Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S22 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.04.2022 21:43:40 vasta tsitaadiga

Peaaegu kahe kuu kokkuvõtte saab öelda nii, et ikkagi veidi pettumus.
Kolisin S21 pealt S22+ peale ja gsam järgi võitsin 10 minutit icon_biggrin.gif

Enne oli aasta keskmine 5h30 siis nüüd kahe kuu keskmine 5h40

Samuti on viimase nädala-kahega tekkinud mingi hakkimine kui palju asju töös ja teed näiteks screenshotti ning üritad kuhugi jagada. S21 oli palju sujuvam sellistes olukordades.

Suurem ekraan on tore küll jah. Kaamera kah parem.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murkaa
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2009




sõnum 11.04.2022 22:11:22 vasta tsitaadiga

Mina küll s22u aku üle väga ei virise. Keskmiselt saan ühe laadimisega vähemalt 7h Screen on time'i. Reso WQHD+ ja motion adaptive'i peal.

Tegin kohe alguses factory reseti ja ei kasutanud Smart Switchi asjade ületoomiseks ning viimaks "wipe cache patrion"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2022 22:14:45 vasta tsitaadiga

Mul ka kahel tuttaval S22U ja mõlemal on sot 5h ümber, aga samas tööaeg ka 48h +

Oma S21U küll sellist tulemust ei saa kuidagi moodi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2022 09:40:28 vasta tsitaadiga

Mul ka nagu aku kasutusajaga kõik OK, praegu lastega kodus ja telefon saab päev läbi kasutust ning õhtul laadima. Akukaitse on sisse lülitatud, seega ei lae mitte 100% vaid 85% peale.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kky
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2022



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2022 18:11:22 vasta tsitaadiga

Tellisin S22 märstikuu algul ja siiamaani ootan. Tellides oli kirjas, et saabub järgmine päev, kuid nüüd loodavad, et ehk aprillis jõuab. Kas tõesti on telefonide kohale jõudmine nii aeglane ka teistel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2022 18:30:50 vasta tsitaadiga

kky, kust sa selle tellisid? Elisast läks mul tellimusest pakiautomaati saabumiseni ca 20 tundi. Ehk siis õhtu kell 6 paiku tegin tellimuse ja järgmine päev kell 2 tuli teavitus smartposti saabumisest. Must, 256GB S22U.
Ilmselt sinised, valged on haruldasemad. Punane, must oli kohe saadaval.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2022 19:00:33 vasta tsitaadiga

kky kirjutas:
Tellisin S22 märstikuu algul ja siiamaani ootan. Tellides oli kirjas, et saabub järgmine päev, kuid nüüd loodavad, et ehk aprillis jõuab. Kas tõesti on telefonide kohale jõudmine nii aeglane ka teistel?
mul kulus 17. veebruar - 28. märts, lubati 04. märts
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murkaa
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2009




sõnum 12.04.2022 21:30:45 vasta tsitaadiga

Mul eeltellides samsungi lehelt( must 256 s22u) 22.02-29.03, algselt lubati 11.03 tarnet. Sõbranna tellis tavalise s22 märtsi alguses ja lubati nüüd pärast mitmeid päringuid alles aprilli lõpus. Üpris pahasti tundub olevat nende telefonide tarneaegadega.

Täna tuli 24mb uuendus, väidetavalt peaks kasutajakogemus libedam olema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2022 21:48:20 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul siis vedas, et Elisast võtsin.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2022 22:26:40 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Huvitav, mul siis vedas, et Elisast võtsin.
operaatorid annavad oma laoseisust, samsung vana tra annab prognoosi ilmselt korea oma icon_evil.gif
mul andis teada, et pakk on saatmisel, kuid siis võttis mitu päeva enne kui kurat lätti jõudis ja sealtki tuli kõva 4 päeva vms

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 13.04.2022 07:17:49 vasta tsitaadiga

siin mõni post tagasi soovis keegi tagasi saata - karga jaole kui hilja pole
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2022 15:14:00 vasta tsitaadiga

kky kirjutas:
Tellisin S22 märstikuu algul ja siiamaani ootan. Tellides oli kirjas, et saabub järgmine päev, kuid nüüd loodavad, et ehk aprillis jõuab. Kas tõesti on telefonide kohale jõudmine nii aeglane ka teistel?

28.03 tellimus lubati 27.04 kohale toimetada, eks näis..
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murkaa
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2009




sõnum 13.04.2022 15:41:05 vasta tsitaadiga

Kõige kurvem ongi selle samsungi lehe puudulik klienditeenindus, inimene peab ise oma asju taga ajama, samal ajal kui turundus käib täis tuuridel.

