|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
20.04.2022 19:08:23
|
|
|
rmc, no see toode müüdi miinusesse, alguses oli seal üle 20 neid(ilma miinuseta)
Nimeta seda pre-orderiks või tavaliseks tellimuseks, aga see on number, mis läheb järgmistest tellimustest juba kellelegi näpuvahele.
Vähemalt nii sain mina asjast aru.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.04.2022 19:10:31
|
|
|
Loogiline oleks, jah, ent ise täpsemalt ei tea. Kuivõrd vahepeal on juba -25 peale läinud, siis tõenäoline, jah.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
21.04.2022 08:46:31
|
|
|
Datagate vastus:
AMD Ryzen 7 WOF 5800X3D 3D V-Cache 3,4GHz MAX Boost 4,5GHz 8x Core 100MB 105W
Saksamaal tarnijal on juba olemas hind, ~ 540-550€ + KM ja on märgitud „ootame lattu“, aga kuupäeva veel pole.
Poolast x-kom'st saaks tellida eshopwedrop kaudu, sealne hind hetkel 495 eur ja poes olemas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
21.04.2022 13:46:45
|
|
|
Tomorrow, 5900X ikka üle lombi 370 eur, mitte 5950X. Lombi taga sellega ka arvestama, et käibemaks tuleb veel hinnale juurde.
Poolas ka tõsteti juba X3D hinda. Amazon.de 586 euri eest on ka otsa saamas kohe(3tk veel alles, eile oli neid veel hulgikoguses)
Niiet selle X3D'ga läks nii nagu karta oli...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
21.04.2022 14:10:17
|
|
|
Tomorrow, 499 dollarit on ju 457 eur. Pealegi nii odavalt kui 499 dollarit ma küll ei näinud 5950X seal kuskil, 519 oli odavaim mis silma jäi(ja seegi micro centeri sold out hind)
Ja Amazon.de X3D viimased 3tk müüdi ka läbi nüüdseks
Aeti isu peale X3D benchidega, aga ei viitsi ehku peale ootama jääda norm hinda/saadavust...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
21.04.2022 14:13:51
|
|
|
E-bays on kindlasti norm hinnaga seda 1080p proset saada.
Ei saa aru, mis möll siin on selle 5800X3D prose ümber. Nii hea ka pole, et mõistus kaotada sellepärast.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
21.04.2022 14:25:57
|
|
|
Evil, no benchide järgi ikka suht hea. Kui jõudlust muuks pole vaja kui gaminguks siis on temast tolku kohati isegi 4K puhul, eriti siis low 1% suhtes. Aga noh see praegune "1080p prose" on järgmise generatsiooni GPUdega juba "1440p+ prose".
Samas mõned benchid on ka imelikult lahjad olnud, kõigile võibolla ei satu normaalne kiip või ise teevad midagi valesti. Redditis ka mitu tükki kurtnud, et üle 3,4ghz(base clock) ei lähe ükski core.
Ja ei ole teda ebayst ega kuskilt enam saada eriti(v.a mõned e-poed, kes ei saada välisriikidesse, sh Tšehhi, Poola ja Rootsi ametlikud edasimüüjad)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
21.04.2022 15:23:36
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
Tomorrow, 499 dollarit on ju 457 eur. Pealegi nii odavalt kui 499 dollarit ma küll ei näinud 5950X seal kuskil, 519 oli odavaim mis silma jäi(ja seegi micro centeri sold out hind)
Ja Amazon.de X3D viimased 3tk müüdi ka läbi nüüdseks
Aeti isu peale X3D benchidega, aga ei viitsi ehku peale ootama jääda norm hinda/saadavust... |
Panin jah kogemata $400 konverterisse mitte $499. Sul on õigus. Nowinstock lingil nt Newegg $499.
| Evil kirjutas: |
E-bays on kindlasti norm hinnaga seda 1080p proset saada.
Ei saa aru, mis möll siin on selle 5800X3D prose ümber. Nii hea ka pole, et mõistus kaotada sellepärast.  |
No see, et ta 1080p peal kõige suurema eelise annab ei tähenda, et 1440p peal sama kiire oleks kui 5800X.
HUB testis oli vahe 5800X-ga ikka massiivne mängudes. Kuigi 3000 seeria omanikuna loodan, et teevad ka testid vs 3000 (ja vanemad) seeriad, kuna see on suunatud just AM4 omanikele kes uuendavad mitte niivõrd neile kes uue kokku panevad (siis on mõistlik AM5 või Raptor Lake ära oodata kui kiire pole).
