Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.10.2021 21:33:21 vasta tsitaadiga

libe, eks ta õigem oleks muidugi. paraku närve ja energiat tarvis hetkel teiste probleemide jaoks säästa. eks edaspidi teab sellest poest ja margist eemale hoida lihtsalt.

Alari A. kirjutas:
NATAS999, võid selle rämpsu hinna mulle PSi saata icon_smile.gif
tuleb vastav müügiteema, kui klapid tagasi, võin lingi saata, kui asi nii kaugel.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 22:05:44 vasta tsitaadiga

no vot see on juba natuke teine jutt, et sinu jaoks on mõttetu gimmick. selle vastu on raske vaielda...kellele, mis oluline on. ega ma ei hakka valetama, et mul endalgi enamasti ei ole seda funktsionaalsust vaja, seega ma ei kasuta seda tihti. aga noh - funktsioon on funktsioon ja nendel juhtudel kui on vaja läinud siis olen ikkagi päris tänulik, et selline asi olemas on. näiteks siis kui soomes töötasin/elasin ning kell 7 hommikul hakati teisel pool maja tänaval kopaga asfalti üles võtma vms icon_lol.gif no oli ikka kasu küll ja mitte vähe! mitte ainult ei õnnestunud edasi magada, vaid õnnestus elada ja isegi tööd teha seal korteris samal ajal kui mingi paugutamine käis. ülekõrva xm3'd saigi algselt ostetud peamiselt selle pärast, et kontoris oleks võimalik ka vajalikel hetkedel keskendunult tööd teha. kuna seljataga istus mingi kanakari, kes suht lõpmatult pläkutas ja lõkerdas. see probleem lahenes nende klappidega koheselt.

aga selle tagastamise poole pealt, mulle on jäänud mulje, et mõistlikum on vist alati tellida sellised asjad nö. netipoest...muidu ongi selline võimalus kaupmehel öelda, et nemad asja tagasi ei võta. on see siis totter või mitte, aga noh tundub, et nii lihtsalt on

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.10.2021 20:14:02 vasta tsitaadiga

Wiltz, ülekõrva omad on teine teema. olen neid proovind ja nendega võttis tõesti anc kuulmise ära.

väljendasin ennast kehvasti, mitte anc üldiselt pole mõttetu gimmick, vaid nendel palju kiidetud kõrvasisestel xm4'del.

oligi netipoest ostetud.

e:
Alari A. kirjutas:
NATAS999, võid selle rämpsu hinna mulle PSi saata icon_smile.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10905667#10905667
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 20:32:19 vasta tsitaadiga

Sul mingid praagid vist, XM3 olid juba väga head heli poolest ja tõmbas välist heli ka kinni. Vaikselt muusika käis ja anc peal ning kedagi ei kuulnud. Hea ka murutraktoril kasutada, tõmbab müra piisavalt alla. Ainuke probleem oli see, et kõrvad hakkasid valutama, ei sobinud kuju mulle.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.10.2021 20:44:00 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Sul mingid praagid vist, XM3 olid juba väga head heli poolest ja tõmbas välist heli ka kinni. Vaikselt muusika käis ja anc peal ning kedagi ei kuulnud. Hea ka murutraktoril kasutada, tõmbab müra piisavalt alla. Ainuke probleem oli see, et kõrvad hakkasid valutama, ei sobinud kuju mulle.
ju sul siis leebemad nõudmised. ainult muusikaga ma saan tööl masina- ja kodus muruniitja müra ära neutraliseerida, kui klapid piisavalt valjult mängivad, selleks pole anc vaja. lugude vahel ja vaiksemates kohtades ning raadiosaadetes ikka tuleb häirivalt palju sisse müra, olgu siis need samad xm4 või tavalised silikoonlutudega lollklapid.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 22:56:27 vasta tsitaadiga

