Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 15.03.2022 16:16:17 vasta tsitaadiga

uuesti alustada pole väga mõtet, respec on olemas.

sellest paberile kirja panemise võlust ma aru ei saa, tundub väga braindead lahendus devi poolt tänasel päeval. mingi quest tracking, journal vms on mängudes olnud juba kaua... icon_biggrin.gif
aga noh, haugun vist vale puu all. from tundub, et tunneb uhkust selle üle kuidas isegi kõik oluline nagu mängumehaanika on peidetud.
wikid ja kaardid on olemas, kus on nii nänni kui questide tracking jne olemas, mõistlik teisel ekraanil või teises arvutis/tahvlis/telefonis kõrval lahti hoida.

Ertai kirjutas:
P.P.S. kui mõni uus seda loeb, esimene asi, mida soovitan leveldada on VIGOR - hp'd on asi, mis hoiab sind elus ja laseb sul teha vea või kaks, ilma et sa kohe surma saaksid - see väike eluspüsimine aitab rohkem õppida vastaseid ja hiljem vigu vältida. Kohe sisse saades pole võimalik ka väga midagi õppida. Ma olen nüüd 3 karakteri teinud ja kahel uuemal tagusin Vigori kohe 20 peale - see annab mänguruumi. Teisi asju saab siis jooksvalt vastavalt vajadusele leveldada.
ei hoia see vigor esimese mõnekümne leveliga elus suurt mujal peale algse area. mõistlikum on kiirelt mingi 100 phys shield leida, shieldi taha peitumine on vist dodge järel teine lihtsamini õpitav-harjutatav tõrjemeetod.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 15.03.2022 19:29:25 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
uuesti alustada pole väga mõtet, respec on olemas.

sellest paberile kirja panemise võlust ma aru ei saa, tundub väga braindead lahendus devi poolt tänasel päeval. mingi quest tracking, journal vms on mängudes olnud juba kaua... icon_biggrin.gif
aga noh, haugun vist vale puu all. from tundub, et tunneb uhkust selle üle kuidas isegi kõik oluline nagu mängumehaanika on peidetud.
wikid ja kaardid on olemas, kus on nii nänni kui questide tracking jne olemas, mõistlik teisel ekraanil või teises arvutis/tahvlis/telefonis kõrval lahti hoida.

Ertai kirjutas:
P.P.S. kui mõni uus seda loeb, esimene asi, mida soovitan leveldada on VIGOR - hp'd on asi, mis hoiab sind elus ja laseb sul teha vea või kaks, ilma et sa kohe surma saaksid - see väike eluspüsimine aitab rohkem õppida vastaseid ja hiljem vigu vältida. Kohe sisse saades pole võimalik ka väga midagi õppida. Ma olen nüüd 3 karakteri teinud ja kahel uuemal tagusin Vigori kohe 20 peale - see annab mänguruumi. Teisi asju saab siis jooksvalt vastavalt vajadusele leveldada.
ei hoia see vigor esimese mõnekümne leveliga elus suurt mujal peale algse area. mõistlikum on kiirelt mingi 100 phys shield leida, shieldi taha peitumine on vist dodge järel teine lihtsamini õpitav-harjutatav tõrjemeetod.


Jäi mainimata jah, et kes kilpi kasutavad (pmst võiks see kõigil olla) siis see ka. Ma ise kasutan ka 100 phys shieldi ja kui vähegi paremat olen näinud olen ostnud /asemele pannud.
Vahel ikkagi lüüakse läbi kilbi kui tekib olukord, kus mitmelt poolt tuleb hoope ja veidi jääd aeglaseks ja staminat pole, siis on see lisa HP ikka kuradi kasulik.

