Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Chromecast with Google TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 07:56:14 vasta tsitaadiga

Krt, mõtlesin endale ka hankida, sest võiks ju see pmst olla üks parimaid lisatavaid Google TV vidinaid, nüüd loen siin aga kriitikat ja ei teagi mis teha.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 08:11:46 vasta tsitaadiga

Need kellel ilusti töötab ei käi kritiseerimas icon_biggrin.gif
Mul 2020 aasta detsembrist Google TV jubin telekataga, siiamaani pole probleeme olnud, kasutuses suht igapäevaselt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 09:50:26 vasta tsitaadiga

Ma hea meelega lausa laenaks seda Google Tv jubinat mis ei jõnksutaks ja oleksin nõus kohe ostma. Kui keegi tallinnast saaks laenata ja omal jõnksuvaba jubinat vaja ei ole võib mulle PS saata.
Kahjuks ma juba olen kriitiline, minu jaoks ka hisense telekas jõnksutab kuigi teised kiidavad taevani, et nii hea pildiga.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 10:18:22 vasta tsitaadiga

No ma lähen siis võtan "metsiku riski" ja ostan selle jubina ära. Kodus on 8 aastat vana 55" Sony suht tippmudel, mille väljavahetamiseks pole ühtegi reaalset vajadust... ainult nutikusest jääb tsipa puudu.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 10:30:23 vasta tsitaadiga

Suure 55 diagonaali peal oli pildi jooksmine eriti jube. Aga 32 lastetoa telekas kannatab muidagi täitsa kasutada. Nemad ei saa jõnksudest mitte midagi aru.
Anna kindlasti siis ka teada, ma isiklikult loodan, et mu seade on ise rikkis aga kuidas sa seda garantiile tõestad? Sestab tahakski ise võrdlusmomenti näha. Jaburdus oleks üks veel koju katsetamiseks osta.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 11:11:35 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
No ma lähen siis võtan "metsiku riski" ja ostan selle jubina ära. Kodus on 8 aastat vana 55" Sony suht tippmudel, mille väljavahetamiseks pole ühtegi reaalset vajadust... ainult nutikusest jääb tsipa puudu.


Eks kõigil seadmetel on omad riskid, kuid arvestades, et see on ikkagi Google "in house" jubin siis võiks eeldada, et saab parimat võimalikku tuge.
Ühte sellist olen näppinud ja Elisa Android TV äpp jooksis selle peal küll väga sujuvalt, vähemalt tol õhtul eelmise aasta lõpupoole icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 11:25:56 vasta tsitaadiga

Aga kuidas sellega on, et meil müüakse nii US kui EU varianti. Ongi siis selline vahe, et teine pistik ja etherneti tugi US'i omal, mis meie regiooni omal puudu? Oskab keegi kinnitada või ümber lükata?

Olin juba poes a siis tekkis ikka vajadus veel mõelda.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 11:29:34 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis mu karbil kirjas oli aga mul oli US adapter millele oli eraldi prosta EU otsik karpi pandud.

EDIT: mul oli US versioon: GA01919-US
Võibolla oleks pidanud ostma hoopis: GA01919-DE (äkki jõnksutab vähem)
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 11:43:44 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ma ei tea mis mu karbil kirjas oli aga mul oli US adapter millele oli eraldi prosta EU otsik karpi pandud.

EDIT: mul oli US versioon: GA01919-US
Võibolla oleks pidanud ostma hoopis: GA01919-DE (äkki jõnksutab vähem)


Aga etherneti tugi on olemas jah?

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 12:13:02 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
pois11 kirjutas:
Ma ei tea mis mu karbil kirjas oli aga mul oli US adapter millele oli eraldi prosta EU otsik karpi pandud.

EDIT: mul oli US versioon: GA01919-US
Võibolla oleks pidanud ostma hoopis: GA01919-DE (äkki jõnksutab vähem)


Aga etherneti tugi on olemas jah?

