Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 383, 384, 385 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 15:09:09 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Mul töötab ka ilusti. Ainult selle pärast liitusin betaga ka. On väärt uuendus thumbs_up.gif
Mul lisaks prillid ka. Ainult siis jääb hätta kui need ka lisaks udused.
proovin ka. Tõesti toimib hästi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 15:43:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Videos pole raamil "murdmise" kohta

Kasutavad ehk vana head ja läbiproovitud lahendust:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 17:06:47 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/7443877/apple-i-tarkvarauuendusega-kaasnevad-uued-emotikonid-muu-hulgas-rase-mees
Elu muutub nüüd palju lillelisemaks thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 17:46:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://tehnika.postimees.ee/7443877/apple-i-tarkvarauuendusega-kaasnevad-uued-emotikonid-muu-hulgas-rase-mees
Elu muutub nüüd palju lillelisemaks thumbs_up.gif


Seaga sõrasurumine on veel puudu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2022 16:34:40 vasta tsitaadiga

Jagan ka kogemust, ehk teistelegi abiks. Nimelt ei õnnestunud mõned nädalad tagasi telefoni (XR) ja tahvlit (2nd gen PRO) uuendada viimasele tarkvarale otse seadmetest. Kuna tegemist .1 uuendustega, ei pöörandud sellele erilist tähelepanu ja lasin edasi. Nüüd eile võtsin asja tõsisemalt käsile, seadmetele restardid, uuendused ära kustutatud ja uuesti alla laetud, Macis ja Wini kaudu uuendada proovitud, kõik tulutu, ei uuenda ja annab errori koodi 4000. Veidi google abi ja selgub, et paljudel on alates IOS 14-st probleeme uuendustega. Lahendus oli minu puhul lihtsamast-lihtsam. Eemaldada tuleb lihtsalt parooli küsimine selleks ajaks ja mõlemad seadmed said viimase uuenduse selga. beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
_________________
Everybody dies, but not everyone gets to live!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2022 18:21:26 vasta tsitaadiga

Kui tahad, et kasutaja parooli eemaldaks, saada talle tüütu libauuendus. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2022 14:55:09 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kui tahad, et kasutaja parooli eemaldaks, saada talle tüütu libauuendus. icon_smile.gif


Apple kottis siis mind? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Panin pärast ikka uued paroolid ka.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 06.02.2022 13:37:01 vasta tsitaadiga

Lapsel kasutaud õun, ööga läheb 12-13% akut, wifi- auto join väljas, samuti nett ,mis asi nii palju kulutada võib ? Isegi androidil läheb ööga 3-4% akut.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 14:45:11 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Lapsel kasutaud õun, ööga läheb 12-13% akut, wifi- auto join väljas, samuti nett ,mis asi nii palju kulutada võib ? Isegi androidil läheb ööga 3-4% akut.
Settings -> Battery alt võib vaadata, mis akut rohkem kulutab.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 15:15:11 vasta tsitaadiga

hugo, mis mudeliga tegu; mida Battery Health ütleb?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 06.02.2022 15:53:24 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
hugo, mis mudeliga tegu; mida Battery Health ütleb?


xs. battery näitab 85 %, muidugi tik-tok võtab 25% teised äpid 2-3 %
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 16:11:29 vasta tsitaadiga

Puusalt tulistan, äkki tik-toki äpis mingi push notification peal?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 17:23:10 vasta tsitaadiga

Tahaks abi küsida IPhone 7 bluetoothi kohta.
Mul on uuena ostetud Lenovo elektritõuks ja läbi
bluetoothi enam IPhone ei ühenda sellega ära.
Äpp, mis on tõuksile tehtud, on Lenovo Smart Commuting äpp.
Seda uuendati eelmise aasta lõpus mitu korda ja siis eelmiste
versioonidega töötas mul äpp, aga viimase versiooniga enam
ei tööta.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 21:10:46 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Puusalt tulistan, äkki tik-toki äpis mingi push notification peal?

