Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1083, 1084, 1085 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 09:02:29 vasta tsitaadiga

ufo56, mis trikki tegema peab, et 1080p saada?

Kunagi oli üldse 1080i, vaevalt sellest vahepeal p on saanud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 09:46:41 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Veider et teliatv edastab kanalitel 720p kuigi veidi trikitades on 1080p stream. Kahju on näidata või milles asi ?

Tahaks ka seda trikki teada kuidas androidTv saaks 1080 vaadata.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 11:34:40 vasta tsitaadiga

Huvitaks samuti icon_biggrin.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 12:11:56 vasta tsitaadiga

Ma räägin teliatv.ee veebist mitte androidist.

index.m3u8?qp=1
lõppu 1 asemele 0 ja saad 1080p streami

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 15:07:50 vasta tsitaadiga

1080p striim mis on omakorda tehtud 1080i striimist
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 20.03.2022 21:44:41 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ma räägin teliatv.ee veebist mitte androidist.

index.m3u8?qp=1
lõppu 1 asemele 0 ja saad 1080p streami


Mismoodi see täpsemalt käib? Kus see index.m3u8?qp=1 on? Tehke rumalale selgeks?

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
baraban
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2009




sõnum 20.03.2022 21:53:33 vasta tsitaadiga

Way to go Telia.
Kodus 1 Android telekas, mis toimib beta äpiga veatult. Lülitasin sisse pildil oleva isendi, mis on digiboxiga ühendatud. Restardid, lan kaablid sisse välja kisutud jne tehtud.
Klienditeenindus pühapäeval sel kellaajal enam ei tööta thumbs_up.gif Käige p...e, tegelt ka kopp.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2022 23:08:36 vasta tsitaadiga

baraban, mis see teenindus sul pühap õhtu tegema peaks? tehnik paneb rätiku saunas ümber ja tuleb otsib internetijuhtme üles?
juhend on ekraanil ju. kellelgi teisel pole mastaapset online abi kui Telial.
Kontrolli kas nett on, ruuter roheline, juhe edasi, digiboksini, veendu, et nett tuleb jne.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
baraban
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2009




sõnum 21.03.2022 01:27:58 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
baraban, mis see teenindus sul pühap õhtu tegema peaks? tehnik paneb rätiku saunas ümber ja tuleb otsib internetijuhtme üles?
juhend on ekraanil ju. kellelgi teisel pole mastaapset online abi kui Telial.
Kontrolli kas nett on, ruuter roheline, juhe edasi, digiboksini, veendu, et nett tuleb jne.


AKF, jumala eest... Ma pole eile sündinud. Kõik sinu poolt soovitatud sammud on läbi käidud. Wifi on majas püsti, kaabliga ühendused toimivad nii teleka kui ka arvutite taga. Pühapäeva õhtu on
veedetud ruuterile ja digiboxile restarte tehes jne...
Kui tehnikutel rätik maha visatud ja püksid jalga veetud saavad ja Võru poole satuvad, tulgu läbi. Saab sauna ja õlut ja kõhu täis minu kulul.
Ma ei saa aru, miks sa igasugust Telia suunal tehtud kriitikat nii isiklikult võtad. Relax, juhtub ka parimates peredes...
Olen nii oma ettevõtte kui ka eraiskuna Telia klient juba väga pikka aega ja ei vaidle supporti koha pealt vastu, aga kui mingi hetk asjad ei toimi ja abi ei saa, viskab lihtsalt üle.

Ja kui saag veel täiega käima tõmmata... Veetsin eelmisel aastal tööasjus paar-kolm kuud Soomes Uusikaupunki linnas. Võtsin kaasa 4G modemi koos Telia piiramatu sim kaardiga, et saaks sõltumata kohalikest oludest tööd rahulikult teha. Kahjuks Volte roamingus ei toimi, seega hotspot ei olnud lahendus. Piiramatu tähendas seda, et kohalikus Telia võrgus olid kiirused vahemikus 2-5 Mb/s. Suhtlesin mitu korda kiidetud supportiga, kes mind kannatlikult iga kord ära kuulas ja lubas info edasi anda. Minu jaoks lõppes asi suht ruttu sellega, et soetasin kohaliku operaatori prepaid data sim-i ja plekkisin 20€ kuus, et saaks piiramatut...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 04:39:54 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ma räägin teliatv.ee veebist mitte androidist.

