Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.02.2022 13:59:07 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sa kardad võimsaid autosid? icon_eek.gif
ma ei lükka seda väidet tagasi.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2022 17:03:09 vasta tsitaadiga

Mis suveks Superbile alla panna? Pakkuda võib kaupa ka. Uusi
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.02.2022 17:04:21 vasta tsitaadiga

Lamelle ära pane, see pidi enesetapp olema
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2022 17:05:03 vasta tsitaadiga

Ei pane. Suvekaid pakkuge thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2022 17:07:23 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Ei pane. Suvekaid pakkuge thumbs_up.gif


Continental EcoContact 6
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2022 17:09:41 vasta tsitaadiga

Liiga häid ei ole vaja. Hinnavaatlejale paslike ikka icon_redface.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2022 17:11:28 vasta tsitaadiga

Kormoranid.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2022 23:07:01 vasta tsitaadiga

Double Koin
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2022 23:25:04 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Liiga häid ei ole vaja. Hinnavaatlejale paslike ikka icon_redface.gif icon_lol.gif

Pane mingid suvad uued pastlad alla, mis kõige odavamalt kätte saad.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2022 23:50:11 vasta tsitaadiga

Sailun on hea, raadios rääkis. Saksa keeles öeldi sehr gut.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2022 23:55:53 vasta tsitaadiga

Jah, kvaliteetne hiinakas: https://sailun.ee/ee/uudised/saavutused/saksamaal-sertifitseeriti-esimest-korda-hiinas-toodetud-talverehvid/
Kui sakslased usaldavad, miks siis lihtne eestlane Hiid ei peaks usaldama?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 00:00:20 vasta tsitaadiga

Olen mitu suve sailunidega sõitnud, täitsa ok on, lamelle proovisin ka, ühe talve pidasid icon_wink.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 00:01:08 vasta tsitaadiga

Ühe talve? Mis nendega juhtus?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 00:03:54 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Hiid kirjutas:
Ei pane. Suvekaid pakkuge thumbs_up.gif


Continental EcoContact 6

Või Barum Bravuris 5HM, sama firma aga odavam
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.02.2022 00:06:45 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ühe talve? Mis nendega juhtus?

Ilmselt ei pidanud enam, nagu kõik talvehiinakad
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 08:16:01 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Hiid kirjutas:
Ei pane. Suvekaid pakkuge thumbs_up.gif


Continental EcoContact 6

Või Barum Bravuris 5HM, sama firma aga odavam

hakkab tulema thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2022 08:35:57 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 10:14:38 vasta tsitaadiga

Youtube shorts okse.gif

Kerida ei saa, korraks scrollid ekraani jääb pooleli ja tagasi kerides hakkab algusest thumbs_down.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 10:17:35 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
M00t kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Hiid kirjutas:
Ei pane. Suvekaid pakkuge thumbs_up.gif


Continental EcoContact 6

Või Barum Bravuris 5HM, sama firma aga odavam

hakkab tulema thumbs_up.gif


Või siis Point-S, veel odavam ja samamoodi Conti tehastes tehtud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 10:21:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Youtube shorts okse.gif

Kerida ei saa, korraks scrollid ekraani jääb pooleli ja tagasi kerides hakkab algusest thumbs_down.gif
Saab ju. Tegin shortist shorti, aga kerisin shorti.
https://youtube.com/shorts/i5VDj9N8U_0
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 10:28:51 vasta tsitaadiga

Parempoolne hiireklõps ja kopeeri video url ja siis see url siia youtube tagidesse. thumbs_up.gif
Tegin seda just laurxi postitatud videoga. Palun ärge neid shortse siia postitage icon_idea.gif

Aga need vertikaalis filmitud videod icon_evil.gif thumbs_down.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 10:34:04 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Youtube shorts okse.gif

Kerida ei saa, korraks scrollid ekraani jääb pooleli ja tagasi kerides hakkab algusest thumbs_down.gif
Saab ju. Tegin shortist shorti, aga kerisin shorti.
https://youtube.com/shorts/i5VDj9N8U_0


Arvutis ei saa.

Tanel kirjutas:
Parempoolne hiireklõps ja kopeeri video url ja siis see url siia youtube tagidesse. thumbs_up.gif
Tegin seda just laurxi postitatud videoga. Palun ärge neid shortse siia postitage icon_idea.gif


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 14:01:54 vasta tsitaadiga

Spetsialistid, otsin infot inglise keelde tõlkel, küljekarpide plastikust eemaldatav küljepaneel uste all on inglise keeles "rocker panel" aga kuidas on küljekarp ise? Tänud ette!
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.02.2022 14:08:47 vasta tsitaadiga

küljekarp, see mis esi või tagaosa ja ukse vahel asub? selle tüki nimi peaks olema quarter panel.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Quarter_panel

kui õigesti aru sain.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 14:09:10 vasta tsitaadiga

ei saanud

tegelikult on door sill

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.02.2022 14:11:01 vasta tsitaadiga

Door sill, foot board.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 14:17:30 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
küljekarp, see mis esi või tagaosa ja ukse vahel asub? selle tüki nimi peaks olema quarter panel.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Quarter_panel

kui õigesti aru sain.


