|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.03.2022 09:02:29
|
|
|
ufo56, mis trikki tegema peab, et 1080p saada?
Kunagi oli üldse 1080i, vaevalt sellest vahepeal p on saanud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
20.03.2022 09:46:41
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Veider et teliatv edastab kanalitel 720p kuigi veidi trikitades on 1080p stream. Kahju on näidata või milles asi ? |
Tahaks ka seda trikki teada kuidas androidTv saaks 1080 vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.03.2022 11:34:40
|
|
|
Huvitaks samuti
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
20.03.2022 12:11:56
|
|
|
Ma räägin teliatv.ee veebist mitte androidist.
index.m3u8?qp=1
lõppu 1 asemele 0 ja saad 1080p streami
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.03.2022 15:07:50
|
|
|
| 1080p striim mis on omakorda tehtud 1080i striimist
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
20.03.2022 21:44:41
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Ma räägin teliatv.ee veebist mitte androidist.
index.m3u8?qp=1
lõppu 1 asemele 0 ja saad 1080p streami |
Mismoodi see täpsemalt käib? Kus see index.m3u8?qp=1 on? Tehke rumalale selgeks?
_________________ EBV  |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
baraban
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2009
|
20.03.2022 21:53:33
|
|
|
Way to go Telia.
Kodus 1 Android telekas, mis toimib beta äpiga veatult. Lülitasin sisse pildil oleva isendi, mis on digiboxiga ühendatud. Restardid, lan kaablid sisse välja kisutud jne tehtud.
Klienditeenindus pühapäeval sel kellaajal enam ei tööta Käige p...e, tegelt ka
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.03.2022 23:08:36
|
|
|
baraban, mis see teenindus sul pühap õhtu tegema peaks? tehnik paneb rätiku saunas ümber ja tuleb otsib internetijuhtme üles?
juhend on ekraanil ju. kellelgi teisel pole mastaapset online abi kui Telial.
Kontrolli kas nett on, ruuter roheline, juhe edasi, digiboksini, veendu, et nett tuleb jne.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
baraban
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2009
|
21.03.2022 01:27:58
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
baraban, mis see teenindus sul pühap õhtu tegema peaks? tehnik paneb rätiku saunas ümber ja tuleb otsib internetijuhtme üles?
juhend on ekraanil ju. kellelgi teisel pole mastaapset online abi kui Telial.
Kontrolli kas nett on, ruuter roheline, juhe edasi, digiboksini, veendu, et nett tuleb jne. |
AKF, jumala eest... Ma pole eile sündinud. Kõik sinu poolt soovitatud sammud on läbi käidud. Wifi on majas püsti, kaabliga ühendused toimivad nii teleka kui ka arvutite taga. Pühapäeva õhtu on
veedetud ruuterile ja digiboxile restarte tehes jne...
Kui tehnikutel rätik maha visatud ja püksid jalga veetud saavad ja Võru poole satuvad, tulgu läbi. Saab sauna ja õlut ja kõhu täis minu kulul.
Ma ei saa aru, miks sa igasugust Telia suunal tehtud kriitikat nii isiklikult võtad. Relax, juhtub ka parimates peredes...
Olen nii oma ettevõtte kui ka eraiskuna Telia klient juba väga pikka aega ja ei vaidle supporti koha pealt vastu, aga kui mingi hetk asjad ei toimi ja abi ei saa, viskab lihtsalt üle.
Ja kui saag veel täiega käima tõmmata... Veetsin eelmisel aastal tööasjus paar-kolm kuud Soomes Uusikaupunki linnas. Võtsin kaasa 4G modemi koos Telia piiramatu sim kaardiga, et saaks sõltumata kohalikest oludest tööd rahulikult teha. Kahjuks Volte roamingus ei toimi, seega hotspot ei olnud lahendus. Piiramatu tähendas seda, et kohalikus Telia võrgus olid kiirused vahemikus 2-5 Mb/s. Suhtlesin mitu korda kiidetud supportiga, kes mind kannatlikult iga kord ära kuulas ja lubas info edasi anda. Minu jaoks lõppes asi suht ruttu sellega, et soetasin kohaliku operaatori prepaid data sim-i ja plekkisin 20€ kuus, et saaks piiramatut...
