Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Viaplay teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.11.2021 18:11:16 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
LG’l on Android telekas?


Mis see siia puutub ? Windows ju ei ole? Teisi asju ju saab järgi vaadata icon_rolleyes.gif või mis see siia puutub ? LG või Sony või philips
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2021 18:21:39 vasta tsitaadiga

LG'l on WebOS, ilmselt on viga seal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.11.2021 18:48:27 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
LG'l on WebOS, ilmselt on viga seal.


jaa on küll WebOs....ohh krt .. . aga filme ja multikaid ja muid asju saab vaadata ? sry ma lihtsalt ei saa aru kuida see segab ? viaplay ju töötab ? eusa_think.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2021 18:52:33 vasta tsitaadiga

Ju käkiti midagi softis ära. Saada neile päring.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2021 21:33:47 vasta tsitaadiga

LG C8-ga just proovisin ja selle nädalavahetuse sõidud on kõik kenasti järelvaadatavad.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2021 23:14:33 vasta tsitaadiga

Vast rumal küsimus, a kuda filmide audioga on? Stereo või pigistab sealt midagi enamat välja? Huvi pärast proovisin üht filmi ja jõle lahja oli kuidagi?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2021 23:37:23 vasta tsitaadiga

5.1 Dolby Digital+ näitab mul ressiiver enamus filmide puhul.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2022 17:38:48 vasta tsitaadiga

Kuidagi niru tunne, tellid teenuse, maksad ja tahaks Manu mängu näha a heli pole ja pead ikka striimi hankima.

edit: No korralik pask on ikka see teenuse kvaliteet viimasel ajal... Praegune City Liverpooli mäng korralikult hakib ja kommentaatori keel vaheldub ka pidevalt...

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PTC
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 16.04.2022 20:46:59 vasta tsitaadiga

See jama on kestnud juba päris mitu päeva. jooksis ekraanilt läbi ka teade et parandavad kuid tulemusi pole näha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2022 21:40:37 vasta tsitaadiga

PTC, jah. Ma pole ühtegi sarja ega filmi Viaplayst vaadanud, seega ei oska neid kommenteerida a spordiülekanded on tegelikult kogu aeg mingil määral stutterdanud. Eriti hull on asi siis, kui live's olevat ülekannet väikese ajalise nihkega vaadata.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2022 22:36:55 vasta tsitaadiga

See jama hakkimise ja leedu keelsete supakatega on viimase nädala teema, enne pole midagi sellist täheldanud. Kasutan Sony android tv telekat.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 06.05.2022 21:15:02 vasta tsitaadiga

Pärast viimast uuendust ei saa sisse enam logida tv-s. Lasin vana versiooni peale ja töötab. Mingi 2 nädalat juba see jama. Praegu mul see 3 eurine prooviperiood, arvatavasti lõpetan ära kui läbi saab. Täishinda küll pole asi väärt. Kujutasin ette, et tegemist on vähmalt sama kvaliteetsete F1 ülekannetega nagu saksa RTL peal, paraku... icon_confused.gif Ainult F1 eest maksta kümnekas ja siis ülekanne algab 5 min enne starti ja saab läbi pmst kohe kui šampuse pudelil poodiumil punn ära lendab.
TV on androidiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 21:51:22 vasta tsitaadiga

Huvitav, et otseülekandes ei lase pilti chromcasti abil telekasse suunata, näitab vaid Viaplay logo ekraanil. Mingeid mängude kokkuvõtteid näitas läbi chromecasti ilusti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 22:18:35 vasta tsitaadiga

Hõi kõige targemad. Kas tasulisel versioonil on koondiste jalkamängud parema kui 720p kvaliteediga? See tasuta värk on küll trash neil. FPS on ok, pildi striim aga vist heal juhul 2 mbit, sest väga halb näeb välja võrreldes näiteks ETVst olnud ülekannetega. Jalkas pall kiiremini käib, siis tekib-kaob-tekib-kao LG WebOS peal. Windowsis brauseriga on seis pisut parem aga teravust pildil veel vähem.

