|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
05.04.2022 19:46:10
|
|
|
| Hästi, tuleb siis miski box muretseda. Mida siinne rahvas kasutab? Oskab keegi soovitada midagi, mis elisa äpiga korralikult töötaks?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.04.2022 20:46:49
|
|
|
Elisa äpiga on see jama, et päris palju kiirvalikuid avaneb erinevates vaadetes punase klahviga.
Saab hakkama ka ainult back nupuga toimetades, kuid kohmakam on.
Sony teleka puldil on see olemas.
Ma ei tea kas mõnda android boxi veel on peale elisa enda oma kus see punane klahv puldil olemas.
Variant muidugi on mõni muu klahv puldil softiga ümber mappida punaseks klahviks. Näiteks mõne voogedastuse otseklahv mida ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
05.04.2022 21:46:06
|
|
|
Philipsil Tv on ka punane nupp kasutusel.
Google TV puldil antud nupp puudub ja peidetud pulti ei saa kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
07.04.2022 09:21:47
|
|
|
Ma olen proovinud, võin öelda et see eksisteerib ja võttis pildi ette, aga pikemalt kasutanud ei ole.
| Draqula kirjutas: |
| Ma ei tea kas mõnda android boxi veel on peale elisa enda oma kus see punane klahv puldil olemas. |
Mul on Nvidia Shield TV Samsngi küljes ja Samsungi nutipuldi punane nupp toimib üle HDMI-CEC'i väga edukalt.
Aga üldiselt olen nõus, et Elisa menüü ja nuppude loogika ei ole nii hästi läbi mõeldud kui näiteks Telial.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.04.2022 19:50:04
|
|
|
Mul on 2 elisa litrit üle, võin poole hinnaga ära anda
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanza
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003
|
09.04.2022 12:58:03
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Kas modem.starman.ee enam ei tööta? Ütleb mulle, et unknown ip. |
modem.starman.ee on taas ellu ärganud
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
09.04.2022 15:36:01
|
|
|
| Tanza kirjutas: |
| masmre kirjutas: |
| Kas modem.starman.ee enam ei tööta? Ütleb mulle, et unknown ip. |
modem.starman.ee on taas ellu ärganud  |
Power pole ka enam miinuses
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
12.04.2022 11:32:26
|
|
|
Äpp Android boksi peal enam ei tööta? Varem töötas, nüüd proovisin ja ei midagi.
Ise küsin ise vastan.
Tundub, et Elisa on piiranud Android tv boksidel ligipääsu teenusele. Ainus võimalus on osta nende enda boks. Täpsemat põhjust ei saanudki teada, aga asi ilmaselt sama mis Apolloga. DRM ja google sert.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rexmasters
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2022
|
13.04.2022 09:15:44
|
|
|
| On keegi selle Elamuse boksi bluetoothi (turning on Bluetooth) ja puldi sidumise teemal lahenduse leidnud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.04.2022 11:11:26
|
|
|
| macc kirjutas: |
Äpp Android boksi peal enam ei tööta? Varem töötas, nüüd proovisin ja ei midagi.
Ise küsin ise vastan.
Tundub, et Elisa on piiranud Android tv boksidel ligipääsu teenusele. Ainus võimalus on osta nende enda boks. Täpsemat põhjust ei saanudki teada, aga asi ilmaselt sama mis Apolloga. DRM ja google sert. |
Nad eristavad telekaid millel jookseb Android TV ja bokse millel jookseb Android TV?
Sony Android TV peal pidin eile üle väga pika aja (kuu+ kindlasti) uuesti sisse logima äpis.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
13.04.2022 14:10:30
|
|
|
| Ehk kui box on google poolt sertifitseeritud siis app töötab? Tegelikult mõistlik lahendus küll, muidu on seda kisa kõik kohad täis, et miks minu 19€ poksil rakendus ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
13.04.2022 15:47:01
|
|
|
| macc kirjutas: |
Äpp Android boksi peal enam ei tööta? Varem töötas, nüüd proovisin ja ei midagi.
