Täiesti teine tehnoloogia ju. Kuna motorola pilti tehakse "rauas" siis pildi näitamisega polegi probleeme. Lihtsalt kõik ülejäänu on tatt ja HLS tuge pole.
Vaatajal on kogu sellest karu kõhus olevast tehnoloogiast täiesti pohh, tema vaatab enamuse ajast ikkagi pilti.
Aga ikkagi, kas võrk kukuks kokku kui lasta fh pilti ott kaudu? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Aga ikkagi, kas võrk kukuks kokku kui lasta fh pilti ott kaudu?
Aus vastus on ilmselt see, et sõltub vaatajate hulgast Aga ilmselgelt on küsimusega tegeletud, kuna julgeti see äpp välja lasta - see lisab ju kohe koormust. Andke aega atra seada, tegemist on ju alles beetaga!
Ma olen paar kuud testinud seda äppi oma philipsis F4G taga, ei ole rohkem probleeme olnud kui arrisega oli. Soovitan kõigil proovida
Aga noh, amazon, netflix jne.....neil võrk püsib ja ei kuku kokku _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
jeesus188, sõltub milline? 4G mõnes tugijaamas võibolla küll. Optika ja Telia enda sisemised ühendused võiks selle praegusel hetkel üle elada kuna OTT kasutajaid suhteliselt vähe.
Samas kui Androidi põhine boks välja tuleb ja too laialdaselt kasutusse läheb siis koormus võrgule kindlasti kasvab.
Ju tahab Telia kõigepealt oma võrgu sisemiselt selleks ette valmistada ja alles siis FHD kõigile lahti keerata. Iseenesest õige teguviis.
Tõmbasin oma Sony peale ka selle äppi eile õhtul ära, algul oli nagu wtf, käivitan äppi ja digiboksi menüü ees. Seal veidi klõpsides alles sain aru et äpp sinder näeb nagu digiboksi soft välja. Hästi tehtud ja kena ka.
ETV pilt oli küll suht 1:1 nii äppis kui "hokilitris". Vähemalt see Pihlapi mälestuskontsert vms seal õhtul tuli. Rohkemat ei vaadanud ega võrrelnud. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
No aga sellepärast ongi pildi automaatne muutmine osa süsteemist. Kui võrk ei kannata massiliselt fhd ära, siis tõmmatakse pilt 720p peal.
Maal elavad inimesed vaatavd netflixi jne, kannatab küll ja jääb veel ülegi seda netti üle mobiilse ühenduse _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ma vaatan telia optika otsas Elisa elamuse äpis HD pilti, loodan et telia võrk pole koomas selle pärast
Aga rohkem teemas püsides, telia äpp toimib Nvidia shield tv peal päris hästi Aga peale Elisa Elamuse kasutamist on Telia UI küll nagu eelmisest sajandist.
Minu silmis see super, et kui tahan teliatv.ee kaudu pilti castida Chromecasti (mul vanem versioon), siis full-screenis jookseb pilt üsna sujuvalt, spordiülekandeid polegi nii halb vaadata. Varem sellist võimalust polnud.
Miinus selle asja juures on see, et PC's peab Chrome'i brauseri tab olema aktiivne. Kas on kunagi lootust tuge sellele, et kui castin Chromecasti, siis võin arvuti rahus kinni panna? Või on telefoni äpi kaudu võimalik seda teha 1.34 versiooniga, kui see uuendus peaks jälle avalik olema?
Ma vaatan telia optika otsas Elisa elamuse äpis HD pilti, loodan et telia võrk pole koomas selle pärast ;)
Aga rohkem teemas püsides, telia äpp toimib Nvidia shield tv peal päris hästi (y) Aga peale Elisa Elamuse kasutamist on Telia UI küll nagu eelmisest sajandist.
Android TV äpi tulek on väga hea uudis, saab projektorist telekat vaadata:) Proovisin Xiaomi boxi, Sony teleka ja Nvida Shieldiga. Põgusa katsetamise käigus kõik toimis.
