Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2022 12:03:20 vasta tsitaadiga

Pange postitustele mingi IMDb või Youtube link ka ikka juurde thumbs_up.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 02:47:31 vasta tsitaadiga

Jah, tehtud icon_wink.gif



---
Red Sparrow
https://www.imdb.com/title/tt2873282/


Halb ei olnud, aga väga etteaimatav.



---
A Writer's Odyssey
https://www.imdb.com/title/tt9685342/

Visuaalne meistriteos thumbs_up.gif


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 22:18:45 vasta tsitaadiga

Keskpäevane praam@ETV2 21:40
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 23:04:18 vasta tsitaadiga

House of Gucci
https://www.imdb.com/title/tt11214590/

Väga hea, Lady Gaga ikka andekas.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 00:33:33 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
House of Gucci
https://www.imdb.com/title/tt11214590/

Väga hea, Lady Gaga ikka andekas.


Mulle seevastu üldse ei meeldinud.
Millegipärast käis ka eriti pinda - kuigi seda näeb nii tihti (võibolla osaliselt sellepärast häiriski) - et peategelased mingi imeliku aktsendiga inglise keelt rääkisid (kraapis veel rohkem kõrva, kui siis kui vahest "vene/ida-euroopa aktsenti" matkida üritatakse), et viidata, et tegevus toimub tegelikult itaalia keeles. Rääkigu normaalselt või siis veel parem, itaalia keeles!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 01:03:48 vasta tsitaadiga

Once Upon a Time in... Hollywood
https://www.imdb.com/title/tt7131622/

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 14:32:28 vasta tsitaadiga

The Last Duel - Oh, see oli hea! Huvitavalt üles ehitatud, tugev stoori. 8/10 https://www.imdb.com/title/tt4244994/?ref_=fn_al_tt_1

Silence - 2016.a film. Ei sobi kõigile, aga keda selline vähem diip teema huvitab, siis kindlalt nauditav vaatamine. https://www.imdb.com/title/tt0490215/?ref_=nv_sr_srsg_3 7.5/10
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 14:38:08 vasta tsitaadiga

Õllese peaga Silence lõpuni ei viitsinud vaadata kui välja tuli.
Peaks kainena uuesti vaatama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 15:06:01 vasta tsitaadiga

The Last Duel
https://www.imdb.com/title/tt4244994/

Not bad, aga Ben Afflecki näitlemine oli pigem 20 sajandisse sobiv, mitte 14-nda sajandi Prantsusmaale. Rääkimise stiil ja sõnakasutused tundusid sobimatud (liiga modernne).
tsitaat:
"Fuck" isn’t thought to have existed in English before the fifteenth century and possibly arrived later from German or Dutch. In fact, the Oxford English Dictionary says it wasn’t used until 1500. Using place names though, we can trace it back a bit earlier.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 10:06:18 vasta tsitaadiga

Tulnukas 3
https://www.imdb.com/title/tt0103644/

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 10:26:45 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Tulnukas 3
https://www.imdb.com/title/tt0103644/

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas selles filmis on murpid või on see ebaoluline jutt?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.02.2022 11:18:39 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
The Last Duel
https://www.imdb.com/title/tt4244994/

Not bad, aga Ben Afflecki näitlemine oli pigem 20 sajandisse sobiv, mitte 14-nda sajandi Prantsusmaale. Rääkimise stiil ja sõnakasutused tundusid sobimatud (liiga modernne).
tsitaat:
"Fuck" isn’t thought to have existed in English before the fifteenth century and possibly arrived later from German or Dutch. In fact, the Oxford English Dictionary says it wasn’t used until 1500. Using place names though, we can trace it back a bit earlier.


Siis on asi ikkagi stsenaariumis, mitte näitlemises.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 11:19:25 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Tulnukas 3
https://www.imdb.com/title/tt0103644/

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas selles filmis on murpid või on see ebaoluline jutt?


Eee... Seal on see Smurfid

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 12:22:48 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
SKG kirjutas:
The Last Duel
https://www.imdb.com/title/tt4244994/

Not bad, aga Ben Afflecki näitlemine oli pigem 20 sajandisse sobiv, mitte 14-nda sajandi Prantsusmaale. Rääkimise stiil ja sõnakasutused tundusid sobimatud (liiga modernne).
tsitaat:
"Fuck" isn’t thought to have existed in English before the fifteenth century and possibly arrived later from German or Dutch. In fact, the Oxford English Dictionary says it wasn’t used until 1500. Using place names though, we can trace it back a bit earlier.


