|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
19.07.2021 13:19:11
|
|
|
| Esimest korda näen, et telefonile teavitust ei tule, meilile oli tulnud. Kõik mitme müüja alis asjad olid ringi pakendatud ühte suurde kotti. Makse ei soovitud.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.07.2021 20:41:43
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| On ikka tohutult postiasutusi |
Kahtlaselt palju jah, eestis polegi nii palju neid.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
23.07.2021 08:45:52
|
|
|
Kuskil maikuus tuli Omnivalt kiri.
"
Välismaalt pakke vanaviisi pakiautomaati tellides võib tekkida probleeme
Kas oled välismaalt kaupa pakiautomaati tellides sisestanud aadressi reale automaadi andmed ja lisanud oma telefoninumbri? Sellist lahendust kasutades ei pruugi pakk GDPR reeglite tõttu enam kohale jõuda. Selle asemel märgi tellimusele oma kodune aadress ja kontaktandmed ning määra Minu Omniva keskkonnas oma eelistused, kuhu automaati Sinu saadetised suuname.
"
Tegin tookord kõik ära ja hakkasin jälle kodusele aadressile pakke tellima lootuses neid automaadist kätte saada. Aga seni kõik pakid tulevad postkontorisse, sest koju nad ju pakke juba aastaid ei too.
Kas kellelgi on see pakkide automaati suunamine töötanud ka?
Postkontoris tädid ei oska öelda, miks pakk automaati ei lähe. E-mailile saadetud küsimusele ka Omniva ei vasta.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
23.07.2021 11:40:18
|
|
|
Kõik pakid tulevad automaati, isegi kui tel. numbrit ei ole peal.
On sul ikka https://minu.omniva.ee/ lehel kõik asjad õigesti täidetud?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
23.07.2021 20:13:27
|
|
|
| Kuidas seda valesti täita üldse? Enda aadress on kirjas ja siis märgitud automaadid kust sooviksin kätte saada. Ja ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
23.07.2021 20:21:58
|
|
|
| someguy kirjutas: |
| Kuidas seda valesti täita üldse? Enda aadress on kirjas ja siis märgitud automaadid kust sooviksin kätte saada. Ja ei toimi. |
Võrdle seda aadressi mis ommniva lehel panid sellega mis kaupa tellides andsid. Omniva lehel on ilmselt õige, see ei lase mingit läbu sisestada, aga välismaalt tellides on küll see aadressi kontroll lõdvem ehk võisid mõne näpuka teha.
Kuna oled profiilis asukohaks märkinud Pärnu, siis võib ka olla mingi porr täpitähtedega ehk võid proovida panna Parnu. Välismaine müüja võib vabalt saata Pärnu asemel P#rnu vms. ja siis süsteem ei matchi ära. Sama ka tänava ja isiku nimedega. Nii imelik kui see ka pole, esineb selliseid probleeme jätkuvalt isegi 2021 aastal.... seda eriti USA-st tellides, aga ka mõnel Hiina müüjal on sarnaseid jamasid.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
29.07.2021 16:11:36
|
|
|
| tsitaat: |
| Automaatse e-deklaratsiooni lahendus rakendub vaid kuni 150-euroste saadetiste puhul ning mugavuslahenduse teenustasu on 2,35 euro |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
29.07.2021 16:22:54
|
|
|
Asi on kohati ikka segane... on keegi saanud sotti Kust ja kuidas saab selle ioss numbri?
Palju lihtsam oleks kui näiteks aliexpress ei korjaks maksuraha. Siis deklareeriks ise ja maksaks maksud Eestisse.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
29.07.2021 17:56:47
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Asi on kohati ikka segane... on keegi saanud sotti Kust ja kuidas saab selle ioss numbri?
Palju lihtsam oleks kui näiteks aliexpress ei korjaks maksuraha. Siis deklareeriks ise ja maksaks maksud Eestisse. |
Miks on seda numbrit sul vaja? See number on mõeldud postiettevõttele ja tollile.
Tollilaos lähevad asjad ilmselt kahte lehte: ioss numbriga kättetoimetamisele ja ilma deklareerimisele.
Minul kolm pakki ootamas postkontoris, ostet juulis. Ali rehkendas maksu ja kasseeris, endal deklareerida polnd vaja. Nii on mugav.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
29.07.2021 22:18:13
|
|
|
| avrn kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
Asi on kohati ikka segane... on keegi saanud sotti Kust ja kuidas saab selle ioss numbri?
Palju lihtsam oleks kui näiteks aliexpress ei korjaks maksuraha. Siis deklareeriks ise ja maksaks maksud Eestisse. |
Miks on seda numbrit sul vaja? See number on mõeldud postiettevõttele ja tollile.
