|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
09.12.2021 21:57:29
|
|
|
Clickclickclick boom ja puldiga mängijate eraldamine ei ole ammu enam teema, eriti crossplay mängude puhul
Eriti kui puldiga võid ka kampuutri taga mängida
Pigem võiks ju öelda, et pult on ainuõige valik relvakäsitlemise mängus, päästik ju olemas
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
09.12.2021 23:29:09
|
|
|
Kas mulle tundub, või saab nüüd vähem xp?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
10.12.2021 02:06:00
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
Kas mulle tundub, või saab nüüd vähem xp?
 |
Kusjuures panin ka seda tähele. Varasemalt sain koguaeg 20 000 XP - 24 000 XP ja täna oli max 20 000 ning keskmine 14 000.
wtf?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rometl6
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2010
|
10.12.2021 03:53:17
|
|
|
| niijana kirjutas: |
Ühel korral oli sunnitud mängima 5x samal kaardil järjest, sest mäng otsustas nii, et see ongi minu tegelik soovi . |
Jah, kahjuks saab ainult Portalis kaarti valida. Mina väldin praegu ebameeldivaid kaarte nii, et kui mängu alustades tuleb alla halva kaarti nimi siis ma vajutan all ääres "cancel" nuppu ja proovin uuesti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
10.12.2021 12:08:13
|
|
|
Vabandust härra "PCMASTERRACE", et julgesin teie "arvutimängu" teemasse kirjutada.
Aga nii on, et tänaseks päevaks on enamus uusi FPS mänge crossplay. Mängitakse ka väga palju arvuti peal pultidega, ning konsooli peal hiire ja klaveriga.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
10.12.2021 12:25:21
|
|
|
| Ennast küll ei häiri aga selles mõttes on tal õigus, et siin teemas pole mõtet kurta kui konsoolil halvasti jookseb
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
10.12.2021 12:58:07
|
|
|
| Karl P. kirjutas: |
| Ennast küll ei häiri aga selles mõttes on tal õigus, et siin teemas pole mõtet kurta kui konsoolil halvasti jookseb |
BF on BF mis vahet sellel on mis rauast siin arutatakse ja räägitakse
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
10.12.2021 13:12:19
|
|
|
| Karl P. kirjutas: |
| Ennast küll ei häiri aga selles mõttes on tal õigus, et siin teemas pole mõtet kurta kui konsoolil halvasti jookseb |
Minu algne postitus oli suunatud uue update patch note suunas. Ehk tore on, et update saadetakse välja. Kuid Mäng on siiski ikka üleüldiselt iga platvormi peal katki, mitte ainult PC.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
10.12.2021 16:55:12
|
|
|
| Ja meeskond läks jõulupuhkusele. Ehk jaanuaris hakkavad tööle ning veebruaris vb tuleb jälle uuendusi. Ei tea peaks EA play tsekiraamatu ka seniks vist puhkusele saatma...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.12.2021 00:36:35
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| Ja meeskond läks jõulupuhkusele. Ehk jaanuaris hakkavad tööle ning veebruaris vb tuleb jälle uuendusi. Ei tea peaks EA play tsekiraamatu ka seniks vist puhkusele saatma... |
Mäng on selle puhul Originis 36 euri. Tunnen kaasa neile, kes ostsid viimase paari nädalaga 60 eest
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
11.12.2021 17:04:47
|
|
|
Ostsin mängu 60€ga suurte ootustega aga erilist tõmmet mängima pole. Kõmmutan COD MWd või BF4 edasi. Selles ühest artiklist leitud lauses väga hästi kokku võetud mängu reaalne olemus:
For a game that wants $60 USD out of your pocket, people are reporting that it feels more like a mobile or F2P game instead of a premium AAA game. A number of players are claiming that it drastically diverges from previous Battlefield games, while one player describes the game as "a Chinese clone of the Battlefield series" and it seems that this is a sentiment shared by many others who have tried the game.
