Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 16:52:07 vasta tsitaadiga

rmc, millele peaksin tähelepanu pöörama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 23:12:25 vasta tsitaadiga

Viitasin, et teise perioodi RSI järgi ennustati juba bounce-i...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 23:44:31 vasta tsitaadiga

rmc, vaatame kaua see bounce kestab.
https://www.youtube.com/watch?v=FjN4QLeDPW4&t=0s (2 minutit video algusest piisab)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 23:44:42 vasta tsitaadiga

virx, Kuu peale ja edasi!
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 01:34:18 vasta tsitaadiga

virx, mingid munad joonistatud, ja väidab et läheme kaugele alla. Aga äkki lähemegi, või äkki ei lähe?
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 02:15:26 vasta tsitaadiga

Dreamlover, mina panen ainult võimalikud variandid. Iga üks otsutab ise enda rahaasjade üle või kuhu poole panus rohkem kaldub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 15:43:03 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
rmc, vaatame kaua see bounce kestab.
https://www.youtube.com/watch?v=FjN4QLeDPW4&t=0s (2 minutit video algusest piisab)


Disclaimerist? icon_lol.gif

PS. ma igast surnud kassi põrgetega ära harjunud juba, sesmõttes ei väida, et järgneb moon, a ei välista ka. Vanahea krüpto.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 22:41:09 vasta tsitaadiga

Täna kell 02:00 siis selgub.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 22:42:46 vasta tsitaadiga

virx, misasi selgub täpsemalt?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 22:43:01 vasta tsitaadiga

Täna kell 02:00 oli ära juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 22:44:36 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
virx, misasi selgub täpsemalt?

Ju SMSlaen loosib midagi välja oma klientidele. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 23:30:12 vasta tsitaadiga

SSD, siis pole kahjuks midagi oodata. icon_sad.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 23:33:25 vasta tsitaadiga

yerba, Sul nr avalik siin, vormistame SMSraha kliendiks ära icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 23:35:47 vasta tsitaadiga

filx, ma ei tahaks uskuda, et ainult numbrist piisab. icon_rolleyes.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 23:41:53 vasta tsitaadiga

Tõsi, 2000ndatel oleks numbrist piisanud. Täna pead ikka oma käpa ka vahele panema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2022 16:22:41 vasta tsitaadiga

Kuulge, Binance'i-haid. Ma olen aastate jooksul sealt krüptot ostnud, aga kuidas sealt raha välja saab võtta? Kõik 3 kaarti, mis mul on sinna pandud, nende kohta ütleb, et "not available"
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2022 18:11:25 vasta tsitaadiga

Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised)
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2022 22:00:21 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised)


Tänud beer_yum.gif

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 18:02:25 vasta tsitaadiga

Kuidagi vaikseks on teema jäänud
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 19:03:26 vasta tsitaadiga

Dreamlover, iga lause peale saab sõimata, ime siis icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 19:09:35 vasta tsitaadiga

virx, icon_biggrin.gif maali edasi, me juba tunneme puudust
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 19:35:57 vasta tsitaadiga

Mina ostsin LHV vahendusel pea kõiki rahasi mida nad vahendavad. Ja nüüd vaatan iga päev, et millal lõpuks rikkaks saan. icon_biggrin.gif
Kuigi mõni päev on pilt täitsa roheline, siis ikkagi punast on rohkem. Krüpto pole hetkel vist suurt huvi pakkuv kaup. Hästi huvitav oleks muidugi teada, et millal on põhi käes. Seda tahaksid kõik teada, aga paraku ei saa. Nii et kulgeme ja jälgime ja peamine et tõusu maha ei maga! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 19:41:18 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Mina ostsin LHV vahendusel pea kõiki rahasi mida nad vahendavad. Ja nüüd vaatan iga päev, et millal lõpuks rikkaks saan. icon_biggrin.gif
Kuigi mõni päev on pilt täitsa roheline, siis ikkagi punast on rohkem. Krüpto pole hetkel vist suurt huvi pakkuv kaup. Hästi huvitav oleks muidugi teada, et millal on põhi käes. Seda tahaksid kõik teada, aga paraku ei saa. Nii et kulgeme ja jälgime ja peamine et tõusu maha ei maga! icon_biggrin.gif