Elisa vs Telia UI osas on kindlasti harjumusel suur jõud. Ma olen vahel harva Elisat katsetanud ja tundub ikka väga ebamugav ja ebaloogiline. Samas, äkki ei oska lihtsalt kasutada... _________________ The truth is out there
Minu silmis see super, et kui tahan teliatv.ee kaudu pilti castida Chromecasti (mul vanem versioon), siis full-screenis jookseb pilt üsna sujuvalt, spordiülekandeid polegi nii halb vaadata. Varem sellist võimalust polnud.
Kuidas sa sellise asja leidsid? Mina ei leia sellist võimalust ei äppist ega ka arvutist, läbi Google Chrome´i vaadates.
Kuidas nende vaatajakohtadega lood on? Kui ühes elamuses on korraga kaks telekat järgi ja teises asukohas Telia androidTV (Elisa ühendus).. kas peaks toimima. Hetkel nii sisse ei saa, et ühesõnaga maa telekat ei saa Teliaga ära siduda kui pole Telia ühendust.
Kuidas nende vaatajakohtadega lood on? Kui ühes elamuses on korraga kaks telekat järgi ja teises asukohas Telia androidTV (Elisa ühendus).. kas peaks toimima. Hetkel nii sisse ei saa, et ühesõnaga maa telekat ei saa Teliaga ära siduda kui pole Telia ühendust.
TeliaTV toimib üle terve euroopa olenemata mis ühendust sa kasutad.
Vaatajakohti on 2-5 (olenevalt paketist) ning kui need on samaaegselt täis kasutatud siis sind teavitatakse sellest ning saad ise valida kust pildi ära kaaperdad.
Seadmeid võib sul olla kasvõi 10, siduda saad alati.
Minu silmis see super, et kui tahan teliatv.ee kaudu pilti castida Chromecasti (mul vanem versioon), siis full-screenis jookseb pilt üsna sujuvalt, spordiülekandeid polegi nii halb vaadata. Varem sellist võimalust polnud.
Kuidas sa sellise asja leidsid? Mina ei leia sellist võimalust ei äppist ega ka arvutist, läbi Google Chrome´i vaadates.
Arvutis: vajutad üleval paremal kolmele täpikesele, seal "Cast..." -> Cast tab -> Vajutad Chromecast seadme peale -> Alguses ta streamib tabi, aga paned striimi fullscreenile -> siis on chrome tab fullscreenis, mitte desktop nagu tavaliselt -> mõne sekundi pärast on arvutiakna tabis "Now casting on *sinu Chromecasti seadme nimetus*" ja telekas jookseb Chromecasti striim.
Minu küsimus ongi see, et kas tuleb mingi aeg ka võimalus, et tekiks teliatv.ee'l selline märk nagu nt Youtubes video all? (või kas mobiiliäpis on see 1.34 versiooniga juba olemas?):
Eile kui õhtupoole tööl olles foorumisse kiigates avastasin, et teemas on trobikond uusi postitusi, oli suht aimatav, et äpp on saabunud. Äpi tulek on igati positiivne, muidugi oma puudujääkidega. Positiivne oleks kindlasti see, et kolme asemel vajaksin nüüd aint ühte digiboksi. Aga miinustest kindlasti 720p, tööl 42'' telekast kannatab küll vaadata aga kodus 113'' seinalt on ikka väga karvane. Lisaks sama "haigus" nagu Viaplaylgi, et live saadet ajalise nihkega sujuvalt mängida ei suuda. Proovisin nii Xiaomi Mi Box S'iga kui Xiaomi UST projektoriga. _________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kuidas nende vaatajakohtadega lood on? Kui ühes elamuses on korraga kaks telekat järgi ja teises asukohas Telia androidTV (Elisa ühendus).. kas peaks toimima. Hetkel nii sisse ei saa, et ühesõnaga maa telekat ei saa Teliaga ära siduda kui pole Telia ühendust.
TeliaTV toimib üle terve euroopa olenemata mis ühendust sa kasutad.
Vaatajakohti on 2-5 (olenevalt paketist) ning kui need on samaaegselt täis kasutatud siis sind teavitatakse sellest ning saad ise valida kust pildi ära kaaperdad.
