|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
02.02.2022 15:09:09
|
|
|
| Goldec kirjutas: |
Mul töötab ka ilusti. Ainult selle pärast liitusin betaga ka. On väärt uuendus
Mul lisaks prillid ka. Ainult siis jääb hätta kui need ka lisaks udused. |
proovin ka. Tõesti toimib hästi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.02.2022 15:43:21
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Videos pole raamil "murdmise" kohta |
Kasutavad ehk vana head ja läbiproovitud lahendust:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.02.2022 17:46:24
|
|
|
Seaga sõrasurumine on veel puudu
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
03.02.2022 16:34:40
|
|
|
Jagan ka kogemust, ehk teistelegi abiks. Nimelt ei õnnestunud mõned nädalad tagasi telefoni (XR) ja tahvlit (2nd gen PRO) uuendada viimasele tarkvarale otse seadmetest. Kuna tegemist .1 uuendustega, ei pöörandud sellele erilist tähelepanu ja lasin edasi. Nüüd eile võtsin asja tõsisemalt käsile, seadmetele restardid, uuendused ära kustutatud ja uuesti alla laetud, Macis ja Wini kaudu uuendada proovitud, kõik tulutu, ei uuenda ja annab errori koodi 4000. Veidi google abi ja selgub, et paljudel on alates IOS 14-st probleeme uuendustega. Lahendus oli minu puhul lihtsamast-lihtsam. Eemaldada tuleb lihtsalt parooli küsimine selleks ajaks ja mõlemad seadmed said viimase uuenduse selga.
_________________ Everybody dies, but not everyone gets to live! |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.02.2022 18:21:26
|
|
|
Kui tahad, et kasutaja parooli eemaldaks, saada talle tüütu libauuendus.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
04.02.2022 14:55:09
|
|
|
| rex kirjutas: |
Kui tahad, et kasutaja parooli eemaldaks, saada talle tüütu libauuendus.  |
Apple kottis siis mind?
Panin pärast ikka uued paroolid ka.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
06.02.2022 13:37:01
|
|
|
| Lapsel kasutaud õun, ööga läheb 12-13% akut, wifi- auto join väljas, samuti nett ,mis asi nii palju kulutada võib ? Isegi androidil läheb ööga 3-4% akut.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.02.2022 14:45:11
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Lapsel kasutaud õun, ööga läheb 12-13% akut, wifi- auto join väljas, samuti nett ,mis asi nii palju kulutada võib ? Isegi androidil läheb ööga 3-4% akut. |
Settings -> Battery alt võib vaadata, mis akut rohkem kulutab.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
06.02.2022 15:15:11
|
|
|
hugo, mis mudeliga tegu; mida Battery Health ütleb?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
06.02.2022 15:53:24
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| hugo, mis mudeliga tegu; mida Battery Health ütleb? |
xs. battery näitab 85 %, muidugi tik-tok võtab 25% teised äpid 2-3 %
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009

|
06.02.2022 17:23:10
|
|
|
Tahaks abi küsida IPhone 7 bluetoothi kohta.
Mul on uuena ostetud Lenovo elektritõuks ja läbi
bluetoothi enam IPhone ei ühenda sellega ära.
Äpp, mis on tõuksile tehtud, on Lenovo Smart Commuting äpp.
Seda uuendati eelmise aasta lõpus mitu korda ja siis eelmiste
versioonidega töötas mul äpp, aga viimase versiooniga enam
ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
06.02.2022 21:10:46
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Puusalt tulistan, äkki tik-toki äpis mingi push notification peal? |
Väidetavalt andmeside kinni; samas 85 % aku pole enam esimeses nooruses…
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.02.2022 13:32:34
|
|
|
Ip12 kui hoida power nuppu all siis peaks saama telef välja lülitada eksole? Imelikul kombel aktiveerub ainult siri peale uuendust ainult. Voi teen ma midagi valesti?