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
12.12.2021 22:08:50
|
|
|
| kellelgi veel on hakanud mäng hakkima ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
looder123
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2006
|
12.12.2021 22:24:10
|
|
|
Kuidas sellest jamast lahti saada? Asking for a friend.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
12.12.2021 22:34:24
|
|
|
looder123, ilmselt pead DX12 maha maha võtma. Saad seda teha:
Documents -> Battlefield 2042 -> settings -> PROFSAVE_profile notepadis lahti -> "GstRender.DX12Enabled 1" rida muuda "GstRender.DX12Enabled 0"
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
looder123
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2006
|
13.12.2021 00:56:59
|
|
|
| See oli ennem 0 seal ja sai muudetud 1 peale aga ikka sama jama, mõlema variandiga siis.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
13.12.2021 02:19:22
|
|
|
Nii, proovisin siis uuesti kuna mul on game passiga see nö 10 tundi. Eelnevalt kirjutasin , et uninstall ja ei osta. Kahjuks pean kuu aega hiljem sama ütlema. Kõigepealt hakkasin võitlema selle dx12 erroriga. Sisuliselt koheselt viskab mängust välja kui map laetud (õnneks aksepteerib alt + tab ja kinni). Olude sunnil (auto HDR) lasin endale peale Windows 11 ja sellega sain proovida natuke seda vanilla mängu kuna windows 11 ei visanud välja. Minu jaoks on see samas kohas kus enne, mapid liiga lagedad (ja kohutavalt igavad), vahemaad suured jne. Ühesõnaga no go.
Edasi läksin portalisse, võtsin serveri browseri ja imestasin, et mis jutt see küll olgu, et portal eu-s surnud. Leidsin päris palju (umbes 10) serverit kus saaks mängida. Panin mingi BF3 teema connectima ja dx12 error.
Good game ja uninstall. Kuu aja pärast ilmselt uuesti.
Need igasugused cfg modimised proovisin ka ära.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
13.12.2021 15:22:10
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| kellelgi veel on hakanud mäng hakkima ? |
Hullem on kui enne jah, lööd scope ette ja siis hangub .3s...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.12.2021 16:00:50
|
|
|
| Mul ei olnud ühtegi jama mängus ei dx ega häkkimist. Kirusin mis ma kirusin vingusin mis vingusin, loodan, et tehakse ehitisi juurde kaardile, et need nii lagedad poleks. Võtsin siis ka Gold Editioni ära
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
13.12.2021 18:28:59
|
|
|
Päris hästi kirjeldab Bf2042 .. - You know how bad 2042 is, when people start judging BV5 as a proper BF title.... . Ise naasesin tagasi BF5 juurde.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sn4itek
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
13.12.2021 23:28:28
|
|
|
| niijana kirjutas: |
Päris hästi kirjeldab Bf2042 .. - You know how bad 2042 is, when people start judging BV5 as a proper BF title.... . Ise naasesin tagasi BF5 juurde. |
Isegi mängin juba mitu nädalat bf5-te ja ütlen ausalt et väga korralik mp on. Mitte ühtegi ebameeldivat mappi isegi pole (tavaliselt mp mängudes ikka paar sellist on)
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
14.12.2021 11:46:09
|
|
|
| Sn4itek kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
Päris hästi kirjeldab Bf2042 .. - You know how bad 2042 is, when people start judging BV5 as a proper BF title.... . Ise naasesin tagasi BF5 juurde. |
Isegi mängin juba mitu nädalat bf5-te ja ütlen ausalt et väga korralik mp on. Mitte ühtegi ebameeldivat mappi isegi pole (tavaliselt mp mängudes ikka paar sellist on) |
BFV on minu arust jube kuulide hajuvus kui automaadist korraks valangut lasta. See mulle sugugi ei meeldi
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mmikiisu
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2009
|
14.12.2021 16:33:39
|
|
|
Ajutine 64 mängijaga variandid valikusse tekkinud.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sn4itek
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
14.12.2021 16:59:24
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Sn4itek kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
Päris hästi kirjeldab Bf2042 .. - You know how bad 2042 is, when people start judging BV5 as a proper BF title.... . Ise naasesin tagasi BF5 juurde. |
Isegi mängin juba mitu nädalat bf5-te ja ütlen ausalt et väga korralik mp on. Mitte ühtegi ebameeldivat mappi isegi pole (tavaliselt mp mängudes ikka paar sellist on) |
BFV on minu arust jube kuulide hajuvus kui automaadist korraks valangut lasta. See mulle sugugi ei meeldi |
Ei teagi... Relvi saab upgradeda ning spread on seal suht normaalne. Nagu ka teistes mängudes
Ah, mis siin nutta. Paari aasta pärast räägime peale järgmist battlefieldi kui hea ikka see 2042 oli ja kui saast see uus on
https://comicbook.com/gaming/news/battlefield-2042-new-game-ps5-xbox-series-x-pc-hero-shooter/
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
14.12.2021 17:40:19
|
|
|
| Sn4itek kirjutas: |
| Muhekas kirjutas: |
| Sn4itek kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
Päris hästi kirjeldab Bf2042 .. - You know how bad 2042 is, when people start judging BV5 as a proper BF title.... . Ise naasesin tagasi BF5 juurde. |
Isegi mängin juba mitu nädalat bf5-te ja ütlen ausalt et väga korralik mp on. Mitte ühtegi ebameeldivat mappi isegi pole (tavaliselt mp mängudes ikka paar sellist on) |
BFV on minu arust jube kuulide hajuvus kui automaadist korraks valangut lasta. See mulle sugugi ei meeldi |
Ei teagi... Relvi saab upgradeda ning spread on seal suht normaalne. Nagu ka teistes mängudes
Ah, mis siin nutta. Paari aasta pärast räägime peale järgmist battlefieldi kui hea ikka see 2042 oli ja kui saast see uus on
https://comicbook.com/gaming/news/battlefield-2042-new-game-ps5-xbox-series-x-pc-hero-shooter/ |
See ütleb kõik, et miks peale bf4 oleme kogenud ainult halvemaid versioone ..
