|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
22.03.2022 17:01:51
|
|
|
Power switchile mingi viitega relee vms.
Kui vool tuleb siis ~5s pärast relee ~1 sekundiks sisse-välja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.03.2022 01:00:32
|
|
|
| Minut aega võiks oodata enne toite tagasi lükkamist, kui ise tunduvalt kaugemal oled.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
24.03.2022 17:14:39
|
|
|
Kui 4G ruuterist nett ja mõned kaevurid taga. Siis surfates samas võrgus mittekaevuriga kiirus on nagu ok. Aga iga lehe laadimise alustamine või Youtube video mängimise alustamine võtab kaua aega. Nett oleks nagu katkendlik pidevalt. Isegi Smart ID ütleb - poor connection vms. Samas torrenteid sikutab mis mühiseb. Ja RDP välisvõrku on ka stabiilne kui ühenduse peale saab. Teamvieweriga saab ühenduse ~5. katsel. Aga kui ühendus peal siis ära ei katke kunagi. Kaevamisel ju data kasutus pea olematu.
Mingit rohtu selle vastu?
W10 ja T-rex
viimati muutis DVDRW 24.03.2022 17:17:06, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
24.03.2022 17:21:27
|
|
|
Autoit ei tööta linuxis. Kogu elu juhtimine toimub sellega
Teine küss. Palju % umbes saab rohkem profitit dual mining vs ainult ETH?
Ja kas see sõltub kaardist ka? nt vana P106-100 on dualmining mõttetu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
24.03.2022 17:28:30
|
|
|
Oleneb kaardist aga alla rx6800 voi 3070 on kasutu see dual.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
27.03.2022 22:15:31
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Kui 4G ruuterist nett ja mõned kaevurid taga. Siis surfates samas võrgus mittekaevuriga kiirus on nagu ok. Aga iga lehe laadimise alustamine või Youtube video mängimise alustamine võtab kaua aega. Nett oleks nagu katkendlik pidevalt. Isegi Smart ID ütleb - poor connection vms. Samas torrenteid sikutab mis mühiseb. Ja RDP välisvõrku on ka stabiilne kui ühenduse peale saab. Teamvieweriga saab ühenduse ~5. katsel. Aga kui ühendus peal siis ära ei katke kunagi. Kaevamisel ju data kasutus pea olematu.
Mingit rohtu selle vastu?
W10 ja T-rex |
Endal umbes sarnane teema läbi elatud.
Siin on mõned asjad millelele otsa vaadata:
1)Seadmete arv (sh kõiksugu nutividinad) mis ruuteriga ühendatud + teenuste arv (iga torrenti connection) mis ruuterist läbi jookseb
2)Kõnealuse masina võrgukaart ja driverid (ei olene operatsiooni süsteemist)
Ja siis ongi kompott käes - halvimal juhul näed kogu koduvõrgus "anomaaliaid", parimal juhul üks konktreetne masin käkib.
Ma vahetasin 4G ruuteri välimodemi vastu ja hankisin siit koduvõrku tegema ühe asjaliku Linksysi. Elu kohe lill - isegi kapriisne Elisa TV töötab laitmatult. Siis jäi üks Lenovo läppar Debianiga (ei kaevanda ofc ) Samasuguse anomaaliaga. Nett nagu ok aga stardipauk siuke läägiga (lehe avamine).
Konkteetse juhtumi troubleshootimiseks võid alustada tracert käsuga CMDs. Sealt näeb kohe ära kas masin läägab või ruuter. Kui masin siis teine võrgukaar/setup.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
01.04.2022 09:33:10
|
|
|
Viimase hive ja rave uuendustega näitab ka mem tempe
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.04.2022 10:12:36
|
|
|
| Mis kaarte täpsemalt silmas pead?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
03.04.2022 01:42:43
|
|
|
3080
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
hard0wn3r
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2016
|
03.04.2022 14:24:35
|
|
|
Kas keegi MMPOS all ETH+TON miningut teeb?
Kui jah, kas saaks seadistuse infot jagada (pool, pordid, API, muud seaded)?
