Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
[ 5 ]
2-3
29%
[ 47 ]
4-6
30%
[ 48 ]
7-10
18%
[ 29 ]
11-15
5%
[ 9 ]
16-20
5%
[ 8 ]
21-30
1%
[ 2 ]
31-40
2%
[ 4 ]
41-50
0%
[ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
[ 5 ]
hääli kokku : 158
autor
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
27.02.2022 13:59:07
Betamax kirjutas:
Sa kardad võimsaid autosid?
ma ei lükka seda väidet tagasi.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
39
tagasi üles
Hiid
HV Guru
liitunud: 23.03.2002
27.02.2022 17:03:09
Mis suveks Superbile alla panna? Pakkuda võib kaupa ka. Uusi
_________________ Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
512
tagasi üles
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
27.02.2022 17:04:21
Lamelle ära pane, see pidi enesetapp olema
Kommentaarid: 209 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
5 ::
175
tagasi üles
Hiid
HV Guru
liitunud: 23.03.2002
27.02.2022 17:05:03
Ei pane. Suvekaid pakkuge
_________________ Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
512
tagasi üles
rocky-b
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.06.2010
27.02.2022 17:07:23
Hiid kirjutas:
Ei pane. Suvekaid pakkuge
Continental EcoContact 6
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
Hiid
HV Guru
liitunud: 23.03.2002
27.02.2022 17:09:41
Liiga häid ei ole vaja. Hinnavaatlejale paslike ikka
_________________ Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
512
tagasi üles
rocky-b
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.06.2010
27.02.2022 17:11:28
Kormoranid.
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
27.02.2022 23:07:01
Double Koin
Kommentaarid: 3 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
3
tagasi üles
Betamax
HV Guru
liitunud: 29.05.2003
Kommentaarid: 750 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
563
tagasi üles
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
27.02.2022 23:50:11
Sailun on hea, raadios rääkis. Saksa keeles öeldi sehr gut.
Kommentaarid: 60 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
54
tagasi üles
Betamax
HV Guru
liitunud: 29.05.2003
Kommentaarid: 750 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
563
tagasi üles
commer
HV Guru
liitunud: 03.10.2002
28.02.2022 00:00:20
Olen mitu suve sailunidega sõitnud, täitsa ok on, lamelle proovisin ka, ühe talve pidasid
_________________ Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
2 ::
714
tagasi üles
Betamax
HV Guru
liitunud: 29.05.2003
Kommentaarid: 750 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
563
tagasi üles
M00t
HV Guru
liitunud: 05.12.2006
28.02.2022 00:03:54
rocky-b kirjutas:
Hiid kirjutas:
Ei pane. Suvekaid pakkuge
Continental EcoContact 6
Või Barum Bravuris 5HM, sama firma aga odavam
Kommentaarid: 77 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
73
tagasi üles
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
28.02.2022 00:06:45
Betamax kirjutas:
Ühe talve? Mis nendega juhtus?
Ilmselt ei pidanud enam, nagu kõik talvehiinakad
Kommentaarid: 209 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
5 ::
175
tagasi üles
Hiid
HV Guru
liitunud: 23.03.2002
28.02.2022 08:16:01
M00t kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Hiid kirjutas:
Ei pane. Suvekaid pakkuge
Continental EcoContact 6
Või Barum Bravuris 5HM, sama firma aga odavam
hakkab tulema
_________________ Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
512
tagasi üles
laurx
HV Guru
liitunud: 25.03.2004
28.02.2022 08:35:57
VIDEO
Link
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
4 ::
0 ::
724
tagasi üles
KillFrenzy
HV Guru
liitunud: 05.04.2003
28.02.2022 10:14:38
Youtube shorts
Kerida ei saa, korraks scrollid ekraani jääb pooleli ja tagasi kerides hakkab algusest
Kommentaarid: 151 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
133
tagasi üles
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
28.02.2022 10:17:35
Hiid kirjutas:
M00t kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Hiid kirjutas:
Ei pane. Suvekaid pakkuge
Continental EcoContact 6
Või Barum Bravuris 5HM, sama firma aga odavam
hakkab tulema
Või siis Point-S, veel odavam ja samamoodi Conti tehastes tehtud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
54
tagasi üles
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
28.02.2022 10:21:46
KillFrenzy kirjutas:
Youtube shorts
Kerida ei saa, korraks scrollid ekraani jääb pooleli ja tagasi kerides hakkab algusest
Saab ju. Tegin shortist shorti, aga kerisin shorti.
