Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 418, 419, 420 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 08:32:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi on seda Samsungi telekatele väidetavalt saadaolevat testversiooni proovinud?
https://www.elisa.ee/et/abi/abikeskus/televisioon/uus-elisa-elamus/teenuse-kasutamise-nouded/seadmete-nouded
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 19:46:10 vasta tsitaadiga

Hästi, tuleb siis miski box muretseda. Mida siinne rahvas kasutab? Oskab keegi soovitada midagi, mis elisa äpiga korralikult töötaks?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 19:49:31 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Hästi, tuleb siis miski box muretseda. Mida siinne rahvas kasutab? Oskab keegi soovitada midagi, mis elisa äpiga korralikult töötaks?


https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/tv/xiaomi/voogedastusseade-mi-4k-tv-pulk-pfj4122eu


Ise proovin nö elisa poolse boxi ära, vaatab kuidas on.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2022 20:46:49 vasta tsitaadiga

Elisa äpiga on see jama, et päris palju kiirvalikuid avaneb erinevates vaadetes punase klahviga.
Saab hakkama ka ainult back nupuga toimetades, kuid kohmakam on.

Sony teleka puldil on see olemas.
Ma ei tea kas mõnda android boxi veel on peale elisa enda oma kus see punane klahv puldil olemas.
Variant muidugi on mõni muu klahv puldil softiga ümber mappida punaseks klahviks. Näiteks mõne voogedastuse otseklahv mida ei kasuta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2022 21:46:06 vasta tsitaadiga

Philipsil Tv on ka punane nupp kasutusel.
Google TV puldil antud nupp puudub ja peidetud pulti ei saa kasutada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 07.04.2022 09:21:47 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas keegi on seda Samsungi telekatele väidetavalt saadaolevat testversiooni proovinud?
https://www.elisa.ee/et/abi/abikeskus/televisioon/uus-elisa-elamus/teenuse-kasutamise-nouded/seadmete-nouded

Ma olen proovinud, võin öelda et see eksisteerib ja võttis pildi ette, aga pikemalt kasutanud ei ole.

Draqula kirjutas:
Ma ei tea kas mõnda android boxi veel on peale elisa enda oma kus see punane klahv puldil olemas.

Mul on Nvidia Shield TV Samsngi küljes ja Samsungi nutipuldi punane nupp toimib üle HDMI-CEC'i väga edukalt.
Aga üldiselt olen nõus, et Elisa menüü ja nuppude loogika ei ole nii hästi läbi mõeldud kui näiteks Telial.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2022 19:50:04 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
masmre kirjutas:
Hästi, tuleb siis miski box muretseda. Mida siinne rahvas kasutab? Oskab keegi soovitada midagi, mis elisa äpiga korralikult töötaks?


https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/tv/xiaomi/voogedastusseade-mi-4k-tv-pulk-pfj4122eu


Ise proovin nö elisa poolse boxi ära, vaatab kuidas on.


Mul on 2 elisa litrit üle, võin poole hinnaga ära anda icon_smile.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanza
HV vaatleja
Tanza

liitunud: 10.03.2003




sõnum 09.04.2022 12:58:03 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Kas modem.starman.ee enam ei tööta? Ütleb mulle, et unknown ip.

modem.starman.ee on taas ellu ärganud icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 09.04.2022 15:36:01 vasta tsitaadiga

Tanza kirjutas:
masmre kirjutas:
Kas modem.starman.ee enam ei tööta? Ütleb mulle, et unknown ip.

modem.starman.ee on taas ellu ärganud icon_smile.gif

Power pole ka enam miinuses

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2022 11:32:26 vasta tsitaadiga

Äpp Android boksi peal enam ei tööta? Varem töötas, nüüd proovisin ja ei midagi.

Ise küsin ise vastan.

Tundub, et Elisa on piiranud Android tv boksidel ligipääsu teenusele. Ainus võimalus on osta nende enda boks. Täpsemat põhjust ei saanudki teada, aga asi ilmaselt sama mis Apolloga. DRM ja google sert.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rexmasters
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2022




sõnum 13.04.2022 09:15:44 vasta tsitaadiga

On keegi selle Elamuse boksi bluetoothi (turning on Bluetooth) ja puldi sidumise teemal lahenduse leidnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2022 11:11:26 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
Äpp Android boksi peal enam ei tööta? Varem töötas, nüüd proovisin ja ei midagi.