Spoiler 
Ääremärkusena veel see, et kui vahetasin e-simi füüsilise vastu, siis taheti selle eest 7€. Tsiteerides klassikuid, tule taevas appi, päriselt ka
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
21.03.2022 04:39:54
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Ma räägin teliatv.ee veebist mitte androidist.
index.m3u8?qp=1
lõppu 1 asemele 0 ja saad 1080p streami |
hmm ei leidnud küll kuskil sellist kohta? äkki seletad lähemalt tihti vaatan arvutist teliat tv 4k monitoril ja pilt on okse nagu ikka
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.03.2022 08:32:03
|
|
|
baraban, Kriitikat ma isiklikult ei võta. Mõistlik muidugi, et telefonitugi võiks ka pühapäeva õhtul toimida AGA nemad näevad sama asja ekraanil mida sinagi, online abi, proovi. Seda enam, et sul on ühendus ja pilt olemas aga üks digiboks lihtsalt ei toimi. Sellega ilmselt poleks telefonitugi aidata saanud, kas siis kaabel või boks ise tuuga.
Vastust krjutama ajendas see lause:
| tsitaat: |
Klienditeenindus pühapäeval sel kellaajal enam ei tööta Käige p...e, tegelt ka  |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azuumin
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2021
|
21.03.2022 08:47:00
|
|
|
| siven kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
Ma räägin teliatv.ee veebist mitte androidist.
index.m3u8?qp=1
lõppu 1 asemele 0 ja saad 1080p streami |
hmm ei leidnud küll kuskil sellist kohta? äkki seletad lähemalt tihti vaatan arvutist teliat tv 4k monitoril ja pilt on okse nagu ikka |
F12 -> Network > m3u8 otsingusse (kohe pärast lehe laadimist)
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.03.2022 09:07:48
|
|
|
| baraban, proovisid digiboksi minevat kaablit läpakaga näiteks, et see reaalselt töötab?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
21.03.2022 11:43:46
|
|
|
Keegi teab miks Telia app töötab ilusti peale installi aga nii kui Shield välja lükata ja tagasi sisse, siis ei lähe Telia app enam käima. Korra viskab logo ette ja siis uuesti viskab algmenüüse.
Kui teha appile uninstall ja uuesti peale lasta ning logida sisse, siis jälle töötab ilusti kuni välja lükata.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.03.2022 11:53:14
|
|
|
Katki. Kasuta eelmist versiooni või oota fix-i.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iffd00d
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2004
|
21.03.2022 19:03:03
|
|
|
| Uninstalli asemel kiirem variant on app-i settingute alt 'clear data' teha.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aeropiloot
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2005
|
21.03.2022 19:20:53
|
|
|
| Android TV rakenduse versioon 1.37.0 on väljas ja sellega paistab Shield TV peal asi jälle töötavat
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
21.03.2022 21:53:11
|
|
|
| Azuumin kirjutas: |
| siven kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
Ma räägin teliatv.ee veebist mitte androidist.
index.m3u8?qp=1
lõppu 1 asemele 0 ja saad 1080p streami |
hmm ei leidnud küll kuskil sellist kohta? äkki seletad lähemalt tihti vaatan arvutist teliat tv 4k monitoril ja pilt on okse nagu ikka |
F12 -> Network > m3u8 otsingusse (kohe pärast lehe laadimist)
Spoiler 
|
kuidas sa seda value muudad seal? ei saand jagu ei chrome ega ka edge peal´?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
21.03.2022 22:27:59
|
|
|
Edge koha pealt ei oska targutada, aga Chrome (vähemalt vanal versioonil) peal F12 ei toimi, vaja on vajutada Ctrl+Shift+I.
Ja seal peaks siis leiduma URL/link, mille lõpus on .m3u8* millegagi? Ehk? Vist? Võib-olla?