Ongi aasta 2022 ja pildikvaliteet nagu 2006 aastal siin riigis? Samal ajal kui sama grupp edastab skandinaavias neid mänge ka 4K versioonis?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2022 22:38:55 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Hõi kõige targemad. Kas tasulisel versioonil on koondiste jalkamängud parema kui 720p kvaliteediga? See tasuta värk on küll trash neil. FPS on ok, pildi striim aga vist heal juhul 2 mbit, sest väga halb näeb välja võrreldes näiteks ETVst olnud ülekannetega. Jalkas pall kiiremini käib, siis tekib-kaob-tekib-kao LG WebOS peal. Windowsis brauseriga on seis pisut parem aga teravust pildil veel vähem.

Ongi aasta 2022 ja pildikvaliteet nagu 2006 aastal siin riigis? Samal ajal kui sama grupp edastab skandinaavias neid mänge ka 4K versioonis?
pilt ongi kehvake

inczp kirjutas:
Huvitav, et otseülekandes ei lase pilti chromcasti abil telekasse suunata, näitab vaid Viaplay logo ekraanil. Mingeid mängude kokkuvõtteid näitas läbi chromecasti ilusti.
Mul küll laseb otseülekannet chromcasti abil vaadata
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2022 00:16:26 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
MaitK kirjutas:
Hõi kõige targemad. Kas tasulisel versioonil on koondiste jalkamängud parema kui 720p kvaliteediga? See tasuta värk on küll trash neil. FPS on ok, pildi striim aga vist heal juhul 2 mbit, sest väga halb näeb välja võrreldes näiteks ETVst olnud ülekannetega. Jalkas pall kiiremini käib, siis tekib-kaob-tekib-kao LG WebOS peal. Windowsis brauseriga on seis pisut parem aga teravust pildil veel vähem.

Ongi aasta 2022 ja pildikvaliteet nagu 2006 aastal siin riigis? Samal ajal kui sama grupp edastab skandinaavias neid mänge ka 4K versioonis?
pilt ongi kehvake

inczp kirjutas:
Huvitav, et otseülekandes ei lase pilti chromcasti abil telekasse suunata, näitab vaid Viaplay logo ekraanil. Mingeid mängude kokkuvõtteid näitas läbi chromecasti ilusti.
Mul küll laseb otseülekannet chromcasti abil vaadata


Telefonist ei lase, kui arvutist suunasin, siis lasi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2022 12:23:58 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
alpha kirjutas:
MaitK kirjutas:
Hõi kõige targemad. Kas tasulisel versioonil on koondiste jalkamängud parema kui 720p kvaliteediga? See tasuta värk on küll trash neil. FPS on ok, pildi striim aga vist heal juhul 2 mbit, sest väga halb näeb välja võrreldes näiteks ETVst olnud ülekannetega. Jalkas pall kiiremini käib, siis tekib-kaob-tekib-kao LG WebOS peal. Windowsis brauseriga on seis pisut parem aga teravust pildil veel vähem.

Ongi aasta 2022 ja pildikvaliteet nagu 2006 aastal siin riigis? Samal ajal kui sama grupp edastab skandinaavias neid mänge ka 4K versioonis?
pilt ongi kehvake

inczp kirjutas:
Huvitav, et otseülekandes ei lase pilti chromcasti abil telekasse suunata, näitab vaid Viaplay logo ekraanil. Mingeid mängude kokkuvõtteid näitas läbi chromecasti ilusti.
Mul küll laseb otseülekannet chromcasti abil vaadata


Telefonist ei lase, kui arvutist suunasin, siis lasi
Mul on Samsung Galaxy S20+ ja otseülekannete vaatamine chromecasti vahendusel toimib korralikult
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 01.08.2022 18:07:25 vasta tsitaadiga

icon_exclaim.gif Teeks ettepaneku teema nimi ära muuta.
Nordic Entertainment Group (NENT) on nüüd uue nimega Viaplay Group

Uuest hooajast hakkab Viaplay näitama ka Inglismaa Premier League jalkat. Kahjuks minnakse sellega ajas tagasi, nimelt on ülekanded 720p.
Koondise jalgpall juba kolis sinna. Järgmiseks ka EM ja MM.
Kahjuks ei suuda see rahvusvaheline suurfirma kvaliteetset teenust aastal 2022 pakkuda.