Ise küsin ise vastan.

Tundub, et Elisa on piiranud Android tv boksidel ligipääsu teenusele. Ainus võimalus on osta nende enda boks. Täpsemat põhjust ei saanudki teada, aga asi ilmaselt sama mis Apolloga. DRM ja google sert.


Nad eristavad telekaid millel jookseb Android TV ja bokse millel jookseb Android TV?
Sony Android TV peal pidin eile üle väga pika aja (kuu+ kindlasti) uuesti sisse logima äpis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2022 14:10:30 vasta tsitaadiga

Ehk kui box on google poolt sertifitseeritud siis app töötab? Tegelikult mõistlik lahendus küll, muidu on seda kisa kõik kohad täis, et miks minu 19€ poksil rakendus ei toimi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 13.04.2022 15:47:01 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
Äpp Android boksi peal enam ei tööta? Varem töötas, nüüd proovisin ja ei midagi.

Ise küsin ise vastan.

Tundub, et Elisa on piiranud Android tv boksidel ligipääsu teenusele. Ainus võimalus on osta nende enda boks. Täpsemat põhjust ei saanudki teada, aga asi ilmaselt sama mis Apolloga. DRM ja google sert.

Nvidia Shield TV karbis küll toimib äpp endiselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2022 19:36:43 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
macc kirjutas:
Äpp Android boksi peal enam ei tööta? Varem töötas, nüüd proovisin ja ei midagi.

Ise küsin ise vastan.

Tundub, et Elisa on piiranud Android tv boksidel ligipääsu teenusele. Ainus võimalus on osta nende enda boks. Täpsemat põhjust ei saanudki teada, aga asi ilmaselt sama mis Apolloga. DRM ja google sert.

Nvidia Shield TV karbis küll toimib äpp endiselt.


Sest see on serdiga: https://itigic.com/best-android-tv-box-certified-with-and-without-netflix/

Draqula kirjutas:
macc kirjutas:
Äpp Android boksi peal enam ei tööta? Varem töötas, nüüd proovisin ja ei midagi.

Ise küsin ise vastan.

Tundub, et Elisa on piiranud Android tv boksidel ligipääsu teenusele. Ainus võimalus on osta nende enda boks. Täpsemat põhjust ei saanudki teada, aga asi ilmaselt sama mis Apolloga. DRM ja google sert.


Nad eristavad telekaid millel jookseb Android TV ja bokse millel jookseb Android TV?
Sony Android TV peal pidin eile üle väga pika aja (kuu+ kindlasti) uuesti sisse logima äpis.


Eristavad TV Bokse, mis jooksevad Androidi peal. Android TV ja Androidi jooksutavad sedamed on eri asjad: https://frameboxxindore.com/android/what-is-the-difference-between-android-tv-and-android-based-tv.html
Serditud Androidil jooksvaid hiinakaid on väga vähe.
Elisa pakub veel seda: https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/tvlisa/xiaomi/voogedastusseade-mi-4k-tv-pulk-pfj4122eu
79 eur-i selle junni eest on meeletu summa, arvestades, et mõne aja pärast on ilmselt uus lahendus turul.
Selle Xiaomi ja odava hiinaka vahe ongi ainult serdi puudumine.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2022 22:21:24 vasta tsitaadiga

Võimalik, et odaval hiinakal on erinevus aga hetkel toimib Elamus nii vanal FHD Xiaomi Stickil kui ka kunagi tulevasel Telia Android Boxil. Istuvad kõrvuti Elisa Elamuse box ja Telia tulevane Android box ja öö ja päev. icon_biggrin.gif Samas tähelepanek, võid täna Android boxi osta turult, kui sul on vaja Netflixi, vaata rauda ja selle viimase tuge sest operaatorite boxid seda vaikimisi ei toeta, mingi milku jääb puudu. Seega ma eeldan, et Xiaomi pulgad ja boxid on suht ok kompromiss kes oskab kasutada, vanaemale seda just ei paigaldaks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 14.04.2022 13:26:45 vasta tsitaadiga

Tere.
Selline küsimus, et kuidas on Elisa TV võrreldes Telia TVga?
Peansilmas siis pildikvaliteeti ja boksi töökindlust.
Hetkel olen valiku ees, et kas maale panna Telia või Elisa TV (hind räägib elisa kasuks hetkel).