Isiklikult kiiret pole. Pettumus küll, et meil saadavust pole. Puhastasin just arvuti ära, et saaks uue socketisse lükata . Aga ootan Mai lõpuni.
Suveks tahaks perf boosti mängimiseks. Kui Mai lõpuks kah normaalset saadavust ja hinda pole, siis võtan 5950X mille hind langeb loodetavasti veelgi.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
21.04.2022 16:08:21
|
|
|
| MindFactory's on 5900X hind 399€
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
21.04.2022 16:53:56
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| MindFactory's on 5900X hind 399€ |
Huvi pärast uurin, et kuidas seal MindFactorist tellimine üldse käib. Läbi ewebshopdropi kaudu?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
21.04.2022 16:54:19
|
|
|
| Wiwefak kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
| MindFactory's on 5900X hind 399€ |
Huvi pärast uurin, et kuidas seal MindFactorist tellimine üldse käib. Läbi ewebshopdropi kaudu? |
Jah, olen nii ise tellinud. Pole probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
21.04.2022 20:10:18
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Wiwefak kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
| MindFactory's on 5900X hind 399€ |
Huvi pärast uurin, et kuidas seal MindFactorist tellimine üldse käib. Läbi ewebshopdropi kaudu? |
Jah, olen nii ise tellinud. Pole probleemi. |
Segane värk ikka see eshopwedrop addressid. Loodame, et panen andmed õieti. Oli plaan muidu 5800x3D peale tellida aga saadavus nii kehv ja see 5900x hind on nii ahvatlev. Panin paar muud asja kah veel shopping carti.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
21.04.2022 21:49:05
|
|
|
| Wiwefak kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
| Wiwefak kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
| MindFactory's on 5900X hind 399€ |
Huvi pärast uurin, et kuidas seal MindFactorist tellimine üldse käib. Läbi ewebshopdropi kaudu? |
Jah, olen nii ise tellinud. Pole probleemi. |
Segane värk ikka see eshopwedrop addressid. Loodame, et panen andmed õieti. Oli plaan muidu 5800x3D peale tellida aga saadavus nii kehv ja see 5900x hind on nii ahvatlev. Panin paar muud asja kah veel shopping carti. |
Minul on nii:
Spoiler 
Võimalik, et eshop on oma Saksa aadressi muutnud vahepeal, seega copy pasted'da pole vaja ja kindlasti oma kood panna sinna
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
21.04.2022 22:05:56
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Wiwefak kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
| Wiwefak kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
| MindFactory's on 5900X hind 399€ |
Huvi pärast uurin, et kuidas seal MindFactorist tellimine üldse käib. Läbi ewebshopdropi kaudu? |
Jah, olen nii ise tellinud. Pole probleemi. |
Segane värk ikka see eshopwedrop addressid. Loodame, et panen andmed õieti. Oli plaan muidu 5800x3D peale tellida aga saadavus nii kehv ja see 5900x hind on nii ahvatlev. Panin paar muud asja kah veel shopping carti. |
Minul on nii:
Spoiler 
Võimalik, et eshop on oma Saksa aadressi muutnud vahepeal, seega copy pasted'da pole vaja ja kindlasti oma kood panna sinna  |
Pigem üllatab mind kust sa sellise UI välja võlud. Ma sellst UI'd mindfactorys kuskil ei näe
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
22.04.2022 11:00:55
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Üritad külalisena check-outi teha?
Mul seal konto tehtud. |
Konto tehtud ja puha. Hence my confusion aga ja mõtlen, et mis viisiga maksta kah seal. Imelikud payment optionid.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
22.04.2022 13:23:31
|
|
|
Intel fanboyd selle review peale rõõmust lakke ei hüppa.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.04.2022 14:05:49
|
|
|
Saan aru, et CPU bottlenecki tekitamine on vajalik, ent võiks ikka olla vähemalt 1440p, ideaalis ka 4K numbrid.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
22.04.2022 18:44:21
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Saan aru, et CPU bottlenecki tekitamine on vajalik, ent võiks ikka olla vähemalt 1440p, ideaalis ka 4K numbrid. |
Siis kui intel madala reso peal oli kiirem öeldi, et madala reso peal fps niikuinii sadades ja ebaoluline. Nüüd on äkitsi latest and greatest prosega ja 3090Ti' ga 720p väga oluliseks muutund
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.04.2022 19:26:10
|
|
|
No mul on suva mingist lambikemplusest - tahaks lihtsalt täisülevaadet performance-ist ja need madalad resod on pigem ju gimmick, kuigi 1080p veel aktuaalne igati, sh. ka eriti kõrgete sageduste juures.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
22.04.2022 22:28:59
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Siis kui intel madala reso peal oli kiirem öeldi, et madala reso peal fps niikuinii sadades ja ebaoluline. Nüüd on äkitsi latest and greatest prosega ja 3090Ti' ga 720p väga oluliseks muutund  |
Sul on täiesti õigus, Amd fanboyd on kõige hullemad. Ilmselgelt oleks õige kasutada resolutsioone, mida rohkem kasutatakse, alustades 1080p-st.
