Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2004 08:16:44 vasta tsitaadiga

Natuke paneb mind imestama see ,et 6800U GT'st nii vähe kiirem on icon_neutral.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2004 09:28:07 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
mutabor kirjutas:
sgi või sun kasutavad tavaliselt need mehed kes teevad etterenderdatud videosi vmt. mängu progemisel ja kujundamisel reeglina ikka high-end desktop'id meestel.


ega need kollid ja leveleid progetud pole...modelleerimine tekstuurimine renderdamine jms on uute mängude juures äärmiselt tähtis.
põhimõtteliselt pole progejatele üldse arvuteid vaja 8)


ma tean ikka ka mis on progetud ja mis mitte icon_wink.gif jajah, progejad võiksid 486 taga oma c++ toksida icon_smile.gif
kui oled vaadanud kasvõi doom3 legacy videot siis seal on ilusti näha kuidas nii modelleerijad kui ka level disainerid istuvad kenasti winxp desktopide taga mitte mingi irix'i masinatega. yhes masinas oli ilusti ka näha 3d studio max, ja teises mingi oma doom3 SDK kus kutt oli leveli kallal vaeva näinud. ma isegi ei ytleks ära sellisest monitorist nagu seal carmackil oli, vahest photoshop või 3ds maxiga 19" jääb ikka maruväikseks küll. ma küll olen ainult mõnede firmade mänguvalmistajatega suhelnud(korra ka hästi palju õlut koos joodud yhega icon_wink.gif) ja ma olen ka uurinud et mis imemasinaid nad seal kasutavad. vastus oli ikka sama - desktop, ja mõni isegi virises et krt oleks võind kiirem masin olla icon_lol.gif

_________________
/allkiri


viimati muutis mutabor 23.07.2004 14:28:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.07.2004 09:53:11 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Natuke paneb mind imestama see ,et 6800U GT'st nii vähe kiirem on icon_neutral.gif

miks imestama... tegu ju 16 pipe'ga... ja erinevused vaid core's mälus
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 23.07.2004 11:47:28 vasta tsitaadiga

vot siis...paistab et id mehed rahadega ei laiuta. aga kui doom teeb ajalugu siis loodan ,et töötajad saavad uued avutid icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2004 12:01:15 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Auron kirjutas:
Natuke paneb mind imestama see ,et 6800U GT'st nii vähe kiirem on icon_neutral.gif

miks imestama... tegu ju 16 pipe'ga... ja erinevused vaid core's mälus


Seda küll aga U ja GT vahe on kuidagi häbivääselt väike.Võibolla tuleb see U võimsus välja ja vahe sisse siis, kui kõvasti kola taha panna ja high reso peale?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2004 12:20:02 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
vot siis...paistab et id mehed rahadega ei laiuta. aga kui doom teeb ajalugu siis loodan ,et töötajad saavad uued avutid icon_smile.gif


kas mitte igal id töötajal Ferrarit ei ole? herr DigeBeni, viimased testid, kus 9800 ja 5900 valusalt kaklesid ja mis 9800 peajagu kiiremana näitasid, olid 6800 ja 800 peal peaaegu võrdsed icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.07.2004 12:33:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
herr DigeBeni, viimased testid, kus 9800 ja 5900 valusalt kaklesid ja mis 9800 peajagu kiiremana näitasid, olid 6800 ja 800 peal peaaegu võrdsed icon_wink.gif


Olid küll praktiliselt võrdsed X800XT-PE ja 6800GT icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2004 13:05:29 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
herr DigeBeni, viimased testid, kus 9800 ja 5900 valusalt kaklesid ja mis 9800 peajagu kiiremana näitasid, olid 6800 ja 800 peal peaaegu võrdsed icon_wink.gif

... ma ei väitnudki midagi, lihtsalt mulle tundub veel tiba vara midagi kindlalt paika panema hakata ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 23.07.2004 15:46:58 vasta tsitaadiga

Kas mõni teist 5.1 või 7.1 kõlareid on mängudes proovinud. Tahaks teada kas D3-ks tasub selliseid osta. JA kas mingid 1k täidavad oma ülessanet hästi?

