Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2142, 2143, 2144 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 30.12.2021 12:30:37 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Täiesti teine tehnoloogia ju. Kuna motorola pilti tehakse "rauas" siis pildi näitamisega polegi probleeme. Lihtsalt kõik ülejäänu on tatt ja HLS tuge pole.

Vaatajal on kogu sellest karu kõhus olevast tehnoloogiast täiesti pohh, tema vaatab enamuse ajast ikkagi pilti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2021 12:31:55 vasta tsitaadiga

Aga ei ole ju, kui ikka kurdab et menüü on tatt.

Paljudel kellel see taustaks käib ja pulti ei näpi enamusaega on vast tõesti poogen.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 30.12.2021 12:35:24 vasta tsitaadiga

Täpselt seda ma ju kirjutasingi. End-of-life tootega saab parema pildi, latest-n-greatest äpiga kiirema UI.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2021 12:37:34 vasta tsitaadiga

Aga seda ma ju kirjutasin samuti, et erinevad tehnoloogiad pildi tegemiseks.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 30.12.2021 12:39:02 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
bitCON, maga välja. Rendilepingu võid päevapealt ilma sentigi maksmata lõpetada.


Mul lepingus kirjas 1. ja 2. aastal lõpetamise trahv 99 euri, 3ndal aastal 60euri. Võibolla sain siis valesti aru. Uurin veel.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2021 12:41:09 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
bladerunner kirjutas:
bitCON, maga välja. Rendilepingu võid päevapealt ilma sentigi maksmata lõpetada.


Mul lepingus kirjas 1. ja 2. aastal lõpetamise trahv 99 euri, 3ndal aastal 60euri. Võibolla sain siis valesti aru. Uurin veel.


Esiteks on numbrid valesti meeles ja teiseks see "trahv" on siis kui digiboksi neile tagasi ei anna.

Kui annad tagasi, ei tee keegi mingit "trahvi".

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 30.12.2021 12:42:40 vasta tsitaadiga

Okei minu viga siis.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.12.2021 12:46:11 vasta tsitaadiga

Aga ikkagi, kas võrk kukuks kokku kui lasta fh pilti ott kaudu? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jj666
Kreisi kasutaja
jj666

liitunud: 31.05.2004




sõnum 30.12.2021 12:56:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Aga ikkagi, kas võrk kukuks kokku kui lasta fh pilti ott kaudu? icon_rolleyes.gif


Aus vastus on ilmselt see, et sõltub vaatajate hulgast icon_smile.gif Aga ilmselgelt on küsimusega tegeletud, kuna julgeti see äpp välja lasta - see lisab ju kohe koormust. Andke aega atra seada, tegemist on ju alles beetaga!

Ma olen paar kuud testinud seda äppi oma philipsis F4G taga, ei ole rohkem probleeme olnud kui arrisega oli. Soovitan kõigil proovida
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.12.2021 13:01:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Soovitan kõigil proovida

Pole millegagi testida , LG peal icon_smile.gif

Aga noh, amazon, netflix jne.....neil võrk püsib ja ei kuku kokku icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2021 13:01:26 vasta tsitaadiga

jeesus188, sõltub milline? 4G mõnes tugijaamas võibolla küll. Optika ja Telia enda sisemised ühendused võiks selle praegusel hetkel üle elada kuna OTT kasutajaid suhteliselt vähe.
Samas kui Androidi põhine boks välja tuleb ja too laialdaselt kasutusse läheb siis koormus võrgule kindlasti kasvab.
Ju tahab Telia kõigepealt oma võrgu sisemiselt selleks ette valmistada ja alles siis FHD kõigile lahti keerata. Iseenesest õige teguviis.

Tõmbasin oma Sony peale ka selle äppi eile õhtul ära, algul oli nagu wtf, käivitan äppi ja digiboksi menüü ees. icon_lol.gif Seal veidi klõpsides alles sain aru et äpp sinder näeb nagu digiboksi soft välja. Hästi tehtud ja kena ka. thumbs_up.gif
ETV pilt oli küll suht 1:1 nii äppis kui "hokilitris". Vähemalt see Pihlapi mälestuskontsert vms seal õhtul tuli. Rohkemat ei vaadanud ega võrrelnud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.12.2021 13:04:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

4G mõnes tugijaamas võibolla küll

No aga sellepärast ongi pildi automaatne muutmine osa süsteemist. Kui võrk ei kannata massiliselt fhd ära, siis tõmmatakse pilt 720p peal.
Maal elavad inimesed vaatavd netflixi jne, kannatab küll ja jääb veel ülegi seda netti üle mobiilse ühenduse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 30.12.2021 14:18:15 vasta tsitaadiga

