Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S22 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 21:56:21 vasta tsitaadiga

Käes on küll uued samsungid väga mõnusad. Roheline värv eriti kobe. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.02.2022 22:19:22 vasta tsitaadiga

Ah tellisin ikka s22+ ära. Pole nii suurt varem olnud.
Eks siis paistab kuidas on ja mis saab. Hetkel 21.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 23:06:11 vasta tsitaadiga

Ma ise valisin s22 ja ultra vahel. S22 kasutusmugavus ja mugav taskus hoida. Ultra S-pen. Valisin pliiatsi. S22+ tundub täiesti mõttetu- suur kobakas ja ainus reaalne eelis väikevenna ees on suurem aku.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.02.2022 00:41:21 vasta tsitaadiga

5mm siia-sinna suurem kui mu tavaline s21.
Tavaline S22 on nagu mingi kompakt nüüd
Pigem nagu reviewdki ütlevad - on s22+ see sweet spot nüüd.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 13.02.2022 02:09:11 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Tavaline S22 on nagu mingi kompakt nüüd
Pigem nagu reviewdki ütlevad - on s22+ see sweet spot nüüd.

Mitte ainult review'd, vaid nii ongi. S22 on isegi väiksem kui nt A41, mis oli mõõtutdelt selline paras koolilapse telo icon_rolleyes.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2022 02:50:21 vasta tsitaadiga

Ehk loodetavasti väärikas järglane S10e-le. Peab ka katsuma minema.

Huvitav kuidas S21 ja S22 teled kõrvuti panduna tunduvad? F2 vs F2.4 ja 64MP pealt tehtav digizoom (ok, mingi marginaalne 1.1x optiline on ka märgitud) vs 10MP + 3x optiline.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2022 08:02:35 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9537&idPhone2=10138&idPhone3=11253

Väiksem kui A41 aga suurem kui S10e.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2022 13:43:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Samsung has updated its Galaxy S22 and S22 Plus display specs. It turns out that the phone screens can only drop down to 48Hz. The company originally claimed that these screens can drop to 10Hz.


https://www.androidauthority.com/samsung-s22-s22-plus-refresh-rate-claims-3107985/

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 15.02.2022 00:37:49 vasta tsitaadiga

Sai ka S22U'd katsutud ja paari aastaga pole mingeid erilisi tuntavaid arenguid Samsungil toimunud peale 10x optilise zoom'i. Kuna funktsionaalne pool on suuresti sama, siis otsustavaks faktoriks on disain ning S20U istub mulle disainilt palju rohkem.

wirx kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Seekord jääb vist JÄLLE telefon vahetamata, sest mittemidagi pole päriselt paremaks läinud, millest tegelikult ka tolku oleks icon_mad.gif

Nii palju kui on silma jäänud, siis meil suhteliselt sarnane Samsungite ajalugu alates esimesest Samsung Galaxy'st (mul lihtsalt mõned muud Android & iOS seadmed ka sekka sattunud) ja nüüd alates S20U turule tulekust olen samas situatsioonis, kus mitu aastat mobiilide tehnoloogiline evolutsioon põhimõtteliselt seisnud - keskendutakse ainult mingile painduvale ekraanile või muule gimmickule. Ei tea kas S20U on mu ära hellitanud, aga upgrademine S20U'lt on tehtud raskeks kui mitte võimatuks isegi 2022. aastal - ainuke upgrade täna oleks Caviar'i S20U.


DayDream kirjutas:
wirx, just nimelt. Pildid ei valeta, seega palun tutvuge, kus võrreldakse kaameraid. Äärmiselt ennatlik on teha sellised järeldused nagu Teie paari esinduses tehtud ühesuguse valguse käes tehtud pildi järgi.
Lõpptarbija jaoks loeb ju see, milliseid pilte teeb telefon igapäevaselt point-and-shoot mitte mingite valgustega kuskil stuudiotes mängides. Kui S20U lasti välja Samsungi jaoks uue kaamera set-up'iga, siis esimeste ülevaadete järgi oli tegemist ka kõva sõnaga. Ette ruttavalt võin öelda, et reaalsuses oli S20U kaamera alguses ikka täielik saast. Samsungil kulus aasta+ ja palju tarkvarauuendusi, et kaamera päriselt head pilti tegema panna. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 15.02.2022 15:01:28 vasta tsitaadiga

