|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.07.2004 08:16:44
|
|
|
Natuke paneb mind imestama see ,et 6800U GT'st nii vähe kiirem on
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
23.07.2004 09:28:07
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
| mutabor kirjutas: |
| sgi või sun kasutavad tavaliselt need mehed kes teevad etterenderdatud videosi vmt. mängu progemisel ja kujundamisel reeglina ikka high-end desktop'id meestel. |
ega need kollid ja leveleid progetud pole...modelleerimine tekstuurimine renderdamine jms on uute mängude juures äärmiselt tähtis.
põhimõtteliselt pole progejatele üldse arvuteid vaja 8) |
ma tean ikka ka mis on progetud ja mis mitte jajah, progejad võiksid 486 taga oma c++ toksida
kui oled vaadanud kasvõi doom3 legacy videot siis seal on ilusti näha kuidas nii modelleerijad kui ka level disainerid istuvad kenasti winxp desktopide taga mitte mingi irix'i masinatega. yhes masinas oli ilusti ka näha 3d studio max, ja teises mingi oma doom3 SDK kus kutt oli leveli kallal vaeva näinud. ma isegi ei ytleks ära sellisest monitorist nagu seal carmackil oli, vahest photoshop või 3ds maxiga 19" jääb ikka maruväikseks küll. ma küll olen ainult mõnede firmade mänguvalmistajatega suhelnud(korra ka hästi palju õlut koos joodud yhega ) ja ma olen ka uurinud et mis imemasinaid nad seal kasutavad. vastus oli ikka sama - desktop, ja mõni isegi virises et krt oleks võind kiirem masin olla
_________________ /allkiri
viimati muutis mutabor 23.07.2004 14:28:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.07.2004 09:53:11
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Natuke paneb mind imestama see ,et 6800U GT'st nii vähe kiirem on  |
miks imestama... tegu ju 16 pipe'ga... ja erinevused vaid core's mälus
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
23.07.2004 11:47:28
|
|
|
vot siis...paistab et id mehed rahadega ei laiuta. aga kui doom teeb ajalugu siis loodan ,et töötajad saavad uued avutid
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.07.2004 12:01:15
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Natuke paneb mind imestama see ,et 6800U GT'st nii vähe kiirem on  |
miks imestama... tegu ju 16 pipe'ga... ja erinevused vaid core's mälus |
Seda küll aga U ja GT vahe on kuidagi häbivääselt väike.Võibolla tuleb see U võimsus välja ja vahe sisse siis, kui kõvasti kola taha panna ja high reso peale?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.07.2004 12:20:02
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
vot siis...paistab et id mehed rahadega ei laiuta. aga kui doom teeb ajalugu siis loodan ,et töötajad saavad uued avutid  |
kas mitte igal id töötajal Ferrarit ei ole? herr DigeBeni, viimased testid, kus 9800 ja 5900 valusalt kaklesid ja mis 9800 peajagu kiiremana näitasid, olid 6800 ja 800 peal peaaegu võrdsed
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.07.2004 12:33:17
|
|
|
| Scart kirjutas: |
herr DigeBeni, viimased testid, kus 9800 ja 5900 valusalt kaklesid ja mis 9800 peajagu kiiremana näitasid, olid 6800 ja 800 peal peaaegu võrdsed  |
Olid küll praktiliselt võrdsed X800XT-PE ja 6800GT
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.07.2004 13:05:29
|
|
|
| Scart kirjutas: |
herr DigeBeni, viimased testid, kus 9800 ja 5900 valusalt kaklesid ja mis 9800 peajagu kiiremana näitasid, olid 6800 ja 800 peal peaaegu võrdsed  |
... ma ei väitnudki midagi, lihtsalt mulle tundub veel tiba vara midagi kindlalt paika panema hakata ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
23.07.2004 15:46:58
|
|
|
Kas mõni teist 5.1 või 7.1 kõlareid on mängudes proovinud. Tahaks teada kas D3-ks tasub selliseid osta. JA kas mingid 1k täidavad oma ülessanet hästi?
