Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 16.10.2021 11:47:45 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
raull, restardi tegid ikka telefonile? icon_smile.gif

Aga kui ei tööta siis ka, kui esimest korda s10e aktiveerisin, ei hakanud ka kohe tööle, mingi spets helistas tagasi, näppis miskit, ütles proovi nüüd ja läks tööle. Vbl oli see ka volte kohta, ei mäleta enam, mitu aastat möödas.


Kirjutasin Elisasse, oli nendepoolne viga.

Tehnik helistas ja tegi mitu testikõne. Peale testimist tõdes, et peaks nagu töötama aga tegelikult ei tööta.

Saatis mure edasi ning päev hiljem hakkas kõik tööle.

Väga viis pluss teenindus lõpuks, samas selline asi võiks out of the box töötada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2021 11:59:07 vasta tsitaadiga

raull, aga kahjuks ei tööta, sellepärast ongi erinevatel operaatoritel erinev nimekiri telefonidest mis toimivad.
Kuskilt jäi kõrvu selline info, et kui volte kõne teha telia ja elisa vahel, siis kvaliteet kehvem kui võrgu sisene, kuna kasutatakse erinevaid koodekeid vms.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 14:04:49 vasta tsitaadiga

ignacio kirjutas:
Vahelduseks ühele kiitusele ka järjekordne negatiivne tagasiside.

Otsepakkumise peale sai vahetatud mobiilioperaator Elisa vastu. Välja valitud pakett + 24-kuune kuutasu soodstus. See oli üle vaadatud kliendihalduri poolt ja digiallkirjastatud kolmada isiku poolt (sh soodustuse summa lepingu lisana).
Mida aga arvele ei lisandunud, oli kuutasu soodustus (sama probleem, nagu eelmisel lehel ühel postitajalgi). Vigu ikka juhtub, kõne klienditeenidusse ja lubati järgmiseks kuuks korda teha.

Allahindlus lisati, aga väiskemas summas, kui lepingus. Seejärel sai proovitud
- uuesti helistada klienditeenidusse - lubatakse uurida ja tagasi helistada -> tagasi ei helistata
- kurta muret esinduses - selle peale tuli hiljem kõne, kus lahenuseks pakuti välja muuta leping arvele vastavaks (suuremaks). Kui see ei sobinud, lubati uurida ja tagasi helistada -> tagasi ei helistata
- saata meil klienditeenindusse -> tuleb automaatvastus, mis lubab x päeva jooksul ühendust võtta - > ühendust ei võeta.

Teiste ja oma kogemuste põhjal erinevaid kanaleid pidi lahendust otsides tundub et probleemi (kliendi) ignoreerimine, kuni see ise ära läheb, on mingi üldisem strateegia.
Jutt käib hinnast 2 vs 6 eurot. Natuke nõme, et peab nüüd hakkama uuesti vahetama ja paketti kuskilt lunima.


Sai ka kunagi Elisast lahkutud siseste probleemide pärast
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 17:16:51 vasta tsitaadiga

OK noh, mul siis null pakett hetkel, logisin Android TV Elamusse sisse, et kassalinti vaadata. Pakub soovitusi, et kui tahad seda siis juhis siin, panen, et ära näita enam. üritan kassalindi kanalile minna, viskab uue juhise, et kui tahad teha seda vajuta punast nuppu, vaatan, mul polegi Xiaomi puldil sellist nuppu, panen ära rohkem näita soovitusi. peale seda tuli veel kolmas soovitus ja siis pannes, ära näita... nägin kassalinti mis oli ilmselgelt mingist piimast plägane.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2021 14:25:03 vasta tsitaadiga

Mis kuradima ajastul me ikka veel elame, et iseteeninduses ei saa numbreid kinni panna?
Maura mingi robotiga, kes siis edastab info klienditeenindajale ja siis oota selle kõnet mingi kena aeg...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 06.11.2021 15:04:05 vasta tsitaadiga

See robot on jah suht nõmedus, parem oleks lihtsalt numbriga valimine vastavalt probleemile. Lisaks vist seda klienditeenindajat õhtuti ja nädalavahetusel polegi, paar korda olen sellisel ajal helistanud, alati on kõnejärjekord olnud, mis ei lõpe kunagi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 20:53:16 vasta tsitaadiga