Jep. Hetkel on need kaamerate võrdlused üsna küsitavad. Ootaks vähemalt esimese uuendusteringi ära, enne kui ütleks, kas parem või halvem.
_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2022 16:40:02 vasta tsitaadiga

Normaalne obje teeb niisama ka pilti. Soft on jura thumbs_down.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightscrib
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2022 17:19:05 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka mõned s21u vs s22u võrdlused ära ja kaamera edasiminek tundub ilmselge ja eks läheb veel paremaks uuendustega. Mingit dramaatilist vahet loomulikult pole st iga 12 kuu tagant tavakasutajal suht mõttetu updateda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2022 20:32:10 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Normaalne obje teeb niisama ka pilti. Soft on jura thumbs_down.gif

Telefonide puhul on AI ja soft väga palju määrav. Sinna ei pane peegelkaamera objektiivi.

lightscrib kirjutas:
Vaatasin ka mõned s21u vs s22u võrdlused ära ja kaamera edasiminek tundub ilmselge ja eks läheb veel paremaks uuendustega. Mingit dramaatilist vahet loomulikult pole st iga 12 kuu tagant tavakasutajal suht mõttetu updateda.

No täpselt. Ma olen väga mitmeid ülevaateid vaadanud, kus võrreldakse erinevates situatsioonides (nagu meil päriselus - on erinevad situatsioonid) tehtud pilte. Erinevad valgused, kaugused jne. Edasiminek on korralik, seda on näha oma silmaga ja suurem üldsus on samal arvamusel. Mitte, et minu silm oleks kuidagi teiste omast erinev. icon_smile.gif

Wirx tegi ühesuguses olus pildid, kus tema arvamuse kohaselt tegi S20U paremad ja siis hüppas kohe hulga inimesi välja, kes kõik kiidavad takka. Et ühe foorumlase arvamus ja tehtud pildid näitavad rohkem, kui mitme erineva tech youtuberi tehtud pildid, kelle töö ongi selliseid asju võrrelda.

Jutt, et youtubes on tehtud ainult stuudio valguses pildid näitabki teadmatust - inimene ei ole nende ülevaadetega tutvunud. Stuudio valgus oli pigem seal esinduses.


Üldiselt sellel teemal ei ole mõtet rohkem vaielda. Inimesed näevad asju erinevalt ja pigem tundub mulle, et otsitakse põhjusi, miks mitte seda uuendust ette võtta.

Kuigi ma nõustun sellega, et enam polegi need edasiminekud iga uue mudeliga nii suured nagu seda olid 10 aastat tagasi (ei mõtle siin ainult kaamerat). Just sellel samal põhjusel oligi mul endal ka Note 10+ üle 2.5 aasta. Omal ajal sai vahest aastas kaks korda telefoni vahetatud. Note ja S seeria Ultra.


viimati muutis DayDream 15.02.2022 23:35:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2022 20:43:44 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Normaalne obje teeb niisama ka pilti. Soft on jura thumbs_down.gif

Obje teeb jah, aga kui filmi asemel on sensor, siis softist paraku ei pääse. ISO tõstmine digikaameras käib näiteks puhtalt sensori signaali võimendamise teel ja sa ei tahaks seda pilti softilise silumiseta näha.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 00:50:14 vasta tsitaadiga