https://youtube.com/shorts/i5VDj9N8U_0
Kommentaarid: 46 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
45
tagasi üles
Tanel
HV Guru
liitunud: 01.10.2001
Kommentaarid: 465 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
7 ::
362
tagasi üles
KillFrenzy
HV Guru
liitunud: 05.04.2003
28.02.2022 10:34:04
raxz kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Youtube shorts
Kerida ei saa, korraks scrollid ekraani jääb pooleli ja tagasi kerides hakkab algusest
Saab ju. Tegin shortist shorti, aga kerisin shorti.
https://youtube.com/shorts/i5VDj9N8U_0
Arvutis ei saa.
Tanel kirjutas:
Parempoolne hiireklõps ja kopeeri video url ja siis see url siia youtube tagidesse.
Tegin seda just laurxi postitatud videoga. Palun ärge neid shortse siia postitage
Kommentaarid: 151 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
133
tagasi üles
KuriVaiM1
HV veteran
liitunud: 10.12.2006
28.02.2022 14:01:54
Spetsialistid, otsin infot inglise keelde tõlkel, küljekarpide plastikust eemaldatav küljepaneel uste all on inglise keeles "rocker panel" aga kuidas on küljekarp ise? Tänud ette!
_________________ "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
66
tagasi üles
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
28.02.2022 14:08:47
küljekarp, see mis esi või tagaosa ja ukse vahel asub? selle tüki nimi peaks olema quarter panel.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Quarter_panel
kui õigesti aru sain.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
39
tagasi üles
renx09
HV Guru
liitunud: 28.09.2004
28.02.2022 14:09:10
ei saanud
tegelikult on door sill
_________________ !!
Kommentaarid: 315 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
252
tagasi üles
von Wu
HV Guru
liitunud: 12.10.2007
Kommentaarid: 901 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
675
tagasi üles
rocky-b
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.06.2010
28.02.2022 14:17:30
See on poritiib.
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
28.02.2022 14:24:09
Rocker panel ka õige sõna.
Kommentaarid: 209 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
5 ::
175
tagasi üles
KuriVaiM1
HV veteran
liitunud: 10.12.2006
28.02.2022 14:36:19
Selge pilt, "Rocker panel" peaks õige olema muud väljapakutud variandid ei tundu loogilised olema.
Minu SUV-l küljekarpide plekid täispikkuses 174cm, seega küljekarbi pikkus on esisilla rattast kuni tagasilla rattani.
_________________ "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
66
tagasi üles
Hiid
HV Guru
liitunud: 23.03.2002
28.02.2022 16:46:14
Oisu le
_________________ Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
512
tagasi üles
Tanel
HV Guru
liitunud: 01.10.2001
Kommentaarid: 465 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
7 ::
362
tagasi üles
ykshuntka
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2007
28.02.2022 21:50:54
Peale plekimõlkimist lasin auto kindlustusandja koostööpartneri juures korda teha.
Kõik paistis hästi tehtud olevat.
Nüüd pimedas avastasin, et vastu sõitvad juhid vilgutavad.
Asendatud tuli ei ole paika keeratud
Kommentaarid: 54 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
48
tagasi üles
KillFrenzy
HV Guru
liitunud: 05.04.2003
28.02.2022 21:53:09
Keera siis paika, lase kuskil paika keerata või vii tagasi remondikohta ning lase korda teha.
Kui ainult kõrgus on vale, siis vast pole mõtet väga tõmblema minna, ajad seina äärde ja keerad teise tulega samale joonele.
Kommentaarid: 151 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
133
tagasi üles
ykshuntka
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2007
28.02.2022 22:01:53
See seina plaan oli jah, vaatan kui palju mööda on.