EDIT: mul muidu suht väike tuba. Tasub sinna üldse?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
23.07.2004 15:55:39
|
|
|
5.1 tasuks igal juhul omada kui võimalus on mitte ainult doom3 pärast.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.07.2004 16:07:34
|
|
|
... kohe kindlasti tasub 5.1 soetada, see annab mängule sellise mõõtme, mida ei oska niisama ette kujutadagi ! Minu jaoks oli esimene kõige rohkem muljet avaldanud 5.1 elamus siis, kui Battlefield 1942 DEMO ilmavalgust nägi, see võttis lausa hingetuks - kuulid vihisesid igas suunas, karjed siin-seal ees ja taga. Lennukid lendasid ruumilise heli saatel üle pea ja kui tank mürinal mööda veeres, võttis ikka tiba jahedaks küll 5.1 on minu jaoks juba lausa standardiks muutunud, ilma milleta ei kujutaks korralikku mänguelamust ettegi ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
23.07.2004 16:34:43
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
| vot siis...paistab et id mehed rahadega ei laiuta... |
hehe, carmackil kogu papp nagunii läheb Armadillo Aerospace projekti peale
edit: värskemad interviewd:
IGN.com
Gamespy
Gamespot
ja nende interview järgi surround peab olema igal juhul õige fiilingu saavutamiseks :d
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
23.07.2004 21:39:19
|
|
|
Tasub meelde jätta, et Doom III puhul pole vahet kas mängid seda masinaga, kus on uusim Audigy 2 või masinaga, kus on int. 6 channel surround. Nagu Carmack selles eespool sisseskännitud intervjuus räägib, mixib Doom III oma helisid ise protsessori (CPU) abil. Niiet ultramegasaundkaardid kellegi elamust ei süvenda. Küll aga võib hüva elamuse saada sellest, kui oma int. helikaardile korralikud 5.1-7.1 kõllid taha osta.
Mis puudutab 486-e küsimust, kas väikesesse tuppa on mõtet neid kõlle soetada, siis vastan, et on küll. Ise kasutan juba mitu aastat Cambridge Soundworksi 4.1 kõlareid, ja ka minu tuba on väike. Sellest hoolimata on õige seadistuse korral elamus märkimistväärt.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.07.2004 00:51:18
|
|
|
nali naljaks aga väidetavalt on kõik GT'd poelettidelt läinud, seda vaatamata duumi skooridele järgenud hinnatõusule
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.07.2004 10:09:34
|
|
|
omfg tirige datanet ipv6-st failid
G4TechTV - Icons - Doom3 Special (part1).avi - 39 MB
G4TechTV - Icons - Doom3 Special (part2).avi - 55.2 MB
G4TechTV - Icons - Doom3 Special (part3).avi - 49.8 MB
G4TechTV - The History Of Doom.avi - 68.4 MB
kokku mingi pool tundi mängust jumala ilus ikka on... sujuv ja STORY paistab ikka suht lahe olema
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muravano
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2004
|
24.07.2004 10:18:27
|
|
|
Pro toode igatahes
_________________ Väga kerge on olla ebanormaalne |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
24.07.2004 10:19:30
|
|
|
| Mingit sitet ei oska öelda ei leia neid datast
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.07.2004 10:39:40
|
|
|
lol, just postitasin 03 default skoori
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
24.07.2004 10:40:25
|
|
|
Mis te nii vihaselt lahmite. Paras on kaarte võrrelda siis kui on juba mäng arvutis käima saadud. Vaatame, kes siis siinsetest fännidest ka esimene on
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
24.07.2004 13:22:29
|
|
|
ai kuidas tahaks doom 3 mängida,mäng võiks juba välja tulla
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
24.07.2004 13:45:03
|
|
|
| Ma väga loodan et mängus on rohkemat kui see mida ma trailerites nägin.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
24.07.2004 14:11:01
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Ma väga loodan et mängus on rohkemat kui see mida ma trailerites nägin. |
Raudselt on! Ega siis treileritesse ei saa kogu mängu panna, nagu ka filmi tutvustamisel ei öelda kõik salapärad ja muud jutud juurde!
Enamus ikka üllatus ning hea elamus ,mis mängus tuleb , ju?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
24.07.2004 14:29:42
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
Raudselt on! Ega siis treileritesse ei saa kogu mängu panna, nagu ka filmi tutvustamisel ei öelda kõik salapärad ja muud jutud juurde!