Ainult wifi tugi. Ma pole kõige uuemal google TV näinud etherneti võimalust.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 15:59:36 vasta tsitaadiga

Ethernet tugi on läbi power-adapteri https://store.google.com/de/product/chromecast_ethernet_adapter_gen_2?hl=de
Aga see on ainult 100Mbps pesa seega 5Ghz wifi on parem 4k remuxide jms vaatamiseks.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 23:48:08 vasta tsitaadiga

No enivei tellisin ära. De variandi, mida otseselt mingil põhjusel HV otsingus ei leia, sealt hüppab ainult US välja. Loodetavasti paari päeva pärast saab siis proovida. Idee poolest ei pea ju originaal power adapterit kasutama ja gigabit võimelisi ka müügil, kui huvi peaks väga olema. Mul läheb see pmst ruuteri kõrvale, nii et väga võitu vast pole.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2022 08:03:37 vasta tsitaadiga

Ootan huviga kuidas test läheb. Mul omal on ka ruuteri kõrval, et ühenduse probleemi ei tohiks olla aga see jõnksumine ikka närib sees.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2022 22:54:17 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ootan huviga kuidas test läheb. Mul omal on ka ruuteri kõrval, et ühenduse probleemi ei tohiks olla aga see jõnksumine ikka närib sees.


Ma ootan ka! 🤣 Tellisin Datagate'ist kuuendal, siiani vaikus. Krt nädalavahetusel oleks Photopointist nende aledega sama hinnaga kohe kätte saanud...


edit: nii, no minu kogemused on siamaani küll ainult positiivsed. Eelnevad kogemused on Xiaomi Mi Box S ja Xiaomi UST projektor ja neist on ta ikka tunduvalt kiirem. Mingit värelust pildis ei ole küll märganud ja pmst vähesel määral sutterit on olnud menüüdes ringi liikudes.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 11:53:39 vasta tsitaadiga

Renq, hea kuulda!
Siis julgeb ka edaspidi tuttavatele soovitada.

Elisa, Telia, Netflix, millega sa seda testinud oled?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2022 12:45:59 vasta tsitaadiga

Müstiline on kuulda, et Teil jookseb pilt nagu siidi. Minu oma peab siis olema mingi praak, et see jõnksutab.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 19:45:32 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Renq, hea kuulda!
Siis julgeb ka edaspidi tuttavatele soovitada.

Elisa, Telia, Netflix, millega sa seda testinud oled?


Telia, NBA, WRC, Viaplay. Viaplayga on veel proovimata "live" spordiülekande nihkega vaatamine. Xiaomid kipuvad sel puhul vahepeal nõkkama. Ma ostaks hea meelega teistele seadmetele ka selle jubina juurde, kui see hind võrreldes mõndade regioonidega nii palju kallim poleks.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2022 20:27:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No enivei tellisin ära. De variandi, mida otseselt mingil põhjusel HV otsingus ei leia
https://www.hinnavaatlus.ee/2285336
Vajutad info peale, siis näed kas tootekoodi lõpp US, DE või üldse ilma erimärgistuseta
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2022 15:51:05 vasta tsitaadiga

https://www.reviewgeek.com/116557/the-chromecast-with-google-tv-hasnt-received-an-update-since-december/
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.09.2022 12:34:27 vasta tsitaadiga

kas jõnksutamises on mingi vahe, kas on de või us? tahaks telia digiboxi asemele midagi asjalikumat, mis iga mingi aja tagant ei katkuks.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2022 12:38:27 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
kas jõnksutamises on mingi vahe, kas on de või us? tahaks telia digiboxi asemele midagi asjalikumat, mis iga mingi aja tagant ei katkuks.

Ei ole mingit vahet. Proovisin mõlemaid. Aga täpsustan seda jõnksumist. Seda näeb ainult minu silm. Enamus ei saa sellest aru.
See on umbes nagu sama efekt kui oli 20-25a. tagasi. Suurem mass istusid 50hz monitori taga ja nad ei saanud aru kuidas ekraani pilt väreleb.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 22:44:32 vasta tsitaadiga

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1663928346 Android 12 siis tulekul lähiajal.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 20:45:41 vasta tsitaadiga

Puudub 0 kogemust selle vidinaga aga nppd tekkis lapsel soov VR -i (Oculus Quest 2) pilti telekas kuvada, sain aru, et selleks peaks sobima Chromecast with Google TV (HD) Ethernet adapteri võtaks ka lisaks, originaali ei suutnud saksa amazon -st leida, küll aga pakutakse igasugu alternatiive, kas neist mõni ka toimib?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2022 22:46:13 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Puudub 0 kogemust selle vidinaga aga nppd tekkis lapsel soov VR -i (Oculus Quest 2) pilti telekas kuvada, sain aru, et selleks peaks sobima Chromecast with Google TV (HD) Ethernet adapteri võtaks ka lisaks, originaali ei suutnud saksa amazon -st leida, küll aga pakutakse igasugu alternatiive, kas neist mõni ka toimib?