Isiklikult 4k peal nii, et prose pole nii oluline.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
23.04.2022 00:35:23
|
|
|
| HUBi ülevaates eelmisel lehel on ju kõik resod olemas, kuni 4k.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
23.04.2022 00:59:55
|
|
|
| kuccu kirjutas: |
| HUBi ülevaates eelmisel lehel on ju kõik resod olemas, kuni 4k. |
Nii ta on. Väga hea ülevaade neil. Auron vihjas lihtsalt ajaloole kui Amd prosed olid nõrgad ja siis Amd fanboyd ütlesid, et keegi ei mängi nii madalatel resodel ja tuleks ometigi kõrgematel resodel benchida aga siis ei tule prose täielik jõudlus välja. Ning nüüd kui Amd on piisavalt võimas, siis 720p peal testimine on okei.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.04.2022 01:04:59
|
|
|
kuccu, mhmh, olen sirvinud mitmeid, ent lihtsalt konkreetse puhul tundus see jabur tõik. Iva ka selles, et mida rohkem materjali kattub, seda tõesem see on - siin rohkemgi olnud juttu metodoloogiate erinevustest, jne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
23.04.2022 08:38:23
|
|
|
Varem oli millegipärast just inteli sõpradele oluline välja tuua, et kõige võimsama videokaardi ja protsessori kombinatsioon võimaldas ebaloogilistel resodel näidata mäekõrgust võitu.
Nüüd kui seda argumenti enam pole siis võib selle kasutamise AMD palju odavama koosluse (ja mõnel juhul viis aastat vana platvormi mis sellist upgrade toetab) nõrkusena välja tuua?
Naljakas.
Mõistlik on osta normaalne protsessor mis võimaldab kasutada maksimaalselt olemasoleva vodeokaardi jõudlust kasutusesoleva monitori peal pildi näitamiseks endale huvipakkuvas mängus. Kõige-kõigemaid ostavad väga tihti lihtsalt kõvatajad. Või siis nad ei ostagi ja ei kasutagi, käivad ainult internetis vaidlemas.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
23.04.2022 10:32:19
|
|
|
720p on liiga madal jah, samas tahaks 1080p tulemusi näha ka, eriti MP mängudes kus isegi teen mööndusi graafikailu pealt. SP mängudes enamasti küik sätted põhjas..
Aga jah HUB ülevaatest näha, et isegi 1440p peal saab eriti min FPS korraliku tõuke kõrgustesse.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hddadhd
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2014
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
23.04.2022 11:11:19
|
|
|
Ordis juba pikemat aega näitab 1 X3D KOHAL, tegin tellimuse hommikul ära ja näitab ikka KOHAL. Küllap enne mind tegi veel 10tk tellimuse ja huiatki
Samamoodi Galadori/Fauni laos näitab pikemat aega ühte, see samamoodi ilmselt ammu juba müüdud, aga nv keegi numbreid ei muuda - pärast esmaspäev hakkab suuremat sorti rahade tagasikandmine.
Muidu ei olnud plaanis raha niipalju raisata, aga redditis jälgides erinevaid ultra wide perfosid X3D'ga võlus mind ikka ära. Samas pole ka kahju kui ilma jään sellest kallist ostust, eks ülehomme ole näha.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.04.2022 07:57:31
|
|
|
MSI To Enable AMD Ryzen 7 5800X3D BCLK Overclocking With Upcoming AGESA 1.2.0.7 BIOS, Benchmarks Show 5% Gain With 4.86 GHz Overclock
https://wccftech.com/msi-agesa-1-2-0-7-bios-rolling-out-soon-offers-amd-ryzen-7-5800x3d-bclk-overclock-support/?beta=1
| tsitaat: |
One cool feature about the upcoming BIOS, more specifically for the MSI MEG X570 GODLIKE, is that it will offer a new 'CPU Base Clock (MHz)' tuning option within it. This will be available on the AGESA 1.2.0.7 based 1H1 BIOS and users can adjust the base clock of their chip for overclocking. Following are the MSI boards that will offer BCLK overclocking for AMD Ryzen 7 5800X3D CPU:
MEG X570 GODLIKE
MEG X570 ACE
MEG X570 Unify
MSI provided us with screenshots showcasing up to a 107 MHz BCLK overclock and ran Cinebench R23 on it. |
Vastavate platede hinnad HV andmetel:
MEG X570 GODLIKE: Pakkumised puuduvad.