seal on ju ikka suht suur vahe sees ka, et kas piisab juba vaikselt muusika kuulamisest, et tõesti kogu välise heli nö. ära nulliks...või siis peab selleks muusikat üsna valjult kuulama.
mul oli ka alguses sama "plaan" tavaliste klappidega näiteks kontori puhul. lihtsalt kuulan piisavalt kõvasti mussi, et kanakarja kaagutamine ja muu noise enam läbi ei kostaks. noh, üsna kiirelt sain siiski aru, et kuigi jah see plaan põhimõtteliselt toimis siis ega nii valjusti kuulates 1) esiteks ei ole ikkagi just kuigi kerge reaalselt mingile mõttetööle keskenduda 2) kõvasti kuulamine mitmeid tunde järjest muutub ikka väga ebamugavaks.
nii see anc mängu tuli ja päris tihti kasutasin seda/klappe lõpuks ka üldse ilma midagi kuulamata. isegi kui hästi nõrgalt mingit taustamüra ja mingeid sagedusi vahepeal läbi tuli siis see lihtsalt enam töötegemist ei seganud.

muidugi igasugused suvalised klapid, millel on kasvõi mingisugunegi isolatsioon ümbritsevast siis kõigi sellistega on võimalik välismüra ära "lämmatada" piisavalt kõvasti muusikat kuulates. selleks pole tõesti anc'd vaja. vaja on seda justnimelt siis kui sa ei soovi kasutada kuulatavat materjali mitte välismüra lämmatamiseks vaid tahad nimelt rahuliku leveliga oma mussi või mis iganes muud asja kuulata. või kui sul on sellise iseloomuga välismüra, mida ühegi klapi enda isolatsioon lihtsalt praktikas pole võimeline maha võtma (loe:madalsageduslik müra a'la 30-300hz)

a anyway, kui ostsid klapid netipoest siis on ju 14p tagastamisõigus igal juhul olemas? seal ei saa mingit kobinat olla ning mingi papitüki teema ei saa samuti vabanduseks olla kui reaalselt toodet lihtsalt muul moel pakist kätte ei olegi võimalik saada. ja kui sul on veel olemas ka täiesti korralik põhjus toote tagastamiseks (kuna ei vastanud sinu ootustele) siis mille üle see mitaressa üldse viriseda saab icon_neutral.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.10.2021 09:16:13 vasta tsitaadiga

niipalju neil kobisemist oli, et sellest firmast edaspidi hoian kauge kaarega eemale ja soovitan teistele sama.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taksun556
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2011




sõnum 22.11.2021 11:21:18 vasta tsitaadiga

Naim Uniti Atom Headphone Edition tundub üks vinge aparaat ning hakkas huvi pakkuma, seetõttu otsustasin oma Schiit magniuse ja modiuse müüki lükata. Ehk siis kui väga heade uueväärsete asjade vastu huvi, siis tasub varias müügiteemat uurida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2021 14:16:06 vasta tsitaadiga

Taksun556 kirjutas:
Naim Uniti Atom Headphone Edition tundub üks vinge aparaat ning hakkas huvi pakkuma, seetõttu otsustasin oma Schiit magniuse ja modiuse müüki lükata. Ehk siis kui väga heade uueväärsete asjade vastu huvi, siis tasub varias müügiteemat uurida.

Magniusel on rohkem võimu (eriti balanced outputi puhul) kui sellel Naimil, ma jätaks igaks juhuks alles ja kasutaks Naimi DACina kui selle headphone out liiga vaikselt mängib.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taksun556
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2011




sõnum 22.11.2021 15:47:13 vasta tsitaadiga

Ilmselt helitugevuse muret ei tohiks olla, Focal Cleare on täitsa võimalik ka telefonist kuulata. Lisaks huvitab pigem class A "sujuvam" võimendi kui magnius, sobib clearidega paremini kokku.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2021 17:51:55 vasta tsitaadiga

