|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.01.2022 14:55:39
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
Tomorrow, aga miks sa VMWare VM-i ei taha kasutada oracle oma asemel?
see installeerus win 11 peale kobinata |
antud juhul pole küsimus mitte selles, MILLE PEALE see installeerub, vaid mis SELLE SISSE installeerub.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
29.01.2022 15:08:36
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| Mnator kirjutas: |
Tomorrow, aga miks sa VMWare VM-i ei taha kasutada oracle oma asemel?
see installeerus win 11 peale kobinata |
antud juhul pole küsimus mitte selles, MILLE PEALE see installeerub, vaid mis SELLE SISSE installeerub. |
mina teadsin varemalt need kaks VM-i olevat muidu omavahel üsna võrdväärsed
ja tegelikult tõenäoliselt mõne aja pärast teeb oracle ka oma koodi täiendused ära ja hakkab nendegi VM tööle, küsimus vaid, kui kaua see aega võtab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
29.01.2022 18:32:04
|
|
|
Mnator, VMWare on juba suht entrprise klassi asi. Mul pole vaja enamus neid featuure. Virtualbox on rohkem tavakasutaja teema. Pealegi olen vbox aastaid kasutanud ja teinud ka vajalikud skriptid mille abil käsureaga kiiresti uus vm üles seada. Selle asemel, et uue manageri loogikaga harjuma hakata ma pigem paigaldan iga uue dev buildi eraldi vbox instantsi kuni nad TPM passtrough tööle saavad. Loodan, et see juhtub millalgi see aasta.
Lisaks ma ei näe, et VMWare omaks ametlikku Win11 tuge. Ühtlasi on see tasuline ja pakub ainult trial versiooni. Jah kindlasti on veel alternatiive aga eelnev ümberõppimise teema kehtib ka nende kohta.
Ja HOST on antud juhul Win10 seega manageri paigaldusega pole probleeme. Probleem on Win11 QUEST-ina jooksutamises manageris. Seda Win11 TPM ja Secure Boot nõuete tõttu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
29.01.2022 18:37:04
|
|
|
| VMWare workstation playerit saab kasutada ka tasuta, ainus piirang on, et mitut VM ei saa korraga jooksutada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
29.01.2022 18:46:09
|
|
|
Tasuta VMWare Player oli millalgi väga ebatöökindel, kas nüüd on parem?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
29.01.2022 19:04:30
|
|
|
mul on ta nagunii katsetusteks, seega raske öelda
ise rohkem kasutan Hyper-V teenust
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.02.2022 18:24:32
|
|
|
Windows 11 update finally fixes storage slowdowns
https://www.techspot.com/news/93235-windows-11-update-finally-fixes-storage-slowdowns.html
| tsitaat: |
| Released on January 25, Windows 11 KB5008353 |
| tsitaat: |
| One user from the Feedback Hub said that in addition to their NVMe, their SATA SSD is also faster. Windows 11 used to boot up slower than Windows 10, but that’s no longer the case after the new update, the user added. |
| tsitaat: |
| In some instances, users were reporting slowdowns of up to 55 percent on SSD random write speeds. NVMe drives were most commonly affected, although some also experienced issues with standard SATA SSDs. |
| tsitaat: |
| In the event your system is running fine, it might be best to wait and grab fixes when the roll out as part of the February 22 patch Tuesday update. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
07.02.2022 19:17:11
|
|
|
| Fake news. Mul ei parandanud NVME läpparil sittagi. Ja changelogis ei ole sõnagi mainitud ka et oleks selle fix.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.02.2022 00:05:31
|
|
|
Ärge seda installige, kui soovite, et olemasolev Radeon kontrollpaneel tööle jääks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
09.02.2022 12:19:29
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Ärge seda installige, kui soovite, et olemasolev Radeon kontrollpaneel tööle jääks.
 |
Seal on ka kirjas, et kui on probleeme, installi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.02.2022 12:26:25
|
|
|
Kahjuks pole kirjas, et tekitab uusi probleeme
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
09.02.2022 20:45:53
|
|
|
Läksin tagasi win 10 peale niikauaks kui asi saab rohkem pädevamaks paljud asjad ei ole nii nagu tahaks win 10 võtab vähem ressurssi ka 15fps on win 10 kasuks.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.02.2022 21:24:19
|
|
|
Juba teist korda. Office läheb Windows 11 all "kaduma". Mingeid "muudatusi" peale Win Update pole tehtud.