Teliaga on kogemus olemas.

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 14:22:06 vasta tsitaadiga

Just täna pandi elisa fiiber tuppa ja nüüd maadlen modemiga. Kas kohalikule võrgule ei saagi ise ip aadresse panna? See koht on justkui halliks tehtud ja õigust pole. Dns ka muuta ei saa?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 15.04.2022 10:19:53 vasta tsitaadiga

FHD Xiaomi Stick' iga on see probleem, et stickil ei tööta volume'i nupp hästi. Ekraanile tuleb kiri "No support". Ja see teade jääb ette päris pikalt. Mõnikord vaja pulgale sellepärast ka restart teha.
Positiivne aga see, et heli on Dolby, mitte Stereo PCM nagu Telial või GO3-l.
P.S. Räägin ainult Elisa Huubist, mitte TV-st.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 18.04.2022 03:24:23 vasta tsitaadiga

Kaupsk3 kirjutas:
Tere.
Selline küsimus, et kuidas on Elisa TV võrreldes Telia TVga?
Peansilmas siis pildikvaliteeti ja boksi töökindlust.


Üle õhu mõtled?
Elisal pildikvaliteet juba tükk aega täitsa hea (mõni aeg tagasi oli pilt udune, teleka vahetusega 43->55 hakkas häirima, Telial oli samas pilt ületeravustatud). Boksiga pole aastaid mingit muret olnud.
Telia TV-d olen viimase aasta jooksul ainult arvutist vaadanud, telekast Elisa. Tagasikerimine sel ka väga mugav. Teliaga pidi ka nüüd saama, pole viitsinud proovida.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2022 12:27:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Telial oli samas pilt ületeravustatud

Mis see veel on icon_eek.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2022 12:31:18 vasta tsitaadiga

Kas teil Huubi sisu castimine töötab? Üritan aru saada, kas mul on kuskil mingi kala süstemis või see ongi katki.

Telefon (või brauser) leiab võrgust seadme üles (mibox 3) ja suudab edukalt ühenduda (ekraanile ilmub Elisa pilt). Huubi sisu castida üritades viskab sekundiks paariks selle sinise rõnga keerlema ja siis tuleb Elisa pilt tagasi. Telefon jääb tuima järjekindlusega edasi üritama (e sinna mingit viga tagasi ei saadeta).
Samas näiteks seda kassalindi kanalit saab edukalt castida (mul telekanaleid ple tellitud, ei tea, kas need ka toimiksid).

Miboxis olev Elisa äpp töötab igast asendist, castimine aga jukerdab.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 19:46:33 vasta tsitaadiga

Elisa elamuse see litter ja ühes telekas android äppi kaudu. Kõik väga timm ja ei oska küll millegi üle kurta.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2022 20:23:01 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus, et mul on hiina android box ja elisa äpp töötab ilusti. Ainuke häda on, et puldil pole värvilisi nuppe ja ei saa elisa äpis seda 'kava' avada. Kas keegi oskaks miskit muud pulti soovitada või kas on üldse võimalik asendada see punane nupp miski muu nupuga?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2022 08:30:13 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Tekkis selline küsimus, et mul on hiina android box ja elisa äpp töötab ilusti. Ainuke häda on, et puldil pole värvilisi nuppe ja ei saa elisa äpis seda 'kava' avada. Kas keegi oskaks miskit muud pulti soovitada või kas on üldse võimalik asendada see punane nupp miski muu nupuga?


Eespool oli juttu mingist remap äpist, millega peaks saama nuppe ümbermäppida ehk siis peaks saama mingi muu nupu puldilt panna "punast" nuppu mängima.
Ei meenu kohe mis see nimi oli.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2022 09:25:12 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
masmre kirjutas:
Tekkis selline küsimus, et mul on hiina android box ja elisa äpp töötab ilusti. Ainuke häda on, et puldil pole värvilisi nuppe ja ei saa elisa äpis seda 'kava' avada. Kas keegi oskaks miskit muud pulti soovitada või kas on üldse võimalik asendada see punane nupp miski muu nupuga?


