Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 328, 329, 330  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.02.2022 17:26:06 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Mu mõte on pigem selles, et ma tahan saada väiksema voolutarbe ja parema jõudlusega kaarte. 4k@120Hz kuskil seal 230W juures. 3000 seeria ei ole ahvatlev juba sellepärast. Pigem siis jäängi XSX juurde, mis on ka täiesti ok minu vajaduste jaoks hetkel.
xsx on 6700xt kanti gpu-ga. 3060ti/3070 siis teemakohase ampere poolt vastena.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 04.02.2022 18:21:54 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Kui Crysis 1 välja tuli, kas te ostsite endale päeva pealt 8800Ultra kaardi? Margus,


Ei kasutanud tooaeg nvidia kaarte. Nvidia kaartidest olnud ainult 970 ja 1070 ja need olid ikka häda ja viletsus. Ilmselt kunagi proovin inteli ka ära. Mis minule ei meeldi asi mis nvidia kaarte kummitab on slideshow effect liiga karjuv kõikuva fpsiga.
Konkurent on suutnud paremini sellega hakkama saada ja ei häiri niipalju. Nvidia pole ka 3k seeriaga seda bugi parandanud.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 04.02.2022 18:47:30 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
Mu mõte on pigem selles, et ma tahan saada väiksema voolutarbe ja parema jõudlusega kaarte. 4k@120Hz kuskil seal 230W juures. 3000 seeria ei ole ahvatlev juba sellepärast. Pigem siis jäängi XSX juurde, mis on ka täiesti ok minu vajaduste jaoks hetkel.
xsx on 6700xt kanti gpu-ga. 3060ti/3070 siis teemakohase ampere poolt vastena.


XSX on tõsiselt hea value praegu. Pildikvaliteedilt jääb PC'le alla aga ta on mugav, kompaktne ja ülivaikne. Ma isegi tesitisn 3070 siis kui ta "ainult" ~700 kandis maksis. Polnud eriti aega mängida ja tundus, et hinnad tulevad kohe alla nagunii, et parem maha müüa ja 3080 osta poole aasta pärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2022 13:37:40 vasta tsitaadiga

Teadupärast vaevlevad tootjad kiibipuuduses ja Nvidia tahtis osta 40 miljardi eest kiibitdisainerit ARM aga USA kaubanduskomisjon pani käe ette et tehingut blokeerida, tahetakse lausa kohtusse minna. Milles on point?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 07.02.2022 13:44:48 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Teadupärast vaevlevad tootjad kiibipuuduses ja Nvidia tahtis osta 40 miljardi eest kiibitdisainerit ARM aga USA kaubanduskomisjon pani käe ette et tehingut blokeerida, tahetakse lausa kohtusse minna. Milles on point?

Erinevad asjad. ARM ei toode kiipe. Osta ei lubatud, sest muidu oleks nVidia saanud liiga suure turuosa ja kontrolli ka paljude konkurentidele litsentseeritud IP üle.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2022 18:06:37 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Väidetavalt see aasta peaks tootmine järgi jõudma nõudlusele, et lõpuks peavad hinnad alla tulema. Aga noh, ma juba matsin 3000 seeria maha enda jaoks. Ootan jahedamaid ja effektiivsemaid 4000 kaarte.

bpuhnja kirjutas:
Parim bet on sul osta praegu mõne nõrganärvilise käest hea kasutatud 3000 seeria kaart, kuniks krüpto maas on.

Parim aeg 3000 seeria kaart osta on ilmselt siis kui 4000 seeria välja tuleb. Praegu osta on ikka kallim. 4000 seeria tuleb, siis üritatakse 3000 seeria kaartidest vabaneda ja scalperid liiguvad kah uue kallale. Mina ostsin Turingu mõned kuud peale seda kui Ampere välja tuli täiesti inimliku hinna eest (2080Ti, 720.-). Loodan sama teha ka Ampere-ga kui Lovelace välja tuleb.
Evil kirjutas:
Need on lollakad, kes kuulavad seda tootmise jura järgi jõudmist. Seda ei juhtu kunagi.