"The next Battlefield title is scoped as a hero shooter of sorts – It's not a removal of specialists, but an enhancement of them," said Henderson. "Battlefield 2042 has always been intended to be a stepping stone to a 'hero shooter"'with a Battle Royale – It was just executed poorly."
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
17.12.2021 13:44:19
|
|
|
Spoiler 
https://store.steampowered.com/app/1591520/Clownfield_2042/
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
17.12.2021 15:19:33
|
|
|
| Keegi tegi päriselt mängu?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
31.12.2021 08:34:26
|
|
|
| Kopterite alla saamine on nutune. Kaovad kuhugi taha otsa ära ja parandavad end ära vvõi taastavad raketid ja tulevad uue ringiga rüüstama
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
31.12.2021 12:18:18
|
|
|
| Minigunnile oleks vaja powerit juurde ,et võidelda väikeste sääskede vastu taevas.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
31.12.2021 17:10:03
|
|
|
Kopterid on jah praegu kõige tüütumad asjad mängus, pilootidele kes vähegi teavad mida nad teevad on AA raketid (ja soflam) pigem ainult tüütuseks, kui realseks ohuks millega neid alla saaks tuua. Sama käib tegelikult hävitajate kohta, kuid need ei farmi vähemalt jalamehi.
Wildcat AA kahurid kõlbavad ka kõigeks muuks, kuid mitte lendavate asjade maa peale toomiseks.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
31.12.2021 18:26:30
|
|
|
| Attack heli on niigi ribadeks nerfitud, scout heli veel tõsiseltvõetav sõiduk.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
01.01.2022 19:13:17
|
|
|
| Attack heli on nerfitud ainult masinate vastu most likely aga üldises plaanis suht võimatu midagi helkade vastu tõesti teha kui sul normaalset tiimi pole. 3 lasku saad ja nendest kolmest saad äkki 1 pihta ning ongi ammo otsast ja keegi suvakas sulle seda juurde ei anna (väga haruldane kui küsimise peale antakse).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
02.01.2022 14:11:27
|
|
|
| Sest selles osas on kõik nii segane. Juhuslikult avasyasin ,et Q pealt peale viimaseid uuendusi töötab ammo/ health küsimine jälle. Samas saab alati võtta Angel koos health boxiga, kõik vajalik endal võtta. Ammo supply dropist, armor plates algseades ning health boxist elud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
02.01.2022 23:19:04
|
|
|
Istusin täna ühe Breakthrough roundi Manifestis high groundis/torni otsas soflamiga kuna helod viskasid pinda. Üllatavalt huvitav oli kusjuures ja oi kus kogunes assiste
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
03.01.2022 19:16:05
|
|
|
| Braktrough on täiesti mängitamatu, meenutab pigem TDM-i oma tank istub ka jumal teab kus selle asemel, et aidata
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
04.01.2022 17:09:21
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Braktrough on täiesti mängitamatu, meenutab pigem TDM-i oma tank istub ka jumal teab kus selle asemel, et aidata |
Pole ise mänginud tanke, aga tankid pidi papist olema, ehk kui korralikku jalaväe tuge ei ole, siis snaipivadki.
BFV sai tankidega ühe sõbraga Conquesti punkte rünnatud hoolega. Nüüd räägib, et väga ei julge pressida, kohe tankist ilma. BF rahva jaoks, kes sõidukite osa armastavki rohkem, on see suur probleem.
VOIP ka puudub, et natukenegi rünnakut koordineerida, nii et jah palju loota pole.