Keegi teab milles asi võiks olla kui 1990 DT Pro + Zen DAC puhul tuleb vaikuse puhul selline perioodiline tõkk-heli hästi vaikselt? Kõrvaklapid otse ühendades arvutiga seda ei ole. Lihtsalt kummaline.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2021 02:21:39 vasta tsitaadiga

Azatris, ei tea kuidas seda nimetatakse, aga see probleem on üsna tüüpiline kui DAC on USB-ga ühendatud. Noisy ground vms. Proovi erinevaid USB porte arvutil.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2021 14:50:16 vasta tsitaadiga

Ifi ise pakub ka tooteid mis võiks aidata, näiteks https://ifi-audio.com/products/ipurifier3/
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 12:23:38 vasta tsitaadiga

Plaan vähe paremad klapid osta. Hetkel kahe vahel, kas sony wh-1000xm3 või xm4. Keegi ehk kasutanud mõlemat ja kas xm4 heli on parem ka, hinnavahe õigustab?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 13:16:28 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, ei ole mõlemaid kasutanud, kuid väidetavalt on 1000XM4 "sammuke" eelkäijast parem - iseasi kas see hinnavahet õigustab (Mustal Reedel sai vanema mudeli ca 150euriga)...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 14:18:26 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Plaan vähe paremad klapid osta. Hetkel kahe vahel, kas sony wh-1000xm3 või xm4. Keegi ehk kasutanud mõlemat ja kas xm4 heli on parem ka, hinnavahe õigustab?


Vaata Bose variandid ka üle, enne kui lõplikuks ostuks läheb.
XM3 ajal vähemalt oli QC35II parem variant, kui oli soovi ka arvuti ning telefoni küljes kasutada kõnede jaoks.
Ei oska öelda palju XM4 ja QC45 tulek seisu muutnud on.


viimati muutis Draqula 17.12.2021 14:31:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.12.2021 14:25:13 vasta tsitaadiga

kui bassi ja voli ka tahad, siis beats studio buds etem paar.

e: wh on mikid... vale soovitus.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik


viimati muutis NATAS999 17.12.2021 14:32:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 14:32:01 vasta tsitaadiga

XM3-l on parem ühilduvus aptX ja aptX HD codeci näol. Apple Airpods Max klappide driverid on aga väga madala THD-ga.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 17:46:15 vasta tsitaadiga

Head heli tahaks, et lihtsalt õhtul istudes muusikat kuulata. Ja suvel murutraktoriga niites tuleks ka head klapid kasuks icon_biggrin.gif

Budse ei taha, neid igasuguseid mitu tk seisab. Pole siiani nii häid budse leidnud mida kannatab üle paari tunni peas hoida.

Arvuti jaoks muidu sai sellised võetud, pm mängimiseks:
https://m.euronics.ee/audio/korvaklapid/juhtmevabad-korvaklapid/61473/juhtmevaba-peakomplekt-arctis-pro

Aga no suht kehvad, mõtlesin et ehk ok, bluetooth ka neil olemas ja kannataks muusikat kuulata, aga ei.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 17.12.2021 18:24:50 vasta tsitaadiga

Ma võtsin endale mustal reedel WH-1000XM4. Siiani tubastes tingimustes kasutanud-muru ju praegu ei niida icon_biggrin.gif - ja ei kurda.Eelnevalt kasutasin airpods prosid, siis mõtlesin vahelduseks kõrvapealsed võtta. Valisin meelga uuema mudeli, sest hinnavahe nüüd nii suur ka ei olnud, et peaks vanema variandi võtma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 19:28:54 vasta tsitaadiga

Hei! Ma võibolla vales kohas (võite suunata õigesse teemasse sellisel juhul) või 100x arutatud juba aga küsin siiski nõu... Mis oleks soovitused mänguklappidele hinnas max 100€. Pole üldse mulle mõeldud need ja seega puudub arusaam mis on "parim" bang for buck. Tänud ette!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 21:26:09 vasta tsitaadiga

ents75, arvutile või mõnele konsoolile; juhtmega või juhtmevabad?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spieff
HV vaatleja
Spieff

liitunud: 16.09.2016




sõnum 23.12.2021 03:44:33 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
Hei! Ma võibolla vales kohas (võite suunata õigesse teemasse sellisel juhul) või 100x arutatud juba aga küsin siiski nõu... Mis oleks soovitused mänguklappidele hinnas max 100€. Pole üldse mulle mõeldud need ja seega puudub arusaam mis on "parim" bang for buck. Tänud ette!


