koguse juurde. Hea ju, kui nõnda soodsalt saab.  |
Siinse foorumi kontekstis esined sa nagu kohalik "musk", rikkur siutsub, siis peaks kogu see taksojuhtide kamp järgi siristama ? |
Kui sinu jaoks on paarsada eurot võrdne kohaliku Muskiga ehk siis rikkuriks olemisega, siis on keeruline lugu tõesti. Tõenäoliselt elavad kõik taksojuhid ka paremini.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.05.2022 13:12:50
|
|
|
Panin teema pealkirja NB!-ga märkuse, nüüd vast kõigil safe.
Tunnistage üles, kes iga allakäiguastet LUNA puhul ostnud on?
Downtrend-Kwon-i Twitter on vaikne: https://twitter.com/stablekwon/with_replies
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.05.2022 13:15:39
|
|
|
rmc, ja ikka sai ostetud erinevaid suurusjärke allakäiku. Alustasin 3 eur kandis.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.05.2022 13:29:59
|
|
|
Ma õnneks APE-sin hiljem küll, ent ka piisavalt valedel hetkedel
Reserve lubatakse pumbata: https://old.reddit.com/r/terraluna/comments/uqou2e/lfg_reserves_incoming_hope_awaits/
Reservidest hakatakse UST hoidjaid kompenseerima, väiksematest alates: https://www.reddit.com/r/terraluna/comments/uqrmda/remaining_lfg_reserves_to_pay_out_smallest/
| tsitaat: |
As of now, the Foundation’s remaining reserves consist of the following assets:
· 313 $BTC
· 39,914 $BNB
· 1,973,554 $AVAX
· 1,847,079,725 $UST
· 222,713,007 $LUNA (of which 221,021,746 is currently staked with validators)
The Foundation is looking to use its remaining assets to compensate remaining users of $UST, smallest holders first.
We are still debating through various distribution methods, updates to follow soon. |
Vitalik on rahul (@ väiksemad): https://thecryptobasic.com/2022/05/16/ethereum-founder-vitalik-buterin-strongly-agrees-with-terras-plan-to-compensate-small-terrausd-ust-investors-over-rich-investors/ ( https://twitter.com/VitalikButerin/status/1525561624974700545 )
https://old.reddit.com/r/terraluna/comments/uqqmmk/proposal_1221_vs_proposal_1273/ - burnimist tahetakse mängu tuua (Community: https://station.terra.money/proposal/1273 vs Team: https://station.terra.money/proposal/1221 ; Community proposali teema eraldi: https://old.reddit.com/r/terraluna/comments/uqonom/this_will_save_luna_please_vote_and_share/ )
https://thecryptobasic.com/2022/05/16/binance-ceo-says-buy-back-or-burn-terra-luna-to-create-value-confirms-exchange-doesnt-hold-ust/ "Binance CEO Says The Exchange Doesn’t Hold Any UST and Terra team should Burn LUNA to help price recover."
_________________

viimati muutis rmc 16.05.2022 13:30:21, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.05.2022 13:30:05
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Ma pole viimaste sündmustega väga kursis. Luna plokiahelaga on tehniliselt kõik korras? Kas on vähimatki põhjust arvata, et see asi taastub? Niisama raha kaevu loopida pole nagu mõtet... |
Plokiahelaga peaks lood hästi olema. Aga see raha, mis kaevu sai visatud, on seal nii sügaval, et ega enam kätte ei saa. Aga viskamise ajal tundus hea mõte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.05.2022 13:30:55
|
|
|
Soetasid suveniiri lihtsalt
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.05.2022 13:37:31
|
|
|
Tõenäoliselt küll soetasin suveniiri. Kuna minu LUNAd on äsja alles trükikojast tulnud.
“The last few days, we tried hard to support the Terra community. In my tweets, I am simply pointing out the potential issues from my understanding. Minting, and forking, don’t create value. Buying back, and burning does but requires funds. Funds that the project team may not have.”
Huvitav, mismoodi see tagasiostmise programm välja peaks nägema.
Põletamisega tundub asi lihtsam - lihtsalt igast ostu-müügi tehingust läheb mingi protsent LUNAt ahju ära ja ongi põletatud. Kui LUNAl vunk sees, siis on tehinguid ka omajagu ning põlebki ereda leegiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
16.05.2022 15:01:27
|
|
|
Kui nt LUNA tõuseks 11$ peale, siis oleks bitcoinist möödas.
211. kohal hetkel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
16.05.2022 15:05:29
|
|
|
| See peaks juba 1 sendi peal juhtuma ikka?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
16.05.2022 15:34:50
|
|
|
Ükski teine münt kuhugi põrutamas ei tundu olevat, niiet pole ka maha müünud oma kotikest.