Enamus ikka üllatus ning hea elamus ,mis mängus tuleb , ju? |
Kindel või? Tavaliselt on reklaamid üks suur pettus. Näiteks filmireklaamidesse pannakse kõik filmi vähegi huvitavad kohad ning treilerit vaadates võib jääda mulje, et tegemist on väga hea asjaga, kuigi on asi hoopis vastupidi. Selles et mäng üllatada suudab ma ei kahtle.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
24.07.2004 14:38:27
|
|
|
| UB kirjutas: |
| Erksxx kirjutas: |
Raudselt on! Ega siis treileritesse ei saa kogu mängu panna, nagu ka filmi tutvustamisel ei öelda kõik salapärad ja muud jutud juurde!
Enamus ikka üllatus ning hea elamus ,mis mängus tuleb , ju? |
Kindel või? Tavaliselt on reklaamid üks suur pettus. Näiteks filmireklaamidesse pannakse kõik filmi vähegi huvitavad kohad ning treilerit vaadates võib jääda mulje, et tegemist on väga hea asjaga, kuigi on asi hoopis vastupidi. Selles et mäng üllatada suudab ma ei kahtle. |
Nu , ega need treilerite lood iga mängu ja filmi kohta ka ei käi! poh, see, hea mäng tuleb , ei ole mõtet treilerite põhjal hakata kahtlema kui doom 3-e pole mänginud!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
24.07.2004 14:54:55
|
|
|
to Erksxx Sa oled vist paadunud optimist Mina jällegi elupõline pessimist.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
24.07.2004 15:17:27
|
|
|
Pigem mitte, jään jalakarvadest ilma
Doom3 tuleb ja jääb mitmeteks aastateks tegijaks, arvan ma ning loodan ka muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
24.07.2004 17:34:45
|
|
|
| tsitaat: |
Doom3 tuleb ja jääb mitmeteks aastateks tegijaks, arvan ma ning loodan ka muidugi.
|
Muidugi tuleb! Tuleb teine juba aastaid ja võib vabalt teist sama palju veel tulla Tasapisi ja kindlalt, aga tuleb
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
24.07.2004 17:44:22
|
|
|
| Sahib kirjutas: |
Tuleb teine juba aastaid ja võib vabalt teist sama palju veel tulla  |
Kust on inimestel selline arusaam? Mis ja millal oli esimene id software poolt välja kuulutatud ametlik kuupäev? Las ma vastan, selle aasta Juuli kuus, ning shipping date seati 3. aug. 2004. Seega pole id software mitte ühtegi kuupäeva ületanud, kuna neid pole lihtsalt olnud.
See, kui mingid fanaatikud spekuleerivad, ei tähenda veel midagi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
24.07.2004 17:51:26
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
Pigem mitte, jään jalakarvadest ilma
Doom3 tuleb ja jääb mitmeteks aastateks tegijaks, arvan ma ning loodan ka muidugi. |
jääb muidugi, kuna paljud ei saaa\taha mängidagi oma saasta configa nii ,et mõne aasta pärast saavad osad alles hakata seda täismahus nautima!
| UB kirjutas: |
| to Erksxx Sa oled vist paadunud optimist Mina jällegi elupõline pessimist. |
tjah, väga võimalik!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
24.07.2004 18:23:45
|
|
|
no kui ma Unreali mängisin selle väljatuleku ajal ATi RageIIc'ga software modes siis ometi sain
elamuse, mis see mäng pakkus kätte. Hiljem juba 3d võimeliste kaartidega sai korra veel läbi tehtud veel aga
esmast fiilingut polnud enam kuskil, hoolimata ilusast graafikast.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
24.07.2004 18:37:17
|
|
|
| Nu kirjutas: |
no kui ma Unreali mängisin selle väljatuleku ajal ATi RageIIc'ga software modes siis ometi sain
elamuse, mis see mäng pakkus kätte. Hiljem juba 3d võimeliste kaartidega sai korra veel läbi tehtud veel aga
esmast fiilingut polnud enam kuskil, hoolimata ilusast graafikast. |
Oleneb mängust, sai kunagi SH3 mx440ga tehtud, nüüd hiljuti proovisin 9800pro-ga ja sain palju parem fiiling. Sama käib ka Far Cry kohta. Mõned mängud nagu Unreal on lihtsalt jube jürad, ükskõik kui hea graafika.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.07.2004 19:10:57
|
|
|
| Nu kirjutas: |
no kui ma Unreali mängisin selle väljatuleku ajal ATi RageIIc'ga software modes siis ometi sain
elamuse, mis see mäng pakkus kätte. Hiljem juba 3d võimeliste kaartidega sai korra veel läbi tehtud veel aga
esmast fiilingut polnud enam kuskil, hoolimata ilusast graafikast. |
... Unreal'i mängisin esimest korda läbi Voodoo 2 peal, loomulikult polnud järgmised korrad enam nii emotsionaalsed, kuid mäletan, et isegi veel RADEON seeria esimese kaardiga oli mänguelamus suht nauditav. Doom3'el on muidugi seesugust tähelepanu märksa raskem ära teenida, kuna konkurents on võrreldamatult tihedam, kuid sellegipoolest arvan, et kui mõni mäng üldse saab tolleaegse Unreal'i mänguelamuse vastu, siis ongi see just Doom3 ...
