|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
16.10.2021 11:47:45
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
raull, restardi tegid ikka telefonile?
Aga kui ei tööta siis ka, kui esimest korda s10e aktiveerisin, ei hakanud ka kohe tööle, mingi spets helistas tagasi, näppis miskit, ütles proovi nüüd ja läks tööle. Vbl oli see ka volte kohta, ei mäleta enam, mitu aastat möödas. |
Kirjutasin Elisasse, oli nendepoolne viga.
Tehnik helistas ja tegi mitu testikõne. Peale testimist tõdes, et peaks nagu töötama aga tegelikult ei tööta.
Saatis mure edasi ning päev hiljem hakkas kõik tööle.
Väga viis pluss teenindus lõpuks, samas selline asi võiks out of the box töötada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
16.10.2021 11:59:07
|
|
|
raull, aga kahjuks ei tööta, sellepärast ongi erinevatel operaatoritel erinev nimekiri telefonidest mis toimivad.
Kuskilt jäi kõrvu selline info, et kui volte kõne teha telia ja elisa vahel, siis kvaliteet kehvem kui võrgu sisene, kuna kasutatakse erinevaid koodekeid vms.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
21.10.2021 14:04:49
|
|
|
| ignacio kirjutas: |
Vahelduseks ühele kiitusele ka järjekordne negatiivne tagasiside.
Otsepakkumise peale sai vahetatud mobiilioperaator Elisa vastu. Välja valitud pakett + 24-kuune kuutasu soodstus. See oli üle vaadatud kliendihalduri poolt ja digiallkirjastatud kolmada isiku poolt (sh soodustuse summa lepingu lisana).
Mida aga arvele ei lisandunud, oli kuutasu soodustus (sama probleem, nagu eelmisel lehel ühel postitajalgi). Vigu ikka juhtub, kõne klienditeenidusse ja lubati järgmiseks kuuks korda teha.
Allahindlus lisati, aga väiskemas summas, kui lepingus. Seejärel sai proovitud
- uuesti helistada klienditeenidusse - lubatakse uurida ja tagasi helistada -> tagasi ei helistata
- kurta muret esinduses - selle peale tuli hiljem kõne, kus lahenuseks pakuti välja muuta leping arvele vastavaks (suuremaks). Kui see ei sobinud, lubati uurida ja tagasi helistada -> tagasi ei helistata
- saata meil klienditeenindusse -> tuleb automaatvastus, mis lubab x päeva jooksul ühendust võtta - > ühendust ei võeta.
Teiste ja oma kogemuste põhjal erinevaid kanaleid pidi lahendust otsides tundub et probleemi (kliendi) ignoreerimine, kuni see ise ära läheb, on mingi üldisem strateegia.
Jutt käib hinnast 2 vs 6 eurot. Natuke nõme, et peab nüüd hakkama uuesti vahetama ja paketti kuskilt lunima. |
Sai ka kunagi Elisast lahkutud siseste probleemide pärast
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2021 17:16:51
|
|
|
| OK noh, mul siis null pakett hetkel, logisin Android TV Elamusse sisse, et kassalinti vaadata. Pakub soovitusi, et kui tahad seda siis juhis siin, panen, et ära näita enam. üritan kassalindi kanalile minna, viskab uue juhise, et kui tahad teha seda vajuta punast nuppu, vaatan, mul polegi Xiaomi puldil sellist nuppu, panen ära rohkem näita soovitusi. peale seda tuli veel kolmas soovitus ja siis pannes, ära näita... nägin kassalinti mis oli ilmselgelt mingist piimast plägane.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
06.11.2021 14:25:03
|
|
|
Mis kuradima ajastul me ikka veel elame, et iseteeninduses ei saa numbreid kinni panna?