Spoiler 
Teen hetkel Online Repairi, et Office fixida... Ausalt öeldes oli viimati nii palju jama uue Windowsiga Vista ajal. Ei mäleta teistega, et oleks pidevad jamad olnud.
_
Sry, AMD draiveri uuendus ja Firefox uuendus sai ka tehtud.
Peale Office online fixi sai nüüd tagasi, pidi uuesti aktiveerima. Müstika.
viimati muutis SKG 10.02.2022 01:04:21, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
09.02.2022 22:23:48
|
|
|
Laske laagerdada.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
09.02.2022 23:11:45
|
|
|
| indexing on sisse lülitatud? või nt. Indexing options - advanced - delete and rebuild index
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.02.2022 21:16:24
|
|
|
Järgmine äpp. foobar2000 Start Menu alt ära kadunud, samuti pinnitud shortcut, mis mul oli pandud. Täielik müstika see Windows 11 Alles paar päeva tagasi kuulasin...
Spoiler 
Kuigi on ju ometigi installitud:
Spoiler 
---
Uurisin nüüd põhjalikumalt. Mitmed teisedki äppid kadunud, kuigi ometigi on nad installitud
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.02.2022 22:44:26
|
|
|
Tomorrow, mul oli eraldi Start Menu-sse ka pinnitud, aga sealt ka kaduma läinud nii foobar2000, Affinity Photo, Camo Studio. Kummaline, mis toimub pidevalt taustal. Tundub, et Windows Update resetib midagi ära või kirjutab midagi üle, mis mõjutab installitud äppe. Rohkem ma pakkuda ei oska, mis seda jama korraldab, sest ma ei tee oma arvutiga loomkatseid ega muid muudatusi
Hetkel on selge, et targem oleks olnud Win 10 peale jääda ja mitte Win 11 peale kiirustada. Õnneks on mul tööarvuti eraldi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
13.02.2022 07:13:42
|
|
|
Mul samuti esimene katse uuendada läbi WU oli täielik katastroof, vajalikud programmid/mängud panid pange ja heli ei saanud paika. Proovisin kõike läbi, viskasin kohvi paksu, lõin trummi arvuti kõrval, isegi palvetasin Mongoolia metsa jumalale, no ei saa korda heli. Kuna Asuse heli süsteem ja Sonic Studio 3 vastasid täielikult minu vajadustele ja sobisid minu kõrvadele, siis ei tahtnud osta eraldi helikaarti. Läksin tagasi W10 peale ja 2 nädalat hiljem proovisin läbi W11IA uuendust teha, ja ime, kõik töötab ja toimib nägu peab. Puhta installi ei taha teha, liiga palju on vaja siis tagasi installida ja seadistada. Sedasi ma juba alatest W8 liigun uuendustega edasi, õnneks kui midagi läheb nihu, siis Acronis True Image aitab alati kõik korda saada. Sain jälle kinnituse, et läbi WU ei tohi uuendada uue süsteemini
Mis ei meeldi W11 : teavituse helid, kell on ainult ühel displeil (ElevenClock toob tagasi kella teistele), konteksti menüü on täielik katastroof minu jaoks vähemalt, Net Speed Monitor ei tööta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
13.02.2022 20:58:48
|
|
|
Õpetage mulle kah, kuidas Win11 all nii palju jama saavutada... Miks minul midagi ei juhtu? Ma olen natuke isegi kade.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
13.02.2022 22:47:22
|
|
|
Vondur, lastakse uus win vanale selga. clean installi pole aastast windows 8 tehtud jne. vahest install ei õnnestu ja kipub jamasi korraldama. puhas install uue installmeediaga aitab tavaliselt sellisel puhul ja peale seda jamad puuduvad.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.02.2022 02:07:54
|
|
|
| Mul clean install.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
14.02.2022 06:10:12
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Mul clean install. |
siis tee media creation tooliga uus installikas ja tee uus puhas install.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
14.02.2022 08:49:53
|
|
|
W11 ga masinad on nüüdseks kõik ära müüdud. Rohkem pole neid vhemalt mõnda aega plaanis teha.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
14.02.2022 17:34:33
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| Vondur, lastakse uus win vanale selga. clean installi pole aastast windows 8 tehtud jne. vahest install ei õnnestu ja kipub jamasi korraldama. puhas install uue installmeediaga aitab tavaliselt sellisel puhul ja peale seda jamad puuduvad. |
Pole probleemi teha clean install, mõned minutid ja uus peal, paari tunnine seadistamine ja tarkvara installimine ära ei tappa. Pigem see on juba vist lihtsalt sportlik huvi, vaadata kaua suudab sedasi edasi minna ja läbi mille.