Pakett ise maksab jätkuvalt 9.99€


viimati muutis monomakk 02.08.2022 00:38:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.08.2022 21:29:09 vasta tsitaadiga

nii on .... kummaline on jätkuvalt see et pole mingit kohta või telefoni nr tagasiside v mingi probleemi korral pöörduda ... samas nad ise oskavad küll emaili peale saata küsitlust oma firma poolt pakutava teenuse kohta ... siin paar nädalat tagasi tuli mulle emaili peale küsitlus nende teenuste kohta .. aga ma vastasin nii ausalt kui sain mis valesti on nende firmas. muidugi on hea et tänu viaplayle saan F1 vaadata ikkagi. ma ei kujuta pilti kuidas seda muidu tv vaadata saaks.... .aga kvaliteet jätab küll soovida vahest .,...ma saan aru kui on vahest ülekandest tingitud häireid ,aga vahest on selline tunne ,nagu vaataks mingit striimi netist 10 aastat tagasi icon_neutral.gif
i
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 22:21:57 vasta tsitaadiga

Gap, hinnakalkulatsiooni tehes ja kui muud midagi viaplayst vaadata pole, F1 äpp on otse soodsam, kvaliteetsem, rohkem sisu ja teatud kohtades nagu apple pood, saab ka mingitel tingimustel soodushinnaga.

PS. teema nime muudatusega oleks nõus, vähe selgem oleks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 21:57:21 vasta tsitaadiga

No nagu ütles äsja here Ojasaar, siis kõigile palju õnne Premier league uue hooaja alguse puhul! Isiklikult ootasin ikka väga seda juba.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 06.08.2022 02:00:03 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
No nagu ütles äsja here Ojasaar, siis kõigile palju õnne Premier league uue hooaja alguse puhul! Isiklikult ootasin ikka väga seda juba.

Mõte sellest on tore. Kõik lemmik liigad on ühest kohast nähtavad.. aga reaalsuses viis viaplay ülekande kvaliteedi alla. (Võrreldes tv3 spordiga)
720p vs 1080p.
Tänasel mängul oli heli ka kahlaselt vaikne. Loodame, et läheb paremaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 11:19:05 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
Renq kirjutas:
No nagu ütles äsja here Ojasaar, siis kõigile palju õnne Premier league uue hooaja alguse puhul! Isiklikult ootasin ikka väga seda juba.

Mõte sellest on tore. Kõik lemmik liigad on ühest kohast nähtavad.. aga reaalsuses viis viaplay ülekande kvaliteedi alla. (Võrreldes tv3 spordiga)
720p vs 1080p.
Tänasel mängul oli heli ka kahlaselt vaikne. Loodame, et läheb paremaks.


Pildikvaliteet vast jah kehvem aga vähemalt on pildi ja palli liikumine sujuv mitte nagu jalka ETV's läbi Telia.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 16:55:04 vasta tsitaadiga

ikka päris halb on see vuti pilt
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2022 17:46:10 vasta tsitaadiga

Pildikvaliteet on tõesti halb. Eelmisel hooajal oli mõned korrad asi kohe nii hull (mängijad ja pall sulandusid muruga ühte, raske oli mängijatel vahet teha, kes on kes), et pidin interneti avarustest mõne kahtlase streami otsima, et normaalselt Bundesliga mängu vaadata. Kõlab naeruväärselt, et maksan teenuse eest ja siis lähen otsin ikka mõne neti streami, kust tuleb parema kvaliteediga pilt. Eurosport Playeri pealt tulles oli pildikvaliteedi langus meeletu.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2022 21:59:24 vasta tsitaadiga

Noh ülekanne algas, pilt sitt, heli sitt... mida veel tahta...
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2022 22:42:42 vasta tsitaadiga

Tegin ka endale äsja Viaplay konto, sest inglise liiga ja CL ja tulin siia foorumisse nõu küsima, et kas see on normaalne, et spordiülekannete pilt nii sageli hakib, aga nagu loen siis pole ma oma murega sugugi mitte üksi.