EDIT: mul muidu suht väike tuba. Tasub sinna üldse?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2004 15:55:39 vasta tsitaadiga

5.1 tasuks igal juhul omada kui võimalus on mitte ainult doom3 pärast.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2004 16:07:34 vasta tsitaadiga

... kohe kindlasti tasub 5.1 soetada, see annab mängule sellise mõõtme, mida ei oska niisama ette kujutadagi ! Minu jaoks oli esimene kõige rohkem muljet avaldanud 5.1 elamus siis, kui Battlefield 1942 DEMO ilmavalgust nägi, see võttis lausa hingetuks - kuulid vihisesid igas suunas, karjed siin-seal ees ja taga. Lennukid lendasid ruumilise heli saatel üle pea ja kui tank mürinal mööda veeres, võttis ikka tiba jahedaks küll icon_smile.gif 5.1 on minu jaoks juba lausa standardiks muutunud, ilma milleta ei kujutaks korralikku mänguelamust ettegi ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2004 16:34:43 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
vot siis...paistab et id mehed rahadega ei laiuta...


hehe, carmackil kogu papp nagunii läheb Armadillo Aerospace projekti peale icon_biggrin.gif


edit: värskemad interviewd:
IGN.com
Gamespy
Gamespot

ja nende interview järgi surround peab olema igal juhul õige fiilingu saavutamiseks :d

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.07.2004 21:39:19 vasta tsitaadiga

Tasub meelde jätta, et Doom III puhul pole vahet kas mängid seda masinaga, kus on uusim Audigy 2 või masinaga, kus on int. 6 channel surround. Nagu Carmack selles eespool sisseskännitud intervjuus räägib, mixib Doom III oma helisid ise protsessori (CPU) abil. Niiet ultramegasaundkaardid kellegi elamust ei süvenda. Küll aga võib hüva elamuse saada sellest, kui oma int. helikaardile korralikud 5.1-7.1 kõllid taha osta.

Mis puudutab 486-e küsimust, kas väikesesse tuppa on mõtet neid kõlle soetada, siis vastan, et on küll. Ise kasutan juba mitu aastat Cambridge Soundworksi 4.1 kõlareid, ja ka minu tuba on väike. Sellest hoolimata on õige seadistuse korral elamus märkimistväärt.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 00:51:18 vasta tsitaadiga

nali naljaks aga väidetavalt on kõik GT'd poelettidelt läinud, seda vaatamata duumi skooridele järgenud hinnatõusule icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 10:09:34 vasta tsitaadiga

omfg tirige datanet ipv6-st failid

G4TechTV - Icons - Doom3 Special (part1).avi - 39 MB
G4TechTV - Icons - Doom3 Special (part2).avi - 55.2 MB
G4TechTV - Icons - Doom3 Special (part3).avi - 49.8 MB

G4TechTV - The History Of Doom.avi - 68.4 MB

icon_eek.gif icon_eek.gif

kokku mingi pool tundi mängust icon_eek.gif jumala ilus ikka on... sujuv ja STORY paistab ikka suht lahe olema icon_eek.gif thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muravano
HV vaatleja
Muravano

liitunud: 27.06.2004




sõnum 24.07.2004 10:18:27 vasta tsitaadiga

Pro toode igatahes thumbs_up.gif
_________________
Väga kerge on olla ebanormaalne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.07.2004 10:19:30 vasta tsitaadiga

Mingit sitet ei oska öelda ei leia neid datast
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 10:24:18 vasta tsitaadiga

ma tirisin siit:
http://www.ingame.de/filebase/index.php?action=file&fid=1586&cid=133


btw, platoon kus su 03 skoorid on, tahaks näha mis a sa oma shiny new XT'ga suudad.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 10:39:40 vasta tsitaadiga

lol, just postitasin 03 default skoori icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 10:40:25 vasta tsitaadiga

Mis te nii vihaselt lahmite. Paras on kaarte võrrelda siis kui on juba mäng arvutis käima saadud. Vaatame, kes siis siinsetest fännidest ka esimene on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 13:22:29 vasta tsitaadiga

ai kuidas tahaks doom 3 mängida,mäng võiks juba välja tulla thumbs_up.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.07.2004 13:45:03 vasta tsitaadiga

Ma väga loodan et mängus on rohkemat kui see mida ma trailerites nägin.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 14:11:01 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Ma väga loodan et mängus on rohkemat kui see mida ma trailerites nägin.


Raudselt on! Ega siis treileritesse ei saa kogu mängu panna, nagu ka filmi tutvustamisel ei öelda kõik salapärad ja muud jutud juurde!
Enamus ikka üllatus ning hea elamus ,mis mängus tuleb , ju?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 14:29:42 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:

Raudselt on! Ega siis treileritesse ei saa kogu mängu panna, nagu ka filmi tutvustamisel ei öelda kõik salapärad ja muud jutud juurde!
Enamus ikka üllatus ning hea elamus ,mis mängus tuleb , ju?


