Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2042 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2021 21:57:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kraanajuhtide teema koht on samas siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=67 icon_lol.gif


Clickclickclick boom ja puldiga mängijate eraldamine ei ole ammu enam teema, eriti crossplay mängude puhul icon_eek.gif
Eriti kui puldiga võid ka kampuutri taga mängida
Pigem võiks ju öelda, et pult on ainuõige valik relvakäsitlemise mängus, päästik ju olemas icon_razz.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 09.12.2021 23:29:09 vasta tsitaadiga

Kas mulle tundub, või saab nüüd vähem xp?
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2021 02:06:00 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
Kas mulle tundub, või saab nüüd vähem xp?
icon_rolleyes.gif


Kusjuures panin ka seda tähele. Varasemalt sain koguaeg 20 000 XP - 24 000 XP ja täna oli max 20 000 ning keskmine 14 000.
wtf? icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 10.12.2021 03:53:17 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Ühel korral oli sunnitud mängima 5x samal kaardil järjest, sest mäng otsustas nii, et see ongi minu tegelik soovi icon_smile.gif.


Jah, kahjuks saab ainult Portalis kaarti valida. Mina väldin praegu ebameeldivaid kaarte nii, et kui mängu alustades tuleb alla halva kaarti nimi siis ma vajutan all ääres "cancel" nuppu ja proovin uuesti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2021 12:08:13 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kraanajuhtide teema koht on samas siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=67 icon_lol.gif


Vabandust härra "PCMASTERRACE", et julgesin teie "arvutimängu" teemasse kirjutada. icon_lol.gif

Aga nii on, et tänaseks päevaks on enamus uusi FPS mänge crossplay. Mängitakse ka väga palju arvuti peal pultidega, ning konsooli peal hiire ja klaveriga.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2021 12:25:21 vasta tsitaadiga

Ennast küll ei häiri aga selles mõttes on tal õigus, et siin teemas pole mõtet kurta kui konsoolil halvasti jookseb
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2021 12:58:07 vasta tsitaadiga

Karl P. kirjutas:
Ennast küll ei häiri aga selles mõttes on tal õigus, et siin teemas pole mõtet kurta kui konsoolil halvasti jookseb


BF on BF mis vahet sellel on mis rauast siin arutatakse ja räägitakse
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2021 13:12:19 vasta tsitaadiga

Karl P. kirjutas:
Ennast küll ei häiri aga selles mõttes on tal õigus, et siin teemas pole mõtet kurta kui konsoolil halvasti jookseb


Minu algne postitus oli suunatud uue update patch note suunas. Ehk tore on, et update saadetakse välja. Kuid Mäng on siiski ikka üleüldiselt iga platvormi peal katki, mitte ainult PC.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.12.2021 16:55:12 vasta tsitaadiga

Ja meeskond läks jõulupuhkusele. Ehk jaanuaris hakkavad tööle ning veebruaris vb tuleb jälle uuendusi. Ei tea peaks EA play tsekiraamatu ka seniks vist puhkusele saatma...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2021 00:36:35 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Ja meeskond läks jõulupuhkusele. Ehk jaanuaris hakkavad tööle ning veebruaris vb tuleb jälle uuendusi. Ei tea peaks EA play tsekiraamatu ka seniks vist puhkusele saatma...


Mäng on selle puhul Originis 36 euri. Tunnen kaasa neile, kes ostsid viimase paari nädalaga 60 eest thumbs_down.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2021 17:04:47 vasta tsitaadiga

Ostsin mängu 60€ga suurte ootustega aga erilist tõmmet mängima pole. Kõmmutan COD MWd või BF4 edasi. Selles ühest artiklist leitud lauses väga hästi kokku võetud mängu reaalne olemus:

For a game that wants $60 USD out of your pocket, people are reporting that it feels more like a mobile or F2P game instead of a premium AAA game. A number of players are claiming that it drastically diverges from previous Battlefield games, while one player describes the game as "a Chinese clone of the Battlefield series" and it seems that this is a sentiment shared by many others who have tried the game.
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.12.2021 22:08:50 vasta tsitaadiga

kellelgi veel on hakanud mäng hakkima ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2021 22:24:10 vasta tsitaadiga

Kuidas sellest jamast lahti saada? Asking for a friend.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2021 22:34:24 vasta tsitaadiga

looder123, ilmselt pead DX12 maha maha võtma. Saad seda teha:
Documents -> Battlefield 2042 -> settings -> PROFSAVE_profile notepadis lahti -> "GstRender.DX12Enabled 1" rida muuda "GstRender.DX12Enabled 0"
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2021 00:56:59 vasta tsitaadiga

See oli ennem 0 seal ja sai muudetud 1 peale aga ikka sama jama, mõlema variandiga siis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2021 02:19:22 vasta tsitaadiga

