|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millist panka eelistad? |
| Swedbank |
|
32% |
[ 22 ] |
| SEB Pank |
|
20% |
[ 14 ] |
| LHV |
|
34% |
[ 23 ] |
| Luminor |
|
1% |
[ 1 ] |
| Coop |
|
4% |
[ 3 ] |
| Holm Bank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Bigbank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Inbank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Mõni muu pank |
|
5% |
[ 4 ] |
|
| hääli kokku : 67 |
|
| autor |
|
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
16.01.2022 13:08:33
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kui tahad tuus välja näha, siis mingi Revolut vms kahtlase väärtusega pank väljastab metallist pangakaarte. |
See Revoluti kaart on olemas. Oli korraks lahe, aga lamimeeritud plekitükk lagunes ära. Plastkiht tuli metalli küljest lahti.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
16.01.2022 15:04:31
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
| Tuusad pidid kelladega maksma ju |
Kellad, mis näevad välja nagu laste mänguasjad... Ennetan postitusi, et kõik pole koledad. Jah, aga valdaval osal on ikkagi mänguasjad käe peal.
Tahad tuus olla, siis rebi varruka alt Rolexi nutikell välja  |
kui odavalt hiinlased neid siis "tuusadele" pakuvad?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
16.01.2022 20:16:35
|
|
|
Keegi viimasel ajal on üritanud enda eluasemelaenu intressi fikseerida?
Kergelt üllatusena tuli kui üritasin seda swedis teha ning öeldi, et sellist teenust me enam ei paku.
Kuidagi naljakas on lugeda artikleid kus kirjutatakse, et eestlane on üks kehvemaid intressi fikseerijaid ning samas tglt sellist teenust ei pakugi pank.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
16.01.2022 20:23:26
|
|
|
| Ma arvan, et pangad tahavad fikseerima hakata, kui euribor üles lendab.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.01.2022 20:31:25
|
|
|
Kui euribor üles lendab, siis nad just pigem ei taha. Või noh, kui tipus on, siis muidugi tahavad.
Ma ise maksan oma laenu vist päevapealt tagasi kui euribor kerkima hakkab. Praegu las olla see puhver kontol.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
16.01.2022 21:52:27
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Kui euribor üles lendab, siis nad just pigem ei taha. Või noh, kui tipus on, siis muidugi tahavad.
Ma ise maksan oma laenu vist päevapealt tagasi kui euribor kerkima hakkab. Praegu las olla see puhver kontol. |
Euribor järsku ei tõuse. Juhtkunnid teavad seda. Aga korralik infatsioon tuleb küll.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.01.2022 22:01:45
|
|
|
Kuniks inflatsioon euribori ületab pole mingit mõtet raha pangale maksta
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
16.01.2022 22:22:03
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Ei tea mis leping ja mis kaardimakse vahendajaga on. Seda nad sulle ilmselt ei ütle ka. Aga võta siis sula välja kui summa just nii suur pole, et pank sinu käest sula väljavõtmise eest teenustasu nõuab.
Kui kiuslik tahad olla, siis võta mitu korda ja vali iga kord "väiksed kupüürid" ja siis mine selle hunniku viiekatega neile maksma  |
Käisin kolmapäeval SEB automaadist sula võtmas (umbes 3-aastase pausi järel), sest mul oli allesjäänud 50-ste asemel 10- ja 5-euroseid tarvis täpse summa maksmiseks sulas. Ja ei olnud enam seda nuppu üldse. Ei olnud esimeses valikus, kus on etteantud summadega nupud ja ei tulnud seda ka "muu summa" valikuga
Algul proovisin siis 100€ võtta lootuses, et nüüd vaikimisi mingi osa väikestes kupüürides antakse ja sain 2 viiekümnest veel juurde endale
Siis võtsin 30€ ja sain sedasi lõpuks kaks kümnest ja kaks viiest.
Kes kurat selle nupu ära sõi? Nüüd siis ainult alla 50€ väljavõtmisel saab peenemat raha?