Kui S20 ultra välja tuli, olin seda poodi tagasi viimas, sest S10+ tegi pea alati parema pildi, klõpsisin kodus sadu pilte erineva valguse ja nurga all, just tavaoludes, mitte stuudios. Kusagil S20 teemaski ehk need veel alles, aga läks aeg edasi tuli update ja siis tuli 10tk neid veel ja nüüd jääb S10+ pildikvaliteet S20U maha, objektiiv on ikka sama, aga pildid on S20 ultral paremad. Aga see polnudki point, ma täitsa usun, et S22 Ultra teeb paremaid pilte ja omab paremat kaamerat. Lihtsalt kui S20 ultra olemas, siis pole kaamera pärast küll mõtet vahetama hakata, võibolla kuu, võibolla 6 kuu pärast on S22 ultra pildid paremad, kui S20 ultral, hetkel on Telia esinduses tibake nigelamad, kusagil hämaras tibake paremad, aga 99% ajast on pea 1:1 pildid sest kaamerad on ju samad, aga mingit edasiminekut on väga raske märgata. Youtube ülevaated võiks kõrvale jätta, sealt ei näe küll mingit kvaliteeti, isegi 4K puhul nuditakse kvaliteet maha mahu säästmise nimel. Mõni päev tagasi otsisin ülevaateid kus oleks originaal pildid kaamerast, siis ei jäänud neid silma, kus oleks mõni profim sait teinud s20u vs s21u vs s22u, GSMarena varsti kindlasti laseb enda omad välja, aga neil on esmase softiga S20Ultra pildid seal, aga eks lähevad ka esmase softiga S22Ultra pildid sinna.
Nt dxomarkis on s20ultra kõrgemal kohal, kui s21ultra ja vaevalt et need testid viimaste softidega tehtud on, kui kaamera on sama, saab ka sama tarkvara mõlemale peale teha, nagu saab ka s22u tarkvara s20u teha.
https://www.dxomark.com/smartphones/#sort-camera

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!


viimati muutis wirx 16.02.2022 01:16:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 16.02.2022 01:13:42 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Youtube ülevaated võiks kõrvale jätta, sealt ei näe küll mingit kvaliteeti, isegi 4K puhul nuditakse kvaliteet maha mahu säästmise nimel. Mõni päev tagasi otsisin ülevaateid kus oleks originaal pildid kaamerast, siis ei jäänud neid silma, kus oleks mõni profim sait teinud s20u vs s21u vs s22u, GSMarena varsti kindlasti laseb enda omad välja, aga neil on esmase softiga S20Ultra pildid seal, aga eks lähevad ka esmase softiga S22Ultra pildid sinna.


Kui võrrelda samades oludes ja samadel tingimustel, millest vajadus YT kõrvale jätta?
Kus kohas sa originaale kasutad?

Instagrami pildid on 2MP
S22/S21 teevad 12MP pilte.
Asi, millest saame rääkida on bitrate erinevusest, millel ei ole ilmtingimata resolutsiooniga ülemäära palju seost.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 02:16:47 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
Kui võrrelda samades oludes ja samadel tingimustel, millest vajadus YT kõrvale jätta?

Ja lisaks sellele on wirxi jaoks suur hulk teadmatuid (kes tegelikult ei oskagi üldse võrrelda neid kaameraid) või siis kinni makstud youtube kanaleid, kes edastavad valet infot, kui ühest suust kõik. Nagu NSVL ajal, kõik pidi ikka ise järgi uurima.


viimati muutis DayDream 16.02.2022 08:51:12, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 04:07:48 vasta tsitaadiga

Samsung S22 Ultra vs S21 / iPhone 13 Pro Max / Pixel 6 Pro / Xiaomi 12 Pro Battery Life Drain Test!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 10:59:06 vasta tsitaadiga

Loen, et ultra mudeleid juba mitmel käes, aga kas keegi tavalise või plussi ka juba kätte saanud on?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 16.02.2022 14:45:07 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Loen, et ultra mudeleid juba mitmel käes, aga kas keegi tavalise või plussi ka juba kätte saanud on?


Mis teada tahad? Mul kõik kolm laual veel icon_biggrin.gif
Pole veel tavalise peale jõudnud kolida.

SW uuendus võiks tulla enne veebruari lõppu.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martz456
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 16:19:17 vasta tsitaadiga

Lahe icon_smile.gif

https://www.techpowerup.com/292025/samsung-rdna2-based-exynos-2200-gpu-performance-significantly-worse-than-snapdragon-8-gen1-both-power-galaxy-s22-ultra
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 16.02.2022 17:38:33 vasta tsitaadiga

martz456 kirjutas:
Lahe icon_smile.gif

https://www.techpowerup.com/292025/samsung-rdna2-based-exynos-2200-gpu-performance-significantly-worse-than-snapdragon-8-gen1-both-power-galaxy-s22-ultra


See oli ka eelmistel generatsioonidel probleem.
Ootame esimese uuenduse ära ja siis huviga vaataks teste, mis on aku kestuse erinevus.

