Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 13:19:11 vasta tsitaadiga

Esimest korda näen, et telefonile teavitust ei tule, meilile oli tulnud. Kõik mitme müüja alis asjad olid ringi pakendatud ühte suurde kotti. Makse ei soovitud.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.07.2021 20:41:43 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
On ikka tohutult postiasutusi

Kahtlaselt palju jah, eestis polegi nii palju neid.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2021 08:45:52 vasta tsitaadiga

Kuskil maikuus tuli Omnivalt kiri.
"
Välismaalt pakke vanaviisi pakiautomaati tellides võib tekkida probleeme
Kas oled välismaalt kaupa pakiautomaati tellides sisestanud aadressi reale automaadi andmed ja lisanud oma telefoninumbri? Sellist lahendust kasutades ei pruugi pakk GDPR reeglite tõttu enam kohale jõuda. Selle asemel märgi tellimusele oma kodune aadress ja kontaktandmed ning määra Minu Omniva keskkonnas oma eelistused, kuhu automaati Sinu saadetised suuname.
"
Tegin tookord kõik ära ja hakkasin jälle kodusele aadressile pakke tellima lootuses neid automaadist kätte saada. Aga seni kõik pakid tulevad postkontorisse, sest koju nad ju pakke juba aastaid ei too.
Kas kellelgi on see pakkide automaati suunamine töötanud ka?
Postkontoris tädid ei oska öelda, miks pakk automaati ei lähe. E-mailile saadetud küsimusele ka Omniva ei vasta.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2021 11:40:18 vasta tsitaadiga

Kõik pakid tulevad automaati, isegi kui tel. numbrit ei ole peal.
On sul ikka https://minu.omniva.ee/ lehel kõik asjad õigesti täidetud?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2021 20:13:27 vasta tsitaadiga

Kuidas seda valesti täita üldse? Enda aadress on kirjas ja siis märgitud automaadid kust sooviksin kätte saada. Ja ei toimi.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2021 20:21:58 vasta tsitaadiga

someguy kirjutas:
Kuidas seda valesti täita üldse? Enda aadress on kirjas ja siis märgitud automaadid kust sooviksin kätte saada. Ja ei toimi.


Võrdle seda aadressi mis ommniva lehel panid sellega mis kaupa tellides andsid. Omniva lehel on ilmselt õige, see ei lase mingit läbu sisestada, aga välismaalt tellides on küll see aadressi kontroll lõdvem ehk võisid mõne näpuka teha.
Kuna oled profiilis asukohaks märkinud Pärnu, siis võib ka olla mingi porr täpitähtedega ehk võid proovida panna Parnu. Välismaine müüja võib vabalt saata Pärnu asemel P#rnu vms. ja siis süsteem ei matchi ära. Sama ka tänava ja isiku nimedega. Nii imelik kui see ka pole, esineb selliseid probleeme jätkuvalt isegi 2021 aastal.... seda eriti USA-st tellides, aga ka mõnel Hiina müüjal on sarnaseid jamasid.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 15:54:52 vasta tsitaadiga

https://www.omniva.ee/meie/uudised/koik_uudised/news/euroopa_liidu_valiste_pakkide_deklareerimine_muutus_oluliselt_lihtsamaks
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.07.2021 16:11:36 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
https://www.omniva.ee/meie/uudised/koik_uudised/news/euroopa_liidu_valiste_pakkide_deklareerimine_muutus_oluliselt_lihtsamaks

tsitaat:
Automaatse e-deklaratsiooni lahendus rakendub vaid kuni 150-euroste saadetiste puhul ning mugavuslahenduse teenustasu on 2,35 euro

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 16:22:54 vasta tsitaadiga

Asi on kohati ikka segane... on keegi saanud sotti Kust ja kuidas saab selle ioss numbri?
Palju lihtsam oleks kui näiteks aliexpress ei korjaks maksuraha. Siis deklareeriks ise ja maksaks maksud Eestisse.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 17:56:47 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Asi on kohati ikka segane... on keegi saanud sotti Kust ja kuidas saab selle ioss numbri?
Palju lihtsam oleks kui näiteks aliexpress ei korjaks maksuraha. Siis deklareeriks ise ja maksaks maksud Eestisse.

