Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 106, 107, 108  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.01.2022 14:55:39 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Tomorrow, aga miks sa VMWare VM-i ei taha kasutada oracle oma asemel?
see installeerus win 11 peale kobinata
antud juhul pole küsimus mitte selles, MILLE PEALE see installeerub, vaid mis SELLE SISSE installeerub.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 29.01.2022 15:08:36 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Mnator kirjutas:
Tomorrow, aga miks sa VMWare VM-i ei taha kasutada oracle oma asemel?
see installeerus win 11 peale kobinata
antud juhul pole küsimus mitte selles, MILLE PEALE see installeerub, vaid mis SELLE SISSE installeerub.
mina teadsin varemalt need kaks VM-i olevat muidu omavahel üsna võrdväärsed
ja tegelikult tõenäoliselt mõne aja pärast teeb oracle ka oma koodi täiendused ära ja hakkab nendegi VM tööle, küsimus vaid, kui kaua see aega võtab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2022 18:32:04 vasta tsitaadiga

Mnator, VMWare on juba suht entrprise klassi asi. Mul pole vaja enamus neid featuure. Virtualbox on rohkem tavakasutaja teema. Pealegi olen vbox aastaid kasutanud ja teinud ka vajalikud skriptid mille abil käsureaga kiiresti uus vm üles seada. Selle asemel, et uue manageri loogikaga harjuma hakata ma pigem paigaldan iga uue dev buildi eraldi vbox instantsi kuni nad TPM passtrough tööle saavad. Loodan, et see juhtub millalgi see aasta.

Lisaks ma ei näe, et VMWare omaks ametlikku Win11 tuge. Ühtlasi on see tasuline ja pakub ainult trial versiooni. Jah kindlasti on veel alternatiive aga eelnev ümberõppimise teema kehtib ka nende kohta.
Ja HOST on antud juhul Win10 seega manageri paigaldusega pole probleeme. Probleem on Win11 QUEST-ina jooksutamises manageris. Seda Win11 TPM ja Secure Boot nõuete tõttu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 29.01.2022 18:37:04 vasta tsitaadiga

VMWare workstation playerit saab kasutada ka tasuta, ainus piirang on, et mitut VM ei saa korraga jooksutada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 29.01.2022 18:46:09 vasta tsitaadiga

Tasuta VMWare Player oli millalgi väga ebatöökindel, kas nüüd on parem?
_________________
Haruldane Mazda oksjonil: link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 29.01.2022 19:04:30 vasta tsitaadiga

mul on ta nagunii katsetusteks, seega raske öelda
ise rohkem kasutan Hyper-V teenust
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2022 18:24:32 vasta tsitaadiga

Windows 11 update finally fixes storage slowdowns
https://www.techspot.com/news/93235-windows-11-update-finally-fixes-storage-slowdowns.html

tsitaat:
Released on January 25, Windows 11 KB5008353

tsitaat:
One user from the Feedback Hub said that in addition to their NVMe, their SATA SSD is also faster. Windows 11 used to boot up slower than Windows 10, but that’s no longer the case after the new update, the user added.

tsitaat:
In some instances, users were reporting slowdowns of up to 55 percent on SSD random write speeds. NVMe drives were most commonly affected, although some also experienced issues with standard SATA SSDs.

tsitaat:
In the event your system is running fine, it might be best to wait and grab fixes when the roll out as part of the February 22 patch Tuesday update.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 07.02.2022 19:17:11 vasta tsitaadiga

Fake news. Mul ei parandanud NVME läpparil sittagi. Ja changelogis ei ole sõnagi mainitud ka et oleks selle fix.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2022 00:05:31 vasta tsitaadiga

Ärge seda installige, kui soovite, et olemasolev Radeon kontrollpaneel tööle jääks.


_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 09.02.2022 12:19:29 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ärge seda installige, kui soovite, et olemasolev Radeon kontrollpaneel tööle jääks.



Seal on ka kirjas, et kui on probleeme, installi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2022 12:26:25 vasta tsitaadiga

Kahjuks pole kirjas, et tekitab uusi probleeme icon_biggrin.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 09.02.2022 20:45:53 vasta tsitaadiga

Läksin tagasi win 10 peale niikauaks kui asi saab rohkem pädevamaks paljud asjad ei ole nii nagu tahaks win 10 võtab vähem ressurssi ka 15fps on win 10 kasuks.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2022 21:24:19 vasta tsitaadiga

Juba teist korda. Office läheb Windows 11 all "kaduma". icon_mad.gif icon_neutral.gif Mingeid "muudatusi" peale Win Update pole tehtud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Teen hetkel Online Repairi, et Office fixida... Ausalt öeldes oli viimati nii palju jama uue Windowsiga Vista ajal. Ei mäleta teistega, et oleks pidevad jamad olnud. icon_neutral.gif


_
Sry, AMD draiveri uuendus ja Firefox uuendus sai ka tehtud.