Sõna "kunagi" ei aegu hästi arvutikomponente silmas pidades. Nõudlus ei püsi alati nii kõrgel tasemel.
IBOX4REAL kirjutas:
Loomulikult ei pruugi launch day saadavust olla. See on ilmselt nüüd reaalsus, et scalperid hakkavadki sihtima neid uusi väljalaskeid.

Launch day saadavust polnud ka enne kogu seda jama. Vähemalt mitte MSRP-ga. Läks aega 2-4 nädalat, et asjad tasakaalustuks. Aga jah scalperid hakkavad uusi launche sihtima nüüd kindlasti edasi minnes.
IBOX4REAL kirjutas:
Mu mõte on pigem selles, et ma tahan saada väiksema voolutarbe ja parema jõudlusega kaarte. 4k@120Hz kuskil seal 230W juures. 3000 seeria ei ole ahvatlev juba sellepärast. Pigem siis jäängi XSX juurde, mis on ka täiesti ok minu vajaduste jaoks hetkel.

Saab ju ka downclockida. 3000 seeria on liiga agressiivsete kelladega by default. Samuti aitab voolukulu piiramisel fps limiit mis peaks olema veidi alla monitori max Hz sageduse.
IBOX4REAL kirjutas:
Iseenesest on kogu see GPU-de hinna inflatsioon tervele tööstusele kahjulik. Mis motivatsiooni peaks kellelgi olema ülejäänud rauda uuendada kui graafikakaarti pole saada mõistliku hinna eest?

Jep kuuldavasti lisade tootjad juba nurisevad. Klaviatuurid, hiired, monitorid jms.
IBOX4REAL kirjutas:
See mis meil praegu toimub mitme asja koosmõju, mis kindlasti ei jää kestma lõputuni.
Ma saan aru, et kogu see koroona on inimesed küüniliseks muutnud, aga nõudmine vs pakkumine on jätkuvalt kogu selle asja tuum. Ma ei tea ühtegi ettevõtet, kes oleks õnnelik, et ta saab vähem müüa kui turg nõuab. See kas pakkumine järgi jõuab see aasta on loomulikult küsimärgi all, aga see olukord sellisena ei jää kestma.

Nõus. Mingi hetk jõuab pakkumine nõudlusele järgi. Ka ETH kaevandamine ei jää igaveseks. Ainus mille püsimist ma näen on scalperid kuigi ka see võidakse osades riikides kriminaliseerida isegi kui kaardid ei ole esmatarbekaup.
sukelduja kirjutas:
liiv kirjutas:
Teadupärast vaevlevad tootjad kiibipuuduses ja Nvidia tahtis osta 40 miljardi eest kiibitdisainerit ARM aga USA kaubanduskomisjon pani käe ette et tehingut blokeerida, tahetakse lausa kohtusse minna. Milles on point?

Erinevad asjad. ARM ei toode kiipe. Osta ei lubatud, sest muidu oleks nVidia saanud liiga suure turuosa ja kontrolli ka paljude konkurentidele litsentseeritud IP üle.

Nvidia argument oli algusest peale nõrk. Nad ei suurnud kuidagi ära põhjendada miks nad peavad ARM-i omama. ARM litsentsiga saaks nad täpselt samamoodi teha kõik oma plaanid teoks. V.a siis konkurentidele kaigaste kodaratesse loopimine muidugi...
Apple'l on ARM litsents ja nad on seda väga edukalt kasutanud. ARM omamisel pole mingit loogilist põhjendust.
Winterwind kirjutas:
Saadavus ja hinnad lähevad kindlasti "paremaks", eriti kui kõik tootjad TSMC peale kolivad ja aina suuremaid kiipe väiksema nm juures toodavad.
Sinna juurde veepuudus Taiwanis, Hiina pidev nss nendega ja aina tõusvad toorme ja energiahinnad.