MH751/MH752
Kui õigesti mäletan, Takstar Pro 82 baasil tehtud - hind madalam kui Pro 82-d ise. Mikker üle keskmise & saad ära võtta ning kasutada bussis nt ilma, et näeksid välja nagu kloun. Universaalselt mugavad ka. Teeb silmad ette 99% "mänguklappidele".

_________________
#Silicongang
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2021 15:14:38 vasta tsitaadiga

Selle mehe ülevaated mänguriklappide osas on päris head - ei aja mingit süvatehnilist juttu vaid keskendub ennekõike kasutusmugavusele - https://www.youtube.com/c/TheTechne
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 24.12.2021 00:24:59 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
Hei! Ma võibolla vales kohas (võite suunata õigesse teemasse sellisel juhul) või 100x arutatud juba aga küsin siiski nõu... Mis oleks soovitused mänguklappidele hinnas max 100€. Pole üldse mulle mõeldud need ja seega puudub arusaam mis on "parim" bang for buck. Tänud ette!

Olin sama dilemma ees aga kuna ma tahtsin juhtmevabu siis läksin Corsair HS70 PRO teed ja tõesti väga väärt klapid. Kõrvad ei hakka higistama, peas on mugavad ja konstruktsioon on tugev. Aku peab piisavalt ja sisuliselt kui päris 48h ilma pausideta gamer ei ole siis peaks piisav olema. Aku laeb ka kiirelt. Kuna ise tahtsin 50mm driveriga siis nendel on see ka sees, software on hea ja equalizerit näppides saab heli enda jaoks kindlalt sobivaks.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2021 14:12:31 vasta tsitaadiga

Keegi drop.com kaudu klappe on tellinud ja palju maksudeks otsa väänatakse kaubale+saatmisele? Toll ja km või mōlemad?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 08:18:35 vasta tsitaadiga

2017 ostsin HD 6XX. Maksid 214.99 taala, eurodes siis 190.49. Väänati otsa 38.79 eur
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 09:10:06 vasta tsitaadiga

Siis paistab, et ainult km lisandub, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2021 14:12:47 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Siis paistab, et ainult km lisandub, tänud thumbs_up.gif

Ostsin aasta alguses HD 6xx. Maksid 210 USD. Juurde läks tollis 39,45 EUR.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2021 17:20:36 vasta tsitaadiga

Sai lapsele jõuludeks kingitud https://www.euronics.ee/audio/korvaklapid/taielikult-juhtmevabad-klapid/508674/juhtmevabad-korvaklapid-sennheiser-momentum-true-wireless-2 Nüüd vasak klapp ei tööta enam tänasest.Euronics võttis ekspertiisi.Mis edasi saab ei tea.Ei olnud odavad klapid-oleks paremat kvaliteeti oodanud scenseiserilt.Vakkkk
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2021 18:41:26 vasta tsitaadiga

see pidi mingi tänapäevaklappide teema olema, et vaja teine ka sisse lülitada vms icon_lol.gif
kõik on korrektne thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2021 18:44:48 vasta tsitaadiga

Enamus aja on vait-kui pead raputada siis midagi ragiseb aga tööle ei jää.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2021 21:18:10 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
Enamus aja on vait-kui pead raputada siis midagi ragiseb aga tööle ei jää.