Järgmine kord valin "muu summa" ja 49€. Kolme aasta pärast annan teada, kuidas läks.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.01.2022 22:26:33
|
|
|
3 aasta pärast ei pidavat enam raha olema Pead kiirustama
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.01.2022 22:37:56
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Ei tea mis leping ja mis kaardimakse vahendajaga on. Seda nad sulle ilmselt ei ütle ka. Aga võta siis sula välja kui summa just nii suur pole, et pank sinu käest sula väljavõtmise eest teenustasu nõuab.
Kui kiuslik tahad olla, siis võta mitu korda ja vali iga kord "väiksed kupüürid" ja siis mine selle hunniku viiekatega neile maksma  |
Käisin kolmapäeval SEB automaadist sula võtmas (umbes 3-aastase pausi järel), sest mul oli allesjäänud 50-ste asemel 10- ja 5-euroseid tarvis täpse summa maksmiseks sulas. Ja ei olnud enam seda nuppu üldse. Ei olnud esimeses valikus, kus on etteantud summadega nupud ja ei tulnud seda ka "muu summa" valikuga
Algul proovisin siis 100€ võtta lootuses, et nüüd vaikimisi mingi osa väikestes kupüürides antakse ja sain 2 viiekümnest veel juurde endale
Siis võtsin 30€ ja sain sedasi lõpuks kaks kümnest ja kaks viiest.
Kes kurat selle nupu ära sõi? Nüüd siis ainult alla 50€ väljavõtmisel saab peenemat raha?
Järgmine kord valin "muu summa" ja 49€. Kolme aasta pärast annan teada, kuidas läks. |
Swedil on see nupp alles. Aga käitub nagu jumal juhatab... vahel saab 50€ välja võttes 20 €ja 10€ kupüüre, vahel jälle annab kõik viiestes.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.01.2022 09:05:08
|
|
|
Coop jamas eile poes...
Täna siis tuleb kohalikus poes proovida, et kas kaart surnud või mingi panga jama. Swed töötas
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
17.01.2022 10:54:05
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Nüüd siis ainult alla 50€ väljavõtmisel saab peenemat raha?
|
Uus reaalsus saabub. Viiekümnene ongi juba peenraha.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.01.2022 10:56:12
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Ei tea mis leping ja mis kaardimakse vahendajaga on. Seda nad sulle ilmselt ei ütle ka. Aga võta siis sula välja kui summa just nii suur pole, et pank sinu käest sula väljavõtmise eest teenustasu nõuab.
Kui kiuslik tahad olla, siis võta mitu korda ja vali iga kord "väiksed kupüürid" ja siis mine selle hunniku viiekatega neile maksma  |
Käisin kolmapäeval SEB automaadist sula võtmas (umbes 3-aastase pausi järel), sest mul oli allesjäänud 50-ste asemel 10- ja 5-euroseid tarvis täpse summa maksmiseks sulas. Ja ei olnud enam seda nuppu üldse. Ei olnud esimeses valikus, kus on etteantud summadega nupud ja ei tulnud seda ka "muu summa" valikuga
Algul proovisin siis 100€ võtta lootuses, et nüüd vaikimisi mingi osa väikestes kupüürides antakse ja sain 2 viiekümnest veel juurde endale
Siis võtsin 30€ ja sain sedasi lõpuks kaks kümnest ja kaks viiest.
Kes kurat selle nupu ära sõi? Nüüd siis ainult alla 50€ väljavõtmisel saab peenemat raha?
Järgmine kord valin "muu summa" ja 49€. Kolme aasta pärast annan teada, kuidas läks. |
Swedil on see nupp alles. Aga käitub nagu jumal juhatab... vahel saab 50€ välja võttes 20 €ja 10€ kupüüre, vahel jälle annab kõik viiestes. |
Automaadis näitab, millised kupüürid saadaval on hetkel, vahel kõiki pole ja annabki nii
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.01.2022 11:21:43
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Coop jamas eile poes...