Paberi peale märkimisest - ma panen need quest markerid ka mapile, aga ütleme nii, et paberi peal on mul 1-5 huvitavamat kohta, vb ka bossi nimi v dungeoni tüüp, et tõesti, töötava + õppiva inimesena on aega nii vähe, siis oskan paberi pealt midagi sobivat leida kui 3-4 päeva hiljem tagasi tulen ja map on markereid täis, piisab paarist märksõnast ja beacon lighti nr 1234 vmt peal ja tean juba, aha, mis viimane kord õhku jäi. Ei pea seiklema arutult ringi. Kõik ei püsi meeles ka ja ma vahel viskan paberile ja siis on hea ise järjekord tekitada asjadest.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 17.03.2022 08:43:12 vasta tsitaadiga

Kas see Redmane Castle on mingi story related koht või taaskord mingi mõttetu sidecontent?
Legit KÕIGE raskem fight ever selles mängus, kaks bossi korraga.. võimatu. 5h proovisin ja andsin alla.
Tundub lihtsalt, et teatud content tuleb alati skippida kuni saad lihtsalt tugevama relva.
Lossi kõrval mingid bossid UBER kerged.. isegi DUAL bossid.. teed räiget dämmi ühe löögiga.. aga siis liigud kümme meetrit kaugemale ja seal bossid võtavad mingi 10x vähem dämmi igast löögist.. ja mitu tk korraga peale..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2022 10:02:04 vasta tsitaadiga

Tee neid asju mida on mõnus teha, ära riku oma isu ära 5h jampsimisega.
Lossi osas kahjuks ei oska kommenteerida, ei ole ise vist seal olnud.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.03.2022 10:18:38 vasta tsitaadiga

lossis saab graced ära võtta ja asjad ära lootida ilma kedagi mõrvimata ka.
peale lossi on radahn, kes on küll pita.

edit:
hmm, jah misbegotten warrior ja crucible knight on seal lossis ka koos vastas.
jätsin vahele, liiga pita icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 17.03.2022 10:29:19 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Tee neid asju mida on mõnus teha, ära riku oma isu ära 5h jampsimisega.
Lossi osas kahjuks ei oska kommenteerida, ei ole ise vist seal olnud.

Mina tegin lossi ära kuni öeldi, et edasi ei saa enne kui mingi tingimus on täidetud. Tundub, et on storyline osa. Aga see osa mapist on väga kõrge leveliga läbimiseks ette nähtud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 17.03.2022 10:30:11 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Tundub lihtsalt, et teatud content tuleb alati skippida kuni saad lihtsalt tugevama relva.

Relva saab upgradeda icon_smile.gif

Ma ise olen Samurai ja mängu algusest peale Uchikatana ja Long Bow kasutaja. Upgraden neid ja pole siiamaani vajadust olnud relva vahetada. No spells. Unseath ja Powershot aitavad hädast välja. 35h mängus sees, level 65

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 17.03.2022 10:31:00 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
lossis saab graced ära võtta ja asjad ära lootida ilma kedagi mõrvimata ka.
peale lossi on radahn, kes on küll pita.

edit:
hmm, jah misbegotten warrior ja crucible knight on seal lossis ka koos vastas.
jätsin vahele, liiga pita icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 17.03.2022 14:24:15 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Tundub lihtsalt, et teatud content tuleb alati skippida kuni saad lihtsalt tugevama relva.

Relva saab upgradeda icon_smile.gif

Ma ise olen Samurai ja mängu algusest peale Uchikatana ja Long Bow kasutaja. Upgraden neid ja pole siiamaani vajadust olnud relva vahetada. No spells. Unseath ja Powershot aitavad hädast välja. 35h mängus sees, level 65


Pffff vibu = OP SPELL ja raudselt ei alustanud Wretchiga, nii raske paljusi itemeid kasutada sest statte pole.
Aga ma lõpuk leidsin mingi korraliku bleed dam 2H-i.. võibolla mängin sellega edasi, suurt vahe pole.
Ainus porr oli, et mu endist aeglast 2H ei lubanud mäng isegi coatida :S kuna unique vms.. bossilt saadud.
Aga jah ok ma skipin selle dual bossi siis, upgraded relv teeb ülivähe dämmi.. ilmselt tõesti mõeldud endgame poole.. pea uks oli ka kinni, pidin mingi sala sissepääsu leidma..