Heli poolest olid oma hinda väärt?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2021 09:44:46 vasta tsitaadiga

Poiss kiitis jah.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2021 11:53:21 vasta tsitaadiga

Keegi trenni tegemiseks mingeid wireless klappe oskab soovitada? Päris WF-1000XM4 ei raatsi higistamiseks osta, "päris" klappe on juba mitu tükki, ehk tahaks midagi bang-for-buck kategooriast.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2021 12:03:26 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/audio/korvaklapid/taielikult-juhtmevabad-klapid/508674/juhtmevabad-korvaklapid-sennheiser-momentum-true-wireless-2
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2021 14:32:50 vasta tsitaadiga

Slazenger, 79,99eur eest saab kohalikust kaubandusvõrgust:
https://www.expert.ee/et/a/murasummutavad-tws-korvaklapid-panasonic-rz-s500we-k-must
https://www.whathifi.com/reviews/panasonic-rz-s500w
Probleemiks võib osutuda kõrvas püsimine (aga see on igaühel personaalne).

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 21:58:43 vasta tsitaadiga

On keegi siit võrrelnud kõrvaklappe focusrite scarlet 2i2 taga ja siis mõne korralikuma amp/dac comboga, on mingit kuuldavat vahet ja pointi eraldi seadet osta? Tahaks nagu proovida aga ei taha mingeid suvalisi asju kokku ka osta kui pärast kasu null ja hetkel ei oska nagu millegi üle kurta ka, kõik kõlab kenasti. Klappideks on dt770 pro, drop/hifimanHE4xx ja drop/sennheiser HD6xx, spotify ja tidal enamasti kasutusel.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2022 22:05:33 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
On keegi siit võrrelnud kõrvaklappe focusrite scarlet 2i2 taga ja siis mõne korralikuma amp/dac comboga, on mingit kuuldavat vahet ja pointi eraldi seadet osta? Tahaks nagu proovida aga ei taha mingeid suvalisi asju kokku ka osta kui pärast kasu null ja hetkel ei oska nagu millegi üle kurta ka, kõik kõlab kenasti. Klappideks on dt770 pro, drop/hifimanHE4xx ja drop/sennheiser HD6xx, spotify ja tidal enamasti kasutusel.
need klapid on juba sellised, mis pigem vajaksid vahetamist vs võimendi
olid mul dt 880'd ja kui 1st gen T1'd sain, siis isegi 600oomise klapi jaoks lahjaks jäänud võimuga olid uued paremad - tõsi, tundlikkus oli oluliselt parem, kui dt880

seni olen küll jõudnud arusaamale, kui vahepeal kasutasin tidali master quality't, siis spotify oli täis pask, tidal oli väga sarnane mu FLAC koguga

võimuks on küll tagasihoidlik soundblaster zxr vms
kiviaegne tänaseks

üldiselt olen hetkel väga harva kõrvaklappe kasutanud, kuna pähe panne ma lihtsalt unustan sinna - dt880ga ma seda fenomeni ei tajunud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 22:16:28 vasta tsitaadiga

Ei ma ei näe pointi klappe vahetada, olen nende HE4xx ja HD6xx väga rahul ja no need 770 töötavad ka aga kasutusel vähe kui üldse, lihtsalt tahaks teada kas eraldi mingi klapivõim neile annab mingit effekti või mitte.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2022 22:31:14 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ei ma ei näe pointi klappe vahetada, olen nende HE4xx ja HD6xx väga rahul ja no need 770 töötavad ka aga kasutusel vähe kui üldse, lihtsalt tahaks teada kas eraldi mingi klapivõim neile annab mingit effekti või mitte.
sõltub ikkagi millega sa kuulad? kas mingi võimendi on vahel?
kui arvutiga, siis mis on helikaart, kui lihtsalt ilma võimendita helikaart, mingi realtek või telo, siis ilmselt on sul vaja midagi, mis aitaks kaasa.
lisaks veel see, kui valjult meeldib kuulata

rohkem annab erinevust helile võimendil kasutatavad opvõimud jne ja seda mitte võimenduse tõttu, vaid lihtsalt helisignatuur on erinev
üldiselt, kui praegu oled rahul, siis paremad klapid annavad sulle suurema edasimineku, kui võimendi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 22:39:26 vasta tsitaadiga