Ise küsin ise vastan.
Tundub, et Elisa on piiranud Android tv boksidel ligipääsu teenusele. Ainus võimalus on osta nende enda boks. Täpsemat põhjust ei saanudki teada, aga asi ilmaselt sama mis Apolloga. DRM ja google sert. |
Nvidia Shield TV karbis küll toimib äpp endiselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
13.04.2022 19:36:43
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| macc kirjutas: |
Äpp Android boksi peal enam ei tööta? Varem töötas, nüüd proovisin ja ei midagi.
Ise küsin ise vastan.
Tundub, et Elisa on piiranud Android tv boksidel ligipääsu teenusele. Ainus võimalus on osta nende enda boks. Täpsemat põhjust ei saanudki teada, aga asi ilmaselt sama mis Apolloga. DRM ja google sert. |
Nvidia Shield TV karbis küll toimib äpp endiselt. |
Sest see on serdiga: https://itigic.com/best-android-tv-box-certified-with-and-without-netflix/
| Draqula kirjutas: |
| macc kirjutas: |
Äpp Android boksi peal enam ei tööta? Varem töötas, nüüd proovisin ja ei midagi.
Ise küsin ise vastan.
Tundub, et Elisa on piiranud Android tv boksidel ligipääsu teenusele. Ainus võimalus on osta nende enda boks. Täpsemat põhjust ei saanudki teada, aga asi ilmaselt sama mis Apolloga. DRM ja google sert. |
Nad eristavad telekaid millel jookseb Android TV ja bokse millel jookseb Android TV?
Sony Android TV peal pidin eile üle väga pika aja (kuu+ kindlasti) uuesti sisse logima äpis. |
Eristavad TV Bokse, mis jooksevad Androidi peal. Android TV ja Androidi jooksutavad sedamed on eri asjad: https://frameboxxindore.com/android/what-is-the-difference-between-android-tv-and-android-based-tv.html
Serditud Androidil jooksvaid hiinakaid on väga vähe.
Elisa pakub veel seda: https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/tvlisa/xiaomi/voogedastusseade-mi-4k-tv-pulk-pfj4122eu
79 eur-i selle junni eest on meeletu summa, arvestades, et mõne aja pärast on ilmselt uus lahendus turul.
Selle Xiaomi ja odava hiinaka vahe ongi ainult serdi puudumine.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.04.2022 22:21:24
|
|
|
Võimalik, et odaval hiinakal on erinevus aga hetkel toimib Elamus nii vanal FHD Xiaomi Stickil kui ka kunagi tulevasel Telia Android Boxil. Istuvad kõrvuti Elisa Elamuse box ja Telia tulevane Android box ja öö ja päev. Samas tähelepanek, võid täna Android boxi osta turult, kui sul on vaja Netflixi, vaata rauda ja selle viimase tuge sest operaatorite boxid seda vaikimisi ei toeta, mingi milku jääb puudu. Seega ma eeldan, et Xiaomi pulgad ja boxid on suht ok kompromiss kes oskab kasutada, vanaemale seda just ei paigaldaks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaupsk3
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
14.04.2022 13:26:45
|
|
|
Tere.
Selline küsimus, et kuidas on Elisa TV võrreldes Telia TVga?
Peansilmas siis pildikvaliteeti ja boksi töökindlust.
Hetkel olen valiku ees, et kas maale panna Telia või Elisa TV (hind räägib elisa kasuks hetkel).
Teliaga on kogemus olemas.
_________________ Kleebised autodele, sülearvutitele jms. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
14.04.2022 14:22:06
|
|
|
| Just täna pandi elisa fiiber tuppa ja nüüd maadlen modemiga. Kas kohalikule võrgule ei saagi ise ip aadresse panna? See koht on justkui halliks tehtud ja õigust pole. Dns ka muuta ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
15.04.2022 10:19:53
|
|
|
FHD Xiaomi Stick' iga on see probleem, et stickil ei tööta volume'i nupp hästi. Ekraanile tuleb kiri "No support". Ja see teade jääb ette päris pikalt. Mõnikord vaja pulgale sellepärast ka restart teha.