Eespool oli juttu mingist remap äpist, millega peaks saama nuppe ümbermäppida ehk siis peaks saama mingi muu nupu puldilt panna "punast" nuppu mängima.
Ei meenu kohe mis see nimi oli.


Button Mapper https://play.google.com/store/apps/details?id=flar2.homebutton&hl=et&gl=US
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2022 09:50:23 vasta tsitaadiga

Inspiro, just see thumbs_up.gif

Ka "punase" nuputa saab tegelikult hakkama, "tagasi" nupuga saab minna põhimenüüsse ja sealtkaudu kavasse, kuid eks see on ebamugav.
Lisaks teeb "punane" nupp muudes vaadetes veel asju - kavas vist andis kuupäeva valimise - väga mugav kui teadsid mis päeval oli saade mida otsid, ei pea tohutult ketrama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2022 18:01:35 vasta tsitaadiga

Button mapper on küll jah olemas, aga ma ei suuda leida võimalust, kuidas suvalist nuppu saaks 'punast' tegema panna.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 23.04.2022 10:44:42 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas saab sony androidil nii,et numbri klahvi vajutamisel ei tuleks dvbc häälestus menüü ette?
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 15:59:03 vasta tsitaadiga

Veidikene kemplemist Elisaga ja tegid üle õhu paketile 50% soodukat kuueks kuuks. Tahtsid küll internetti ja Androidi boksi pakkuda igast asendist, aga lõpuks vist andsid alla, kui ütlesin, et mul pole mõtet mingit 30-eurost paketti koos hunniku seadmerendiga võtta.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 16:24:07 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Button mapper on küll jah olemas, aga ma ei suuda leida võimalust, kuidas suvalist nuppu saaks 'punast' tegema panna.

Sain asja toimima 'Button mapperiga'. Pole küll kindel kas see asi ka peale restarti toimib, aga praegu on ok.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 17:10:34 vasta tsitaadiga

Vanaemale selline teenus meeldib kindlasti..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 18:17:48 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 20:43:31 vasta tsitaadiga

Ei jõua ilmselt kogu teemat läbi lappata aga aga mis oleks parim asendus litrile? Mi Box S TV 4K? Või mis mõistlik lüke on? Mis lahendusi keegi kasutab?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2022 20:49:50 vasta tsitaadiga

Lukksepp kirjutas:
Ei jõua ilmselt kogu teemat läbi lappata aga aga mis oleks parim asendus litrile? Mi Box S TV 4K? Või mis mõistlik lüke on? Mis lahendusi keegi kasutab?


Xiaomi 4k pulk, 79€ oli ja töötab ilusti. Xiaomi puldiga käivitub ning läheb telekas kinni, elisa äpp automaatselt avaneb. Teleka heli käib samuti xiaomi pulgaga.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 10:08:10 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Lukksepp kirjutas:
Ei jõua ilmselt kogu teemat läbi lappata aga aga mis oleks parim asendus litrile? Mi Box S TV 4K? Või mis mõistlik lüke on? Mis lahendusi keegi kasutab?


Xiaomi 4k pulk, 79€ oli ja töötab ilusti. Xiaomi puldiga käivitub ning läheb telekas kinni, elisa äpp automaatselt avaneb. Teleka heli käib samuti xiaomi pulgaga.


Oskad sa välja tuua kas sel Xiaomi pulgal on Chromecast with Google TV ees mingeid eeliseid?
1a.ee pakub seda Google jublakat 72EUR eest aegajalt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 10:25:12 vasta tsitaadiga

Draqula, android tv on mõnusam kui google tv. Sony ka suht 1:1 sarnase androidiga ja sellepärast saigi xiaomi võetud. Pult ka muidugi asjalikum, voluum nupud normaalselt.
Xiaomi pulka peaks mingi ~63€ eest ka leidma nüüd kui vaadata. Dolby vision, audio jne mõlemal vist.