Väidetavalt andmeside kinni; samas 85 % aku pole enam esimeses nooruses…

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 13:32:34 vasta tsitaadiga

Ip12 kui hoida power nuppu all siis peaks saama telef välja lülitada eksole? Imelikul kombel aktiveerub ainult siri peale uuendust ainult. Voi teen ma midagi valesti?

viimati muutis Muhekas 07.02.2022 13:35:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 13:35:00 vasta tsitaadiga

volume up + power = väljalülitamine
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 13:36:47 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
volume up + power = väljalülitamine


Tänan
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 14.02.2022 19:08:47 vasta tsitaadiga

Tere, jama ühe iphone 7ga. Nimelt telefoniga ei saa facetime teha aga imessage toimib,seadete all mõlemas ilusti sisse logitud. Vahet pole kas helistab sealt välja ja nii kui teine vastu võtab katkeb ära ja samuti vastupidi sisse helistades. Täpselt selline tunne nagu telefon vajutaks ise kõne kinni l,kui emb kumb vastu võtab. Mainin ära,et sim kaarti sees pole,wifis ainult (lapse telefon). Esimest korda näen sellist pulli,mida peaks vaatama/tegema? Varem toimis ilusti, lampi hakkas jamama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 18.02.2022 13:45:51 vasta tsitaadiga

Kui põhi simkaart teha e-simmiks, kas peab seda enne operaatori juures tellima midagi või peab see eelenevalt füüsiliselt sees ka olema ? Tahaks põhikaardi e- simmiks teha ja kõnekaardi siis jätta füüs.pessa .
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 14:20:12 vasta tsitaadiga

Ei ole eelnevalt midagi vaja. Helista infoliini või käi esindusest läbi, nii on kõige lihtsam - kuigi ilmselt iseteenindusest vast saab ka korda.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 18.02.2022 16:14:42 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Ei ole eelnevalt midagi vaja. Helista infoliini või käi esindusest läbi, nii on kõige lihtsam - kuigi ilmselt iseteenindusest vast saab ka korda.


Esinduses vist lihtsam ja kiirem.
Küsimus veel, kui soovin ,et põhisim ( e sim) oleks netivõimekys,kõned/sms ja nr 2 .füüsiline sim siis kõned/sms nii siis saab ? Ja pärast ka kasytada nt füüsilise simmiga netti või ei saa ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 16:18:23 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kui põhi simkaart teha e-simmiks, kas peab seda enne operaatori juures tellima midagi või peab see eelenevalt füüsiliselt sees ka olema ? Tahaks põhikaardi e- simmiks teha ja kõnekaardi siis jätta füüs.pessa .

Kui Telia siis iseteenindusest hakkad uut SIM kaarti tellima ja seal on valik kas füüsiline või e-sim. Kui tehtud saad PDF faili pin koodide ja QR koodiga (tasuta)
Kui Elisa, siis helistad kasutajatukke ja nad saadavad sulle selle meiliga ja järgmisel arvel on 10€ lisaks doh.gif
Kui Tele2, siis ei oska öelda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 18.02.2022 16:30:04 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
hugo kirjutas:
Kui põhi simkaart teha e-simmiks, kas peab seda enne operaatori juures tellima midagi või peab see eelenevalt füüsiliselt sees ka olema ? Tahaks põhikaardi e- simmiks teha ja kõnekaardi siis jätta füüs.pessa .

Kui Telia siis iseteenindusest hakkad uut SIM kaarti tellima ja seal on valik kas füüsiline või e-sim. Kui tehtud saad PDF faili pin koodide ja QR koodiga (tasuta)
Kui Elisa, siis helistad kasutajatukke ja nad saadavad sulle selle meiliga ja järgmisel arvel on 10€ lisaks doh.gif
Kui Tele2, siis ei oska öelda icon_biggrin.gif


Elisa ja chatids öeldi,et posti teel icon_smile.gif siis jääbki tulema
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 16:31:15 vasta tsitaadiga

Ja kui Diil, siis ei saa e-simi, kasutajatugi nii ütles.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 16:52:24 vasta tsitaadiga

Ja kui on e-sim, siis mobiil-ID seal peal ei tööta.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 18.02.2022 16:58:32 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Ja kui on e-sim, siis mobiil-ID seal peal ei tööta.


Tänud viitamast, kasutan smart id enamasti. Aga jah oluline,et e sim siis oleks põhiline, kus andmeside, kõned,sms ja füüs.sim siis mida kergesti vahetada kõned/sms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 18:53:28 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Ja kui Diil, siis ei saa e-simi, kasutajatugi nii ütles.

See siis ära kaotatud? Mul külm hetkel on Diil e-sim…
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 19:35:07 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Ja kui Diil, siis ei saa e-simi, kasutajatugi nii ütles.


Saab ikka, peab küsima. Iseteeninduse kaudu ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 20:00:41 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Ja kui Diil, siis ei saa e-simi, kasutajatugi nii ütles.