HinnaVaatluses see-eest olemas https://www.hinnavaatlus.ee/2285336/google-chromecast-with-google-tv-snow/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 22:56:28 vasta tsitaadiga

cabbage kirjutas:

HinnaVaatluses see-eest olemas https://www.hinnavaatlus.ee/2285336/google-chromecast-with-google-tv-snow/


See link ju viitab seadmele endale, mitte selle jaoks mõeldud eraldi müüdavale Ethernet -i adapterile?

Jah, US variant on koos Ethernet -i adaperiga aga mõtlesin osta DE variandi, näiteks - https://www.amazon.de/-/en/dp/B0B928GXHN/?coliid=IDXOJKDG4C6VY ja eraldi Ethernet -i adaperi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV kasutaja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2022 12:02:04 vasta tsitaadiga

Oleks samuti Ethernet adaptrist huvitatud, on kellelgi kokkupuuteid?
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2022 15:37:09 vasta tsitaadiga

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1665988661 uuendus.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.10.2022 19:21:09 vasta tsitaadiga

panen installima, huvitav, kas nüüd hakkab plexi äpp ka tööle? ükspäev proovisin, siis sarja, mis muidu telefoni äpi kaudu castima pannes töötas ilusti, chromecasti äpiga teatas rõõmsalt, et ei saa seda meediat mängida, kontrolli oma netiühendus üle. positiivse noodina mingeid asju ikka mängis see äpp ka, niiet minu võrgus ega serveris mäda ei tohiks olla.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2022 20:33:40 vasta tsitaadiga

Tehke see uuendus ära jah, siis jääte Elisa elamuse subtiitritest ilma icon_lol.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.10.2022 22:09:26 vasta tsitaadiga

sai uuendus ära tehtud, menüüdes nüüd normaalne lääg sees, nagu sellel vanal hõbedasel elioni digiboksil. õnneks nüüd plexi äpp ka töötab, saab puldist ka asju käima panna, ei pea telefonist nokkima. muidugi sai serverile ka updated ja restart ära tehtud, et ega nüüd väga täpselt ei teagi, mis asja korda tegi.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 19:28:20 vasta tsitaadiga

Mul peale uuendust ei tule enam wifi järgi. Tegin factory reset ja ikka kutu. Võrku näitab aga ei connecti.
Läbi google home ka ei õnnestu. Võib olla minu seadme viga aga ettevaatust selle 12 uuendusega.

E: Tükk aega oli vooluvõrgust väljas ja ühendasin teise HDMI porti. Hakkas tööle.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 10:59:22 vasta tsitaadiga

Uuriks Chromecasti võimekusest. Mul hetkel vanematel muretsetud vero 4k+(millel on KODI peal) aga kuidagi hakkab see seade ära vajuma ja lollitab. Eriti keeruline kuna vanemad pole ka väga tehnika osavad ja ise kaugel. Peamiselt runnivad selle pealt välise kõvaketta pealt film.

Kas Chromecast 4k suudab ka midagi sellist ära pakkuda kui näiteks kasutada plexi? Paneks Chromecastile USB-C Dock taha et kõvaketast saaks ühendada. Suudab Chromecast kenasti ära jooksutada suuremaid Blueray file kogu oma hiilguses DTS, Dolby, HDR jne? Või mõttekas mingi Nvidia tube peale minna?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.11.2022 13:10:43 vasta tsitaadiga

eraldi serverit vaja, kui plexi hakkad kasutama. chromecast saab usb kaudu toite sisse, mingit ketast sinna küll ei ühenda. hdr suudab, aga bitrate ja codeceid ma sulle ei ütle, kuna mul jookseb server rpi4 pealt ja vist kuskilt 50-60mbps juures hakkas kokutama ja katkuma. oleks korralikuma rauaga server, saaks lasta plexil jooksult parajaks transcodeda.

mul võib katkumine olla põhjustatud ka nigelast lugemis/kirjutus/andmeedastuskiirusest.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2022 13:49:39 vasta tsitaadiga

saihtam kirjutas:
Uuriks Chromecasti võimekusest. Mul hetkel vanematel muretsetud vero 4k+(millel on KODI peal) aga kuidagi hakkab see seade ära vajuma ja lollitab. Eriti keeruline kuna vanemad pole ka väga tehnika osavad ja ise kaugel. Peamiselt runnivad selle pealt välise kõvaketta pealt film.

