Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 11:06:16 vasta tsitaadiga

Kui selline on cdred valmis mäng siis on saavutatud uus käkk tase. Keegi võtme tegelane/tegelased on nähtavasti ettevõttest lahkunud.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.01.2022 12:25:38 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Lisaks Witcher 3 mis samuti valmis ja vaja läbi teha.


witcher 3 on pea 7 aastat valmis olnud. tegin preorderi ja launchi päeval hakkasin mängima. 2x läbi tehtud kui õigesti mäletan. ei olnud seal midagi katki ega poolikut. samuti cp2077 oli täiesti mängitav launchil ja ei mäleta küll, et midagi katki seal oleks olnud. sisu, keskkond ja gameplay ei tõmband üldse kuidagi käima ja jäi selle tõttu pooleli, aga need 10 tundi, mis mängus veetsin, oli täiesti normaalne funktsioneeriv mäng.

vähem vingumist ja rohkem mängimist. ymmv ja kõik, mis netis kirjutatakse, ei pruugi tõsi olla.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 15:53:59 vasta tsitaadiga

NATAS999, pool aastat hiljem oli piisavalt vigu täis. Keset missiooni kuskil kinni, restardid aitasid. Inimesed maa all, pead paistavad, autod täis napakad jne. Pole elus ühtegi mängu olnud kus nii räigelt buge icon_lol.gif
Aga noh story läks ka kohati igavaks, ühte sama asja aja, osad endingud täis napakad.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 05.01.2022 16:04:57 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Pole elus ühtegi mängu olnud kus nii räigelt buge icon_lol.gif

mulle tuleb AC: Unity meelde.. icon_biggrin.gif samas huvitav küll kuidas osad leiavad vigu igaltpoolt, ise nägi neid harva
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.01.2022 18:54:47 vasta tsitaadiga

konfi, driverite, softi ja kurat teab mis veel kombinatsioonid kõik igaühel isemoodi. ei saa mingi raua/driverite kombinatsiooniga läbi, mõni windowsi update, mis ei meeldi ja siis veel need ohmakad, kes omal windowsi ära käkerdavad.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2022 19:38:47 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
konfi, driverite, softi ja kurat teab mis veel kombinatsioonid kõik igaühel isemoodi. ei saa mingi raua/driverite kombinatsiooniga läbi, mõni windowsi update, mis ei meeldi ja siis veel need ohmakad, kes omal windowsi ära käkerdavad.
lõpuks mängivad piraversiooni, kus elementaarsed patchid puudu
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.01.2022 19:55:10 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
konfi, driverite, softi ja kurat teab mis veel kombinatsioonid kõik igaühel isemoodi. ei saa mingi raua/driverite kombinatsiooniga läbi, mõni windowsi update, mis ei meeldi ja siis veel need ohmakad, kes omal windowsi ära käkerdavad.
lõpuks mängivad piraversiooni, kus elementaarsed patchid puudu
ei imestaks üldse
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 20:06:38 vasta tsitaadiga

Oleks siis need patchid midagi parandanud ka. icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2022 21:07:17 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Oleks siis need patchid midagi parandanud ka. icon_lol.gif
sa oma perearstiga oled suhelnud, et sul liigne tundlikkus ebakorrapärasustele ja mingitele tühistele asjadele arvutimängudes
saad midagi ja mängud on jälle chill, cyberpunk on hea kirev ka, kindlasti aitab

alati saab ka otse pöörduda, et tere, virisen liialt, kas on rohtu thumbs_up.gif

aga tegelikult, kui mängud ajavad virisema, siis leia uus hobi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 21:29:32 vasta tsitaadiga

Ostsin selle käkki preorderiga gog'ist. Uskusin firmat kes tegi sellised kullatükid nagu Witcher 1, 2 ja 3. Cyberbug on juba algses idees katki. Gameplay on poolik ja lõpetamata. Relvad on igavad, missioonid on kohati olematud. Võrreldes seniste tootjate mängudega on see mäng ikka päris masendav. Eile panin üle pika aja tööle ja möödus vaid 10 min kui juba bugi otsa sattusin. icon_lol.gif
Loodetavasti üritavad end mingi expansioniga lunastada. Kindel laks, et kui nad peaks midagi uut välja laskma siis enne peab "proovi versiooni" mängima kui midagi enam neilt osta julgeb.

