|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
05.01.2022 11:06:16
|
|
|
Kui selline on cdred valmis mäng siis on saavutatud uus käkk tase. Keegi võtme tegelane/tegelased on nähtavasti ettevõttest lahkunud.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.01.2022 12:25:38
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Lisaks Witcher 3 mis samuti valmis ja vaja läbi teha. |
witcher 3 on pea 7 aastat valmis olnud. tegin preorderi ja launchi päeval hakkasin mängima. 2x läbi tehtud kui õigesti mäletan. ei olnud seal midagi katki ega poolikut. samuti cp2077 oli täiesti mängitav launchil ja ei mäleta küll, et midagi katki seal oleks olnud. sisu, keskkond ja gameplay ei tõmband üldse kuidagi käima ja jäi selle tõttu pooleli, aga need 10 tundi, mis mängus veetsin, oli täiesti normaalne funktsioneeriv mäng.
vähem vingumist ja rohkem mängimist. ymmv ja kõik, mis netis kirjutatakse, ei pruugi tõsi olla.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
05.01.2022 15:53:59
|
|
|
NATAS999, pool aastat hiljem oli piisavalt vigu täis. Keset missiooni kuskil kinni, restardid aitasid. Inimesed maa all, pead paistavad, autod täis napakad jne. Pole elus ühtegi mängu olnud kus nii räigelt buge
Aga noh story läks ka kohati igavaks, ühte sama asja aja, osad endingud täis napakad.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
05.01.2022 16:04:57
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Pole elus ühtegi mängu olnud kus nii räigelt buge |
mulle tuleb AC: Unity meelde.. samas huvitav küll kuidas osad leiavad vigu igaltpoolt, ise nägi neid harva
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.01.2022 18:54:47
|
|
|
konfi, driverite, softi ja kurat teab mis veel kombinatsioonid kõik igaühel isemoodi. ei saa mingi raua/driverite kombinatsiooniga läbi, mõni windowsi update, mis ei meeldi ja siis veel need ohmakad, kes omal windowsi ära käkerdavad.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.01.2022 19:38:47
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| konfi, driverite, softi ja kurat teab mis veel kombinatsioonid kõik igaühel isemoodi. ei saa mingi raua/driverite kombinatsiooniga läbi, mõni windowsi update, mis ei meeldi ja siis veel need ohmakad, kes omal windowsi ära käkerdavad. |
lõpuks mängivad piraversiooni, kus elementaarsed patchid puudu
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.01.2022 19:55:10
|
|
|
| libe kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| konfi, driverite, softi ja kurat teab mis veel kombinatsioonid kõik igaühel isemoodi. ei saa mingi raua/driverite kombinatsiooniga läbi, mõni windowsi update, mis ei meeldi ja siis veel need ohmakad, kes omal windowsi ära käkerdavad. |
lõpuks mängivad piraversiooni, kus elementaarsed patchid puudu |
ei imestaks üldse
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
05.01.2022 20:06:38
|
|
|
Oleks siis need patchid midagi parandanud ka.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.01.2022 21:07:17
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Oleks siis need patchid midagi parandanud ka.  |
sa oma perearstiga oled suhelnud, et sul liigne tundlikkus ebakorrapärasustele ja mingitele tühistele asjadele arvutimängudes
saad midagi ja mängud on jälle chill, cyberpunk on hea kirev ka, kindlasti aitab
alati saab ka otse pöörduda, et tere, virisen liialt, kas on rohtu
aga tegelikult, kui mängud ajavad virisema, siis leia uus hobi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
05.01.2022 21:29:32
|
|
|
Ostsin selle käkki preorderiga gog'ist. Uskusin firmat kes tegi sellised kullatükid nagu Witcher 1, 2 ja 3. Cyberbug on juba algses idees katki. Gameplay on poolik ja lõpetamata. Relvad on igavad, missioonid on kohati olematud. Võrreldes seniste tootjate mängudega on see mäng ikka päris masendav. Eile panin üle pika aja tööle ja möödus vaid 10 min kui juba bugi otsa sattusin.
Loodetavasti üritavad end mingi expansioniga lunastada. Kindel laks, et kui nad peaks midagi uut välja laskma siis enne peab "proovi versiooni" mängima kui midagi enam neilt osta julgeb.
