|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
06.02.2022 16:52:07
|
|
|
| rmc, millele peaksin tähelepanu pöörama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
06.02.2022 23:12:25
|
|
|
Viitasin, et teise perioodi RSI järgi ennustati juba bounce-i...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.02.2022 23:44:42
|
|
|
virx, Kuu peale ja edasi!
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
07.02.2022 01:34:18
|
|
|
virx, mingid munad joonistatud, ja väidab et läheme kaugele alla. Aga äkki lähemegi, või äkki ei lähe?
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.02.2022 02:15:26
|
|
|
| Dreamlover, mina panen ainult võimalikud variandid. Iga üks otsutab ise enda rahaasjade üle või kuhu poole panus rohkem kaldub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.02.2022 15:43:03
|
|
|
Disclaimerist?
PS. ma igast surnud kassi põrgetega ära harjunud juba, sesmõttes ei väida, et järgneb moon, a ei välista ka. Vanahea krüpto.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
08.02.2022 22:41:09
|
|
|
Täna kell 02:00 siis selgub.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
08.02.2022 22:42:46
|
|
|
virx, misasi selgub täpsemalt?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.02.2022 22:43:01
|
|
|
| Täna kell 02:00 oli ära juba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
08.02.2022 22:44:36
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| virx, misasi selgub täpsemalt? |
Ju SMSlaen loosib midagi välja oma klientidele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
08.02.2022 23:30:12
|
|
|
SSD, siis pole kahjuks midagi oodata.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
08.02.2022 23:33:25
|
|
|
yerba, Sul nr avalik siin, vormistame SMSraha kliendiks ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
08.02.2022 23:35:47
|
|
|
filx, ma ei tahaks uskuda, et ainult numbrist piisab.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
08.02.2022 23:41:53
|
|
|
| Tõsi, 2000ndatel oleks numbrist piisanud. Täna pead ikka oma käpa ka vahele panema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
09.02.2022 16:22:41
|
|
|
Kuulge, Binance'i-haid. Ma olen aastate jooksul sealt krüptot ostnud, aga kuidas sealt raha välja saab võtta? Kõik 3 kaarti, mis mul on sinna pandud, nende kohta ütleb, et "not available"
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
12.02.2022 18:02:25
|
|
|
Kuidagi vaikseks on teema jäänud
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
12.02.2022 19:03:26
|
|
|
Dreamlover, iga lause peale saab sõimata, ime siis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
12.02.2022 19:09:35
|
|
|
virx, maali edasi, me juba tunneme puudust
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.02.2022 19:35:57
|
|
|
Mina ostsin LHV vahendusel pea kõiki rahasi mida nad vahendavad. Ja nüüd vaatan iga päev, et millal lõpuks rikkaks saan.
Kuigi mõni päev on pilt täitsa roheline, siis ikkagi punast on rohkem. Krüpto pole hetkel vist suurt huvi pakkuv kaup. Hästi huvitav oleks muidugi teada, et millal on põhi käes. Seda tahaksid kõik teada, aga paraku ei saa. Nii et kulgeme ja jälgime ja peamine et tõusu maha ei maga!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.02.2022 19:41:18
|
|
|
| SSD kirjutas: |
Mina ostsin LHV vahendusel pea kõiki rahasi mida nad vahendavad. Ja nüüd vaatan iga päev, et millal lõpuks rikkaks saan.
Kuigi mõni päev on pilt täitsa roheline, siis ikkagi punast on rohkem. Krüpto pole hetkel vist suurt huvi pakkuv kaup. Hästi huvitav oleks muidugi teada, et millal on põhi käes. Seda tahaksid kõik teada, aga paraku ei saa. Nii et kulgeme ja jälgime ja peamine et tõusu maha ei maga!  |
Ja et tõusu mitte maha magada, tuleb kogu aeg osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.02.2022 20:51:24
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
Mina ostsin LHV vahendusel pea kõiki rahasi mida nad vahendavad. Ja nüüd vaatan iga päev, et millal lõpuks rikkaks saan.
