Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2022 00:52:36 vasta tsitaadiga

Pole kokku puutunud aga laias laastus kipuvad meie hinnad olema, $ = € + 25%
Parem helista esmaspäeval Klaari ja küsi järele icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raudpits
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 15.01.2022 01:14:53 vasta tsitaadiga

raudpits kirjutas:
Avastasin et lapse 2015 mb pro-l on aku täitsa punnis. On Eestis sellega mõtet ametlikku teeninusse / kuskile nurgatagusesse minna või prügimäe kaup?


läks müügifoorumisse, kui kellelgi huvi
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2022 01:34:12 vasta tsitaadiga

Ma olen ise 2014a mudelil aku ära vahetanud. iFixitist aku koos kõigi tööriistadega oli mingi 90€. Ei midagi üleliigselt keerulist. Ei tea kas 2015 oma ka pakuvad
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2022 09:13:09 vasta tsitaadiga

https://iremont.ee/repair ja sarnased kohad on olemas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2022 10:26:14 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Ma olen ise 2014a mudelil aku ära vahetanud. iFixitist aku koos kõigi tööriistadega oli mingi 90€. Ei midagi üleliigselt keerulist. Ei tea kas 2015 oma ka pakuvad

Kui aku on punnis, siis ilmselt tuleb lisaks akule ka osa korpusest välja vahetada…
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.01.2022 10:44:00 vasta tsitaadiga

M00t, pigem harva.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2022 13:50:10 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
M00t, pigem harva.
x2

Oli omal samamoodi punnis ja ei olnud mingit korpuse vahetamist vaja. Miks peakski?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.01.2022 14:23:40 vasta tsitaadiga

S.temal juhul lööb trackpadi lahti või mõraseks. Kummi läheb alt.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 13:27:07 vasta tsitaadiga

Aluskaane kruviaugud võib ära lõhkuda. Aga see pigem ka harvem juhus.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 19:24:37 vasta tsitaadiga

Võtsin ka m1 pro ligi, hea asi, aga no maru kuumaks läheb ikka. Süles küll ei kannata hoida kui midagi ressursi nõudvat teha. Palju teil aku kestab? 14h Teamsi kõnesi tehes on ok tulemus?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 19:33:19 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, see uuem MBP? Sest eelmised, esimesed M1'ga on süles tavakasutuses lausa külmad.

Airiga M1 puhul on tööpäeva lõpuks, peale 7-8h igasugust kasutamist, videokõnesid ja videokoosolekuid pool akut alles.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 19:37:52 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
hkurujo88r, see uuem MBP? Sest eelmised, esimesed M1'ga on süles tavakasutuses lausa külmad.

Airiga M1 puhul on tööpäeva lõpuks, peale 7-8h igasugust kasutamist, videokõnesid ja videokoosolekuid pool akut alles.


Ei, eelmine nö esimene m1. Külmast on asi kaugel.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 19:52:35 vasta tsitaadiga

Mina pole seda 14" M1Pro masinat veel leigeks saanud, ega fan'e kuuldavaks... thumbs_up.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 20:26:45 vasta tsitaadiga

Eks oleneb mida arvutiga teha.

Docker suudab näiteks kergelt kuumaks ajada M1 Air'i. Tõenäoliselt siis imaged millel ei ole native armi versiooni saadaval on süüdlaseks.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 20:30:04 vasta tsitaadiga

Renka, ma lõigun videosid, näpin DAW'i...mängisin Hitmani... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 20:49:13 vasta tsitaadiga

Video on karm jah, sest utiliseerib neid suuri tuumasid. Endal tarkvara kirjutades pole ka väga soojaks läinud, ka dockerid ja IDE-d jooksevad. Pigem on jah viga, nagu eelpool kirjas, mitte-armi images.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 20:56:46 vasta tsitaadiga

Video protsessimine (mingid vormingud vmt) on M1'l ju proses sees eraldi lahendatud. Ja selletõttu ka väga kiire ning ressurssi sõbralik. On ju audio- ja videotöötlus olnud läbi aegade neil tähtsal kohal.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 21:46:50 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Video protsessimine (mingid vormingud vmt) on M1'l ju proses sees eraldi lahendatud. Ja selletõttu ka väga kiire ning ressurssi sõbralik. On ju audio- ja videotöötlus olnud läbi aegade neil tähtsal kohal.


