Ehk piisab nupu vahetusest ka. Ma kunagi olen mõned teinud, ei mäleta enam täpselt, aga sai vist kasutada nuppu, millesse ei ole sõrmejälge jäädvustatud, muidu pead vahetama emaplaadiga paaris. 6S oli veel füüsilise klikiga ja virtuaalne tuli 7-ga?
Ehk piisab nupu vahetusest ka. Ma kunagi olen mõned teinud, ei mäleta enam täpselt, aga sai vist kasutada nuppu, millesse ei ole sõrmejälge jäädvustatud, muidu pead vahetama emaplaadiga paaris. 6S oli veel füüsilise klikiga ja virtuaalne tuli 7-ga?
Arvestades telefoni väärtust, siis väga vist pointi pole?
Küsimus õuna meili teemal, lapsel gmail konto läbi õuna maili, kas see e-kirja viivitus ongi nii, et kui ise käsitsi ei värskenda siis ei tulegi kirja/ ei teagi üldse , et võis kiri tulla ja ega mingit teavitust ka ei ilmu ? Ehk peaks siis gmaili enda kontot vmt kasutama ?
Nii on ja paraku ka Google'i enda mobiili-OS'i peal. Põhjuseks võidujooks aku säästmise nimel. Push loodi ka omal ajal just selleks, et ei peaks pidevalt tsekkama - server ütleb ise, kui miskit uut pakkuda on.
Jätad telefoni lauale lebama ja hilberneerub nii ära, et ei saa enam mingist aktiivsest nutikusest rääkida. Võtad pihku, tõmbad "kardina" alla, vajutad mingile üksikule teatele "clear" ja siis hakkab kõllide saatel kraami robinal sisse tulema. Koputad endale vastu pead ja üritad meelde tuletada, kas mitte "clear" asemel "refresh" ei vajutanud.
Nii on ja paraku ka Google'i enda mobiili-OS'i peal. Põhjuseks võidujooks aku säästmise nimel. Push loodi ka omal ajal just selleks, et ei peaks pidevalt tsekkama - server ütleb ise, kui miskit uut pakkuda on.
Jätad telefoni lauale lebama ja hilberneerub nii ära, et ei saa enam mingist aktiivsest nutikusest rääkida. Võtad pihku, tõmbad "kardina" alla, vajutad mingile üksikule teatele "clear" ja siis hakkab kõllide saatel kraami robinal sisse tulema. Koputad endale vastu pead ja üritad meelde tuletada, kas mitte "clear" asemel "refresh" ei vajutanud.
Tea, pole seda ühegi Google enda telefoni peal kohanud. Nett on kogu aeg püsti ja teavitused tulevad hetkega. iPad paneb jah wifi kinni iui ekraan kustu läheb, Samsa tahvlil ja Google telefonidel teavitused seni hästi töötavad. _________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Samsa kui öösel on kapi peal, siis läheb täiesti tuttu ka. Kui hommikul kapilt võtta ja isegi kui ekraani ei ava vaid paned taskusse ja tuvastab liikumise, siis tulistab kõik ööga tulnud teated korraga.
Kuidas teada saada, kas tagumise kaamera pind on ilma kriimudeta?
Kas kaamera käima panna ja siis läbi ekraani näiteks valget paberit vaadata?
Või peaks esinduses laskma kontrollida?
Mul kukkus telefon ja siis mõtlesin, et äkki kaamera pind sai ka viga, aga
seda ju palja silmaga ei näe. Telefon on iPhone 7.
Küsimus oli sellepärast, et icloud konto täis a tõmbasin icloud appi arvutisse siis valisin vasakult menüüst kus on this pc ja näitab kõvakettad ja muud asjad icloud phtos siis vajutasin ctrl+A siis tegin parema hiireklopsu ja open siis hakkas alla laadima kuhugi windows photos äppi
On kellelgi Tartus mõni kindlasti töökorras iPhone 11 Pro aku seismas? Battery Health ei mängi üldse rolli.
Mul on telefon hakanud vigureid tegema, kus korralikult aku protsenti ja laadimist ei suuda tuvastada. Teeb suvalistel hetkedel restarti, aku laetus kukub 0% peale ning laadima ei hakka, kuid laadija ühendamise tuvastab.
Tundub, et tegu on mingi ühenduse kalaga ning tahaks enne uue aku ostmist igaks juhuks testida. Aega läheks ~tund-kaks selle peale.