index.m3u8?qp=1
lõppu 1 asemele 0 ja saad 1080p streami


hmm ei leidnud küll kuskil sellist kohta? äkki seletad lähemalt tihti vaatan arvutist teliat tv 4k monitoril ja pilt on okse nagu ikka
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 08:32:03 vasta tsitaadiga

baraban, Kriitikat ma isiklikult ei võta. Mõistlik muidugi, et telefonitugi võiks ka pühapäeva õhtul toimida AGA nemad näevad sama asja ekraanil mida sinagi, online abi, proovi. Seda enam, et sul on ühendus ja pilt olemas aga üks digiboks lihtsalt ei toimi. Sellega ilmselt poleks telefonitugi aidata saanud, kas siis kaabel või boks ise tuuga.

Vastust krjutama ajendas see lause:
tsitaat:
Klienditeenindus pühapäeval sel kellaajal enam ei tööta thumbs_up.gif Käige p...e, tegelt ka kopp.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azuumin
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 08:47:00 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Ma räägin teliatv.ee veebist mitte androidist.

index.m3u8?qp=1
lõppu 1 asemele 0 ja saad 1080p streami


hmm ei leidnud küll kuskil sellist kohta? äkki seletad lähemalt tihti vaatan arvutist teliat tv 4k monitoril ja pilt on okse nagu ikka

F12 -> Network > m3u8 otsingusse (kohe pärast lehe laadimist)
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 09:07:48 vasta tsitaadiga

baraban, proovisid digiboksi minevat kaablit läpakaga näiteks, et see reaalselt töötab?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 11:43:46 vasta tsitaadiga

Keegi teab miks Telia app töötab ilusti peale installi aga nii kui Shield välja lükata ja tagasi sisse, siis ei lähe Telia app enam käima. Korra viskab logo ette ja siis uuesti viskab algmenüüse.

Kui teha appile uninstall ja uuesti peale lasta ning logida sisse, siis jälle töötab ilusti kuni välja lükata.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 11:53:14 vasta tsitaadiga

Katki. Kasuta eelmist versiooni või oota fix-i.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 11:55:51 vasta tsitaadiga

bladerunner, tänud info eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iffd00d
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 19:03:03 vasta tsitaadiga

Uninstalli asemel kiirem variant on app-i settingute alt 'clear data' teha.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 19:20:53 vasta tsitaadiga

Android TV rakenduse versioon 1.37.0 on väljas ja sellega paistab Shield TV peal asi jälle töötavat
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 21:53:11 vasta tsitaadiga

Azuumin kirjutas:
siven kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Ma räägin teliatv.ee veebist mitte androidist.

index.m3u8?qp=1
lõppu 1 asemele 0 ja saad 1080p streami


hmm ei leidnud küll kuskil sellist kohta? äkki seletad lähemalt tihti vaatan arvutist teliat tv 4k monitoril ja pilt on okse nagu ikka

F12 -> Network > m3u8 otsingusse (kohe pärast lehe laadimist)
Spoiler Spoiler Spoiler


kuidas sa seda value muudad seal? ei saand jagu ei chrome ega ka edge peal´?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2022 22:27:59 vasta tsitaadiga

Edge koha pealt ei oska targutada, aga Chrome (vähemalt vanal versioonil) peal F12 ei toimi, vaja on vajutada Ctrl+Shift+I.
Ja seal peaks siis leiduma URL/link, mille lõpus on .m3u8* millegagi? Ehk? Vist? Võib-olla?
Või siis mitte, kuna mina ei tea, millest üldse jutt käib, sest näiteks FF all on "Edit and Resend" nupp ilusasti olemas.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2022 11:36:17 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
Android TV rakenduse versioon 1.37.0 on väljas ja sellega paistab Shield TV peal asi jälle töötavat


Kinnitan, töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.03.2022 22:21:17 vasta tsitaadiga

https://www.telia.ee/uudised/muutused-seoses-mitmete-venekeelsete-telekanalite-edastamise-lopetamisega

tsitaat:
...
Alates 21. märtsist võimaldame vaadata kahte uut noppekanalit: Current Time/ Nastojasheje Vremja ja Ukraina 24. Tegu on TV teenuse väliste kanalitega.