Positiivne aga see, et heli on Dolby, mitte Stereo PCM nagu Telial või GO3-l.
P.S. Räägin ainult Elisa Huubist, mitte TV-st.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
18.04.2022 03:24:23
|
|
|
| Kaupsk3 kirjutas: |
Tere.
Selline küsimus, et kuidas on Elisa TV võrreldes Telia TVga?
Peansilmas siis pildikvaliteeti ja boksi töökindlust.
|
Üle õhu mõtled?
Elisal pildikvaliteet juba tükk aega täitsa hea (mõni aeg tagasi oli pilt udune, teleka vahetusega 43->55 hakkas häirima, Telial oli samas pilt ületeravustatud). Boksiga pole aastaid mingit muret olnud.
Telia TV-d olen viimase aasta jooksul ainult arvutist vaadanud, telekast Elisa. Tagasikerimine sel ka väga mugav. Teliaga pidi ka nüüd saama, pole viitsinud proovida.
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.04.2022 12:27:38
|
|
|
| tsitaat: |
Telial oli samas pilt ületeravustatud
|
Mis see veel on
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
18.04.2022 12:31:18
|
|
|
Kas teil Huubi sisu castimine töötab? Üritan aru saada, kas mul on kuskil mingi kala süstemis või see ongi katki.
Telefon (või brauser) leiab võrgust seadme üles (mibox 3) ja suudab edukalt ühenduda (ekraanile ilmub Elisa pilt). Huubi sisu castida üritades viskab sekundiks paariks selle sinise rõnga keerlema ja siis tuleb Elisa pilt tagasi. Telefon jääb tuima järjekindlusega edasi üritama (e sinna mingit viga tagasi ei saadeta).
Samas näiteks seda kassalindi kanalit saab edukalt castida (mul telekanaleid ple tellitud, ei tea, kas need ka toimiksid).
Miboxis olev Elisa äpp töötab igast asendist, castimine aga jukerdab.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
19.04.2022 19:46:33
|
|
|
| Elisa elamuse see litter ja ühes telekas android äppi kaudu. Kõik väga timm ja ei oska küll millegi üle kurta.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
21.04.2022 20:23:01
|
|
|
| Tekkis selline küsimus, et mul on hiina android box ja elisa äpp töötab ilusti. Ainuke häda on, et puldil pole värvilisi nuppe ja ei saa elisa äpis seda 'kava' avada. Kas keegi oskaks miskit muud pulti soovitada või kas on üldse võimalik asendada see punane nupp miski muu nupuga?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.04.2022 08:30:13
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Tekkis selline küsimus, et mul on hiina android box ja elisa äpp töötab ilusti. Ainuke häda on, et puldil pole värvilisi nuppe ja ei saa elisa äpis seda 'kava' avada. Kas keegi oskaks miskit muud pulti soovitada või kas on üldse võimalik asendada see punane nupp miski muu nupuga? |
Eespool oli juttu mingist remap äpist, millega peaks saama nuppe ümbermäppida ehk siis peaks saama mingi muu nupu puldilt panna "punast" nuppu mängima.
Ei meenu kohe mis see nimi oli.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
22.04.2022 09:25:12
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| masmre kirjutas: |
| Tekkis selline küsimus, et mul on hiina android box ja elisa äpp töötab ilusti. Ainuke häda on, et puldil pole värvilisi nuppe ja ei saa elisa äpis seda 'kava' avada. Kas keegi oskaks miskit muud pulti soovitada või kas on üldse võimalik asendada see punane nupp miski muu nupuga? |
Eespool oli juttu mingist remap äpist, millega peaks saama nuppe ümbermäppida ehk siis peaks saama mingi muu nupu puldilt panna "punast" nuppu mängima.