Tootjad on seda ette näinud. Lähiaastatel lähevad KÕIK kaardid üle chipletite peale. Hetkel oleme üleminekuperioodi alguses. AMD MI200 juba launchis. RDNA3 on järgmine kuigi ka seal seerias on osad chipletitega ja osad monoliitsed. Nvidia ja Intel püsivad client/consumer segmendis veel paar aastat monoliitsete peal aga ka nende workstation kaardid tulevad chipletite peal. Kuigi chipletid ei lahenda kõiki probleeme (ja toovad kaasa omajagu väljakutseid a'la Ryzen alguses), siis üldiselt on see siiski mõistlik strateegia järjest kallima tootmise vastu. See võimaldab maksimaalselt kasutada ära järjest kallimaid vahvleid. Ülisuurte monoliitsete hiiglaste tootmine ei ole lõputult võimalik.
Taiwani veeprobleem peaks olema lahendatud. Hiina oht on alati jah aga ega tootmine siis seisma ei jää seepärast.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2022 21:34:44 vasta tsitaadiga

Kaartidest nii suur nappus et nvidia loosib kaartide asemel keycape

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2022 21:40:56 vasta tsitaadiga

heretic666, ASUS jõudis ette:
https://www.theverge.com/2022/2/8/22923216/gpu-custom-keycap-asus-rog-strix
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.02.2022 00:19:49 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
labidas kirjutas:
Kui Crysis 1 välja tuli, kas te ostsite endale päeva pealt 8800Ultra kaardi? Margus,


Ei kasutanud tooaeg nvidia kaarte. Nvidia kaartidest olnud ainult 970 ja 1070 ja need olid ikka häda ja viletsus. Ilmselt kunagi proovin inteli ka ära. Mis minule ei meeldi asi mis nvidia kaarte kummitab on slideshow effect liiga karjuv kõikuva fpsiga.
Konkurent on suutnud paremini sellega hakkama saada ja ei häiri niipalju. Nvidia pole ka 3k seeriaga seda bugi parandanud.


Ma ostsin kunagi iidsel aal 8800 GTXi spets Crysis 1 jaoks muide nädal enne launchi vms : P

Aga olles ise alates 7600 GT 256MB alates ainult Nvidia kaarte omanud (sh GTX 1070), ei saa aru, millest Margus räägib. Mul on G-sync monitor 120Hz koos GTX 1080 Ti-ga, ma ei usu et ükski AMD kaart suudab sujuvamalt pilti näidata samal monitoril.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2022 09:40:21 vasta tsitaadiga

AMD Radeon & NVIDIA GeForce Graphics Card Prices Improve Significantly Along With GPU Availability In 2022
https://wccftech.com/amd-radeon-nvidia-geforce-graphics-card-prices-significantly-improve-gpu-availability-2022/?beta=1

Tore. Mida kauem need letil tolmu koguvad seda suurem on surve hinnalanguseks. Laos on palju aga keegi eriti ei taha neid osta. Enamus teavad, et aasta lõpus tulevad juba uued seeriad mõlemalt tootjalt + vahepeale veel Inteli omad. Ja need kellel suur FOMO on juba ära ostnud selle 15 kuu jooksul.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 15.02.2022 12:22:00 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

Aga olles ise alates 7600 GT 256MB alates ainult Nvidia kaarte omanud (sh GTX 1070), ei saa aru, millest Margus räägib. Mul on G-sync monitor 120Hz koos GTX 1080 Ti-ga, ma ei usu et ükski AMD kaart suudab sujuvamalt pilti näidata samal monitoril.