HZ discorsi rahvaga on seeüoolest mõnusam, et saab taktikat mängida koos. Ei pea mõttetult ringi rabelema. Randomitega on samas tõesti ajaraisk, tugeva discorsi rahvaga väga lõbus.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirjumega
HV veteran

liitunud: 25.10.2014
|
04.01.2022 17:15:27
|
|
|
Sorry, aga tank on ilge s***. Bf4 tankidega lööks seal laineid.
Ega need teised masinad ka targemad pole. Hõljuk muidugi oli alguses isegi liiga OP.
_________________ 3D printeri filamendid - www.spooly.ee
Pakun ka FDM printimist. |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
04.01.2022 20:16:40
|
|
|
Tere! kuidas multiplayerit saab mängida? kas peab mingi aeg enne mängima mis ta ette söödab.
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
04.01.2022 23:28:30
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| Tere! kuidas multiplayerit saab mängida? kas peab mingi aeg enne mängima mis ta ette söödab. |
Sellel mängul single player varianti polegi. Kõik mis valid on multiplayer. Või noh, campaigni pole.
Kohe algusest on kõik võimalused olemas, läbi leveldamise saad sihikuid jms sodi lahti.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
07.01.2022 21:05:24
|
|
|
Tegin Paiki T1 ära. Aega võttis aga algul väga ei pingutanud ka, et assiste EMG’ga saada aga Kaleidoscope breakthrough andis idee, et osad asjad kiiruga T1’ni kiirelt grindida. Võtsin nüüd Casperi ette, 150-250 assisti ühe roundiga pole probleem Ja noh neid spotte tuleb ligi 400-500 mängus, et see 8k tuleb kiirelt.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
10.01.2022 10:34:21
|
|
|
| Ega ei imesta ka. Ma ikka oleks truu mängija edasi olnud, aga mitte sellise sitaga. Ma reaalselt taongi BF1/BF5te edasi, lihtsalt ei suuda seda 2042te mängida.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
11.01.2022 23:42:26
|
|
|
oot , saan ma nüüd õigesti aru, et Steam annab selle "mängule" nüüd refundi olenemata enda seatud "2 tunni või 14 päeva reeglist"
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
12.01.2022 05:31:59
|
|
|
| StarLight kirjutas: |
| oot , saan ma nüüd õigesti aru, et Steam annab selle "mängule" nüüd refundi olenemata enda seatud "2 tunni või 14 päeva reeglist" |
anna mingi link ka või midagi???
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sn4itek
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
12.01.2022 18:33:31
|
|
|
Kas EA ja Origini kaudu ostetud mängu polegi võimalik raha tagasi saada ? Et siis steami kasutajatele tehti kingitus .. Kahju, hea meelega võtaks oma raha tagasi ja teeks sellega midagi paremat. Ostaks kas või bf5 uue skin' i
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
12.01.2022 18:56:19
|
|
|
Ainult üks isik sai raha tagasi ja ei tea palju tal tunde oli üle läinud.
Kui on mingi 20 tundi siis jah veel võimalus ilmselt tagasi saada aga 200h ilmselt enam ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
12.01.2022 20:10:57
|
|
|
| Divisor kirjutas: |
Ainult üks isik sai raha tagasi ja ei tea palju tal tunde oli üle läinud.
Kui on mingi 20 tundi siis jah veel võimalus ilmselt tagasi saada aga 200h ilmselt enam ei saa. |
nüüdseks 5 korda proovind 17h-ga raha tagasi ei saa see täis bullshit jutt...
sain 3x ka steam suppordi jutule eraldi sest automaatselt saad sa kohe no refund kuna üle 2h.
raha tagasi ei saa ja see sama nagu võita lotoga et mõni ükski saab.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Divisor
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2013
|
12.01.2022 21:58:44
|
|
|
| siven kirjutas: |
| Divisor kirjutas: |
Ainult üks isik sai raha tagasi ja ei tea palju tal tunde oli üle läinud.
Kui on mingi 20 tundi siis jah veel võimalus ilmselt tagasi saada aga 200h ilmselt enam ei saa. |
nüüdseks 5 korda proovind 17h-ga raha tagasi ei saa see täis bullshit jutt...
sain 3x ka steam suppordi jutule eraldi sest automaatselt saad sa kohe no refund kuna üle 2h.
raha tagasi ei saa ja see sama nagu võita lotoga et mõni ükski saab. |
Oleks ma siis seda "bullshit"i kusagilt välja mõelnud aga ei. See bullshit on tolle sama Redditi posti all, et nii mitmedki kellel 20 hrs raha tagasi saanud.
Sõltub ka kuidas sa neile kirjutasid et refundi saada. Soovitatakse kirjutada, et mäng oli taustal ja ei tule ette vms.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|