Sain 9ndal kõne, et mis mureks on, et olin robotiga teate jätnud. Rääkisin ära, et jah kõne numbri ja neti numbri tahan kinni panna.
hakati oi oi, et antud klienditeenindaja saab ainult neti kinni panna ja kas tõesti ei olnud kodukal võimalust ise lõpetada. Uuriti, et ei ole jah ning paluti ise uus tiket teha ka kõne numbri asjus. Rääkisin pehmeks, et tehku ise valmis, et võetaks ühendust ja mis moodi igat asja aja erinevat kanalit pidi.
Lõpuks küsis, et kas teleteenustega olen rahul ja ega seal probleeme pole icon_rolleyes.gif
Numbrit kinni ei saa läbi tema panna, kuid telepilti saab vist modida küll icon_lol.gif

Ja nüüd siis ootan ikka veel, et lepingut lõpetada...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 21:34:31 vasta tsitaadiga

kjaups, raske korra esinduses kohapealt läbi käia?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 17:23:52 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
kjaups, raske korra esinduses kohapealt läbi käia?

Kaks nädalat kodus passinud ja pere ravimist toetanud, lähimas poes ja apteegis, kus varusid saab täiendamas käidud, pole nende asutust.
Eks paistab, kaua taas läheb, eile sai tollele opakale taas kirjutada, vastus jälle, et olen kallis klient ja edastab info. Loodetavasti siis sellisele inimesele, kes ka saab asju kinni panna thumbs_down.gif

[LISA] Ei tea kas keegi käis siit lugemas kuid vähem kui pool tundi peale postitamist tehti kõne ja asi ants.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 29.11.2021 17:45:57 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel probleeme Elisa raamatu kuulamisega Apple seadmetes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 19:12:40 vasta tsitaadiga

Tänan Elisat arvete eest. Emal oli vana suur SIM kaart. Vaja oli vahetust micro sim peale seoses uue telefoniga. Pakuti, sim vahetus 10€, ok, neelab alla. Sim tuli, arve tuli, maksekuupäev läks paar päeva üle, tuli e-kiri, maksa arve või muidu.... selle e-kirja tasu on 5€. Maksin siis eelmise arve ja tuli uus arve 5€ Tänan, maksan ära, ega ma mingi rott pole aga Elisa on mõnus rott. Jõudu ja jaksu neile, imestan, et seal kliendid veel istuvad kui iga liigutus on tasuline.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 00:23:24 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Tänan Elisat arvete eest. Emal oli vana suur SIM kaart. Vaja oli vahetust micro sim peale seoses uue telefoniga. Pakuti, sim vahetus 10€, ok, neelab alla. Sim tuli, arve tuli, maksekuupäev läks paar päeva üle, tuli e-kiri, maksa arve või muidu.... selle e-kirja tasu on 5€. Maksin siis eelmise arve ja tuli uus arve 5€ Tänan, maksan ära, ega ma mingi rott pole aga Elisa on mõnus rott. Jõudu ja jaksu neile, imestan, et seal kliendid veel istuvad kui iga liigutus on tasuline.


iga liigutus ka tasuline telias icon_wink.gif ja ilmselt ka tele2-s
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 00:32:01 vasta tsitaadiga

Jäin eelmise kuu eest Elisale 2 eurot võlgu, sest hind tõusis ja mul oli makse summa muutmata. Ei saanud õnneks mingeid viiviseid ega muid trahve peale.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 05:17:33 vasta tsitaadiga

Miks hinnal tõusta lasid?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 08:32:09 vasta tsitaadiga

Arved õnneks maksavad ennast ise.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 09:54:00 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
indrpo kirjutas:
Tänan Elisat arvete eest. Emal oli vana suur SIM kaart. Vaja oli vahetust micro sim peale seoses uue telefoniga. Pakuti, sim vahetus 10€, ok, neelab alla. Sim tuli, arve tuli, maksekuupäev läks paar päeva üle, tuli e-kiri, maksa arve või muidu.... selle e-kirja tasu on 5€. Maksin siis eelmise arve ja tuli uus arve 5€ Tänan, maksan ära, ega ma mingi rott pole aga Elisa on mõnus rott. Jõudu ja jaksu neile, imestan, et seal kliendid veel istuvad kui iga liigutus on tasuline.