Miks on seda numbrit sul vaja? See number on mõeldud postiettevõttele ja tollile.
Tollilaos lähevad asjad ilmselt kahte lehte: ioss numbriga kättetoimetamisele ja ilma deklareerimisele.
Minul kolm pakki ootamas postkontoris, ostet juulis. Ali rehkendas maksu ja kasseeris, endal deklareerida polnd vaja. Nii on mugav.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 22:18:13 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
pois11 kirjutas:
Asi on kohati ikka segane... on keegi saanud sotti Kust ja kuidas saab selle ioss numbri?
Palju lihtsam oleks kui näiteks aliexpress ei korjaks maksuraha. Siis deklareeriks ise ja maksaks maksud Eestisse.

Miks on seda numbrit sul vaja? See number on mõeldud postiettevõttele ja tollile.
Tollilaos lähevad asjad ilmselt kahte lehte: ioss numbriga kättetoimetamisele ja ilma deklareerimisele.
Minul kolm pakki ootamas postkontoris, ostet juulis. Ali rehkendas maksu ja kasseeris, endal deklareerida polnd vaja. Nii on mugav.

No kui see on nii, siis on OK süsteem. Aga ali teemas aetakse ioss numbrit taga, endal ka pakid tulemas, eks siis näha ole kuidas see deklareerimine käib.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 16.08.2021 10:26:31 vasta tsitaadiga

Ma pole kindel, kas see on nüüd õige teema, kuid otsing sõnale andis vaid Omniva teema. Eks moded vajadusel liiguta.

SportsDircti seekordne pakk on tulnud DHLi asemel wnDirect postiga, tracking saadab Aramexi lehele. Näen, et pakk istub pikemat aega tollivormistuse ootel, aga mailile pole midagi saadetud, nüüd hakkasingi ise otsima. On vaid trackingnumber ja kaal, mis ei klapi paki eeldatava kaaluga. Teadmata on, kuhu pakk edasi toimetatakse, aadressiks on ühe poe automaat (varem läks sellega olenevalt vedajast DPD või DHLi kappi).
Aramexi lehel kaevates saab nende Eesti partneri DK LOGISTICS OÜ veebilehe, aga sinna trackingut sisestades ei leita midagi.

On kellelgi sellise transpordiga kokku puutunud ja oskaks paar abistavat sõna öelda?

E: DK Logisticsi chat on väga abivalmis. Neile see pakk ei tulnud, vaid läks UPSi kätte. Muidugi UPSilt mingit maili pole ja nende trackingu viitenumbri järgi selgub, et saadetakse juba tagasi icon_neutral.gif

On siin UPSi teema eraldi? Kas nad toovad ainult kulleriga koju või on mingi võimalus kuhugi automaati ka saada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 12:26:37 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/7356667/omniva-lopetab-segaduse-vahendamiseks-saadetise-detailse-liikumise-naitamise
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 29.10.2021 12:16:02 vasta tsitaadiga

Keegi Fedexi on kasutanud viimasel ajal? Mul UK-st tuli pakk teisipäeval. Samal päeval sai deklareeritud ja pakk vabastatud. Alguses lubati kolmapäevks, siis neljapäevaks ja täna tuli teade, et lükkus esmaspäeva hoopis icon_biggrin.gif Keegi hobusega veab neid pakke v? Mul UPS-i ja DHL-iga on pakid tavaliselt isegi varem kohale jõudnud kui neil delivery pakub.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 12:32:30 vasta tsitaadiga

Viimane kord fedexiga pakk tuli 8 nàdalat, see oli ammmu aga täielik fail.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002



Online
sõnum 29.10.2021 15:34:17 vasta tsitaadiga

Nendega ilmselt lähebki kaua, minul jõudis septembri lõpus saadetud pakk kohale oktoobri keskel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 17:38:52 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
https://majandus.postimees.ee/7356667/omniva-lopetab-segaduse-vahendamiseks-saadetise-detailse-liikumise-naitamise

Pigem on see selleks, et kunde ei teaks aru pärida, kui asi kuskil toppama jääb.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 29.10.2021 19:19:00 vasta tsitaadiga

sarvik kirjutas:
Nendega ilmselt lähebki kaua, minul jõudis septembri lõpus saadetud pakk kohale oktoobri keskel.