Vaatame seda asja teisiti nüüd. Eestis elab 1,38M inimest, ütleme umbes nendest 0,8M Windowsi peal. Ja nüüd küsimus: palju nendest teeb iga kord clean installi ja oskab seda teha? Vaevalt et saab umbes 10-20K kokku kes seda teevad. Ülejäänud siis saavad oma uuendusi läbi WU, ja nägu viimased uuendused näidanud on nendega nii mõnelgi esinenud probleeme mingil määral.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
14.02.2022 20:45:11
|
|
|
Bunny, Just see seadistamine on see mis aega kulutab. Ja isegi mitte niivõrd programmide endi vaid windowsi sätete.
Jah clean install läheb kiiresti. Programmide pealelaskmine kõik-ühes installeritega nagu ninite või ketarin (järjestikuline) saab samuti automatiseerida. Samuti ka programmi sätete varundamist ja taastamist aga windowsi enda sätetega on keeruline.
Osad vajavad registrisätteid, osad on appdata all. Kolmandad reageerivad GP peale jne. Ka seda saab automatiseerida aga see on eraldi töö mida enamus ei viitsi ette võtta.
Vähemalt windowsi all on mingi võimalus. Androidi all on parim viis ainult custom recovery ja rootimine.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
14.02.2022 21:03:41
|
|
|
Tomorrow, Bunny poolt välja toodud grupp ei seadista midagi. samuti ei seadista need, kes sellele grupile vajadusel clean installi teevad. põrgu, minagi ei viitsi midagi seadistada peale klaviatuuri paari klahvi ja vendiprofiilide.
ei saa hästi aru, mida seal registrites, gp's ja kurat teab kus vaja susserdada on. töötab niisamagi väga hästi.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
14.02.2022 21:10:17
|
|
|
Lasin WU-ga W10-le W11 selga, äkki millalgi novembris. Seni pole ühtki jama olnud. Raud on umbes 7 aastat vana, aga "ametlikult" W11 compliant. Asuse B350 AM4 plate tolleaegsete pulkadega.
Non-W11-compliant 2012 aasta Delli läpakale tegin sobiva installimeedia ja samuti update. Seni samuti ei mingeid probleeme.
Ei mängi, ei overclocki.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
16.02.2022 10:38:45
|
|
|
| SSD ikka aeglane...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.02.2022 21:48:48
|
|
|
Windows 11 Pro will require a Microsoft account to set up
https://www.xda-developers.com/windows-11-requiire-microsoft-account/
| tsitaat: |
| If you’re wondering what happens if you don’t have an internet connection, well, that will be required, too. First-time setup will require an internet connection to link your Microsoft account. There have usually been some exploits you can use to set up Windows 11 without a Microsoft account, but that’s also been made impossible with the latest build (as noted by Windows Central), so it looks like users will be forced to use a Microsoft account. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.02.2022 23:57:54
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Windows 11 Pro will require a Microsoft account to set up
https://www.xda-developers.com/windows-11-requiire-microsoft-account/
| tsitaat: |
| If you’re wondering what happens if you don’t have an internet connection, well, that will be required, too. First-time setup will require an internet connection to link your Microsoft account. There have usually been some exploits you can use to set up Windows 11 without a Microsoft account, but that’s also been made impossible with the latest build (as noted by Windows Central), so it looks like users will be forced to use a Microsoft account. |
 |
Huvitav. Paigaldasin 22557 VM-i ja seal saab jätkuvalt offline accounti teha. Ainuke "häkk" mida ma tegin oli paigalduse ajal registrisse kahe bypassi lisamine, et saaks VM-i paigaldada:
| tsitaat: |
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\LabConfig
BypassTPMCheck
BypassSecureBootCheck |
Spoileris screenshotid offline accounti tegemisest, uuendustest mis pakkus esimese korraga ja build numbrist:
Spoiler 
Mina hetkel ei näe, et ei saaks offline accounti teha. Ma ei näe ka, et uuemat kui 22557 oleks saadaval.