Ei meenu kohe mis see nimi oli. |
Button Mapper https://play.google.com/store/apps/details?id=flar2.homebutton&hl=et&gl=US
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.04.2022 09:50:23
|
|
|
Inspiro, just see
Ka "punase" nuputa saab tegelikult hakkama, "tagasi" nupuga saab minna põhimenüüsse ja sealtkaudu kavasse, kuid eks see on ebamugav.
Lisaks teeb "punane" nupp muudes vaadetes veel asju - kavas vist andis kuupäeva valimise - väga mugav kui teadsid mis päeval oli saade mida otsid, ei pea tohutult ketrama.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
22.04.2022 18:01:35
|
|
|
| Button mapper on küll jah olemas, aga ma ei suuda leida võimalust, kuidas suvalist nuppu saaks 'punast' tegema panna.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
23.04.2022 10:44:42
|
|
|
Keegi teab kuidas saab sony androidil nii,et numbri klahvi vajutamisel ei tuleks dvbc häälestus menüü ette?
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
23.04.2022 16:24:07
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Button mapper on küll jah olemas, aga ma ei suuda leida võimalust, kuidas suvalist nuppu saaks 'punast' tegema panna. |
Sain asja toimima 'Button mapperiga'. Pole küll kindel kas see asi ka peale restarti toimib, aga praegu on ok.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
23.04.2022 17:10:34
|
|
|
Vanaemale selline teenus meeldib kindlasti..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
23.04.2022 20:43:31
|
|
|
| Ei jõua ilmselt kogu teemat läbi lappata aga aga mis oleks parim asendus litrile? Mi Box S TV 4K? Või mis mõistlik lüke on? Mis lahendusi keegi kasutab?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
23.04.2022 20:49:50
|
|
|
| Lukksepp kirjutas: |
| Ei jõua ilmselt kogu teemat läbi lappata aga aga mis oleks parim asendus litrile? Mi Box S TV 4K? Või mis mõistlik lüke on? Mis lahendusi keegi kasutab? |
Xiaomi 4k pulk, 79€ oli ja töötab ilusti. Xiaomi puldiga käivitub ning läheb telekas kinni, elisa äpp automaatselt avaneb. Teleka heli käib samuti xiaomi pulgaga.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.04.2022 10:08:10
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Lukksepp kirjutas: |
| Ei jõua ilmselt kogu teemat läbi lappata aga aga mis oleks parim asendus litrile? Mi Box S TV 4K? Või mis mõistlik lüke on? Mis lahendusi keegi kasutab? |
Xiaomi 4k pulk, 79€ oli ja töötab ilusti. Xiaomi puldiga käivitub ning läheb telekas kinni, elisa äpp automaatselt avaneb. Teleka heli käib samuti xiaomi pulgaga. |
Oskad sa välja tuua kas sel Xiaomi pulgal on Chromecast with Google TV ees mingeid eeliseid?
1a.ee pakub seda Google jublakat 72EUR eest aegajalt.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
25.04.2022 10:25:12
|
|
|
Draqula, android tv on mõnusam kui google tv. Sony ka suht 1:1 sarnase androidiga ja sellepärast saigi xiaomi võetud. Pult ka muidugi asjalikum, voluum nupud normaalselt.
Xiaomi pulka peaks mingi ~63€ eest ka leidma nüüd kui vaadata. Dolby vision, audio jne mõlemal vist.
Minu jaoks suht ok ost igatahes, sai ühe vana teleka väga asjalikult nutikaks.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.04.2022 10:31:22
|
|
|
hkurujo88r,
Tänan infot jagamast, mul Xiaomi pulgaga veel polnud kogemust.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti180
HV vaatleja
liitunud: 30.06.2016
|
25.04.2022 19:30:18
|
|
|
Tere,
teemat on võib olla läbi käinud, aga otsing väga midagi ei andnud. Nimelt minu küsimus selline - kas Elisa Elamuse boxile on võimalik custom ROM peale lasta? Põhimõte siis selles, et saaks selle Elisa enda asja maha, kasutaks ainult Telia Beta äppi.
Elisa Box siis miski UZW4026ELE
Tänud ette.