Peale Office online fixi sai nüüd tagasi, pidi uuesti aktiveerima. Müstika.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 10.02.2022 01:04:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2022 22:23:48 vasta tsitaadiga

Laske laagerdada.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 09.02.2022 23:11:45 vasta tsitaadiga

indexing on sisse lülitatud? või nt. Indexing options - advanced - delete and rebuild index
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2022 21:16:24 vasta tsitaadiga

Järgmine äpp. foobar2000 Start Menu alt ära kadunud, samuti pinnitud shortcut, mis mul oli pandud. Täielik müstika see Windows 11 icon_lol.gif Alles paar päeva tagasi kuulasin...
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuigi on ju ometigi installitud:
Spoiler Spoiler Spoiler




---
Uurisin nüüd põhjalikumalt. Mitmed teisedki äppid kadunud, kuigi ometigi on nad installitud icon_mad.gif icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2022 22:02:13 vasta tsitaadiga

SKG, See see on kui ainult otsingu peale loodad. Fahad fikseeritud linki siis pinni taskbarile või loo otsetee töölauale. Mina otsingut ei kasuta ise ja nagu näha pole see ka usaldusväärne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2022 22:44:26 vasta tsitaadiga

Tomorrow, mul oli eraldi Start Menu-sse ka pinnitud, aga sealt ka kaduma läinud nii foobar2000, Affinity Photo, Camo Studio. Kummaline, mis toimub pidevalt taustal. Tundub, et Windows Update resetib midagi ära või kirjutab midagi üle, mis mõjutab installitud äppe. Rohkem ma pakkuda ei oska, mis seda jama korraldab, sest ma ei tee oma arvutiga loomkatseid ega muid muudatusi icon_smile.gif

Hetkel on selge, et targem oleks olnud Win 10 peale jääda ja mitte Win 11 peale kiirustada. Õnneks on mul tööarvuti eraldi...

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2022 07:13:42 vasta tsitaadiga

Mul samuti esimene katse uuendada läbi WU oli täielik katastroof, vajalikud programmid/mängud panid pange ja heli ei saanud paika. Proovisin kõike läbi, viskasin kohvi paksu, lõin trummi arvuti kõrval, isegi palvetasin Mongoolia metsa jumalale, no ei saa korda heli. Kuna Asuse heli süsteem ja Sonic Studio 3 vastasid täielikult minu vajadustele ja sobisid minu kõrvadele, siis ei tahtnud osta eraldi helikaarti. Läksin tagasi W10 peale ja 2 nädalat hiljem proovisin läbi W11IA uuendust teha, ja ime, kõik töötab ja toimib nägu peab. Puhta installi ei taha teha, liiga palju on vaja siis tagasi installida ja seadistada. Sedasi ma juba alatest W8 liigun uuendustega edasi, õnneks kui midagi läheb nihu, siis Acronis True Image aitab alati kõik korda saada. Sain jälle kinnituse, et läbi WU ei tohi uuendada uue süsteemini icon_biggrin.gif
Mis ei meeldi W11 : teavituse helid, kell on ainult ühel displeil (ElevenClock toob tagasi kella teistele), konteksti menüü on täielik katastroof minu jaoks vähemalt, Net Speed Monitor ei tööta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 13.02.2022 20:58:48 vasta tsitaadiga

Õpetage mulle kah, kuidas Win11 all nii palju jama saavutada... Miks minul midagi ei juhtu? Ma olen natuke isegi kade. icon_biggrin.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.02.2022 22:47:22 vasta tsitaadiga

Vondur, lastakse uus win vanale selga. clean installi pole aastast windows 8 tehtud jne. vahest install ei õnnestu ja kipub jamasi korraldama. puhas install uue installmeediaga aitab tavaliselt sellisel puhul ja peale seda jamad puuduvad.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2022 02:07:54 vasta tsitaadiga

Mul clean install.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.02.2022 06:10:12 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mul clean install.
siis tee media creation tooliga uus installikas ja tee uus puhas install.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2022 08:49:53 vasta tsitaadiga

W11 ga masinad on nüüdseks kõik ära müüdud. Rohkem pole neid vhemalt mõnda aega plaanis teha.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2022 17:34:33 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Vondur, lastakse uus win vanale selga. clean installi pole aastast windows 8 tehtud jne. vahest install ei õnnestu ja kipub jamasi korraldama. puhas install uue installmeediaga aitab tavaliselt sellisel puhul ja peale seda jamad puuduvad.

Pole probleemi teha clean install, mõned minutid ja uus peal, paari tunnine seadistamine ja tarkvara installimine ära ei tappa. Pigem see on juba vist lihtsalt sportlik huvi, vaadata kaua suudab sedasi edasi minna ja läbi mille.
Vaatame seda asja teisiti nüüd. Eestis elab 1,38M inimest, ütleme umbes nendest 0,8M Windowsi peal. Ja nüüd küsimus: palju nendest teeb iga kord clean installi ja oskab seda teha? Vaevalt et saab umbes 10-20K kokku kes seda teevad. Ülejäänud siis saavad oma uuendusi läbi WU, ja nägu viimased uuendused näidanud on nendega nii mõnelgi esinenud probleeme mingil määral.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 106, 107, 108  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.