Siis on asi ikkagi stsenaariumis, mitte näitlemises.

Ta ise oli üks selle filmi stsenaristidest ka.



---
Dune
https://www.imdb.com/title/tt1160419/


Pikk ja igav icon_mad.gif Väga pikaks venitatud, samas polnud tegvust piisavalt, et seda täita.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.02.2022 12:41:08 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:


Dune
https://www.imdb.com/title/tt1160419/

Pikk ja igav icon_mad.gif Väga pikaks venitatud, samas polnud tegvust piisavalt, et seda täita.


Kuidas sulle teised Denise filmid meeldivad?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 13:34:09 vasta tsitaadiga

Kõik Villeneuve filmid ära vaadanud. Dune neist meeldis kõige vähem.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2022 03:58:09 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
SKG kirjutas:


Dune
https://www.imdb.com/title/tt1160419/

Pikk ja igav icon_mad.gif Väga pikaks venitatud, samas polnud tegvust piisavalt, et seda täita.


Kuidas sulle teised Denise filmid meeldivad?

Oluliselt paremad icon_smile.gif



---
Midsommar
https://www.imdb.com/title/tt8772262/

Wtf see veel oli icon_neutral.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2022 13:27:36 vasta tsitaadiga

võrdlevaks vaatamiseks:
hongkongi versioon - Infernal Affairs (Mou gaan dou) https://www.imdb.com/title/tt0338564
ja Hollywoodi/Scorsese versioon - The Departed https://www.imdb.com/title/tt0407887 - näidati just teisipäeva õhtul TV3st

hongkongi versioonil on ka üks eellugu ja üks järellugu tehtud https://www.imdb.com/title/tt0369060 ja https://www.imdb.com/title/tt0374339
imdb hinded neil ka korralikud, kolmandas osas ka samad näitlejad, mis esimeses (kohalikud staarid Tony Leung ja Andy Lau), nii et peaks need ka kunagi ära vaatama

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2022 18:47:36 vasta tsitaadiga

ETV2 pealt Beats https://www.imdb.com/title/tt7524414/?ref_=fn_al_tt_2
90ndate klubinoortele hea nostalgia. 8/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2022 19:34:03 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Laifstaile kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Käisn eile kinos "Roadrunnerit" vaatamas. https://www.imdb.com/title/tt14512538/reference Dokumentaalfilm kokast, kirjanikust ja saatejuhist Anthony Bourdainist. Selline nukker lugu. Väga raske hinnata. Kui ei tea, kes Bourdain oli, siis pole mõtet vaadata. Nagu ma aru saan on see film tekitanud kõva poleemika AI kasutamise kohta dokumentaalis.


aga mitu punkti ?/10...
ma kindlasti kavatsen vaadata seda...kindlasti lööb nati rööpast ära...

Ma kirjutasin ju, et väga raske hinnata. Kui just peab siis annaks 8/10.


sukelduja...jah oli/on raske hinnata...8/10...Nagu arvasin lõi rööpast ära...
Lugesin ennem ära selle https://rahvaraamat.ee/p/bourdain-in-stories/1599118/et?isbn=9781526645166 tundub nagu oleks film pikemalt(ajaliselt) lahti kirjutatud...kahju mida naine mõistusega teeb...
Bourdain tells viewers, "You're probably going to find out about it anyway. So, here's a little preemptive truth telling: There's no happy ending."
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2022 19:48:48 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.02.2022 19:56:13 vasta tsitaadiga

Paistab päris palju throwbacke ja fanservice'it.
Palju ei oota aga küllap on hea ajaviide see "Epic conclusion" thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2022 21:38:30 vasta tsitaadiga

Sisu tundub suht ajuvaba icon_lol.gif aga eks lapsega tuleb vaadata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2022 22:33:06 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Sisu tundub suht ajuvaba icon_lol.gif aga eks lapsega tuleb vaadata icon_biggrin.gif


Eks sinus endas ka see laps olemas icon_biggrin.gif

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2022 13:12:03 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2022 16:01:17 vasta tsitaadiga