Windoosat ei tasu küll süüdistada selles, et see mäng katki on. Nagu infost leitud ja teada siis see mäng ei saanud valmis. Üks osakond lubas maad ja ilmad kokku, need kesm ängu progresid ei jõudnud asja valmis ja arvatavasti ei teadnudki seda mida kõike kokku lubatud oli. Seda on näha mängus pidevalt. Patchid on natuke parandanud võrreldes selle algse komöödiaga, mis välja lasti aga ega nad ei suuda seda mängu ümber kirjutada. Lihtsam on 0'ist alustada.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 05.01.2022 21:30:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 21:29:59 vasta tsitaadiga

ma ei tea kas witcher 1 ja 2 just kullatüki nime kannavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2022 21:38:33 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Ostsin selle käkki preorderiga gog'ist. Uskusin firmat kes tegi sellised kullatükid nagu Witcher 1, 2 ja 3. Cyberbug on juba algses idees katki. Gameplay on poolik ja lõpetamata. Relvad on igavad, missioonid on kohati olematud. Võrreldes seniste tootjate mängudega on see mäng ikka päris masendav. Eile panin üle pika aja tööle ja möödus vaid 10 min kui juba bugi otsa sattusin. icon_lol.gif
Loodetavasti üritavad end mingi expansioniga lunastada. Kindel laks, et kui nad peaks midagi uut välja laskma siis enne peab "proovi versiooni" mängima kui midagi enam neilt osta julgeb.

Windoosat ei tasu küll süüdistada selles, et see mäng katki on. Nagu infost leitud ja teada siis see mäng ei saanud valmis. Üks osakond lubas maad ja ilmad kokku, need kesm ängu progresid ei jõudnud asja valmis ja arvatavasti ei teadnudki seda mida kõike kokku lubatud oli. Seda on näha mängus pidevalt. Patchid on natuke parandanud võrreldes selle algse komöödiaga, mis välja lasti aga ega nad ei suuda seda mängu ümber kirjutada. Lihtsam on 0'ist alustada.


witcher 3 oli algul rahva arvates nii katki, et isegi liikumine oli katki, kuna see ei olnud sarnande witcher 2'le
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠


viimati muutis libe 05.01.2022 21:42:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 21:39:27 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
ma ei tea kas witcher 1 ja 2 just kullatüki nime kannavad icon_biggrin.gif


Kellele ema, kellele tütar. W 1 ja 2 olid ka minu arust superhead
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2022 21:47:05 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
ma ei tea kas witcher 1 ja 2 just kullatüki nime kannavad icon_biggrin.gif


Kellele ema, kellele tütar. W 1 ja 2 olid ka minu arust superhead
head olid nad justkui kõik, kas nad olid bugide vabad day 1
mis oli reaktsioon

muidugi aastaid tagasi ei vingutud tühiste asjade peale, sest iga vägevam asi oli lihtsalt nii vägev, et nahui sa vingud

nüüd on need osad omaaegsed gamerid muutunud helliklasteks, et enam ei ole selliseid immersive ja vägevaid game, mis omal ajal olid - samas nad ei ole oma noorusest väljagi kasvanud
uued fortnite tatikaid ei huvita sellised jamad, nad lihtsalt teevad nalja ja kasutavad ära - ainult mingid old fart gamerid irisevad siin käsi rusikas taskus

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 23:05:54 vasta tsitaadiga

hea et plokitud, sellist mitte konstruktiivset jura ajad, et lausa jube thumbs_up.gif

Ise mängin juba jälle erinevate platvormide peal vanemaid mänge, kohati on palju arenenumad kui nii mõni uus käkk.