Kui isegi saad mingi vastuse mitmeid päevi hiljem, siis on see copy-paste.

Sõbrannal ongi nüüd huvitav olukord, kus peab järelmaksu tasuma hakkama enne, kui toote kätte saanud..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.04.2022 17:58:30 vasta tsitaadiga

Murkaa kirjutas:
Kõige kurvem ongi selle samsungi lehe puudulik klienditeenindus, inimene peab ise oma asju taga ajama, samal ajal kui turundus käib täis tuuridel.

Kui isegi saad mingi vastuse mitmeid päevi hiljem, siis on see copy-paste.

Sõbrannal ongi nüüd huvitav olukord, kus peab järelmaksu tasuma hakkama enne, kui toote kätte saanud..
on ikka nii?
ma avastasin endalgi peale esmast maksmist, et tegin kogemata kuu aega varem, esimene makse oli 10.04.22

aga samsung saadab kenasti meili, kui asi kuskilt kaugemalt laost Riia poole liikuma hakkab, seejärel läheb veel mingi napp töönädal

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 20:58:03 vasta tsitaadiga

Kui õigesti mäletan, siis algusest peale olnud väike probleem, et aeg-ajalt ekraan ei reageeri koheselt (S22 mudel). Üldiselt programmi vahetades tekib, aga mitte nii tihti et vea mustrit märgata.
Nüüd leidsin ühe viisi kuidas see viga iga kord esile tuleb. FB messengeri jutumulli eest ära pannes on ekraan iga kord sekund või natuke peale tundetu. Kas keegi veel märganud sellist anomaaliat?
Pole küll suur asi, aga kohati päris tüütu, et klikid viis korda enne kui töötab.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 21:34:09 vasta tsitaadiga

mul S10ne peal ka midagi sellist. Kaabid mitu korda, siis järsku hakkab tööle.... icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2022 22:11:22 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Kui õigesti mäletan, siis algusest peale olnud väike probleem, et aeg-ajalt ekraan ei reageeri koheselt (S22 mudel). Üldiselt programmi vahetades tekib, aga mitte nii tihti et vea mustrit märgata.
Nüüd leidsin ühe viisi kuidas see viga iga kord esile tuleb. FB messengeri jutumulli eest ära pannes on ekraan iga kord sekund või natuke peale tundetu. Kas keegi veel märganud sellist anomaaliat?
Pole küll suur asi, aga kohati päris tüütu, et klikid viis korda enne kui töötab.
kindel, et see telo viga, mitte rakenduse viga või kahe omavahelise koosluse teema?


anyway, mul ka nüüd mingi jant

olen juba mingi 2+ nädalat telo ja klappe kasutanud - null katkestust ja nüüd viimastel päevadel buds pro klappidega on suht tihti katkestusi - hommikul muutusid lausa regulaarseks - peatusin ja tegin restardi, seejärel ei ilmnenud, kuid õhtul koju sõites hakkas taas katkema

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 22:22:29 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Kui õigesti mäletan, siis algusest peale olnud väike probleem, et aeg-ajalt ekraan ei reageeri koheselt (S22 mudel). Üldiselt programmi vahetades tekib, aga mitte nii tihti et vea mustrit märgata.
Nüüd leidsin ühe viisi kuidas see viga iga kord esile tuleb. FB messengeri jutumulli eest ära pannes on ekraan iga kord sekund või natuke peale tundetu. Kas keegi veel märganud sellist anomaaliat?
Pole küll suur asi, aga kohati päris tüütu, et klikid viis korda enne kui töötab.


Sama siin, see oli mul ka Fold 2ga nii.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2022 12:03:59 vasta tsitaadiga

Aeg-ajalt juhtub sama ka klaviatuuriga, kui see ekraanile ette tuleb, nupud lihtsalt ei tööta. Proovinud erinevaid klaviatuure ja kõigiga seni sama. See ei esine küll iga korda, aga nii 20-30% juhtudel küll. Kui näpp jätta ekraanile pikemaks peale ja liigutada, siis puutetundlikkus ka tagasi ei tule, peab näpu korraks pealt ära tõstma.
Kas on võimalik Samsungile kirjutada kohta mida nad päriselt loevad, ja probleemi kirjeldada? Foorumis võib ju kiruda, aga tulemust see ei anna.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 14:17:03 vasta tsitaadiga