viimati muutis Muhekas 07.02.2022 13:35:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
07.02.2022 13:35:00
|
|
|
| volume up + power = väljalülitamine
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
07.02.2022 13:36:47
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| volume up + power = väljalülitamine |
Tänan
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mehis123
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2007
|
14.02.2022 19:08:47
|
|
|
| Tere, jama ühe iphone 7ga. Nimelt telefoniga ei saa facetime teha aga imessage toimib,seadete all mõlemas ilusti sisse logitud. Vahet pole kas helistab sealt välja ja nii kui teine vastu võtab katkeb ära ja samuti vastupidi sisse helistades. Täpselt selline tunne nagu telefon vajutaks ise kõne kinni l,kui emb kumb vastu võtab. Mainin ära,et sim kaarti sees pole,wifis ainult (lapse telefon). Esimest korda näen sellist pulli,mida peaks vaatama/tegema? Varem toimis ilusti, lampi hakkas jamama.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
18.02.2022 13:45:51
|
|
|
| Kui põhi simkaart teha e-simmiks, kas peab seda enne operaatori juures tellima midagi või peab see eelenevalt füüsiliselt sees ka olema ? Tahaks põhikaardi e- simmiks teha ja kõnekaardi siis jätta füüs.pessa .
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
18.02.2022 14:20:12
|
|
|
| Ei ole eelnevalt midagi vaja. Helista infoliini või käi esindusest läbi, nii on kõige lihtsam - kuigi ilmselt iseteenindusest vast saab ka korda.
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
18.02.2022 16:14:42
|
|
|
| Aix kirjutas: |
| Ei ole eelnevalt midagi vaja. Helista infoliini või käi esindusest läbi, nii on kõige lihtsam - kuigi ilmselt iseteenindusest vast saab ka korda. |
Esinduses vist lihtsam ja kiirem.
Küsimus veel, kui soovin ,et põhisim ( e sim) oleks netivõimekys,kõned/sms ja nr 2 .füüsiline sim siis kõned/sms nii siis saab ? Ja pärast ka kasytada nt füüsilise simmiga netti või ei saa ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aeropiloot
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2005
|
18.02.2022 16:18:23
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Kui põhi simkaart teha e-simmiks, kas peab seda enne operaatori juures tellima midagi või peab see eelenevalt füüsiliselt sees ka olema ? Tahaks põhikaardi e- simmiks teha ja kõnekaardi siis jätta füüs.pessa . |
Kui Telia siis iseteenindusest hakkad uut SIM kaarti tellima ja seal on valik kas füüsiline või e-sim. Kui tehtud saad PDF faili pin koodide ja QR koodiga (tasuta)
Kui Elisa, siis helistad kasutajatukke ja nad saadavad sulle selle meiliga ja järgmisel arvel on 10€ lisaks
Kui Tele2, siis ei oska öelda
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
18.02.2022 16:30:04
|
|
|
| aeropiloot kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| Kui põhi simkaart teha e-simmiks, kas peab seda enne operaatori juures tellima midagi või peab see eelenevalt füüsiliselt sees ka olema ? Tahaks põhikaardi e- simmiks teha ja kõnekaardi siis jätta füüs.pessa . |
Kui Telia siis iseteenindusest hakkad uut SIM kaarti tellima ja seal on valik kas füüsiline või e-sim. Kui tehtud saad PDF faili pin koodide ja QR koodiga (tasuta)
Kui Elisa, siis helistad kasutajatukke ja nad saadavad sulle selle meiliga ja järgmisel arvel on 10€ lisaks
Kui Tele2, siis ei oska öelda  |
Elisa ja chatids öeldi,et posti teel siis jääbki tulema
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
18.02.2022 16:31:15
|
|
|
Ja kui Diil, siis ei saa e-simi, kasutajatugi nii ütles.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
18.02.2022 16:52:24
|
|
|
| Ja kui on e-sim, siis mobiil-ID seal peal ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
18.02.2022 16:58:32
|
|
|
| Aix kirjutas: |
| Ja kui on e-sim, siis mobiil-ID seal peal ei tööta. |
Tänud viitamast, kasutan smart id enamasti. Aga jah oluline,et e sim siis oleks põhiline, kus andmeside, kõned,sms ja füüs.sim siis mida kergesti vahetada kõned/sms.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
18.02.2022 18:53:28
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Ja kui Diil, siis ei saa e-simi, kasutajatugi nii ütles. |
See siis ära kaotatud? Mul külm hetkel on Diil e-sim…
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
18.02.2022 19:35:07
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Ja kui Diil, siis ei saa e-simi, kasutajatugi nii ütles. |
Saab ikka, peab küsima. Iseteeninduse kaudu ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
18.02.2022 20:00:41
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
| Ja kui Diil, siis ei saa e-simi, kasutajatugi nii ütles. |
Saab ikka, peab küsima. Iseteeninduse kaudu ei saa. |
Küsisin, tädi ütles, et ei saa. shrug. Hetkel vajadus puudub, eks tulevikus uurin uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
20.02.2022 00:56:14
|
|
|
| Kas mingit nippi on, et kui telef. panna hääletu peale ,et miskit näitaks et on hääletu aktiveeritud või ei saagi ? Nii võibki üsna pikaks unustada ....