Ja et tõusu mitte maha magada, tuleb kogu aeg osta. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 20:51:24 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
SSD kirjutas:
Mina ostsin LHV vahendusel pea kõiki rahasi mida nad vahendavad. Ja nüüd vaatan iga päev, et millal lõpuks rikkaks saan. icon_biggrin.gif
Kuigi mõni päev on pilt täitsa roheline, siis ikkagi punast on rohkem. Krüpto pole hetkel vist suurt huvi pakkuv kaup. Hästi huvitav oleks muidugi teada, et millal on põhi käes. Seda tahaksid kõik teada, aga paraku ei saa. Nii et kulgeme ja jälgime ja peamine et tõusu maha ei maga! icon_biggrin.gif


Ja et tõusu mitte maha magada, tuleb kogu aeg osta. icon_smile.gif

Aga langeval turul ei saa koguaeg osta. Raha saab otsa lihtsalt. Ma ostsin algul, kui LHV krüptoga välja tuli, ja siis pärast veel veidi. Vaatasin enne et kuidas on varem olnud ja kui varem oli kõrge ja nüüd nii põhjas, siis ostsin veidi. Aga nüüd on kõik veel rohkem langenud, ja ma nüüd lihtsalt vaatan. Ei müü, ei osta, lihtsalt vaatan kuidas läheb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 21:10:46 vasta tsitaadiga

Iga kuu lihtsalt palk kohe krüptosse. Hea viis DCA-da.
Kui palgastpalgani elu, siis muidugi ei saa.
Mul kulub ~10% palgast elamiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 21:19:05 vasta tsitaadiga

DVDRW, Hea palk siis vmi. Mul max 10% jääb-jääks üle. Aga ma panen parem raha oma ja mitte isegi niiväga oma ellu, vaid lastesse. Ma soovin et neil hea oleks. Laps ei oska enda eest võidelda ka. 6 aastat veel ja siis on kõik 18 täis. Ja siis juba igaüks enda eest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 21:34:49 vasta tsitaadiga

BTC-l nagu ikka, mitu varianti korraga välja pakkuda. Hetkel hoian sellel silma peal...kui välja ei mängi siis Wyckoff Accumulation Schematics #1 ja tagasi 33K peale.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 21:52:34 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Iga kuu lihtsalt palk kohe krüptosse. Hea viis DCA-da.
Kui palgastpalgani elu, siis muidugi ei saa.
Mul kulub ~10% palgast elamiseks.


Pigem iga päev osta. Küll ükskord hakkab ülesmäge minema ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 22:00:03 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Iga kuu lihtsalt palk kohe krüptosse. Hea viis DCA-da.
Kui palgastpalgani elu, siis muidugi ei saa.
Mul kulub ~10% palgast elamiseks.


Pigem iga päev osta. Küll ükskord hakkab ülesmäge minema ka.

Kui raha on, siis ikka. Ma ootan põhja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.02.2022 22:01:13 vasta tsitaadiga

Kus arvad põhi olevat?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 22:04:51 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kus arvad põhi olevat?

Ei mina tea. virx äkki joonistab midagi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.02.2022 22:05:26 vasta tsitaadiga

Mida sa ootad siis täpsemalt icon_smile.gif
Põhi möödas, aprilli lõpuks 100k https://www.tradingview.com/chart/BTCUSDT/WrsL9aS2-Btc/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 22:16:16 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mida sa ootad siis täpsemalt icon_smile.gif
Põhi möödas, aprilli lõpuks 100k https://www.tradingview.com/chart/BTCUSDT/WrsL9aS2-Btc/

Ja kui pole nii, kas siis oled valmis süaniidi võtma?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.02.2022 22:17:58 vasta tsitaadiga

Miks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 22:20:13 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Miks?

No ma ei tea, nii igaks juhuks. No kui nii kindlalt asjad paika paned, siis võiks mingi vastutustunne ka olla! icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.02.2022 22:21:26 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 22:21:59 vasta tsitaadiga

Põhjas pole nii kallite preparaatide soetamiseks enam vahendeid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 22:26:14 vasta tsitaadiga

See põhja püüdmine ei lõpe enamsti hästi.
Osta kui päeva 25 EMA ületab 50 EMA-t on päris hästi töötanud swingimiseks.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 22:28:09 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Põhjas pole nii kallite preparaatide soetamiseks enam vahendeid.