Saab ikka, peab küsima. Iseteeninduse kaudu ei saa.
Küsisin, tädi ütles, et ei saa. shrug. Hetkel vajadus puudub, eks tulevikus uurin uuesti.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 20.02.2022 00:56:14 vasta tsitaadiga

Kas mingit nippi on, et kui telef. panna hääletu peale ,et miskit näitaks et on hääletu aktiveeritud või ei saagi ? Nii võibki üsna pikaks unustada ....
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2022 01:00:24 vasta tsitaadiga

Mul on küll mitu aastat juba telefon hääletu peal aga kasutan ka AWatchi. Kuidagi olen laveerinud nende märguannetega ja osa neist tuleb kellale, need mis peaks olema kriitilisemad.
Oluline oli mitte ennast kõnede ja igasuguste sotsiaalmeedia blingidesse uputada.

Hetkel kui Telefon on silent pandud, siis ma ei näe selle kohta märguannet ekraanil, küll aga näen mingi tonn märguandeid kõnedest või sõnumitest.
Seega kui unustad telefoni hääletuks, võib olla puhas õnn ja rahu. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 20.02.2022 10:46:14 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Mul on küll mitu aastat juba telefon hääletu peal aga kasutan ka AWatchi. Kuidagi olen laveerinud nende märguannetega ja osa neist tuleb kellale, need mis peaks olema kriitilisemad.
Oluline oli mitte ennast kõnede ja igasuguste sotsiaalmeedia blingidesse uputada.

Hetkel kui Telefon on silent pandud, siis ma ei näe selle kohta märguannet ekraanil, küll aga näen mingi tonn märguandeid kõnedest või sõnumitest.
Seega kui unustad telefoni hääletuks, võib olla puhas õnn ja rahu. icon_biggrin.gif


Ma olen su viimase lõigu vastusega täiesti nõus 🙂, kuid jah vahel on olukordi ju kus ootad kõnet mis oluline.Praegu muidugi igasugused kellad olenemata märgist lasevad teavitusi läbi kui pole unustanud BT sisselülitada
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2022 11:59:26 vasta tsitaadiga

Iphonel on fookuse reziimid, saad valida mis tevitused on lubatud ja mis keelatud, kasvõi äpi või kontakti kaupa.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2022 12:49:15 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kas mingit nippi on, et kui telef. panna hääletu peale ,et miskit näitaks et on hääletu aktiveeritud või ei saagi ? Nii võibki üsna pikaks unustada ....

Telefoni küljepeal peaks paistma oranz riba kui telefon on hääletu peal.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2022 14:44:30 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
aeropiloot kirjutas:
hugo kirjutas:
Kui põhi simkaart teha e-simmiks, kas peab seda enne operaatori juures tellima midagi või peab see eelenevalt füüsiliselt sees ka olema ? Tahaks põhikaardi e- simmiks teha ja kõnekaardi siis jätta füüs.pessa .

Kui Telia siis iseteenindusest hakkad uut SIM kaarti tellima ja seal on valik kas füüsiline või e-sim. Kui tehtud saad PDF faili pin koodide ja QR koodiga (tasuta)
Kui Elisa, siis helistad kasutajatukke ja nad saadavad sulle selle meiliga ja järgmisel arvel on 10€ lisaks doh.gif
Kui Tele2, siis ei oska öelda icon_biggrin.gif


Elisa ja chatids öeldi,et posti teel icon_smile.gif siis jääbki tulema


Kinnitan, saadavad ainult tigupostiga. Nädal umbes läks.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2022 14:45:46 vasta tsitaadiga

Telefon ongi ainult hääletu reziimi peal. Miks peaks keegi üldse oma telefoni karjuma panema?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.02.2022 15:16:53 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Miks peaks keegi üldse oma telefoni karjuma panema?
Aga kuidas siis teised teavad, milline ilus ja just sinu isiksust kirjeldav helin sul on?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.02.2022 15:18:55 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
raxz kirjutas:
Miks peaks keegi üldse oma telefoni karjuma panema?
Aga kuidas siis teised teavad, milline ilus ja just sinu isiksust kirjeldav helin sul on?

See ongi suurim hirm neil kes hääletuna hoiavad pidevalt. Ei julge helinat valida, äkki teised kuulevad
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 20.02.2022 15:43:39 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
hugo kirjutas:
Kas mingit nippi on, et kui telef. panna hääletu peale ,et miskit näitaks et on hääletu aktiveeritud või ei saagi ? Nii võibki üsna pikaks unustada ....

Telefoni küljepeal peaks paistma oranz riba kui telefon on hääletu peal.


