Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 382, 383, 384 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 19:01:38 vasta tsitaadiga

Rex vihjas uue telefoni ostmisele.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 01.01.2022 19:05:53 vasta tsitaadiga

Dev Grex kirjutas:
Rex vihjas uue telefoni ostmisele.


icon_biggrin.gif Aamen sellepeale. Siis mul juba 5S,SE ver1, ja 6s mis rõõmsalt riiulis seisavad ja midagi teha nendega ei saa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 19:08:12 vasta tsitaadiga

Ehk piisab nupu vahetusest ka. Ma kunagi olen mõned teinud, ei mäleta enam täpselt, aga sai vist kasutada nuppu, millesse ei ole sõrmejälge jäädvustatud, muidu pead vahetama emaplaadiga paaris. 6S oli veel füüsilise klikiga ja virtuaalne tuli 7-ga?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 01.01.2022 19:09:11 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ehk piisab nupu vahetusest ka. Ma kunagi olen mõned teinud, ei mäleta enam täpselt, aga sai vist kasutada nuppu, millesse ei ole sõrmejälge jäädvustatud, muidu pead vahetama emaplaadiga paaris. 6S oli veel füüsilise klikiga ja virtuaalne tuli 7-ga?


Arvestades telefoni väärtust, siis väga vist pointi pole?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 19:11:17 vasta tsitaadiga

Njah, lahjemapoolse akuga paistavad 60-70€ pakkumised olevat, teenus + varuosa ilmselt samasse kanti.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 02.01.2022 19:09:59 vasta tsitaadiga

Küsimus õuna meili teemal, lapsel gmail konto läbi õuna maili, kas see e-kirja viivitus ongi nii, et kui ise käsitsi ei värskenda siis ei tulegi kirja/ ei teagi üldse , et võis kiri tulla ja ega mingit teavitust ka ei ilmu ? Ehk peaks siis gmaili enda kontot vmt kasutama ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2022 20:50:52 vasta tsitaadiga

Google lõpetas e-posti push teenuse juba aastaid ja aastaid tagasi ära (vähemalt erakliendile) ja selle asendajaks on Gmaili äpp.

Uudis aastast 2013
https://appleinsider.com/articles/13/03/25/googles-push-gmail-changes-surprise-new-iphone-buyers-apple-store-reps
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2022 23:29:33 vasta tsitaadiga

kusjuures selle gmaili notificationid ka teinekord venivad ikka uskumatult kaua ja lõpuks avastad uue meili ikka tänu käsitsi värskendamisele
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 04:38:19 vasta tsitaadiga

Nii on ja paraku ka Google'i enda mobiili-OS'i peal. Põhjuseks võidujooks aku säästmise nimel. Push loodi ka omal ajal just selleks, et ei peaks pidevalt tsekkama - server ütleb ise, kui miskit uut pakkuda on.

Jätad telefoni lauale lebama ja hilberneerub nii ära, et ei saa enam mingist aktiivsest nutikusest rääkida. Võtad pihku, tõmbad "kardina" alla, vajutad mingile üksikule teatele "clear" ja siis hakkab kõllide saatel kraami robinal sisse tulema. Koputad endale vastu pead ja üritad meelde tuletada, kas mitte "clear" asemel "refresh" ei vajutanud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 09:32:02 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Nii on ja paraku ka Google'i enda mobiili-OS'i peal. Põhjuseks võidujooks aku säästmise nimel. Push loodi ka omal ajal just selleks, et ei peaks pidevalt tsekkama - server ütleb ise, kui miskit uut pakkuda on.

Jätad telefoni lauale lebama ja hilberneerub nii ära, et ei saa enam mingist aktiivsest nutikusest rääkida. Võtad pihku, tõmbad "kardina" alla, vajutad mingile üksikule teatele "clear" ja siis hakkab kõllide saatel kraami robinal sisse tulema. Koputad endale vastu pead ja üritad meelde tuletada, kas mitte "clear" asemel "refresh" ei vajutanud.