Täna siis tuleb kohalikus poes proovida, et kas kaart surnud või mingi panga jama. Swed töötas  |
Mingi porr oli eile, ei tahtnud mu kliendikaart tunnistada, pulti ei andnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
17.01.2022 11:33:54
|
|
|
| avrn kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
Nüüd siis ainult alla 50€ väljavõtmisel saab peenemat raha?
|
Uus reaalsus saabub. Viiekümnene ongi juba peenraha.  |
Euro on Eestis juba 11 aastat käibel olnud, selle ajaga muutub 50€ paratamatult peenemaks.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.01.2022 12:19:44
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Mingi porr oli eile, ei tahtnud mu kliendikaart tunnistada, pulti ei andnud |
arvasin, et kaart katki...näeb ikka üliräbal välja juba
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.01.2022 12:58:59
|
|
|
| tsitaat: |
näeb ikka üliräbal välja juba
|
laksutad ehk liiast teisega?
LHVs selline kiri ees hetkel
warning
Hetkel esineb tõrkeid pangakaartide kasutamisel. Palume ebamugavuste pärast vabandust. |
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.01.2022 16:40:14
|
|
|
| avrn kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
Nüüd siis ainult alla 50€ väljavõtmisel saab peenemat raha?
|
Uus reaalsus saabub. Viiekümnene ongi juba peenraha.  |
Mõnel pool saab veel 25-ga hakkama (C-kat juhiloa tervisetõendi näiteks), selle jaoks mul oligi peenemat vaja. Aga jah, kui energiahinnad kõigidesse kaupadesse ja teenustesse sisse jõuavad, siis ei ole ka 50€ enam muud kui kommiraha.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
21.01.2022 00:29:05
|
|
|
| X isikul on jäänud maksmata kodulaen, millele on määratud hüpoteegiga tagatis. Oletame, et võlgnetavast kogusummast on 60% viivised ja 40% põhiosa - kuidas seaduse silmis viiviste arvestamine siis käib? Kas maksegraafiku alusel tehtud ülekanded lähevad esmalt põhiosa katteks ja seejärel viiviste katteks? Või kuidas see viiviste-intresside-põhiosa järjekord seaduses ette on nähtud?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2022 00:38:04
|
|
|
Viivis ei tohi olla suurem kui põhiosa. Mis pangast üldse jutt käib?
Makse tegemisel tasub alati selgitusse märkida, et maksad põhiosa kui on selline imelik pank, mis viivise enne võtab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
21.01.2022 00:43:31
|
|
|
Milline maksegraafik on? Annuiteetmakse või fikseeritud põhiosa? Selle summa järgi ilmselt maksabki oma osamakseid ja intressi.
viimati muutis raxz 21.01.2022 00:44:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
21.01.2022 00:44:16
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Viivis ei tohi olla suurem kui põhiosa. Mis pangast üldse jutt käib?
Makse tegemisel tasub alati selgitusse märkida, et maksad põhiosa kui on selline imelik pank, mis viivise enne võtab. |
Küsimus pigem selle nurga alt, et mis järjekorras seaduse silmis tasumine toimub - kas põhiosa ja seejärel viivis või vastupidi?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
21.01.2022 00:45:23
|
|
|
| Iga maksega maksad mingi osa intressi ja mingi osa põhiosa. Ei ole nii, et enne maksad intressi ja siis põhiosa või vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
21.01.2022 00:47:06
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Iga maksega maksad mingi osa intressi ja mingi osa põhiosa. Ei ole nii, et enne maksad intressi ja siis põhiosa või vastupidi. |
Sa räägid aiaaugust.