Huvitaval kombel mobiiltelefonist ühte mängu vaadates tundus nagu okei olevat, aga TV-ekraanil on alati mingi jama, kuigi kaabliga ühendus peaks stabiilsem olema. Kodus Telia 50/50 internet, ühenduse kiiruses ei tohiks asi olla ja Netflix jm. jooksevad ilusti, aga Viaplayga õiget jalgpallinaudingut nii raske tekitada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PTC
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 10.08.2022 22:58:00 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin et see on kasutada oleva 4G probleem aga ilmselt on see siis Vias*ta omadus mitte viga. Positiivsena tahaks ära märkida nende saavutust eestikeelse heli pideval edastamisel - enne oli nii et algul oli eestikeelne siis muutus see lätikeelseks ja siis pilt hangus. Siiani on helinivoo võrreldes teiste äppidega väga nõrk. Aga ilmselt kehtib vias*ta põhimõte et neegritele käib küll.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2022 23:15:00 vasta tsitaadiga

Jah kohati käib pildil mingi nõks läbi, sel pole netiühendusega küll midagi pistmist. Kui vaadata live ülekannet väikese ajalise nihkega, siis tuli neid nõkse hiljaaegu veel päris korralikult. Korduses nagu ei mäleta väga.

See vahelduva heli teema oli eriti halb eelmise aasta Champions league ajal, siis olid mured nii ülekande kommentaariga kui üldse sellega, et see krdi stream käima läheks.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2022 09:58:51 vasta tsitaadiga

Kas ainult mulle tundub või on kommentaari heli pildist maas?
Märkasin seda esiti eelmisel aastal, kui Järvela reaktsioon CL mängides oli kuidagi imelikult viibega, aga noh, äkki tema stiil ongi selline... Aga ei, tundub, et premieris ka. Ja paar päeva tagasi vaatasin mingit padeli ülekannet kus ikka literaalselt 3 sekundit oli kommentaari heli maas (hetkel pead ei anna, kas viimast vaatasin äpist või veebist)

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 13.08.2022 21:09:45 vasta tsitaadiga

NENT/Viaplay kahmas omale hullult neid litsentse igas riigis nüüd spordihooaeg algas ja kanguvad selle all. Igal pool kirutakse neid ja Poolas ähvardab lausa trahvimine.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2022 21:16:16 vasta tsitaadiga

Amphor, seda jama pole ma märganud.

kevku, mingit linki selle kohta ka on? tahaks lugeda. Neid litsentse on neil jah tohhujaa, a mis mind häirib, on ainult kahe päevane järelvaatamine. Alati küll kõike meeldivad selle ajaga ära ei jõua vaadata.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 14:18:04 vasta tsitaadiga

Kas keegi Vaiplay'd ka Brave brauseriga kasutab? Mis maagiat selleks pidite korraldama?
IGa kord kui video tööle panene, siis jääb laadima ja konsoolis on
Spoiler Spoiler Spoiler


Seda blocked by clientit ei ole suutnud träkkida, mida peab lubama selle jaoks.olen proovinud nii Shield peal kui maas

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 15:57:55 vasta tsitaadiga

No nagu näha pole ka see helikeele vaheldumise panga kuhugi kadunud. Ja pilt jäi ka üldse seisma nüüd.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailai
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2022




sõnum 21.08.2022 16:18:41 vasta tsitaadiga

Android TV äpp on paras õnnetus. Peale viimast uuendust AndroidTV 11 peal kohe üldse ei tööta. Hea õnne korral hääl tuleb aga pilt jääb mustaks. 9 peal isegi töötab. Iga uuendusega on neil mingit "üllatust" pakkuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 17:36:52 vasta tsitaadiga