Seadmeid võib sul olla kasvõi 10, siduda saad alati.
Ei ole Telia klient aga mis see kolmas vaatajakoht maksab? Hetkel ongi nii, et kaks tükki näevad korraga.. kolmas ligi ei pääse.
Kuidas nende vaatajakohtadega lood on? Kui ühes elamuses on korraga kaks telekat järgi ja teises asukohas Telia androidTV (Elisa ühendus).. kas peaks toimima. Hetkel nii sisse ei saa, et ühesõnaga maa telekat ei saa Teliaga ära siduda kui pole Telia ühendust.
TeliaTV toimib üle terve euroopa olenemata mis ühendust sa kasutad.
Vaatajakohti on 2-5 (olenevalt paketist) ning kui need on samaaegselt täis kasutatud siis sind teavitatakse sellest ning saad ise valida kust pildi ära kaaperdad.
Seadmeid võib sul olla kasvõi 10, siduda saad alati.
Ei ole Telia klient aga mis see kolmas vaatajakoht maksab? Hetkel ongi nii, et kaks tükki näevad korraga.. kolmas ligi ei pääse.
Lisa vaatajakoht on 3€ kuus või Standard pakett 16€ kuus mis sisaldab 3 samaaegset vaatajakohta
TV menüü kaudu saab vaatajakohti ning pakette tellida ja hallata ka.
Minu silmis see super, et kui tahan teliatv.ee kaudu pilti castida Chromecasti (mul vanem versioon), siis full-screenis jookseb pilt üsna sujuvalt, spordiülekandeid polegi nii halb vaadata. Varem sellist võimalust polnud.
Kuidas sa sellise asja leidsid? Mina ei leia sellist võimalust ei äppist ega ka arvutist, läbi Google Chrome´i vaadates.
Arvutis: vajutad üleval paremal kolmele täpikesele, seal "Cast..." -> Cast tab -> Vajutad Chromecast seadme peale -> Alguses ta streamib tabi, aga paned striimi fullscreenile -> siis on chrome tab fullscreenis, mitte desktop nagu tavaliselt -> mõne sekundi pärast on arvutiakna tabis "Now casting on *sinu Chromecasti seadme nimetus*" ja telekas jookseb Chromecasti striim.
Minu küsimus ongi see, et kas tuleb mingi aeg ka võimalus, et tekiks teliatv.ee'l selline märk nagu nt Youtubes video all? (või kas mobiiliäpis on see 1.34 versiooniga juba olemas?):
Sai ka äpp Android tv 8 peal ära proovitud. Kõik on tipp topp Menüü kiire ja 43” teleril pildi üle ei kurda.
Tundub, et võib hokilitri tagasi viia. Üks voolu pistik teleri juures jälle vaba.
Sai ka äpp Android tv 8 peal ära proovitud. Kõik on tipp topp Menüü kiire ja 43” teleril pildi üle ei kurda.
Tundub, et võib hokilitri tagasi viia. Üks voolu pistik teleri juures jälle vaba.
Nõus sellega. Menüüs liigub kiirelt. Kuid häirib, et klassikaline Salvestused loogika on kadunud. On tekkinud mingi kombo salvestuste, lemmikute, sisuleidja näol. Kus varasemaga võrreldes on väga raske ülevaadet saada ja kerida omale sobiv salvestatud saate osa välja. Kui nii hirmsalt neid suuri pilte tahetakse peale suruda, siis võiks olla valikuna "old classic view" ja "new porn view" vaate valiku võimalus. Las siis raffas ise otsustab, kumba meeldib kasutada
Sai ka äpp Android tv 8 peal ära proovitud. Kõik on tipp topp Menüü kiire ja 43” teleril pildi üle ei kurda.
Tundub, et võib hokilitri tagasi viia. Üks voolu pistik teleri juures jälle vaba.
