Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 17:34:37 vasta tsitaadiga

DVDRW, see muutub peagi, väike langus võib veel tulla enne blast-offi (hiljemalt nädalavahetusel).
yerba, hakkasin tegelema vähem kui aasta tagasi, võtame praegust ennustust kui eksamit icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 18:07:15 vasta tsitaadiga

Stablecoin eeldab piiramatut emissiooni nii et.. ei icon_biggrin.gif

virx, et eksamit läbida pead seadma mõõdetavad tulemused.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 19:36:24 vasta tsitaadiga

elukaz, ennustusi tehakse käigu pealt, kui erinevad grossid tulema hakkavad aga kõigepealt on meil vaja liikuma saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2022 22:54:41 vasta tsitaadiga

No nüüd läks mölluks icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 02:53:31 vasta tsitaadiga

Esmaspäeval 02:00 peame nii lõpetama kui tahame edasi jääda bull marketisse.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 03:08:56 vasta tsitaadiga

tuleb veel langust ja siis hakkab ralli pihta, buckle up!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 03:37:41 vasta tsitaadiga

See ei mängi rolli enam ilmselt.

viimati muutis virx 06.01.2022 15:05:40, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2022 08:07:38 vasta tsitaadiga

Nüüd paar nädalat all konsolideerida/hirmutada ja siis BAM +20% tunnine küünal, nagu alati. thumbs_up.gif
Vb üks wick veel ~39k juures, et suure võimendusega treidijad likvideerida.
Kui nädalaküünal sulgub alla 37k$, THEN I'TS OVER!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 10:49:43 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks ütlen et klassikalist turgude sulgumist ei toimu ja küünla lõpuhind on lihtalt ühe rändom tehingu hind mis ei kajasta järgneva nädalavahetuse kauplemisvõimaluse puudumist. Sel juhul sisaldaks jah lõpuhind ka prognoosi avamishinna suhtes aga 24/7 turul mõjutab seda ainult kriipsutõmbajate usk.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2022 12:06:25 vasta tsitaadiga

See on imelik jah. Nädalaküünal võib olla pm ka mõne minutiline.
Pigem siis nii, et Kui hind on nädal aega järjest alla 37k$, THEN I'TS OVER!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 12:50:20 vasta tsitaadiga

Iseasi, kui kauaks over. Kiirendusega elutempo ei luba enam väga pikkasid mõõnaaegasid. Kõik kibeleks juba kauplema. Hüperinflatsiooni hirm peksab hoiused ka turule.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 20:14:27 vasta tsitaadiga

Kasahhid, rsk.

https://arileht.delfi.ee/artikkel/95580735/kasahstani-rahutused-on-mojutanud-uraani-hinda-ja-bitcoini

tsitaat:

Riik on USA järel suuruselt teine ​​bitcoini kaevandaja maailmas. Krüptovaluutade kaevandamise ettevõtte BTC.com andmetel langes Bitcoini hashrate (võrku ühendatud masinate arvutusvõimsuse mõõt) kolmapäeval pärast Kasahstani Interneti väljalülitamist enam kui 10 protsenti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 21:15:25 vasta tsitaadiga

~38K peab küll viimane peatus olema.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stalcer_x
HV kasutaja
stalcer_x

liitunud: 16.12.2001




sõnum 06.01.2022 21:34:57 vasta tsitaadiga

Suht sportlikust huvist, kas keegi peale minu ka veel ei saa aru, mida virx siin mitmendat lehekülge järjest joonistab ja seletab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 21:55:33 vasta tsitaadiga

stalcer_x kirjutas:
Suht sportlikust huvist, kas keegi peale minu ka veel ei saa aru, mida virx siin mitmendat lehekülge järjest joonistab ja seletab?