Witcher 3 esimene päev oli mäng palju paremas seisus kui Cyberbug eales on olnud. Mängu "tuum" oli korras ja missioonid sisukamad kui enamik mängudes tehtud. Bugid ei olnud mängu keskmes ja kui mõnda vahest nägid oli see lihtsalt väike ebamugavus, mis ei rikkunud väga mängu sisu/elamust. CDRed lootis, et ei muutu selliseks käkerdiseks nagu mõned suured tuntud firmad, seda minuteada lausa lubati. Aga näedsa, Cyberbug tõestas vastupidist icon_rolleyes.gif

Ehk õpivad oma vigadest. Eelnevate mängude puhul ei olnud ka sedasorti halba tagasisidet. Ei vabandatud avalikult ning bugide kohta tehti rohkem nalja kuna mäng iseenesest töötas ja pätsidega oli areng.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 23:23:38 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
konfi, driverite, softi ja kurat teab mis veel kombinatsioonid kõik igaühel isemoodi. ei saa mingi raua/driverite kombinatsiooniga läbi, mõni windowsi update, mis ei meeldi ja siis veel need ohmakad, kes omal windowsi ära käkerdavad.
lõpuks mängivad piraversiooni, kus elementaarsed patchid puudu


Suure tõenäosusega see nii ongi. Ise tõmbasin ka alguses demo (oli buge ja jama täis), mõni kuu hiljem ostsin gog õige asja ja alles eile proovisin. Kuna mu videokaardi peal 4k ray tracing normaalselt välja ei jookse, siis jätan tulevikku. Ei ütleks küll, et asi hull on. Igav võibolla tõesti alguses.

Siin foorumis kusjuures ongi nii, et tuleb mäng välja ja on teemas täielik vaikus. Nagu mäng pira kanalitel lekib on teadjamad poisid kohe platsis targutama ja halvustama\kiitma. Ja see juba mitme mänguga kohe kui hacked.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.01.2022 23:31:51 vasta tsitaadiga

"ostsin aasta hiljem soodukaga 15€" loe: "leidsin piraadilahest kräkitud variandi, mis käivitus"

windowsid ka raudselt piraadilahe originaalid, samal ajal koini mainimine käib, süsteem "käe järgi ära tuunitud" ja "luure kinni keeratud koos windows pahavara updatedega"

tehke masinad korda, võtke windows ja mäng legit kohast ja ärge susserdage asjadega, millest teil aimu pole. toimib kõik väga hästi.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 23:34:26 vasta tsitaadiga

Mis see legit koht on? Uus arvuti kohe esimene install gog+cyberpunk on siis trash?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 23:40:46 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Mis see legit koht on? Uus arvuti kohe esimene install gog+cyberpunk on siis trash?


Miks peaks gogi ostma selle mängu? Veel üks konto juurde, nagu neid vähe veel oleks
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 23:50:13 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Oleks siis need patchid midagi parandanud ka. icon_lol.gif
vist oli see ka kõige suurem patch aga noh, paari asja nagu ikka on parandatud
https://www.cyberpunk.net/en/news/39092/patch-1-3-list-of-changes
angel kirjutas:
Eile panin üle pika aja tööle ja möödus vaid 10 min kui juba bugi otsa sattusin. icon_lol.gif
uudishimust, mis bugi otsa sa jooksid?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 23:57:11 vasta tsitaadiga

londiste, selle peale sain olin juba mängu lõpetamas. Viimased missioonid, vb siis tõesti tegi paremaks.
Mis sellel gogil häda? Oli soodukaga odavam kui mujal. Steam + gog, teisi asju ei kasuta.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2022 23:59:07 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
hea et plokitud, sellist mitte konstruktiivset jura ajad, et lausa jube thumbs_up.gif

Ise mängin juba jälle erinevate platvormide peal vanemaid mänge, kohati on palju arenenumad kui nii mõni uus käkk.