Nõus sellega. Menüüs liigub kiirelt. Kuid häirib, et klassikaline Salvestused loogika on kadunud. On tekkinud mingi kombo salvestuste, lemmikute, sisuleidja näol. Kus varasemaga võrreldes on väga raske ülevaadet saada ja kerida omale sobiv salvestatud saate osa välja. Kui nii hirmsalt neid suuri pilte tahetakse peale suruda, siis võiks olla valikuna "old classic view" ja "new porn view" vaate valiku võimalus. Las siis raffas ise otsustab, kumba meeldib kasutada
Kusjuures mulle täitsa võiks meeldida see suurte piltidega variant, aga see Telia lahendus on kuidagi väga veider. Ja millegi pärast on "Salvestused" menüüs kõige kaugemale paigutatud. Positiivse küljepealt avastasin et android tv launcheris on Telia TV Enim vaadatud list Kui sinna saaks veel "Jätka vaatamist" listi ka, siis oleks juba nagu päris ju.
Huvitav, kas teliatv.ee pealt rohkem kui 2-kanalilist heli tahta on liiga palju?
Või keegi teab midagi, mida ma ei tea.
Pole ammu vaadanud, mis kanalid üldse DD heli edastavad aga boks seda pakub.
Mingid saksa kanalid ja midagi veel. Filmid/seriaalid vist osaliselt on?
teliatv.ee käib enamasti küll arvutites kus peale stereo ja virtuaalse dolby midagi sees pole, seega ilmselt vajadus 0,001% kellel 5.1 või rohkem arvuti järel just telia jaoks oleks.
indrpo, viiamti olid History channelis AC3 5.1 mingid WW2 asjad seal. _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kiire ülevaade Xiaomi Android Stickilt, ehk suhteliselt minimaalne raud TV äppide tarbeks. Kuna aga hetkel kõiki pakette tellida ei raatsinud, pisut kohitsetud menüü ja piiratud sisu.
Okei, tekkis nüüd ka isu selle äpi järele.. Ostaks puhtalt Telia TV jaoks.
Keegi saanud võrrelda Xiaomi Mi TV (40 euri) ja Chromecasti (80 euri) vahel nt kiiruses, sujuvuses?
uue Xiaomi sticki sain vist 35€ eest, Xiaomi box 4k järelturult sama raha eest, poes vist üle 50€ Samas väike menüü kiiruse vahe on.
Chromecast 4K peaks vist veel nobedam olema aga menüü on ilmselt sarnane digiboksidele, enam kiiremaks ei lähe.
Droid boksi valikul on ilmselt alustala paika panna vähemalt 2G rammi ja mingi asisem prose ning loomulikult Android 9+
Sai ka äpp Android tv 8 peal ära proovitud. Kõik on tipp topp Menüü kiire ja 43” teleril pildi üle ei kurda.
Tundub, et võib hokilitri tagasi viia. Üks voolu pistik teleri juures jälle vaba.
ära torma. kui aasta pärast toimuva jalka mmi üle elab, siis võib vlan4 ja multicasti otsas istuvad burgid maha kanda.
androidtvmisiganes number uusim on. power nuppu litsud, siis pilt pimedaks, kuid äpp koos heliga jääb käima. home nupp ja power toob soovitud tulemuse. exit ja back nupp toggleb kahe viimase kanali vahet.
sony bravia kiiks vist, et tv nupule puldil saab konfida ainult hdmi sisendeid. kahju. aga muus osas tore, et nad täpselt sama liidese jätsid (esialgu vähemalt). mõnusalt väle on ka, uusim arris on ikka tuntavalt ilsam.
kuid jätkan hetkel boxiga, sest pererahvas harjunud käivitamiseks/sulgemiseks telia puldil ühte nuppu pressima. seda osa ilmselt ei õnnestugi väga äppi tasemel juhtida (kui nad just oma nuppu puldile ei osta), pigem tuleb kasutusharjumusi muuta.
Android TV rakendust proovides kerkis jälle üles küsimus, mis hakkas vaevama ka suvel ajutiselt Arris VIP1113'e kasutades muu operaatori võrgus.
Kas samasugune rõve pildiparandus, nagu OTT streamil, on ka Telia püsiühendust kasutades või seal saab pilti ilma seebika efektita nautida?