AU’d, VST’d ja multitrack elab sul ikkagi puhtalt CPU otsas icon_wink.gif
Ma võin sulle commandline anda, millega saad selle masina punaselt hõõguma aga see poleks ju enam kuskilt otsast tavakasutus icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2022 21:54:02 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:

Ma võin sulle commandline anda, millega saad selle masina punaselt hõõguma aga see poleks ju enam kuskilt otsast tavakasutus icon_wink.gif

Pane siia kui "yes > /dev/null &" ei ole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 22:01:56 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Etz kirjutas:

Ma võin sulle commandline anda, millega saad selle masina punaselt hõõguma aga see poleks ju enam kuskilt otsast tavakasutus icon_wink.gif

Pane siia kui "yes > /dev/null &" ei ole thumbs_up.gif


No, näed siis...oskate ju ise kah, need masinad hõõguma saada... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2022 22:04:42 vasta tsitaadiga

Etz, oo ja, aastaid kasutanud. Mõtlesin, et midagi uut või lihtsalt kahe silma vahele jäänud icon_razz.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 22:55:27 vasta tsitaadiga

Mu dokimure, sai kah lõpuks õnneliku lahenduse... icon_biggrin.gif

https://www.caldigit.com/thunderbolt-station-4/

56h siis juba nüüdseks kasutusel olnud, null probleemi...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2022 17:43:56 vasta tsitaadiga

Kui ma panen uninstall mingile programmile, siis mis moodi tolle programmi logost launchpadis lahti saab? Prügikasti ei saa toppida.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2022 22:53:32 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kui ma panen uninstall mingile programmile, siis mis moodi tolle programmi logost launchpadis lahti saab? Prügikasti ei saa toppida.

Option nuppu hoia klaviatuuril alla, siis tekib ikooni nurka X.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2022 23:13:14 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Kui ma panen uninstall mingile programmile, siis mis moodi tolle programmi logost launchpadis lahti saab? Prügikasti ei saa toppida.

Option nuppu hoia klaviatuuril alla, siis tekib ikooni nurka X.

Ei teki x üle poolte äppidele juurde. App store väline asi, netist tõmmatud, ära kustutades jääb logo ikka alles launchpadi alla. Keegi viitsib võib macos monterey teemasse üle tõsta.

Muidu mõnus asi jah see macbook pro, aga osi mõned kiiksud ajavad veel närvi. Aku vastu pidamine siiski parim asi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2022 00:09:11 vasta tsitaadiga

Mis programm oli ?
Install oli next-next-accept stiilis ja uninstalli tegid lihtsalt prügikasti tõstmisega ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 00:17:23 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Mis programm oli ?
Install oli next-next-accept stiilis ja uninstalli tegid lihtsalt prügikasti tõstmisega ?

Epic games launcher(huvi pärast proovisin kuidas saab mängudes m1 hakkama). Tõmbasin alla ja Drag launcher icon to the Application folder.
Prügikasti lasi liigutada ainult Finderi alt. Aga no ikoon jääb ikka launchpadi alles valge taustana ja avada ei saa.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2022 00:34:48 vasta tsitaadiga

Proovisin ka. Nendest folderitest Epicuga seotud failid prügikasti:
~/Library/Application Support
~/Library/Caches
~/Library/Preferences Unreal Engines folder
~/Library/Logs Unreal Engines folder
~/Library/Cookies

https://nektony.com/how-to/uninstall-epic-games-launcher
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 01:19:37 vasta tsitaadiga

Alari A., suured tänud, käsitsi käisin kõik kaustad mitu korda läbi ja ei aidanud. Aga antud lingil see App Cleaner suutis kõik jama üles leida ja asi korras. thumbs_up.gif