Witcher 3 esimene päev oli mäng palju paremas seisus kui Cyberbug eales on olnud. Mängu "tuum" oli korras ja missioonid sisukamad kui enamik mängudes tehtud. Bugid ei olnud mängu keskmes ja kui mõnda vahest nägid oli see lihtsalt väike ebamugavus, mis ei rikkunud väga mängu sisu/elamust. CDRed lootis, et ei muutu selliseks käkerdiseks nagu mõned suured tuntud firmad, seda minuteada lausa lubati. Aga näedsa, Cyberbug tõestas vastupidist icon_rolleyes.gif

Ehk õpivad oma vigadest. Eelnevate mängude puhul ei olnud ka sedasorti halba tagasisidet. Ei vabandatud avalikult ning bugide kohta tehti rohkem nalja kuna mäng iseenesest töötas ja pätsidega oli areng.
see on su wishful thinking
et cdpr lootis ja muud jutud, puhas su enda väljamõeldud uskumused
tegu siiski äriettevõttega, mitte mingi samariitluse ja altruismiga tegelevate toladega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.01.2022 00:35:00 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, amd või intel? nvidia või amd? läpa või pc? mis windows? windowsis midagi käkerdatud? driverid korras ja ilma käkerdamata? biosis kõik default ilma käkerdamata?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 01:37:24 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Mis see legit koht on? Uus arvuti kohe esimene install gog+cyberpunk on siis trash?


Miks peaks gogi ostma selle mängu? Veel üks konto juurde, nagu neid vähe veel oleks

Ostetud mäng on sinu oma. Saad installeri alla laadida ja offline mängida. Teistes pmst rendid. Kui publisher otsutab ära võtta, siis oled ilma.
Lisaks on GOG DRM vaba ja kogu makstud raha läheb CDPR rahakotti. Mujal võtab platvormi haldaja oma vaheltkasu veel.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 07:48:09 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Muhekas kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Mis see legit koht on? Uus arvuti kohe esimene install gog+cyberpunk on siis trash?


Miks peaks gogi ostma selle mängu? Veel üks konto juurde, nagu neid vähe veel oleks

Ostetud mäng on sinu oma. Saad installeri alla laadida ja offline mängida. Teistes pmst rendid. Kui publisher otsutab ära võtta, siis oled ilma.
Lisaks on GOG DRM vaba ja kogu makstud raha läheb CDPR rahakotti. Mujal võtab platvormi haldaja oma vaheltkasu veel.


Aitäh selgitamast. Siis peab hakkama gogi asju ostma kui teistega voib kaasneda selline jama.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.01.2022 09:25:40 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
hea et plokitud, sellist mitte konstruktiivset jura ajad, et lausa jube thumbs_up.gif

Ise mängin juba jälle erinevate platvormide peal vanemaid mänge, kohati on palju arenenumad kui nii mõni uus käkk.



Ära näe vaeva, libe kaitseb talle meeldivaid mänge surmani, isegi kui need teada-tuntud jamad või katki on.

Sulle soovitaks mängu uuesti alustada. Ma ei tea, kuidas CPR seda tegi aga nullist alustades on oluliselt väiksem tõenäosus patchitud mänguga puukide otsa sattuda. Poolik mäng loobib vigu edasi (vähem aga ikkagi).
Ma ei viitsi oma 15h kulutatud tundi uuesti teha, arvestades kui mõttetud esimesed tunnid kõkide lubaduste taustal on. Äkki peale päris lisapaki väljastamist võtan uuesti päriselt ette.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 10:14:42 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ma ei tea, kuidas CPR seda tegi aga nullist alustades on oluliselt väiksem tõenäosus patchitud mänguga puukide otsa sattuda. Poolik mäng loobib vigu edasi (vähem aga ikkagi).
see ei kõla kuidagi loogiliselt. oleneb muidugi ka sellest, mida sa vigade loopimise all silmas pead. tehnilised hädada nii ei tööta, mingid questide või muude trackitavate asjade bugid on keerulisemad, sest igasugused juba kirja saanud olekumuutujad võivad juba nähtud bugide tõttu veidrad olla.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 10:40:51 vasta tsitaadiga

Arvestades nende seivisüsteemi on see vägagi loogiline. Nad pidid ju seda patchima kuna liiga palju "asju" seivis tähendas seda, et see läks katki.
Eriti veel rpg mängus kus tuleb salvestada hulk infot seivi. Nt Skyrimi mängides tihti näinud seda kus kaua kasutuses olnud seiv muutub bugiseks ja hakkavad igasugu veidrused toimuma. Samas tehes kõrvale nö puhtalt lehelt alustatud seivi on kõik jälle ok.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 10:57:39 vasta tsitaadiga

liiga palju "asju" on teistsugune probleem. see ei tohiks muud savega seonduvat mõjutada.
see patchiti välja üsna kiirelt ja selle otsa jooksmiseks pidi ikka päris kõvasti vaeva nägema - õigemini enamik, kes selle otsa jooksid olid tegelenud crafting glitchidega icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 11:29:34 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
hkurujo88r, amd või intel? nvidia või amd? läpa või pc? mis windows? windowsis midagi käkerdatud? driverid korras ja ilma käkerdamata? biosis kõik default ilma käkerdamata?