londiste kirjutas:


edit:
hmm, jah misbegotten warrior ja crucible knight on seal lossis ka koos vastas.
jätsin vahele, liiga pita icon_razz.gif


Ok thank god keegi teine veel kes seda nii lihtsalt ära ei tee icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2022 18:40:56 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ok thank god keegi teine veel kes seda nii lihtsalt ära ei tee icon_lol.gif


Ma olen täiega koba, selle pärast nii palju ringi käingi.
Tahaks ikka olla natuke overpowered fighti minnes icon_razz.gif
Ja noh, eks see on ka hea tunne, kui ühke turvise ja leegtiseva mõõgaga mööda lilledest punnis aasal jalutada ning mingile pesantile 1000+ damage teed üle löögiga icon_razz.gif
Et siis saba jalgevahel järgmise bossi uksetaga öelda - Nope ... ja aasale tagasi icon_biggrin.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.03.2022 01:32:38 vasta tsitaadiga

OMG.. tahtsin siin postitada ühe pildi tänasest seiklusest ja tuleb välja, et arvuti hakkas LAMPI peale 40h filmimist recordima TEIST ekraani.. mitte midagi pole muutnud.. idiootne. 5H mängu kadunud.
Õnneks midagi erilist seal kaotsi ei läinud lihtsalt tiba seda alumist kaardi osa explorimist.
Igatahes tahtsin tulla ja öelda, et LÕPUKS hakkasin siis edasi liikuma sellest Margiti lossist...

HOLY SHIT.. WTF.. see mäng on CRAZY suur ja ilus.. nagu niii massiivselt kaunis maailm, mingi 40h tegin seda alumist kaardiosa ja kõik nüüd on nii uus ja lahe icon_biggrin.gif
Ning märkus... KÕIK vaenlased on ÜLIKERGED.. bossid, mis seal peale Margiti lossi on.. esimese korraga teen kõigile ära.. johhaidii.. see balance on niiii lappes neil ikka, kena suur avatud maailm küll aga holy shit kuidas nad oleks võinud asja paremaks teha kasvõi lisades AREA LEVEL-id kaardile.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2022 02:27:42 vasta tsitaadiga

No eks see on nii ja naa.
Osa võlust on käimine ja avastamine.
From on tundud selle poolest, et mängija kätt ei hoia.
Mine ja uuri ise. Pooled asjad mängus on selgitamata icon_smile.gif
Väga tihti ma leian, et see on laisk ja nõme ja ma ei viitsi avastada mida mingi asi teeb.
Nt relvade statused, mine otsi wikist. Mängus ei ole selle kohta infot.
Või siis relvade võrdlmine või kogu inventory...

...aga teinekord, kui on õigem meeleolu, on aega mängida , maailmasse sisse elada, siis need tunduvad osad sellest puslest ja väga meeldivad jälle.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 18.03.2022 03:23:22 vasta tsitaadiga

kuidas inveideritega lugu on? kui tihti või saab neid välja lülitada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.03.2022 04:11:41 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
No eks see on nii ja naa.
Osa võlust on käimine ja avastamine.
From on tundud selle poolest, et mängija kätt ei hoia.
Mine ja uuri ise. Pooled asjad mängus on selgitamata icon_smile.gif
Väga tihti ma leian, et see on laisk ja nõme ja ma ei viitsi avastada mida mingi asi teeb.
Nt relvade statused, mine otsi wikist. Mängus ei ole selle kohta infot.
Või siis relvade võrdlmine või kogu inventory...

...aga teinekord, kui on õigem meeleolu, on aega mängida , maailmasse sisse elada, siis need tunduvad osad sellest puslest ja väga meeldivad jälle.