Tahaks proovida, aga miskit teen seadistamisel valest - justkui TONi osa ei hakka tööle ja ütleb, et miner down.
Kasutasin hetkel viimast Gminerit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
03.04.2022 14:28:30
|
|
|
hard0wn3r, ma kasutan lolminerit mmposi all. Secondary ( toncoin ) olen kirjeldanud hoopis argumentide real. Api port 64400
--algo ETHASH --pool %pool_server%:%pool_port% --user %user% --apiport %api_port% --worker %rig_name% --log off --dualmode TONDUAL --dualpool https://pool.services.tonwhales.com --dualuser TONWALLET --dualworker %rig_name% --tls 0
Ja lolminerit kasutan sestap: https://www.hashrate.no/tests/ampere
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
03.04.2022 14:37:03
|
|
|
| 3060Ti kaardiga on mõtet ETH+TON teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
03.04.2022 14:40:22
|
|
|
raxz, hashrate.no
On ikka.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
03.04.2022 18:07:22
|
|
|
| Sain kaevama 6x3060Ti. Effective hashrate 1h näitab 3.36GH/s. Hashrate.no ütleb 2.41 ühe kaardiga. Ka peaksin midagi veel seadistama lisaks mineri konfimisele? Power limit?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.04.2022 18:54:24
|
|
|
| Palju 6x3060Ti dualis seinast võtab? Puhtalt ETH võiks kuskil 800W kanti olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
03.04.2022 19:00:18
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Palju 6x3060Ti dualis seinast võtab? Puhtalt ETH võiks kuskil 800W kanti olla. |
mmpos ütleb üle 800, reaalne voolumõõtjaga on gramm alla 800.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
03.04.2022 19:13:43
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Sain kaevama 6x3060Ti. Effective hashrate 1h näitab 3.36GH/s. Hashrate.no ütleb 2.41 ühe kaardiga. Ka peaksin midagi veel seadistama lisaks mineri konfimisele? Power limit? |
3060ti ongi selline nirum TONiga, kuna core on kehvem kui 3070l.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.04.2022 19:21:51
|
|
|
Mõtlesin oma 3070-d dualisse lükata, aga vastu õhtut vist ei hakka, tahaks mingi aeg magama ka saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
03.04.2022 20:00:58
|
|
|
Kas kellelgi on jagada lihtsat õpetust, kus kirjas või videos kuidas sättida TONcoin kaevandamist?
Hetkel üritan YouTube-st midagi leida...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
03.04.2022 20:29:42
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Sain kaevama 6x3060Ti. Effective hashrate 1h näitab 3.36GH/s. Hashrate.no ütleb 2.41 ühe kaardiga. Ka peaksin midagi veel seadistama lisaks mineri konfimisele? Power limit? |
3060ti ongi selline nirum TONiga, kuna core on kehvem kui 3070l. |
Mul on kordades vähem kui võiks olla. Peab kellasid ka muutma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
03.04.2022 20:46:36
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Sain kaevama 6x3060Ti. Effective hashrate 1h näitab 3.36GH/s. Hashrate.no ütleb 2.41 ühe kaardiga. Ka peaksin midagi veel seadistama lisaks mineri konfimisele? Power limit? |
3060ti ongi selline nirum TONiga, kuna core on kehvem kui 3070l. |
Mul on kordades vähem kui võiks olla. Peab kellasid ka muutma? |
Ja ikka, vt hashrate.no pealt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hard0wn3r
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2016
|
03.04.2022 22:07:53
|
|
|
| yerba kirjutas: |
hard0wn3r, ma kasutan lolminerit mmposi all. Secondary ( toncoin ) olen kirjeldanud hoopis argumentide real. Api port 64400
--algo ETHASH --pool %pool_server%:%pool_port% --user %user% --apiport %api_port% --worker %rig_name% --log off --dualmode TONDUAL --dualpool https://pool.services.tonwhales.com --dualuser TONWALLET --dualworker %rig_name% --tls 0
Ja lolminerit kasutan sestap: https://www.hashrate.no/tests/ampere |
Mineri poolega sai justkui kõik toimima, aga pooli poolelt ei ole mingit märki, et töö ka toimuks.