Kommentaarid: 54 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
48
tagasi üles
KillFrenzy
HV Guru
liitunud: 05.04.2003
28.02.2022 22:04:39
Uuel tulel võiks regullkruvid normaalselt liikuda ka, mingi kuuskandi või ristpeaga saab tavaliselt hakkama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
133
tagasi üles
Betamax
HV Guru
liitunud: 29.05.2003
Kommentaarid: 750 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
563
tagasi üles
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
01.03.2022 19:20:39
Betamax kirjutas:
Kas see on mingi uus asi, et autodel tagarataste koopad mingist pehmest materjalist, mitte plastmassist?
Vana asi, 10.a vanadel passatitel juba nii.
Kommentaarid: 126 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
120
tagasi üles
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
01.03.2022 19:25:12
Logareid pead silmas? Need isegi ~20a vanadel autodel nii
Kommentaarid: 209 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
5 ::
175
tagasi üles
Betamax
HV Guru
liitunud: 29.05.2003
Kommentaarid: 750 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
563
tagasi üles
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
01.03.2022 19:37:27
Plastik just läheb katki
Pole midagi nende vastupidavusega viga ja ei vetti läbi ka
Kommentaarid: 209 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
5 ::
175
tagasi üles
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
01.03.2022 19:37:54
Betamax kirjutas:
Deem. Senimaani polegi ühelgi näinud. Kuidas nende vastupidavus üldse on? Märjaga ju vettib kohe läbi. Sõidad mingist oksast valesti üle ja rebib katki. Terve rattakoopa peale pole ühtki "tahket" osa
kas sul tulevad tihti koopa kaudu oksad tuppa?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
39
tagasi üles
KillFrenzy
HV Guru
liitunud: 05.04.2003
01.03.2022 19:38:18
Ei ütleks küll, et need nüüd nii õrnad oleks. Mõni vanadest daewoo kineskoopteleri tagakaantest tehtud logar on hoopis hapram.
Kommentaarid: 151 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
133
tagasi üles
Betamax
HV Guru
liitunud: 29.05.2003
01.03.2022 19:46:31
NATAS999 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Deem. Senimaani polegi ühelgi näinud. Kuidas nende vastupidavus üldse on? Märjaga ju vettib kohe läbi. Sõidad mingist oksast valesti üle ja rebib katki. Terve rattakoopa peale pole ühtki "tahket" osa
kas sul tulevad tihti koopa kaudu oksad tuppa?
Sama tihti kui sul siin tuleb nalju, mille üle sa ainsana ise naerad.
_________________M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
563
tagasi üles
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
01.03.2022 19:52:03
Õrnad küll pole, väga hästi peab vastu. Plastikut peab pigem vahetama.
Kommentaarid: 126 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
120
tagasi üles
Hiid
HV Guru
liitunud: 23.03.2002
01.03.2022 19:59:15
lasen homme autole uued küünlad panna.
Soovitusi? Championid?
_________________ Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
512
tagasi üles
laurx
HV Guru
liitunud: 25.03.2004
01.03.2022 20:17:55
Betamax , mu fordikusel on ka. katki ei lähe. Hiid , lähevad need, mis tehas ette näeb.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
4 ::
0 ::
724
tagasi üles
Betamax
HV Guru
liitunud: 29.05.2003
Kommentaarid: 750 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
563
tagasi üles
Etz
HV Guru
liitunud: 27.01.2005
01.03.2022 21:18:36
NATAS999 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Deem. Senimaani polegi ühelgi näinud. Kuidas nende vastupidavus üldse on? Märjaga ju vettib kohe läbi. Sõidad mingist oksast valesti üle ja rebib katki. Terve rattakoopa peale pole ühtki "tahket" osa
kas sul tulevad tihti koopa kaudu oksad tuppa?
Peaasi, et aknast sisse ei tuldaks...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
196
tagasi üles
iir
HV Guru
liitunud: 20.06.2006
01.03.2022 21:20:50
Kas nüüd tulevad juba oksad ka aknast sisse?
_________________sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
01.03.2022 21:44:44
iir kirjutas:
Kas nüüd tulevad juba oksad ka aknast sisse?
ainult siis, kui aknad on pehmest materjalist ja läbi vettinud.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
39
tagasi üles