|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
23.12.2021 10:45:17
|
|
|
Uus Spiderman oli
Uus Matrix oli igav
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.12.2021 12:02:11
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
Käisin lapsega eile uut Spidermani vaatamas. Hindaks, et kõigist MCU filmidest üks parimaid  |
IMDB raiting on ka nii laes kui veel saab olla, tundub et uus ajatu klassik on sündinud.
250K+ häält ja skoor 9.0
https://www.imdb.com/title/tt10872600/ratings/?ref_=tt_ov_rt
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
23.12.2021 13:43:57
|
|
|
Matrix vaadatud ning väga kahetised tunded on selle filmiga seoses. Ühest küljest tundub story mõttes olevat uus suund ja esimese triloogia laiema story jätkamine tundub põnev. Teisest küljest väga oluline osa - action - jättis väga palju soovida. Uued nooremad näitlejad saavad oma tööga väga hästi hakkama, aga kindlasti on tunda puudust Chad Stahelskist just koreograafia osas. Neo ja Trinity action stseenid on puised ning oleme ausad, mõlemad lähenevad vanuses 60-le ning ei saagi oodata neilt sama, mis 20a tagasi. Filmi esimesed 20-30 minutit olid väga head, kuid sealt edasi kahjuks läks juba kõik allamäge. Mulle tundub, et Lana soovahetus on avaldanud mõju ka prioriteetidele loo kirjutamisel.
Võib-olla sentimentaalsus sai võitu ning seega ka nii kõrge hinne, aga üle 6.5/10-st ei julge sellele filmile anda.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
23.12.2021 16:22:49
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
Käisin lapsega eile uut Spidermani vaatamas. Hindaks, et kõigist MCU filmidest üks parimaid  |
IMDB raiting on ka nii laes kui veel saab olla, tundub et uus ajatu klassik on sündinud.
250K+ häält ja skoor 9.0
https://www.imdb.com/title/tt10872600/ratings/?ref_=tt_ov_rt |
Pole mingit lootust uuest ajastust. Spiderman on lihtsalt üks populaarseimaid karaktereid ja selle filmi tegi Sony.
Ülejäänud marvel filmid sellel aastal on olnud liiga saastad kuna igasugu karakterite rassi või soo vahetus oli sisse pandud.
Samas enne filmi välja tulekut reklaamiti seda woke teemat nendes filmides ja sõimati fänne toksilisteks ja sama ka siis kui film väljas oli ja numbreid sisse ei toonud.
Matrix kohta ütleks ka et suhteliselt mage film oli. Kohati oli väga igav ja siis lõpu poole suurem madin lõppes ka väga igavalt ja täiesti lampi.
Samas tundub nagu tuleks veel 5-s film mis siis seletab rohkem mis edasi saab.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
23.12.2021 23:59:51
|
|
|
Uut Matrixit püüdsin vaadata nagu oleks uus 10/10 triloogia, aga ikkagi sisu polnud ja tundub, et kiire rahateenimine frantsiisi pealt.
Näitlejatest psühhoterapeut oli väga hea. Keanu oleks võinud uue John Wick filmiga tegeleda.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.12.2021 23:11:27
|
|
|
TV3 pealt hakkas hea film
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
24.12.2021 23:23:18
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Samas tundub nagu tuleks veel 5-s film mis siis seletab rohkem mis edasi saab. |
Seletab miks neljas nii igav oli ?😀
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.12.2021 18:52:25
|
|
|
Üks kodumaine pandeemiateemaline lühifilm tuubi üles lastud
Pandeemia (2021)
Spoiler 
Kuna tehtud lamemaalase poolt siis juba võib aimata kuhu suunda tüürib aga samas täitsa kõlbas vaadata
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
25.12.2021 22:35:46
|
|
|
| Don't Look Up - hästi tehtud film hea sõnumiga. Lõpustseen oli väga ilus (mitte post-credits siinkohal, mis oli ka hea samas).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
26.12.2021 01:11:31
|
|
|
Uus Matrix oli väga hea. Tundus loogilise järjena, midagi mille üle nuriseda väga ette ei jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.12.2021 13:12:21
|
|
|
matrix püüab liiga palju aga ei tea ka ise mida.