Ei saa täpselt aru, aga selles loos on midagi sarnast. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 22:10:53 vasta tsitaadiga

Nagu herr Koppel ütles,

tsitaat:

Tehniline analüüs pole aga midagi muud kui astroloogia neile, kes astroloogiasse uskujaid muidu äärmise üleolekuga vaatavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 22:12:39 vasta tsitaadiga

Seda teemat võib juba nagu horoskoobi nurka võtta icon_biggrin.gif
Dalai Laama midagi BTC kohta veel niutsataks, siis oleks teil kõigil 5 aastat joonistatud graafikaid kõverad icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 22:19:08 vasta tsitaadiga

Dalai Laama vast väga ei koti, aga kui Elon ühe bilku bitcoini või ethereumisse suraks ja samal ajal twitteris ka kraaksataks, siis tõuseksid küll katused pealt.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 23:16:48 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Dalai Laama vast väga ei koti, aga kui Elon ühe bilku bitcoini või ethereumisse suraks ja samal ajal twitteris ka kraaksataks, siis tõuseksid küll katused pealt.

Ehk et siis on rahval tekkinud "tõsiselt võetavam" ebajumal ...
Mis see Kasastani teema siis teemasse üldse puutub ?
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95580735/kasahstani-rahutused-on-mojutanud-uraani-hinda-ja-bitcoini
Nagu horoskoop, mis hiljem "peaaegu täppi" läks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 14:28:30 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Kasahhid, rsk.

https://arileht.delfi.ee/artikkel/95580735/kasahstani-rahutused-on-mojutanud-uraani-hinda-ja-bitcoini

tsitaat:

Riik on USA järel suuruselt teine ​​bitcoini kaevandaja maailmas. Krüptovaluutade kaevandamise ettevõtte BTC.com andmetel langes Bitcoini hashrate (võrku ühendatud masinate arvutusvõimsuse mõõt) kolmapäeval pärast Kasahstani Interneti väljalülitamist enam kui 10 protsenti.


Ma ei saa hästi aru, kuidas supply langus hinda negatiivselt mõjutama peaks? icon_lol.gif

Aga TA osas arvan ise samuti, et mida rohkem inimesi samu jooni tõmbab, seda rohkem paika peab... samas mingi loogika seal nagu on, kasvõi inimpsühholoogia kui trade-id automatiseeritud pole.
Teema elavnemise ja teemakohasuse osas on aga vaid hea meel - eks näis, mis mustrid pikemaajaliselt välja joonistuvad, ent huvitav lugeda ikkagi.

BTW. Binance: Introducing Binance Spot Grid Trading

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 15:02:12 vasta tsitaadiga

Ei tundu, et sinna väga sügavale kukub enam BTC hind. Pigem käib korra mingi wick ära kuskil 35k peal ja ostetakse kohe ülesse. Kuid see kõik võib võtta omajagu aega. Veebruari lõpuks ehk võib tulla mingid esimesed näidud, kus hakkab taastuma.

Global_open_intrest on siiani olnud päris hea näitaja.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 16:13:41 vasta tsitaadiga

Bitcoini ajaloos ei ole veel "Gaussian Channelisse" weekly küünalt pannes hästi lõppenud. Kui see muutubki iga korraga poole lühemaks siis seekord võtaks väljatulek aega 182 päeva. See ei käi nii, et hüppame korra sisse ja kuu pärast välja, see ei oleks enam manipulatsioon, pigem juba crime.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma kujutan ette nüüd siinseid kommentaare, et pildil olevad kollased kastid meenutavad raadioid jne. Siin on ju kõik profid. 99% kaevurid, kes käivad aeg-ajalt uurimas, kuhu suunas krüpto lähiajal liikuda võiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2022 16:53:13 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Pigem käib korra mingi wick ära kuskil 35k peal ja ostetakse kohe ülesse.

See wick prognoos läheb Youtuberitel jms aina madalamaks icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 17:22:10 vasta tsitaadiga

Moonerid lootsid, et ühe hurraaga paneb 100k ja osad ennustasid isegi 150k 2022 esimeses pooles. Kuidagi vaikseks on jäänud need "oma ala spetsid YT".

Makropilt on üsna lihtne, tahate või ei, aga alumise otsa support hinna test tuleb igal juhul. Küsimus on millal, kas mitu kuud või võtab see aega aasta.