Ei mäleta, mis mudelil see oli aga Exonys jäi päris räigelt maha ka aku kestuses.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 18:28:20 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
Fuz kirjutas:
Loen, et ultra mudeleid juba mitmel käes, aga kas keegi tavalise või plussi ka juba kätte saanud on?

Mis teada tahad? Mul kõik kolm laual veel icon_biggrin.gif
Pole veel tavalise peale jõudnud kolida.

Tõenäoliselt tahaks varem reaalselt tavalise S20 või S21 kasutanu muljeid neilt üleminekul. Sellest pole väga tolku, kui sa Ultra seest SIM-i väiksesse viskad ja annad teada, et maru väike tundub ning pliiatsit ka pole.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 16.02.2022 20:04:55 vasta tsitaadiga

Pildivõrdlus Note 20 vs S22U alates 6:57

phpBB [media]

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 20:13:47 vasta tsitaadiga

Eelmine kord valisin sellesama exynos prose pärast oneplus 8, paistab ka seekord samamoodi minema.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laf1247
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 21:09:54 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
ullivilli kirjutas:
Fuz kirjutas:
Loen, et ultra mudeleid juba mitmel käes, aga kas keegi tavalise või plussi ka juba kätte saanud on?

Mis teada tahad? Mul kõik kolm laual veel icon_biggrin.gif
Pole veel tavalise peale jõudnud kolida.

Tõenäoliselt tahaks varem reaalselt tavalise S20 või S21 kasutanu muljeid neilt üleminekul. Sellest pole väga tolku, kui sa Ultra seest SIM-i väiksesse viskad ja annad teada, et maru väike tundub ning pliiatsit ka pole.


Kätte saaks, võiks kirjutada kuidas on üleminek S20-lt S22-le. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.02.2022 23:07:39 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Loen, et ultra mudeleid juba mitmel käes, aga kas keegi tavalise või plussi ka juba kätte saanud on?


Sain meili, et reedel kl18 peaks mu s22+ automaadis olema.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 00:26:12 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Fuz kirjutas:
Loen, et ultra mudeleid juba mitmel käes, aga kas keegi tavalise või plussi ka juba kätte saanud on?


Sain meili, et reedel kl18 peaks mu s22+ automaadis olema.


Tore kuulda, ehk siis mulle tuleb ka varem, kui 9.03 nagu Elisa hetkel lubas icon_biggrin.gif

EDIT:
Kuidas selle tagasiostu kampaaniaga on? Seal kirjas, et 7p jooksul peaks ära vormistama, aga nagu ei tahaks vana telefoni ennem neile anda, kui uut käes pole.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martz456
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 00:34:53 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Kuidas selle tagasiostu kampaaniaga on? Seal kirjas, et 7p jooksul peaks ära vormistama, aga nagu ei tahaks vana telefoni ennem neile anda, kui uut käes pole.


Võid ära oodata https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/lt/GalaxyTrade-in02-03.2022_EE.pdf

tsitaat:
Tagasimakse saamiseks pärast Kampaaniatoote ostu peab klient külastama
tagasimüügi veebilehte mis asub aadressil www.tagasiost.ee Eestis www.atpirkums.lv
Lätis või www.senainauja.lt Leedus märkima soetatud Kampaaniatoote IMEI-koodi või
Seerianumbri (ainult SIM-kaardita tooted) ja ostu puudutavad andmed hindama ise
oma Vana seadme väärtuse ja registreeruma veebilehel 7 päeva jooksul pärast
Kampaaniatoote soetamise kuupäev
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 00:43:24 vasta tsitaadiga

martz456 kirjutas:
Fuz kirjutas:
Kuidas selle tagasiostu kampaaniaga on? Seal kirjas, et 7p jooksul peaks ära vormistama, aga nagu ei tahaks vana telefoni ennem neile anda, kui uut käes pole.