Igaks juhuks ütlen kohe ära, et teleka pildiparandus on maha keeratud.
Võrdlus 1: Telia Arris vs Androidi box ja Go3
Võrdlus2: TeliaTV app vs Go3 app samas Androidi boxis.
Mõlemal puhul Go3 näitab normaalset pilti ning Telia seebiooperit.
Mis bugidest (või ütleme, veel lihvimist vajab) silma hakkas, on see, et osad kuvatavad settingud on Telia digiboksi spetsiifilised ning Androidil ei toimi.
PS. Ca aasta tagasi oli ka Telia box muus võrgus normaalse pildiga, aga mingi hetk on ilmselt muudatus tehtud. Teemat sirvides midagi konkreetset selle nähtuse kohta ei leidnud. _________________ Vähem möla, pikem samm!
Hmm, ma arvan, et täis peaga on esitatud niivõrd tehnilised küsimused, et jätaks vastamata.
Kasuta seda mis on kasutada või ära kasuta. Äpp on võimalus, mitte kohustus.
Sai ka äpp Android tv 8 peal ära proovitud. Kõik on tipp topp Menüü kiire ja 43” teleril pildi üle ei kurda.
Tundub, et võib hokilitri tagasi viia. Üks voolu pistik teleri juures jälle vaba.
ära torma. kui aasta pärast toimuva jalka mmi üle elab, siis võib vlan4 ja multicasti otsas istuvad burgid maha kanda.
androidtvmisiganes number uusim on. power nuppu litsud, siis pilt pimedaks, kuid äpp koos heliga jääb käima. home nupp ja power toob soovitud tulemuse. exit ja back nupp toggleb kahe viimase kanali vahet.
sony bravia kiiks vist, et tv nupule puldil saab konfida ainult hdmi sisendeid. kahju. aga muus osas tore, et nad täpselt sama liidese jätsid (esialgu vähemalt). mõnusalt väle on ka, uusim arris on ikka tuntavalt ilsam.
kuid jätkan hetkel boxiga, sest pererahvas harjunud käivitamiseks/sulgemiseks telia puldil ühte nuppu pressima. seda osa ilmselt ei õnnestugi väga äppi tasemel juhtida (kui nad just oma nuppu puldile ei osta), pigem tuleb kasutusharjumusi muuta.
Sony(xf 90 sereeria) Tv nupu sain tasuta appiga (pro versioonile vasta ei soovi kui küsib) "Button remapper" korda.
Laseb valida suvalise appi tv nupu jaoks.
Sai ka app prooviks võetud.
Menüü ja kanalivahetus on kiire.
Philipsi Android telekal millegipärast üles nupuvajutus teeb kaks sammu, Xiaomi boxil toimetab korrektselt.
Telia striim on umbes 4-5 sekundit GO3 omast maas (panin sama kanali eri tubades mängima).
Mingit erilist eelist hetkel GO3 ees ei näe, kui sarnast sisu ja järelvaatamist (Telia mõistes salvestamist) tahta, siis hind läheb kallimaks, kui konkurendil.
Hommikul tv power nupust käima, must pilt ees HDMI peal. Siis liigu rakenduste alla, otsi lõpust telia äpp, lisa lemmikutesse, korista mittevajalikud lemmikutest ära, et telia tuleks ettepoole.
Sai ka korra Launch on Booti proovitud aga see telia äppi millegipärast ei leidnud. Tuleb mõned tunnid kulutada, et seda käivitus hetke mõistlikumaks saada. Seda ma kartsin ka, et see probleem on alguses.
Pererahvale on tõesti litter lihtsam. Ilmselt kui vanapaar tuleb teliasse telerit ostma siis jääb neile mõistlikumaks variant litter kaasa panna.
Samas kui äpp käib ja lülitad teleri sisse-välja siis kohe pilt ees. Ilmselt mängib siin rolli see 3h piirang millega äpp katkestab end ära.
ivx kirjutas:
ander kirjutas:
erkin kirjutas:
Sai ka äpp Android tv 8 peal ära proovitud. Kõik on tipp topp Menüü kiire ja 43” teleril pildi üle ei kurda.