Jutt on võlgnevusest, mitte tavapärasest tagasimaksest.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.01.2022 00:50:37
|
|
|
VÕS § 88 lg 8
| tsitaat: |
| (8) Kui võlgnik peab lisaks rahalisele põhikohustusele tasuma kulutusi ja intressi, loetakse, et täitmine on toimunud esmalt kulutuste, seejärel juba sissenõutavaks muutunud intressi ning lõpuks põhikohustuse katteks. |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
21.01.2022 01:11:40
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
VÕS § 88 lg 8
| tsitaat: |
| (8) Kui võlgnik peab lisaks rahalisele põhikohustusele tasuma kulutusi ja intressi, loetakse, et täitmine on toimunud esmalt kulutuste, seejärel juba sissenõutavaks muutunud intressi ning lõpuks põhikohustuse katteks. |
|
Aitäh!
Ja viivised, kuniks need ei ole lõplikult tasutud, tiksuvad seaduses määratud maksimummäära (8% aastas) ulatuses edasi?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.01.2022 06:21:46
|
|
|
Kodulaenu summade juures soovitaks ma ise otsida võlanõustaja abi, saab paremat infot kui siit.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
23.01.2022 10:42:34
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
VÕS § 88 lg 8
| tsitaat: |
| (8) Kui võlgnik peab lisaks rahalisele põhikohustusele tasuma kulutusi ja intressi, loetakse, et täitmine on toimunud esmalt kulutuste, seejärel juba sissenõutavaks muutunud intressi ning lõpuks põhikohustuse katteks. |
|
Aitäh!
Ja viivised, kuniks need ei ole lõplikult tasutud, tiksuvad seaduses määratud maksimummäära (8% aastas) ulatuses edasi? |
Sõltub lepingust. Kui maksimummäära ei ole määratud, siis on jah 0,022% päevas ehk 8% aastas. Kui on määratud, siis ei tohi olla kõrgem, kui 0,066% päevas, ehk 24% aastas.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
23.01.2022 14:50:35
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
VÕS § 88 lg 8
| tsitaat: |
| (8) Kui võlgnik peab lisaks rahalisele põhikohustusele tasuma kulutusi ja intressi, loetakse, et täitmine on toimunud esmalt kulutuste, seejärel juba sissenõutavaks muutunud intressi ning lõpuks põhikohustuse katteks. |
|
Aitäh!
Ja viivised, kuniks need ei ole lõplikult tasutud, tiksuvad seaduses määratud maksimummäära (8% aastas) ulatuses edasi? |
Sõltub lepingust. Kui maksimummäära ei ole määratud, siis on jah 0,022% päevas ehk 8% aastas. Kui on määratud, siis ei tohi olla kõrgem, kui 0,066% päevas, ehk 24% aastas. |
err... Rasmus, oled sa kindel, et viivisele viivist lisada tohib?
Ma saan küsimusest aru nii, et "kas viiviseid tuleb viivistelt juurde kui põhiosa tasutud aga viiviste võlg üleval" - kui see juhus on siis peaks olema paar kohtuotsust, et viivisele viivist omakorda arvutada ei saa (kui just pole viivised omakorda eraldi laenuks refinantseeritud - see on midagi mida kindlasti teha ei tasu!), otsused tekkinud mingite kiirlaenude kontekstis...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
24.01.2022 01:47:24
|
|
|
| ref kirjutas: |
| Rasmus kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
VÕS § 88 lg 8
| tsitaat: |
| (8) Kui võlgnik peab lisaks rahalisele põhikohustusele tasuma kulutusi ja intressi, loetakse, et täitmine on toimunud esmalt kulutuste, seejärel juba sissenõutavaks muutunud intressi ning lõpuks põhikohustuse katteks. |
|
Aitäh!
Ja viivised, kuniks need ei ole lõplikult tasutud, tiksuvad seaduses määratud maksimummäära (8% aastas) ulatuses edasi? |
Sõltub lepingust. Kui maksimummäära ei ole määratud, siis on jah 0,022% päevas ehk 8% aastas. Kui on määratud, siis ei tohi olla kõrgem, kui 0,066% päevas, ehk 24% aastas. |
err... Rasmus, oled sa kindel, et viivisele viivist lisada tohib?