Kuigi mõni päev on pilt täitsa roheline, siis ikkagi punast on rohkem. Krüpto pole hetkel vist suurt huvi pakkuv kaup. Hästi huvitav oleks muidugi teada, et millal on põhi käes. Seda tahaksid kõik teada, aga paraku ei saa. Nii et kulgeme ja jälgime ja peamine et tõusu maha ei maga!  |
Ja et tõusu mitte maha magada, tuleb kogu aeg osta.  |
Aga langeval turul ei saa koguaeg osta. Raha saab otsa lihtsalt. Ma ostsin algul, kui LHV krüptoga välja tuli, ja siis pärast veel veidi. Vaatasin enne et kuidas on varem olnud ja kui varem oli kõrge ja nüüd nii põhjas, siis ostsin veidi. Aga nüüd on kõik veel rohkem langenud, ja ma nüüd lihtsalt vaatan. Ei müü, ei osta, lihtsalt vaatan kuidas läheb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.02.2022 21:10:46
|
|
|
Iga kuu lihtsalt palk kohe krüptosse. Hea viis DCA-da.
Kui palgastpalgani elu, siis muidugi ei saa.
Mul kulub ~10% palgast elamiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.02.2022 21:19:05
|
|
|
| DVDRW, Hea palk siis vmi. Mul max 10% jääb-jääks üle. Aga ma panen parem raha oma ja mitte isegi niiväga oma ellu, vaid lastesse. Ma soovin et neil hea oleks. Laps ei oska enda eest võidelda ka. 6 aastat veel ja siis on kõik 18 täis. Ja siis juba igaüks enda eest!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
12.02.2022 21:34:49
|
|
|
BTC-l nagu ikka, mitu varianti korraga välja pakkuda. Hetkel hoian sellel silma peal...kui välja ei mängi siis Wyckoff Accumulation Schematics #1 ja tagasi 33K peale.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.02.2022 21:52:34
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Iga kuu lihtsalt palk kohe krüptosse. Hea viis DCA-da.
Kui palgastpalgani elu, siis muidugi ei saa.
Mul kulub ~10% palgast elamiseks. |
Pigem iga päev osta. Küll ükskord hakkab ülesmäge minema ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.02.2022 22:00:03
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Iga kuu lihtsalt palk kohe krüptosse. Hea viis DCA-da.
Kui palgastpalgani elu, siis muidugi ei saa.
Mul kulub ~10% palgast elamiseks. |
Pigem iga päev osta. Küll ükskord hakkab ülesmäge minema ka. |
Kui raha on, siis ikka. Ma ootan põhja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
12.02.2022 22:01:13
|
|
|
| Kus arvad põhi olevat?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.02.2022 22:04:51
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Kus arvad põhi olevat? |
Ei mina tea. virx äkki joonistab midagi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.02.2022 22:16:16
|
|
|
Ja kui pole nii, kas siis oled valmis süaniidi võtma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
12.02.2022 22:17:58
|
|
|
| Miks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.02.2022 22:20:13
|
|
|
No ma ei tea, nii igaks juhuks. No kui nii kindlalt asjad paika paned, siis võiks mingi vastutustunne ka olla!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.02.2022 22:21:59
|
|
|
| Põhjas pole nii kallite preparaatide soetamiseks enam vahendeid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.02.2022 22:26:14
|
|
|
See põhja püüdmine ei lõpe enamsti hästi.
Osta kui päeva 25 EMA ületab 50 EMA-t on päris hästi töötanud swingimiseks.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.02.2022 22:28:09
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Põhjas pole nii kallite preparaatide soetamiseks enam vahendeid. |
Jupi tugevamat nööri leiab alati! Pigem huvitab mind see, et millal on põhi!
Kõik tahavad tegelikult seda teada, seega kes teab see tehku teene ja öelgu!