Ma vaatan telia optika otsas Elisa elamuse äpis HD pilti, loodan et telia võrk pole koomas selle pärast icon_wink.gif

Aga rohkem teemas püsides, telia äpp toimib Nvidia shield tv peal päris hästi thumbs_up.gif Aga peale Elisa Elamuse kasutamist on Telia UI küll nagu eelmisest sajandist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008




sõnum 30.12.2021 14:53:07 vasta tsitaadiga

Minu silmis see super, et kui tahan teliatv.ee kaudu pilti castida Chromecasti (mul vanem versioon), siis full-screenis jookseb pilt üsna sujuvalt, spordiülekandeid polegi nii halb vaadata. Varem sellist võimalust polnud.

Miinus selle asja juures on see, et PC's peab Chrome'i brauseri tab olema aktiivne. Kas on kunagi lootust tuge sellele, et kui castin Chromecasti, siis võin arvuti rahus kinni panna? Või on telefoni äpi kaudu võimalik seda teha 1.34 versiooniga, kui see uuendus peaks jälle avalik olema?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 30.12.2021 16:41:21 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Ma vaatan telia optika otsas Elisa elamuse äpis HD pilti, loodan et telia võrk pole koomas selle pärast ;)

Aga rohkem teemas püsides, telia äpp toimib Nvidia shield tv peal päris hästi (y) Aga peale Elisa Elamuse kasutamist on Telia UI küll nagu eelmisest sajandist.


Android TV äpi tulek on väga hea uudis, saab projektorist telekat vaadata:) Proovisin Xiaomi boxi, Sony teleka ja Nvida Shieldiga. Põgusa katsetamise käigus kõik toimis.

Elisa vs Telia UI osas on kindlasti harjumusel suur jõud. Ma olen vahel harva Elisat katsetanud ja tundub ikka väga ebamugav ja ebaloogiline. Samas, äkki ei oska lihtsalt kasutada...

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 30.12.2021 17:48:38 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Minu silmis see super, et kui tahan teliatv.ee kaudu pilti castida Chromecasti (mul vanem versioon), siis full-screenis jookseb pilt üsna sujuvalt, spordiülekandeid polegi nii halb vaadata. Varem sellist võimalust polnud.

Kuidas sa sellise asja leidsid? Mina ei leia sellist võimalust ei äppist ega ka arvutist, läbi Google Chrome´i vaadates.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2021 17:49:57 vasta tsitaadiga

Kuidas nende vaatajakohtadega lood on? Kui ühes elamuses on korraga kaks telekat järgi ja teises asukohas Telia androidTV (Elisa ühendus).. kas peaks toimima. Hetkel nii sisse ei saa, et ühesõnaga maa telekat ei saa Teliaga ära siduda kui pole Telia ühendust.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 30.12.2021 17:54:00 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kuidas nende vaatajakohtadega lood on? Kui ühes elamuses on korraga kaks telekat järgi ja teises asukohas Telia androidTV (Elisa ühendus).. kas peaks toimima. Hetkel nii sisse ei saa, et ühesõnaga maa telekat ei saa Teliaga ära siduda kui pole Telia ühendust.


TeliaTV toimib üle terve euroopa olenemata mis ühendust sa kasutad.
Vaatajakohti on 2-5 (olenevalt paketist) ning kui need on samaaegselt täis kasutatud siis sind teavitatakse sellest ning saad ise valida kust pildi ära kaaperdad.

Seadmeid võib sul olla kasvõi 10, siduda saad alati.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008




sõnum 30.12.2021 18:18:17 vasta tsitaadiga

santiim kirjutas:
vysnap007 kirjutas:
Minu silmis see super, et kui tahan teliatv.ee kaudu pilti castida Chromecasti (mul vanem versioon), siis full-screenis jookseb pilt üsna sujuvalt, spordiülekandeid polegi nii halb vaadata. Varem sellist võimalust polnud.

Kuidas sa sellise asja leidsid? Mina ei leia sellist võimalust ei äppist ega ka arvutist, läbi Google Chrome´i vaadates.


Arvutis: vajutad üleval paremal kolmele täpikesele, seal "Cast..." -> Cast tab -> Vajutad Chromecast seadme peale -> Alguses ta streamib tabi, aga paned striimi fullscreenile -> siis on chrome tab fullscreenis, mitte desktop nagu tavaliselt -> mõne sekundi pärast on arvutiakna tabis "Now casting on *sinu Chromecasti seadme nimetus*" ja telekas jookseb Chromecasti striim.