Või siis mitte, kuna mina ei tea, millest üldse jutt käib, sest näiteks FF all on "Edit and Resend" nupp ilusasti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
24.03.2022 11:36:17
|
|
|
| aeropiloot kirjutas: |
| Android TV rakenduse versioon 1.37.0 on väljas ja sellega paistab Shield TV peal asi jälle töötavat |
Kinnitan, töötab
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.03.2022 22:39:00
|
|
|
Telia TV => Lisakanalid => Kõik
Seal lõpus pasahunnikus paistab justkui olevat (ilma pildita/kirjata rõngad), hea tahtmise juures leiab vast isegi üles.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
25.03.2022 23:00:52
|
|
|
| Peale igasuguseid restarte minul millegipärast ei ole. Ei iseteeninduse kaudu ega otse teleka ekraanilt vaadates.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.03.2022 23:10:19
|
|
|
| Mul on see kõige odavam "vaese mehe pakett", on olemas küll. Üks kohe Euronews ja teine Euronews Rus järel. On äkki "vale" digiboks vms. seade?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
25.03.2022 23:37:15
|
|
|
| Kõige uuem telia digibox ja (vene) standard pakett.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.03.2022 23:39:14
|
|
|
| Äkki siis "venelastele" ei näidatagi neid?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.03.2022 23:40:37
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| Kõige uuem telia digibox ja (vene) standard pakett. |
Lihtne, vaheta pakett korra mini peale, siis uuesti standardi peale ja oled tänase eesti standard paketi kasutaja, siis on ka uued nopped olemas.
Vene standard pakett on ajalugu, kuigi neil kellel oli, veel kehtis. Sisu aga on seiskunud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
26.03.2022 00:03:00
|
|
|
Võtsin praegu mini paketi kõrvale ja tõepoolest seal on nad olemas.
Eesti paketis ei ole vist filmikanalit XXI ja Dozdi aga jah kõhnaks on jäänud.
Viimased jäänud vene kanalid kaovad ka enamus kuu lõpus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.03.2022 00:09:02
|
|
|
seeru, Kui ikka pangaülekannet venemaale teha ei saa, siis kaob kõik sellega seonduv. Õnneks väga puudust ei tunne, ainus hetk kus ma neid kanaleid nägin, oli TV teenuseid testides, nendest üle sirvides. Samas arusaadav, osa neist olid puhtalt meelelahutuskanalid ja polnud propagandaga seoses.
Ma usun, et seda meelelahutust leiab piisavalt teistelt kanalitelt või mujalt netist.
Soodustusena siis uudistekanalite pakett ja tasuta ukraina nopped.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.03.2022 20:09:57
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Millal Telia kõige lahjemas paketis EuroNewsi hakkab originaalkeeles pakkuma? Suht närvidele käib see venekeelne variant. Kõikidel Eestis pakutavatel lääne kanalitel peaks olema vaikimisi võimalus originaalkeel sisse lülitada. |
See on väga hea küsimus millega ühinen. Tänasel päeval peaks see tiblastani keele soosimine olema välistatud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
26.03.2022 21:09:51
|
|
|
| Võiks ju mõlemas keeles olla. Ja need tasuta uudistekanalid, mida võimatu leida on, võiks ka põhipaketis olla.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
26.03.2022 23:05:24
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Millal Telia kõige lahjemas paketis EuroNewsi hakkab originaalkeeles pakkuma? Kõikidel Eestis pakutavatel lääne kanalitel peaks olema vaikimisi võimalus originaalkeel sisse lülitada. |
Euronewsil pole enam ammu originaalkeeles ja tõlkeaudioga kanalit. Iga versioon on omaette eraldiseisev kanal originaalse sisuga.
Ingliskeelne diktoritega versioon on tavaoludes tegelikult allakäik võrreldes varasema formaadiga. Pannakse õhtune saade ööseks kordusele ja midagi uut ei ole. Ilma diktorita uudisvoogu saab alati jooksvalt uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.03.2022 22:19:47
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Selge.
Kas mul on telekas/digiboks/kaabeldus katki või teistel kah ETV-s praegu AK ajal pilt läheb mõneks sekundiks mustaks, aga heli jääb? |
Sõltub lahendusest, kaabliga Telia nett või üle õhu?