iga liigutus ka tasuline telias icon_wink.gif ja ilmselt ka tele2-s


Kui sul Telia kliendina on uut SIM kaarti vaja siis jalutad esindusse ning sulle antakse tasuta uus SIM kaart, mille pealt tuleb 1 number trükkida interneti iseteeninduses õigesse lahtrisse.
Kui tahad, et sinu eest tehakse see trükkimine siis tuleb maksta.
Vähemalt oktoobris 2021 veel toimis nii.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 10:23:32 vasta tsitaadiga

Elisas on isegi mingid tv paketivahetused väiksemaks 2€/tk

Telia teenustasudest siin teemas pole kohane rääkida aga muuda pakette kasvõi iga päev üles alla iseteeninduses/teleris. 0€
simi võid ka ise vahetada iseteeninduses, uus sim epoes 50 senti.
esinduses sim garantiivahetus 0€

Hiljem kuulsin, et Elisa sim garantiivahetus 5€ oleks pidanud sellele rõhuma, et sim katki.
Kuna aga esindust Raplas pole, tuli meili teel küsida ja pakuti 10 eest. Seda aga ei mainitud kusagil, et arve meeldetuletus teavitus 5€.
No läits siis läits.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 11:09:50 vasta tsitaadiga

Kõik simid elisas siiani tasuta vahetatud. Vanad simid vahetati ka tasuta uute väiksemate vastu.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 12:19:38 vasta tsitaadiga

Olen ka Telias SIM kaarti jooksu pealt käinud vahetamas 10€ eest. Eelmine aasta suvel, et pole seal Telias ka midagi see 0€ nagu siin eespool reklaamitakse.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 12:28:53 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Olen ka Telias SIM kaarti jooksu pealt käinud vahetamas 10€ eest. Eelmine aasta suvel, et pole seal Telias ka midagi see 0€ nagu siin eespool reklaamitakse.


Nagu ma eespool kirjutasin Telia kohta (viimane kogemus oktoober 2021):
- Kui tahad, et nad kõik su eest ära teevad (annavad pihku töövalmis SIM kaardi, mille saad otse telefoni pista) - maksad.
- Kui oled suuteline ise ühe numbri iseteenindusse toksima SIM kaardi tooriku pealt (mille nad sulle tasuta annavad) - ei maksa midagi.

Seda teist varianti peab ise taipama küsida. Kui letti ilmud ja küsid vahetust siis pakuvad nad sulle esimeses järjekorras tasu eest vahetamist ehk täisteenust.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 13:02:14 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kõik simid elisas siiani tasuta vahetatud. Vanad simid vahetati ka tasuta uute väiksemate vastu.


Igakord raha tahetud. Vana mobiilid oli "suure" kiibiga, seda ei saanud väiksemaks lõigata.

Number liikuma, saadeti tasuta uus sim ja kuumakse läks ka tänu sellele odavamaks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 21:44:14 vasta tsitaadiga

Ei ole vist kordagi saanud tasuta SIM-kaarti Telias ega ka Elisas. Mõlemas kliendid.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 21:57:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ei ole vist kordagi saanud tasuta SIM-kaarti Telias ega ka Elisas. Mõlemas kliendid.

Ma arvan, et siin tuleb vist sel juhul mõlema puhul mainida, ok, hea küll, liigun siis numbriga icon_biggrin.gif

Elisa puhul ma seda teha ei tahtnud, emal on veel 0€ kuumaksuga pakett mis sisuliselt backup number dualsim telefonis. icon_biggrin.gif Maksin selle 15€ ja kõik on rahul.
Küll nad selle paketi varsti üles leiavad ja hoiatamisega mingi X raha peale väänavad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 23:26:59 vasta tsitaadiga

Mainimine ei aita, teenindaja kehitab õlgu. Paned numbri liikuma siis keegi tegelane helistab.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 13:05:55 vasta tsitaadiga

Ma just tellisin teliast omale uue simi pakiautomaati. Täiesti tasuta oli
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 13:28:53 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
Ma just tellisin teliast omale uue simi pakiautomaati. Täiesti tasuta oli


Uue liitumisega või olemasoleva sim vahetusena?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 14:50:54 vasta tsitaadiga

Ma olen ka Teliast ainult tasuta SIM kaarte saanud. Mõne olen pidanud iseteeninduses aktiveerima, mõni on kohe toiminud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 22:12:43 vasta tsitaadiga

Vahetus
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2022 14:34:08 vasta tsitaadiga

keegi Elisa mob.paketi 3eur hinnatõusu kirja on saanud Nutikalt Euroopas paketile?
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2022 14:36:13 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
keegi Elisa mob.paketi 3eur hinnatõusu kirja on saanud Nutikalt Euroopas paketile?