Jah avastamise võlu on epic.. mul lihtsalt suu lahti kui ringi ratsutan seal Margiti lossi taga icon_lol.gif uskumatult kaunis.. (4k max grafa 3090 oma 65" peal icon_biggrin.gif)
Samas noo ei ole võimalik, et see 10p väärt mäng on. QUESTID ON OLEMATUD, mängus polegi storyt võib öelda.. ja NPC-dega rääkimine on nagu aastast 2003.. vabalt oleksid võinud Mass Effect taolised cinematic kaadrid sisse tuua.. aga noh.. mis vahet.. story on olematu nagu questid icon_lol.gif

Ahjaa, tahan lisada, et KÕIK lõuna osa kaardist tegin ära.. ja tüütuks muutusid need PUU bossid.. need olid legit COPY PASTE.. aga need seal punases alas olid ülirasked aga 80k kulda sain per kill ja nüüd kui jõudsin siia uude alasse, leidsin uue puu.. JA TAAS COPY PASTE.. AGA.. seekord oli IMELIHTNE maha võtta seda isegi ilma hobuseta.. ja 5000 kulda icon_lol.gif nüüd ma tean kohe näha "levelit" kui löön kolli maha ja näen palju kulda välja pritsivad.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2022 07:25:21 vasta tsitaadiga

HDTanel, story on täiesti olemas ja nagu souls mängudele kohane siis ka sitaks diip ja kompleksne. Panna aga see story nö. arusaadavasse keelde kokku on juba teine teema.

Questid on olemas - questide tegemisest sõltub ka milline mitmetest erinevatest lõppudest saab olema.

Too "punane ala" ehk Caelid peabki olema raskem kui Liurnia, sest see on hilisem ala. Kui juhtumisi oled vaatad siis site of grace'de juurest ju näitavad need kollased komeedid mis suunas "peaks" liikuma, et storyt järjest edasi teha ja sellejärgi on sätitud ka vastaste tugevus.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 18.03.2022 12:21:55 vasta tsitaadiga

ahahah nüüd nerfisid ka need ainukesed asjad mis veel kuidagi fun olid ja normaalsed dämmi tegid. Aga isegi midrange bossude jaoks olid need natuke nõrgad. Rääkimata end game sitast nagu fire giant. Tolle piix vastu isegi need op skillid ja summon ei toimi. Ja nüüd patch 1.03 need mõttetult nõrgad ja kasutud.
Minu maagi build on ka täitsa sitt ilma nendeta. high tier spellid on kõik nii nõrgad, tahavad palju inti ja manad. Ja kõige hullem veel super aeglased ka. Enamus neist tuleb veel pikalt hoida, et max dämmi teha. Ja kindlasti ma saan seista ja oma spelle chargida, kui need marutaudis gorillad ringi hüppavad ja mind ründavad oma hiigel aoedega. 90% bossudest ja mini bossudest sellise jobu disainiga! Fromshitware lihtaslt ei taha funni lubada oma mängudes! Nii et tagasi god modeile. Käigu nad perse! Ainult pro gameritele teevad mänge! thumbs_down.gif

Hea review kus DS1 võrreldakse ja selle pasaga. Eriti just kui viletsad need uute mängude bossud on.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio


viimati muutis ahvilõust 18.03.2022 13:13:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2022 13:05:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja kindlasti ma saan seista ja oma spelle chargida, kui need marudaudis gorillad ringi hüppavad ja mind ründavad oma hiigel aoedega.

icon_lol.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2022 15:21:43 vasta tsitaadiga

Ma tegin lihtsaks mängu, viskasin peale modi, saan ainult 50% dmg sisse, rune 10x ja voilaa, väga fun ja lõõgastav seiklusmäng, vahel saan küll surma sest ma ilge koba
Väga fun on ringi joosta, avastada ja päid lõhki lüüa icon_lol.gif täpselt selline mäng nagu mulle meeldib
Algne raskus oli liiga frustreeriv
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 18.03.2022 16:34:29 vasta tsitaadiga

Godfreyga sattusin kokku L29, siis jäin vähe pehmeks, nüüd olen L38 ja olen 3x proovinud ja napilt sisse saanud, tundub et veel 3-5x on ta patternid selged ja saab ära lõpetatud.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.03.2022 18:06:22 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Godfreyga sattusin kokku L29, siis jäin vähe pehmeks, nüüd olen L38 ja olen 3x proovinud ja napilt sisse saanud, tundub et veel 3-5x on ta patternid selged ja saab ära lõpetatud.