Rääkisin siis täna klienditeenindusega, et mis värk on ma kolm päeva järjest juba oma plaan muutnud, sest pakk pidi tulema. Öeldi, et nende andmeil on pakk ikka tollis veel, mis on jabur kuna nende enda Fedexi teavitus tuli , et pakk vabastatud icon_smile.gif Natukese aja pärast siis kirjutati tagasi ja vabandati, et neil süsteemis viga. smh.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 14:31:10 vasta tsitaadiga

Midagi mõistlikku ka sealt kontorist:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95134209/omniva-valmistub-jouludeks-uue-arenduse-abil-mahub-pakiautomaatidesse-tuhandeid-pakke-rohkem

Loodetavasti on kilkamiseks põhjust.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2021 23:35:29 vasta tsitaadiga

Endal hetkel selline teema, et sai läbi Discogsi esimene müük tehtud. Postitasin siis pakikese ilusti ära 16 november. Jälgimisnumberi viimane uuendus 18 november, et väljus riigist ja kogu lugu. Enne saatmist veel küsisin ka spetsiaalselt, kas ikka jõuab jõuludeks Austraaliasse kohale- jajaa, vabalt. icon_rolleyes.gif
_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2021 23:40:11 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

Mingi suvaline teenindaja ei saa sellist asja lubadu ju.

Enne covidi keset suve polnud üle 2 nädala midagi märkimisväärset.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2021 02:25:27 vasta tsitaadiga

tere112 kirjutas:
Endal hetkel selline teema, et sai läbi Discogsi esimene müük tehtud. Postitasin siis pakikese ilusti ära 16 november. Jälgimisnumberi viimane uuendus 18 november, et väljus riigist ja kogu lugu. Enne saatmist veel küsisin ka spetsiaalselt, kas ikka jõuab jõuludeks Austraaliasse kohale- jajaa, vabalt. icon_rolleyes.gif

Covidi ajal peab Austraalia puhul julgelt arvestama vähemalt ühe kuuga et saadetis üldse riiki jõuab. Praegusel jõuluperioodil lisa veel nädal-kaks sellele ajale. Septembris sai sõbrale pakk saadetud ja see läks sinna poolteist kuud.
Kindlasti pead vormistama saadetise pakina, mitte tähitud maksikirjana. Austraalia posti jälgimissüsteem RR algusega koode ei tunnista ja sellepärast jälgimisinfo ennast ei uuenda. Hinnas mingit vahet ei ole, lihtsalt natuke rohkem paberimajandust.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2022 12:45:16 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2022 01:07:08 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 00:57:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2022 01:09:59 vasta tsitaadiga

See? https://www.ecommerce-nation.com/epacket-what-it-is-how-it-works-and-more-things-you-should-know/
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2022 03:03:37 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 00:57:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2022 15:39:30 vasta tsitaadiga

Vale koht.

viimati muutis alartt 07.04.2022 22:11:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2022 15:46:53 vasta tsitaadiga

Mis seos sellel omnivaga on?

Ali ja teiste hiina pahnapoodide teema -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=624913
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2022 23:42:34 vasta tsitaadiga

Täiesti p*rses, millised idioodid ikka omnivas töötavad. Pakk oli lihtsalt päeva jooksul aeda visatud. Ei mingit kõnet ega midagi, et midagi üldse tulema peaks täna. Terve päeva olin kodus ka. Praegu lampi lihtsalt leidsin, et mingi karp on aia ääres kirjadega allpool.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2022 07:05:25 vasta tsitaadiga

mulle oli Venipak visand paki aeda. Olin tänulik, et kontaktivabalt selle kätte sain, neile mugaval ajal, ega pidanud sellepärast koju sõitma töölt, et pakki vastu võtta icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2022 07:28:30 vasta tsitaadiga

Jah, helistavad ja lepid kokku, et jätavad, mitte lambist ei viska üle aia nagu ameerika ajalehed
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 19.04.2022 06:20:40 vasta tsitaadiga

Omniva ja Hiina partner lõpetavad ühisfirma Post11 tegevuse

https://majandus.postimees.ee/7503037/omniva-ja-hiinlaste-uhine-e-kaubandusfirma-pannakse-kinni

https://arileht.delfi.ee/artikkel/96433017/omniva-ja-hiina-kullerfirma-uhisettevote-lopetab-tegevuse-otsus-ei-tulnud-kergelt
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 13:41:21 vasta tsitaadiga