MEG X570S ACE MAX: 466€+
MEG X570S Unify-X MAX: 395€+
Artikkel on ebatäpne, seega eeldan, et tugi lisatakse uutele S-MAX variantidele mitte originaalsetele 2019 mudelitele.
See tähendab, et nendel kolmel mudelil on external clockgen mis lubab bclk tõstmist ilma, et ülejäänud süsteem lolliks läheks.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.04.2022 09:21:38
|
|
|
| Godlike MSRP 700 USD, Euroopas millegipärast polegi aga ilmselt võib julgelt 20% VAT otsa ajada et hinnast aimu saada.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
25.04.2022 13:31:52
|
|
|
| irw 5% perfi eest end haigeks maksta, very mõistlik.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
25.04.2022 20:38:00
|
|
|
marxveix, See on pikaaegne linnalegend, et Pro mudelid ei toeta ülekellamist.
Eelmine aasta testisin mõned nädalad 4750G Pro mudelit ja ma ei näinud mingeid piiranguid. Sai proovitud nii allcore kui ka pbo OC, lisaks mälu oc. igpu ei saanud testida, kuna puudus plate milles display out.
Üks pro featuur on IPMI tugi aga ilma vastava emaplaadi või lisakaardita on see kasutu. Seda toetavad üksikud asrocki rohelise pcb-ga plated. Pmst steroididel kaughaldus siis serverite jaoks.
Enamus muud Pro featuurid on turva mis tavakasutaja arvutis kõik lihtsalt aeglasemaks muudab.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
25.04.2022 21:02:59
|
|
|
| PBO on disabled pro APUdel ja ryzen master ei toiminud kui viimati proovisin.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.04.2022 22:02:29
|
|
|
Selle stock vurriga toimib adekvaatselt? Lähiajal vist vaja üks klassikaline kontori töömasin kokku lükata, võiks vast head perfi pakkuda sinna (multitaskingut korralikult).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
25.04.2022 22:39:53
|
|
|
Ma olen neid 65w 4650/4750G prosesid Deskmini x300 koosluses vist ~10tk kokku pannud. Kolmes olen kasutanud seda stock jahutit ning probleeme pole esinenud.
Üsna täpselt mahub sinna sisse peale pealmise "rõnga" eemaldamist.
Kui pidevat koormust saab masin siis tasub 35w cTDP peale piirata.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
26.04.2022 07:17:12
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Selle stock vurriga toimib adekvaatselt? Lähiajal vist vaja üks klassikaline kontori töömasin kokku lükata, võiks vast head perfi pakkuda sinna (multitaskingut korralikult). |
Toimib aga see pole kõige vaiksem.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.04.2022 14:04:19
|
|
|
Ma ilmselt panen mATX kasti kokku, et tulevikus kooslus edasi arendatav oleks, ei välista, et vaja modelleerimist, jne.
Lärmi osas mõtlesin, et pakun välja kaks varianti: kohe vaikne või kui pinda käib, siis asendada
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
26.04.2022 18:30:39
|
|
|
Sain X3D ära installitud, dark rock pro 4'ga multicore testidega tõmbab insta 90 kraadi peale. Peab vist proovima uuesti pastat panna.
Põhiline mäng, kus boosti tahtsin oli Hunt Showdown ja seal on ikka perff palju parem ja smoothim(3440x1440) võrreldes eelmise prose i7 8700-ga.
Siege 1080p high benchmark tuli ka viisakas 544, mis oli veits parem kui mingis reviews jäi silma(513) ja vana prosega oli tulemus täpselt 2x lahjem.
Küll, aga mingi lambi jõnksud on kohati sees, mida varem ei olnud mängudes, ära ei kao siis võibolla Win11 installima, äkki klaarib softi probleemid ära.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|