Aitäh hea tähelepanek, nii ongi
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 22.02.2022 09:54:40 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Telefon ongi ainult hääletu reziimi peal. Miks peaks keegi üldse oma telefoni karjuma panema?


Oleneb milleks seda telefoni kasutatakse, kas eesmärgi päraselt või on see telefoni funktsioon ebavajalik.
kui apple kella pole ja telefon hääletu, siis passid telefoni laual päevad läbi, et kunas kõne tuleb?

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 09:57:09 vasta tsitaadiga

Oh, klasskaline teema: ma kasutan asju ühtemoodi, miks te kõik teistmoodi kasutate icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Kas peaks 12 mini vahetama 13 mini vastu? Enam vist mini ei tule?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 10:20:36 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
raxz kirjutas:
Telefon ongi ainult hääletu reziimi peal. Miks peaks keegi üldse oma telefoni karjuma panema?


Oleneb milleks seda telefoni kasutatakse, kas eesmärgi päraselt või on see telefoni funktsioon ebavajalik.
kui apple kella pole ja telefon hääletu, siis passid telefoni laual päevad läbi, et kunas kõne tuleb?
Kui teised mind kätte ei saa, on see nende, mitte minu probleem. icon_biggrin.gif
Kui mul on vaja kedagi kätte saada, siis helistan.
Aga mu telefon ei ole labidas ja suudan seda märkamatult terve päeva pükste taskus kanda.
Ja kui telefon peakski laua peal vibreerima, siis seda on ka, olenevalt keskkonna müratasemest, suhteliselt hästi kuulda.
Kõige tüütumad on need telefonid, mis on jäetud laua peale ja kui keegi helistab, siis karjuvad seal paar minutit.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 10:41:33 vasta tsitaadiga

Amen
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 10:48:22 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
rocki kirjutas:
raxz kirjutas:
Telefon ongi ainult hääletu reziimi peal. Miks peaks keegi üldse oma telefoni karjuma panema?


Oleneb milleks seda telefoni kasutatakse, kas eesmärgi päraselt või on see telefoni funktsioon ebavajalik.
kui apple kella pole ja telefon hääletu, siis passid telefoni laual päevad läbi, et kunas kõne tuleb?
Kui teised mind kätte ei saa, on see nende, mitte minu probleem. icon_biggrin.gif
Kui mul on vaja kedagi kätte saada, siis helistan.
Aga mu telefon ei ole labidas ja suudan seda märkamatult terve päeva pükste taskus kanda.
Ja kui telefon peakski laua peal vibreerima, siis seda on ka, olenevalt keskkonna müratasemest, suhteliselt hästi kuulda.
Kõige tüütumad on need telefonid, mis on jäetud laua peale ja kui keegi helistab, siis karjuvad seal paar minutit.
sa õigustad mingeid lambiseid personaalseid asju nii põhjalikult, et hakkan juba kahtlema sinu enesekindluses
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 10:52:06 vasta tsitaadiga

Panin kella ka tirisema raxzi auks
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 22.02.2022 11:32:00 vasta tsitaadiga

Teine äärmus on need inimesed, kellel on mingi vali ja võigas viisijupp helinaks pandud ja siis kuskil ühistranspordis hakkab see üürgama, vaene kodanik rahmib ja rapsib, et seda elukat siis vaigistada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 11:42:39 vasta tsitaadiga

Mul Garmin. Sellega ei saa isegi rääkida #NIIPIINLIK
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 11:43:32 vasta tsitaadiga

Mul ka kontoris üks, kes topib igal võimalusel laua juurde tulles laadijasse ja siis läheb kohvi tooma vms. Helin on õues töötamise tõttu max valjudusega ja lugudeks on vaheldumisi (öö sm ja era sim) Metsatöll ja Ramstein. Ja teisel kolleegil on "Must ja Valge koer" mis lärmab juhtmevabal alusel pidevalt.

Omal mul on telfu hääletu ja Galaxy watch 4 suriseb käe peal ainult.


viimati muutis olafsand 22.02.2022 11:44:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 22.02.2022 11:43:44 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Teine äärmus on need inimesed, kellel on mingi vali ja võigas viisijupp helinaks pandud ja siis kuskil ühistranspordis hakkab see üürgama, vaene kodanik rahmib ja rapsib, et seda elukat siis vaigistada.

Umbes nii...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 22.02.2022 22:00:58 vasta tsitaadiga

Probleem SEB äpiga, ei ava, viskab kohe eest ära. On kellelgi veel selline teema? Peal viimane uuendus ja telo 13 pro.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 383, 384, 385 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.