Kas saad jagada ka Pooli ja miner profile confide pilte?
Rig on 3070 Suprimidega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
03.04.2022 22:17:26
|
|
|
hard0wn3r, kas see osa on läbi tehtud hoolikalt? https://tonwhales.com/docs/pool
Telegram ja värki...
Signup with a Telegram Bot @WhalesPoolBot. Without signup all your shares would be rejected.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.04.2022 22:18:56
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Mul on kordades vähem kui võiks olla. Peab kellasid ka muutma? |
Tarbimine võiks nagu indikaatoriks olla, kui sul hetkel tõesti 800W seinast on. Dualis vast läheb ikka kilovati kanti või üle. 6x3070 t-rex-ga Hive all näitab 774W, nutipistik 905W. Nii et ikka üsna suur vahe. Duali peale minnes tuleb jälgida, et toitekas ka välja veaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
04.04.2022 00:21:48
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
Kas kellelgi on jagada lihtsat õpetust, kus kirjas või videos kuidas sättida TONcoin kaevandamist?
Hetkel üritan YouTube-st midagi leida... |
Leidsin kuidas alustada TON-ga: https://www.youtube.com/watch?v=aQHvWQGbpdk&t=0s
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hard0wn3r
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2016
|
04.04.2022 09:13:28
|
|
|
| yerba kirjutas: |
hard0wn3r, kas see osa on läbi tehtud hoolikalt? https://tonwhales.com/docs/pool
Telegram ja värki...
Signup with a Telegram Bot @WhalesPoolBot. Without signup all your shares would be rejected. |
Telegrami osa on tehtud. Proovisin põhiarvutil ka, lihtsalt windowsis ühe kaardiga - kuvab kenasti share ja kõik.
Aga MMPOs alt ilmselt mingi rida valesti sisestatud. Kahjuks ei leia ise üles, milles teema olla võib.
Raatsid jagada config pilte?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
04.04.2022 09:15:35
|
|
|
hard0wn3r, ega seal olegi rohkem konfi advanced tabi all, kui ma siia kirja panin ennist. Kogu muu lugu on ethereumi järgi.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
metrika
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2008
|
08.04.2022 23:16:47
|
|
|
| Lihtsam mmpos kasutada, kus lolminer 1.48 juba olemas, kui hive-ga midagi aretada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Endymion
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2004
|
09.04.2022 00:11:14
|
|
|
| metrika kirjutas: |
| Lihtsam mmpos kasutada, kus lolminer 1.48 juba olemas, kui hive-ga midagi aretada |
Hive-is ka ammu dual mining töötab, midagi aretada küll vaja pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
10.04.2022 17:29:34
|
|
|
Kas keegi kaevandab MATIC-ut? Lugesin, et India krüpto-miljardäride aretus see Polygon võrk kus Matic liigub, sain aru.
Samuti sain aru, et kui ethermine.org-is valida L2 Polygon (Matic) payout, siis maksab gas fee mining pool...
To reduce network congestion and improve earnings we are now supporting different payout methods. You can choose between conventional payouts on Ethereum Mainnet, and layer 2 payouts on Polygon (formally known as Matic).
Kas keegi kühveldab MATIC-ut
pildid Ethermine.org - payment methods:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
10.04.2022 17:51:36
|
|
|
| Ethereumi kaevandad ikka samamoodi. Poolist ülekanne sulle tuleb mööda polygoni ja soodsamalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
10.04.2022 18:00:44
|
|
|
| Mõttetu mees kirjutas: |
| Ethereumi kaevandad ikka samamoodi. Poolist ülekanne sulle tuleb mööda polygoni ja soodsamalt. |
Küsimus: Kas mõistlikum on valida Polygon?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
10.04.2022 18:13:14
|
|
|
Mis sellest kasu on, kui pärast kasutada tahad siis konverteerid selle polygoni jälle ethereumiks ja ikka maksad selle eest.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
10.04.2022 18:30:40
|
|
|
| dex kirjutas: |
| Mis sellest kasu on, kui pärast kasutada tahad siis konverteerid selle polygoni jälle ethereumiks ja ikka maksad selle eest. |
Vaatan, et Binances on MATIC isegi olemas - 1.35€ näitab hetkel.... mul ainult buy varian, ju pole selli-i, sest mul pole seda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
11.04.2022 10:19:46
|
|
|
jaanjaapan, Tee ikka asi enne selgeks kui eri võrkude vahel hakkad mingi koiniga liikuma.