Maura mingi robotiga, kes siis edastab info klienditeenindajale ja siis oota selle kõnet mingi kena aeg...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
06.11.2021 15:04:05
|
|
|
| See robot on jah suht nõmedus, parem oleks lihtsalt numbriga valimine vastavalt probleemile. Lisaks vist seda klienditeenindajat õhtuti ja nädalavahetusel polegi, paar korda olen sellisel ajal helistanud, alati on kõnejärjekord olnud, mis ei lõpe kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
12.11.2021 20:53:16
|
|
|
Sain 9ndal kõne, et mis mureks on, et olin robotiga teate jätnud. Rääkisin ära, et jah kõne numbri ja neti numbri tahan kinni panna.
hakati oi oi, et antud klienditeenindaja saab ainult neti kinni panna ja kas tõesti ei olnud kodukal võimalust ise lõpetada. Uuriti, et ei ole jah ning paluti ise uus tiket teha ka kõne numbri asjus. Rääkisin pehmeks, et tehku ise valmis, et võetaks ühendust ja mis moodi igat asja aja erinevat kanalit pidi.
Lõpuks küsis, et kas teleteenustega olen rahul ja ega seal probleeme pole
Numbrit kinni ei saa läbi tema panna, kuid telepilti saab vist modida küll
Ja nüüd siis ootan ikka veel, et lepingut lõpetada...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
12.11.2021 21:34:31
|
|
|
| kjaups, raske korra esinduses kohapealt läbi käia?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
13.11.2021 17:23:52
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| kjaups, raske korra esinduses kohapealt läbi käia? |
Kaks nädalat kodus passinud ja pere ravimist toetanud, lähimas poes ja apteegis, kus varusid saab täiendamas käidud, pole nende asutust.
Eks paistab, kaua taas läheb, eile sai tollele opakale taas kirjutada, vastus jälle, et olen kallis klient ja edastab info. Loodetavasti siis sellisele inimesele, kes ka saab asju kinni panna
[LISA] Ei tea kas keegi käis siit lugemas kuid vähem kui pool tundi peale postitamist tehti kõne ja asi ants.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agox57
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2010
|
29.11.2021 17:45:57
|
|
|
| Kas kellelgi on veel probleeme Elisa raamatu kuulamisega Apple seadmetes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.01.2022 19:12:40
|
|
|
| Tänan Elisat arvete eest. Emal oli vana suur SIM kaart. Vaja oli vahetust micro sim peale seoses uue telefoniga. Pakuti, sim vahetus 10€, ok, neelab alla. Sim tuli, arve tuli, maksekuupäev läks paar päeva üle, tuli e-kiri, maksa arve või muidu.... selle e-kirja tasu on 5€. Maksin siis eelmise arve ja tuli uus arve 5€ Tänan, maksan ära, ega ma mingi rott pole aga Elisa on mõnus rott. Jõudu ja jaksu neile, imestan, et seal kliendid veel istuvad kui iga liigutus on tasuline.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
10.01.2022 00:23:24
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Tänan Elisat arvete eest. Emal oli vana suur SIM kaart. Vaja oli vahetust micro sim peale seoses uue telefoniga. Pakuti, sim vahetus 10€, ok, neelab alla. Sim tuli, arve tuli, maksekuupäev läks paar päeva üle, tuli e-kiri, maksa arve või muidu.... selle e-kirja tasu on 5€. Maksin siis eelmise arve ja tuli uus arve 5€ Tänan, maksan ära, ega ma mingi rott pole aga Elisa on mõnus rott. Jõudu ja jaksu neile, imestan, et seal kliendid veel istuvad kui iga liigutus on tasuline. |
iga liigutus ka tasuline telias ja ilmselt ka tele2-s
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.01.2022 05:17:33
|
|
|
| Miks hinnal tõusta lasid?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.01.2022 08:32:09
|
|
|
Arved õnneks maksavad ennast ise.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.01.2022 09:54:00
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Tänan Elisat arvete eest. Emal oli vana suur SIM kaart. Vaja oli vahetust micro sim peale seoses uue telefoniga. Pakuti, sim vahetus 10€, ok, neelab alla. Sim tuli, arve tuli, maksekuupäev läks paar päeva üle, tuli e-kiri, maksa arve või muidu.... selle e-kirja tasu on 5€. Maksin siis eelmise arve ja tuli uus arve 5€ Tänan, maksan ära, ega ma mingi rott pole aga Elisa on mõnus rott. Jõudu ja jaksu neile, imestan, et seal kliendid veel istuvad kui iga liigutus on tasuline. |
iga liigutus ka tasuline telias ja ilmselt ka tele2-s |
Kui sul Telia kliendina on uut SIM kaarti vaja siis jalutad esindusse ning sulle antakse tasuta uus SIM kaart, mille pealt tuleb 1 number trükkida interneti iseteeninduses õigesse lahtrisse.