Kas on keegi pihta saanud, kuidas neid noppida saab?
Mina leian need ainult kõige kallima paketi koosseisust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2022 22:39:00 vasta tsitaadiga

Telia TV => Lisakanalid => Kõik icon_question.gif
Seal lõpus pasahunnikus paistab justkui olevat (ilma pildita/kirjata rõngad), hea tahtmise juures leiab vast isegi üles.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.03.2022 23:00:52 vasta tsitaadiga

Peale igasuguseid restarte minul millegipärast ei ole. Ei iseteeninduse kaudu ega otse teleka ekraanilt vaadates.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2022 23:10:19 vasta tsitaadiga

Mul on see kõige odavam "vaese mehe pakett", on olemas küll. Üks kohe Euronews ja teine Euronews Rus järel. On äkki "vale" digiboks vms. seade?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.03.2022 23:37:15 vasta tsitaadiga

Kõige uuem telia digibox ja (vene) standard pakett.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2022 23:39:14 vasta tsitaadiga

Äkki siis "venelastele" ei näidatagi neid?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2022 23:40:37 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Kõige uuem telia digibox ja (vene) standard pakett.

Lihtne, vaheta pakett korra mini peale, siis uuesti standardi peale ja oled tänase eesti standard paketi kasutaja, siis on ka uued nopped olemas.
Vene standard pakett on ajalugu, kuigi neil kellel oli, veel kehtis. Sisu aga on seiskunud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.03.2022 00:03:00 vasta tsitaadiga

Võtsin praegu mini paketi kõrvale ja tõepoolest seal on nad olemas.
Eesti paketis ei ole vist filmikanalit XXI ja Dozdi aga jah kõhnaks on jäänud.
Viimased jäänud vene kanalid kaovad ka enamus kuu lõpus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2022 00:09:02 vasta tsitaadiga

seeru, Kui ikka pangaülekannet venemaale teha ei saa, siis kaob kõik sellega seonduv. Õnneks väga puudust ei tunne, ainus hetk kus ma neid kanaleid nägin, oli TV teenuseid testides, nendest üle sirvides. Samas arusaadav, osa neist olid puhtalt meelelahutuskanalid ja polnud propagandaga seoses.
Ma usun, et seda meelelahutust leiab piisavalt teistelt kanalitelt või mujalt netist.

Soodustusena siis uudistekanalite pakett ja tasuta ukraina nopped.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2022 13:37:11 vasta tsitaadiga

Millal Telia kõige lahjemas paketis EuroNewsi hakkab originaalkeeles pakkuma? Suht närvidele käib see venekeelne variant. Kõikidel Eestis pakutavatel lääne kanalitel peaks olema vaikimisi võimalus originaalkeel sisse lülitada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2022 20:09:57 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Millal Telia kõige lahjemas paketis EuroNewsi hakkab originaalkeeles pakkuma? Suht närvidele käib see venekeelne variant. Kõikidel Eestis pakutavatel lääne kanalitel peaks olema vaikimisi võimalus originaalkeel sisse lülitada.
See on väga hea küsimus millega ühinen. Tänasel päeval peaks see tiblastani keele soosimine olema välistatud icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2022 21:09:51 vasta tsitaadiga

Võiks ju mõlemas keeles olla. Ja need tasuta uudistekanalid, mida võimatu leida on, võiks ka põhipaketis olla.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 26.03.2022 23:05:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Millal Telia kõige lahjemas paketis EuroNewsi hakkab originaalkeeles pakkuma? Kõikidel Eestis pakutavatel lääne kanalitel peaks olema vaikimisi võimalus originaalkeel sisse lülitada.

Euronewsil pole enam ammu originaalkeeles ja tõlkeaudioga kanalit. Iga versioon on omaette eraldiseisev kanal originaalse sisuga.

Ingliskeelne diktoritega versioon on tavaoludes tegelikult allakäik võrreldes varasema formaadiga. Pannakse õhtune saade ööseks kordusele ja midagi uut ei ole. Ilma diktorita uudisvoogu saab alati jooksvalt uuendada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2022 21:24:52 vasta tsitaadiga

Selge.
Kas mul on telekas/digiboks/kaabeldus katki või teistel kah ETV-s praegu AK ajal pilt läheb mõneks sekundiks mustaks, aga heli jääb?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2022 22:19:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Selge.
Kas mul on telekas/digiboks/kaabeldus katki või teistel kah ETV-s praegu AK ajal pilt läheb mõneks sekundiks mustaks, aga heli jääb?