Kaevandad sa ikka eetrit. Väljamakse tehakse lihtsalt polygoni võrgus kuid IKKAgi EETRIS.
Ühe võrtgu eetrit ei või saata teise võrgu eetri aadressile. Lihtsalt saadad musta auku. Mõned tokenid on 5-6 võrgus esindatud.
Exchangerite juures tee kindlaks kelle võrgus nad toietavad. Näiteks Coinbase's on MATIC tegelikkuses eetri võrgus ja risti sisse välja kandes oledki ilma.
Olenemata tokenist kande ja swap tasud maksad selle võrgu järgi kus võrgus tehingud toimuvad.
Kas on mõistlikum valida? Hetkel nii ja naa kuna eetri ülekanne on väga odav.
Pigem peaks edasi küsima mida sa oma eetriga edasi tahad teha?!
Kui muid altikaid osta mis polygon võrgus esindatud siis jah on mõistlik, kuna swap tasud on ka polygon võrgus olematud - eetri võrgus endiselt üsna suured.
swap tasu ei võrdu ülekande tasu!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
11.04.2022 11:05:16
|
|
|
Miccer, Okei,parem ei hakka Polygoniga jändama. Jätan võrgu samaks, sättisin automaatse väljamakse 0.015 ETH (~50€) Metamaski kui gas fee kukub alla 15 gwei... ei tea, kas nii on ladna?
Ma ikka iga päev midagi uut saan selgeks - alustasin kühveldamist alles 11. veb.
Metamaskist kannan Binance-i, seal vahetan €-ks ja kannan VISA kaardile kaardi nr.-i järgi... ootan ka Binance kaarti saabumist!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
11.04.2022 11:22:46
|
|
|
jaanjaapan, Lihtsalt maha müümiseks otse binance'sse kaevandusest väljamaksta pole lubatud?
Või milleks see metamask seal vahel veel (üks eksta ülekanne ju).
Võta Binance sissemakse vali ETH ja kui ta pakub seal välja ka polygon võrgu eth aadressi siis võid ka sedapidi kasutada.
Kuna sa teed väljamakse ja edasimakse (~5.- tükk) siis kokkuvõttes kümpsi võidad kui teise võrgus toimetad.
Polygon võrgus on väljamakse tasuta ja 1 kord 24h jooksul.
15qwei on siiski suht haruldane. Ühleme kui buumi ajal kõikus ta (60)-150-250-(1000) vahel siis hetkel on tabel selline https://etherchain.org/tools/gasnow
Kuskil kella 10-12 vahel on ta miskil põhjusel pikka aega kõige soodsam olnud
_________________ Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
11.04.2022 11:41:41
|
|
|
Ma olen mõelnud küll binance wallet adre panna ethermine-i, kuid kaasfoorumlane tõdes, et talle tundub, et nii justkui kühveldaks vähem... :S
10-12 vahel pühapäeval kõige odavam, sest siis Jaapanis juba õhtu, aga USA-s öö
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Miccer
HV Guru

liitunud: 01.08.2004
|
11.04.2022 12:11:23
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
Ma olen mõelnud küll binance wallet adre panna ethermine-i, kuid kaasfoorumlane tõdes, et talle tundub, et nii justkui kühveldaks vähem... :S
|
Noh see on ilmselge pläust ma pakun.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
11.04.2022 12:16:23
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
Ma olen mõelnud küll binance wallet adre panna ethermine-i, kuid kaasfoorumlane tõdes, et talle tundub, et nii justkui kühveldaks vähem... :S
10-12 vahel pühapäeval kõige odavam, sest siis Jaapanis juba õhtu, aga USA-s öö |
Kaevandab ikka samapalju, olenemata, mis wallet ethermines küljes on. Hiljem kannete osas aga võib küll viisakaid erinevusi täheldada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
11.04.2022 12:32:47
|
|
|
yerba, - ühesõnaga saan jälle midagi paremaks timmida, bella!