Pole ühtegi uuemat AMD kaarti omanud ja siis ütled, et ei usu...
Inimestel kes pole oma kodu uksest välja astunud ei tasu öelda, et maailm on kole.
Ennem arvamuste avaldamist võiks ikka mingid reaalsed kogemused ka olla konkurentide toodetega.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 15.02.2022 12:37:57 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Mis minule ei meeldi asi mis nvidia kaarte kummitab on slideshow effect liiga karjuv kõikuva fpsiga.
mis asi on slideshow effect?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 16.02.2022 09:33:03 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Margus kirjutas:
Mis minule ei meeldi asi mis nvidia kaarte ktiummitab on slideshow effect liiga karjuv kõikuva fpsiga.
mis asi on slideshow effect?


Kui fps langeb hakkab tekkima slidshow effect see on see moment kus silmad blurritavad sisuliselt seda on jama jälgida kui monitor insertib vahela musti fraime sisuliselt tekibki selline mulje nagu mängiks 25fpsiga nvidia kaaridega on kõikuv palju hullem kui amd kaardiga millel on palju sujuvam pilt. Sisuliselt kui MBR kasutad seal on omad hädad kui ilma mbrita. MBR eeldab ,et seal fps ei tohi kõikuda kuid seda on jama jälgida teatud momendid kui silmi liigutad on puhas sisuliselt ikkagi hakkab see vastu mingi moment mida on vastik jälgida.
Sa looduse vastu ei saa ime trikkidega ka mitte.
Ma olen mbri kasutanud mingi kuus aastat rohkem küll ei taha 1 asi on kõikuv fps teine ,et silmad ikkagi teevad pildi slideshowks teatud liigutamistega.
Amd kaardiga on kõikuv fps parem jälgida ükskõik millise monitoriga.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 16.02.2022 10:40:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2022 09:39:34 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
londiste kirjutas:
Margus kirjutas:
Mis minule ei meeldi asi mis nvidia kaarte ktiummitab on slideshow effect liiga karjuv kõikuva fpsiga.
mis asi on slideshow effect?


Kui fps langeb hakkab tekkima slidshow effect see on see moment kus silmad blurritavad sisuliselt seda on jama jälgida kui monitor insertib vahela musti fraime sisuliselt tekibki selline mulje nagu mängiks 25fpsiga nvidia kaaridega on kõikuv palju hullem kui amd kaardiga millel on palju sujuvam pilt. Sisuliselt kui MBR kasutad seal on omad hädad kui ilma mbrita. MBR eeldab ,et seal fps ei tohi kõikuda kuid seda on jama jälgida teatud momendid kui silmi liigutad on puhas sisuliselt ikkagi hakkab see vastu mingi moment mida on vastik jälgida.
Sa looduse vastu ei saa ime trikkidega ka mitte.


Mul tekkis seda teksti lugedes endal silmade ees slideshow efffekt.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 16.02.2022 14:26:17 vasta tsitaadiga

milles probleem? Sa ütled kui on mbr et pilt on voolav nagu youtubi video? Sa sisuilselt ei näe seda arvuti monitoril tahad öelda et suudad jälgida 144hz 144fps kõik kaadrid ära??????????? Seal ei aita ka MBR. Kui sa ei suuda seda jälgida tekibki slidsow effect ja tekib ka siis kui fps on kõikuv. Sisuliselt sa liigutad silmi left, right mingi moment on puhas siis seal igaljuhul tekib slideshow vahele.
AMD kaaridel on jah parem pilt kõikuva fpsiga
Nvidia on palju kehvem.'
MBR mis teeb on mustad kaadrid trikk aga ikkagi ei suuda sa seda jälgida varem või hiljem tekib kuhugi slideshow. Igaljuhul hakkad nägema kaadri servasid mis kujutab slideshow effecti.
MBR issue on ka see ,et overdrive on põhjas ja see registreerib kõik hiire jõnka jõnka ära mis tekitab omakorda kaadri jõnkse sisse.
Ei ole ka 1ms gtg mega ideaalne MBRiga. Saad küll puhta pildi kuid ikkagi on parem monitor see mis ei ole overdrive põhjas ennem natuke udutagu kui vaadata mbr kaadri servasid. Monitoril peaks olema vähemalt overdrive setting ,et saaks muuta.
Ma olen MBRi kasutanud oma 6 aastat 1ms gtg paneeli kuid see on ka asi mida juba väldiks seal on palju häirivad effecte mida näed ekraanil. On küll puhas pilt kuid mitte päris ideaalne.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 16.02.2022 14:31:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2022 14:30:25 vasta tsitaadiga