Kindel või? Tavaliselt on reklaamid üks suur pettus. Näiteks filmireklaamidesse pannakse kõik filmi vähegi huvitavad kohad ning treilerit vaadates võib jääda mulje, et tegemist on väga hea asjaga, kuigi on asi hoopis vastupidi. Selles et mäng üllatada suudab ma ei kahtle.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 14:38:27 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Erksxx kirjutas:

Raudselt on! Ega siis treileritesse ei saa kogu mängu panna, nagu ka filmi tutvustamisel ei öelda kõik salapärad ja muud jutud juurde!
Enamus ikka üllatus ning hea elamus ,mis mängus tuleb , ju?


Kindel või? Tavaliselt on reklaamid üks suur pettus. Näiteks filmireklaamidesse pannakse kõik filmi vähegi huvitavad kohad ning treilerit vaadates võib jääda mulje, et tegemist on väga hea asjaga, kuigi on asi hoopis vastupidi. Selles et mäng üllatada suudab ma ei kahtle.


Nu , ega need treilerite lood iga mängu ja filmi kohta ka ei käi! poh, see, hea mäng tuleb , ei ole mõtet treilerite põhjal hakata kahtlema kui doom 3-e pole mänginud!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 14:54:55 vasta tsitaadiga

to Erksxx Sa oled vist paadunud optimist icon_biggrin.gif Mina jällegi elupõline pessimist.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.07.2004 14:59:29 vasta tsitaadiga

OK, OK ei taha mängu alla teha, ise ka ootan seda juba kaua kaua ja kindlasti tuleb see üle kõigi ootuste thumbs_up.gif
Ei tea kas tasuks ka midagi taolist teha icon_lol.gif http://ingame.ingame.de/stuff4news/219644/tattoo.jpg
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.07.2004 15:17:27 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
OK, OK ei taha mängu alla teha, ise ka ootan seda juba kaua kaua ja kindlasti tuleb see üle kõigi ootuste thumbs_up.gif
Ei tea kas tasuks ka midagi taolist teha icon_lol.gif http://ingame.ingame.de/stuff4news/219644/tattoo.jpg


Pigem mitte, jään jalakarvadest ilma icon_razz.gif

Doom3 tuleb ja jääb mitmeteks aastateks tegijaks, arvan ma ning loodan ka muidugi.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 17:34:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Doom3 tuleb ja jääb mitmeteks aastateks tegijaks, arvan ma ning loodan ka muidugi.

Muidugi tuleb! Tuleb teine juba aastaid ja võib vabalt teist sama palju veel tulla icon_lol.gif Tasapisi ja kindlalt, aga tuleb

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 24.07.2004 17:44:22 vasta tsitaadiga

Sahib kirjutas:
Tuleb teine juba aastaid ja võib vabalt teist sama palju veel tulla icon_lol.gif

Kust on inimestel selline arusaam? Mis ja millal oli esimene id software poolt välja kuulutatud ametlik kuupäev? Las ma vastan, selle aasta Juuli kuus, ning shipping date seati 3. aug. 2004. Seega pole id software mitte ühtegi kuupäeva ületanud, kuna neid pole lihtsalt olnud.
See, kui mingid fanaatikud spekuleerivad, ei tähenda veel midagi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 17:51:26 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
486 kirjutas:
OK, OK ei taha mängu alla teha, ise ka ootan seda juba kaua kaua ja kindlasti tuleb see üle kõigi ootuste thumbs_up.gif
Ei tea kas tasuks ka midagi taolist teha icon_lol.gif http://ingame.ingame.de/stuff4news/219644/tattoo.jpg


Pigem mitte, jään jalakarvadest ilma icon_razz.gif

Doom3 tuleb ja jääb mitmeteks aastateks tegijaks, arvan ma ning loodan ka muidugi.


jääb muidugi, kuna paljud ei saaa\taha mängidagi oma saasta configa nii ,et mõne aasta pärast saavad osad alles hakata seda täismahus nautima!

UB kirjutas:
to Erksxx Sa oled vist paadunud optimist Mina jällegi elupõline pessimist.


tjah, väga võimalik!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 18:23:45 vasta tsitaadiga

no kui ma Unreali mängisin selle väljatuleku ajal ATi RageIIc'ga software modes siis ometi sain
elamuse, mis see mäng pakkus kätte. Hiljem juba 3d võimeliste kaartidega sai korra veel läbi tehtud veel aga
esmast fiilingut polnud enam kuskil, hoolimata ilusast graafikast.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.07.2004 18:37:17 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
no kui ma Unreali mängisin selle väljatuleku ajal ATi RageIIc'ga software modes siis ometi sain
elamuse, mis see mäng pakkus kätte. Hiljem juba 3d võimeliste kaartidega sai korra veel läbi tehtud veel aga
esmast fiilingut polnud enam kuskil, hoolimata ilusast graafikast.