Minu küsimus ongi see, et kas tuleb mingi aeg ka võimalus, et tekiks teliatv.ee'l selline märk nagu nt Youtubes video all? (või kas mobiiliäpis on see 1.34 versiooniga juba olemas?):
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 30.12.2021 18:19:00 vasta tsitaadiga

Eile kui õhtupoole tööl olles foorumisse kiigates avastasin, et teemas on trobikond uusi postitusi, oli suht aimatav, et äpp on saabunud. Äpi tulek on igati positiivne, muidugi oma puudujääkidega. Positiivne oleks kindlasti see, et kolme asemel vajaksin nüüd aint ühte digiboksi. Aga miinustest kindlasti 720p, tööl 42'' telekast kannatab küll vaadata aga kodus 113'' seinalt on ikka väga karvane. Lisaks sama "haigus" nagu Viaplaylgi, et live saadet ajalise nihkega sujuvalt mängida ei suuda. Proovisin nii Xiaomi Mi Box S'iga kui Xiaomi UST projektoriga.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2021 19:08:43 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
pois11 kirjutas:
Kuidas nende vaatajakohtadega lood on? Kui ühes elamuses on korraga kaks telekat järgi ja teises asukohas Telia androidTV (Elisa ühendus).. kas peaks toimima. Hetkel nii sisse ei saa, et ühesõnaga maa telekat ei saa Teliaga ära siduda kui pole Telia ühendust.


TeliaTV toimib üle terve euroopa olenemata mis ühendust sa kasutad.
Vaatajakohti on 2-5 (olenevalt paketist) ning kui need on samaaegselt täis kasutatud siis sind teavitatakse sellest ning saad ise valida kust pildi ära kaaperdad.

Seadmeid võib sul olla kasvõi 10, siduda saad alati.


Ei ole Telia klient aga mis see kolmas vaatajakoht maksab? Hetkel ongi nii, et kaks tükki näevad korraga.. kolmas ligi ei pääse.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 30.12.2021 19:28:00 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Inspiro kirjutas:
pois11 kirjutas:
Kuidas nende vaatajakohtadega lood on? Kui ühes elamuses on korraga kaks telekat järgi ja teises asukohas Telia androidTV (Elisa ühendus).. kas peaks toimima. Hetkel nii sisse ei saa, et ühesõnaga maa telekat ei saa Teliaga ära siduda kui pole Telia ühendust.


TeliaTV toimib üle terve euroopa olenemata mis ühendust sa kasutad.
Vaatajakohti on 2-5 (olenevalt paketist) ning kui need on samaaegselt täis kasutatud siis sind teavitatakse sellest ning saad ise valida kust pildi ära kaaperdad.

Seadmeid võib sul olla kasvõi 10, siduda saad alati.



Ei ole Telia klient aga mis see kolmas vaatajakoht maksab? Hetkel ongi nii, et kaks tükki näevad korraga.. kolmas ligi ei pääse.


Lisa vaatajakoht on 3€ kuus või Standard pakett 16€ kuus mis sisaldab 3 samaaegset vaatajakohta
TV menüü kaudu saab vaatajakohti ning pakette tellida ja hallata ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 30.12.2021 19:33:27 vasta tsitaadiga

Äpp on kiirem kui arrise box ise icon_biggrin.gif

5+ Teliale. Kõik töötab korralikult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 30.12.2021 20:05:32 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
santiim kirjutas:
vysnap007 kirjutas:
Minu silmis see super, et kui tahan teliatv.ee kaudu pilti castida Chromecasti (mul vanem versioon), siis full-screenis jookseb pilt üsna sujuvalt, spordiülekandeid polegi nii halb vaadata. Varem sellist võimalust polnud.

Kuidas sa sellise asja leidsid? Mina ei leia sellist võimalust ei äppist ega ka arvutist, läbi Google Chrome´i vaadates.


Arvutis: vajutad üleval paremal kolmele täpikesele, seal "Cast..." -> Cast tab -> Vajutad Chromecast seadme peale -> Alguses ta streamib tabi, aga paned striimi fullscreenile -> siis on chrome tab fullscreenis, mitte desktop nagu tavaliselt -> mõne sekundi pärast on arvutiakna tabis "Now casting on *sinu Chromecasti seadme nimetus*" ja telekas jookseb Chromecasti striim.

Minu küsimus ongi see, et kas tuleb mingi aeg ka võimalus, et tekiks teliatv.ee'l selline märk nagu nt Youtubes video all? (või kas mobiiliäpis on see 1.34 versiooniga juba olemas?):

vysnap007, suur-suur tänu Sulle juhendi eest!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.12.2021 20:06:23 vasta tsitaadiga

TeliaTV Inspira kanalil R2 aastahitt Live.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2142, 2143, 2144 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.