Nüüd oleks veel vaja ühte docki, on miskit väiksemat viisakamat soovitada?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 09:32:43 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, kui väiksemat vaja siis:
https://www.caldigit.com/thunderbolt-4-element-hub/

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 09:37:53 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:

Nüüd oleks veel vaja ühte docki, on miskit väiksemat viisakamat soovitada?
Mis omadusi vaja on?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 09:41:35 vasta tsitaadiga

2x usb type a ja ehk hdmi ka juures oleks ok. icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 09:46:19 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
2x usb type a ja ehk hdmi ka juures oleks ok. icon_smile.gif


https://www.caldigit.com/usb-c-soho-dock/
https://www.caldigit.com/mini-dock/

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 10:26:04 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mu dokimure, sai kah lõpuks õnneliku lahenduse... icon_biggrin.gif

https://www.caldigit.com/thunderbolt-station-4/


Kuskohast ostsid kui saladus pole?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 10:27:34 vasta tsitaadiga

kuunar kirjutas:
Etz kirjutas:
Mu dokimure, sai kah lõpuks õnneliku lahenduse... icon_biggrin.gif

https://www.caldigit.com/thunderbolt-station-4/


Kuskohast ostsid kui saladus pole?


Caldigit'i EU poest.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 10:57:24 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
2x usb type a ja ehk hdmi ka juures oleks ok. :)
Kas HDMI võiks 2.0 olla? 4k@60?

Etz'i pakutavad on muidu nunnud, pole ise küll kasutanud. Mul on Epico oma, mis annab 4k@30 välja, muidu on väga hea.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 10:59:49 vasta tsitaadiga

Etzi oma norm ja. HDMI võiks 2.0 olla. Aga no põhiline mul, et oleks paar täismöödus usb porti kuhu id kaardi lugeja jne asju külge pista. Või mingi type c to usb a adapter osta?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2022 02:47:52 vasta tsitaadiga

Polnud MBP 2015 taga varem 2 lisamonitori kasutanud, aga täna sai proovitud. 2x Dell U2415 Daisy Chain'is siis. MBP mDP > DP in > DP out > DP in, esimesel DP 1.2 menüüst sees, teisel väljas, nagu ikka. Kõiki extende'ida aga ei saa.

Varasem hädaline samal teemal:
https://apple.stackexchange.com/questions/189542/mbpr-2015-2-5ghz-i7-daisychaining-2-dell-u2414h-61-screens

Ehk samal raual väidetavalt Win all toimib, Mac OS all mitte. Sellest ajast on mitu OS versiooni peale tulnud, mul on hetkel Big Sur, pole Monterey peale veel kolinud. On kellelgi kogemust, kas tänaseks on asi kuidagi tööle aetud või ongi senini kunstlik piirang ja peaks mõlemad lisamonitorid omaette mDP-de taha lükkama? Ühe taga oleks mugavam.

MBP 2015 13" ainult Inteli videoga.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2022 04:13:40 vasta tsitaadiga

Apple ei taha toetada MST. Daisychainiga saad samad pildid. Erinevate väljunditega saad erinevad pildid.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 11:39:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi on veel täheldanud, et umbes kord nädalas liigub "sound" settings all heli ühele poole (100% paremale või vasakule) iseenesest (13" M1 MBP)? Kasutan ainult AirPodse.
Lisaks sarnase intervalliga lõpetab esc klahv töötamise ja pärast restarti toimib edasi. Ei taha päris iga nädal teha arvutile restarti.

Kas keegi teab, kuidas saab safaris otsinguriba alt Apple, Bing, Google, Yahoo ära icon_lol.gif ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.03.2022 11:42:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi teab, kuidas saab safaris otsinguriba alt Apple, Bing, Google, Yahoo ära ?

Parem klik ja delete.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 11:47:54 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Kas keegi on veel täheldanud, et umbes kord nädalas liigub "sound" settings all heli ühele poole (100% paremale või vasakule) iseenesest (13" M1 MBP)? Kasutan ainult AirPodse.