Tollilaos lähevad asjad ilmselt kahte lehte: ioss numbriga kättetoimetamisele ja ilma deklareerimisele.
Minul kolm pakki ootamas postkontoris, ostet juulis. Ali rehkendas maksu ja kasseeris, endal deklareerida polnd vaja. Nii on mugav. |
No kui see on nii, siis on OK süsteem. Aga ali teemas aetakse ioss numbrit taga, endal ka pakid tulemas, eks siis näha ole kuidas see deklareerimine käib.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
16.08.2021 10:26:31
|
|
|
Ma pole kindel, kas see on nüüd õige teema, kuid otsing sõnale andis vaid Omniva teema. Eks moded vajadusel liiguta.
SportsDircti seekordne pakk on tulnud DHLi asemel wnDirect postiga, tracking saadab Aramexi lehele. Näen, et pakk istub pikemat aega tollivormistuse ootel, aga mailile pole midagi saadetud, nüüd hakkasingi ise otsima. On vaid trackingnumber ja kaal, mis ei klapi paki eeldatava kaaluga. Teadmata on, kuhu pakk edasi toimetatakse, aadressiks on ühe poe automaat (varem läks sellega olenevalt vedajast DPD või DHLi kappi).
Aramexi lehel kaevates saab nende Eesti partneri DK LOGISTICS OÜ veebilehe, aga sinna trackingut sisestades ei leita midagi.
On kellelgi sellise transpordiga kokku puutunud ja oskaks paar abistavat sõna öelda?
E: DK Logisticsi chat on väga abivalmis. Neile see pakk ei tulnud, vaid läks UPSi kätte. Muidugi UPSilt mingit maili pole ja nende trackingu viitenumbri järgi selgub, et saadetakse juba tagasi
On siin UPSi teema eraldi? Kas nad toovad ainult kulleriga koju või on mingi võimalus kuhugi automaati ka saada?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
29.10.2021 12:16:02
|
|
|
Keegi Fedexi on kasutanud viimasel ajal? Mul UK-st tuli pakk teisipäeval. Samal päeval sai deklareeritud ja pakk vabastatud. Alguses lubati kolmapäevks, siis neljapäevaks ja täna tuli teade, et lükkus esmaspäeva hoopis Keegi hobusega veab neid pakke v? Mul UPS-i ja DHL-iga on pakid tavaliselt isegi varem kohale jõudnud kui neil delivery pakub.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
29.10.2021 12:32:30
|
|
|
| Viimane kord fedexiga pakk tuli 8 nàdalat, see oli ammmu aga täielik fail.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
29.10.2021 15:34:17
|
|
|
| Nendega ilmselt lähebki kaua, minul jõudis septembri lõpus saadetud pakk kohale oktoobri keskel.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
29.10.2021 17:38:52
|
|
|
Pigem on see selleks, et kunde ei teaks aru pärida, kui asi kuskil toppama jääb.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
29.10.2021 19:19:00
|
|
|
| sarvik kirjutas: |
| Nendega ilmselt lähebki kaua, minul jõudis septembri lõpus saadetud pakk kohale oktoobri keskel. |
Rääkisin siis täna klienditeenindusega, et mis värk on ma kolm päeva järjest juba oma plaan muutnud, sest pakk pidi tulema. Öeldi, et nende andmeil on pakk ikka tollis veel, mis on jabur kuna nende enda Fedexi teavitus tuli , et pakk vabastatud Natukese aja pärast siis kirjutati tagasi ja vabandati, et neil süsteemis viga. smh.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
21.12.2021 23:35:29
|
|
|
Endal hetkel selline teema, et sai läbi Discogsi esimene müük tehtud. Postitasin siis pakikese ilusti ära 16 november. Jälgimisnumberi viimane uuendus 18 november, et väljus riigist ja kogu lugu. Enne saatmist veel küsisin ka spetsiaalselt, kas ikka jõuab jõuludeks Austraaliasse kohale- jajaa, vabalt.
_________________ BMW |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.12.2021 23:40:11
|
|
|
Mingi suvaline teenindaja ei saa sellist asja lubadu ju.
Enne covidi keset suve polnud üle 2 nädala midagi märkimisväärset.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Electrical
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2007
|
22.12.2021 02:25:27
|
|
|
| tere112 kirjutas: |
Endal hetkel selline teema, et sai läbi Discogsi esimene müük tehtud. Postitasin siis pakikese ilusti ära 16 november. Jälgimisnumberi viimane uuendus 18 november, et väljus riigist ja kogu lugu. Enne saatmist veel küsisin ka spetsiaalselt, kas ikka jõuab jõuludeks Austraaliasse kohale- jajaa, vabalt.  |
Covidi ajal peab Austraalia puhul julgelt arvestama vähemalt ühe kuuga et saadetis üldse riiki jõuab. Praegusel jõuluperioodil lisa veel nädal-kaks sellele ajale. Septembris sai sõbrale pakk saadetud ja see läks sinna poolteist kuud.