Päris tihti on kodus (telia wifi) ja ka tööl (ASO/RIA) ette tulnud seda, et wifi katkeb korraks. Kohe ühendab ennast uuesti ära, aga juhtub piisavalt tihti, et märgata. Välist ühendust ei kahtlustaks siinkohal, läpparid nii ei käitu. Nitpicking küllaltki, aga androidi puhul ei pannud midagi sellist tähele, wtf?
Otseselt ei häiri, aga äkki keegi teab, mis värk sellega.
13 pro antud konkreetse näite puhu ja algusest peale, iOS 15-15.2. _________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
natuke vist vaja täpsustada, wifi kodus, või iphone hotspot?
Telefoni ühendus wifiga just (ruuterid, access point'id), hotspotiga ei seostu see nähtus.
Teoreetiliselt võiks ju proovida teise telefoniga hotspotti teha, et näha, kas juhtub siis kah _________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Päris tihti on kodus (telia wifi) ja ka tööl (ASO/RIA) ette tulnud seda, et wifi katkeb korraks. Kohe ühendab ennast uuesti ära, aga juhtub piisavalt tihti, et märgata. Välist ühendust ei kahtlustaks siinkohal, läpparid nii ei käitu. Nitpicking küllaltki, aga androidi puhul ei pannud midagi sellist tähele, wtf?
Otseselt ei häiri, aga äkki keegi teab, mis värk sellega.
13 pro antud konkreetse näite puhu ja algusest peale, iOS 15-15.2.
Olen sarnast asja täheldanud (iphone 13 pro), kodus ei hüppa wi-fi kohe tagasi. Muidugi võib see tuleneda ka wi-fi kehvast levist tagumistesse tubadesse. _________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Päris tihti on kodus (telia wifi) ja ka tööl (ASO/RIA) ette tulnud seda, et wifi katkeb korraks. Kohe ühendab ennast uuesti ära, aga juhtub piisavalt tihti, et märgata. Välist ühendust ei kahtlustaks siinkohal, läpparid nii ei käitu. Nitpicking küllaltki, aga androidi puhul ei pannud midagi sellist tähele, wtf?
Otseselt ei häiri, aga äkki keegi teab, mis värk sellega.
13 pro antud konkreetse näite puhu ja algusest peale, iOS 15-15.2.
Olen sarnast asja täheldanud (iphone 13 pro), kodus ei hüppa wi-fi kohe tagasi. Muidugi võib see tuleneda ka wi-fi kehvast levist tagumistesse tubadesse.
Mul olenemata pulkadest ja tundub ka, et olenemata võrgust. Tähele panen seda sellepärast, et VPN taasühendab ennast aeg-ajalt, ilmselt ikka mingi telefoni kala. _________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kerge anomaalia... Üritan videot lühemaks trimmida, aga ühtäkki ei näi see enam võimalik olevat. Lihtsalt selline võimalus puudub.
Ekraanil näeb asi selline välja:
Ma saan küll sättida koha, kust lõigata võiks, aga see on ka kõik.
Telefon on esimese põlvkonna SE. Uuendused alla tõmmatutd. Mälumahtu on piisavalt ja mingit veateadet ei ole.
Härrased 13 (mini) omanikud, kas teil on ka nii, et silent režiimi puhul teeb vibra vaid korra "brr" ning kõik?
Eelmine mudel värises ikka kogu sissetuleva kutsumise vältel. Nüüd ei pruugi seda ühekordset vibra aga märgatagi.
Härrased 13 (mini) omanikud, kas teil on ka nii, et silent režiimi puhul teeb vibra vaid korra "brr" ning kõik?
Eelmine mudel värises ikka kogu sissetuleva kutsumise vältel. Nüüd ei pruugi seda ühekordset vibra aga märgatagi.
Härrased 13 (mini) omanikud, kas teil on ka nii, et silent režiimi puhul teeb vibra vaid korra "brr" ning kõik?
Eelmine mudel värises ikka kogu sissetuleva kutsumise vältel. Nüüd ei pruugi seda ühekordset vibra aga märgatagi.
31.01.2022 17:24:55
IPhone 7 probleem Lenovo tõuksiga
Tekkis probleem telefonis oleva Smart Commuting äpi ühendusega
Lenovo M2 elektritõukerattaga läbi bluetoothi.
Alguses ma sain selle äpi kaudu näha tõuksi andmeid - läbisõit, laetuse
tase jne. Nüüd peale äpi uuenduse installimist ei ühenda enam äpp tõuksiga.
Login sisse küll oma kasutajanimega ja parooliga, aga tõuksi ekraanile ei teki
bluetoothi märki ja äpi keskele tekib kiri " This vehicle has been bound ", mis
on väga imelik. See tähendab, et see tõuks on seotud äpiga, aga tegelikult
ei ole.