action on sõna otseses mõttes halb. olematu koreograafia ja seda peita püüdev filmindus - lühikesed kiired kaadrid, täielik segadus, jälgimatu action.
ka actioni sisu või eesmärk on olematu, põhimõtteliselt ühelgi madinal ei ole käegakatsutavat tulemust ja tegelasi ning vehkimist on liiga palju.
sisu... ei suuda midagi uut välja tuua. meta ja fanservice on kehvasti tehtud ja kuigi filosoofilises mõttes ei olnud 1-2-3 tingimata meistriteosed, siis oli vähemalt esimene ja mitmes mõttes ka järjed hästi lahendatud, vastates omajagu küsimusi, jättes nii palju vastamata, et oleks põnev. neljas vehib pigem jälle sihitult ringi. nagu oleks mingi point aga seda ei suvatseta kohale toimetada ja kogu süžee on ka väga ühesuunaline ja jutustav. samal ajal expositionit on liiga vähe, et mugavalt jälgida.
nagu oleks aga nagu ei oleks ka.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
27.12.2021 02:39:11
|
|
|
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
mõnus vahepala jõulufilmijuradele täitsa okei oli 7/10 st
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.12.2021 10:15:29
|
|
|
| Igatahes vaataks seda või Underworld seeriat selle jõulu jura asemel.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.12.2021 10:31:54
|
|
|
Matrix - järjena tundus loogiline, kuid liiga palju rapsimist. Arvestades kuidas otsa sai, siis on tulemas osad:
5 - robotid ajavad neid päris maailmas taga, on veel suurem robotid vs robotid&inimesed lahingud Ionis.
6 - Neo ja Trinity lähevad uut diili tegema, saavad vastu pükse
7 - Leiavad võimaluse robotid Matrixi kaudu ümber kirjutada ja luua oma "source code" kogu maailmale ja hakkavad kahelesi ise valitsejateks
8 - Näitab idüllilist elu
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.12.2021 11:01:57
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Matrix - järjena tundus loogiline, kuid liiga palju rapsimist. Arvestades kuidas otsa sai, siis on tulemas osad:
5 - robotid ajavad neid päris maailmas taga, on veel suurem robotid vs robotid&inimesed lahingud Ionis.
6 - Neo ja Trinity lähevad uut diili tegema, saavad vastu pükse
7 - Leiavad võimaluse robotid Matrixi kaudu ümber kirjutada ja luua oma "source code" kogu maailmale ja hakkavad kahelesi ise valitsejateks
8 - Näitab idüllilist elu  |
Mitte mingeid uusi filme ei tule. M:R tegi globaalselt avanädalaga vähem kassat kui Peter Parker paari tunniga.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.12.2021 12:03:12
|
|
|
| Raudselt tuleb uusi filme, need nagunii juba ammu töös, mis selle hetke olukorraga ikka muud teha.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.12.2021 12:19:19
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Raudselt tuleb uusi filme, need nagunii juba ammu töös, mis selle hetke olukorraga ikka muud teha. |
Ma ei tea, mis allikad sulle sellist infot andsid, aga eilne WB enda jutt filmi tulemuste kohta ütles üsna selgelt, et see oli one and done. 150 miljonit+ eelarvega film teenis globaalselt avanädalaga 68 miljonit. Ülejäänust saad ise aru.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.12.2021 13:04:27
|
|
|
Scart, SM teenis kamaluga vast seepärast ka, et selle eelmine osa oli siin paar aastat tagasi, lisaks lõimunud avengeriga.
M:R aga utoopilise vinnaga ning pole nii palju fännboy'sid, kes iga hinnaga peavad vaatama minema.
Ise olin pigem suurem M:R austaja just sisu ja mõtte poolest, vaatasin selle ära. Järgmisena alles SM kaema, too meeldib ka väga ja lapsepõlves nii koomikseid kui ka multikaid igast asendist näinud.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
27.12.2021 13:12:43
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| Raudselt tuleb uusi filme, need nagunii juba ammu töös, mis selle hetke olukorraga ikka muud teha. |
Ma ei tea, mis allikad sulle sellist infot andsid, aga eilne WB enda jutt filmi tulemuste kohta ütles üsna selgelt, et see oli one and done. 150 miljonit+ eelarvega film teenis globaalselt avanädalaga 68 miljonit. Ülejäänust saad ise aru. |
Samas et nad üheaegselt filmi ka HBO Maxis esilistastasid peaks näitama, et nad arvestasidki sellevõrra väiksema kinopiletite pealt teenitud tuluga. Võib vabalt veel järgesid tulla, ja filmi lõppu arvestades nagu peakski tulema.