Tea, pole seda ühegi Google enda telefoni peal kohanud. Nett on kogu aeg püsti ja teavitused tulevad hetkega. iPad paneb jah wifi kinni iui ekraan kustu läheb, Samsa tahvlil ja Google telefonidel teavitused seni hästi töötavad.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 10:05:54 vasta tsitaadiga

Samsa kui öösel on kapi peal, siis läheb täiesti tuttu ka. Kui hommikul kapilt võtta ja isegi kui ekraani ei ava vaid paned taskusse ja tuvastab liikumise, siis tulistab kõik ööga tulnud teated korraga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 16:54:40 vasta tsitaadiga

Kuidas teada saada, kas tagumise kaamera pind on ilma kriimudeta?
Kas kaamera käima panna ja siis läbi ekraani näiteks valget paberit vaadata?
Või peaks esinduses laskma kontrollida?
Mul kukkus telefon ja siis mõtlesin, et äkki kaamera pind sai ka viga, aga
seda ju palja silmaga ei näe. Telefon on iPhone 7.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 16:58:24 vasta tsitaadiga

madis888, kui pilti tehes on kõik ok, siis ära muretse! thumbs_up.gif

https://icatchshadows.com/did-you-know-that-a-broken-lens-filter-makes-no-difference-in-image-quality/
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 17:26:32 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
madis888, kui pilti tehes on kõik ok, siis ära muretse! thumbs_up.gif

https://icatchshadows.com/did-you-know-that-a-broken-lens-filter-makes-no-difference-in-image-quality/


Aitäh, Olaf! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 13:47:45 vasta tsitaadiga

Ma sooviks mingi valemiga IP-st pilte arvutisse. Mõni näpunäide äkki? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 13:51:46 vasta tsitaadiga

Pane kaabel külge.
Arvuti ja mobla samasse wifisse.
iCloud.
Google Photos.

Variante on palju. Pigem on küsimus, et millest selline küsimus? See on ju imelihtne. icon_smile.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 13:56:01 vasta tsitaadiga

https://support.apple.com/en-gb/guide/icloud/mmfc0f1e2a/icloud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 15:51:56 vasta tsitaadiga

Küsimus oli sellepärast, et icloud konto täis a tõmbasin icloud appi arvutisse siis valisin vasakult menüüst kus on this pc ja näitab kõvakettad ja muud asjad icloud phtos siis vajutasin ctrl+A siis tegin parema hiireklopsu ja open siis hakkas alla laadima kuhugi windows photos äppi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 15:56:37 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Ma sooviks mingi valemiga IP-st pilte arvutisse. Mõni näpunäide äkki? icon_rolleyes.gif

Märgista pildid ära mida tahad saata ja siis share sheetilt Airdropid arvutisse. Need liiguvad Downloads kausta.

Spoiler Spoiler Spoiler


Windowsi puhul ma ei tea, kaabliga vist.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 15:15:05 vasta tsitaadiga

On kellelgi Tartus mõni kindlasti töökorras iPhone 11 Pro aku seismas? Battery Health ei mängi üldse rolli.

Mul on telefon hakanud vigureid tegema, kus korralikult aku protsenti ja laadimist ei suuda tuvastada. Teeb suvalistel hetkedel restarti, aku laetus kukub 0% peale ning laadima ei hakka, kuid laadija ühendamise tuvastab.
Tundub, et tegu on mingi ühenduse kalaga ning tahaks enne uue aku ostmist igaks juhuks testida. Aega läheks ~tund-kaks selle peale.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 00:09:59 vasta tsitaadiga

Päris tihti on kodus (telia wifi) ja ka tööl (ASO/RIA) ette tulnud seda, et wifi katkeb korraks. Kohe ühendab ennast uuesti ära, aga juhtub piisavalt tihti, et märgata. Välist ühendust ei kahtlustaks siinkohal, läpparid nii ei käitu. Nitpicking küllaltki, aga androidi puhul ei pannud midagi sellist tähele, wtf?