Intel, nvidia, läpa, windows 10, pakendist arvuti lahti ja esimese asjana gog + cyberpunk läks peale. Cyberpunki pärast saigi uus arvut ostetud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.01.2022 12:31:53 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
hkurujo88r, amd või intel? nvidia või amd? läpa või pc? mis windows? windowsis midagi käkerdatud? driverid korras ja ilma käkerdamata? biosis kõik default ilma käkerdamata?


Intel, nvidia, läpa, windows 10, pakendist arvuti lahti ja esimese asjana gog + cyberpunk läks peale. Cyberpunki pärast saigi uus arvut ostetud.
väga veider :/ mitmendal mängutunnil bugid tulid? mu masin profiilis ja sellega esimesed 10 tundi buge ei kohand. kaugemale pole teind, mäng ise igav ja tulid omal toimetused vahele.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 13:05:53 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
hkurujo88r, amd või intel? nvidia või amd? läpa või pc? mis windows? windowsis midagi käkerdatud? driverid korras ja ilma käkerdamata? biosis kõik default ilma käkerdamata?


Intel, nvidia, läpa, windows 10, pakendist arvuti lahti ja esimese asjana gog + cyberpunk läks peale. Cyberpunki pärast saigi uus arvut ostetud.
väga veider :/ mitmendal mängutunnil bugid tulid? mu masin profiilis ja sellega esimesed 10 tundi buge ei kohand. kaugemale pole teind, mäng ise igav ja tulid omal toimetused vahele.

Kohe alguses hakkasid jamad pihta, osasi asju ei saanud maast üles korjata ja esimene asi mis kettasse ajas oli kinni jäämine, ei saanud kuskile liikuda, jalad maa sees kinni.
Ega enam hästi ei mäleta kõike buge, varsti juba pool aastat möödas.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 06.01.2022 14:17:48 vasta tsitaadiga

tundub et ükski siinsetest muttatampijatest pole seda üldse lähiajal algusest lõpuni läbi teinudki icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.01.2022 14:38:09 vasta tsitaadiga

Selleks ei pea tervet mängu läbi tegema, et aru saada kui midagi katki on või ei meeldi.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 06.01.2022 14:42:42 vasta tsitaadiga

seega jääb vaid meeldimise taha, sest mäng ei ole katki icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.01.2022 15:15:53 vasta tsitaadiga

Mida sa süstid? See, et sul kõik toimis ja mäng meeldis, ei tähenda, et minul mäng korras oleks.
Mulle ei meeldi enesepiinamine ja pidev restartimine või flatlinemine mingite puudulike collision-modelite tõttu.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 06.01.2022 15:23:25 vasta tsitaadiga

viga on vaid mõndades arvutites .. icon_biggrin.gif proovi slow HDD mode peale panna, äkki aitab. mul endal ka see koguaeg sees igaks juhuks kuigi SSD peal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.01.2022 16:05:40 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, mnjah, täiesti erinev kogemus. huvitav, kas need bugid kuidagi tegelase kustomiseerimisega seotud äkki? tegelase mudel kõigil erinev ma eeldan, äkki võib seal konks olla? eriti just kinni jäämised ja asjade mitte kättesaamine. endal selliseid probleeme absoluutselt ei olnud. tegelane oli mul küllalt kõhna ja lühike.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 16:24:01 vasta tsitaadiga

mul on täiesti customized tegelane, pikk ka. mängul endal üsna customized seaded, enamus eyecandyt peal. mängisin nii i5 kui r5 prosega, videokaardiks erinevad geforced.
kinni olen paar korda jäänud aga üsna konkreetselt mingite oma ronimiste tõttu, ei ole vaja mõne animationiga liigutusega madalatesse vahedesse pugeda icon_razz.gif
asjade mitte kättesaamine on paljuski leveldesignis asjade paigutamise küsimus, patch notedest on konkreetselt selle pärast asjade ringipaigutamisi korduvalt läbi käinud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 17:33:13 vasta tsitaadiga