Margus on ammu mitmekordselt ära teeninud lõuapooliku rängi, ei teagi, miks teda sellega siiani õnnistatud pole
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 16.02.2022 14:35:31 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
Margus on ammu mitmekordselt ära teeninud lõuapooliku rängi, ei teagi, miks teda sellega siiani õnnistatud pole


Mille eest mis nimel, eesti riigis sellist seadust pole. Samas see on minu arvamus.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2022 14:38:56 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
renx09 kirjutas:
Margus on ammu mitmekordselt ära teeninud lõuapooliku rängi, ei teagi, miks teda sellega siiani õnnistatud pole


Mille eest mis nimel, eesti riigis sellist seadust pole. Samas see on minu arvamus.


Ise kirjutasid selle? Suur algustäht, kirjavahemärgid...
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2022 12:31:30 vasta tsitaadiga

Bye-Bye LHR:

NVIDIA RTX LHR BIOS v2 Unlocker Tool Bypasses Crypto Mining Restrictions, Offering Full Performance on Ampere GPUs
https://wccftech.com/nvidia-rtx-lhr-bios-v2-unlocker-tools-bypasses-crypto-mining-restrictions-full-performance-on-ampere-gpus/?beta=1

tsitaat:
Supported RTX Ampere models and their performance

RTX 3060 LHR V2 – up to 49 MH/s
RTX 3060 Ti LHR – up to 61 MH/s
RTX 3070 LHR – up to 57 MH/s
RTX 3070 Ti – up to 69 MH/s
RTX 3080 LHR – up to 100 MH/s
RTX 3080 Ti – up to 115 MH/s
RTX A2000 – up to 46 MH/s
RTX A4000 – up to 67 MH/s
RTX A4500 – not measured
RTX A5000 – up to 110 MH/s


tsitaat:
But to utilize the BIOS modification correctly, a special driver that's only available on private servers needs to be installed on the system.


Arvata võib, et suurtes minging farmides jooksid need terve aja maksimumil. Nüüd lekkis BIOS ja driver.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2022 22:12:27 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Bye-Bye LHR:


Vaata seda: https://www.youtube.com/watch?v=2luvudyqtJk
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2022 00:42:22 vasta tsitaadiga

Tomorrow, see ju mingi malware s*tt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2022 01:43:16 vasta tsitaadiga

Püha lihtsameelsust küll. icon_eek.gif

Tomorrow kirjutas:
Bye-Bye LHR:

NVIDIA RTX LHR BIOS v2 Unlocker Tool Bypasses Crypto Mining Restrictions, Offering Full Performance on Ampere GPUs
https://wccftech.com/nvidia-rtx-lhr-bios-v2-unlocker-tools-bypasses-crypto-mining-restrictions-full-performance-on-ampere-gpus/?beta=1

tsitaat:
Supported RTX Ampere models and their performance

RTX 3060 LHR V2 – up to 49 MH/s
RTX 3060 Ti LHR – up to 61 MH/s
RTX 3070 LHR – up to 57 MH/s
RTX 3070 Ti – up to 69 MH/s
RTX 3080 LHR – up to 100 MH/s
RTX 3080 Ti – up to 115 MH/s
RTX A2000 – up to 46 MH/s
RTX A4000 – up to 67 MH/s
RTX A4500 – not measured
RTX A5000 – up to 110 MH/s


tsitaat:
But to utilize the BIOS modification correctly, a special driver that's only available on private servers needs to be installed on the system.