Otseselt ei häiri, aga äkki keegi teab, mis värk sellega.

13 pro antud konkreetse näite puhu ja algusest peale, iOS 15-15.2.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 00:18:59 vasta tsitaadiga

natuke vist vaja täpsustada, wifi kodus, või iphone hotspot?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 00:45:39 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
natuke vist vaja täpsustada, wifi kodus, või iphone hotspot?

Telefoni ühendus wifiga just (ruuterid, access point'id), hotspotiga ei seostu see nähtus.

Teoreetiliselt võiks ju proovida teise telefoniga hotspotti teha, et näha, kas juhtub siis kah icon_razz1.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 15.01.2022 10:09:03 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Päris tihti on kodus (telia wifi) ja ka tööl (ASO/RIA) ette tulnud seda, et wifi katkeb korraks. Kohe ühendab ennast uuesti ära, aga juhtub piisavalt tihti, et märgata. Välist ühendust ei kahtlustaks siinkohal, läpparid nii ei käitu. Nitpicking küllaltki, aga androidi puhul ei pannud midagi sellist tähele, wtf?

Otseselt ei häiri, aga äkki keegi teab, mis värk sellega.

13 pro antud konkreetse näite puhu ja algusest peale, iOS 15-15.2.


Olen sarnast asja täheldanud (iphone 13 pro), kodus ei hüppa wi-fi kohe tagasi. Muidugi võib see tuleneda ka wi-fi kehvast levist tagumistesse tubadesse.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2022 21:18:47 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:
Mirage kirjutas:
Päris tihti on kodus (telia wifi) ja ka tööl (ASO/RIA) ette tulnud seda, et wifi katkeb korraks. Kohe ühendab ennast uuesti ära, aga juhtub piisavalt tihti, et märgata. Välist ühendust ei kahtlustaks siinkohal, läpparid nii ei käitu. Nitpicking küllaltki, aga androidi puhul ei pannud midagi sellist tähele, wtf?

Otseselt ei häiri, aga äkki keegi teab, mis värk sellega.

13 pro antud konkreetse näite puhu ja algusest peale, iOS 15-15.2.


Olen sarnast asja täheldanud (iphone 13 pro), kodus ei hüppa wi-fi kohe tagasi. Muidugi võib see tuleneda ka wi-fi kehvast levist tagumistesse tubadesse.

Mul olenemata pulkadest ja tundub ka, et olenemata võrgust. Tähele panen seda sellepärast, et VPN taasühendab ennast aeg-ajalt, ilmselt ikka mingi telefoni kala.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 21.01.2022 12:26:17 vasta tsitaadiga

Kerge anomaalia... Üritan videot lühemaks trimmida, aga ühtäkki ei näi see enam võimalik olevat. Lihtsalt selline võimalus puudub.
Ekraanil näeb asi selline välja:

Ma saan küll sättida koha, kust lõigata võiks, aga see on ka kõik.
Telefon on esimese põlvkonna SE. Uuendused alla tõmmatutd. Mälumahtu on piisavalt ja mingit veateadet ei ole.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2022 12:40:12 vasta tsitaadiga

Sama tähelepanek mõni aeg tagasi, esimese põlvkonna mini.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 21.01.2022 13:24:53 vasta tsitaadiga

Aga kui hoiad sõrme vasaku või parema valge noole peal ja nihutad siis video algus- või lõpp-punkti ning vajutad seejärel Done? Kas seda ei lase teha?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 21.01.2022 13:33:01 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
Aga kui hoiad sõrme vasaku või parema valge noole peal ja nihutad siis video algus- või lõpp-punkti ning vajutad seejärel Done? Kas seda ei lase teha?
Ei miskit. Ei reageeri hoidmisele.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2022 19:42:07 vasta tsitaadiga