... lisaks soovitaks kindlasti ära vaadata PlatoonSgtElias'e viidatud videoklipid, kuna need võtavad kokku pea kogu Doom3 müsteeriumi oma ootuste, lootuste ja olemusega, ning kes siiamaani pole õieti sotti saanud, mis kamm selle D3'ga on, et sellest niivõrd suurt numbrit tehakse, siis neist klippidest peakas vastuse saama küll ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 24.07.2004 22:51:29, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
24.07.2004 19:27:23
|
|
|
ei tea, Unreal polnud sugugi parim elamusmis, mis üheksakümnendate lõpust pärinevate mängudega sai kogetud.
Ma lihtsalt Unreali näitel tahtsin öelda, et see "täiuslik mänguelamus" (millele Erkxx viitas) ei pruugi sugugi ära jääda D3 puhul, kuigi konf on keskpärane enamustel.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
24.07.2004 22:10:22
|
|
|
| Vaatasin neid Doom 3'e G4 Tech videosid ja sealt jäi mulje et loole on pööratud väga suurt tähelepanu. Palju suuremat kui ma esialgu arvasin. Vaheklippide moodi asjad nägid väga viisakad välja ja tõstsid senist huvi veelgi. Ja krt see graafika näeb ikka hullumoodi ilus välja!
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
25.07.2004 13:21:06
|
|
|
ATI vastus nendele s***dele tulemustele
| tsitaat: |
"this is a non issue - Doom 3 isn't even available yet, and we all know that some of our competitors use partial precision where possible. We expect to have updated drivers available in the coming weeks."
"...And btw, let's not lose sight of the fact that ATI performance isn't relatively poor at all. I think Kyle himself said that even the X800pro delivered 'great' performance, and Carmack said in the HardOCP article that there's more to consider than just frame rate. The frame rate difference even today is so minor, it's impossible to tell without diagnostic tools - ie: the end user experience isn't affected. And with ATI you get full-precision enabled all the time - we don't do PP (on R3XX and R4XX) like some of our competitors. It's also important to note that most of today's games play faster on ATI hardware, and you can expect that to extend to other 'big title' games expected this summer. Chris Hook"
|
Huhh vedas arvasin et mu 9800pro-l polegi lootust 8)
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
25.07.2004 13:31:33
|
|
|
Nu aga imelik oleks ka olnud kui ATI oleks ametlikult öelnud,et meie kaart on nõrgem Jutt peabki olema,et meie kaart kicks ass ja teised tegelased chiidivad.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
25.07.2004 13:33:17
|
|
|
03.08. -usa
06.08. -inglismaa
13.08. -venemaa
millal siis Eestisse ka jõuab?...ei ole viicinud kogu teemat läbi lugeda...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.07.2004 13:34:56
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
03.08. -usa
06.08. -inglismaa
13.08. -venemaa
millal siis Eestisse ka jõuab?...ei ole viicinud kogu teemat läbi lugeda... |
... nuh, eeldatavasti lisa viimasele kuupäevale veel vähemalt paar nädalat otsa või telli otse net'ist, siis saad kiiremini ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
25.07.2004 13:42:09
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| Mafka kirjutas: |
03.08. -usa
06.08. -inglismaa
13.08. -venemaa
millal siis Eestisse ka jõuab?...ei ole viicinud kogu teemat läbi lugeda... |
... nuh, eeldatavasti lisa viimasele kuupäevale veel vähemalt paar nädalat otsa või telli otse net'ist, siis saad kiiremini ... |
keegi võiks anda mõne saidi mis eestisse ka kaupa toimetab, enamus saite seda kahjuks ei tee :/
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
25.07.2004 15:21:21
|
|
|
| [Valts] kirjutas: |
keegi võiks anda mõne saidi mis eestisse ka kaupa toimetab, enamus saite seda kahjuks ei tee :/ |
ega jah, peaks ehk mingi kamba kokku ajama, kes tahavad D3 osta, ja laskma tellida või kellelgi tuua vms.