Eks ta vist siis joppamise värk oli, kellel toimis kellel mitte. Story lõppudega muidu jäite rahule?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 06.01.2022 19:29:45 vasta tsitaadiga

tahtsin kosmose ära näha, aga valisin selleks vale tee ja tegin hanakoga diili ning saadeti orbiidile arasaka laborisse, see oli küll kõige masendavam lõpp kolmest siiamaani proovitust icon_biggrin.gif järgmise lõpu valib Path of Glory
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 13:39:47 vasta tsitaadiga

Full gameplay rebalance (nexus mod) motiveerib uuesti läbi mängima. Ilmselt story jääb sama laisaks, aga ehk on passived mõistlikumaks tehtud ja combat nauditavam.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 03:31:23 vasta tsitaadiga

Mr Bean in Cyberpunk 2077
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 11.01.2022 17:10:43 vasta tsitaadiga

päris hea thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2022 11:12:16 vasta tsitaadiga

Natuke mänginud nüüd. Lvl 20, main relv Katana see kord (väga fun, btw icon_biggrin.gif ). Modid kõik leitavad nexusest
Spoiler Spoiler Spoiler

Mäng jookseb oluliselt paremini kui mäletan. T-poosetamist pole seni olnud. Visual glitche on siin-seal silma jäänud. Pole kordagi crashinud. AMD kaartide kasutajatel soovitan Lossless Scaling hankida (Steamist). 1080p pealt 1440p-le scalides saab mid-to-high settingutega ka kõige sündmusterohkematel hetkedel 60+ fps.

Mingil põhjusel kui mängust quittida, siis annab crash errori: Cyberpunk has flatlined vms. Pole mingit negatiivset mõju sellelt täheldanud, tõenäoliselt mingi patchiga seotud kala.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 14.01.2022 14:08:32 vasta tsitaadiga

mul kõige tähtsamad modid need
GTA Travel https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/2006
System-EX https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/3158
True next-gen shadows https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/2651
LOD Improvements https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/3631
Improved Vegetation LODs https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/3627
Crouch vignette effect remover https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/535
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2022 19:08:46 vasta tsitaadiga

https://www.cyberpunk.net/en/news/41435/patch-1-5-next-generation-update-list-of-changes


Link



Patch väljas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 09:09:17 vasta tsitaadiga

Hakkab juba looma thumbs_up.gif

Kui nüüd lisataks ka NewGame+ ja parandataks politsei käitumist siis oleks hea.
Aga balansimuutused kus saab rohkem raha ja oma korteris saab mingil määral välimust muuta on teretulnud.

Vähemalt pole mängu hüljatud. Vahepeal oli vaikus pikka aega.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 07:17:58 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Hakkab juba looma thumbs_up.gif

Kui nüüd lisataks ka NewGame+ ja parandataks politsei käitumist siis oleks hea.
Aga balansimuutused kus saab rohkem raha ja oma korteris saab mingil määral välimust muuta on teretulnud.

Vähemalt pole mängu hüljatud. Vahepeal oli vaikus pikka aega.


Aga kui mängu loojale sinu info edastada, oletame. Kas nad siis uue patchi puhul ei arvesta seda kui teised ka saadaksid?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 09:01:31 vasta tsitaadiga

Cyberpunk 2077 1.5 Update Causing PC Crashes and Other Issues, CDPR Offers Workaround
https://wccftech.com/cyberpunk-2077-1-5-update-pc-crashes-fixes-workaround/?beta=1

tsitaat:
Game crashing on launch on the PC (audio software-related). Please check a potential workaround below.
The crash is most likely caused by audio software conflict. So far we've identified this issue with audio drivers such as A-Volute, Nahimic or Sonic Studio. We're currently investigating. Meanwhile, as a temporary solution, we recommend disabling said drivers before launching the game.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.