Võibolla see accounti nõue on ainult siis kui TPM on sees ja Secure Boot teha ehk ametlikult paigaldada nõetest mööda minemata?
Hetkel põhineb kogu info MS-i statementil mis ütleb:
| tsitaat: |
| Similar to Windows 11 Home edition, Windows 11 Pro edition now requires internet connectivity during the initial device setup (OOBE) only. If you choose to setup device for personal use, MSA will be required for setup as well. You can expect Microsoft Account to be required in subsequent WIP flights. |
Mina loen siit välja, et subsequent tähendab seda, et edasistes buildides on konto nõue aga hetkel käib jutt ainult WIP ehk testbuildidest. Seega pole kindel kas stabiilsed samuti edasipidi nõuavad seda. Näiteks Dev buildid nõuavad praegugi Full Diagnostic telemeetria sisselülitamist ja MS kontoga sisse logimist, et saaks tagasisidet anda ja lugeda. Stabiilsetel buildel piisab Basic Diagnostic telemeetria kasutamisest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
19.02.2022 12:29:02
|
|
|
| Jube kuidas hing kibeleb selle win11 järgi, aga lugedes muresid siis väga veel ei julge
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.02.2022 13:52:29
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Windows 11 Pro will require a Microsoft account to set up
https://www.xda-developers.com/windows-11-requiire-microsoft-account/
| tsitaat: |
| If you’re wondering what happens if you don’t have an internet connection, well, that will be required, too. First-time setup will require an internet connection to link your Microsoft account. There have usually been some exploits you can use to set up Windows 11 without a Microsoft account, but that’s also been made impossible with the latest build (as noted by Windows Central), so it looks like users will be forced to use a Microsoft account. |
 |
Arvaks, et tulevad sarnased skeemid, kus nõude täitmise kontroll suunatakse kuskile mujale kui M$ ametlikud serverid vmt. a'la nagu litsentside puhul on.
Ajuvaba, et nüüd ka PC tervikuna sunnitud sisselogimise peale kolib, selle asemel, et telefonid selle jaburuse pealt maha tuleksid.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.02.2022 14:57:12
|
|
|
rmc, Apple toodetega pole kursis aga Androidi peal saab esmase seadistuse läbida ilma võrguühendust sisse lülitamata ja google kontole sisse logimata.
Aga hetkel tundub see olevat rohkem hirmutamine MS poolt. Samamoodi nagu alguses öeldi, et nõuetest möödaminnes (TPM ja Secure Boot) installid ei saa uuendusi. Uuendused tulevad senini.
Nagu ma ütlesin, siis 22557 buildis saab ilusti offline konto teha. Kõik copy-pastevad uudist aga keegi aei vaevu kontrollima ka see ka tõele vastab.
Kui tulevastes buildides offline konto ära kaotatakse, eks siis ole näha. Hetkel on see olemas.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.02.2022 15:03:24
|
|
|
Tomorrow, jah, ent äpipoed jne. tahab kohe sisselogimist saada. Kasutus on kontota tugevalt pärsitud, a'la nagu NVIDIA oma update-ide osas logini pealesurumisega.
Kui TPM-i väljalülitamisega saab mööda minna, siis, kas see tähendab, et TPM-ita masinatel töötab ka Win11? Küsiti just hiljuti müügisolnud vanema Lenovo süleri kohta, kas Win11 toetab - ise arvasin, et küllap saab, samas ametlikku tuge pold, sest TPM puudus (pold ka üht, Win11 by default tahab 2 vist).
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.02.2022 15:22:43
|
|
|
rmc, Äpipoed jah kahjuks tahavad kontot. Alternatiiv on apk sideload teha mis on sama kohmakas kui windowsi all exe installereid alla laadida. Positiivne näide on Linuxi distroid kus pole vaja sisse logida ja saab otse paigaldada programme ilma vajaduseta eraldi installereid alla laadida ja käivitada.