Uuendusi tuleb praegu päris tihedalt. S22 Ultra veel üks uuendus, 485.48 MB seekord. Muudatuste nimekiri sama ebamäärane nagu alati.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 16:00:19 vasta tsitaadiga

See üldiselt head ei tähenda. Tehakse vigade parandusele omakorda vigade parandust thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2022 18:09:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
See üldiselt head ei tähenda. Tehakse vigade parandusele omakorda vigade parandust thumbs_down.gif


Võta positiivselt, vähemalt tehakse parandusi 🙂

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2022 08:43:42 vasta tsitaadiga

Mul on tekkinud kummaline ja veidi häiriv probleem. Mu S22u 4g andmeside vahel ei tööta kuigi levi on ok. Korda läheb siis kui wifi korra sisse ja uuesti välja lülitada. : icon_rolleyes.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2022 10:47:21 vasta tsitaadiga

Foorumite postituste järgi on WiFi akutarbimise bugi parandatud viimase uuendusega
- https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s22-series/s22-exynos-battery-drain-on-wifi/td-p/5021183/page/11
- https://www.reddit.com/r/GalaxyS22/comments/u73cch/galaxy_s22_ultra_eux_europe_unlocked_new_update/
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 07.05.2022 20:32:38 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mul on see: https://consumer.huawei.com/en/accessories/supercharge-wireless-car-charger/
ja pesasse pistes S22U vähemalt ütleb, et "fast wireless charging". Võib-olla luiskab. Ma otseselt laadimise aega mõõtnud ei ole.


Kui õigesti mäletan, siis samsung 22U suudab vastu võtta 15W juhtmevabalt.
Samas seda vaid enda laadijaga.
10W loetakse juhtmevabalt juba kiirlaadimiseks.

Kogu see laadimise teema on paras pudru ja kapsad.
Olen siin järjest eri laadijate, telefonidega jne mõõtnud ja ega see teema palju selgemaks ei ole muutunud.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2022 09:11:09 vasta tsitaadiga

Kuidas teistel s22 sõrmejäljelugeja toimib? Flip3 küljepealne lugeja tundis probleemideta pöidla ära, aga s22 ekraanialune lugeja feilib pidevalt. Vb probleem minu pöidlas, aga eeldanuks tippklassitelefoni lugejalt siiski paremat võimekust..
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2022 10:07:40 vasta tsitaadiga

Justkui toimib ilusti. Ei kasuta ekraanikaitseklaasi ega kile, lisan täpsustusena.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2022 10:40:47 vasta tsitaadiga

Ei oska ka kurta. Ei kasuta ka ekraani kaitseks midagi. Ise muidugi olen juba aegade algusest telefonidel avamis sõrme vähemalt kaks korda igat pidi sisse lugenud
mis peaks tuvastust parandama.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2022 10:54:39 vasta tsitaadiga

Tasub sama näppu paar korda sisse lugeda jah. Kusjuures kui mul Huawei P30 pro veel oli kunagi, siis ei lasknud peale mingit uuendust. Ütles, et see näpp on juba registreeritud ja rohkem ei saa sama näppu regada. Samsal õnneks selline piirang puudub.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2022 12:50:24 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
Kuidas teistel s22 sõrmejäljelugeja toimib? Flip3 küljepealne lugeja tundis probleemideta pöidla ära, aga s22 ekraanialune lugeja feilib pidevalt. Vb probleem minu pöidlas, aga eeldanuks tippklassitelefoni lugejalt siiski paremat võimekust..


Kasutan kaitseklaasi. Näpujälg töötab nii keberniidilt (tähenärijatele ennetavalt: jah, see on välismaa sõna), et põhimõtteliselt ei kasuta näpujälge.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2022 20:32:12 vasta tsitaadiga

S22 Ultra kaitseklaasiga ja pigem pole probleeme (või on sama nagu eelmine telefon). Enamus aegadel tuvastab kiiresti, harvad juhtumid kui ei lase sisse.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2022 00:04:02 vasta tsitaadiga

Ei S10+ kui ka S22U ei ole saanud kuidagi hakkama erinevate ja pigem kallimapoolsete kaitseklaasidega.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2022 00:12:06 vasta tsitaadiga

Mul on peale pandud Whitestone Dome klaas ja sõrmejälg on seadistatud peale klaasi paigaldust. Kui sõrmejälg on enne kaitseklaasi paigaldust salvestatud, siis on see tuvastamine kehva jah.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2022 00:36:29 vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
Mul on peale pandud Whitestone Dome klaas ja sõrmejälg on seadistatud peale klaasi paigaldust. Kui sõrmejälg on enne kaitseklaasi paigaldust salvestatud, siis on see tuvastamine kehva jah.