Tundub, et võib hokilitri tagasi viia. Üks voolu pistik teleri juures jälle vaba.
ära torma. kui aasta pärast toimuva jalka mmi üle elab, siis võib vlan4 ja multicasti otsas istuvad burgid maha kanda.
androidtvmisiganes number uusim on. power nuppu litsud, siis pilt pimedaks, kuid äpp koos heliga jääb käima. home nupp ja power toob soovitud tulemuse. exit ja back nupp toggleb kahe viimase kanali vahet.
sony bravia kiiks vist, et tv nupule puldil saab konfida ainult hdmi sisendeid. kahju. aga muus osas tore, et nad täpselt sama liidese jätsid (esialgu vähemalt). mõnusalt väle on ka, uusim arris on ikka tuntavalt ilsam.
kuid jätkan hetkel boxiga, sest pererahvas harjunud käivitamiseks/sulgemiseks telia puldil ühte nuppu pressima. seda osa ilmselt ei õnnestugi väga äppi tasemel juhtida (kui nad just oma nuppu puldile ei osta), pigem tuleb kasutusharjumusi muuta.
Sony(xf 90 sereeria) Tv nupu sain tasuta appiga (pro versioonile vasta ei soovi kui küsib) "Button remapper" korda.
Laseb valida suvalise appi tv nupu jaoks.
Selleks ongi vaja Tv nupp häälestada. Siis vahet pole kuhu settingusse või appi satub, vajutad TV nuppu ja Telia TV avaneb kohe ...
erkin kirjutas:
Hommikul tv power nupust käima, must pilt ees HDMI peal. Siis liigu rakenduste alla, otsi lõpust telia äpp, lisa lemmikutesse, korista mittevajalikud lemmikutest ära, et telia tuleks ettepoole.
Sai ka korra Launch on Booti proovitud aga see telia äppi millegipärast ei leidnud. Tuleb mõned tunnid kulutada, et seda käivitus hetke mõistlikumaks saada. Seda ma kartsin ka, et see probleem on alguses.
Pererahvale on tõesti litter lihtsam. Ilmselt kui vanapaar tuleb teliasse telerit ostma siis jääb neile mõistlikumaks variant litter kaasa panna.
Samas kui äpp käib ja lülitad teleri sisse-välja siis kohe pilt ees. Ilmselt mängib siin rolli see 3h piirang millega äpp katkestab end ära.
ivx kirjutas:
ander kirjutas:
erkin kirjutas:
Sai ka äpp Android tv 8 peal ära proovitud. Kõik on tipp topp Menüü kiire ja 43” teleril pildi üle ei kurda.
Tundub, et võib hokilitri tagasi viia. Üks voolu pistik teleri juures jälle vaba.
ära torma. kui aasta pärast toimuva jalka mmi üle elab, siis võib vlan4 ja multicasti otsas istuvad burgid maha kanda.
androidtvmisiganes number uusim on. power nuppu litsud, siis pilt pimedaks, kuid äpp koos heliga jääb käima. home nupp ja power toob soovitud tulemuse. exit ja back nupp toggleb kahe viimase kanali vahet.
sony bravia kiiks vist, et tv nupule puldil saab konfida ainult hdmi sisendeid. kahju. aga muus osas tore, et nad täpselt sama liidese jätsid (esialgu vähemalt). mõnusalt väle on ka, uusim arris on ikka tuntavalt ilsam.
kuid jätkan hetkel boxiga, sest pererahvas harjunud käivitamiseks/sulgemiseks telia puldil ühte nuppu pressima. seda osa ilmselt ei õnnestugi väga äppi tasemel juhtida (kui nad just oma nuppu puldile ei osta), pigem tuleb kasutusharjumusi muuta.
Sony(xf 90 sereeria) Tv nupu sain tasuta appiga (pro versioonile vasta ei soovi kui küsib) "Button remapper" korda.
Laseb valida suvalise appi tv nupu jaoks.