Martin
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
26.04.2022 20:46:38
|
|
|
Mul elisa äppi kasutajatele küsimus. Kas teistel ka sihuke kamm on, et pärast mingi muu äpi kasutamist elisa äpp ei suuda live tv'd enam näidata. Teeb ainult kava lahti ja teatab, et 'midagi läks valesti' Veakood A-012 või miskit...? Uuesti install ja logimine ei aita, aitab ainult box mõneks ajaks kinni ja uuesti lahti.
viimati muutis masmre 26.04.2022 21:34:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
26.04.2022 20:58:18
|
|
|
| Paar korda olen veakoodi saanud. Aga korraks back nuppu ja tagasi lahti ning korras.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
27.04.2022 10:16:46
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Mul elisa äppi kasutajatele küsimus. Kas teistel ka sihuke kamm on, et pärast mingi muu äpi kasutamist elisa äpp ei suuda live tv'd enam näidata. Teeb ainult kava lahti ja teatab, et 'midagi läks valesti' Veakood A-012 või miskit...? Uuesti install ja logimine ei aita, aitab ainult box mõneks ajaks kinni ja uuesti lahti. |
Jah, esineb seda probleemi, nii üle päeva umbes. Loobib erinevaid erroreid või näitab lihtsalt musta ekraani. Aitab Elisa äpi "Force close" ja siis toimib jälle paar päeva. Seda jama on tegelt vähemaks jäänud, paar kuud tagasi oli see probleem suht peale igat sleep'i minekut või peale mõne teise äpi kasutamist.
Nvidia Shield TV 2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
27.04.2022 12:33:50
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Mul elisa äppi kasutajatele küsimus. Kas teistel ka sihuke kamm on, et pärast mingi muu äpi kasutamist elisa äpp ei suuda live tv'd enam näidata. Teeb ainult kava lahti ja teatab, et 'midagi läks valesti' Veakood A-012 või miskit...? Uuesti install ja logimine ei aita, aitab ainult box mõneks ajaks kinni ja uuesti lahti. |
Iga kord kui mini muu teleka appi või inputi peale lähen.
Force close ja uuesti Elisa app käima.
(Nvidia Shield)
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
27.04.2022 18:07:16
|
|
|
Kas teised kasutajad on ka elisalt meili saanud, et elisa boxi tarkvara uueneb automaatselt 1.5.4 peale. Mul on ikka 1.44..miskit ja pole mingit uuendust. Käsitsi ka ei leia midagi.
Sellise sisuga meil:
Anname teada, et täna, 19.04.2022 saadetakse kõigile Elisa Elamuse digiboksidele automaatne tarkvarauuendus. Tarkvarauuendus toob endaga kaasa mitmeid täiendusi, mis parandavad digiboksi kasutuskogemust ja toimivust.
Tarkvara uueneb automaatselt digiboksi käivitamisel. Seetõttu võib digiboksi käivitumine pärast tarkvarauuendust tavapärasest kauem aega võtta.
Mis tarkvarauuendusega paraneb?
Digiboksi kiirus ja stabiilsus, mille tulemusel on teenuse kasutuskogemus sujuvam. Enam ei esine digiboksi iseeneslikke käivitusi ega hommikusi taaskäivitusi.
Digiboksi ja puldi omavaheline ühilduvus, mille tulemusel reageerib digiboks puldiga edastatud käsklustele koheselt.
Digiboksi on lisatud võimalus seadistada digiboksi pult juhtima teleri helitugevust ning sisse ja välja lülitamist. Juhised leiad: Seaded → Puldi seadistamine
Sa ei tea, kas sinu seadmes on kõige uuem tarkvara?
Digiboksi tarkvara uue versiooni number on 1.5.4. Versiooni kontrollimiseks mine: Seaded → Süsteemiinfo
Kui tarkvara automaatselt ei uuenenud, uuenda seda käsitsi.