Isegi peale klaasi vahetust olen uuesti scanninud sisse ja no ei saa hakkama ikka lugemisega. Harva läheb õnneks ja miski kolmandal katsel õnnestub.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2022 11:02:34 vasta tsitaadiga

Teil ikka Touch Sensitivity sisse lülitatud sätetest?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2022 12:15:29 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Teil ikka Touch Sensitivity sisse lülitatud sätetest?


Eip, väljas on.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2022 16:56:05 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Teil ikka Touch Sensitivity sisse lülitatud sätetest?


Sees on.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2022 15:40:41 vasta tsitaadiga

RassK, Siis on mingi klaasi teema vist. Panzerglassiga igatahes toimib kui Touch Sensitivity sees. Aga ju siis iga klaasiga ei pruugi ka see aidata.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2022 16:22:26 vasta tsitaadiga

Andsin note 20 ultra ära ja ostsin Samsung S22 Ultra.

Kolm päeva kasutanud, olen väga rahul. Testinäitajatest savi ja hoolin vaid neist asjadest mis minusuguse väikese inimese elu mõnusamaks teevad: telefon püsib kohe palju-palju paremini käes ja ei kõigu lauale asetatuna nii hullusti kui eelmine,
stilusega hõlpsam kirjutada: ei ole libe, reageerib ja annab paremat tagasisidet, teksti sirvimisel pole enam tunnet , et ekraan virvendaks ja pärast kolmandat päeva on nutifon hakanud hoidma akut rõõmustavalt kaua. (värvivalik läks ka õnneks, veidi küütlevat rohelist karva telefon on päris äge vaadata)

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2022 18:01:00 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
RassK, Siis on mingi klaasi teema vist. Panzerglassiga igatahes toimib kui Touch Sensitivity sees. Aga ju siis iga klaasiga ei pruugi ka see aidata.


Teliast selline klaas võetud: (eraldi veel sõrmejälje jaoks lugemisala)
tsitaat:
ekraanikaitseklaas KEY Samsung Galaxy S22 Ultra'le (kumerate servadega)


Proovisin praegu uuesti sõrmejäljega avamist. Tee, mis tahad aga midagi on korralikult muutunud 10/10 katsest töötas icon_eek.gif Sõrmejälgi uuesti sisse ei lugenud. Need, mis peale ostu kohe sisse lugesin, need nüüd ka töötasid.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2022 07:37:22 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
RassK, Siis on mingi klaasi teema vist. Panzerglassiga igatahes toimib kui Touch Sensitivity sees. Aga ju siis iga klaasiga ei pruugi ka see aidata.


Teliast selline klaas võetud: (eraldi veel sõrmejälje jaoks lugemisala)
tsitaat:
ekraanikaitseklaas KEY Samsung Galaxy S22 Ultra'le (kumerate servadega)


Proovisin praegu uuesti sõrmejäljega avamist. Tee, mis tahad aga midagi on korralikult muutunud 10/10 katsest töötas icon_eek.gif Sõrmejälgi uuesti sisse ei lugenud. Need, mis peale ostu kohe sisse lugesin, need nüüd ka töötasid.


Mul on just see KEY Samsung Galaxy S22 (kumerate servadega), panin kohe uuele telefonile. Sõrmejälg ikaldub täiega. Näotuvastus on kah selline, saamu. Ikkagi 99% kordadest koodiga ekraan lahti. harjub ära, nagu vanasti. Pole tahtnud ära ka võtta klaasi, kuna ma ei taha teragi ka sellele mõelda, et kuhu ma oma telefoni nüüd asetan, milliste võtmetega ta ühes taskus on või kas liivaga koos olek võiks olla telefonile halb...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2022 09:38:02 vasta tsitaadiga

Miks te piinate ennast..... icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.05.2022 19:59:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks te piinate ennast..... icon_eek.gif
sõna, ma vaatasin, et esiklaas juba paar kriimu saanud, sügavalt pohui icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.05.2022 21:31:26 vasta tsitaadiga

Milleks kõik need kiled ja klaasid. Esimesest päevast alates igapöev hommikust õhtuni kasutust ja enamasti õues. Ei juhtu midagi. Kuakilt midagi hõõrund - no mis siis. Silikoon kest jah ümber.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2022 01:27:38 vasta tsitaadiga

Isiklik kogemus näitab, et soodsam on ümbrised / klaasid peale panna. Kunagi S8+ ostes mõtlesin, et on ka savi. S10+ tuli ja tolle ostsin, siis S8+ oli tolleks ajaks totaalselt hävinenud. Samsungi jaoks oli tagasiostu väärtus 10€ icon_biggrin.gif
S10+ see eest oli nagu tutikas S22U ajaks.

etsipongu kirjutas:
Näotuvastus on kah selline, saamu. Ikkagi 99% kordadest koodiga ekraan lahti. harjub ära, nagu vanasti.