Windoosat ei tasu küll süüdistada selles, et see mäng katki on. Nagu infost leitud ja teada siis see mäng ei saanud valmis. Üks osakond lubas maad ja ilmad kokku, need kesm ängu progresid ei jõudnud asja valmis ja arvatavasti ei teadnudki seda mida kõike kokku lubatud oli. Seda on näha mängus pidevalt. Patchid on natuke parandanud võrreldes selle algse komöödiaga, mis välja lasti aga ega nad ei suuda seda mängu ümber kirjutada. Lihtsam on 0'ist alustada.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
viimati muutis angel 05.01.2022 21:30:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
05.01.2022 21:29:59
|
|
|
ma ei tea kas witcher 1 ja 2 just kullatüki nime kannavad
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
05.01.2022 21:39:27
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
ma ei tea kas witcher 1 ja 2 just kullatüki nime kannavad  |
Kellele ema, kellele tütar. W 1 ja 2 olid ka minu arust superhead
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.01.2022 21:47:05
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
ma ei tea kas witcher 1 ja 2 just kullatüki nime kannavad  |
Kellele ema, kellele tütar. W 1 ja 2 olid ka minu arust superhead |
head olid nad justkui kõik, kas nad olid bugide vabad day 1
mis oli reaktsioon
muidugi aastaid tagasi ei vingutud tühiste asjade peale, sest iga vägevam asi oli lihtsalt nii vägev, et nahui sa vingud
nüüd on need osad omaaegsed gamerid muutunud helliklasteks, et enam ei ole selliseid immersive ja vägevaid game, mis omal ajal olid - samas nad ei ole oma noorusest väljagi kasvanud
uued fortnite tatikaid ei huvita sellised jamad, nad lihtsalt teevad nalja ja kasutavad ära - ainult mingid old fart gamerid irisevad siin käsi rusikas taskus
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
05.01.2022 23:05:54
|
|
|
hea et plokitud, sellist mitte konstruktiivset jura ajad, et lausa jube
Ise mängin juba jälle erinevate platvormide peal vanemaid mänge, kohati on palju arenenumad kui nii mõni uus käkk.
Witcher 3 esimene päev oli mäng palju paremas seisus kui Cyberbug eales on olnud. Mängu "tuum" oli korras ja missioonid sisukamad kui enamik mängudes tehtud. Bugid ei olnud mängu keskmes ja kui mõnda vahest nägid oli see lihtsalt väike ebamugavus, mis ei rikkunud väga mängu sisu/elamust. CDRed lootis, et ei muutu selliseks käkerdiseks nagu mõned suured tuntud firmad, seda minuteada lausa lubati. Aga näedsa, Cyberbug tõestas vastupidist
Ehk õpivad oma vigadest. Eelnevate mängude puhul ei olnud ka sedasorti halba tagasisidet. Ei vabandatud avalikult ning bugide kohta tehti rohkem nalja kuna mäng iseenesest töötas ja pätsidega oli areng.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
05.01.2022 23:23:38
|
|
|
| libe kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| konfi, driverite, softi ja kurat teab mis veel kombinatsioonid kõik igaühel isemoodi. ei saa mingi raua/driverite kombinatsiooniga läbi, mõni windowsi update, mis ei meeldi ja siis veel need ohmakad, kes omal windowsi ära käkerdavad. |
lõpuks mängivad piraversiooni, kus elementaarsed patchid puudu |
Suure tõenäosusega see nii ongi. Ise tõmbasin ka alguses demo (oli buge ja jama täis), mõni kuu hiljem ostsin gog õige asja ja alles eile proovisin. Kuna mu videokaardi peal 4k ray tracing normaalselt välja ei jookse, siis jätan tulevikku. Ei ütleks küll, et asi hull on. Igav võibolla tõesti alguses.