Nii, proovisin siis uuesti kuna mul on game passiga see nö 10 tundi. Eelnevalt kirjutasin , et uninstall ja ei osta. Kahjuks pean kuu aega hiljem sama ütlema. Kõigepealt hakkasin võitlema selle dx12 erroriga. Sisuliselt koheselt viskab mängust välja kui map laetud (õnneks aksepteerib alt + tab ja kinni). Olude sunnil (auto HDR) lasin endale peale Windows 11 ja sellega sain proovida natuke seda vanilla mängu kuna windows 11 ei visanud välja. Minu jaoks on see samas kohas kus enne, mapid liiga lagedad (ja kohutavalt igavad), vahemaad suured jne. Ühesõnaga no go.

Edasi läksin portalisse, võtsin serveri browseri ja imestasin, et mis jutt see küll olgu, et portal eu-s surnud. Leidsin päris palju (umbes 10) serverit kus saaks mängida. Panin mingi BF3 teema connectima ja dx12 error.

Good game ja uninstall. Kuu aja pärast ilmselt uuesti.

Need igasugused cfg modimised proovisin ka ära.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.12.2021 15:22:10 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
kellelgi veel on hakanud mäng hakkima ?

Hullem on kui enne jah, lööd scope ette ja siis hangub .3s...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2021 16:00:50 vasta tsitaadiga

Mul ei olnud ühtegi jama mängus ei dx ega häkkimist. Kirusin mis ma kirusin vingusin mis vingusin, loodan, et tehakse ehitisi juurde kaardile, et need nii lagedad poleks. Võtsin siis ka Gold Editioni ära
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 13.12.2021 18:28:59 vasta tsitaadiga

Päris hästi kirjeldab Bf2042 .. - You know how bad 2042 is, when people start judging BV5 as a proper BF title.... icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif . Ise naasesin tagasi BF5 juurde.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2021 23:28:28 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
Päris hästi kirjeldab Bf2042 .. - You know how bad 2042 is, when people start judging BV5 as a proper BF title.... icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif . Ise naasesin tagasi BF5 juurde.

Isegi mängin juba mitu nädalat bf5-te ja ütlen ausalt et väga korralik mp on. Mitte ühtegi ebameeldivat mappi isegi pole (tavaliselt mp mängudes ikka paar sellist on)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 11:46:09 vasta tsitaadiga

Sn4itek kirjutas:
niijana kirjutas:
Päris hästi kirjeldab Bf2042 .. - You know how bad 2042 is, when people start judging BV5 as a proper BF title.... icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif . Ise naasesin tagasi BF5 juurde.

Isegi mängin juba mitu nädalat bf5-te ja ütlen ausalt et väga korralik mp on. Mitte ühtegi ebameeldivat mappi isegi pole (tavaliselt mp mängudes ikka paar sellist on)


BFV on minu arust jube kuulide hajuvus kui automaadist korraks valangut lasta. See mulle sugugi ei meeldi
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 16:33:39 vasta tsitaadiga

Ajutine 64 mängijaga variandid valikusse tekkinud.

Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 16:59:24 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Sn4itek kirjutas:
niijana kirjutas:
Päris hästi kirjeldab Bf2042 .. - You know how bad 2042 is, when people start judging BV5 as a proper BF title.... icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif . Ise naasesin tagasi BF5 juurde.

Isegi mängin juba mitu nädalat bf5-te ja ütlen ausalt et väga korralik mp on. Mitte ühtegi ebameeldivat mappi isegi pole (tavaliselt mp mängudes ikka paar sellist on)


BFV on minu arust jube kuulide hajuvus kui automaadist korraks valangut lasta. See mulle sugugi ei meeldi

Ei teagi... Relvi saab upgradeda ning spread on seal suht normaalne. Nagu ka teistes mängudes

Ah, mis siin nutta. Paari aasta pärast räägime peale järgmist battlefieldi kui hea ikka see 2042 oli ja kui saast see uus on icon_biggrin.gif
https://comicbook.com/gaming/news/battlefield-2042-new-game-ps5-xbox-series-x-pc-hero-shooter/
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 14.12.2021 17:40:19 vasta tsitaadiga

Sn4itek kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Sn4itek kirjutas:
niijana kirjutas:
Päris hästi kirjeldab Bf2042 .. - You know how bad 2042 is, when people start judging BV5 as a proper BF title.... icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif . Ise naasesin tagasi BF5 juurde.