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.02.2022 01:00:24
|
|
|
Mul on küll mitu aastat juba telefon hääletu peal aga kasutan ka AWatchi. Kuidagi olen laveerinud nende märguannetega ja osa neist tuleb kellale, need mis peaks olema kriitilisemad.
Oluline oli mitte ennast kõnede ja igasuguste sotsiaalmeedia blingidesse uputada.
Hetkel kui Telefon on silent pandud, siis ma ei näe selle kohta märguannet ekraanil, küll aga näen mingi tonn märguandeid kõnedest või sõnumitest.
Seega kui unustad telefoni hääletuks, võib olla puhas õnn ja rahu.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
20.02.2022 10:46:14
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Mul on küll mitu aastat juba telefon hääletu peal aga kasutan ka AWatchi. Kuidagi olen laveerinud nende märguannetega ja osa neist tuleb kellale, need mis peaks olema kriitilisemad.
Oluline oli mitte ennast kõnede ja igasuguste sotsiaalmeedia blingidesse uputada.
Hetkel kui Telefon on silent pandud, siis ma ei näe selle kohta märguannet ekraanil, küll aga näen mingi tonn märguandeid kõnedest või sõnumitest.
Seega kui unustad telefoni hääletuks, võib olla puhas õnn ja rahu.  |
Ma olen su viimase lõigu vastusega täiesti nõus 🙂, kuid jah vahel on olukordi ju kus ootad kõnet mis oluline.Praegu muidugi igasugused kellad olenemata märgist lasevad teavitusi läbi kui pole unustanud BT sisselülitada
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
20.02.2022 11:59:26
|
|
|
| Iphonel on fookuse reziimid, saad valida mis tevitused on lubatud ja mis keelatud, kasvõi äpi või kontakti kaupa.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
20.02.2022 12:49:15
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Kas mingit nippi on, et kui telef. panna hääletu peale ,et miskit näitaks et on hääletu aktiveeritud või ei saagi ? Nii võibki üsna pikaks unustada .... |
Telefoni küljepeal peaks paistma oranz riba kui telefon on hääletu peal.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
20.02.2022 14:44:30
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| aeropiloot kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| Kui põhi simkaart teha e-simmiks, kas peab seda enne operaatori juures tellima midagi või peab see eelenevalt füüsiliselt sees ka olema ? Tahaks põhikaardi e- simmiks teha ja kõnekaardi siis jätta füüs.pessa . |
Kui Telia siis iseteenindusest hakkad uut SIM kaarti tellima ja seal on valik kas füüsiline või e-sim. Kui tehtud saad PDF faili pin koodide ja QR koodiga (tasuta)
Kui Elisa, siis helistad kasutajatukke ja nad saadavad sulle selle meiliga ja järgmisel arvel on 10€ lisaks
Kui Tele2, siis ei oska öelda  |
Elisa ja chatids öeldi,et posti teel siis jääbki tulema |
Kinnitan, saadavad ainult tigupostiga. Nädal umbes läks.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
20.02.2022 14:45:46
|
|
|
| Telefon ongi ainult hääletu reziimi peal. Miks peaks keegi üldse oma telefoni karjuma panema?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
20.02.2022 15:16:53
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Miks peaks keegi üldse oma telefoni karjuma panema? |
Aga kuidas siis teised teavad, milline ilus ja just sinu isiksust kirjeldav helin sul on?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
20.02.2022 15:18:55
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Miks peaks keegi üldse oma telefoni karjuma panema? |
Aga kuidas siis teised teavad, milline ilus ja just sinu isiksust kirjeldav helin sul on? |
See ongi suurim hirm neil kes hääletuna hoiavad pidevalt. Ei julge helinat valida, äkki teised kuulevad
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
20.02.2022 15:43:39
|
|
|
| M00t kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| Kas mingit nippi on, et kui telef. panna hääletu peale ,et miskit näitaks et on hääletu aktiveeritud või ei saagi ? Nii võibki üsna pikaks unustada .... |
Telefoni küljepeal peaks paistma oranz riba kui telefon on hääletu peal. |
Aitäh hea tähelepanek, nii ongi
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
22.02.2022 09:54:40
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Telefon ongi ainult hääletu reziimi peal. Miks peaks keegi üldse oma telefoni karjuma panema? |
Oleneb milleks seda telefoni kasutatakse, kas eesmärgi päraselt või on see telefoni funktsioon ebavajalik.
kui apple kella pole ja telefon hääletu, siis passid telefoni laual päevad läbi, et kunas kõne tuleb?