Siin foorumis kusjuures ongi nii, et tuleb mäng välja ja on teemas täielik vaikus. Nagu mäng pira kanalitel lekib on teadjamad poisid kohe platsis targutama ja halvustama\kiitma. Ja see juba mitme mänguga kohe kui hacked.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
05.01.2022 23:31:51
|
|
|
"ostsin aasta hiljem soodukaga 15€" loe: "leidsin piraadilahest kräkitud variandi, mis käivitus"
windowsid ka raudselt piraadilahe originaalid, samal ajal koini mainimine käib, süsteem "käe järgi ära tuunitud" ja "luure kinni keeratud koos windows pahavara updatedega"
tehke masinad korda, võtke windows ja mäng legit kohast ja ärge susserdage asjadega, millest teil aimu pole. toimib kõik väga hästi.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
05.01.2022 23:34:26
|
|
|
| Mis see legit koht on? Uus arvuti kohe esimene install gog+cyberpunk on siis trash?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
05.01.2022 23:40:46
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Mis see legit koht on? Uus arvuti kohe esimene install gog+cyberpunk on siis trash? |
Miks peaks gogi ostma selle mängu? Veel üks konto juurde, nagu neid vähe veel oleks
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
05.01.2022 23:50:13
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Oleks siis need patchid midagi parandanud ka.  |
vist oli see ka kõige suurem patch aga noh, paari asja nagu ikka on parandatud
https://www.cyberpunk.net/en/news/39092/patch-1-3-list-of-changes
| angel kirjutas: |
Eile panin üle pika aja tööle ja möödus vaid 10 min kui juba bugi otsa sattusin. |
uudishimust, mis bugi otsa sa jooksid?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
05.01.2022 23:57:11
|
|
|
londiste, selle peale sain olin juba mängu lõpetamas. Viimased missioonid, vb siis tõesti tegi paremaks.
Mis sellel gogil häda? Oli soodukaga odavam kui mujal. Steam + gog, teisi asju ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.01.2022 23:59:07
|
|
|
| angel kirjutas: |
hea et plokitud, sellist mitte konstruktiivset jura ajad, et lausa jube
Ise mängin juba jälle erinevate platvormide peal vanemaid mänge, kohati on palju arenenumad kui nii mõni uus käkk.
Witcher 3 esimene päev oli mäng palju paremas seisus kui Cyberbug eales on olnud. Mängu "tuum" oli korras ja missioonid sisukamad kui enamik mängudes tehtud. Bugid ei olnud mängu keskmes ja kui mõnda vahest nägid oli see lihtsalt väike ebamugavus, mis ei rikkunud väga mängu sisu/elamust. CDRed lootis, et ei muutu selliseks käkerdiseks nagu mõned suured tuntud firmad, seda minuteada lausa lubati. Aga näedsa, Cyberbug tõestas vastupidist
Ehk õpivad oma vigadest. Eelnevate mängude puhul ei olnud ka sedasorti halba tagasisidet. Ei vabandatud avalikult ning bugide kohta tehti rohkem nalja kuna mäng iseenesest töötas ja pätsidega oli areng. |
see on su wishful thinking
et cdpr lootis ja muud jutud, puhas su enda väljamõeldud uskumused
tegu siiski äriettevõttega, mitte mingi samariitluse ja altruismiga tegelevate toladega
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.01.2022 00:35:00
|
|
|
hkurujo88r, amd või intel? nvidia või amd? läpa või pc? mis windows? windowsis midagi käkerdatud? driverid korras ja ilma käkerdamata? biosis kõik default ilma käkerdamata?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.01.2022 01:37:24
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Mis see legit koht on? Uus arvuti kohe esimene install gog+cyberpunk on siis trash? |
Miks peaks gogi ostma selle mängu? Veel üks konto juurde, nagu neid vähe veel oleks |
Ostetud mäng on sinu oma. Saad installeri alla laadida ja offline mängida. Teistes pmst rendid. Kui publisher otsutab ära võtta, siis oled ilma.
Lisaks on GOG DRM vaba ja kogu makstud raha läheb CDPR rahakotti. Mujal võtab platvormi haldaja oma vaheltkasu veel.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.01.2022 07:48:09
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Muhekas kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Mis see legit koht on? Uus arvuti kohe esimene install gog+cyberpunk on siis trash? |
Miks peaks gogi ostma selle mängu? Veel üks konto juurde, nagu neid vähe veel oleks |
Ostetud mäng on sinu oma. Saad installeri alla laadida ja offline mängida. Teistes pmst rendid. Kui publisher otsutab ära võtta, siis oled ilma.