Jah, kahele numbrile sain.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2022 16:56:37 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
keegi Elisa mob.paketi 3eur hinnatõusu kirja on saanud Nutikalt Euroopas paketile?


Tuttva sai. Number Diili liikuma ning tehti Elisa poolt sama asi 8 €/kuu. Kliendile saadetud kirjas olev jutt oli muidugi ilustatud. "Muretult Euroopas... Bla bla. Ahjaa, muidugi pead selle sinule tähtsa ja vajaliku asja eest pluss 3 € rohkem maksma hakkama" kopp.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2022 17:15:42 vasta tsitaadiga

Kuna Elisa pakub Viaplay teenust siis tekkis ka küsimus kas otse Viaplayga on ka kuidagi võimalik ühendust saada. Kodulehel nagu ei leidnud ühtgei kontakt numbrit
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2022 18:06:21 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
kaupz kirjutas:
keegi Elisa mob.paketi 3eur hinnatõusu kirja on saanud Nutikalt Euroopas paketile?


Tuttva sai. Number Diili liikuma ning tehti Elisa poolt sama asi 8 €/kuu. Kliendile saadetud kirjas olev jutt oli muidugi ilustatud. "Muretult Euroopas... Bla bla. Ahjaa, muidugi pead selle sinule tähtsa ja vajaliku asja eest pluss 3 € rohkem maksma hakkama" kopp.gif


Palju ta siis enne elisas maksis?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2022 18:25:36 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
kaupz kirjutas:
keegi Elisa mob.paketi 3eur hinnatõusu kirja on saanud Nutikalt Euroopas paketile?


Tuttva sai. Number Diili liikuma ning tehti Elisa poolt sama asi 8 €/kuu. Kliendile saadetud kirjas olev jutt oli muidugi ilustatud. "Muretult Euroopas... Bla bla. Ahjaa, muidugi pead selle sinule tähtsa ja vajaliku asja eest pluss 3 € rohkem maksma hakkama" kopp.gif


Palju ta siis enne elisas maksis?


10 €/kuu
Seda imelikum, et "pakett" tehti 2 aasta peale ja ainult 1 on täis tiksunud. Ikkagi kasutati võimalust selle aja jooksul hindu tõsta...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2022 19:11:16 vasta tsitaadiga

Elisa tahab varsti mu käest saada 13€ või siis 16€ kuus, ei saagi sellest aru. 19GB

Samal ajal diil pakub ilma kedagi kerjamata 12€ eest 100GB

icon_confused.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2022 22:55:22 vasta tsitaadiga

mul on ka kõigil pakettidel see 2.99 hinnatõus ootamas. parim osa on see, et nad tõstavad mahtu euroopas, mida mul tegelt absoluutselt vaja pole. Ja paketid on tegelt veel aasta soodustusega ..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2022 08:48:41 vasta tsitaadiga

ot:
Paistab et sama taktika kõigil opekatel ("Euroopasse mahtu juurde" põhjendus, mis sest et satun sinna heal juhul korra 5 aasta jooksul). Täpselt sama asi oli mul Diiliga siin natuke aega tagasi, sai 2 aastaks soodustust pika virisemise ja eskaleerimise peale.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2022 11:28:48 vasta tsitaadiga

Sel kuul Euroopa Liidus kasutatud 22GB, antud on 32. Ikka on vaja vahepeal.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 18:48:22 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608611791/5g-esimese-sagedusloa-voitis-elisa

Homsest võrk töös?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 23:17:37 vasta tsitaadiga

Kas esimene sai paremad sagedused ka?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2022 07:59:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kas esimene sai paremad sagedused ka?


jah, artiklis kirjas ju icon_biggrin.gif

tsitaat:
Elisa tegevjuhi Andrus Hiiepuu sõnul on võidetud sagedus ettevõtte vaates kõige väärtuslikum, kuna sellele ei kehti rangemaid piiranguid seoses Venemaa piirialadega külgnemisega.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2022 11:58:39 vasta tsitaadiga