Kuidas ma saaks korda selle äpi ühenduse tõuksiga?
Lisaksin seda, et probleem ei ole kindlasti tõuksis, kuna mul on kasutuses üks
vanem Samsungi telefon androidiga ja sellega ühendab läbi bluetoothi kenasti
ära tõuksi.
Ainsad võimalused, kus vead saavad olla, on kas iPhone 7 ise, mis on täpselt 3
aastat tagasi ostetud või siis äpp, millel on millegipärast probleem tarkvaraga.
Kuna ma ise nii tark ei ole, et äpi arendust ise teha, siis mõtlesin, et äkki
foorumi abil saaks veale jälile.
Härrased 13 (mini) omanikud, kas teil on ka nii, et silent režiimi puhul teeb vibra vaid korra "brr" ning kõik?
Eelmine mudel värises ikka kogu sissetuleva kutsumise vältel. Nüüd ei pruugi seda ühekordset vibra aga märgatagi.
Vaata korra "Ringtone" alt "Vibration" seaded üle.
See üle käidud jah, on Synchronised (Default) peal.
Mis sul kasutusel?
iOS 15.4'jaga tuleb Face ID'sse maski tugi (iPhone 12 ja uuemad).
Väike abi oli juba sellest, kui maskid tulid ja kasutajal oli Apple Watch käe peal ning telefon näo ees koos maskiga, avati telefon lukust tänu kellale. See oli ka mingi tarkvarafix mis mingil hetkel tuli.
Toimis suht perfektselt kuni mul laps telefoni käest näppas ja seda pidevalt lahti lukustas
Aga no varsti on maskid maha niikuinii, siis pole sellest uuendusest suht tolku.
iOS 15.4'jaga tuleb Face ID'sse maski tugi (iPhone 12 ja uuemad).
Väike abi oli juba sellest, kui maskid tulid ja kasutajal oli Apple Watch käe peal ning telefon näo ees koos maskiga, avati telefon lukust tänu kellale. See oli ka mingi tarkvarafix mis mingil hetkel tuli.
Toimis suht perfektselt kuni mul laps telefoni käest näppas ja seda pidevalt lahti lukustas
Aga no varsti on maskid maha niikuinii, siis pole sellest uuendusest suht tolku.
Miks sa oma PIN koodi siis jagad lapsele? _________________ There is no place like 127.0.0.1
Renka, maski kella ja telefoni lahendus oli vist see, et kui sa oled korra avanud kella ja telefoni, siis taskust telefoni võtmisel ja telefoni vaatamisel, avatakse telefon kui kell on ligidal, ilma nägu tuvastamata, ehk maskiga.
Lapsed ei tea koodist midagi, libistavad ekraani ja mina olen ligidal. lukk avaneb.
Ainult siis avab telefoni kui kell on käel ja lukust lahti.
Kui keegi sul kella käelt eemaldab siis kell läheb lukku ja ilma PINi teadmata seda lahti ei saa. _________________ There is no place like 127.0.0.1
Nagu öeldud, kell käes, telefon on avatud, panen kustu, keegi haarab telefoni, maskiga või maskita, telefon lahti. Pigem on olnud mugavus kui risk. poes ikka pean maski eest korraks võtma kui mtaskuga selveris maksan, muidu lukustab ekraani lahti ka maskiga.
Tahtsin lihtsalt öelda, et maskiga lahti lukustamise võimalus on olemas juba pikka aega.
Kui keegi haarab telefoni ja sa ei taha seda siis saad kella peal vajutada lukustamise nuppu mis selle avamise peale tuleb _________________ There is no place like 127.0.0.1
Kui keegi haarab telefoni ja sa ei taha seda siis saad kella peal vajutada lukustamise nuppu mis selle avamise peale tuleb
Las ta olla, päris ikka nutiplutisse ära ka uppuda ei saa. Ma loodan Apple nutikuse peale.
Maskiga on tore, maskita on toredam. Küllap jõuab see soft ka samale tasemele. Laps lapseks aga kui naine mu telefoni kätte saab ja ma pean kella pealt känseldama, siis on veidi hilja.
Eriti haige koht kus mingeid küsimusi küsida
Mul töötab ka ilusti. Ainult selle pärast liitusin betaga ka. On väärt uuendus
Mul lisaks prillid ka. Ainult siis jääb hätta kui need ka lisaks udused.
Link _________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Videos pole raamil "murdmise" kohta _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.