Mis see kõige õigem kanal igasuguste bugide raporteerimiseks oleks? Niisama siin foorumis jorisemine vaevalt Teliani jõuab ja selle info arendajatele transportimine indrpo tööülesannete hulka vast ei kuulu.
Mul TCL'i peal teeb sellist trikki, et hommikul, kui teleka käima panen, siis hüppab kohe ette TeliaTV veateade, mis teatab, et võrguühendus on puudu ja siis paneb ennast kinni. Äpi uuesti käivitamisel crashib. Ja siis veel korra käivitamisel hakkab lõpuks tööle.
Ja nii juba 2 hommikut. Kahjuks ei mäleta, kuidas ma õhtul kinni panin, kas äpp oli lahti või mitte.
Ma kardan, et äpi bugi lahendamine erinevatel seadmetel läheb keeruliseks.
TCL telerit telia arendusel kindlasti pole.
Äpp peaks käituma samamoodi kõikidel toetatud android tv seadmetel, on see sony, philips, mõni pulk või purk.
Kui android seade ise on veidrik, siis ta ilmselt toetatud pole.
Näiteks panin käima mingil juustul Hisense 32" android teleril. Minu silmis oli see teler ikka kooma minemise äärel, ükskõik kuhu nupule vajutasin, teler roomas järele. Äpp käib aga see pole midagi sarnast kui normaalsel android boksil.
Ehk et Telia tv arendus kartis, et selliseid pöördumisi tulema hakkab, aga ilmselt vastus saab olema sarnane nagu enne mainisin, äpp on võimalus, mitte kohustus. Digiboks on vastavalt olukorrale pommikindlam lahendus.
Kui on normaalne seade ja kasutaja on oskustega, siis on teler seinal ainult toitekaabliga, väga mugav.
Ma kardan, et äpi bugi lahendamine erinevatel seadmetel läheb keeruliseks.
TCL telerit telia arendusel kindlasti pole.
Äpp peaks käituma samamoodi kõikidel toetatud android tv seadmetel, on see sony, philips, mõni pulk või purk.
Kui android seade ise on veidrik, siis ta ilmselt toetatud pole.
Näiteks panin käima mingil juustul Hisense 32" android teleril. Minu silmis oli see teler ikka kooma minemise äärel, ükskõik kuhu nupule vajutasin, teler roomas järele. Äpp käib aga see pole midagi sarnast kui normaalsel android boksil.
Ehk et Telia tv arendus kartis, et selliseid pöördumisi tulema hakkab, aga ilmselt vastus saab olema sarnane nagu enne mainisin, äpp on võimalus, mitte kohustus. Digiboks on vastavalt olukorrale pommikindlam lahendus.
Kui on normaalne seade ja kasutaja on oskustega, siis on teler seinal ainult toitekaabliga, väga mugav.
Väga õige jutt. Android telekate pealt raha kokku hoida ei tasu ja pärast hädaldada, et miks see ja teine ei tööta.
Kiire ülevaade Xiaomi Android Stickilt, ehk suhteliselt minimaalne raud TV äppide tarbeks. Kuna aga hetkel kõiki pakette tellida ei raatsinud, pisut kohitsetud menüü ja piiratud sisu.
Tänud ülevaate eest! See video andis võimaluse võrrelda enda Nvidia Shield TV (2015) lahjema seadmega. Ei ole just teaduslik võrdlus, aga peale vaadates tundub, et Nvidia Shield TV peal läheb Telia TV äpp ikka oluliselt kiiremini käima ja kanalit vahetades või salvestust käima pannes toimetab ka kiiremini. Huvitaval kombel ei märganud nii suurt vahet Elisa Elamuse osas, kuigi arvasin et see on ilmselt nõudlikum äpp.
Oleksid võinud videos näidata ka seda kas tv äpp jääb mälusse kui vahepeal YouTube või Netflix avada ja siis tv peale tagasi panna. Ennast huvitaks kas 2Gb ja 3Gb mäludega seadmetel on mingi reaalne vahe selles osas. Siis teaks kas NVIDIA Shield TV (2019) ajab asja ära või peab PRO võtma.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.