See on 1 kuu vaade ja hetke jooksva kuu lukku minemise piir on ca 26k, see oleks veel isegi positiivne BTC jaoks pikas plaanis. Kui alla selle, siis on karm.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 17:34:34 vasta tsitaadiga

Zonerman, sellises hinnavahemikus peaks log skaalat kasutama. Ja sealt nähtub ka joonetõmbamiste nali, mis on lin pildil sirge on log pildil kõver ja vastupidi. Nii et sirged jooned mistahes skaalal on... suhteline
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 18:14:33 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Zonerman, sellises hinnavahemikus peaks log skaalat kasutama. Ja sealt nähtub ka joonetõmbamiste nali, mis on lin pildil sirge on log pildil kõver ja vastupidi. Nii et sirged jooned mistahes skaalal on... suhteline


Tegemist ongi log skaala graafikuga. Pildilt jäi see välja. Suhteline on ainult see kuidas keegi sellest aru saab icon_smile.gif
Midagi rasket siin pole, näitab väga täpselt ära trendi. Weekly skaalal on see isegi veel täpsem aga mina jälgin huviga pikemas plaanis, mida teeb kuu keskmine.

Weekly
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 21:05:36 vasta tsitaadiga

Homse päästaks ainult.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 21:21:05 vasta tsitaadiga

Kõik krüpto on täna kukkunud. Aga nii nagu kukkumine nii on ka tõus. Seepärast krüpto mulle meeldibki! icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2022 21:29:20 vasta tsitaadiga

See on jah krüpto iseloom, et kui mingi momentumi kätte võtab siis protsendid on jõhkrad. Aga kunagi ei tea millal see lõppeb ja lambist eiteakust teiselepoole pöörab.
Aga long võimendus on ATH jälle. Se ei lase asjal üles minna. Pakun, et nüüd bart simson pattern paar aastat thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 22:07:41 vasta tsitaadiga

Kõige maailma paremini sobib see video siia teemasse, kui ähvardav jahimees paukpistoliga välja jätta

Vidio on üldiselt ilus vaadata, 3.44 pealt, aga VÄGAGI ilmestav seda teemat siin
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 23:58:13 vasta tsitaadiga

OPollo, äkki lähed kaod samasse auku, kus vahepeal olnud oled - turuseis oli liiga hea, et möliseda? Sul ei ole siia teemasse midagi lisada ja ma ei viitsi su linnus. siit teemast koristada. Ilkumiseks leia muud kohad.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 14:48:53 vasta tsitaadiga

rmc parim huumor on veel see, et vahepeal üritas OPollo kaevandada ju ka. Ju siis sai selle teemaga ka nii vastu lonti, et nüüd elab seda järgmised paar aastat siin teemades läbi.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 21:36:33 vasta tsitaadiga

VER1:
Vaatasin uuesti seda Wyckoffi patterni, kui siit üldse veel midagi loota siis 36K peab pidama või siis otse alla.

VER2:


Kõige kehvem selle BTC teise tipu juures (~69K) on see, et see annab ainult bearish patterne. Enne kui tahetake kuule minna peaks olema Pennant (madalam kõrge ja kõrgem madalam "Daily lõikes") või Falling Wedge aga sellest on asi kaugel.

Samuti "Monthly" RSI võib rääkida oma loo...
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipp
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 23:17:05 vasta tsitaadiga

OPollo: Huvi pärast sooviks teada, palju 2021 aastal oma karmi karu-taktikaga krüpto-spekuleerimistega teenisid? (Postituseks sobib ka summa absoluutväärtus)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 23:32:52 vasta tsitaadiga

Midagi nõdrameelsemat annab sin foorumis küsida ...
Ma olen 100% kindel, et KÕIK krüptokunnid nõustuvad minuga siin ... Kui just ... nõdrameelne ei ole icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 00:05:15 vasta tsitaadiga

Ehk ei teeninud midagi. Lahe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 11:39:30 vasta tsitaadiga

OPollo, lõpeta teema risustamine ja inimeste sildistamine, nende sõimamine. Kui sul midagi sisulist öelda on, siis ütle seda ilma räige üleoleva räuskamiseta. Kui ei suuda, sulge veebilehitseja.
Edaspidise jama korral kavatsen küsida sulle AM-i.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 11.01.2022 13:14:24 vasta tsitaadiga