Kas Chromecast 4k suudab ka midagi sellist ära pakkuda kui näiteks kasutada plexi? Paneks Chromecastile USB-C Dock taha et kõvaketast saaks ühendada. Suudab Chromecast kenasti ära jooksutada suuremaid Blueray file kogu oma hiilguses DTS, Dolby, HDR jne? Või mõttekas mingi Nvidia tube peale minna?

Lihtsalt kliendseadmena lihtsalt meedia striimimiseks on enam-vahem okei, samas kui oled kiirema seadme pealt tulnud, nagu Nvidia Shield, siis Chromekast 4K tondub vaga uimane ja ebapiisava voimsusega.

Kiiremaks saab nii:
- eemaldad koik ebavajalikud appid (Uninstall, Disable)
- Settingute alt "App Only Mode"
- Developer Options alt piirad taustal jooksvate protsesside arvu

Peale seda oli enam-vahem okei. Kovaketast ma sinna taha ei uhendaks, seade pole minu arvates piisavalt kiire.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.11.2022 15:26:01 vasta tsitaadiga

toitega usb hubi abil tõesti saab ketta külge panna, aga ei näe pointi väga, fat32 ainult toetatud ehk max 2TB ketas ja 4GB max failisuurus ei sobi kohe üldse kokku mõistetega 4k, hdr, dts-hd jne.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 17:12:59 vasta tsitaadiga

Soetasin Chromecast 4K jublaka + ethernet adapteri (mida veel ei pannud tööle) ja hakkasin testima, minu jaoks esimene Google TV kogemus, Android 12 peal, ja suur üllatus, et selles pole Chrome -t ja Google Play kaudu installida ka ei saa, ning ka sideload kaudu, vähemalt moblast extractitud app ei sobi ja apkpure omad ka mitte, sama lugu ka Firefox -ga. Ka filemanageri laadset asja pole ja Google Files samuti ei sobi, ütleks, et enamus app -e mida soovisin installida, ei ole ühilduvad. Google Play pakub mingeid browsereid aga igalühel on mingi kiiks, kas ei oska täisekraani kasutada või osa infot jääb ekraani serva taha peitu. Guugeldades on enamus juhiseid Android 10 kohta, tundub, et Android 12 rikkus palju ära.

Sain “SmarTubeNext” installitud ja “Button Mapper” aitas YouTube nupu alla selle seadistada, “Send Files To TV” ja “Solid Explorer” aitavad softi kõhtu laadida/installida.

Pult oskab telekat sisse/välja lülitada aga puldiga seadistamine on muidugi eraldi ooper ja browseris opereerimine pea võimatu. Arvasin, et moblaga saab kuidagi kergemini aga see vaid kloonib puldi nuppe. Ei saa aru, miks Google ei lisanud puldile “LG Magic Remote” laadset omadust. Logitech -i K400 trackpadiga wireless keyboardi vist ka ei ühendu.

Default launcher on enamuses osas disko ja sobivaks seda seadistada ei saagi. Appide ridu on vaid üks. Proovisin Flauncher -t, mis kaotab disko aga appe kategoriseerida ikka ei lase. Saab teha uue katagooria/kausta aga ei saa paigutada asju eraldi kaustadesse, st peakaustast teise tõstmine tähendab, et sama asi on korraga mõlemas kaustas.