Samal ajal kui F1 käis, jooksis AK teisel ekraanil sujuvalt üle wifi ja android boksi/äpi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.03.2022 22:25:43
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Optiline. |
Multicast... ma ei oska sellisel kujul küll vastust anda. Oli see ainult ETV teema või ka teiste kanalitega?
Igal juhul kas maja või lokaalne elamise teema, ETV multicast jookseb üle eesti kõigile vaatajatele ja see oleks pigem suurema kella küljes kui miskit ülekandega katki.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
studiosus
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
28.03.2022 13:24:50
|
|
|
| Vaatamisõiguse jagamine. Kui soovin vaatamisõigust jagada (Telia TV äpis, Android TV telekas), ja vanemad kellele vaatamisõigust jagada soovin ei ole füüsiliselt kohapeal (asuvad teises linnas), siis kas saab vaatamisõiguse jagamist teha ka selliselt, et volitan vastava isiku Telia iseteeninduse teenuse kasutajaks ning ta lisab ise ennast Android TV-s äpis kasutajaks. Küsin, kuna nutiseadmetele vaatamisõiguse jagamine on väga lihtne (QR koodiga Telia ühendusega televiisori juures), kuid Android TV puhul tuleb kõigepealt kasutajana sisse logida.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
28.03.2022 14:34:19
|
|
|
| studiosus kirjutas: |
| Vaatamisõiguse jagamine. Kui soovin vaatamisõigust jagada (Telia TV äpis, Android TV telekas), ja vanemad kellele vaatamisõigust jagada soovin ei ole füüsiliselt kohapeal (asuvad teises linnas), siis kas saab vaatamisõiguse jagamist teha ka selliselt, et volitan vastava isiku Telia iseteeninduse teenuse kasutajaks ning ta lisab ise ennast Android TV-s äpis kasutajaks. Küsin, kuna nutiseadmetele vaatamisõiguse jagamine on väga lihtne (QR koodiga Telia ühendusega televiisori juures), kuid Android TV puhul tuleb kõigepealt kasutajana sisse logida. |
Vanemad käivitavad äpi, kui ekraanile tuleb sidumiskood siis üks vanematest ütleb selle sulle (kuvatakse ekraanil sidumiseks mine tere.teliatv.ee ja sidumiskood). Järgmiseks lähed sina tere.teliatv.ee ning logid sisse ja sisestad selle sidumiskoodi mille üks vanem sulle andis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
29.03.2022 19:30:28
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Optiline. |
Multicast... ma ei oska sellisel kujul küll vastust anda. Oli see ainult ETV teema või ka teiste kanalitega?
Igal juhul kas maja või lokaalne elamise teema, ETV multicast jookseb üle eesti kõigile vaatajatele ja see oleks pigem suurema kella küljes kui miskit ülekandega katki. |
Ainult ETV oli ja just AK ajal. Pärast seda lõppes see anomaalia ära.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.03.2022 21:56:33
|
|
|
Betamax, Sellisel juhul ei oska aidata, saan aidata suunata probleeme mis on korratavad või mis esinevad kõikidel kasutajatel.
antud juhul tundub ikkagi mingi lokaalne mure mis ise lahenes.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
30.03.2022 19:34:15
|
|
|
Kas kellelgi kogemusi Android TV platvormil äpist väljumise lahendust? Tagasi noolega saan kahe viimase kanali vahel klõpisida. Teistel rakendustel läheb see ilusti koduekraanile tagasi. Päris mugav lahendus kui saaks äpist väljumise valida, sedasi saaks teleka puldiga hakkama. Vastasel juhul peab Android TV Sticki puldi võtma ja kodu nuppu vajutama.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kyami
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2020
|
30.03.2022 19:40:37
|
|
|
Vajuta home nuppu, peaks toimima.
Xiaomi MI TV teleri puhul ringikujutisega nupp.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
30.03.2022 20:25:02
|
|
|
Proovin just Samsungi puldiga hakkama saada
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
31.03.2022 16:08:16
|
|
|
Tuli e-mail:
| tsitaat: |
Avardage oma maailma Telia TV Standard paketiga – proovige seda 3 kuud oma tänase Mini paketi hinnaga!