Isiklikult arvan, et Reeves ja Moss ka väga kaua enam ei viitsi rambivalguses olla, vblla teeksid veel ühes filmis pisirolli, et peategelaste-rollid uuele põlvkonnale üle anda ja siis saab Matrix(TM) jätkata järjekorde lõppematu frantšiisisina.
Mis ei oleksi kõige koledam stsenaarium minu meelest. Filmid-filmideks, aga näiteks anime(sid) või lühiseriaale võiks selles universumis küll teha.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
27.12.2021 13:14:05
|
|
|
matrix - kaks korda jäin tugitoolis magama ja lõpuks panin 75% pealt kinni. Eks ma täna õhtul üritan uuesti, aga see juba näitab üht-teist selle filmi kohta. Alguse jahumine ja Neo hämming kestis liiga pikalt.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
viimati muutis dex 27.12.2021 13:15:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.12.2021 13:15:25
|
|
|
| lexo kirjutas: |
Samas et nad üheaegselt filmi ka HBO Maxis esilistastasid peaks näitama, et nad arvestasidki sellevõrra väiksema kinopiletite pealt teenitud tuluga. |
Stuudio ootas USA kinodest 40-50 miljonit, aga tuli 22. See, et lugu 'eeldab järge', ei tähenda, et seda pakutakse. It's dead, Jim.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
27.12.2021 13:17:29
|
|
|
Pandeemia olukord on jälle jube kusine nii USAs kui ka Euroopas. Küll ta kraabib ajapikku oma tulu kokku ja küpsetatakse veel järgesidki.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.12.2021 13:19:10
|
|
|
Asi ei ole pandeemias kui No Way Home 1 miljardi kokku kraabib.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
27.12.2021 13:24:04
|
|
|
Las see tiinekate märul olla. Matrix ongi rohkem nendele suunatud, kes esimese osa ajal pubekad olid, praeguseks siis juba parajad fossiilid. Meie sugustel lähebki kauem, et käima saada, mitte kuskil sabades tungelda ja esilinastustel tõmmelda. (Ma oleks ikka kinno läinud seda vaatama, kui pandeemiat ei oleks - loodetavasti poleks kinos vähemalt tuttu jäänud
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
27.12.2021 13:29:17
|
|
|
| ot: |
Hehe, nõustun siin pigem dex-iga, aga just märkasin tema pfp-d. Tegemist on vist kallutatud arvajaga.  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
27.12.2021 15:35:23
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
Matrix - järjena tundus loogiline, kuid liiga palju rapsimist. Arvestades kuidas otsa sai, siis on tulemas osad:
5 - robotid ajavad neid päris maailmas taga, on veel suurem robotid vs robotid&inimesed lahingud Ionis.
6 - Neo ja Trinity lähevad uut diili tegema, saavad vastu pükse
7 - Leiavad võimaluse robotid Matrixi kaudu ümber kirjutada ja luua oma "source code" kogu maailmale ja hakkavad kahelesi ise valitsejateks
8 - Näitab idüllilist elu  |
Mitte mingeid uusi filme ei tule. M:R tegi globaalselt avanädalaga vähem kassat kui Peter Parker paari tunniga. |
Mul ei mahu pähe miks kõik võrdlevad võrreldamatut ? Nagu tahad millegagi võrrelda siis võrdle Wonder Women või Black Widow.
Mõlemad filmid tulid välja nii kino kui ka striimimis programmis samaaegselt ja kõiki neid filme piraaditi palju.
Nüüd siin võrrelda filmidega mis on ainult kino ekraani jaoks. Isegi see marveli viimane film nende 7 või enam karakteriga tõi parema tulemuse kui see Matrix kuna oli ka ainult kino ekraanile.