Lisaks on GOG DRM vaba ja kogu makstud raha läheb CDPR rahakotti. Mujal võtab platvormi haldaja oma vaheltkasu veel. |
Aitäh selgitamast. Siis peab hakkama gogi asju ostma kui teistega voib kaasneda selline jama.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.01.2022 09:25:40
|
|
|
| angel kirjutas: |
hea et plokitud, sellist mitte konstruktiivset jura ajad, et lausa jube
Ise mängin juba jälle erinevate platvormide peal vanemaid mänge, kohati on palju arenenumad kui nii mõni uus käkk.
|
Ära näe vaeva, libe kaitseb talle meeldivaid mänge surmani, isegi kui need teada-tuntud jamad või katki on.
Sulle soovitaks mängu uuesti alustada. Ma ei tea, kuidas CPR seda tegi aga nullist alustades on oluliselt väiksem tõenäosus patchitud mänguga puukide otsa sattuda. Poolik mäng loobib vigu edasi (vähem aga ikkagi).
Ma ei viitsi oma 15h kulutatud tundi uuesti teha, arvestades kui mõttetud esimesed tunnid kõkide lubaduste taustal on. Äkki peale päris lisapaki väljastamist võtan uuesti päriselt ette.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
06.01.2022 10:14:42
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Ma ei tea, kuidas CPR seda tegi aga nullist alustades on oluliselt väiksem tõenäosus patchitud mänguga puukide otsa sattuda. Poolik mäng loobib vigu edasi (vähem aga ikkagi). |
see ei kõla kuidagi loogiliselt. oleneb muidugi ka sellest, mida sa vigade loopimise all silmas pead. tehnilised hädada nii ei tööta, mingid questide või muude trackitavate asjade bugid on keerulisemad, sest igasugused juba kirja saanud olekumuutujad võivad juba nähtud bugide tõttu veidrad olla.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.01.2022 10:40:51
|
|
|
Arvestades nende seivisüsteemi on see vägagi loogiline. Nad pidid ju seda patchima kuna liiga palju "asju" seivis tähendas seda, et see läks katki.
Eriti veel rpg mängus kus tuleb salvestada hulk infot seivi. Nt Skyrimi mängides tihti näinud seda kus kaua kasutuses olnud seiv muutub bugiseks ja hakkavad igasugu veidrused toimuma. Samas tehes kõrvale nö puhtalt lehelt alustatud seivi on kõik jälle ok.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
06.01.2022 10:57:39
|
|
|
liiga palju "asju" on teistsugune probleem. see ei tohiks muud savega seonduvat mõjutada.
see patchiti välja üsna kiirelt ja selle otsa jooksmiseks pidi ikka päris kõvasti vaeva nägema - õigemini enamik, kes selle otsa jooksid olid tegelenud crafting glitchidega
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
06.01.2022 11:29:34
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| hkurujo88r, amd või intel? nvidia või amd? läpa või pc? mis windows? windowsis midagi käkerdatud? driverid korras ja ilma käkerdamata? biosis kõik default ilma käkerdamata? |
Intel, nvidia, läpa, windows 10, pakendist arvuti lahti ja esimese asjana gog + cyberpunk läks peale. Cyberpunki pärast saigi uus arvut ostetud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.01.2022 12:31:53
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| hkurujo88r, amd või intel? nvidia või amd? läpa või pc? mis windows? windowsis midagi käkerdatud? driverid korras ja ilma käkerdamata? biosis kõik default ilma käkerdamata? |
Intel, nvidia, läpa, windows 10, pakendist arvuti lahti ja esimese asjana gog + cyberpunk läks peale. Cyberpunki pärast saigi uus arvut ostetud. |
väga veider :/ mitmendal mängutunnil bugid tulid? mu masin profiilis ja sellega esimesed 10 tundi buge ei kohand. kaugemale pole teind, mäng ise igav ja tulid omal toimetused vahele.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
06.01.2022 13:05:53
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| hkurujo88r, amd või intel? nvidia või amd? läpa või pc? mis windows? windowsis midagi käkerdatud? driverid korras ja ilma käkerdamata? biosis kõik default ilma käkerdamata? |
Intel, nvidia, läpa, windows 10, pakendist arvuti lahti ja esimese asjana gog + cyberpunk läks peale. Cyberpunki pärast saigi uus arvut ostetud. |
väga veider :/ mitmendal mängutunnil bugid tulid? mu masin profiilis ja sellega esimesed 10 tundi buge ei kohand. kaugemale pole teind, mäng ise igav ja tulid omal toimetused vahele. |
Kohe alguses hakkasid jamad pihta, osasi asju ei saanud maast üles korjata ja esimene asi mis kettasse ajas oli kinni jäämine, ei saanud kuskile liikuda, jalad maa sees kinni.