Võid ära oodata https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/lt/GalaxyTrade-in02-03.2022_EE.pdf

tsitaat:
Tagasimakse saamiseks pärast Kampaaniatoote ostu peab klient külastama
tagasimüügi veebilehte mis asub aadressil www.tagasiost.ee Eestis www.atpirkums.lv
Lätis või www.senainauja.lt Leedus märkima soetatud Kampaaniatoote IMEI-koodi või
Seerianumbri (ainult SIM-kaardita tooted) ja ostu puudutavad andmed hindama ise
oma Vana seadme väärtuse ja registreeruma veebilehel 7 päeva jooksul pärast
Kampaaniatoote soetamise kuupäev


Just, soetamise kuupäeva, mitte kättesaamise kuupäeva. Kui Elisa tarne venib üle 9nda, siis on hetkel oht, et tuleb vana telefon ennem tagastada. Uue telefoni ostuarve peal täna kpv ehk 16.02.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 17.02.2022 01:15:07 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:

Kus kohas sa originaale kasutad?

Instagrami pildid on 2MP
S22/S21 teevad 12MP pilte.
Ma ostsin S20U konkreetselt ainult ühel otstarbel ja müügiartikliks tol hetkel oli kaamera koos oma 108MP sensoriga, et islandi tripil virmalisi pildistada, kuid S20U kaamera oli minu eksemplaril vähemalt algselt kasutamatu ja sellest võib ka S20U teemas lugeda. Kuna telefon oli Eestist ostetud, sest sealt sai kiiremini ja ise resideerusin Maltal, siis poodi tagastamisega ei viitsinud tegeleda ja jäi nagu jäi, ei plaaninud seda pikalt kasutama jääda. Vaikselt siiski hakati uuendusi välja laskma ning ajaga muutus kaamera aina paremaks ning nüüd on kaamera tõesti väga hea ja võib rahul olla.

Tulles tagasi tsiteeritud postituse juurde. Elus on rohkemat, kui sotsiaalmeedia, ja ma personaalselt kasutan enamasti pildistamiseks 108MP reziimi. Tavareziimi kasutan ainult siis, kui on vaja kas zoomida või midagi liikuvat pildistada, sest 108MP reziimis võtab foto tegemine aega peale nupu vajutamist. Videode jaoks kasutan enamasti 4K@60fps, kuid need videod, kus liikumist vähe, kasutan tavaliselt 8K@24fps reziimi.

See toob ka ühe suure miinuseni S22U puhul - puudub mälukaardi tugi võrreldes S20U'ga. S22U esialgselt tuleb vist ainult kuni 512GB mäluga, mis saab suhteliselt ruttu otsa isegi kui ainult kaamerat max resol kasutada. Minu S20U mälu maht on 1.25TB ja sellele lisandub ka pilv, kuid pilve otstarve on ainult redundancy.


Fuz kirjutas:
martz456 kirjutas:
Fuz kirjutas:
Kuidas selle tagasiostu kampaaniaga on? Seal kirjas, et 7p jooksul peaks ära vormistama, aga nagu ei tahaks vana telefoni ennem neile anda, kui uut käes pole.


Võid ära oodata https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/lt/GalaxyTrade-in02-03.2022_EE.pdf

tsitaat:
Tagasimakse saamiseks pärast Kampaaniatoote ostu peab klient külastama
tagasimüügi veebilehte mis asub aadressil www.tagasiost.ee Eestis www.atpirkums.lv
Lätis või www.senainauja.lt Leedus märkima soetatud Kampaaniatoote IMEI-koodi või
Seerianumbri (ainult SIM-kaardita tooted) ja ostu puudutavad andmed hindama ise
oma Vana seadme väärtuse ja registreeruma veebilehel 7 päeva jooksul pärast
Kampaaniatoote soetamise kuupäev
Just, soetamise kuupäeva, mitte kättesaamise kuupäeva. Kui Elisa tarne venib üle 9nda, siis on hetkel oht, et tuleb vana telefon ennem tagastada. Uue telefoni ostuarve peal täna kpv ehk 16.02.

See on absurdsus, millega pidin tegelema 2020 aastal. Probleemiks oli fakt, et ostu polnud tegelikult võimalik registreerida enne telefoni kätte saamist. Miks? - Sest ostu registreerimise tingimuseks oli IMEI kood, mida mul eeltellimust tehes mitte kuskil arvel kirjas ei olnud ning pidin ära ootama telefoni füüsilise saabumise. Tagasiost.ee tegelastega 2020 aastal kontakti võttes oli vastuseks:

tsitaat:
Hi Mario!

