|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
05.01.2022 17:34:37
|
|
|
DVDRW, see muutub peagi, väike langus võib veel tulla enne blast-offi (hiljemalt nädalavahetusel).
yerba, hakkasin tegelema vähem kui aasta tagasi, võtame praegust ennustust kui eksamit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
05.01.2022 18:07:15
|
|
|
Stablecoin eeldab piiramatut emissiooni nii et.. ei
virx, et eksamit läbida pead seadma mõõdetavad tulemused.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
05.01.2022 19:36:24
|
|
|
| elukaz, ennustusi tehakse käigu pealt, kui erinevad grossid tulema hakkavad aga kõigepealt on meil vaja liikuma saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
05.01.2022 22:54:41
|
|
|
No nüüd läks mölluks
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
06.01.2022 02:53:31
|
|
|
Esmaspäeval 02:00 peame nii lõpetama kui tahame edasi jääda bull marketisse.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.01.2022 03:08:56
|
|
|
| tuleb veel langust ja siis hakkab ralli pihta, buckle up!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
06.01.2022 03:37:41
|
|
|
See ei mängi rolli enam ilmselt.
viimati muutis virx 06.01.2022 15:05:40, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
06.01.2022 08:07:38
|
|
|
Nüüd paar nädalat all konsolideerida/hirmutada ja siis BAM +20% tunnine küünal, nagu alati.
Vb üks wick veel ~39k juures, et suure võimendusega treidijad likvideerida.
Kui nädalaküünal sulgub alla 37k$, THEN I'TS OVER!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
06.01.2022 10:49:43
|
|
|
Igaks juhuks ütlen et klassikalist turgude sulgumist ei toimu ja küünla lõpuhind on lihtalt ühe rändom tehingu hind mis ei kajasta järgneva nädalavahetuse kauplemisvõimaluse puudumist. Sel juhul sisaldaks jah lõpuhind ka prognoosi avamishinna suhtes aga 24/7 turul mõjutab seda ainult kriipsutõmbajate usk.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
06.01.2022 12:06:25
|
|
|
See on imelik jah. Nädalaküünal võib olla pm ka mõne minutiline.
Pigem siis nii, et Kui hind on nädal aega järjest alla 37k$, THEN I'TS OVER!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.01.2022 12:50:20
|
|
|
| Iseasi, kui kauaks over. Kiirendusega elutempo ei luba enam väga pikkasid mõõnaaegasid. Kõik kibeleks juba kauplema. Hüperinflatsiooni hirm peksab hoiused ka turule.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
06.01.2022 21:15:25
|
|
|
~38K peab küll viimane peatus olema.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
stalcer_x
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001
|
06.01.2022 21:34:57
|
|
|
| Suht sportlikust huvist, kas keegi peale minu ka veel ei saa aru, mida virx siin mitmendat lehekülge järjest joonistab ja seletab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
06.01.2022 21:55:33
|
|
|
| stalcer_x kirjutas: |
| Suht sportlikust huvist, kas keegi peale minu ka veel ei saa aru, mida virx siin mitmendat lehekülge järjest joonistab ja seletab? |
Ei saa täpselt aru, aga selles loos on midagi sarnast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
06.01.2022 22:10:53
|
|
|
Nagu herr Koppel ütles,
| tsitaat: |
Tehniline analüüs pole aga midagi muud kui astroloogia neile, kes astroloogiasse uskujaid muidu äärmise üleolekuga vaatavad.
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
06.01.2022 22:12:39
|
|
|
Seda teemat võib juba nagu horoskoobi nurka võtta
Dalai Laama midagi BTC kohta veel niutsataks, siis oleks teil kõigil 5 aastat joonistatud graafikaid kõverad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
06.01.2022 22:19:08
|
|
|
Dalai Laama vast väga ei koti, aga kui Elon ühe bilku bitcoini või ethereumisse suraks ja samal ajal twitteris ka kraaksataks, siis tõuseksid küll katused pealt.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.01.2022 14:28:30
|
|
|
Ma ei saa hästi aru, kuidas supply langus hinda negatiivselt mõjutama peaks?
Aga TA osas arvan ise samuti, et mida rohkem inimesi samu jooni tõmbab, seda rohkem paika peab... samas mingi loogika seal nagu on, kasvõi inimpsühholoogia kui trade-id automatiseeritud pole.
Teema elavnemise ja teemakohasuse osas on aga vaid hea meel - eks näis, mis mustrid pikemaajaliselt välja joonistuvad, ent huvitav lugeda ikkagi.
BTW. Binance: Introducing Binance Spot Grid Trading
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
07.01.2022 15:02:12
|
|
|
Ei tundu, et sinna väga sügavale kukub enam BTC hind. Pigem käib korra mingi wick ära kuskil 35k peal ja ostetakse kohe ülesse. Kuid see kõik võib võtta omajagu aega. Veebruari lõpuks ehk võib tulla mingid esimesed näidud, kus hakkab taastuma.