Isegi Shang-Chi tõi paremini sisse kuna oli ka ainult kino ekraanile ja samamoodi ei anna võrrelda Matrix filmiga.
| dex kirjutas: |
| Pandeemia olukord on jälle jube kusine nii USAs kui ka Euroopas. Küll ta kraabib ajapikku oma tulu kokku ja küpsetatakse veel järgesidki. |
Spider-Man tõestas et tegemist ei ole pandeemiaga. Kui film on saast siis seda inimesed vaatama ei lähe. Kui film on hea siis minnakse ja seda see Spider-Man pidi olema.
Liigselt karakterite rassi või soo vahetamine, siis fännide sõimamine toksilisteks jne enne filmi välja tulekut ja esimesel nädalal ajab need fännid närvi ja nad ei toeta neid filme.
Kõik süüdistavad pandeemiat igas asjas ja nüüd sügavad kukkalt et miks see Spider-Man nii hästi teenib ja mis selle taga on.
Matrix 4 tõestas jälle seda lauset "Go woke, go broke"
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
27.12.2021 15:50:18
|
|
|
Mul lapsed vajavad kinnoviimist. Mis praegu jooksvatest parim võiks olla?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.12.2021 16:02:03
|
|
|
Lasevad esimese enne teist osa uuesti välja.
Või mida te siin canceldate? Et kui enne kõlbas sest tegijad olid vennad aga enam mitte sest nüüd on naised?
Terve maailm põleks
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.12.2021 16:19:50
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Mul lapsed vajavad kinnoviimist. Mis praegu jooksvatest parim võiks olla?  |
Uus ämblikmees.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.12.2021 16:20:48
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Matrix 4 tõestas jälle seda lauset "Go woke, go broke" |
Kas "Get woke, Go broke" mitte ei ole?
Aga jah juba traileritest jättis nõrga mulje. Lisaks tüüpiline tänapäeva feministlik jura kus varasem naiskõrvaosatäitja on muudetud peategelaseks ja peategelane kes on valge hetero mees on muudetud mõmisevaks lolliks idioodiks.
Ainus hea asi mis sellega seoses välja tuli oli see Unreal Engine 5 demo. Sedagi kahjuks mitte PC peal mis on irooniline arvestades kuidas arvutid (mitte konsoolid) mängisid triloogias olulist rolli. Rääkimata sellest, et demo oli ju disainitud PC peal.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.12.2021 21:43:15
|
|
|
Tundub ikka päris OK muuvi tulema
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
28.12.2021 01:03:30
|
|
|
ETV2, Tootsie
On ikka vahe kas filmitakse kaasajas või lavastatakse sama ajastut.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
28.12.2021 01:23:03
|
|
|
See on algusest peale ilmne viga olnud, jah. Kusjuures tapselt see sama lahendus on minulegi ka ilmselgelt parem tundunud (polnud kuulnud, et Wachowskidki seda kaalusid): inimaju on ulivoimas protsessor. Hoida neid vorgus nagu servereid. Matrix on lihtsalt fenomenoloogiline input inimeste ajudele, outputi genereerivad nad (masinate jaoks) lihtsalt selles "elades".
Aga see on ka pisut absurdne loppkokkuvottes. Mis minu meelest koige huvitavam seletus oleks, on et masinad lihtsalt ei kaalugi inimeste taieliku havitamist. Me arvame, et nad ilmselgelt teeksid seda, kuna me ise ilmselt teeksime seda, aga ehk on nemad lihtsalt niivord erineva (parema?) eetika/moraalisusteemiga (verejanulised sentinelid muidugi oonestavad seda teooriat, aga ehk oleksid needki mingitel konsekventsialistlikel alustel oigustatud).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
28.12.2021 13:27:31
|
|
|
| lexo kirjutas: |
See on algusest peale ilmne viga olnud, jah. Kusjuures tapselt see sama lahendus on minulegi ka ilmselgelt parem tundunud (polnud kuulnud, et Wachowskidki seda kaalusid): inimaju on ulivoimas protsessor. Hoida neid vorgus nagu servereid. Matrix on lihtsalt fenomenoloogiline input inimeste ajudele, outputi genereerivad nad (masinate jaoks) lihtsalt selles "elades".