Kui tahad, et sinu eest tehakse see trükkimine siis tuleb maksta.
Vähemalt oktoobris 2021 veel toimis nii.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.01.2022 10:23:32
|
|
|
Elisas on isegi mingid tv paketivahetused väiksemaks 2€/tk
Telia teenustasudest siin teemas pole kohane rääkida aga muuda pakette kasvõi iga päev üles alla iseteeninduses/teleris. 0€
simi võid ka ise vahetada iseteeninduses, uus sim epoes 50 senti.
esinduses sim garantiivahetus 0€
Hiljem kuulsin, et Elisa sim garantiivahetus 5€ oleks pidanud sellele rõhuma, et sim katki.
Kuna aga esindust Raplas pole, tuli meili teel küsida ja pakuti 10 eest. Seda aga ei mainitud kusagil, et arve meeldetuletus teavitus 5€.
No läits siis läits.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
10.01.2022 11:09:50
|
|
|
| Kõik simid elisas siiani tasuta vahetatud. Vanad simid vahetati ka tasuta uute väiksemate vastu.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
10.01.2022 12:19:38
|
|
|
| Olen ka Telias SIM kaarti jooksu pealt käinud vahetamas 10€ eest. Eelmine aasta suvel, et pole seal Telias ka midagi see 0€ nagu siin eespool reklaamitakse.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.01.2022 12:28:53
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Olen ka Telias SIM kaarti jooksu pealt käinud vahetamas 10€ eest. Eelmine aasta suvel, et pole seal Telias ka midagi see 0€ nagu siin eespool reklaamitakse. |
Nagu ma eespool kirjutasin Telia kohta (viimane kogemus oktoober 2021):
- Kui tahad, et nad kõik su eest ära teevad (annavad pihku töövalmis SIM kaardi, mille saad otse telefoni pista) - maksad.
- Kui oled suuteline ise ühe numbri iseteenindusse toksima SIM kaardi tooriku pealt (mille nad sulle tasuta annavad) - ei maksa midagi.
Seda teist varianti peab ise taipama küsida. Kui letti ilmud ja küsid vahetust siis pakuvad nad sulle esimeses järjekorras tasu eest vahetamist ehk täisteenust.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.01.2022 13:02:14
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Kõik simid elisas siiani tasuta vahetatud. Vanad simid vahetati ka tasuta uute väiksemate vastu. |
Igakord raha tahetud. Vana mobiilid oli "suure" kiibiga, seda ei saanud väiksemaks lõigata.
Number liikuma, saadeti tasuta uus sim ja kuumakse läks ka tänu sellele odavamaks.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.01.2022 21:57:51
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Ei ole vist kordagi saanud tasuta SIM-kaarti Telias ega ka Elisas. Mõlemas kliendid. |
Ma arvan, et siin tuleb vist sel juhul mõlema puhul mainida, ok, hea küll, liigun siis numbriga
Elisa puhul ma seda teha ei tahtnud, emal on veel 0€ kuumaksuga pakett mis sisuliselt backup number dualsim telefonis. Maksin selle 15€ ja kõik on rahul.