Global_open_intrest on siiani olnud päris hea näitaja.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.01.2022 16:13:41
|
|
|
Bitcoini ajaloos ei ole veel "Gaussian Channelisse" weekly küünalt pannes hästi lõppenud. Kui see muutubki iga korraga poole lühemaks siis seekord võtaks väljatulek aega 182 päeva. See ei käi nii, et hüppame korra sisse ja kuu pärast välja, see ei oleks enam manipulatsioon, pigem juba crime.
Spoiler 
Ma kujutan ette nüüd siinseid kommentaare, et pildil olevad kollased kastid meenutavad raadioid jne. Siin on ju kõik profid. 99% kaevurid, kes käivad aeg-ajalt uurimas, kuhu suunas krüpto lähiajal liikuda võiks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
07.01.2022 16:53:13
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Pigem käib korra mingi wick ära kuskil 35k peal ja ostetakse kohe ülesse. |
See wick prognoos läheb Youtuberitel jms aina madalamaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
07.01.2022 17:22:10
|
|
|
Moonerid lootsid, et ühe hurraaga paneb 100k ja osad ennustasid isegi 150k 2022 esimeses pooles. Kuidagi vaikseks on jäänud need "oma ala spetsid YT".
Makropilt on üsna lihtne, tahate või ei, aga alumise otsa support hinna test tuleb igal juhul. Küsimus on millal, kas mitu kuud või võtab see aega aasta.
See on 1 kuu vaade ja hetke jooksva kuu lukku minemise piir on ca 26k, see oleks veel isegi positiivne BTC jaoks pikas plaanis. Kui alla selle, siis on karm.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
07.01.2022 17:34:34
|
|
|
Zonerman, sellises hinnavahemikus peaks log skaalat kasutama. Ja sealt nähtub ka joonetõmbamiste nali, mis on lin pildil sirge on log pildil kõver ja vastupidi. Nii et sirged jooned mistahes skaalal on... suhteline
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
07.01.2022 18:14:33
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Zonerman, sellises hinnavahemikus peaks log skaalat kasutama. Ja sealt nähtub ka joonetõmbamiste nali, mis on lin pildil sirge on log pildil kõver ja vastupidi. Nii et sirged jooned mistahes skaalal on... suhteline |
Tegemist ongi log skaala graafikuga. Pildilt jäi see välja. Suhteline on ainult see kuidas keegi sellest aru saab
Midagi rasket siin pole, näitab väga täpselt ära trendi. Weekly skaalal on see isegi veel täpsem aga mina jälgin huviga pikemas plaanis, mida teeb kuu keskmine.
Weekly
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
08.01.2022 21:05:36
|
|
|
Homse päästaks ainult.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
08.01.2022 21:21:05
|
|
|
Kõik krüpto on täna kukkunud. Aga nii nagu kukkumine nii on ka tõus. Seepärast krüpto mulle meeldibki!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
08.01.2022 21:29:20
|
|
|
See on jah krüpto iseloom, et kui mingi momentumi kätte võtab siis protsendid on jõhkrad. Aga kunagi ei tea millal see lõppeb ja lambist eiteakust teiselepoole pöörab.
Aga long võimendus on ATH jälle. Se ei lase asjal üles minna. Pakun, et nüüd bart simson pattern paar aastat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.01.2022 23:58:13
|
|
|
OPollo, äkki lähed kaod samasse auku, kus vahepeal olnud oled - turuseis oli liiga hea, et möliseda? Sul ei ole siia teemasse midagi lisada ja ma ei viitsi su linnus. siit teemast koristada. Ilkumiseks leia muud kohad.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.01.2022 14:48:53
|
|
|
rmc parim huumor on veel see, et vahepeal üritas OPollo kaevandada ju ka. Ju siis sai selle teemaga ka nii vastu lonti, et nüüd elab seda järgmised paar aastat siin teemades läbi.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
10.01.2022 21:36:33
|
|
|
VER1:
Vaatasin uuesti seda Wyckoffi patterni, kui siit üldse veel midagi loota siis 36K peab pidama või siis otse alla.
VER2:
Kõige kehvem selle BTC teise tipu juures (~69K) on see, et see annab ainult bearish patterne. Enne kui tahetake kuule minna peaks olema Pennant (madalam kõrge ja kõrgem madalam "Daily lõikes") või Falling Wedge aga sellest on asi kaugel.
Samuti "Monthly" RSI võib rääkida oma loo...