Isegi mängin juba mitu nädalat bf5-te ja ütlen ausalt et väga korralik mp on. Mitte ühtegi ebameeldivat mappi isegi pole (tavaliselt mp mängudes ikka paar sellist on)


BFV on minu arust jube kuulide hajuvus kui automaadist korraks valangut lasta. See mulle sugugi ei meeldi

Ei teagi... Relvi saab upgradeda ning spread on seal suht normaalne. Nagu ka teistes mängudes

Ah, mis siin nutta. Paari aasta pärast räägime peale järgmist battlefieldi kui hea ikka see 2042 oli ja kui saast see uus on icon_biggrin.gif
https://comicbook.com/gaming/news/battlefield-2042-new-game-ps5-xbox-series-x-pc-hero-shooter/


See ütleb kõik, et miks peale bf4 oleme kogenud ainult halvemaid versioone icon_smile.gif ..

"The next Battlefield title is scoped as a hero shooter of sorts – It's not a removal of specialists, but an enhancement of them," said Henderson. "Battlefield 2042 has always been intended to be a stepping stone to a 'hero shooter"'with a Battle Royale – It was just executed poorly."
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 11:25:51 vasta tsitaadiga

Infoks, et kes pole veel proovinud aga tahaks siis Steamis on free weekend.
https://store.steampowered.com/app/1517290/Battlefield_2042/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 13:44:19 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
https://store.steampowered.com/app/1591520/Clownfield_2042/

icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.12.2021 15:19:33 vasta tsitaadiga

Keegi tegi päriselt mängu?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2021 08:34:26 vasta tsitaadiga

Kopterite alla saamine on nutune. Kaovad kuhugi taha otsa ära ja parandavad end ära vvõi taastavad raketid ja tulevad uue ringiga rüüstama
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.12.2021 12:18:18 vasta tsitaadiga

Minigunnile oleks vaja powerit juurde ,et võidelda väikeste sääskede vastu taevas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2021 17:10:03 vasta tsitaadiga

Kopterid on jah praegu kõige tüütumad asjad mängus, pilootidele kes vähegi teavad mida nad teevad on AA raketid (ja soflam) pigem ainult tüütuseks, kui realseks ohuks millega neid alla saaks tuua. Sama käib tegelikult hävitajate kohta, kuid need ei farmi vähemalt jalamehi.
Wildcat AA kahurid kõlbavad ka kõigeks muuks, kuid mitte lendavate asjade maa peale toomiseks.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2021 18:26:30 vasta tsitaadiga

Attack heli on niigi ribadeks nerfitud, scout heli veel tõsiseltvõetav sõiduk.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 19:13:17 vasta tsitaadiga

Attack heli on nerfitud ainult masinate vastu most likely aga üldises plaanis suht võimatu midagi helkade vastu tõesti teha kui sul normaalset tiimi pole. 3 lasku saad ja nendest kolmest saad äkki 1 pihta ning ongi ammo otsast ja keegi suvakas sulle seda juurde ei anna (väga haruldane kui küsimise peale antakse).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 02.01.2022 14:11:27 vasta tsitaadiga

Sest selles osas on kõik nii segane. Juhuslikult avasyasin ,et Q pealt peale viimaseid uuendusi töötab ammo/ health küsimine jälle. Samas saab alati võtta Angel koos health boxiga, kõik vajalik endal võtta. Ammo supply dropist, armor plates algseades ning health boxist elud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2022 23:19:04 vasta tsitaadiga

Istusin täna ühe Breakthrough roundi Manifestis high groundis/torni otsas soflamiga kuna helod viskasid pinda. Üllatavalt huvitav oli kusjuures ja oi kus kogunes assiste icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 19:16:05 vasta tsitaadiga

Braktrough on täiesti mängitamatu, meenutab pigem TDM-i oma tank istub ka jumal teab kus selle asemel, et aidata
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.01.2022 17:09:21 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Braktrough on täiesti mängitamatu, meenutab pigem TDM-i oma tank istub ka jumal teab kus selle asemel, et aidata

Pole ise mänginud tanke, aga tankid pidi papist olema, ehk kui korralikku jalaväe tuge ei ole, siis snaipivadki.

BFV sai tankidega ühe sõbraga Conquesti punkte rünnatud hoolega. Nüüd räägib, et väga ei julge pressida, kohe tankist ilma. BF rahva jaoks, kes sõidukite osa armastavki rohkem, on see suur probleem.
VOIP ka puudub, et natukenegi rünnakut koordineerida, nii et jah palju loota pole.

HZ discorsi rahvaga on seeüoolest mõnusam, et saab taktikat mängida koos. Ei pea mõttetult ringi rabelema. Randomitega on samas tõesti ajaraisk, tugeva discorsi rahvaga väga lõbus.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 17:15:27 vasta tsitaadiga

Sorry, aga tank on ilge s***. Bf4 tankidega lööks seal laineid. icon_biggrin.gif
Ega need teised masinad ka targemad pole. Hõljuk muidugi oli alguses isegi liiga OP.