See on poritiib.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.02.2022 14:24:09 vasta tsitaadiga

Rocker panel ka õige sõna.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 14:36:19 vasta tsitaadiga

Selge pilt, "Rocker panel" peaks õige olema muud väljapakutud variandid ei tundu loogilised olema.
Minu SUV-l küljekarpide plekid täispikkuses 174cm, seega küljekarbi pikkus on esisilla rattast kuni tagasilla rattani.

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 16:46:14 vasta tsitaadiga

Oisule


_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 20:16:19 vasta tsitaadiga

Hea auto
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 21:50:54 vasta tsitaadiga

Peale plekimõlkimist lasin auto kindlustusandja koostööpartneri juures korda teha.
Kõik paistis hästi tehtud olevat.
Nüüd pimedas avastasin, et vastu sõitvad juhid vilgutavad.
Asendatud tuli ei ole paika keeratud icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 21:53:09 vasta tsitaadiga

Keera siis paika, lase kuskil paika keerata või vii tagasi remondikohta ning lase korda teha.

Kui ainult kõrgus on vale, siis vast pole mõtet väga tõmblema minna, ajad seina äärde ja keerad teise tulega samale joonele.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 22:01:53 vasta tsitaadiga

See seina plaan oli jah, vaatan kui palju mööda on.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2022 22:04:39 vasta tsitaadiga

Uuel tulel võiks regullkruvid normaalselt liikuda ka, mingi kuuskandi või ristpeaga saab tavaliselt hakkama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 19:15:28 vasta tsitaadiga

Kas see on mingi uus asi, et autodel tagarataste koopad mingist pehmest materjalist, mitte plastmassist? icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 19:20:39 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas see on mingi uus asi, et autodel tagarataste koopad mingist pehmest materjalist, mitte plastmassist? icon_eek.gif

Vana asi, 10.a vanadel passatitel juba nii.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.03.2022 19:25:12 vasta tsitaadiga

Logareid pead silmas? Need isegi ~20a vanadel autodel nii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 19:29:50 vasta tsitaadiga

Deem. Senimaani polegi ühelgi näinud. Kuidas nende vastupidavus üldse on? Märjaga ju vettib kohe läbi. Sõidad mingist oksast valesti üle ja rebib katki. Terve rattakoopa peale pole ühtki "tahket" osa
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.03.2022 19:37:27 vasta tsitaadiga

Plastik just läheb katki icon_rolleyes.gif
Pole midagi nende vastupidavusega viga ja ei vetti läbi ka
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.03.2022 19:37:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Deem. Senimaani polegi ühelgi näinud. Kuidas nende vastupidavus üldse on? Märjaga ju vettib kohe läbi. Sõidad mingist oksast valesti üle ja rebib katki. Terve rattakoopa peale pole ühtki "tahket" osa
kas sul tulevad tihti koopa kaudu oksad tuppa?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 19:38:18 vasta tsitaadiga

Ei ütleks küll, et need nüüd nii õrnad oleks. Mõni vanadest daewoo kineskoopteleri tagakaantest tehtud logar on hoopis hapram.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 19:46:31 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Deem. Senimaani polegi ühelgi näinud. Kuidas nende vastupidavus üldse on? Märjaga ju vettib kohe läbi. Sõidad mingist oksast valesti üle ja rebib katki. Terve rattakoopa peale pole ühtki "tahket" osa
kas sul tulevad tihti koopa kaudu oksad tuppa?

Sama tihti kui sul siin tuleb nalju, mille üle sa ainsana ise naerad.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 19:52:03 vasta tsitaadiga

Õrnad küll pole, väga hästi peab vastu. Plastikut peab pigem vahetama.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 19:59:15 vasta tsitaadiga

lasen homme autole uued küünlad panna.
Soovitusi? Championid? icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2022 20:17:55 vasta tsitaadiga

Betamax, mu fordikusel on ka. katki ei lähe. Hiid, lähevad need, mis tehas ette näeb.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 20:54:50 vasta tsitaadiga

Kui 20 aastat vanal Passatil ja kusel pole katki läinud, siis ehk isegi asjal jumet.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 21:18:36 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Deem. Senimaani polegi ühelgi näinud. Kuidas nende vastupidavus üldse on? Märjaga ju vettib kohe läbi. Sõidad mingist oksast valesti üle ja rebib katki. Terve rattakoopa peale pole ühtki "tahket" osa
kas sul tulevad tihti koopa kaudu oksad tuppa?


Peaasi, et aknast sisse ei tuldaks... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2022 21:20:50 vasta tsitaadiga

Kas nüüd tulevad juba oksad ka aknast sisse?
icon_sad.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.03.2022 21:44:44 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Kas nüüd tulevad juba oksad ka aknast sisse?
icon_sad.gif
ainult siis, kui aknad on pehmest materjalist ja läbi vettinud.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.