Standard paketiga saate vaadata HBO maailma parimaid sarju ning telepaketti jagada kuni 3 sõbra või pereliikmega nii televiisoris, nutiseadmes kui arvutis.
Paketti saate ise muuta otse teleriekraanilt või Telia iseteenindusest.
Tellin TV Standard paketi Pilt noolest, mis näitab paremale |
Tingimused siin: https://www.telia.ee/images/documents/kampaaniad/Telia_TV_kevadine_upgrade_kampaania.pdf
Loen välja, et minilt üle minna standard, siis kehtib pakkumine. Minul ongi mini pakett. Family on mingi tehniline viga või see tuleneb sellest, et lastepakett ja salvestamine nagunii lisana olemas?
Igatahes läksin iseteenindusse sisse ja pakub mul familyt tasuta
Kas kellelgi miski sarnast pakub?
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
31.03.2022 17:13:28
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
Tuli e-mail:
| tsitaat: |
Avardage oma maailma Telia TV Standard paketiga – proovige seda 3 kuud oma tänase Mini paketi hinnaga!
Standard paketiga saate vaadata HBO maailma parimaid sarju ning telepaketti jagada kuni 3 sõbra või pereliikmega nii televiisoris, nutiseadmes kui arvutis.
Paketti saate ise muuta otse teleriekraanilt või Telia iseteenindusest.
Tellin TV Standard paketi Pilt noolest, mis näitab paremale |
Tingimused siin: https://www.telia.ee/images/documents/kampaaniad/Telia_TV_kevadine_upgrade_kampaania.pdf
Loen välja, et minilt üle minna standard, siis kehtib pakkumine. Minul ongi mini pakett. Family on mingi tehniline viga või see tuleneb sellest, et lastepakett ja salvestamine nagunii lisana olemas?
Igatahes läksin iseteenindusse sisse ja pakub mul familyt tasuta
Kas kellelgi miski sarnast pakub? |
Pakub jah, laseb ka ära tellida 0€ eest 3 kuuks, kuid ei aktiveeru
E: tuli ka ekirjana kinnitus:
Aitäh, et tellisite Telia TV Family paketi!
Saadame Teile mõned nipid parima telekogemuse nautimiseks ja vastused enamlevinud küsimustele:
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.03.2022 17:42:34
|
|
|
Kevadine liitumispakkumine on kõikidele pakettidele 3 kuud tasuta.
Kevadine upgrade pakkumine on mini paketi klientidele standardi peale 3 kuud tasuta.
Kui selle tegevuse käigus on mingi viga, ja see toimib, siis andke minna, kui ei toimi, siis tuleb juhinduda pakkumistest nagu kirjeldasin.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
31.03.2022 17:54:21
|
|
|
Hea kampaania jälle
Standrd paketi kasutaja on rott, kuna maksab juba 16€ talle pole vaja sooduspakkumisi teha
Maru tore on neid kaampaniaid ikka jälgida .
Üks teie opekas on veel kõvema pakkumisega muidu väljas.
Võta vana paketi asemel uus ja me ainult kergitame 3€ paketi hinda, kui neil endal on kodukal soodsama hinnaga pakett täitsa ametlikult väljas ja veel paremate tingimustega.
Vat on personaalsed lähenemised.
Antud kampaaniaga Telia väga alal ei jää.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.03.2022 22:28:42
|
|
|
Tagasiside suuna Teliale. Pole vaja mingeid tasuta salvestuse kuid, tasuta lastenurka, tasuta Go3 Film proovipakkumist jms.
Mina olen sinuga igati päri, mingid tasuta asjad tekitavad rohkem meelehärmi ja vingu kui asi väärt on.
Ma isegi loobusin pidevalt poodides nendest tasuta testimistest, krm ma ei joo neid jooke ja ma ei söö neid sööke, mida ma testin?
Ostan kui tahan ja ei osta kui ei taha Nii peaks see asi käima.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|