Päris norm treila, a mitte prsetki aru ei saa mis värk seal üldse toimub.. vähemalt, ei näidata tervet filmi treilas ära.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2022 22:18:17 vasta tsitaadiga

Finch
https://www.imdb.com/title/tt3420504/

Veidi igav. Vähe tegevust selle ~2h jooksul.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2022 22:57:45 vasta tsitaadiga

Moonfall
https://www.imdb.com/title/tt5834426/
Käisin lapsega vaatamas. Lapsele meeldis(alla 12). Minu jaoks jama.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2022 20:03:26 vasta tsitaadiga

‘BioShock’ Movie in the Works at Netflix
https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/bioshock-movie-neflix-1235093896/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2022 22:35:41 vasta tsitaadiga

Ray Donovan: The Movie - lõpp sarjale (ehk kui seriaali vaadanud ei ole, siis pole mõtet seda ka vaadata). Käis kah.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2022 23:35:18 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Tulnukas 3
https://www.imdb.com/title/tt0103644/

Spoiler Spoiler Spoiler

Mulle see kolmas osa meeldib Alieni saagas , jätkuvalt pean seda parimaks osaks thumbs_up.gif


Vaatasin viimase Matrixi filmi ära ja ... thumbs_down.gif
Tehti lihtsalt selleks, et tuua ikkagi õnnelik lõpp sellele loole. Üldse see märuli tseenide sujuva voolavuse puudumine tegi sellest nagu iga teise tavalise filmi, ma ei tea kas selle taga erinev meeskond või milles asi. See nagu oleks osa Matrixi filmidest ja samas ei ole ka seda.
https://www.imdb.com/title/tt10838180/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 21:41:12 vasta tsitaadiga

Naine vedas SOO vaatama.
https://www.efis.ee/et/filmiliigid/film/id/20701
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 22:43:41 vasta tsitaadiga

otsisin ise ka "Soo" jutustuse välja raamaturiiulist, pole ka väga pikk - u 150 lehekülge väikese formaadiga raamatus
1992. aasta telelavastus "Soo" muide jupiteris tasuta nähtav Elmo Nüganeni, Merle Jäägeriga jne osades. See peaks olema täpselt raamatu järgi tehtud https://jupiter.err.ee/1082890/telelavastus-soo

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 23:36:21 vasta tsitaadiga

The King's Man - stiilne ja absurdne. Omas kategoorias enam-vähem. (Hoopis teise tooniga kui eelmised Kingsmani filmid samas.)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 00:55:43 vasta tsitaadiga

krr kirjutas:
https://jupiter.err.ee/1082890/telelavastus-soo

beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2022 19:35:39 vasta tsitaadiga

Keegi saab aru, kas see film ( https://www.imdb.com/title/tt12753120/ ) on The Wave ja The Quake järg või eraldiseisev film? Postri järgi on järg, aga Wikipedia ei räägi miskit kolmanda filmi kohta: https://en.wikipedia.org/wiki/The_Wave_(2015_film)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2022 10:20:19 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=UEDkqOBhPis&t=7s
Üks lemmik bände ja lauljaid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2022 21:45:38 vasta tsitaadiga

Venom : Let There Be Carnage. Polnud üldse nii hea kui esimene. 5/10 Üritati kõvasti nalja teha,paar kohta oli isegi veidi naljakas.Kogu see filmi teema mille pärast action käis oli ka suht suva.
https://m.imdb.com/title/tt7097896/

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2022 22:28:43 vasta tsitaadiga

Vaatasin mother! - mulle väga meeldivad sellised filmid, imestan, et ma seda varem ole vaadanud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 03:50:44 vasta tsitaadiga

Ted K
https://www.imdb.com/title/tt8128276/


Väga hea thumbs_up.gif



---
The Invitation
https://www.imdb.com/title/tt2400463/

Hea.