No vähemalt näotuvastusega pole mul kordagi probleemi olnud. Tuleb lahti nii nagu peab.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2022 12:33:33 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Milleks kõik need kiled ja klaasid. Esimesest päevast alates igapöev hommikust õhtuni kasutust ja enamasti õues. Ei juhtu midagi. Kuakilt midagi hõõrund - no mis siis. Silikoon kest jah ümber.

Ei pea õueski olema. Piisab kui vales taskus koos võtmetega ja on klaas katki. Vahe on selles, et kaitseklaasi saab ise vahetada ja see maksab murdosa päris klaasi hinnast. Päris klaas maksab 10x rohkem ja nõuab kas erioskusi vahetuseks või teenindusse viimist.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.05.2022 13:02:52 vasta tsitaadiga

Aga kes see paneb telefoni võtmetega või mille iganes muuga samasse taskusse? Mitteiial pole seda teind.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2022 13:12:36 vasta tsitaadiga

Sama siin. Ajus peaks enne lausa mingi instinkte haldav piirkond kahjustuma. Kerge seletuse muidugi leian - tahtmine kõike parema käega teha. Mul paremakäelisena telefon vasakus käes ja taskus, parem jääb alati millegi osavust vajava jaoks vabaks.

Teksadel on ju paremal eraldi väike tasku võtmetele. Turvalukkude aidavõtmed küll ei mahuta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.05.2022 13:24:54 vasta tsitaadiga

Vasakukäeline ja telefon alati vasakus püksitaskus. Rohkem sinna pole kunagi midagi pannud. Samamoodi ei lohista telefoni ekraan allpool mööda lauda jnejne. Ainuke mis on juhtunud varem ja vist õrnalt on aimatav ka praegu - on see, et osadel pükstel taskus tugevam õmblus või see osa kus riie vahetub. See võib ekraani oikapeale veits ära hõõruda.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.05.2022 16:54:42 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
Isiklik kogemus näitab, et soodsam on ümbrised / klaasid peale panna. Kunagi S8+ ostes mõtlesin, et on ka savi. S10+ tuli ja tolle ostsin, siis S8+ oli tolleks ajaks totaalselt hävinenud. Samsungi jaoks oli tagasiostu väärtus 10€ icon_biggrin.gif
S10+ see eest oli nagu tutikas S22U ajaks.
ei tea, ma jätan vana telefoni alati alles asendustelefoniks või läbutelefoniks ja tore oleks, kui see oleks piisavalt jõuline, et sellega midagi teha ka saaks

selle pole ka oma eelmist telefoni sissemaksuks maksnud icon_rolleyes.gif
ja kui ta on sedaväärt, et sulle seal keskkonnas juba midagi makstakse, siis mujalt saad ikka rohkem icon_lol.gif
Tomorrow kirjutas:
MRTO kirjutas:
Milleks kõik need kiled ja klaasid. Esimesest päevast alates igapöev hommikust õhtuni kasutust ja enamasti õues. Ei juhtu midagi. Kuakilt midagi hõõrund - no mis siis. Silikoon kest jah ümber.

Ei pea õueski olema. Piisab kui vales taskus koos võtmetega ja on klaas katki. Vahe on selles, et kaitseklaasi saab ise vahetada ja see maksab murdosa päris klaasi hinnast. Päris klaas maksab 10x rohkem ja nõuab kas erioskusi vahetuseks või teenindusse viimist.

mul mingi väiksem võtmekomplekt tihtilugu telefoniga küljetaskus
mida ma aga ei tee, on telefoni tagataskus hoidmine, samuti on telefoniekraan ka alati vastu jalga, mitte ekraaniga pükste poole.

võtmed ja metall klaasi ei riku, küll aga jõud, mis sinna rakenduvad ja isegi kui ta võtmetega koos taskus on, siis võtmed suruvad tagaklaasile vaid

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S22 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.