Tra ma ei mõista kuidas te kõik "ma 2-3x proovin siis teen ära".. tra mul ENAMUS bosse 20-50x proovimist enne kui ühekorra ära jõuan teha. Seda siis Wretchiga kohe mängu alguses terve lõuna osa kaardist ära teha stiilis.
Seal CAELIDis.. NEED PUU BOSSID.. holy fucking shit.. ma tegin mingi TEISE või KOLMANDA korraga nii, et vennal POLNUD ELUSI.. elu bar oli tühi... ja vend sittus mu peale ja sain surma........ MUL LÄKS 1 TUND AEGA, ET SEE SITT ära tappa peale seda.....
Kõige lõbusam? Kohe järgmise puu all oli sama sitane boss... lihtsalt copy paste..

Auron kirjutas:
HDTanel, story on täiesti olemas ja nagu souls mängudele kohane siis ka sitaks diip ja kompleksne. Panna aga see story nö. arusaadavasse keelde kokku on juba teine teema.

Questid on olemas - questide tegemisest sõltub ka milline mitmetest erinevatest lõppudest saab olema.

Too "punane ala" ehk Caelid peabki olema raskem kui Liurnia, sest see on hilisem ala. Kui juhtumisi oled vaatad siis site of grace'de juurest ju näitavad need kollased komeedid mis suunas "peaks" liikuma, et storyt järjest edasi teha ja sellejärgi on sätitud ka vastaste tugevus.


Ole aus, siin pole storyt icon_biggrin.gif ma olen oma 40 TUNNI jooksul kahte viisakat cutscene näinud. See, et mingi merchant sulle natuke lobiseb pole story.. või mingi lambine kukkel keset metsa nutab ja räägib mingi sitase loo sulle.. see pole story icon_lol.gif nii sitane disain johhaidii.. aga noh revieweritel vaja rushida ja oma revüüd välja anda, et klikke saada.
Ja sa räägid sellest lõkke leegist.. see sitt SIIAMAANI NÄITAB mul teatud kohtadesse kus olen KÕIK bossid maha võtnud.. ikka see sitt näitab nagu oleks "quest" tegemata

Ausalt see mäng on mingi 7\10-st. Hea mäng aga miinuseid on ikka korralikult.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 18.03.2022 18:38:20 vasta tsitaadiga

guugeldad rune farm ja siis lähed farmid mõned tunnid ruune, laod tegelasele paarikümne leveli jagu statte juurde ja alles siis proovid uuesti.
aa, relva on ka vaja upgradeda.
alternatiiv on git gud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2022 19:09:31 vasta tsitaadiga

HDTanel, kui sinu jaoks story on selline, mis on sulle etteloetud või päevikutesse kirjutatud ühe konsistentse loogilise narraatiivina ja lihtsasti haaratav siis jah, selles mängus on väga vähe story-it.
Kui me aga räägime story-ist kui mängus leiduvast infost kokkupandavast narratiivist, mille killud on puslena hajutatud dialoogi juppidesse, relvade kirjeldustesse jne, siis on siin tegelikult omajagu puselmaterjali, mille pealt saab päris tiheda loo kokku.
Ise pead selle kokku panema lihtsalt. Hõbekandikul ette ei anta. Aga võid muidugi ka Youtubereid kasutada, et nad sinu eest töö ära teeks.

...ja raskuse osas, nagu algselt kirjutasin. Siin mängus on relva upgrade/relv ise Ashes of war need mis töö teevad ära.
Seega seikle kaart lahti, käi läbi kõik koopad ja korja kõik Smithing Stone-id, uuenda oma relva, otsi mingi normaalne ashe of war.
Kui level madal peale seda, siis leia mõni koht kus saad expi lihtsa vaevaga ja tee seda mõned korrad.
Siis proovi uuesti ja nagu teine mäng on.