Metamask on siis rohkem krüpto-kogujale, ma ei taha eriti palju koguda, sest pole erilisi turvameetmeid rottimise vastu sättinud...
Ma mõtlesin, et Binance riisub osa endale nagu NiceHash
Kas Binance kaardiga saab raha ATM-st ka võtta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
11.04.2022 12:42:58
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
yerba, - ühesõnaga saan jälle midagi paremaks timmida, bella!
Metamask on siis rohkem krüpto-kogujale, ma ei taha eriti palju koguda, sest pole erilisi turvameetmeid rottimise vastu sättinud...
Ma mõtlesin, et Binance riisub osa endale nagu NiceHash
Kas Binance kaardiga saab raha ATM-st ka võtta? |
Binance kaardiga saab ATMist raha võtta küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
11.04.2022 12:45:01
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
Ma olen mõelnud küll binance wallet adre panna ethermine-i, kuid kaasfoorumlane tõdes, et talle tundub, et nii justkui kühveldaks vähem... :S
10-12 vahel pühapäeval kõige odavam, sest siis Jaapanis juba õhtu, aga USA-s öö |
Mäletan et oli juttu binance pooli kasutamisest, kus kandetasud puuduvad ja iga päev tehakse automaatselt väljamakse funding kontole. Seal kühveldab vähem mu arust
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
11.04.2022 12:48:30
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| jaanjaapan kirjutas: |
Ma olen mõelnud küll binance wallet adre panna ethermine-i, kuid kaasfoorumlane tõdes, et talle tundub, et nii justkui kühveldaks vähem... :S
10-12 vahel pühapäeval kõige odavam, sest siis Jaapanis juba õhtu, aga USA-s öö |
Mäletan et oli juttu binance pooli kasutamisest, kus kandetasud puuduvad ja iga päev tehakse automaatselt väljamakse funding kontole. Seal kühveldab vähem mu arust |
Binance pool on juba teine tera tõesti, kui binance wallet aadress ethermine küljes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
11.04.2022 16:45:28
|
|
|
Jama lugu, aga ei tule hetkel välja see Binance walleti ühendamine
Kas siit kohast tuleb timmida :
Spoiler 
Vähemalt sain RaveOS-i uuendamisega hakkama, kuna lubati mälu tempe uue ver.-ga, aga nüüd selgus, et kõige uuem GDDR6X mälu peab olema selleks, et kraade näha...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
11.04.2022 16:49:37
|
|
|
jaanjaapan, pane mineri all walletiks binance wallet ja hakka sinna kaevandama.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
12.04.2022 10:37:06
|
|
|
Miccer, Tänud valgustamat Ülekandeid teen ikkagi 3, kuigi 3 nahka kooritakse, on need 1%-paar, tühine kui mõelda, et tulumaks on 20%... aga mõistan, et peenhäälestada on mõistlik
yerba, millises kohas ma mineri all sätin Jõudsin oma nuti peal niikaugele, et tegin nii RaveOS-i RIG-il kui ka mmpOS RIG-l ära walletid Binance adrega. RaveOS RIG-i sain kühveldama nii, et pakkus endise Gminer 2.76 asemel 2.91 ver. - downloadis, installis ning täitsa näha Ethermine.org lehelt, kui sealt otsingu kastikesest otsida. Ainult payout settingutes tuleb sama pilt nagu enne - pakub metamaski või siis wallet QR-code-ga lisada (mis Binance app-ga scannides ütleb, et invalid :S)
Jõudsin, siis nii kaugele, et installisin Binance Firefox wallet extensioni (nüüd Metamask-i extensioniga kõrvuti). Kui Metamask-i seadistamine läks kergelt, siis Binance extensionis ikka pusin olemas-oleva wallet-i ühendamisega hetkel...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|