Jupi tugevamat nööri leiab alati! Pigem huvitab mind see, et millal on põhi!
Kõik tahavad tegelikult seda teada, seega kes teab see tehku teene ja öelgu!
Võin vaevatasuks kommikarbi saata!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 22:32:48 vasta tsitaadiga

SSD, põhi on nulli peal. Kommikarp palun saada Saku selveri smartposti, tel nr mul profiilis. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 22:40:16 vasta tsitaadiga

Põhi on käes siis kui dollar langema hakkab, hetkel kontrollib see BTC-d 100%. USDT on viimased kaks päeva tõusnud ja BTC vastuseks langenud. Nad toimetavad 1:1-le vastassuunas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 22:42:00 vasta tsitaadiga

yerba, Null on muidugi absaluutne põhi, aga noh, mina küll ei usu, et päris nulli läheb. Siin turul ikka suured vaalad ka, ja kui nemad juba ostavad, siis läheb üles. Aga ütle nüüd millal nad ostavad!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 23:18:35 vasta tsitaadiga

Ja kui ma ei eksi on USDT praegu selles patternis. Sealt välja kukkudes paneks see BTC tõusma...sekundi pealt.
Spoiler Spoiler Spoiler


Midagi sellist siin. Nagu alati pole midagi garanteeritud, lihtsalt üks vägagi reaalne variant.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 23:22:17 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
See põhja püüdmine ei lõpe enamsti hästi.
Osta kui päeva 25 EMA ületab 50 EMA-t on päris hästi töötanud swingimiseks.
Spoiler Spoiler Spoiler


Stoplossi kasutamine ei lõppe tavaliselt hästi.

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 23:35:11 vasta tsitaadiga

Tehke sellist testi, minge Tradingviewi, võtke suvaline coin, MA50 ja EMA9 indikaatoriteks ning kerige (ülevalt Replay) mitme aasta tagusesse aega. Iga kord kui keha tekib EMA9 peale, tehke märge, et läksite sisse. Pange "Play" ja vaadake kuidas läinud oleks. Täna tegin ja no ei ole võimalik miinusesse jääda kokkuvõttes thumbs_up.gif. Väljatulek on iga ühe enda asi, võite teha seda näiteks EMA9 alla mineku puhul kui ühtegi joont tõmmata ei oska ,et trendi suunda määrata. Kõige parem sissemineku aeg muidugi kui EMA9 ja MA50 gross tuleb. 1H chart.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 23:36:08 vasta tsitaadiga

Peab vist endale selgeks need emad ja mamad tegema
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2022 23:42:17 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
Peab vist endale selgeks need emad ja mamad tegema

Ämm tuleb selgeks teha! Küll siis juba naist ka tead, ja kui naist tead, siis tead tulevikku ka!
Krüpto on ikka hobi. Ja eks igaüks peab ära tundma, et mis hulgal oma hobisse raha panna!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2022 01:20:45 vasta tsitaadiga

virx, jätkuks - downtrendi puhul on see muidugi keerulisem, kui EMA9 on MA50 all ja korraks peaks EMA9 peale keha tekkima siis tasuks ehk ikkagi grossi oodata või mõnda teist münti jälgima hakata, millel on gross olnud. Eksperimenteerige thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2022 19:33:56 vasta tsitaadiga

Vaatasin 1D graafikut ja leidsin mingid korrapärad.
Tõusu signaalidele tõmbasin kollased ringid ümber.
Nüüd vaja natuke oodata, kas ka realiseerub.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2022 17:40:33 vasta tsitaadiga

Viilutaja, võta lahti selline asi nagu USDT.D (Market Cap USDT Dominance). See kontrollib praegu kõiki münte, eesotsas BTC-d ja see omakorda kõiki teisi.

Panen praegu 3 võimalikku varianti:

Bullish#1
Spoiler Spoiler Spoiler

Bullish#2
Spoiler Spoiler Spoiler

Bearish
Spoiler Spoiler Spoiler


Panen veel siia, kuidas viimane 45K oli välja arvutatud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Praegu tuleb väga ettevaatlik olla, kuna toimub sõna otseses mõttes "mingi huinjaa".
Spoiler Spoiler Spoiler


Dollar jõuab kohe otsustava kohani, mis otsustab ka BTC saatuse, kas üles või all (üksteisele vastupidises suunas).
https://www.upload.ee/image/13889707/USDT.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.