Hetkel TV apiga (Samsung) Chelsea-Leedsi mängu vaadates on võõrkeele tund. icon_lol.gif Iga natukese aja tagant puhverdab samuti.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 20:11:17 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Hetkel TV apiga (Samsung) Chelsea-Leedsi mängu vaadates on võõrkeele tund. icon_lol.gif Iga natukese aja tagant puhverdab samuti.


Mul mängueelsetes juttudes paar korda keel pendeldas a bufferdamist pold kordagi.

edit: a praeguses City mängus on küll kohati kvaliteet nagu vaataks aastal 2000 Sopcasti, lisaks veel nõkkamine.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 21:51:34 vasta tsitaadiga

Nii, ka seda kasutanud (ja kasutan senimaani). Jalkat ise suurt ei vaata, rohkem F1, F2, indycar jne ning arvutis pole seda pildi nõksutamist eriti täheldanud aga androidi peal on küll seda nõksutamist kohati omajagu. Teagi millest see tuleb sest see on vaid otseülekannete ajal (või kui otseülekanne käib ja hakata algusest vaatama väikse viitega).

Kuna vaatan seal ka seriaale (ainuke koht suht kus nordicu toodangut suht saab näha ja paljuski kodumaised tiitrid ka all olemas) siis jäi silma üks huvitav asjaolu. Kui seriaalil pole eesti sube aga on olemas ingliskeelsed siis arvutis saab neid valida aga androidTV puhul sama seriaali sama episood ei anna mingit tiitrite valikut. Eriti nõme kui on seriaal inglise/norra keelne ning poolest jutust aru ei saa icon_rolleyes.gif
Ka on paar korda juhtunud, et mingi seriaali üks episood on originaalkeele asemel poolakeelse pealelugemisega ja seda ei saa välja lülitada...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 23:07:16 vasta tsitaadiga

No näed, praegu eetris kommentaator vabandas pildi ja heli kvaliteedi pärast. A näiteks mul jookseb praegu kõik okeilt ja pole ühtegi keelevahetust olnud.

edit: Nii tore kui Chelsea mängus iga paari sekundi tagant pilt jõnksutab.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 13:03:52 vasta tsitaadiga

Vanemad ostsid uue LG teleka, vanemas LG telekas ja muudes seadmetes probleemi ei esine.
Aga nüüd viaplay ei taha üldse mängima hakata. Ette jääb ketrama laadimise ring ja jääb kohati tunne, et äpp ise hangub, kuna tagasi nupp ka ei tööta.

Kas kellelgi sarnast probleemi olnud? Telekas on uusima tarkvaraga. Viaplay äpi lasin maha ja panin uuesti peale aga ikka sama probleem.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 07.10.2022 15:17:22 vasta tsitaadiga

saihtam kirjutas:
Vanemad ostsid uue LG teleka, vanemas LG telekas ja muudes seadmetes probleemi ei esine.
Aga nüüd viaplay ei taha üldse mängima hakata. Ette jääb ketrama laadimise ring ja jääb kohati tunne, et äpp ise hangub, kuna tagasi nupp ka ei töööta.

Kas kellelgi sarnast probleemi olnud? Telekas on uusima tarkvaraga. Viaplay äpi lasin maha ja panin uuesti peale aga ikka sama probleem.