_________________
3D printeri filamendid - www.spooly.ee
Pakun ka FDM printimist.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 04.01.2022 20:16:40 vasta tsitaadiga

Tere! kuidas multiplayerit saab mängida? kas peab mingi aeg enne mängima mis ta ette söödab.
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 23:28:30 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Tere! kuidas multiplayerit saab mängida? kas peab mingi aeg enne mängima mis ta ette söödab.


Sellel mängul single player varianti polegi. Kõik mis valid on multiplayer. Või noh, campaigni pole.
Kohe algusest on kõik võimalused olemas, läbi leveldamise saad sihikuid jms sodi lahti.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 21:05:24 vasta tsitaadiga

Tegin Paiki T1 ära. Aega võttis aga algul väga ei pingutanud ka, et assiste EMG’ga saada aga Kaleidoscope breakthrough andis idee, et osad asjad kiiruga T1’ni kiirelt grindida. Võtsin nüüd Casperi ette, 150-250 assisti ühe roundiga pole probleem icon_lol.gif Ja noh neid spotte tuleb ligi 400-500 mängus, et see 8k tuleb kiirelt.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 13:53:30 vasta tsitaadiga

Nja, selle mänguga on ühel pool.
Nüüd ähvardatakse BFi subreddit kinni panna kuna kriitika on liiga jõhker ja toxic.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 10:34:21 vasta tsitaadiga

Ega ei imesta ka. Ma ikka oleks truu mängija edasi olnud, aga mitte sellise sitaga. Ma reaalselt taongi BF1/BF5te edasi, lihtsalt ei suuda seda 2042te mängida.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 11.01.2022 23:42:26 vasta tsitaadiga

oot , saan ma nüüd õigesti aru, et Steam annab selle "mängule" nüüd refundi olenemata enda seatud "2 tunni või 14 päeva reeglist"
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 05:31:59 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
oot , saan ma nüüd õigesti aru, et Steam annab selle "mängule" nüüd refundi olenemata enda seatud "2 tunni või 14 päeva reeglist"


anna mingi link ka või midagi???
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 08:59:54 vasta tsitaadiga

https://www.gamingbible.co.uk/news/battlefield-2042-players-getting-full-refunds-on-steam-20220111.amp.html
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 12.01.2022 18:33:31 vasta tsitaadiga

Kas EA ja Origini kaudu ostetud mängu polegi võimalik raha tagasi saada ? Et siis steami kasutajatele tehti kingitus .. Kahju, hea meelega võtaks oma raha tagasi ja teeks sellega midagi paremat. Ostaks kas või bf5 uue skin' i icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 18:56:19 vasta tsitaadiga

Ainult üks isik sai raha tagasi ja ei tea palju tal tunde oli üle läinud.

Kui on mingi 20 tundi siis jah veel võimalus ilmselt tagasi saada aga 200h ilmselt enam ei saa.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 20:10:57 vasta tsitaadiga

Divisor kirjutas:
Ainult üks isik sai raha tagasi ja ei tea palju tal tunde oli üle läinud.

Kui on mingi 20 tundi siis jah veel võimalus ilmselt tagasi saada aga 200h ilmselt enam ei saa.


nüüdseks 5 korda proovind 17h-ga raha tagasi ei saa see täis bullshit jutt...
sain 3x ka steam suppordi jutule eraldi sest automaatselt saad sa kohe no refund kuna üle 2h.

raha tagasi ei saa ja see sama nagu võita lotoga et mõni ükski saab.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 20:29:40 vasta tsitaadiga

Keegi suutis Originist pärast 45 mängutundi raha tagasi saada. Mainis Austraalia tarbijakaitseseadusi selleks. Äkki mõnest Eesti seadusest ka piisab neile või screenshot suvalisest seadusest lootes, et nad ei viitsi seda Google translatesse trükkkida. Tõlgid ise valesti ära neile icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 21:58:44 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Divisor kirjutas:
Ainult üks isik sai raha tagasi ja ei tea palju tal tunde oli üle läinud.

Kui on mingi 20 tundi siis jah veel võimalus ilmselt tagasi saada aga 200h ilmselt enam ei saa.


nüüdseks 5 korda proovind 17h-ga raha tagasi ei saa see täis bullshit jutt...
sain 3x ka steam suppordi jutule eraldi sest automaatselt saad sa kohe no refund kuna üle 2h.

raha tagasi ei saa ja see sama nagu võita lotoga et mõni ükski saab.


Oleks ma siis seda "bullshit"i kusagilt välja mõelnud aga ei. See bullshit on tolle sama Redditi posti all, et nii mitmedki kellel 20 hrs raha tagasi saanud.
Sõltub ka kuidas sa neile kirjutasid et refundi saada. Soovitatakse kirjutada, et mäng oli taustal ja ei tule ette vms.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2042 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.