Kindlasti pead vormistama saadetise pakina, mitte tähitud maksikirjana. Austraalia posti jälgimissüsteem RR algusega koode ei tunnista ja sellepärast jälgimisinfo ennast ei uuenda. Hinnas mingit vahet ei ole, lihtsalt natuke rohkem paberimajandust.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
24.03.2022 01:07:08
|
|
|
--
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.06.2024 00:57:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
26.03.2022 03:03:37
|
|
|
--
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.06.2024 00:57:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
07.04.2022 15:39:30
|
|
|
Vale koht.
viimati muutis alartt 07.04.2022 22:11:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
16.04.2022 23:42:34
|
|
|
Täiesti p*rses, millised idioodid ikka omnivas töötavad. Pakk oli lihtsalt päeva jooksul aeda visatud. Ei mingit kõnet ega midagi, et midagi üldse tulema peaks täna. Terve päeva olin kodus ka. Praegu lampi lihtsalt leidsin, et mingi karp on aia ääres kirjadega allpool.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.04.2022 07:05:25
|
|
|
mulle oli Venipak visand paki aeda. Olin tänulik, et kontaktivabalt selle kätte sain, neile mugaval ajal, ega pidanud sellepärast koju sõitma töölt, et pakki vastu võtta
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
17.04.2022 07:28:30
|
|
|
Jah, helistavad ja lepid kokku, et jätavad, mitte lambist ei viska üle aia nagu ameerika ajalehed
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.04.2022 13:45:48
|
|
|
Ikka lõppsumma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
28.04.2022 14:02:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Ikka lõppsumma |
Oot siin on midagi viltu. ebay küsis maksu ja eesti toll küsib maksu?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.04.2022 14:14:01
|
|
|
Deklareerima peab kui saadetise infoga pole IOSS numbrit kaasas. Ehk EMTA ei tea et maksud tasutud ja kelle poolt.
Täidad deklari ära, paned eBay IOSS numbri sinna kaasa ja kogu lugu.
Toote väärtus on kauba väärtus+transport ehk 106.66 + 5.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.04.2022 14:16:34
|
|
|
| tsitaat: |
Täpselt ma aru ei saa miks ma üldse deklareerima pean, ebay juba küsis maksud.
|
Teatud juhtudel pead deklareerima ikka kuigi maksud on tasutud.
Lisaks, mis maksud, kas käibemaks, tollimaks?
Makse on erinevaid
IOSS number peaks ebay teema avapostis olema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
28.04.2022 14:19:31
|
|
|
Kummaline, leidsin tax invoice lehelt selle kauba Iossse ülesse.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.04.2022 14:25:42
|
|
|
alartt, see peab elektrooniliselt ka liikuma süsteemide vahel korrektselt. Keegi ei loe mingeid sildikesi paki pealt.
--> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10969122&highlight=ioss#10969122
Mul on see IOSS ka osadel Aliexpressi pakkidel puudu olnud kuigi maksud tasutud. Eks tuli siis see 5 min deklari peale ära kulutada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
28.04.2022 15:01:57
|
|
|
Tänud kõigile, ise oleks ehk topelt maksnu
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.04.2022 16:11:45
|
|
|
My bad, panin valesti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
03.05.2022 11:04:15
|
|
|
Mis ajast alist tulevad asjad antakse venipakki kätte ja peab mingi x asukohta neile järgi minema?
Pakk pidi tulema akadeemia teel olevasse automaati, kuid viidi järve keskusesse soki poodi...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.05.2022 11:06:29
|
|
|
kjaups, misasja
Omnivga koodiga pakk anti venipaki kätte?
Kunagi ammusel ajal viis omniva venipaki asju ääremaadele.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.05.2022 11:09:59
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Mis ajast alist tulevad asjad antakse venipakki kätte ja peab mingi x asukohta neile järgi minema? |
Post11 hakkab ju kohe-kohe otsi kokku tõmbama, äkki siis juba tasapisi harjutavad kliente?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
09.05.2022 11:13:30
|
|
|
Kui kedagi huvitab milline näeb välja Omniva nimega petukiri, siis järgnev tekst viib sellisele lingile(hoiatus: andmete õngitsemine ja kontolt võetud raha ei tagastata). Näete väikest summat tasumisena aga võetakse maksimaalne summa, tuhandetes. Selliseid "imelikke" Omniva pakiteateid USA serverist tuleb ka edaspidi.