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ipp
HV kasutaja
liitunud: 25.03.2005
|
10.01.2022 23:17:05
|
|
|
| OPollo: Huvi pärast sooviks teada, palju 2021 aastal oma karmi karu-taktikaga krüpto-spekuleerimistega teenisid? (Postituseks sobib ka summa absoluutväärtus)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
10.01.2022 23:32:52
|
|
|
Midagi nõdrameelsemat annab sin foorumis küsida ...
Ma olen 100% kindel, et KÕIK krüptokunnid nõustuvad minuga siin ... Kui just ... nõdrameelne ei ole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
11.01.2022 00:05:15
|
|
|
| Ehk ei teeninud midagi. Lahe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
11.01.2022 11:39:30
|
|
|
OPollo, lõpeta teema risustamine ja inimeste sildistamine, nende sõimamine. Kui sul midagi sisulist öelda on, siis ütle seda ilma räige üleoleva räuskamiseta. Kui ei suuda, sulge veebilehitseja.
Edaspidise jama korral kavatsen küsida sulle AM-i.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
11.01.2022 13:14:24
|
|
|
Vabandust, kuid tekkis küsimus, rohkem nii üldisemas mõttes, et kas siin on kuskil kirjas koodeks parketikõlbuliku sisuprogrammi tootmiseks, mida saaks ka teistele näidata tutvustamiseks, vältimaks edaspidi üksteise pahameelt, kui arvamused teema sisu kohalt peaks lahknema?
Kui seda pole, siis tekib õigustatud olukord, lugemaks teema risustamiseks justnimelt need ulmeliselt fantaasiarikkad kirjatükid, mis räägivad kohe saabuvast enneolematust olukorrast virtuaalvaluuta maastikul, milledel puudub reaalsusega igasugune ühisosa, hoolimata kui iganes ilusate joonistustega need postitused rikastatud ka ei oleks. Neid võib küll huvitav lugeda olla, kuid liigituvad siiski üldisemas mõttes kellegi ekskremendiks. Samuti võiks lugeda need isegi pahatahtlikuks valeinformatsiooni levitamiseks, sest need võivad eksitada oma veenva mõjukusega tegema inimesi valeotsuseid, millega kaasneb viimaste heaolu langus või koguni varaline kahju. See on kõigest üks tahk, mida pakuvad tänapäevased võimalused, kuidas lugeda mittesobilikuks ükskõik mida.
Tõele au andes, siis tõepoolest, üks korralik linnus*tt (ka kellegi ekskrement) on päris reaalne valuuta, millel on ka reaalne väärtus ja kasutegur inimese toidulauale ning virtuaalvaluuta teemas võib jääda arusaamatuks oma reaalsuse tõttu. Kuid siiski on ka see võimalik virutaalvaluuta vastu vahetada, sest omab vägagi potentsiaalset väärtus turul. Kui see miski jääb kellelegi arusaamatuks, liigitades üks ekskrement teisest ekskremendist sisukamaks, siis see siiski ei anna kellelegi õigustust, sundida kedagi sulgema veebilehitsejat ja veel vähem oma isikliku filtri põhjal kuulutama kellegi postitust jamaks või mitte jamaks ning isegi ähvardada. Kui on isiklik kana kitkuda härrasmeestel, siis selleks on piisavalt võimalusi olukorra lahendamiseks mitte avaliku huvi heakskiitu oodates läbi näidipoomise (loe: privaatruumis) või koguni ühe vaba kinda olemasolul teisele aumehele selle näkku viskamise tulemusena intrigeerida teist astuma füüsilisse ärplusse, tunnistades võimetust asju selgeks saada verbaalsel teel.
| rmc kirjutas: |
OPollo, lõpeta teema risustamine ja inimeste sildistamine, nende sõimamine. Kui sul midagi sisulist öelda on, siis ütle seda ilma räige üleoleva räuskamiseta. Kui ei suuda, sulge veebilehitseja.
Edaspidise jama korral kavatsen küsida sulle AM-i. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
11.01.2022 14:58:46
|
|
|
| caarel kirjutas: |
Vabandust, kuid tekkis küsimus, rohkem nii üldisemas mõttes, et kas siin on kuskil kirjas koodeks parketikõlbuliku sisuprogrammi tootmiseks, mida saaks ka teistele näidata tutvustamiseks, vältimaks edaspidi üksteise pahameelt, kui arvamused teema sisu kohalt peaks lahknema?