Minu jaoks suht ok ost igatahes, sai ühe vana teleka väga asjalikult nutikaks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 10:31:22 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, thumbs_up.gif
Tänan infot jagamast, mul Xiaomi pulgaga veel polnud kogemust.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti180
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 19:30:18 vasta tsitaadiga

Tere,

teemat on võib olla läbi käinud, aga otsing väga midagi ei andnud. Nimelt minu küsimus selline - kas Elisa Elamuse boxile on võimalik custom ROM peale lasta? Põhimõte siis selles, et saaks selle Elisa enda asja maha, kasutaks ainult Telia Beta äppi.

Elisa Box siis miski UZW4026ELE

Tänud ette.

Martin
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 20:46:38 vasta tsitaadiga

Mul elisa äppi kasutajatele küsimus. Kas teistel ka sihuke kamm on, et pärast mingi muu äpi kasutamist elisa äpp ei suuda live tv'd enam näidata. Teeb ainult kava lahti ja teatab, et 'midagi läks valesti' Veakood A-012 või miskit...? Uuesti install ja logimine ei aita, aitab ainult box mõneks ajaks kinni ja uuesti lahti.

viimati muutis masmre 26.04.2022 21:34:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 20:58:18 vasta tsitaadiga

Paar korda olen veakoodi saanud. Aga korraks back nuppu ja tagasi lahti ning korras.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 27.04.2022 10:16:46 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Mul elisa äppi kasutajatele küsimus. Kas teistel ka sihuke kamm on, et pärast mingi muu äpi kasutamist elisa äpp ei suuda live tv'd enam näidata. Teeb ainult kava lahti ja teatab, et 'midagi läks valesti' Veakood A-012 või miskit...? Uuesti install ja logimine ei aita, aitab ainult box mõneks ajaks kinni ja uuesti lahti.

Jah, esineb seda probleemi, nii üle päeva umbes. Loobib erinevaid erroreid või näitab lihtsalt musta ekraani. Aitab Elisa äpi "Force close" ja siis toimib jälle paar päeva. Seda jama on tegelt vähemaks jäänud, paar kuud tagasi oli see probleem suht peale igat sleep'i minekut või peale mõne teise äpi kasutamist.
Nvidia Shield TV 2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 12:33:50 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Mul elisa äppi kasutajatele küsimus. Kas teistel ka sihuke kamm on, et pärast mingi muu äpi kasutamist elisa äpp ei suuda live tv'd enam näidata. Teeb ainult kava lahti ja teatab, et 'midagi läks valesti' Veakood A-012 või miskit...? Uuesti install ja logimine ei aita, aitab ainult box mõneks ajaks kinni ja uuesti lahti.


Iga kord kui mini muu teleka appi või inputi peale lähen.

Force close ja uuesti Elisa app käima.

(Nvidia Shield)
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 18:07:16 vasta tsitaadiga

Kas teised kasutajad on ka elisalt meili saanud, et elisa boxi tarkvara uueneb automaatselt 1.5.4 peale. Mul on ikka 1.44..miskit ja pole mingit uuendust. Käsitsi ka ei leia midagi.
Sellise sisuga meil:
Anname teada, et täna, 19.04.2022 saadetakse kõigile Elisa Elamuse digiboksidele automaatne tarkvarauuendus. Tarkvarauuendus toob endaga kaasa mitmeid täiendusi, mis parandavad digiboksi kasutuskogemust ja toimivust.
Tarkvara uueneb automaatselt digiboksi käivitamisel. Seetõttu võib digiboksi käivitumine pärast tarkvarauuendust tavapärasest kauem aega võtta.
Mis tarkvarauuendusega paraneb?

Digiboksi kiirus ja stabiilsus, mille tulemusel on teenuse kasutuskogemus sujuvam. Enam ei esine digiboksi iseeneslikke käivitusi ega hommikusi taaskäivitusi.
Digiboksi ja puldi omavaheline ühilduvus, mille tulemusel reageerib digiboks puldiga edastatud käsklustele koheselt.
Digiboksi on lisatud võimalus seadistada digiboksi pult juhtima teleri helitugevust ning sisse ja välja lülitamist. Juhised leiad: Seaded → Puldi seadistamine

Sa ei tea, kas sinu seadmes on kõige uuem tarkvara?
Digiboksi tarkvara uue versiooni number on 1.5.4. Versiooni kontrollimiseks mine: Seaded → Süsteemiinfo

Kui tarkvara automaatselt ei uuenenud, uuenda seda käsitsi.