192.163.202.120 server.rosesnbelkacem.com Scottsdale Arizona US AS46606 Unified Layer
-------- Original Message --------
Subject: {Spam?} Teie pakk ootab!
Date: 2022-05-09 10:36
From: "Omniva klienditeenindus" <info omniva.ee>
To:
Saime teie paki oma kontorisse kätte ja meil tuleb tasuda summa,
et saaksime teie aadressile kohale toimetada.
Summa: EUR 1,90
Kuupäev: 2022-05-09
omniva.ee/en/domestic/double?token=X1NVVl3 [1 viide tegelikule aadressile on lõpus]
Šīs saites derīguma termiņš beigsies 3 dienas pēc nosūtīšanas.
Kind Regards
Heli
Klienditoe konsultant
info omniva.ee
+372661661é
Kliendikeskus
Help
* Prices for private customers [2]
* Prices for business customers [3]
* FAQ for private customers [4]
* FAQ for business customers [5]
* Parcel machine emptying times [6]
USEFUL INFORMATION
* Locations and opening hours [7]
* Track and trace [8]
* Find a postal code [9]
* Contact [10]s
* Become a business customer [11]
Book a courier (for business clients) [12]
PRIVATE CUSTOMER SERVICE
661 6616
info omniva.ee
Mon-Fri 9:00-20:00
Sat-Sun and on public holidays
9:00-15:00
See the information on the opening hours and locations of post offices
HERE [7]
BUSINESS CUSTOMER SUPPORT
* 664 3444
* ariklient omniva.ee
* Mon-Fri 8.00 - 17.00
SOCIAL MEDIA
Links:
------
[1 Kirja tegelik link, paki eest tasumise sarnane] https://www.bio-chanvre-felinois.fr/wp-admin/mode/httpswwwomnivaeeest/
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
09.05.2022 11:55:42
|
|
|
| montez kirjutas: |
| Kui kedagi huvitab milline näeb välja Omniva nimega petukiri, siis järgnev tekst viib sellisele lingile(hoiatus: andmete õngitsemine ja kontolt võetud raha ei tagastata). Näete väikest summat tasumisena aga võetakse maksimaalne summa, tuhandetes. |
| tsitaat: |
Taotlus registreeriti edukalt.
Makse on tehtud, teie pakk on teel! |
Tore, jään nüüd pakki ootama. Paha on see, et suvalist numbrijada ei aktsepteerita, väidetavalt meilile (huvitav küll, millisele?) saadetud kontrollkoodi võis küll suvalise panna, vaja oli krediitkaardi generaatoriga miskit tekitada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.05.2022 12:48:28
|
|
|
https://www.omniva.ee/meie/uudised/koik_uudised/news/lati_postis_takerdunud_80_000_saadetist_joudsid_pika_hilinemisega_eestisse
| tsitaat: |
Läti Postis takerdunud 80 000 saadetist jõudsid pika hilinemisega Eestisse
Läti Postis takerdunud ligikaudu 80 000 saadetist jõudsid suure hilinemisega Eestisse. Tavapärasest palju pikema transpordiaja põhjuseks olid COVID pandeemiast ja Ukraina sõjast tingitud rahvusvaheliste tarneahelate häired.
Läti Postist selgitati, et tegemist on peamiselt Aliexpressi lihtsaadetistega, mis on teele pandud Hiinast. Kõige varasemad saadetised on postitatud eelmise aasta lõpus ja selle aasta alguses. Saadetiste pikka hilinemist põhjustasid nii liinivedude muudatused Hiinast Lätti kui ka Ukraina sõjast tingitud rahvusvaheliste transpordipiirangute tõttu muutunud seniste vedude trajektoor. Muutunud olukorras korraldati ümber lennutransport maapealseks ja kohandati selleks ka vastavaks Läti tolli saadetiste vastuvõtmise protseduurid. Lisaks tekkis Lätis viivitusi saadetiste andmete kontrollimisel ja tollis dokumentide vormistamisel. Läti Post vabandab saadetiste hilinemise pärast!
Kuigi mõned Eestisse jõudnud saadetised on oma tarnetähtaja ületanud ning tõenäoliselt juba kaupmehe poolt saajatele hüvitatud, toimetab Omniva pakid tellijateni kiirendatud korras lähiajal.
|
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.05.2022 10:04:51
|
|
|
a mis seal imelikku. Riigi jaoks oleks sobiv kui kõik elaks Tallinnas ja Tartus
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|