Paljudel sama jama kui Play poe kommentaare lugeda. Miul endal ka. Telekas pole LG, mis OS seal üldse on? Ise lasin Viaplay vanema versiooni peale, tollega töötab. Viimane versioon ei tööta mul ei telekas ega telefonis.

edit: versioon 4.21 on viimane mis töötab


viimati muutis janll 07.10.2022 15:18:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2022 15:17:32 vasta tsitaadiga

janll kirjutas:
saihtam kirjutas:
Vanemad ostsid uue LG teleka, vanemas LG telekas ja muudes seadmetes probleemi ei esine.
Aga nüüd viaplay ei taha üldse mängima hakata. Ette jääb ketrama laadimise ring ja jääb kohati tunne, et äpp ise hangub, kuna tagasi nupp ka ei tööta.

edit: versioon 4.21 on viimane mis minu telekas töötab, uuematega see sama login jama

Kas kellelgi sarnast probleemi olnud? Telekas on uusima tarkvaraga. Viaplay äpi lasin maha ja panin uuesti peale aga ikka sama probleem.


Paljudel sama jama kui Play poe kommentaare lugeda. Miul endal ka. Telekas pole LG, mis OS seal üldse on? Ise lasin Viaplay vanema versiooni peale, tollega töötab. Viimane versioon ei tööta mul ei telekas ega telefonis.


Tundub, et midagi üldisemat, AndroidTV seadmetel sama, vanem versioon toimib, uusim mitte.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 07.10.2022 15:26:32 vasta tsitaadiga

indrpo,
jõudsid enne tsiteerida kui ma teksti ära parandasin icon_biggrin.gif See edit seal vahel peaks lõpus olema, ma telefoniga ja zoomides viskas kursori vale koha peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailai
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2022




sõnum 07.10.2022 17:21:14 vasta tsitaadiga

AndroidTV seadmatel samamoodi vanematel (Android9) töötab aga uuemal (Android11) versioonid peale 4.24 ei tööta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2022 17:50:42 vasta tsitaadiga

Isiklikult sellist jama pole kohanud. Küll aga mingit jalkat vaadates nihkega, mille ülekanne käib, siis iga paari sekundi tagant pilt nõksutab.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2022 18:03:48 vasta tsitaadiga

Mingil filmil olid neil tiitrid jumala võssa ning arvutis laseb valida eng sube (millel est pole) aga telkus (android9) ei lasknud valida icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2022 23:50:43 vasta tsitaadiga

Praegu vaatan tänast City Southamptoni mängu järgi ja pmst heli on vähemalt sekundi pildist ees... Kvaliteet missugune.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 13:06:43 vasta tsitaadiga

Ilmselt läksid ajastamisega hoogu
Amphor kirjutas:
Kas ainult mulle tundub või on kommentaari heli pildist maas?
Märkasin seda esiti eelmisel aastal, kui Järvela reaktsioon CL mängides oli kuidagi imelikult viibega, aga noh, äkki tema stiil ongi selline... Aga ei, tundub, et premieris ka. Ja paar päeva tagasi vaatasin mingit padeli ülekannet kus ikka literaalselt 3 sekundit oli kommentaari heli maas (hetkel pead ei anna, kas viimast vaatasin äpist või veebist)

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 11:29:18 vasta tsitaadiga

Kuna nutiteler võtab võrgu praegu üle Wifi, siis ViaPlay otseülekanded hakkisid koledalt. Samas Netflixist saadete vaatamisega või siis arvutist filmide vaatamisega üle sama võrgu probleeme ei ole. Üks asi mis aitas korda teha oli Telia ruuteri kanali vahetus. Telia enda iseteeninduse troubleshooting wizard vms. aitab neid võrke skännida ja pakkus paremad kanalid välja. Vaikimisi kõigil ruuteritel kanaliks vist 1 ja kui naaberkorterites samuti Telia ruuterid, siis võrgud võivad üksteist segama hakata icon_question.gif. Igatahes kanali vahetus tegi jalgpalli kohe vaadatavaks.
Võib-olla kedagi aitab. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 20:12:54 vasta tsitaadiga

Kas Viaplay'ga ei ole võimalik vaadata 2 erineva profiili all ühte ja sama asja? Vaatasin all korrusel jalkat ja teisel korrusel taheti sama teha ja pilt oli must. Kõike muud sai vaadata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Viaplay teema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.