Ma saan küsimusest aru nii, et "kas viiviseid tuleb viivistelt juurde kui põhiosa tasutud aga viiviste võlg üleval" - kui see juhus on siis peaks olema paar kohtuotsust, et viivisele viivist omakorda arvutada ei saa (kui just pole viivised omakorda eraldi laenuks refinantseeritud - see on midagi mida kindlasti teha ei tasu!), otsused tekkinud mingite kiirlaenude kontekstis... |
Ei. Viivisele viiviseid lisada ei tohi.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
31.01.2022 19:34:57
|
|
|
On soov osta Steam sees mäng.
Steam annab päris hulga erinevaid valikuid, mida valida?
Aga kuidas seda teostada SEB konto omanikuna?
Varasemalt olen väljamaa lehekülgedel kasutanud SEB virtuaalkaarti(seda enam ei ole)
Olemas ainult poes vehkimise kaart.
Kas takistuseks võib veel osutuda lambikas Steam profiil mis ei lange kokku SEB konto omaniku andmetega?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
31.01.2022 19:52:26
|
|
|
| "Poes vehkimise kaart" on sul milline? MasterCard? Kui nii, siis vali sealt "MasterCard". Võid ka proovida "Trustly", sellega peaks saama.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
31.01.2022 19:55:29
|
|
|
| swedis peab enne turvalised ostud internetist vms. linnukese kaardi andmetesse panema. SEB-s ei tea, aga ilmselt mingi sarnane valik, et netis kasutamiseks peab mingi linnukese tegema.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
31.01.2022 20:16:42
|
|
|
| maty kirjutas: |
| Võid ka proovida "Trustly", sellega peaks saama. |
Toimis, pakkus smart-ID ja mobil-ID ja koodi(ei tundunud id kaart)
Kutusin mobili-ID omaniku ja tema SEB makse läks läbi.
Kohe hakkab laps Half Life mängima
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
01.02.2022 16:10:07
|
|
|
SEB ei lase ID-kaardiga panka logida. Kellelgi veel sama jama?
Kahes erinevas arvutis proovitud
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
01.02.2022 16:11:44
|
|
|
Ei ole seepi, ei tea.
Luminor olla Maksekeskuse ära ostnud. Loodetavasti ei lähe kellelgi vaja seda
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
01.02.2022 16:26:37
|
|
|
| Joorait kirjutas: |
SEB ei lase ID-kaardiga panka logida. Kellelgi veel sama jama?
Kahes erinevas arvutis proovitud  |
Lasi ilusti sisse. Google Chrome, mingeid lisasid peale ID kaardi oma ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
01.02.2022 16:42:26
|
|
|
| Joorait kirjutas: |
SEB ei lase ID-kaardiga panka logida. Kellelgi veel sama jama?
Kahes erinevas arvutis proovitud  |
Edgega pole ka vähimatki takistust
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
10.02.2022 12:26:59
|
|
|
ole kannatlik ja katseta veidi aja pärast uuesti
aga igal juhul töötab aeglaselt ja tehniliste tõrgetega
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
10.02.2022 12:37:55
|
|
|
| SK-l on probleemid.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
10.02.2022 12:40:50
|
|
|
| Äpp töötab.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.02.2022 12:53:45
|
|
|
LHV töötab
just viisin oma pensi SEBsse
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
10.02.2022 12:56:10
|
|
|
Kuidas teada anda pangale, et kolme kuu pärast (et mitte maksta kolme kuu intresse trahviks) lahkun oma eluasemelaenuga teise panka?
Plankett, vabas vormis kiri?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
10.02.2022 13:00:10
|
|
|
| tsitaat: |
Smart-ID kasutamine on taastunud.
Tõrked esinesid ajavahemikul 10:15 kuni 11:15 EET.
Vabandame ebameeldivuste pärast.
SK ID Solutions AS
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.02.2022 13:12:29
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| tsitaat: |
Smart-ID kasutamine on taastunud.
Tõrked esinesid ajavahemikul 10:15 kuni 11:15 EET.
Vabandame ebameeldivuste pärast.
SK ID Solutions AS
|
|
swed ikka maas
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|