Eks 50/50 kummas suunas ta minna võib, ametlikest kanalitest on täielik vaikus, see viimase paari päeva kauplemine on ikka täielik spekuleerimine
_________________ https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.05.2022 10:40:26
|
|
|
| Täna igasugused krüptod kallinevad... oleks vist õige aeg osta 3x20€ eest midagi eksootilist näiteks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.05.2022 10:53:52
|
|
|
| Surnud kassi põrge lihtsalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.05.2022 10:57:22
|
|
|
| Ei märka küll eilsega võrreldes erilist nihet (kui külgsuunalist mitte arvestada).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.05.2022 11:25:19
|
|
|
Optimistlikum ots, igasugused pisikesed krüptod:
Spoiler 
About crypto all väga vähe infot. Eraldi guugeldada tüütu. Nagu black jack, et valid nr. + värv ja lihtsalt panustad Parem ikka kui kasiino, mäng kestab vähemalt kauem.
Oskab keegi öelda mida kindlalt ei tasuks võtta?
See pole eriline finants nõuanne ka, rohkem mäng...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.05.2022 11:40:19
|
|
|
DYOR on ikka põhiline, ent huvitavate projektide osas olen ise ka suur kõrv. Mõne small cap asja võiks ju portfelli panna taas.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.05.2022 12:00:35
|
|
|
DYOR - otsisin münti omajagu, kuniks taipasin,et DYOR = Do Your Own Research vist
Project Galaxy - huvitav nimi, uus, algul tõusis kiirelt... nüüd ei tea
RARE - marketplace for artworks... ka huvitav
IDEX - suurim kerkija 24h
ANC - ostsin. Langes, kerkis, jälle langeb, 20€-st järel 7€ viimase viie päevaga
Siin peab teadma mida vaadata... nagu enne kasutaja Janis märkis, et market cap ja supply värk on tähtsad no ja siis raskem on juba suurt ülevaadet näha, et kes ja mis plaanidega on konkreetse krüpto loonud.
viimati muutis jaanjaapan 17.05.2022 13:10:11, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.05.2022 12:07:21
|
|
|
| Kui väikeste koinidega kasiinot mängida, siis pigem võtta palju erinevaid. Kui ühe peale panna, siis võib juhtuda nagu siin ühega juhtus köh LUNA köh köh
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.05.2022 12:13:38
|
|
|
| Pakun, et enamus altidest on scamid/püramiiidiskeemid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.05.2022 12:53:25
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Kui väikeste koinidega kasiinot mängida, siis pigem võtta palju erinevaid. Kui ühe peale panna, siis võib juhtuda nagu siin ühega juhtus köh LUNA köh köh |
Ehk vähendad riski ja koos sellega ka võimalikku kasumit. Ja kui pidevalt jälgid, siis närid juba 10>100 tõusu peale küüsi ja kibeled languse kartuses kasumit välja võtma ega jõua miljoniteks muutumist kuidagi ära oodata...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.05.2022 15:22:14
|
|
|
Võtan 10-20€ väikseid, 30-60€ keskmisi ja kui sadu oleks, siis Bitcoin, aga nii kui 300€ on koos, tahaks hoopis kaevandamise kaarti osta. Meeldivad videokaardid.... BNB ka hea, see on nagu Binance aktsia ehk oleneb kuidas vahetus/investeerimise platvormil läheb. Pole täitsa rulett.
Muideks see LUNA mündi looja olevat väga ebameeldiv isik, kel meeldib teiste miljardäride vastu ülbelt tsäutsuda, ja see olevat talle juba kätte maksnud. Muide sel asiaadil on veel coine, millesse ma ei panustaks. Vaatasin YoTube-st videot...
Huvitav kas see kunsti-krüpto RARE tegeleb taolise asjaga nagu Binance profiili Avatarid (eriti kallis jama)...
Galaxy algne tõus võis olla alguse elevus...
FLUX on kaevandatav ja see vast peaks üsna ladna olema võtta 40€ eest + BNB
NB! Nende krüptotega on praegu nagu vanasti pankadega (oli palju), samuti kaupluste + putka ja burgsi ärisi oli iga nurga peal erinev. Nüüdseks on põhiliselt suured ketid üle võtnud. Ega neid kasumlike krüptosigi tulevikus nii palju jää!
rex, eri coinidele panin ja jupi kaupa peaks välja võtma... IDEX-i võtsin 30€ eest, vaevalt see kaua tõuseb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
17.05.2022 17:00:55
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
| IDEX - suurim kerkija 24h |
Oluline näitaja on see, kes on suurim kerkija järgmise, mitte eelmise 24h jooksul
| rmc kirjutas: |
| DYOR on ikka põhiline, ent huvitavate projektide osas olen ise ka suur kõrv. Mõne small cap asja võiks ju portfelli panna taas. |
Tšeki seda, väga värskelt IPOst tulnud, pole veel rankigi.
https://twitter.com/deip_world
https://www.coingecko.com/en/coins/deip-protocol#social
Kiireim viis osta on exchangest NEAR > NEAR wallet > https://app.ref.finance/
NEAR ennast omada on ka suht kasulik aeg tuleval tsüklil mu arust, institutsioonide rahasi täiega sisse maetud, täiega ehitatakse seal platvormil ja kliimaneutraalsus ka kõrge prioriteet. Metapoolis ~11% APY + Ref.finance või Trisolaris.io saab veel stNEAR+wNEAR liquidity poolist ~11% APY.
Versasity't soovitan kah, Proof of View konsensuse edendajad. Verawalletis stakedes ~18.25% APY
_________________ https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent |
|
| tagasi üles |
|
 |
|