Sõltub lahendusest, kaabliga Telia nett või üle õhu?
Samal ajal kui F1 käis, jooksis AK teisel ekraanil sujuvalt üle wifi ja android boksi/äpi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2022 22:23:09 vasta tsitaadiga

Optiline.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2022 22:25:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Optiline.

Multicast... ma ei oska sellisel kujul küll vastust anda. Oli see ainult ETV teema või ka teiste kanalitega?
Igal juhul kas maja või lokaalne elamise teema, ETV multicast jookseb üle eesti kõigile vaatajatele ja see oleks pigem suurema kella küljes kui miskit ülekandega katki.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
studiosus
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2022 13:24:50 vasta tsitaadiga

Vaatamisõiguse jagamine. Kui soovin vaatamisõigust jagada (Telia TV äpis, Android TV telekas), ja vanemad kellele vaatamisõigust jagada soovin ei ole füüsiliselt kohapeal (asuvad teises linnas), siis kas saab vaatamisõiguse jagamist teha ka selliselt, et volitan vastava isiku Telia iseteeninduse teenuse kasutajaks ning ta lisab ise ennast Android TV-s äpis kasutajaks. Küsin, kuna nutiseadmetele vaatamisõiguse jagamine on väga lihtne (QR koodiga Telia ühendusega televiisori juures), kuid Android TV puhul tuleb kõigepealt kasutajana sisse logida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2022 14:34:19 vasta tsitaadiga

studiosus kirjutas:
Vaatamisõiguse jagamine. Kui soovin vaatamisõigust jagada (Telia TV äpis, Android TV telekas), ja vanemad kellele vaatamisõigust jagada soovin ei ole füüsiliselt kohapeal (asuvad teises linnas), siis kas saab vaatamisõiguse jagamist teha ka selliselt, et volitan vastava isiku Telia iseteeninduse teenuse kasutajaks ning ta lisab ise ennast Android TV-s äpis kasutajaks. Küsin, kuna nutiseadmetele vaatamisõiguse jagamine on väga lihtne (QR koodiga Telia ühendusega televiisori juures), kuid Android TV puhul tuleb kõigepealt kasutajana sisse logida.


Vanemad käivitavad äpi, kui ekraanile tuleb sidumiskood siis üks vanematest ütleb selle sulle (kuvatakse ekraanil sidumiseks mine tere.teliatv.ee ja sidumiskood). Järgmiseks lähed sina tere.teliatv.ee ning logid sisse ja sisestad selle sidumiskoodi mille üks vanem sulle andis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2022 19:30:28 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Betamax kirjutas:
Optiline.

Multicast... ma ei oska sellisel kujul küll vastust anda. Oli see ainult ETV teema või ka teiste kanalitega?
Igal juhul kas maja või lokaalne elamise teema, ETV multicast jookseb üle eesti kõigile vaatajatele ja see oleks pigem suurema kella küljes kui miskit ülekandega katki.

Ainult ETV oli ja just AK ajal. Pärast seda lõppes see anomaalia ära.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2022 21:56:33 vasta tsitaadiga

Betamax, Sellisel juhul ei oska aidata, saan aidata suunata probleeme mis on korratavad või mis esinevad kõikidel kasutajatel.
antud juhul tundub ikkagi mingi lokaalne mure mis ise lahenes.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2022 19:34:15 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi kogemusi Android TV platvormil äpist väljumise lahendust? Tagasi noolega saan kahe viimase kanali vahel klõpisida. Teistel rakendustel läheb see ilusti koduekraanile tagasi. Päris mugav lahendus kui saaks äpist väljumise valida, sedasi saaks teleka puldiga hakkama. Vastasel juhul peab Android TV Sticki puldi võtma ja kodu nuppu vajutama.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 30.03.2022 19:40:37 vasta tsitaadiga

Vajuta home nuppu, peaks toimima.