Härrased 13 (mini) omanikud, kas teil on ka nii, et silent režiimi puhul teeb vibra vaid korra "brr" ning kõik?
Eelmine mudel värises ikka kogu sissetuleva kutsumise vältel. Nüüd ei pruugi seda ühekordset vibra aga märgatagi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2022 20:42:18 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Härrased 13 (mini) omanikud, kas teil on ka nii, et silent režiimi puhul teeb vibra vaid korra "brr" ning kõik?
Eelmine mudel värises ikka kogu sissetuleva kutsumise vältel. Nüüd ei pruugi seda ühekordset vibra aga märgatagi.
13 mini vibreerib kogu kutsumise ajal.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2022 23:41:19 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Härrased 13 (mini) omanikud, kas teil on ka nii, et silent režiimi puhul teeb vibra vaid korra "brr" ning kõik?
Eelmine mudel värises ikka kogu sissetuleva kutsumise vältel. Nüüd ei pruugi seda ühekordset vibra aga märgatagi.

Vaata korra "Ringtone" alt "Vibration" seaded üle.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 15:10:05 vasta tsitaadiga

link :: iOS 15.4’s new ‘Use Face ID with a Mask’ option limited to iPhone 12 and newer

iOS 15.4'jaga tuleb Face ID'sse maski tugi (iPhone 12 ja uuemad).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 16:41:12 vasta tsitaadiga

viimane aeg
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 17:24:55 IPhone 7 probleem Lenovo tõuksiga vasta tsitaadiga

Tekkis probleem telefonis oleva Smart Commuting äpi ühendusega
Lenovo M2 elektritõukerattaga läbi bluetoothi.
Alguses ma sain selle äpi kaudu näha tõuksi andmeid - läbisõit, laetuse
tase jne. Nüüd peale äpi uuenduse installimist ei ühenda enam äpp tõuksiga.
Login sisse küll oma kasutajanimega ja parooliga, aga tõuksi ekraanile ei teki
bluetoothi märki ja äpi keskele tekib kiri " This vehicle has been bound ", mis
on väga imelik. See tähendab, et see tõuks on seotud äpiga, aga tegelikult
ei ole.
Kuidas ma saaks korda selle äpi ühenduse tõuksiga?
Lisaksin seda, et probleem ei ole kindlasti tõuksis, kuna mul on kasutuses üks
vanem Samsungi telefon androidiga ja sellega ühendab läbi bluetoothi kenasti
ära tõuksi.
Ainsad võimalused, kus vead saavad olla, on kas iPhone 7 ise, mis on täpselt 3
aastat tagasi ostetud või siis äpp, millel on millegipärast probleem tarkvaraga.
Kuna ma ise nii tark ei ole, et äpi arendust ise teha, siis mõtlesin, et äkki
foorumi abil saaks veale jälile. icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 17:36:37 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Härrased 13 (mini) omanikud, kas teil on ka nii, et silent režiimi puhul teeb vibra vaid korra "brr" ning kõik?
Eelmine mudel värises ikka kogu sissetuleva kutsumise vältel. Nüüd ei pruugi seda ühekordset vibra aga märgatagi.

Vaata korra "Ringtone" alt "Vibration" seaded üle.


See üle käidud jah, on Synchronised (Default) peal.
Mis sul kasutusel?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 18:28:17 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
iOS 15.4'jaga tuleb Face ID'sse maski tugi (iPhone 12 ja uuemad).

Väike abi oli juba sellest, kui maskid tulid ja kasutajal oli Apple Watch käe peal ning telefon näo ees koos maskiga, avati telefon lukust tänu kellale. See oli ka mingi tarkvarafix mis mingil hetkel tuli.
Toimis suht perfektselt kuni mul laps telefoni käest näppas ja seda pidevalt lahti lukustas icon_biggrin.gif

Aga no varsti on maskid maha niikuinii, siis pole sellest uuendusest suht tolku.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 18:30:06 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
iOS 15.4'jaga tuleb Face ID'sse maski tugi (iPhone 12 ja uuemad).