---
Vaatasin Bruce Willis-e IMDB profiili, üle 10 filmi plaanitud selleks aastaks icon_lol.gif
Esimese trailer
Spoiler Spoiler Spoiler

Need vist nii halvad, et isegi Netflix ei taha. Kus neid üldse näidatakse? Kinos ometigi mitte? icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2022 18:56:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada mõnda dokumentaalfilmi kosmonautide elust rahvusvahelises kosmosejaamas? Seal on ju isegi elementaarsed tegevused nagu kasvõi magamine, hammaste pesemine või häda tegemine keerukamad/teistmoodi kui maa peal.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2022 19:10:41 vasta tsitaadiga

Astronaudid postitavad videosid Youtube'i sellest, kuidas elavad, mõned näited:

https://www.youtube.com/watch?v=4exaXdPKS3Y
https://www.youtube.com/watch?v=PrqcwH8LhDU
https://www.youtube.com/watch?v=MgMYqxdVAlA
https://www.youtube.com/watch?v=YlUzva6lRQQ
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2022 23:28:32 vasta tsitaadiga

ETV2 pealt on vastavalt olukorrale kinoklassika thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2022 22:47:13 vasta tsitaadiga

Mass (2021) - thumbs_up.gif. Ärge isegi lugege midagi selle kohta enne, lihtsalt vaadake. (Film on pmst nelja näitlejaga ühesainsas toas aset leidev.)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2022 18:18:28 vasta tsitaadiga

Against the Ice https://www.imdb.com/title/tt13873302/?ref_=nv_sr_srsg_0
Hea film thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2022 18:19:54 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Mass (2021) - thumbs_up.gif. Ärge isegi lugege midagi selle kohta enne, lihtsalt vaadake. (Film on pmst nelja näitlejaga ühesainsas toas aset leidev.)
Väga karm film. Kahjuks oli üpriski hästi algusest juba aimata, mis sealt tuleb, aga siiski emotsioonid olid võimsad.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 03.03.2022 01:03:09 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:


Vaatasin Bruce Willis-e IMDB profiili, üle 10 filmi plaanitud selleks aastaks icon_lol.gif
Esimese trailer
Spoiler Spoiler Spoiler

Need vist nii halvad, et isegi Netflix ei taha. Kus neid üldse näidatakse? Kinos ometigi mitte? icon_lol.gif



Noh, nüüd on p6hjust k6ik tema filmid allalaadida ja üks binge-watching teha icon_biggrin.gif

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 01:12:54 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
SKG kirjutas:


Vaatasin Bruce Willis-e IMDB profiili, üle 10 filmi plaanitud selleks aastaks icon_lol.gif
Esimese trailer
Spoiler Spoiler Spoiler

Need vist nii halvad, et isegi Netflix ei taha. Kus neid üldse näidatakse? Kinos ometigi mitte? icon_lol.gif



Noh, nüüd on p6hjust k6ik tema filmid allalaadida ja üks binge-watching teha icon_biggrin.gif

Death Wish (2018) oli viimane vaadatav Bruce Willise film. Ja seegi polnud originaal icon_smile.gif
Üle 3 aasta paska tootnud. Kui Glass ja Motherless Brooklyn välja arvata, neis polnud ta otseselt peaosas.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 03.03.2022 01:23:50 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
degrass kirjutas:


Noh, nüüd on p6hjust k6ik tema filmid allalaadida ja üks binge-watching teha icon_biggrin.gif

Death Wish (2018) oli viimane vaadatav Bruce Willise film. Ja seegi polnud originaal icon_smile.gif
Üle 3 aasta paska tootnud. Kui Glass ja Motherless Brooklyn välja arvata, neis polnud ta otseselt peaosas.


Kui päris aus olla, siis ma isegi ei mäleta, milline oli viimane tema film, mis ma vaatasin.
Esimene mis mulle meelde tuleb on 12 Monkeys

https://en.wikipedia.org/wiki/Bruce_Willis_filmography

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 01:31:39 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
SKG kirjutas:
degrass kirjutas:


Noh, nüüd on p6hjust k6ik tema filmid allalaadida ja üks binge-watching teha icon_biggrin.gif

Death Wish (2018) oli viimane vaadatav Bruce Willise film. Ja seegi polnud originaal icon_smile.gif
Üle 3 aasta paska tootnud. Kui Glass ja Motherless Brooklyn välja arvata, neis polnud ta otseselt peaosas.


Kui päris aus olla, siis ma isegi ei mäleta, milline oli viimane tema film, mis ma vaatasin.
Esimene mis mulle meelde tuleb on 12 Monkeys
https://en.wikipedia.org/wiki/Bruce_Willis_filmography


Minu meelest oli Red seeria päris hea .Väga hea.Aga see oli ka ammu

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.