Nüüd tahab et deklareeriksin. Kas toote väärtuse alla läheb koos maksuga või ilma? See on sinna omniva deklareerimise lahtrisse
Spoiler Spoiler Spoiler


Kauba värk:
Spoiler Spoiler Spoiler

Täpselt ma aru ei saa miks ma üldse deklareerima pean, ebay juba küsis maksud. Et ebay ja eesti toll võiks omavahel rahapakke vahetada ja mind sealt välja jätta icon_biggrin.gif


viimati muutis alartt 28.04.2022 13:51:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2022 13:45:48 vasta tsitaadiga

Ikka lõppsumma
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 14:02:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ikka lõppsumma

Oot siin on midagi viltu. ebay küsis maksu ja eesti toll küsib maksu?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 14:14:01 vasta tsitaadiga

Deklareerima peab kui saadetise infoga pole IOSS numbrit kaasas. Ehk EMTA ei tea et maksud tasutud ja kelle poolt.
Täidad deklari ära, paned eBay IOSS numbri sinna kaasa ja kogu lugu.

Toote väärtus on kauba väärtus+transport ehk 106.66 + 5.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2022 14:16:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Täpselt ma aru ei saa miks ma üldse deklareerima pean, ebay juba küsis maksud.

Teatud juhtudel pead deklareerima ikka kuigi maksud on tasutud.
Lisaks, mis maksud, kas käibemaks, tollimaks?
Makse on erinevaid


IOSS number peaks ebay teema avapostis olema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 14:19:31 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
.

Kummaline, leidsin tax invoice lehelt selle kauba Iossse ülesse.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 14:25:42 vasta tsitaadiga

alartt, see peab elektrooniliselt ka liikuma süsteemide vahel korrektselt. Keegi ei loe mingeid sildikesi paki pealt.
--> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10969122&highlight=ioss#10969122

Mul on see IOSS ka osadel Aliexpressi pakkidel puudu olnud kuigi maksud tasutud. Eks tuli siis see 5 min deklari peale ära kulutada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 15:01:57 vasta tsitaadiga

Tänud kõigile, ise oleks ehk topelt maksnu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 15:57:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

IOSS number peaks ebay teema avapostis olema

Seal seda siiski pole kahjuks.
Kel vaja, siis Aliexpressi teema avapostis on küll:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=624913
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2022 16:11:45 vasta tsitaadiga

My bad, panin valesti
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2022 11:04:15 vasta tsitaadiga

Mis ajast alist tulevad asjad antakse venipakki kätte ja peab mingi x asukohta neile järgi minema?

Pakk pidi tulema akadeemia teel olevasse automaati, kuid viidi järve keskusesse soki poodi...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2022 11:06:29 vasta tsitaadiga

kjaups, misasja icon_lol.gif
Omnivga koodiga pakk anti venipaki kätte?

Kunagi ammusel ajal viis omniva venipaki asju ääremaadele.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2022 11:09:59 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mis ajast alist tulevad asjad antakse venipakki kätte ja peab mingi x asukohta neile järgi minema?

Post11 hakkab ju kohe-kohe otsi kokku tõmbama, äkki siis juba tasapisi harjutavad kliente?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 09.05.2022 11:13:30 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitab milline näeb välja Omniva nimega petukiri, siis järgnev tekst viib sellisele lingile(hoiatus: andmete õngitsemine ja kontolt võetud raha ei tagastata). Näete väikest summat tasumisena aga võetakse maksimaalne summa, tuhandetes. Selliseid "imelikke" Omniva pakiteateid USA serverist tuleb ka edaspidi.
192.163.202.120 server.rosesnbelkacem.com Scottsdale Arizona US AS46606 Unified Layer
-------- Original Message --------
Subject: {Spam?} Teie pakk ootab!
Date: 2022-05-09 10:36
From: "Omniva klienditeenindus" <info omniva.ee>
To:

Saime teie paki oma kontorisse kätte ja meil tuleb tasuda summa,
et saaksime teie aadressile kohale toimetada.