Digiboksi tarkvara käsitsi uuendamiseks mine: Seaded → Otsi uuendusi.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 19:11:16 vasta tsitaadiga

Pole meili ega uuendust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azuumin
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 20:05:37 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Kas teised kasutajad on ka elisalt meili saanud, et elisa boxi tarkvara uueneb automaatselt 1.5.4 peale. Mul on ikka 1.44..miskit ja pole mingit uuendust. Käsitsi ka ei leia midagi.
Sellise sisuga meil:
Anname teada, et täna, 19.04.2022 saadetakse kõigile Elisa Elamuse digiboksidele automaatne tarkvarauuendus. Tarkvarauuendus toob endaga kaasa mitmeid täiendusi, mis parandavad digiboksi kasutuskogemust ja toimivust.
Tarkvara uueneb automaatselt digiboksi käivitamisel. Seetõttu võib digiboksi käivitumine pärast tarkvarauuendust tavapärasest kauem aega võtta.
Mis tarkvarauuendusega paraneb?

Digiboksi kiirus ja stabiilsus, mille tulemusel on teenuse kasutuskogemus sujuvam. Enam ei esine digiboksi iseeneslikke käivitusi ega hommikusi taaskäivitusi.
Digiboksi ja puldi omavaheline ühilduvus, mille tulemusel reageerib digiboks puldiga edastatud käsklustele koheselt.
Digiboksi on lisatud võimalus seadistada digiboksi pult juhtima teleri helitugevust ning sisse ja välja lülitamist. Juhised leiad: Seaded → Puldi seadistamine

Sa ei tea, kas sinu seadmes on kõige uuem tarkvara?
Digiboksi tarkvara uue versiooni number on 1.5.4. Versiooni kontrollimiseks mine: Seaded → Süsteemiinfo

Kui tarkvara automaatselt ei uuenenud, uuenda seda käsitsi.

Digiboksi tarkvara käsitsi uuendamiseks mine: Seaded → Otsi uuendusi.


1.5.4 on digiboksi tarkvara (varasem versioon sellest oli 1.5.3).
1.44.1.0 on äpi tarkvara (viimati uuendatud märtsis).
https://www.elisa.ee/et/abi/abikeskus/televisioon/uus-elisa-elamus/teenuse-kasutamise-nouded/digiboksi-ja-tarkvara-nouded

Üks võimalus lisaks kuidas aru saada mis versioon peal, on see, et vaadata kuidas Android TV boot logo ette tuleb.
Kui nii, siis ilmselt 1.5.4:
https://github.com/khurramrizvi/atv11_bootanimation/blob/master/gif/atv11-fast.gif

Kui nii, siis ilmselt 1.5.3.
https://www.youtube.com/watch?v=8ldgvZJlHDo


viimati muutis Azuumin 27.04.2022 20:06:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 20:05:59 vasta tsitaadiga

Aitähh info eest, nüüd vaatasin ja on ka ära ikka uuendanud. Pilt selge. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 20:06:56 vasta tsitaadiga

Plaan osta elisa modem(cisco epc3940al) järelturult, kas netis on mõni koht olemas sn alusel kontrollida al mustanimekirja? Või mida jälgida sellise asja ostuga, kellelgi ehk hea soovitus jagada?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 21:03:56 vasta tsitaadiga

Lukksepp, sellega ei panda sind ebam teenusele. Kui siis 2121. Wifi on neil ka suremas tänaseks - ära osta!

Musta nimekirja kontrolli pole. Mingi seadme korral peab sul olema mingi omanikuvahetust tõendav kahe osapoole vaheline asi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 28.04.2022 17:06:03 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Lukksepp, sellega ei panda sind ebam teenusele. Kui siis 2121. Wifi on neil ka suremas tänaseks - ära osta!

Musta nimekirja kontrolli pole. Mingi seadme korral peab sul olema mingi omanikuvahetust tõendav kahe osapoole vaheline asi.
on sellel uuel modemil mingeid eeliseid ka? Rohkem ul kiirust vms
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 418, 419, 420 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.