Kui seda pole, siis tekib õigustatud olukord, lugemaks teema risustamiseks justnimelt need ulmeliselt fantaasiarikkad kirjatükid, mis räägivad kohe saabuvast enneolematust olukorrast virtuaalvaluuta maastikul, milledel puudub reaalsusega igasugune ühisosa, hoolimata kui iganes ilusate joonistustega need postitused rikastatud ka ei oleks. Neid võib küll huvitav lugeda olla, kuid liigituvad siiski üldisemas mõttes kellegi ekskremendiks. Samuti võiks lugeda need isegi pahatahtlikuks valeinformatsiooni levitamiseks, sest need võivad eksitada oma veenva mõjukusega tegema inimesi valeotsuseid, millega kaasneb viimaste heaolu langus või koguni varaline kahju. See on kõigest üks tahk, mida pakuvad tänapäevased võimalused, kuidas lugeda mittesobilikuks ükskõik mida.
Tõele au andes, siis tõepoolest, üks korralik linnus*tt (ka kellegi ekskrement) on päris reaalne valuuta, millel on ka reaalne väärtus ja kasutegur inimese toidulauale ning virtuaalvaluuta teemas võib jääda arusaamatuks oma reaalsuse tõttu. Kuid siiski on ka see võimalik virutaalvaluuta vastu vahetada, sest omab vägagi potentsiaalset väärtus turul. Kui see miski jääb kellelegi arusaamatuks, liigitades üks ekskrement teisest ekskremendist sisukamaks, siis see siiski ei anna kellelegi õigustust, sundida kedagi sulgema veebilehitsejat ja veel vähem oma isikliku filtri põhjal kuulutama kellegi postitust jamaks või mitte jamaks ning isegi ähvardada. Kui on isiklik kana kitkuda härrasmeestel, siis selleks on piisavalt võimalusi olukorra lahendamiseks mitte avaliku huvi heakskiitu oodates läbi näidipoomise (loe: privaatruumis) või koguni ühe vaba kinda olemasolul teisele aumehele selle näkku viskamise tulemusena intrigeerida teist astuma füüsilisse ärplusse, tunnistades võimetust asju selgeks saada verbaalsel teel.
| rmc kirjutas: |
OPollo, lõpeta teema risustamine ja inimeste sildistamine, nende sõimamine. Kui sul midagi sisulist öelda on, siis ütle seda ilma räige üleoleva räuskamiseta. Kui ei suuda, sulge veebilehitseja.
Edaspidise jama korral kavatsen küsida sulle AM-i. |
|
TEEMA PEALKIRI ON SPEKULANDID!
Kes siit teeb kellegi spekuleerivast joonisest mingid tehingud ja saab varalise kahju osaliseks, siis oma mure! Keegi ei sundinud.
Opollo laadsed tegelased ei too mingeid reaalseid vastuväiteid kasvõi TA jooniste näol vaid lihtsalt tulevad oma maailmalõpu nägemust "tutvustama", oluline sisu on puudu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.01.2022 11:39:12
|
|
|
Unustage ära see OPollo, minu arust üks teine kasutaja teeb siin nii peenelt trolli teile, et kõigil on mokad töllakil ja ei saa midagi aru juba mitu nädalat, samas kui tema ilmselt tõmbleb naerukrampides terve see aeg
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.01.2022 12:11:10
|
|
|
| Enamik, kes küünalde ja graafikutega kokku on puutunud, olgu see siis Forexis, krüptobörsil või mujal, saab kenasti aru, kas neid analüüsivad vektorid on põhjendatult tõmmatud. Samuti sellest, et ei maksa üheselt eeldada, et graafik ka tulevikus vektoreid lõpmatult järgiks. Aga nagu öeldud, siis siinseks teemaks on spekuleerimine ja kõik sellega seonduv on teretulnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
22.01.2022 13:51:42
|
|
|
Natuke hopiumi siia spekulantide teemasse
Unistada ju võib
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.01.2022 18:41:22
|
|
|
Päris kenasti 50% põhilised ja isegi 80% shitcoinisemad asjad alla tulnud ATH-dest. Võiks nagu üles minna küll
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
23.01.2022 17:15:05
|
|
|
Leidsin ühe huvitava S&P 500 võimaliku käekäigu, mis juhiks üks-ühele ka Bitcoini teekonda.
Spoiler 
Lootuse küla on taas ellu ärganud...
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
23.01.2022 21:25:39
|
|
|
virx, väga õige ennustus: läheb kas alla- üles. või üles alla %)
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
23.01.2022 21:28:29
|
|
|
Dreamlover, igal juhul asjalikum postitus kui see kommentaar
variante peabki olema, nii üles kui alla mineku omasid...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
23.01.2022 21:53:12
|
|
|
virx, millist kommentaari sa silmas pidasid?
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
23.01.2022 21:58:10
|
|
|
Täna enamus krüptot tõusis.
Vaatasin nüüd uuesti, ja jälle miinus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitus
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
26.01.2022 01:34:14
|
|
|
caareli postitusele.
Ma ka ammu jälgin neid graafikuid ja süvaanalüüse mida siia toodetakse puhtalt etoloogia huvilise vaatevinklist. what an incredible species
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|