Jep Win11 töötab ka TPM-ta masinatel. Kõige lihtsam on teha USB pulk Rufus'ega ja seal saab valida Extended Windows 11 Installation (No TPM / No Secure Boot). Sellega saab väga lihtsalt teha booditava mälupulga. Muus osas kulgeb Win11 install nagu tavaliselt ja saab ka uuendusi.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.02.2022 16:29:00
|
|
|
| Kui nad selle online konto täielikult möödapääsmatuks muudavad, siis vähemalt mina kaalun oma põhiarvutis Windowsi asemel Ubuntut vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
19.02.2022 18:52:23
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| rmc, Apple toodetega pole kursis aga Androidi peal saab esmase seadistuse läbida ilma võrguühendust sisse lülitamata ja google kontole sisse logimata. |
Apple puhul ei saa. Vähemalt iPadiga mitte. Kui Wifit ja internetti pole, siis pole seadistamata tahvliga midagi peale hakata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
19.02.2022 19:44:51
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Jep Win11 töötab ka TPM-ta masinatel. Kõige lihtsam on teha USB pulk Rufus'ega ja seal saab valida Extended Windows 11 Installation (No TPM / No Secure Boot). Sellega saab väga lihtsalt teha booditava mälupulga. Muus osas kulgeb Win11 install nagu tavaliselt ja saab ka uuendusi. |
Ei pea isegi niipalju pingutama. Kolmele 3nda i-põlvkonna inteli masinale lihtsalt MediaCreationToolW11-ga USB tekitanud ja puhtalt installinud. Kuna ühel wifi driver puudus ja teistele ei pannud lihtsalt kaablit sappa, said kõik kenasti offline kontod.
_________________ Et oleks raskem! |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
19.02.2022 20:52:33
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Jube kuidas hing kibeleb selle win11 järgi, aga lugedes muresid siis väga veel ei julge |
Vanast kloon, et oleks tagasi minna. Rufusega pulk ja tuld.
Panin w11 t socket 775 peale, kahe netiläpaka peale, millel 1,2/1,4ghz prose ja 1 gen i3 peale. Ssd, 4gb ram.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.02.2022 08:59:19
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| rmc, Apple toodetega pole kursis aga Androidi peal saab esmase seadistuse läbida ilma võrguühendust sisse lülitamata ja google kontole sisse logimata. |
Oleneb seadmest. Nt 2013. a Nexus 7 tahvliga ei saanud edasi kui netti pole. Pm telliskivi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
20.02.2022 09:22:58
|
|
|
oops no page..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
20.02.2022 10:06:24
|
|
|
| laurx kirjutas: |
|
oops no page.. |
Eile õhtul veel toimis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
20.02.2022 11:49:36
|
|
|
Nonii, ThinkPadid on riburada hakanud saama alla tegumiribale meedetuletusi, et võiks nüüd hakata Windows 11 installima. Ikoon on samasugune nagu siis, kui arvutil uuendused installitud ja vaja restarti teha.
Hetkel ei viitsi küll arvutiparki 11 peale hakata viima
| DVDRW kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| rmc, Apple toodetega pole kursis aga Androidi peal saab esmase seadistuse läbida ilma võrguühendust sisse lülitamata ja google kontole sisse logimata. |
Oleneb seadmest. Nt 2013. a Nexus 7 tahvliga ei saanud edasi kui netti pole. Pm telliskivi. |
Kahtlane. Mul oli Nexus 7 2013 WiFi versioon ja sai kenasti ilma interneti ning Google'i kontota kasutada. Mäletan seda, sest panin selle esimest korda kusagil bussis sõites tööle.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.02.2022 12:44:00
|
|
|
| Sry see oli ikka 1st generation 2012 Nexus 7
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
20.02.2022 15:11:51
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Jube kuidas hing kibeleb selle win11 järgi, aga lugedes muresid siis väga veel ei julge |
Ainus mure oli taskbari saamine Win10 sarnaseks, aga selle lahendas ExplorerPatcher kiirelt.
Kõik muu toimib minu arvutil küll täiesti veatult.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
20.02.2022 16:38:03
|
|
|
| Äkki windows paneb selle õigeks na win10 see on, et koondab vasakule
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
20.02.2022 16:50:56
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Äkki windows paneb selle õigeks na win10 see on, et koondab vasakule |
See võimalus on W11-s juba sisse ehitatud: Personalization->Taskbar->Taskbar Alignment (Center/Left)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|