see on ju ikkagi 100% investeerimist väärt
Siit saab kah videosid ja veel millise kiirusega
http://ftp.estpak.ee/pub/cool.hot.ee/doom/MOVIES/
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[Valts]
HV kasutaja
![[Valts] [Valts]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/b1dfd1433884b83458be647c5ecf20c2.jpg)
liitunud: 09.08.2003
|
25.07.2004 17:06:02
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| [Valts] kirjutas: |
keegi võiks anda mõne saidi mis eestisse ka kaupa toimetab, enamus saite seda kahjuks ei tee :/ |
ega jah, peaks ehk mingi kamba kokku ajama, kes tahavad D3 osta, ja laskma tellida või kellelgi tuua vms.
see on ju ikkagi 100% investeerimist väärt
Siit saab kah videosid ja veel millise kiirusega
http://ftp.estpak.ee/pub/cool.hot.ee/doom/MOVIES/ |
üks UK site isegi vist toimetas asju eestisse, aga nime ei mäleta (zone foorumis või kuskil oli juttu sellest)
zebra.ee-st saab ette tellida
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iItemID=23253&iShopID=4
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
25.07.2004 17:08:54
|
|
|
| Ilmselt Eestis hakkab zebra pakkuma.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
25.07.2004 17:10:16
|
|
|
| Ma prooviks küll enne seda demot ja siis vaataks kas tasub üldse osta.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
25.07.2004 17:52:11
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Ma prooviks küll enne seda demot ja siis vaataks kas tasub üldse osta. |
phua-ha-ha-hah...nalja teed vee,...siis vaatad kas tasub üldse osta?!? Ma sul siin vaatan
Igatahes ma ostsin endale FarCry, ja selles olen kindel et Doom 3 on parem kui FarCry, nii et kindel lax et ostan
Muide see hind Zebras 660,- on suht pandav Doom3 ja Zebra kohta, mis arvate, tasub sealt ära osta? Pärast kui mäng väljas äkki panevad veel pappi juurde?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.07.2004 17:56:34
|
|
|
| tsitaat: |
phua-ha-ha-hah...nalja teed vee,...siis vaatad kas tasub üldse osta?!?
Igatahes ma ostsin endale FarCry, ja selles olen kindel et Doom 3 on parem kui FarCry, nii et kindel lax et ostan
|
maitseid on erinevaid. ja võibolla kukub lõpptulemus üldse sitasti välja. rahvas võiks oma eelarvamused enne mängu väljailmumist ja järgiproovimist tagasi hoida, ka need arvamused aka "doom3 is da best 1337 h4xx00r!"
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
25.07.2004 18:00:23
|
|
|
Selles on sul painkillah täiesti õigus, kuid jah, nagu ütlesid, maitseid on erinevaid, ma ostaks selle mängu juba puht austuse pärast nende 'poiste' vastu ja olen ka kindel et mäng on oma raha väärt
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
25.07.2004 18:42:20
|
|
|
a huvitav kas mingi aja pärast nad multyplayeri ka teevad? oleks päris tuus tegelt mitmekesi pelada...a yksikmängija paistab videodest
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
25.07.2004 18:54:17
|
|
|
| tsitaat: |
a huvitav kas mingi aja pärast nad multyplayeri ka teevad? icon_rolleyes.gif oleks päris tuus tegelt mitmekesi pelada...a yksikmängija paistab videodest thumbs_up.gif beer_yum.gif
|
Kui sa kuulnud pole siis algselt tuleb Doom3 4-mängija MP-ga ja siis on mod-teamide ylesanne seda väikest arvu suurendada
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|