Xiaomi MI TV teleri puhul ringikujutisega nupp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2022 20:25:02 vasta tsitaadiga

Proovin just Samsungi puldiga hakkama saada icon_smile.gif
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 31.03.2022 16:08:16 vasta tsitaadiga

Tuli e-mail:
tsitaat:
Avardage oma maailma Telia TV Standard paketiga – proovige seda 3 kuud oma tänase Mini paketi hinnaga!

Standard paketiga saate vaadata HBO maailma parimaid sarju ning telepaketti jagada kuni 3 sõbra või pereliikmega nii televiisoris, nutiseadmes kui arvutis.

Paketti saate ise muuta otse teleriekraanilt või Telia iseteenindusest.
Tellin TV Standard paketi Pilt noolest, mis näitab paremale


Tingimused siin: https://www.telia.ee/images/documents/kampaaniad/Telia_TV_kevadine_upgrade_kampaania.pdf
Loen välja, et minilt üle minna standard, siis kehtib pakkumine. Minul ongi mini pakett. Family on mingi tehniline viga või see tuleneb sellest, et lastepakett ja salvestamine nagunii lisana olemas?

Igatahes läksin iseteenindusse sisse ja pakub mul familyt tasuta icon_rolleyes.gif


Kas kellelgi miski sarnast pakub?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2022 17:13:28 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Tuli e-mail:
tsitaat:
Avardage oma maailma Telia TV Standard paketiga – proovige seda 3 kuud oma tänase Mini paketi hinnaga!

Standard paketiga saate vaadata HBO maailma parimaid sarju ning telepaketti jagada kuni 3 sõbra või pereliikmega nii televiisoris, nutiseadmes kui arvutis.

Paketti saate ise muuta otse teleriekraanilt või Telia iseteenindusest.
Tellin TV Standard paketi Pilt noolest, mis näitab paremale


Tingimused siin: https://www.telia.ee/images/documents/kampaaniad/Telia_TV_kevadine_upgrade_kampaania.pdf
Loen välja, et minilt üle minna standard, siis kehtib pakkumine. Minul ongi mini pakett. Family on mingi tehniline viga või see tuleneb sellest, et lastepakett ja salvestamine nagunii lisana olemas?

Igatahes läksin iseteenindusse sisse ja pakub mul familyt tasuta icon_rolleyes.gif


Kas kellelgi miski sarnast pakub?


Pakub jah, laseb ka ära tellida 0€ eest 3 kuuks, kuid ei aktiveeru

E: tuli ka ekirjana kinnitus:
Aitäh, et tellisite Telia TV Family paketi!

Saadame Teile mõned nipid parima telekogemuse nautimiseks ja vastused enamlevinud küsimustele:
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2022 17:42:34 vasta tsitaadiga

Kevadine liitumispakkumine on kõikidele pakettidele 3 kuud tasuta.
Kevadine upgrade pakkumine on mini paketi klientidele standardi peale 3 kuud tasuta.

Kui selle tegevuse käigus on mingi viga, ja see toimib, siis andke minna, kui ei toimi, siis tuleb juhinduda pakkumistest nagu kirjeldasin.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2022 17:54:21 vasta tsitaadiga

Hea kampaania jälle thumbs_down.gif
Standrd paketi kasutaja on rott, kuna maksab juba 16€ talle pole vaja sooduspakkumisi teha icon_rolleyes.gif

Maru tore on neid kaampaniaid ikka jälgida icon_razz.gif.

Üks teie opekas on veel kõvema pakkumisega muidu väljas.
Võta vana paketi asemel uus ja me ainult kergitame 3€ paketi hinda, kui neil endal on kodukal soodsama hinnaga pakett täitsa ametlikult väljas ja veel paremate tingimustega.
Vat on personaalsed lähenemised.

Antud kampaaniaga Telia väga alal ei jää.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2022 22:28:42 vasta tsitaadiga

Tagasiside suuna Teliale. Pole vaja mingeid tasuta salvestuse kuid, tasuta lastenurka, tasuta Go3 Film proovipakkumist jms.
Mina olen sinuga igati päri, mingid tasuta asjad tekitavad rohkem meelehärmi ja vingu kui asi väärt on.
Ma isegi loobusin pidevalt poodides nendest tasuta testimistest, krm ma ei joo neid jooke ja ma ei söö neid sööke, mida ma testin?
Ostan kui tahan ja ei osta kui ei taha icon_biggrin.gif Nii peaks see asi käima.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1083, 1084, 1085 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.