Väike abi oli juba sellest, kui maskid tulid ja kasutajal oli Apple Watch käe peal ning telefon näo ees koos maskiga, avati telefon lukust tänu kellale. See oli ka mingi tarkvarafix mis mingil hetkel tuli.
Toimis suht perfektselt kuni mul laps telefoni käest näppas ja seda pidevalt lahti lukustas icon_biggrin.gif

Aga no varsti on maskid maha niikuinii, siis pole sellest uuendusest suht tolku.
Miks sa oma PIN koodi siis jagad lapsele?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 20:51:54 vasta tsitaadiga

Renka, maski kella ja telefoni lahendus oli vist see, et kui sa oled korra avanud kella ja telefoni, siis taskust telefoni võtmisel ja telefoni vaatamisel, avatakse telefon kui kell on ligidal, ilma nägu tuvastamata, ehk maskiga.
Lapsed ei tea koodist midagi, libistavad ekraani ja mina olen ligidal. lukk avaneb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 22:24:07 vasta tsitaadiga

Ainult siis avab telefoni kui kell on käel ja lukust lahti.
Kui keegi sul kella käelt eemaldab siis kell läheb lukku ja ilma PINi teadmata seda lahti ei saa.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 22:30:11 vasta tsitaadiga

Nagu öeldud, kell käes, telefon on avatud, panen kustu, keegi haarab telefoni, maskiga või maskita, telefon lahti. Pigem on olnud mugavus kui risk. poes ikka pean maski eest korraks võtma kui mtaskuga selveris maksan, muidu lukustab ekraani lahti ka maskiga.
Tahtsin lihtsalt öelda, et maskiga lahti lukustamise võimalus on olemas juba pikka aega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 23:18:33 vasta tsitaadiga

Kui keegi haarab telefoni ja sa ei taha seda siis saad kella peal vajutada lukustamise nuppu mis selle avamise peale tuleb icon_wink.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2022 23:51:09 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kui keegi haarab telefoni ja sa ei taha seda siis saad kella peal vajutada lukustamise nuppu mis selle avamise peale tuleb icon_wink.gif

Las ta olla, päris ikka nutiplutisse ära ka uppuda ei saa. Ma loodan Apple nutikuse peale.
Maskiga on tore, maskita on toredam. Küllap jõuab see soft ka samale tasemele. Laps lapseks aga kui naine mu telefoni kätte saab ja ma pean kella pealt känseldama, siis on veidi hilja.
Eriti haige koht kus mingeid küsimusi küsida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2022 16:33:00 vasta tsitaadiga

Keegi juba maski betat ka testinud on?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2022 19:43:42 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Keegi juba maski betat ka testinud on?
Jah. Maskiga ei avanud kordagi.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 01.02.2022 20:02:03 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Anti kirjutas:
Keegi juba maski betat ka testinud on?
Jah. Maskiga ei avanud kordagi.


Ära sa märgi, töötas korralikult.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 01.02.2022 21:41:18 vasta tsitaadiga

Mul töötab ka ilusti. Ainult selle pärast liitusin betaga ka. On väärt uuendus thumbs_up.gif
Mul lisaks prillid ka. Ainult siis jääb hätta kui need ka lisaks udused.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 01.02.2022 22:21:18 vasta tsitaadiga

Järgmine föön?

Link

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 00:43:13 vasta tsitaadiga

Videos pole raamil "murdmise" kohta
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 09:36:03 vasta tsitaadiga

suvaline render, niipidi ei hakka üsna kindlalt foldima telefon, pigem ikka samamoodi kui galaxy fold. ja vaevalt see aasta folditav iphone tuleb.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 382, 383, 384 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.