Ma annaks sellele mängule 8.5/10 in my book.
Segavat on, aga core experience on piisavalt hea. Kõik mis on oluline töötab.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 18.03.2022 20:51:25 vasta tsitaadiga

HDTaneli postitused siin teemas on puhas kuld, kus iga kord ei saada mainimata jätta kuidas hardcore mode ja wretchiga.
Nagu see oleks mingi vabandus.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 18.03.2022 23:18:08 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Segavat on, aga core experience on piisavalt hea. Kõik mis on oluline töötab.
nagu from ikka, sõltub väga palju sellest, kas see combat töötab sinu jaoks või mitte. sest lõviosa mängust on just see, kõik muu on pugem ettekääne.
Aeron kirjutas:
kui sinu jaoks story on selline, mis on sulle etteloetud või päevikutesse kirjutatud ühe konsistentse loogilise narraatiivina ja lihtsasti haaratav siis jah, selles mängus on väga vähe story-it.
Kui me aga räägime story-ist kui mängus leiduvast infost kokkupandavast narratiivist, mille killud on puslena hajutatud dialoogi juppidesse, relvade kirjeldustesse jne, siis on siin tegelikult omajagu puselmaterjali, mille pealt saab päris tiheda loo kokku.
Ise pead selle kokku panema lihtsalt. Hõbekandikul ette ei anta.
läheb sinnakanti, et lore vs story. maailmas on jah toimuva taustainfot olemas mõnevõrra aga see on lore. konsistentse loogilise narratiiviga on raske. aga jällegi, see on from standardlähenemine.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 19.03.2022 04:59:30 vasta tsitaadiga

Siin on räigelt mu rage näha.. eriti kui sinna Redmane Castlesse jõudma hakkan.. waypoint on silla ees.. surin mingi 100x seal kaugel lossis ja igakord pidin tagasi jooksma icon_lol.gif tra ma äärepealt murdsin puldi pooleks.
Eriti kaunis oli, et lossi minnes nägin mingit auku seal lossi ääres ja naersin ehee see tehtud, et mingid vennad kodemata alla kukuks surnuks siit.. järgmine run tagasi kukkusingi sealt alla ja kaotasin KOGU oma raha\xp.
Neid duubel bosse ma senimaani pole maha saanud.. nüüd olen lihtsalt niikaugel, et saan selle kiisu suht kergelt maha aga see teine "knight" on täiesti ulme raske.
(Videole klikkides on timelinel võimalik chapterite kaupa videot edasi kerida)
Spoiler Spoiler Spoiler

camu kirjutas:
HDTaneli postitused siin teemas on puhas kuld, kus iga kord ei saada mainimata jätta kuidas hardcore mode ja wretchiga.
Nagu see oleks mingi vabandus.


Paljud hõiskavad, et õõõõõ niiii kerge mäng ära vingu pingu. Wretch on 10 PUNNI igas asjas.. KÜMME nagu telefoninumber. See pole lihtsalt, et ilma varustuseta alustad, see on, et sa ei saa mitte SITTAGI endale selga toppida või kätte võtta väga enne kui pole piisavalt bosse maha võtnud, et STR\DEX omale juurde toppida või elusi.. ning ma pole kordagi mingeid summoneid appi võtnud, mitte kordagi, spelle pole ka kasutanud. Lisa siia, et ma mängin BLIND ja esimene soulsi mäng, st ma ei tea mida oleks targem stattidesse toppida või millist melee relva tasuks upgradeda etc. Lisaks on kõik need eri klassid peale wretchi mingi level 7-9.. Wretchiga alustad legit lvl1 pealt NING need pre-selected klassid juba kergelt näitavad ära kuhu sa peaks oma punne toppima imo, Wretchiga kõik 10p... nagu mingit inffi pole kas peaksid str\dexi panema või lihtsalt str.. või lihtsalt dexi.. pole õrna aimugi.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ELDEN RING mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.