Oleneb mängust, sai kunagi SH3 mx440ga tehtud, nüüd hiljuti proovisin 9800pro-ga ja sain palju parem fiiling. Sama käib ka Far Cry kohta. Mõned mängud nagu Unreal on lihtsalt jube jürad, ükskõik kui hea graafika.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 19:10:57 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
no kui ma Unreali mängisin selle väljatuleku ajal ATi RageIIc'ga software modes siis ometi sain
elamuse, mis see mäng pakkus kätte. Hiljem juba 3d võimeliste kaartidega sai korra veel läbi tehtud veel aga
esmast fiilingut polnud enam kuskil, hoolimata ilusast graafikast.

... Unreal'i mängisin esimest korda läbi Voodoo 2 peal, loomulikult polnud järgmised korrad enam nii emotsionaalsed, kuid mäletan, et isegi veel RADEON seeria esimese kaardiga oli mänguelamus suht nauditav. Doom3'el on muidugi seesugust tähelepanu märksa raskem ära teenida, kuna konkurents on võrreldamatult tihedam, kuid sellegipoolest arvan, et kui mõni mäng üldse saab tolleaegse Unreal'i mänguelamuse vastu, siis ongi see just Doom3 ...

... lisaks soovitaks kindlasti ära vaadata PlatoonSgtElias'e viidatud videoklipid, kuna need võtavad kokku pea kogu Doom3 müsteeriumi oma ootuste, lootuste ja olemusega, ning kes siiamaani pole õieti sotti saanud, mis kamm selle D3'ga on, et sellest niivõrd suurt numbrit tehakse, siis neist klippidest peakas vastuse saama küll ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 24.07.2004 22:51:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 19:27:23 vasta tsitaadiga

ei tea, Unreal polnud sugugi parim elamusmis, mis üheksakümnendate lõpust pärinevate mängudega sai kogetud.
Ma lihtsalt Unreali näitel tahtsin öelda, et see "täiuslik mänguelamus" (millele Erkxx viitas) ei pruugi sugugi ära jääda D3 puhul, kuigi konf on keskpärane enamustel.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 22:10:22 vasta tsitaadiga

Vaatasin neid Doom 3'e G4 Tech videosid ja sealt jäi mulje et loole on pööratud väga suurt tähelepanu. Palju suuremat kui ma esialgu arvasin. Vaheklippide moodi asjad nägid väga viisakad välja ja tõstsid senist huvi veelgi. Ja krt see graafika näeb ikka hullumoodi ilus välja!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 25.07.2004 13:21:06 vasta tsitaadiga

ATI vastus nendele s***dele tulemustele icon_exclaim.gif

tsitaat:
"this is a non issue - Doom 3 isn't even available yet, and we all know that some of our competitors use partial precision where possible. We expect to have updated drivers available in the coming weeks."

"...And btw, let's not lose sight of the fact that ATI performance isn't relatively poor at all. I think Kyle himself said that even the X800pro delivered 'great' performance, and Carmack said in the HardOCP article that there's more to consider than just frame rate. The frame rate difference even today is so minor, it's impossible to tell without diagnostic tools - ie: the end user experience isn't affected. And with ATI you get full-precision enabled all the time - we don't do PP (on R3XX and R4XX) like some of our competitors. It's also important to note that most of today's games play faster on ATI hardware, and you can expect that to extend to other 'big title' games expected this summer. Chris Hook"


Huhh vedas arvasin et mu 9800pro-l polegi lootust 8)
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2004 13:31:33 vasta tsitaadiga

Nu aga imelik oleks ka olnud kui ATI oleks ametlikult öelnud,et meie kaart on nõrgem icon_wink.gif Jutt peabki olema,et meie kaart kicks ass ja teised tegelased chiidivad.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2004 13:33:17 vasta tsitaadiga

03.08. -usa
06.08. -inglismaa
13.08. -venemaa
millal siis Eestisse ka jõuab?...ei ole viicinud kogu teemat läbi lugeda...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2004 13:34:56 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
03.08. -usa
06.08. -inglismaa
13.08. -venemaa
millal siis Eestisse ka jõuab?...ei ole viicinud kogu teemat läbi lugeda...