Kirjutasin ju, focusrite 2i2 küljes kõik need juhtmega klapid, telefoni küljes küll juhtmega klappe ei taha, raha eest ka mitte icon_smile.gif
Küsimus ongi, kas too focusrite 2i2 headphone amp on midagi väärt, tavaliselt kuulan kuskil poole peal kui sedagi, st piisavalt vali on.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2022 22:50:37 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kirjutasin ju, focusrite 2i2 küljes kõik need juhtmega klapid, telefoni küljes küll juhtmega klappe ei taha, raha eest ka mitte icon_smile.gif
Küsimus ongi, kas too focusrite 2i2 headphone amp on midagi väärt, tavaliselt kuulan kuskil poole peal kui sedagi, st piisavalt vali on.
ma olen küll veendunud, et see on piisav, ei ole vaja mingite uhhuu teemadesse laskuda, kus keegi tajub midagi ja siis hurraa

kas on pigem midagi, mis helis puudu jääb ja sooviksid
proovi vahelduseks vali heli vms muud tehnikat, ehk tekib idee, kuhu tahaks oma helitehnika suunata, mitte pimesi siin soovitusi lugeda ja siis ikka tühjad pihud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 23:04:38 vasta tsitaadiga

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/focusrite-scarlett-2i2-audio-interface-gen-3-review.10187/

DAC on hea, headphone output power veits nõrk. Aga kui volüüminupp poole peal ja piisavalt vali, siis pole rohkem powerit vajagi. Kui tahad valjemalt kuulata ja Scarletil volüümi juurde keeratest distortion kuuldavaks tuleb, alles siis on vaja võimendit. Sobib selline võimendi, mis kasutab Scarleti balanced line out ühendust.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 23:11:16 vasta tsitaadiga

OK siis jääb hetkel nagu on ei hakka torkima, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 23:37:49 vasta tsitaadiga

Mul on 1st gen Scarlett Solo ja FiiO K5 Pro ning klapid HD600. Mingit heli kvaliteedi vahet isiklikult ei märka va K5 Pro suudab oluliselt valjemalt mängida. Kui Scarletti helitugevusest piisab, siis imo pole mõtet.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 23:48:04 vasta tsitaadiga

Sellist võrdlust ootasingi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 15:07:45 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada juhtmega nööpe, millel eraldi nupust mikrofoni väljalülitamise võimalus?
_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2022 15:49:03 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
Sai lapsele jõuludeks kingitud https://www.euronics.ee/audio/korvaklapid/taielikult-juhtmevabad-klapid/508674/juhtmevabad-korvaklapid-sennheiser-momentum-true-wireless-2 Nüüd vasak klapp ei tööta enam tänasest.Euronics võttis ekspertiisi.Mis edasi saab ei tea.Ei olnud odavad klapid-oleks paremat kvaliteeti oodanud scenseiserilt.Vakkkk
Anti uued-kinnine pakend ja puha.Olid praagid olnud.Tõesti-ka sina- brutus.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.01.2022 21:53:57 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
pinkman kirjutas:
Sai lapsele jõuludeks kingitud https://www.euronics.ee/audio/korvaklapid/taielikult-juhtmevabad-klapid/508674/juhtmevabad-korvaklapid-sennheiser-momentum-true-wireless-2 Nüüd vasak klapp ei tööta enam tänasest.Euronics võttis ekspertiisi.Mis edasi saab ei tea.Ei olnud odavad klapid-oleks paremat kvaliteeti oodanud scenseiserilt.Vakkkk
Anti uued-kinnine pakend ja puha.Olid praagid olnud.Tõesti-ka sina- brutus.
ära muretse, sennheiser enam tavainimesele klappi ei tooda, see jama parseldati maha
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.