Summa: EUR 1,90
Kuupäev: 2022-05-09

omniva.ee/en/domestic/double?token=X1NVVl3 [1 viide tegelikule aadressile on lõpus]

Šīs saites derīguma termiņš beigsies 3 dienas pēc nosūtīšanas.

Kind Regards

Heli

Klienditoe konsultant

info omniva.ee

+372661661é

Kliendikeskus

Help

* Prices for private customers [2]
* Prices for business customers [3]
* FAQ for private customers [4]
* FAQ for business customers [5]
* Parcel machine emptying times [6]

USEFUL INFORMATION

* Locations and opening hours [7]
* Track and trace [8]
* Find a postal code [9]
* Contact [10]s
* Become a business customer [11]

Book a courier (for business clients) [12]

PRIVATE CUSTOMER SERVICE

661 6616
info omniva.ee
Mon-Fri 9:00-20:00
Sat-Sun and on public holidays
9:00-15:00

See the information on the opening hours and locations of post offices
HERE [7]

BUSINESS CUSTOMER SUPPORT

* 664 3444
* ariklient omniva.ee
* Mon-Fri 8.00 - 17.00

SOCIAL MEDIA


Links:
------
[1 Kirja tegelik link, paki eest tasumise sarnane] https://www.bio-chanvre-felinois.fr/wp-admin/mode/httpswwwomnivaeeest/

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2022 11:55:42 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Kui kedagi huvitab milline näeb välja Omniva nimega petukiri, siis järgnev tekst viib sellisele lingile(hoiatus: andmete õngitsemine ja kontolt võetud raha ei tagastata). Näete väikest summat tasumisena aga võetakse maksimaalne summa, tuhandetes.

tsitaat:
Taotlus registreeriti edukalt.

Makse on tehtud, teie pakk on teel!


Tore, jään nüüd pakki ootama. Paha on see, et suvalist numbrijada ei aktsepteerita, väidetavalt meilile (huvitav küll, millisele?) saadetud kontrollkoodi võis küll suvalise panna, vaja oli krediitkaardi generaatoriga miskit tekitada.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 12:48:28 vasta tsitaadiga

https://www.omniva.ee/meie/uudised/koik_uudised/news/lati_postis_takerdunud_80_000_saadetist_joudsid_pika_hilinemisega_eestisse

tsitaat:

Läti Postis takerdunud 80 000 saadetist jõudsid pika hilinemisega Eestisse

Läti Postis takerdunud ligikaudu 80 000 saadetist jõudsid suure hilinemisega Eestisse. Tavapärasest palju pikema transpordiaja põhjuseks olid COVID pandeemiast ja Ukraina sõjast tingitud rahvusvaheliste tarneahelate häired.

Läti Postist selgitati, et tegemist on peamiselt Aliexpressi lihtsaadetistega, mis on teele pandud Hiinast. Kõige varasemad saadetised on postitatud eelmise aasta lõpus ja selle aasta alguses. Saadetiste pikka hilinemist põhjustasid nii liinivedude muudatused Hiinast Lätti kui ka Ukraina sõjast tingitud rahvusvaheliste transpordipiirangute tõttu muutunud seniste vedude trajektoor. Muutunud olukorras korraldati ümber lennutransport maapealseks ja kohandati selleks ka vastavaks Läti tolli saadetiste vastuvõtmise protseduurid. Lisaks tekkis Lätis viivitusi saadetiste andmete kontrollimisel ja tollis dokumentide vormistamisel. Läti Post vabandab saadetiste hilinemise pärast!

Kuigi mõned Eestisse jõudnud saadetised on oma tarnetähtaja ületanud ning tõenäoliselt juba kaupmehe poolt saajatele hüvitatud, toimetab Omniva pakid tellijateni kiirendatud korras lähiajal.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 15:16:20 vasta tsitaadiga

Niimoodi toetab Eesti Vabariik elu maal:
https://online.le.ee/2022/05/14/omniva-suleb-pooled-laane-nigula-postipunktid/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2022 10:04:51 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Niimoodi toetab Eesti Vabariik elu maal:
https://online.le.ee/2022/05/14/omniva-suleb-pooled-laane-nigula-postipunktid/
a mis seal imelikku. Riigi jaoks oleks sobiv kui kõik elaks Tallinnas ja Tartus
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.