Kanalitest proovisin vaid Netflix -i (mille liitumine olemas), nüüd mõtlen, et kas vahetada "Elisa Klassik üle õhu L" pakett mõne interneti paketi vastu aga kiirelt otsides ei leidnud sama kanalivalikuga varanti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 18:43:09 vasta tsitaadiga

Täna tuli ka uuendus, mis peaks android 12 uuenduse vigu natuke lappima vist.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 20:15:44 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Soetasin Chromecast 4K jublaka + ethernet adapteri (mida veel ei pannud tööle) ja hakkasin testima, minu jaoks esimene Google TV kogemus, Android 12 peal, ja suur üllatus, et selles pole Chrome -t ja Google Play kaudu installida ka ei saa, ning ka sideload kaudu, vähemalt moblast extractitud app ei sobi ja apkpure omad ka mitte, sama lugu ka Firefox -ga. Ka filemanageri laadset asja pole ja Google Files samuti ei sobi, ütleks, et enamus app -e mida soovisin installida, ei ole ühilduvad. Google Play pakub mingeid browsereid aga igalühel on mingi kiiks, kas ei oska täisekraani kasutada või osa infot jääb ekraani serva taha peitu. Guugeldades on enamus juhiseid Android 10 kohta, tundub, et Android 12 rikkus palju ära.

Sain “SmarTubeNext” installitud ja “Button Mapper” aitas YouTube nupu alla selle seadistada, “Send Files To TV” ja “Solid Explorer” aitavad softi kõhtu laadida/installida.

Pult oskab telekat sisse/välja lülitada aga puldiga seadistamine on muidugi eraldi ooper ja browseris opereerimine pea võimatu. Arvasin, et moblaga saab kuidagi kergemini aga see vaid kloonib puldi nuppe. Ei saa aru, miks Google ei lisanud puldile “LG Magic Remote” laadset omadust. Logitech -i K400 trackpadiga wireless keyboardi vist ka ei ühendu.

Default launcher on enamuses osas disko ja sobivaks seda seadistada ei saagi. Appide ridu on vaid üks. Proovisin Flauncher -t, mis kaotab disko aga appe kategoriseerida ikka ei lase. Saab teha uue katagooria/kausta aga ei saa paigutada asju eraldi kaustadesse, st peakaustast teise tõstmine tähendab, et sama asi on korraga mõlemas kaustas.

Kanalitest proovisin vaid Netflix -i (mille liitumine olemas), nüüd mõtlen, et kas vahetada "Elisa Klassik üle õhu L" pakett mõne interneti paketi vastu aga kiirelt otsides ei leidnud sama kanalivalikuga varanti.

Selliste noudmiste/vajaduste juures oleks voinud miskit asisemat osta. See julla omab vaid 2GB RAM ja on vaga aeglane veebis surfimiseks.
Mobla app-id enamasti ei tootagi, sest on loodud teise dpi ja Android versiooni jaoks, mitte Google TV jaoks.
Sideload tootab kenasti, Developer Options alt vaja lubada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 09:02:48 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Täna tuli ka uuendus, mis peaks android 12 uuenduse vigu natuke lappima vist.


Selle lasin juba eile peale.

SKG kirjutas:

Selliste noudmiste/vajaduste juures oleks voinud miskit asisemat osta. See julla omab vaid 2GB RAM ja on vaga aeglane veebis surfimiseks.
Mobla app-id enamasti ei tootagi, sest on loodud teise dpi ja Android versiooni jaoks, mitte Google TV jaoks.
Sideload tootab kenasti, Developer Options alt vaja lubada.


Selle jublaka ainus eesmärk oli lapse Oculus Quest 2 -e pildi telekasse edastamine. Vaid selle nimel ei hakanud uut telekat, mida enamuse ajast niiehkaa ei vaata, soetama.
Aga seda, et Google seade ei sisalda/toeta Google enda browserit, ei osanud aimatagi. Google ise väidab:

"Google TV runs the Google Chrome web browser. With the Google Chrome web browser, you can access all of your favorite photo, music, and game sites directly from your TV. To open a browser window, open the Quick Search Box or navigate to the Chrome application under Applications."

Google TV ja Chromecast with Google TV on vist erinevad asjad?

Netis on küll erinevaid õpetusi kuidas Chrome sinna saada, eks tuleb õige pakk leida sellega katsetada või leida mõni toimiv alternatiiv.

Eesmärk polegi veebis surfata vaid näiteks https://freemoviesfull.cc sisu vaadata jne.

Paremaks navigeemiseks võib PS4 pulti kasutada, või siis ühendada USB hubi abil klaviatuur ja hiir.