Vabandust, kuid tekkis küsimus, rohkem nii üldisemas mõttes, et kas siin on kuskil kirjas koodeks parketikõlbuliku sisuprogrammi tootmiseks, mida saaks ka teistele näidata tutvustamiseks, vältimaks edaspidi üksteise pahameelt, kui arvamused teema sisu kohalt peaks lahknema?
Kui seda pole, siis tekib õigustatud olukord, lugemaks teema risustamiseks justnimelt need ulmeliselt fantaasiarikkad kirjatükid, mis räägivad kohe saabuvast enneolematust olukorrast virtuaalvaluuta maastikul, milledel puudub reaalsusega igasugune ühisosa, hoolimata kui iganes ilusate joonistustega need postitused rikastatud ka ei oleks. Neid võib küll huvitav lugeda olla, kuid liigituvad siiski üldisemas mõttes kellegi ekskremendiks. Samuti võiks lugeda need isegi pahatahtlikuks valeinformatsiooni levitamiseks, sest need võivad eksitada oma veenva mõjukusega tegema inimesi valeotsuseid, millega kaasneb viimaste heaolu langus või koguni varaline kahju. See on kõigest üks tahk, mida pakuvad tänapäevased võimalused, kuidas lugeda mittesobilikuks ükskõik mida.
Tõele au andes, siis tõepoolest, üks korralik linnus*tt (ka kellegi ekskrement) on päris reaalne valuuta, millel on ka reaalne väärtus ja kasutegur inimese toidulauale ning virtuaalvaluuta teemas võib jääda arusaamatuks oma reaalsuse tõttu. Kuid siiski on ka see võimalik virutaalvaluuta vastu vahetada, sest omab vägagi potentsiaalset väärtus turul. Kui see miski jääb kellelegi arusaamatuks, liigitades üks ekskrement teisest ekskremendist sisukamaks, siis see siiski ei anna kellelegi õigustust, sundida kedagi sulgema veebilehitsejat ja veel vähem oma isikliku filtri põhjal kuulutama kellegi postitust jamaks või mitte jamaks ning isegi ähvardada. Kui on isiklik kana kitkuda härrasmeestel, siis selleks on piisavalt võimalusi olukorra lahendamiseks mitte avaliku huvi heakskiitu oodates läbi näidipoomise (loe: privaatruumis) või koguni ühe vaba kinda olemasolul teisele aumehele selle näkku viskamise tulemusena intrigeerida teist astuma füüsilisse ärplusse, tunnistades võimetust asju selgeks saada verbaalsel teel.

rmc kirjutas:
OPollo, lõpeta teema risustamine ja inimeste sildistamine, nende sõimamine. Kui sul midagi sisulist öelda on, siis ütle seda ilma räige üleoleva räuskamiseta. Kui ei suuda, sulge veebilehitseja.
Edaspidise jama korral kavatsen küsida sulle AM-i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2022 14:58:46 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:
Vabandust, kuid tekkis küsimus, rohkem nii üldisemas mõttes, et kas siin on kuskil kirjas koodeks parketikõlbuliku sisuprogrammi tootmiseks, mida saaks ka teistele näidata tutvustamiseks, vältimaks edaspidi üksteise pahameelt, kui arvamused teema sisu kohalt peaks lahknema?
Kui seda pole, siis tekib õigustatud olukord, lugemaks teema risustamiseks justnimelt need ulmeliselt fantaasiarikkad kirjatükid, mis räägivad kohe saabuvast enneolematust olukorrast virtuaalvaluuta maastikul, milledel puudub reaalsusega igasugune ühisosa, hoolimata kui iganes ilusate joonistustega need postitused rikastatud ka ei oleks. Neid võib küll huvitav lugeda olla, kuid liigituvad siiski üldisemas mõttes kellegi ekskremendiks. Samuti võiks lugeda need isegi pahatahtlikuks valeinformatsiooni levitamiseks, sest need võivad eksitada oma veenva mõjukusega tegema inimesi valeotsuseid, millega kaasneb viimaste heaolu langus või koguni varaline kahju. See on kõigest üks tahk, mida pakuvad tänapäevased võimalused, kuidas lugeda mittesobilikuks ükskõik mida.
Tõele au andes, siis tõepoolest, üks korralik linnus*tt (ka kellegi ekskrement) on päris reaalne valuuta, millel on ka reaalne väärtus ja kasutegur inimese toidulauale ning virtuaalvaluuta teemas võib jääda arusaamatuks oma reaalsuse tõttu. Kuid siiski on ka see võimalik virutaalvaluuta vastu vahetada, sest omab vägagi potentsiaalset väärtus turul. Kui see miski jääb kellelegi arusaamatuks, liigitades üks ekskrement teisest ekskremendist sisukamaks, siis see siiski ei anna kellelegi õigustust, sundida kedagi sulgema veebilehitsejat ja veel vähem oma isikliku filtri põhjal kuulutama kellegi postitust jamaks või mitte jamaks ning isegi ähvardada. Kui on isiklik kana kitkuda härrasmeestel, siis selleks on piisavalt võimalusi olukorra lahendamiseks mitte avaliku huvi heakskiitu oodates läbi näidipoomise (loe: privaatruumis) või koguni ühe vaba kinda olemasolul teisele aumehele selle näkku viskamise tulemusena intrigeerida teist astuma füüsilisse ärplusse, tunnistades võimetust asju selgeks saada verbaalsel teel.