No ikka eri krdi paugud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Saadavad kliendile info@elisa pealt kirju, aga vastuseks ootavad, et keegi viitsiks mingit idiootliku suhtlusrobotit kasutada? Tõsiselt?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2022 12:04:08 vasta tsitaadiga

Hahhaa, tase icon_lol.gif thumbs_up.gif

Kui pöördumisi on vähem, siis probleeme pole ja saab kellegi jälle ära koondada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2022 12:05:11 vasta tsitaadiga

Pole hullu, saadan andrus.hiiepuu@elisa.ee peale.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2022 22:20:32 vasta tsitaadiga

Venemaa ründab oma kanalitega Eestit, tegelikult pole Elisaga otseselt seotud, lihtsalt Elisa klassik kasutajad võivad märgata lisapaketti mida pole tellitud icon_biggrin.gif
https://www.delfi.ee/artikkel/120019094/fotod-delfi-lugeja-telerisse-ilmusid-uhtakki-keelatud-vene-telekanalid-pohjus-voib-peituda-ilmas
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 21.06.2022 15:29:18 vasta tsitaadiga

Mingi totaalne ajuvabadus toimub.

01.05 tõsteti hinda 2,99€
Praegu tuli kiri, et 01.08 tõstame veel 1,49€ võrra hinda.
Iga tõstmine tühistab kõik eelnevad lepingud ja nendega seotud soodustused.
Mai kuus oli juba teemaks lahkumine kuna asendus pakett mida pakuti oli palju kallim ja lahjem. Siis räägiti ära, et oma numbritega ikka neile jääksin. Et oi näe 2a puhast kulda = 2kuud hiljem teatatakse, et ah ükskõik tõstame veel hinda. thumbs_down.gif

Kas nüüd nii ongi, et mobiilse paketi hind muutub kütusega ühes taktis?

_________________
Inflation Nation
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2022 15:48:38 vasta tsitaadiga

Kas lihtsam pole teise "tanklasse" minna kui iga kuu üllatust oodata?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metalrock
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2022 16:00:49 vasta tsitaadiga

jtz kirjutas:
Mingi totaalne ajuvabadus toimub.

01.05 tõsteti hinda 2,99€
Praegu tuli kiri, et 01.08 tõstame veel 1,49€ võrra hinda.
Iga tõstmine tühistab kõik eelnevad lepingud ja nendega seotud soodustused.
Mai kuus oli juba teemaks lahkumine kuna asendus pakett mida pakuti oli palju kallim ja lahjem. Siis räägiti ära, et oma numbritega ikka neile jääksin. Et oi näe 2a puhast kulda = 2kuud hiljem teatatakse, et ah ükskõik tõstame veel hinda. thumbs_down.gif

Kas nüüd nii ongi, et mobiilse paketi hind muutub kütusega ühes taktis?


Sain täna sama üllatuse. Kirjutasin ja küsisin igaks juhuks üle ja see inimene kes vastas väitis igaljuhul ,et kehtivad soodustused jäävad alles. Eks ole siis augustis näha kas rääkis õigust.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rayer155
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 10:43:11 vasta tsitaadiga

Hind on juba nii palju tõusnud, et paras aeg jälle number korra liikuma lükata ja parem pakkumine võtta, siis ehk 2a rahu majas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaak82
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 11:35:04 vasta tsitaadiga

Nonii, uus hinnalisa +1,49 (perel 4 numbrit siis - igaühele hinnalisa) , küsisin selgitust, selle peale selline vastus: "Olukord mis maailmas toimub ning üleüldine hinna tõus, sisendkulude kasv ja üleüldine inflatsioon, seda puutub kõiki meie kliendi, kahjuks.".
Olukord on nõme, sest alles paar kuud tagasi pidin numbreid liigutama hakkama (sain tele2 päris ok pakkumise). Seepeale muidugi ärkas ka Elisa ja pakkus paremini, muudatus 25 -> 23 eur. mahud sh. suurenesid.
Huvitaval kombel jutuaknas vastas inimene (mitte-eestlane - igas lauses, mis ei olnud copy-paste oli viga või paar (vaatamata sellele, et vastusevariandid olid piiratud, pidi ikka vastama paarile suunatud küsimusele).
Kas mailiaadress andrus.hiiepuu@elisa.ee toimib? icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.