Digiboksi tarkvara käsitsi uuendamiseks mine: Seaded → Otsi uuendusi.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
27.04.2022 19:11:16
|
|
|
Pole meili ega uuendust
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azuumin
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2021
|
27.04.2022 20:05:37
|
|
|
| masmre kirjutas: |
Kas teised kasutajad on ka elisalt meili saanud, et elisa boxi tarkvara uueneb automaatselt 1.5.4 peale. Mul on ikka 1.44..miskit ja pole mingit uuendust. Käsitsi ka ei leia midagi.
Sellise sisuga meil:
Anname teada, et täna, 19.04.2022 saadetakse kõigile Elisa Elamuse digiboksidele automaatne tarkvarauuendus. Tarkvarauuendus toob endaga kaasa mitmeid täiendusi, mis parandavad digiboksi kasutuskogemust ja toimivust.
Tarkvara uueneb automaatselt digiboksi käivitamisel. Seetõttu võib digiboksi käivitumine pärast tarkvarauuendust tavapärasest kauem aega võtta.
Mis tarkvarauuendusega paraneb?
Digiboksi kiirus ja stabiilsus, mille tulemusel on teenuse kasutuskogemus sujuvam. Enam ei esine digiboksi iseeneslikke käivitusi ega hommikusi taaskäivitusi.
Digiboksi ja puldi omavaheline ühilduvus, mille tulemusel reageerib digiboks puldiga edastatud käsklustele koheselt.
Digiboksi on lisatud võimalus seadistada digiboksi pult juhtima teleri helitugevust ning sisse ja välja lülitamist. Juhised leiad: Seaded → Puldi seadistamine
Sa ei tea, kas sinu seadmes on kõige uuem tarkvara?
Digiboksi tarkvara uue versiooni number on 1.5.4. Versiooni kontrollimiseks mine: Seaded → Süsteemiinfo
Kui tarkvara automaatselt ei uuenenud, uuenda seda käsitsi.
Digiboksi tarkvara käsitsi uuendamiseks mine: Seaded → Otsi uuendusi. |
1.5.4 on digiboksi tarkvara (varasem versioon sellest oli 1.5.3).
1.44.1.0 on äpi tarkvara (viimati uuendatud märtsis).
https://www.elisa.ee/et/abi/abikeskus/televisioon/uus-elisa-elamus/teenuse-kasutamise-nouded/digiboksi-ja-tarkvara-nouded
Üks võimalus lisaks kuidas aru saada mis versioon peal, on see, et vaadata kuidas Android TV boot logo ette tuleb.
Kui nii, siis ilmselt 1.5.4:
https://github.com/khurramrizvi/atv11_bootanimation/blob/master/gif/atv11-fast.gif
Kui nii, siis ilmselt 1.5.3.
https://www.youtube.com/watch?v=8ldgvZJlHDo
viimati muutis Azuumin 27.04.2022 20:06:02, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
27.04.2022 20:05:59
|
|
|
Aitähh info eest, nüüd vaatasin ja on ka ära ikka uuendanud. Pilt selge.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
27.04.2022 20:06:56
|
|
|
| Plaan osta elisa modem(cisco epc3940al) järelturult, kas netis on mõni koht olemas sn alusel kontrollida al mustanimekirja? Või mida jälgida sellise asja ostuga, kellelgi ehk hea soovitus jagada?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
27.04.2022 21:03:56
|
|
|
Lukksepp, sellega ei panda sind ebam teenusele. Kui siis 2121. Wifi on neil ka suremas tänaseks - ära osta!
Musta nimekirja kontrolli pole. Mingi seadme korral peab sul olema mingi omanikuvahetust tõendav kahe osapoole vaheline asi.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
28.04.2022 17:06:03
|
|
|
| laurx kirjutas: |
Lukksepp, sellega ei panda sind ebam teenusele. Kui siis 2121. Wifi on neil ka suremas tänaseks - ära osta!
Musta nimekirja kontrolli pole. Mingi seadme korral peab sul olema mingi omanikuvahetust tõendav kahe osapoole vaheline asi. |
on sellel uuel modemil mingeid eeliseid ka? Rohkem ul kiirust vms
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
|