Aga see on ka pisut absurdne loppkokkuvottes. Mis minu meelest koige huvitavam seletus oleks, on et masinad lihtsalt ei kaalugi inimeste taieliku havitamist. Me arvame, et nad ilmselgelt teeksid seda, kuna me ise ilmselt teeksime seda, aga ehk on nemad lihtsalt niivord erineva (parema?) eetika/moraalisusteemiga (verejanulised sentinelid muidugi oonestavad seda teooriat, aga ehk oleksid needki mingitel konsekventsialistlikel alustel oigustatud). |
Spoiler 
Viimase filmi idee oli hea, kuid kähkuka tunne jäi. Kuid see on vist kaasaegse auditooriumi eripära. Kogu aeg peab mingi andmine käima ning detailidesse minek on aja raiskamine.
Samas suhteliselt ühiskonna kriitiline.
---
Milleks inimeste voolikute otsas hoidmine vajalik on, on ebaoluline. Arvan, et singulaarsuse tekke järel muutuvad inimesed koheselt üleliigseks. Pigem on lihtne piltlikult v6hikutele selgeks teha, kes on hea ja kes on halb.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
28.12.2021 13:32:02
|
|
|
Panen 10/10
Saada IMDB lingid.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.12.2021 15:26:06
|
|
|
Vana mees juba. Igav elu ja natuke lisaraha ei tee kunagi paha.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
28.12.2021 15:39:16
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| See, et lugu 'eeldab järge', ei tähenda, et seda pakutakse. It's dead, Jim. |
Ma südamest loodan, et sul on seekord õigus...samas HVF'i ajalugu on näidanud, et...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.12.2021 16:03:09
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Vana mees juba. Igav elu ja natuke lisaraha ei tee kunagi paha. |
Kui see tõele vastab, et nädala eest miljon, siis not bad, aga karjäärile jääb märk muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.12.2021 16:06:01
|
|
|
Ta karjäär oli juba siis läbi kui Die Hard uued järjed sai. Või umbes sellel ajal algas hääbumine.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
28.12.2021 16:16:24
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Ta karjäär oli juba siis läbi kui Die Hard uued järjed sai. Või umbes sellel ajal algas hääbumine. |
Ei ole päris nõus - Looper, RED ja RED2 nt, mõni film sel ajal veel, mis oli päris hea.
Viimased aastad on küll kahtlast kraami tootnud.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.12.2021 17:31:00
|
|
|
Veel häid uudiseid aga aastaks 2023 alles.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.12.2021 18:38:03
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| Vana mees juba. Igav elu ja natuke lisaraha ei tee kunagi paha. |
Kui see tõele vastab, et nädala eest miljon, siis not bad, aga karjäärile jääb märk muidugi. |
Päeva eest miljon, mitte nädala. Ta filmib kõik oma stseenid tavaliselt üles maksimaalselt kahe päevaga ja filmipostrile topitakse ta top billing kohale, nagu ikka. Selle rahasoovi tõttu teda kolmandas Expendables filmis ei olnudki, sest Sly palus Willise võtteplatsile viieks päevaks ja Willis küsis 5 miljonit. Seega palgati hoopis Harrison Ford.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
28.12.2021 21:58:09
|
|
|
Army of the dead https://www.imdb.com/title/tt0993840/
Hõre kuidagi,nagu kohe aru saada,et striimingu platformi jaoks tehtud.Naljad jäitsid täesti külmaks,ehk olid suht kohatud.Pisarad jäid valamata,kuigi ka seda üritati,ma ise vesistan muidu suht lihtsalt,seekord null emotsiooni. 4/10 vast paneks skooriks.Netflixi parim film mu meelest on 6 underground,see oli tõesti hea
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
31.12.2021 13:02:22
|
|
|
Matrix 4 on suhteliselt lihtne ajaviitefilm. Ei midagi erilist aga rahast otseselt kahju ka pole.
Tutvustav osa oli enam-vähem asjalik aga päris tegevuses polnud nagu miskit ägedat, mis isegi teises ja kolmandas osas toimis. Agendid on täiesti mõttetud, üsna paroodiad võrredles esimeste osadega.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
31.12.2021 13:10:39
|
|
|
softis, seda tulebki võtta, kui eelmiste osade paroodiat, muidu hakkab rahast kahju ja tekib tahtmine poole seansi pealt lahkuda...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|