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.02.2022 09:57:09
|
|
|
Oh, klasskaline teema: ma kasutan asju ühtemoodi, miks te kõik teistmoodi kasutate
Kas peaks 12 mini vahetama 13 mini vastu? Enam vist mini ei tule?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
22.02.2022 10:20:36
|
|
|
| rocki kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Telefon ongi ainult hääletu reziimi peal. Miks peaks keegi üldse oma telefoni karjuma panema? |
Oleneb milleks seda telefoni kasutatakse, kas eesmärgi päraselt või on see telefoni funktsioon ebavajalik.
kui apple kella pole ja telefon hääletu, siis passid telefoni laual päevad läbi, et kunas kõne tuleb? |
Kui teised mind kätte ei saa, on see nende, mitte minu probleem.
Kui mul on vaja kedagi kätte saada, siis helistan.
Aga mu telefon ei ole labidas ja suudan seda märkamatult terve päeva pükste taskus kanda.
Ja kui telefon peakski laua peal vibreerima, siis seda on ka, olenevalt keskkonna müratasemest, suhteliselt hästi kuulda.
Kõige tüütumad on need telefonid, mis on jäetud laua peale ja kui keegi helistab, siis karjuvad seal paar minutit.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.02.2022 10:41:33
|
|
|
Amen
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.02.2022 10:48:22
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| rocki kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Telefon ongi ainult hääletu reziimi peal. Miks peaks keegi üldse oma telefoni karjuma panema? |
Oleneb milleks seda telefoni kasutatakse, kas eesmärgi päraselt või on see telefoni funktsioon ebavajalik.
kui apple kella pole ja telefon hääletu, siis passid telefoni laual päevad läbi, et kunas kõne tuleb? |
Kui teised mind kätte ei saa, on see nende, mitte minu probleem.
Kui mul on vaja kedagi kätte saada, siis helistan.
Aga mu telefon ei ole labidas ja suudan seda märkamatult terve päeva pükste taskus kanda.
Ja kui telefon peakski laua peal vibreerima, siis seda on ka, olenevalt keskkonna müratasemest, suhteliselt hästi kuulda.
Kõige tüütumad on need telefonid, mis on jäetud laua peale ja kui keegi helistab, siis karjuvad seal paar minutit. |
sa õigustad mingeid lambiseid personaalseid asju nii põhjalikult, et hakkan juba kahtlema sinu enesekindluses
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
22.02.2022 11:32:00
|
|
|
| Teine äärmus on need inimesed, kellel on mingi vali ja võigas viisijupp helinaks pandud ja siis kuskil ühistranspordis hakkab see üürgama, vaene kodanik rahmib ja rapsib, et seda elukat siis vaigistada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
22.02.2022 11:42:39
|
|
|
| Mul Garmin. Sellega ei saa isegi rääkida #NIIPIINLIK
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
22.02.2022 11:43:32
|
|
|
Mul ka kontoris üks, kes topib igal võimalusel laua juurde tulles laadijasse ja siis läheb kohvi tooma vms. Helin on õues töötamise tõttu max valjudusega ja lugudeks on vaheldumisi (öö sm ja era sim) Metsatöll ja Ramstein. Ja teisel kolleegil on "Must ja Valge koer" mis lärmab juhtmevabal alusel pidevalt.
Omal mul on telfu hääletu ja Galaxy watch 4 suriseb käe peal ainult.
viimati muutis olafsand 22.02.2022 11:44:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
22.02.2022 11:43:44
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| Teine äärmus on need inimesed, kellel on mingi vali ja võigas viisijupp helinaks pandud ja siis kuskil ühistranspordis hakkab see üürgama, vaene kodanik rahmib ja rapsib, et seda elukat siis vaigistada. |
Umbes nii...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
22.02.2022 22:00:58
|
|
|
| Probleem SEB äpiga, ei ava, viskab kohe eest ära. On kellelgi veel selline teema? Peal viimane uuendus ja telo 13 pro.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|