Kui kasutan Teamsi jne siis sama, arvatavasti sellest et kuna mikker on vasakul siis keerab vasaku heli kanali maha, et ei segaks mikrit?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 11:53:36 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Kas keegi on veel täheldanud, et umbes kord nädalas liigub "sound" settings all heli ühele poole (100% paremale või vasakule) iseenesest (13" M1 MBP)? Kasutan ainult AirPodse.
Lisaks sarnase intervalliga lõpetab esc klahv töötamise ja pärast restarti toimib edasi. Ei taha päris iga nädal teha arvutile restarti.
Kas MacOS'i uuendused on tehtud? Mul oli Airiga mingil hetkel veidraid muresid (hangus, voolurestart aitas), korra juba mõtlesin, et on midagi füüsiliselt tuksis, aga siis läks peale mingit tarkvarauuendust korda.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erjokul
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2019




sõnum 06.03.2022 12:08:03 vasta tsitaadiga

Heli liikumine ühele poole on väga vana viga (kasutajad foorumites ei saa aru, miks seda ei parandata). App Stores on selle jaoks olemas rakendus nimega Balance Lock.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 12:41:55 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
tsitaat:

Kas keegi teab, kuidas saab safaris otsinguriba alt Apple, Bing, Google, Yahoo ära ?

Parem klik ja delete.


Ma võin vanduda, et kui enne ise proovisin, siis delete võimalust ei olnud icon_lol.gif

conx kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Kas keegi on veel täheldanud, et umbes kord nädalas liigub "sound" settings all heli ühele poole (100% paremale või vasakule) iseenesest (13" M1 MBP)? Kasutan ainult AirPodse.

Kui kasutan Teamsi jne siis sama, arvatavasti sellest et kuna mikker on vasakul siis keerab vasaku heli kanali maha, et ei segaks mikrit?


Ma ise kahtlustan midagi sarnast. Kohe hea tunne, et teistel ka sama viga icon_biggrin.gif

Dirty Harry kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Kas keegi on veel täheldanud, et umbes kord nädalas liigub "sound" settings all heli ühele poole (100% paremale või vasakule) iseenesest (13" M1 MBP)? Kasutan ainult AirPodse.
Lisaks sarnase intervalliga lõpetab esc klahv töötamise ja pärast restarti toimib edasi. Ei taha päris iga nädal teha arvutile restarti.
Kas MacOS'i uuendused on tehtud? Mul oli Airiga mingil hetkel veidraid muresid (hangus, voolurestart aitas), korra juba mõtlesin, et on midagi füüsiliselt tuksis, aga siis läks peale mingit tarkvarauuendust korda.


Katsun alati samal päeval ära teha, kui arvuti teada annab. Viimane oli vist üleeile, eks vaatab, kas parandas midagi thumbs_up.gif

Erjokul kirjutas:
Heli liikumine ühele poole on väga vana viga (kasutajad foorumites ei saa aru, miks seda ei parandata). App Stores on selle jaoks olemas rakendus nimega Balance Lock.


Ma alles värske MB kasutaja ja seetõttu neid vanu, tunutud vigu ei tea jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 16:39:41 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Ei taha päris iga nädal teha arvutile restarti.

Tuletab meelde, et ma pole vist rohkem kui aasta rebootinud. Early 2015 on praeguseks 7 aastat vana ja tundub ikka veel lihtsamaks kasutuseks (kommunikaator, meedia tarbimine, kontoritöö) väga okei. Moodsad pesad ka olemas nagu uutel 14" ja 16" mudelitel. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 25.03.2022 09:45:36 vasta tsitaadiga

Kas need M1 macid tänaseks töötavad koos ID-kaardi tarkvaraga?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2022 09:55:55 vasta tsitaadiga

Wreckie kirjutas:
Kas need M1 macid tänaseks töötavad koos ID-kaardi tarkvaraga?


Jah.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2022 11:19:11 vasta tsitaadiga

Jee.Varsti 14 prole järgi minek.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2022 13:06:05 vasta tsitaadiga

pinkman, ole ettevaatlik kasside läheduses tho

Link


Link

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.