Arvata võib, et suurtes minging farmides jooksid need terve aja maksimumil. Nüüd lekkis BIOS ja driver.
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2022 08:41:34 vasta tsitaadiga

liiv, heretic666, yerba, Mina vahendan uudist. Minu ülesandeks pole teha malware kontrolli igale uudises lingitud asjale. Lisaks uudise postitamise hetkel ei olnud see teadaolev info icon_rolleyes.gif

EDIT:

Seoses Nvidia häkiga siis:

NVIDIA Hit By Major Cyberattack That May Have ‘Completely Compromised’ Parts of Its Business
https://wccftech.com/nvidia-hit-by-major-cyberattack-that-may-have-completely-compromised-parts-of-its-business/?beta=1

NVIDIA Fires Back at Hackers By Encrypting 1 TB Stolen Data & Successfully Ransomed Their Systems
https://wccftech.com/nvidia-fires-back-at-hackers-by-encrypting-1-tb-stolen-data-successfully-ransomed-their-systems/?beta=1

NVIDIA Blackwell Architecture To Succeed Hopper, GB100 And GB102 GPUs Confirmed
https://wccftech.com/nvidia-blackwell-architecture-to-succeed-hopper-gb100-and-gb102-gpus-leaked/?beta=1

NVIDIA DLSS Source Code Leaked
https://www.techpowerup.com/292479/nvidia-dlss-source-code-leaked

NVIDIA Confirms System Hacks, Doesn't Anticipate Any Business Disruption
https://www.techpowerup.com/292482/nvidia-confirms-system-hacks-doesnt-anticipate-any-business-disruption

Hetkeseis on selline, et Nvidia üritab head nägu teha aga lekkinud on juba ülejärgmine koodnimi ja väidetvalt ka DLSS lähtekood.
Arvestades lekkinud andmete hulka võib sealt tulla veel üllatusi. Häkkerid on küll viimased keda usaldada aga väidetavalt on ähvardatud lekitada ka LHR ja draiverite lähtekood.

Nendel arengutel on nii negatiivseid kui ka positiivseid tagajärgi. Negatiivseid selles osas, et võidakse kasutada ära turvaauke pahatahtlike häkkerite poolt. Positiivne selles osas, et lähtekood võib kaasa aidata parema ühilduvuse ja ebamõistlike piirangute eemaldamisel. Eriti Linuxi all.

EDIT 2:


Link


Lovelace teema asub nüüd SIIN --> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11015646#11015646
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2022 16:41:58 vasta tsitaadiga


Link

https://www.tomshardware.com/news/modder-reduces-gddr6x-temps-with-copper-shim-cooling-mod
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 17.03.2022 14:52:12 vasta tsitaadiga

Panin lapsele 3070ti videokaardiga masina kokku, Arvutitargast soetasin 900€ eest MSI Ventus 3x 3070ti, millele panin peale MSI Suprim 3070ti BIOS-i ning natuke pusimist ja maailmas TOP11-s
https://www.3dmark.com/pr/1483938 9943 punkti Port Royal-is
link
Ventuse BIOS-iga jäi 9400 punkti kanti tulemus, suurimaks piirajaks oli power lock, ehk siis ei saanud voolutarvet suurendada ja egas Suprimi +9% ka miskit erilist pole. Tempid naljalt üle 60c ei tõuse Port Royalis sellega, samal ajal 3090 ei näe neid tööd tehes kunagi alla 70c, ruumi nagu oleks veel. Meeletu suure clocki lasi peale panna +214 core, jooksis korduvalt sellega ilma ühegi artifacri või kokkujooksmiseta, samas kui üle selle minna siis hakkas kohe arvuti kokku jooksma.
Tänu 5600x ei hiilga benchmarki tulemused ülejäänud 3dMark testides, sest tuumad loevad seal, aga mängudes pole tuumadest väga lugu ja seal on tegemist igati kobeda mänguri masinaga FHD monitori järel.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 328, 329, 330  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.