Võin vaevatasuks kommikarbi saata!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.02.2022 22:32:48
|
|
|
SSD, põhi on nulli peal. Kommikarp palun saada Saku selveri smartposti, tel nr mul profiilis.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
12.02.2022 22:40:16
|
|
|
| Põhi on käes siis kui dollar langema hakkab, hetkel kontrollib see BTC-d 100%. USDT on viimased kaks päeva tõusnud ja BTC vastuseks langenud. Nad toimetavad 1:1-le vastassuunas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.02.2022 22:42:00
|
|
|
| yerba, Null on muidugi absaluutne põhi, aga noh, mina küll ei usu, et päris nulli läheb. Siin turul ikka suured vaalad ka, ja kui nemad juba ostavad, siis läheb üles. Aga ütle nüüd millal nad ostavad!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
12.02.2022 23:18:35
|
|
|
Ja kui ma ei eksi on USDT praegu selles patternis. Sealt välja kukkudes paneks see BTC tõusma...sekundi pealt.
Spoiler 
Midagi sellist siin. Nagu alati pole midagi garanteeritud, lihtsalt üks vägagi reaalne variant.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
12.02.2022 23:22:17
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
See põhja püüdmine ei lõpe enamsti hästi.
Osta kui päeva 25 EMA ületab 50 EMA-t on päris hästi töötanud swingimiseks.
Spoiler 
|
Stoplossi kasutamine ei lõppe tavaliselt hästi.
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
12.02.2022 23:35:11
|
|
|
Tehke sellist testi, minge Tradingviewi, võtke suvaline coin, MA50 ja EMA9 indikaatoriteks ning kerige (ülevalt Replay) mitme aasta tagusesse aega. Iga kord kui keha tekib EMA9 peale, tehke märge, et läksite sisse. Pange "Play" ja vaadake kuidas läinud oleks. Täna tegin ja no ei ole võimalik miinusesse jääda kokkuvõttes . Väljatulek on iga ühe enda asi, võite teha seda näiteks EMA9 alla mineku puhul kui ühtegi joont tõmmata ei oska ,et trendi suunda määrata. Kõige parem sissemineku aeg muidugi kui EMA9 ja MA50 gross tuleb. 1H chart.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
12.02.2022 23:36:08
|
|
|
Peab vist endale selgeks need emad ja mamad tegema
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.02.2022 23:42:17
|
|
|
| Dreamlover kirjutas: |
| Peab vist endale selgeks need emad ja mamad tegema |
Ämm tuleb selgeks teha! Küll siis juba naist ka tead, ja kui naist tead, siis tead tulevikku ka!
Krüpto on ikka hobi. Ja eks igaüks peab ära tundma, et mis hulgal oma hobisse raha panna!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
13.02.2022 01:20:45
|
|
|
virx, jätkuks - downtrendi puhul on see muidugi keerulisem, kui EMA9 on MA50 all ja korraks peaks EMA9 peale keha tekkima siis tasuks ehk ikkagi grossi oodata või mõnda teist münti jälgima hakata, millel on gross olnud. Eksperimenteerige
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
13.02.2022 19:33:56
|
|
|
Vaatasin 1D graafikut ja leidsin mingid korrapärad.
Tõusu signaalidele tõmbasin kollased ringid ümber.
Nüüd vaja natuke oodata, kas ka realiseerub.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
15.02.2022 17:40:33
|
|
|
Viilutaja, võta lahti selline asi nagu USDT.D (Market Cap USDT Dominance). See kontrollib praegu kõiki münte, eesotsas BTC-d ja see omakorda kõiki teisi.
Panen praegu 3 võimalikku varianti:
Bullish#1
Spoiler 
Bullish#2
Spoiler 
Bearish
Spoiler 
Panen veel siia, kuidas viimane 45K oli välja arvutatud.
Spoiler 
Praegu tuleb väga ettevaatlik olla, kuna toimub sõna otseses mõttes "mingi huinjaa".
Spoiler 
Dollar jõuab kohe otsustava kohani, mis otsustab ka BTC saatuse, kas üles või all (üksteisele vastupidises suunas).
https://www.upload.ee/image/13889707/USDT.jpg
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|