Thank you for contacting us!

If you want to participate on the Samsung Baltics campaign, just wait until you receive your new device and register the IMEI as soon as possible. If you are unable to do it, please contact us.

Kõike paremat,
Mobiiliringluse meeskond
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 09:52:38 vasta tsitaadiga

mario20031, vaatasin arvet, mul imei kood peal kirjas seal või noh mingi tunnuskood seal on, mis tundub olevat imei.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 11:33:36 vasta tsitaadiga

Kui S21U ostsin selle tagasiostu kampaaniaga siis sain ka vana telefoni hiljem tagastada, sest uus polnud õigel ajal kohal. Öeldi, et pole probleemi, saan kogu summa tagasi. Kuid tegelikult ikkagi kampaaniat ei arvestatud ja maksti tava summa.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exess
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2010




sõnum 17.02.2022 12:21:00 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:


EDIT:
Kuidas selle tagasiostu kampaaniaga on? Seal kirjas, et 7p jooksul peaks ära vormistama, aga nagu ei tahaks vana telefoni ennem neile anda, kui uut käes pole.


Küsisin just klienditeeninduselt ning vastus tuli selline : " Eeltellitud telefoni puhul loetakse 7 päeva alates telefoni kättesaamisest. Seega teil on aega, et rahulikult andmed üle kopeerida kodus ja siis teha tagastus läbi meie kampaania lehe www.tagasiost.ee" icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.02.2022 12:29:47 vasta tsitaadiga

2a tagasi tõmbasid nad korralikult tillist. See hea kampaania kestis mingi kuupäevani kus maksti rohkem. Tegin avalduse enne seda kuupäeva ja siis paluti oodata veits. Lõppkokuvõttes jagelesin nendega üle kuu aja ja nad tahtsid kaks korda vähem raha maksta. Mingi lollakas muukeelne oli telefoni otsas kellega oli pea võimatu rääkida.
Igatahes müüsin siin foorumis telefoni kallimalt maha lõpuks.
Rohkem ei viitsi nendega tegeleda.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 17.02.2022 13:06:50 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
2a tagasi tõmbasid nad korralikult tillist. See hea kampaania kestis mingi kuupäevani kus maksti rohkem. Tegin avalduse enne seda kuupäeva ja siis paluti oodata veits. Lõppkokuvõttes jagelesin nendega üle kuu aja ja nad tahtsid kaks korda vähem raha maksta. Mingi lollakas muukeelne oli telefoni otsas kellega oli pea võimatu rääkida.
Igatahes müüsin siin foorumis telefoni kallimalt maha lõpuks.
Rohkem ei viitsi nendega tegeleda.
2020 aastal oli kampaania kus maksti 100€ telefoni väärtusele lisaks. Kui sa tõsiuskselt sinna mõne kasutatava telefoni saatsid, arvestades kuidas nad telefone hindavad, siis.....omad vitsad peksavad? Minu kogemus oli hea - saatsin neile mingi väärtusetu lambi-lutsu ja 100€ kanti arvele.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 13:26:24 vasta tsitaadiga

Mul ka s20 ostuga läks hästi, andsin sõbra vana s7 ja sain 100€ boonust pluss mingi 30€ veel telefoni eest.
Minu s20+ eest lubavad mingi 250€, eks ole näha kas saab ka.

Ja just pool tundi tagasi tuli itellast teavitus, et uus ootab mind automaadis. Eriti kiiresti ikka thumbs_up.gif Õhtul jõuab äkki veidi juba nokkida.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.02.2022 16:06:47 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
MRTO kirjutas:
2a tagasi tõmbasid nad korralikult tillist. See hea kampaania kestis mingi kuupäevani kus maksti rohkem. Tegin avalduse enne seda kuupäeva ja siis paluti oodata veits. Lõppkokuvõttes jagelesin nendega üle kuu aja ja nad tahtsid kaks korda vähem raha maksta. Mingi lollakas muukeelne oli telefoni otsas kellega oli pea võimatu rääkida.
Igatahes müüsin siin foorumis telefoni kallimalt maha lõpuks.
Rohkem ei viitsi nendega tegeleda.
2020 aastal oli kampaania kus maksti 100€ telefoni väärtusele lisaks. Kui sa tõsiuskselt sinna mõne kasutatava telefoni saatsid, arvestades kuidas nad telefone hindavad, siis.....omad vitsad peksavad? Minu kogemus oli hea - saatsin neile mingi väärtusetu lambi-lutsu ja 100€ kanti arvele.