rmc kirjutas:
OPollo, lõpeta teema risustamine ja inimeste sildistamine, nende sõimamine. Kui sul midagi sisulist öelda on, siis ütle seda ilma räige üleoleva räuskamiseta. Kui ei suuda, sulge veebilehitseja.
Edaspidise jama korral kavatsen küsida sulle AM-i.



TEEMA PEALKIRI ON SPEKULANDID!

Kes siit teeb kellegi spekuleerivast joonisest mingid tehingud ja saab varalise kahju osaliseks, siis oma mure! Keegi ei sundinud.
Opollo laadsed tegelased ei too mingeid reaalseid vastuväiteid kasvõi TA jooniste näol vaid lihtsalt tulevad oma maailmalõpu nägemust "tutvustama", oluline sisu on puudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.01.2022 11:39:12 vasta tsitaadiga

Unustage ära see OPollo, minu arust üks teine kasutaja teeb siin nii peenelt trolli teile, et kõigil on mokad töllakil ja ei saa midagi aru juba mitu nädalat, samas kui tema ilmselt tõmbleb naerukrampides terve see aeg icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 12:11:10 vasta tsitaadiga

Enamik, kes küünalde ja graafikutega kokku on puutunud, olgu see siis Forexis, krüptobörsil või mujal, saab kenasti aru, kas neid analüüsivad vektorid on põhjendatult tõmmatud. Samuti sellest, et ei maksa üheselt eeldada, et graafik ka tulevikus vektoreid lõpmatult järgiks. Aga nagu öeldud, siis siinseks teemaks on spekuleerimine ja kõik sellega seonduv on teretulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2022 13:51:42 vasta tsitaadiga

Natuke hopiumi siia spekulantide teemasse icon_lol.gif
Unistada ju võib icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2022 18:41:22 vasta tsitaadiga

Päris kenasti 50% põhilised ja isegi 80% shitcoinisemad asjad alla tulnud ATH-dest. Võiks nagu üles minna küll icon_lol.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2022 17:15:05 vasta tsitaadiga

Leidsin ühe huvitava S&P 500 võimaliku käekäigu, mis juhiks üks-ühele ka Bitcoini teekonda.
Spoiler Spoiler Spoiler


Lootuse küla on taas ellu ärganud...
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2022 21:25:39 vasta tsitaadiga

virx, väga õige ennustus: läheb kas alla- üles. või üles alla %)
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2022 21:28:29 vasta tsitaadiga

Dreamlover, igal juhul asjalikum postitus kui see kommentaar thumbs_up.gif

variante peabki olema, nii üles kui alla mineku omasid...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2022 21:53:12 vasta tsitaadiga

virx, millist kommentaari sa silmas pidasid?
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2022 21:58:10 vasta tsitaadiga

Täna enamus krüptot tõusis.
Vaatasin nüüd uuesti, ja jälle miinus. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 24.01.2022 00:35:12 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Täna enamus krüptot tõusis.
Vaatasin nüüd uuesti, ja jälle miinus. icon_neutral.gif


Paras aeg ETH ja NANO kokku kühveldada...

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 01:34:14 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif caareli postitusele.
Ma ka ammu jälgin neid graafikuid ja süvaanalüüse mida siia toodetakse puhtalt etoloogia huvilise vaatevinklist. what an incredible species
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.