Ega enam hästi ei mäleta kõike buge, varsti juba pool aastat möödas.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
06.01.2022 14:17:48
|
|
|
tundub et ükski siinsetest muttatampijatest pole seda üldse lähiajal algusest lõpuni läbi teinudki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.01.2022 14:38:09
|
|
|
Selleks ei pea tervet mängu läbi tegema, et aru saada kui midagi katki on või ei meeldi.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
06.01.2022 14:42:42
|
|
|
seega jääb vaid meeldimise taha, sest mäng ei ole katki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.01.2022 15:15:53
|
|
|
Mida sa süstid? See, et sul kõik toimis ja mäng meeldis, ei tähenda, et minul mäng korras oleks.
Mulle ei meeldi enesepiinamine ja pidev restartimine või flatlinemine mingite puudulike collision-modelite tõttu.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
06.01.2022 15:23:25
|
|
|
viga on vaid mõndades arvutites .. proovi slow HDD mode peale panna, äkki aitab. mul endal ka see koguaeg sees igaks juhuks kuigi SSD peal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.01.2022 16:05:40
|
|
|
hkurujo88r, mnjah, täiesti erinev kogemus. huvitav, kas need bugid kuidagi tegelase kustomiseerimisega seotud äkki? tegelase mudel kõigil erinev ma eeldan, äkki võib seal konks olla? eriti just kinni jäämised ja asjade mitte kättesaamine. endal selliseid probleeme absoluutselt ei olnud. tegelane oli mul küllalt kõhna ja lühike.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
06.01.2022 16:24:01
|
|
|
mul on täiesti customized tegelane, pikk ka. mängul endal üsna customized seaded, enamus eyecandyt peal. mängisin nii i5 kui r5 prosega, videokaardiks erinevad geforced.
kinni olen paar korda jäänud aga üsna konkreetselt mingite oma ronimiste tõttu, ei ole vaja mõne animationiga liigutusega madalatesse vahedesse pugeda
asjade mitte kättesaamine on paljuski leveldesignis asjade paigutamise küsimus, patch notedest on konkreetselt selle pärast asjade ringipaigutamisi korduvalt läbi käinud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
06.01.2022 17:33:13
|
|
|
| Eks ta vist siis joppamise värk oli, kellel toimis kellel mitte. Story lõppudega muidu jäite rahule?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
06.01.2022 19:29:45
|
|
|
tahtsin kosmose ära näha, aga valisin selleks vale tee ja tegin hanakoga diili ning saadeti orbiidile arasaka laborisse, see oli küll kõige masendavam lõpp kolmest siiamaani proovitust järgmise lõpu valib Path of Glory
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
10.01.2022 13:39:47
|
|
|
Full gameplay rebalance (nexus mod) motiveerib uuesti läbi mängima. Ilmselt story jääb sama laisaks, aga ehk on passived mõistlikumaks tehtud ja combat nauditavam.
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_Knight_
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2003
|
11.01.2022 03:31:23
|
|
|
Mr Bean in Cyberpunk 2077
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
11.01.2022 17:10:43
|
|
|
päris hea
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
17.02.2022 07:17:58
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Hakkab juba looma
Kui nüüd lisataks ka NewGame+ ja parandataks politsei käitumist siis oleks hea.
Aga balansimuutused kus saab rohkem raha ja oma korteris saab mingil määral välimust muuta on teretulnud.
Vähemalt pole mängu hüljatud. Vahepeal oli vaikus pikka aega. |
Aga kui mängu loojale sinu info edastada, oletame. Kas nad siis uue patchi puhul ei arvesta seda kui teised ka saadaksid?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|