Küll nad selle paketi varsti üles leiavad ja hoiatamisega mingi X raha peale väänavad.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.01.2022 23:26:59
|
|
|
| Mainimine ei aita, teenindaja kehitab õlgu. Paned numbri liikuma siis keegi tegelane helistab.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
11.01.2022 13:05:55
|
|
|
| Ma just tellisin teliast omale uue simi pakiautomaati. Täiesti tasuta oli
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.01.2022 13:28:53
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| Ma just tellisin teliast omale uue simi pakiautomaati. Täiesti tasuta oli |
Uue liitumisega või olemasoleva sim vahetusena?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
11.01.2022 14:50:54
|
|
|
| Ma olen ka Teliast ainult tasuta SIM kaarte saanud. Mõne olen pidanud iseteeninduses aktiveerima, mõni on kohe toiminud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
11.01.2022 22:12:43
|
|
|
| Vahetus
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
28.03.2022 14:34:08
|
|
|
keegi Elisa mob.paketi 3eur hinnatõusu kirja on saanud Nutikalt Euroopas paketile?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
28.03.2022 14:36:13
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
| keegi Elisa mob.paketi 3eur hinnatõusu kirja on saanud Nutikalt Euroopas paketile? |
Jah, kahele numbrile sain.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
28.03.2022 16:56:37
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
| keegi Elisa mob.paketi 3eur hinnatõusu kirja on saanud Nutikalt Euroopas paketile? |
Tuttva sai. Number Diili liikuma ning tehti Elisa poolt sama asi 8 €/kuu. Kliendile saadetud kirjas olev jutt oli muidugi ilustatud. "Muretult Euroopas... Bla bla. Ahjaa, muidugi pead selle sinule tähtsa ja vajaliku asja eest pluss 3 € rohkem maksma hakkama"
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
28.03.2022 17:15:42
|
|
|
| Kuna Elisa pakub Viaplay teenust siis tekkis ka küsimus kas otse Viaplayga on ka kuidagi võimalik ühendust saada. Kodulehel nagu ei leidnud ühtgei kontakt numbrit
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.03.2022 18:06:21
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
| kaupz kirjutas: |
| keegi Elisa mob.paketi 3eur hinnatõusu kirja on saanud Nutikalt Euroopas paketile? |
Tuttva sai. Number Diili liikuma ning tehti Elisa poolt sama asi 8 €/kuu. Kliendile saadetud kirjas olev jutt oli muidugi ilustatud. "Muretult Euroopas... Bla bla. Ahjaa, muidugi pead selle sinule tähtsa ja vajaliku asja eest pluss 3 € rohkem maksma hakkama"  |
Palju ta siis enne elisas maksis?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
28.03.2022 18:25:36
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Lord Ami kirjutas: |
| kaupz kirjutas: |
| keegi Elisa mob.paketi 3eur hinnatõusu kirja on saanud Nutikalt Euroopas paketile? |
Tuttva sai. Number Diili liikuma ning tehti Elisa poolt sama asi 8 €/kuu. Kliendile saadetud kirjas olev jutt oli muidugi ilustatud. "Muretult Euroopas... Bla bla. Ahjaa, muidugi pead selle sinule tähtsa ja vajaliku asja eest pluss 3 € rohkem maksma hakkama"  |
Palju ta siis enne elisas maksis? |
10 €/kuu
Seda imelikum, et "pakett" tehti 2 aasta peale ja ainult 1 on täis tiksunud. Ikkagi kasutati võimalust selle aja jooksul hindu tõsta...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.03.2022 19:11:16
|
|
|
Elisa tahab varsti mu käest saada 13€ või siis 16€ kuus, ei saagi sellest aru. 19GB
Samal ajal diil pakub ilma kedagi kerjamata 12€ eest 100GB
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
28.03.2022 22:55:22
|
|
|
| mul on ka kõigil pakettidel see 2.99 hinnatõus ootamas. parim osa on see, et nad tõstavad mahtu euroopas, mida mul tegelt absoluutselt vaja pole. Ja paketid on tegelt veel aasta soodustusega ..
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
29.03.2022 08:48:41
|
|
|
| ot: |
| Paistab et sama taktika kõigil opekatel ("Euroopasse mahtu juurde" põhjendus, mis sest et satun sinna heal juhul korra 5 aasta jooksul). Täpselt sama asi oli mul Diiliga siin natuke aega tagasi, sai 2 aastaks soodustust pika virisemise ja eskaleerimise peale. |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
29.03.2022 11:28:48
|
|
|
| Sel kuul Euroopa Liidus kasutatud 22GB, antud on 32. Ikka on vaja vahepeal.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.05.2022 23:17:37
|
|
|
Kas esimene sai paremad sagedused ka?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
28.05.2022 07:59:45
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Kas esimene sai paremad sagedused ka? |
jah, artiklis kirjas ju
| tsitaat: |
| Elisa tegevjuhi Andrus Hiiepuu sõnul on võidetud sagedus ettevõtte vaates kõige väärtuslikum, kuna sellele ei kehti rangemaid piiranguid seoses Venemaa piirialadega külgnemisega. |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.05.2022 11:58:39
|
|
|
No ikka eri krdi paugud.