... nuh, eeldatavasti lisa viimasele kuupäevale veel vähemalt paar nädalat otsa või telli otse net'ist, siis saad kiiremini ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2004 13:42:09 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Mafka kirjutas:
03.08. -usa
06.08. -inglismaa
13.08. -venemaa
millal siis Eestisse ka jõuab?...ei ole viicinud kogu teemat läbi lugeda...

... nuh, eeldatavasti lisa viimasele kuupäevale veel vähemalt paar nädalat otsa või telli otse net'ist, siis saad kiiremini ...



keegi võiks anda mõne saidi mis eestisse ka kaupa toimetab, enamus saite seda kahjuks ei tee :/
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 25.07.2004 15:21:21 vasta tsitaadiga

[Valts] kirjutas:

keegi võiks anda mõne saidi mis eestisse ka kaupa toimetab, enamus saite seda kahjuks ei tee :/

ega jah, peaks ehk mingi kamba kokku ajama, kes tahavad D3 osta, ja laskma tellida või kellelgi tuua vms.
see on ju ikkagi 100% investeerimist väärt icon_smile.gif

Siit saab kah videosid ja veel millise kiirusega icon_wink.gif
http://ftp.estpak.ee/pub/cool.hot.ee/doom/MOVIES/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2004 17:06:02 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
[Valts] kirjutas:

keegi võiks anda mõne saidi mis eestisse ka kaupa toimetab, enamus saite seda kahjuks ei tee :/

ega jah, peaks ehk mingi kamba kokku ajama, kes tahavad D3 osta, ja laskma tellida või kellelgi tuua vms.
see on ju ikkagi 100% investeerimist väärt icon_smile.gif

Siit saab kah videosid ja veel millise kiirusega icon_wink.gif
http://ftp.estpak.ee/pub/cool.hot.ee/doom/MOVIES/



üks UK site isegi vist toimetas asju eestisse, aga nime ei mäleta (zone foorumis või kuskil oli juttu sellest)

zebra.ee-st saab ette tellida
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iItemID=23253&iShopID=4
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 25.07.2004 17:08:54 vasta tsitaadiga

Ilmselt Eestis hakkab zebra pakkuma.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 25.07.2004 17:10:16 vasta tsitaadiga

Ma prooviks küll enne seda demot ja siis vaataks kas tasub üldse osta.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 25.07.2004 17:52:11 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Ma prooviks küll enne seda demot ja siis vaataks kas tasub üldse osta.

phua-ha-ha-hah...nalja teed vee,...siis vaatad kas tasub üldse osta?!? Ma sul siin vaatan icon_smile.gif
Igatahes ma ostsin endale FarCry, ja selles olen kindel et Doom 3 on parem kui FarCry, nii et kindel lax et ostan icon_biggrin.gif

Muide see hind Zebras 660,- on suht pandav Doom3 ja Zebra kohta, mis arvate, tasub sealt ära osta? Pärast kui mäng väljas äkki panevad veel pappi juurde? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2004 17:56:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

phua-ha-ha-hah...nalja teed vee,...siis vaatad kas tasub üldse osta?!?
Igatahes ma ostsin endale FarCry, ja selles olen kindel et Doom 3 on parem kui FarCry, nii et kindel lax et ostan

maitseid on erinevaid. ja võibolla kukub lõpptulemus üldse sitasti välja. rahvas võiks oma eelarvamused enne mängu väljailmumist ja järgiproovimist tagasi hoida, ka need arvamused aka "doom3 is da best 1337 h4xx00r!"

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 25.07.2004 18:00:23 vasta tsitaadiga

Selles on sul painkillah täiesti õigus, kuid jah, nagu ütlesid, maitseid on erinevaid, ma ostaks selle mängu juba puht austuse pärast nende 'poiste' vastu ja olen ka kindel et mäng on oma raha väärt icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2004 18:42:20 vasta tsitaadiga

a huvitav kas mingi aja pärast nad multyplayeri ka teevad? icon_rolleyes.gif oleks päris tuus tegelt mitmekesi pelada...a yksikmängija paistab videodest thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2004 18:54:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

a huvitav kas mingi aja pärast nad multyplayeri ka teevad? icon_rolleyes.gif oleks päris tuus tegelt mitmekesi pelada...a yksikmängija paistab videodest thumbs_up.gif beer_yum.gif

Kui sa kuulnud pole siis algselt tuleb Doom3 4-mängija MP-ga ja siis on mod-teamide ylesanne seda väikest arvu suurendada icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.