Mingi 450eur vms tuli seal väärtuseks ette. Eelmise mudeli tahtsin anda. Pärast rääkisid 250st vms.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 16:07:43 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Eelmine kord valisin sellesama exynos prose pärast oneplus 8, paistab ka seekord samamoodi minema.

Sama siin, ei kahetse... thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 17.02.2022 19:06:26 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Sain meili, et reedel kl18 peaks mu s22+ automaadis olema.

Fuz kirjutas:
Ja just pool tundi tagasi tuli itellast teavitus, et uus ootab mind automaadis. Eriti kiiresti ikka thumbs_up.gif Õhtul jõuab äkki veidi juba nokkida.


Millise operaatori käest soetatud? Elisa annab eilse seisuga terneks 09.03
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.02.2022 19:38:18 vasta tsitaadiga

Telia. Ega epoes näitab ikka 08.03 jah aga juu siis esimesel tunnil tellitud partii on kohal.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 20:17:06 vasta tsitaadiga

qrime kirjutas:
MRTO kirjutas:
Sain meili, et reedel kl18 peaks mu s22+ automaadis olema.

Fuz kirjutas:
Ja just pool tundi tagasi tuli itellast teavitus, et uus ootab mind automaadis. Eriti kiiresti ikka thumbs_up.gif Õhtul jõuab äkki veidi juba nokkida.


Millise operaatori käest soetatud? Elisa annab eilse seisuga terneks 09.03


Elisa. Mulle lubati ka esialgu 9.03, aga oli täna kohal. Tükk maad lühem on kui s20+, oleks võinud vist ultra võtta icon_biggrin.gif
Sisse pole veel lülitanud, seega rohkem muljeid pole.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 20:58:57 vasta tsitaadiga

Saada tagasi icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 09:58:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
dex kirjutas:
Eelmine kord valisin sellesama exynos prose pärast oneplus 8, paistab ka seekord samamoodi minema.

Sama siin, ei kahetse... thumbs_up.gif

Õnn kaasa siis. Oneplus on täiega alla käinud. Tarkvara on jõle bugine.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 18.02.2022 10:15:25 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
dex kirjutas:
Eelmine kord valisin sellesama exynos prose pärast oneplus 8, paistab ka seekord samamoodi minema.

Sama siin, ei kahetse... thumbs_up.gif

Õnn kaasa siis. Oneplus on täiega alla käinud. Tarkvara on jõle bugine.
sul suur karmavõlg järelikult
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 11:54:19 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
dex kirjutas:
Eelmine kord valisin sellesama exynos prose pärast oneplus 8, paistab ka seekord samamoodi minema.

Sama siin, ei kahetse... thumbs_up.gif

Õnn kaasa siis. Oneplus on täiega alla käinud. Tarkvara on jõle bugine.


Mitut oneplusi kasutad, et selline väide. Või jälle youtube tarkkus

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 14:35:55 vasta tsitaadiga

Minu S22U jõudis ka automaati.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 15:50:06 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Minu S22U jõudis ka automaati.


Millal tellisid ja kustkohast, kui saladus pole. Selle info põhjal teaks siis ka umbes enda omale mingit tähtaega arvutada icon_wink.gif

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 15:58:04 vasta tsitaadiga

Tripp kirjutas:
anubis kirjutas:
Minu S22U jõudis ka automaati.


Millal tellisid ja kustkohast, kui saladus pole. Selle info põhjal teaks siis ka umbes enda omale mingit tähtaega arvutada icon_wink.gif

Teliast, 11.02 õhtul tegin tellimuse.
256gb must mudel.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 18.02.2022 17:02:34 vasta tsitaadiga

Sain mõned tunnid tagasi telia s22+ kätte.
Suurus tahab ikka harjumist saada. 90% asjadest olen sujtnud ära sättida juba aga eks vaja nokitseda veel millalgi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S22 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.