Spoiler 
Saadavad kliendile info@elisa pealt kirju, aga vastuseks ootavad, et keegi viitsiks mingit idiootliku suhtlusrobotit kasutada? Tõsiselt?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
28.05.2022 12:04:08
|
|
|
Hahhaa, tase
Kui pöördumisi on vähem, siis probleeme pole ja saab kellegi jälle ära koondada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtz
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2009
|
21.06.2022 15:29:18
|
|
|
Mingi totaalne ajuvabadus toimub.
01.05 tõsteti hinda 2,99€
Praegu tuli kiri, et 01.08 tõstame veel 1,49€ võrra hinda.
Iga tõstmine tühistab kõik eelnevad lepingud ja nendega seotud soodustused.
Mai kuus oli juba teemaks lahkumine kuna asendus pakett mida pakuti oli palju kallim ja lahjem. Siis räägiti ära, et oma numbritega ikka neile jääksin. Et oi näe 2a puhast kulda = 2kuud hiljem teatatakse, et ah ükskõik tõstame veel hinda.
Kas nüüd nii ongi, et mobiilse paketi hind muutub kütusega ühes taktis?
_________________ Inflation Nation |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.06.2022 15:48:38
|
|
|
Kas lihtsam pole teise "tanklasse" minna kui iga kuu üllatust oodata?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metalrock
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2004
|
21.06.2022 16:00:49
|
|
|
| jtz kirjutas: |
Mingi totaalne ajuvabadus toimub.
01.05 tõsteti hinda 2,99€
Praegu tuli kiri, et 01.08 tõstame veel 1,49€ võrra hinda.
Iga tõstmine tühistab kõik eelnevad lepingud ja nendega seotud soodustused.
Mai kuus oli juba teemaks lahkumine kuna asendus pakett mida pakuti oli palju kallim ja lahjem. Siis räägiti ära, et oma numbritega ikka neile jääksin. Et oi näe 2a puhast kulda = 2kuud hiljem teatatakse, et ah ükskõik tõstame veel hinda.
Kas nüüd nii ongi, et mobiilse paketi hind muutub kütusega ühes taktis? |
Sain täna sama üllatuse. Kirjutasin ja küsisin igaks juhuks üle ja see inimene kes vastas väitis igaljuhul ,et kehtivad soodustused jäävad alles. Eks ole siis augustis näha kas rääkis õigust.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rayer155
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2009
|
22.06.2022 10:43:11
|
|
|
| Hind on juba nii palju tõusnud, et paras aeg jälle number korra liikuma lükata ja parem pakkumine võtta, siis ehk 2a rahu majas.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaak82
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
22.06.2022 11:35:04
|
|
|
Nonii, uus hinnalisa +1,49 (perel 4 numbrit siis - igaühele hinnalisa) , küsisin selgitust, selle peale selline vastus: "Olukord mis maailmas toimub ning üleüldine hinna tõus, sisendkulude kasv ja üleüldine inflatsioon, seda puutub kõiki meie kliendi, kahjuks.".
Olukord on nõme, sest alles paar kuud tagasi pidin numbreid liigutama hakkama (sain tele2 päris ok pakkumise). Seepeale muidugi ärkas ka Elisa ja pakkus paremini, muudatus 25 -> 23 eur. mahud sh. suurenesid.
Huvitaval kombel jutuaknas vastas inimene (mitte-eestlane - igas lauses, mis ei olnud copy-paste oli viga või paar (vaatamata sellele, et vastusevariandid olid piiratud, pidi ikka vastama paarile suunatud küsimusele).
Kas mailiaadress andrus.hiiepuu@elisa.ee toimib?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|