Edit: Apkmirror -st leidsin sellise mis installub ((com.android.chrome_108.0.5359.61-535906123_minAPI24_maxAPI28(arm64-v8a,armeabi-v7a)(nodpi)_apkmirror.com.apk)), avaneb aga pulti ei kuula, seega lasin maha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 14:02:10 vasta tsitaadiga

Jah, sisseehitatud brauserit pole, kuna see seade pole piisavalt kiire.

Aga Firefoxi peaks toole saama kull.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 14:06:38 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Jah, sisseehitatud brauserit pole, kuna see seade pole piisavalt kiire.

Aga Firefoxi peaks toole saama kull.


Google Play kaudu ei paku, ju siis tuleb taas otsida mõni sobiv apk ja katsetada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2023 20:53:56 vasta tsitaadiga

Kuidas saab chrocastil Ambient mode disableda? Ilge tüütus. Varasemalt probleemi polnud, kuid nüüd peale mingit update Jupiteri appi võimatu vaadata... Hakkan mingit sarja vaatama kui järsku viskab lambist mingid taustapildid ette...

Googlist abi ei leidnud v ei osanud otsida, need õpetused mis olid, abiks polnud, sest õpetuses öeldud menüüs näidatud kohta mina kusagilt leida ei suuda. Ehk keegi hea inimene oskab täpsemalt seletada?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2023 21:47:08 vasta tsitaadiga

v1per, kas uuendatud viimasele versioonile?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11203058#11203058


Voi otsi ules app nimega "Ambient Mode" ja pane talle Disable.
https://www.reddit.com/r/Chromecast/comments/maforf/how_do_i_turn_off_ambient_mode_on_ccwgtv/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2023 12:41:31 vasta tsitaadiga

Jah, tundub, et Jupiteri äpp lihtsalt pekki keeratud... Versioon on mul 1.6.7 29.12.22 uuendus. Proovisin otsida kas on uuendusi, kuid vastuseks sain, et pole.
Keerasin selle Ambient Mode kinni, kuid Jupiter ikka ei tööta, enam ei tule ette küll taustapilte, kuid peale teatud aja vaatamist viskab pildi lihtsalt mustaks. Raadiosaateid ei lase enam üldse kuulata...

Arusaamatu... oli korralik ja toimiv rakendus ja suudeti ikka hea a töötav asi ära rikkuda... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2023 13:35:35 vasta tsitaadiga

lootusetu pask tõesti thumbs_down.gif icon_mad.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2023 13:42:11 vasta tsitaadiga

Võtsin prooviks Xiaomi TV stick 4K, Jupiter töötab, pilti pimedaks ei viska ja kerida saab igat pidi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.01.2023 13:51:32 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Jah, tundub, et Jupiteri äpp lihtsalt pekki keeratud... Versioon on mul 1.6.7 29.12.22 uuendus. Proovisin otsida kas on uuendusi, kuid vastuseks sain, et pole.
Keerasin selle Ambient Mode kinni, kuid Jupiter ikka ei tööta, enam ei tule ette küll taustapilte, kuid peale teatud aja vaatamist viskab pildi lihtsalt mustaks. Raadiosaateid ei lase enam üldse kuulata...

Arusaamatu... oli korralik ja toimiv rakendus ja suudeti ikka hea a töötav asi ära rikkuda... thumbs_down.gif
vabalt võib olla google ka mingit käkki keerand, mitte ei pruugi ainult üksi jupiteri äpi arendus süüdi olla.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 08.01.2023 16:35:07 vasta tsitaadiga

Tsiteerides moodsaid klassikuid - mõtlemapanev. Chromecast ja viimane variant Jupiterist ja ei mingeid selliseid probleeme, panin taustaks ühe kontserdi tiksuma ja praeguseks on see üle tunni juba jooksnud, ei mingit magamaminekut. Mingite permissionite teema ehk?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2023 16:48:28 vasta tsitaadiga

kus need permissionid avalduvad ja kuidas neist llahti saab?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2023 22:29:23 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Jah, tundub, et Jupiteri äpp lihtsalt pekki keeratud... Versioon on mul 1.6.7 29.12.22 uuendus. Proovisin otsida kas on uuendusi, kuid vastuseks sain, et pole.
mul sama 1.6.7 ja android 12 batch on 1.jul2022 ning jupiter töötab.

Küll aga puldi paremale noole lüliti on pekkis, tahab kõva vajutust.
2021jan saksa google poest Ga01920-De G9N9N

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Chromecast with Google TV mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.