Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2021 10:45:17 vasta tsitaadiga

Uus Spiderman oli thumbs_up.gif
Uus Matrix oli igav thumbs_down.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2021 12:02:11 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Käisin lapsega eile uut Spidermani vaatamas. Hindaks, et kõigist MCU filmidest üks parimaid thumbs_up.gif

IMDB raiting on ka nii laes kui veel saab olla, tundub et uus ajatu klassik on sündinud.
250K+ häält ja skoor 9.0
https://www.imdb.com/title/tt10872600/ratings/?ref_=tt_ov_rt
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2021 13:43:57 vasta tsitaadiga

Matrix vaadatud ning väga kahetised tunded on selle filmiga seoses. Ühest küljest tundub story mõttes olevat uus suund ja esimese triloogia laiema story jätkamine tundub põnev. Teisest küljest väga oluline osa - action - jättis väga palju soovida. Uued nooremad näitlejad saavad oma tööga väga hästi hakkama, aga kindlasti on tunda puudust Chad Stahelskist just koreograafia osas. Neo ja Trinity action stseenid on puised ning oleme ausad, mõlemad lähenevad vanuses 60-le ning ei saagi oodata neilt sama, mis 20a tagasi. Filmi esimesed 20-30 minutit olid väga head, kuid sealt edasi kahjuks läks juba kõik allamäge. Mulle tundub, et Lana soovahetus on avaldanud mõju ka prioriteetidele loo kirjutamisel.

Võib-olla sentimentaalsus sai võitu ning seega ka nii kõrge hinne, aga üle 6.5/10-st ei julge sellele filmile anda.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.12.2021 16:22:49 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
oliver. kirjutas:
Käisin lapsega eile uut Spidermani vaatamas. Hindaks, et kõigist MCU filmidest üks parimaid thumbs_up.gif

IMDB raiting on ka nii laes kui veel saab olla, tundub et uus ajatu klassik on sündinud.
250K+ häält ja skoor 9.0
https://www.imdb.com/title/tt10872600/ratings/?ref_=tt_ov_rt


Pole mingit lootust uuest ajastust. Spiderman on lihtsalt üks populaarseimaid karaktereid ja selle filmi tegi Sony.
Ülejäänud marvel filmid sellel aastal on olnud liiga saastad kuna igasugu karakterite rassi või soo vahetus oli sisse pandud.
Samas enne filmi välja tulekut reklaamiti seda woke teemat nendes filmides ja sõimati fänne toksilisteks ja sama ka siis kui film väljas oli ja numbreid sisse ei toonud.


Matrix kohta ütleks ka et suhteliselt mage film oli. Kohati oli väga igav ja siis lõpu poole suurem madin lõppes ka väga igavalt ja täiesti lampi.
Samas tundub nagu tuleks veel 5-s film mis siis seletab rohkem mis edasi saab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2021 23:59:51 vasta tsitaadiga

Uut Matrixit püüdsin vaadata nagu oleks uus 10/10 triloogia, aga ikkagi sisu polnud ja tundub, et kiire rahateenimine frantsiisi pealt.
Näitlejatest psühhoterapeut oli väga hea. Keanu oleks võinud uue John Wick filmiga tegeleda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2021 23:11:27 vasta tsitaadiga

TV3 pealt hakkas hea film
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2021 23:13:43 vasta tsitaadiga

Kas saab neid järjefilme ikka veel kräpimaks teha, uus Resident Evil üle vaadatud kodukino suurel ekraanil. thumbs_down.gif
https://www.imdb.com/title/tt6920084/?ref_=fn_al_tt_1
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2021 23:23:18 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Samas tundub nagu tuleks veel 5-s film mis siis seletab rohkem mis edasi saab.

Seletab miks neljas nii igav oli ?😀

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2021 18:52:25 vasta tsitaadiga

Üks kodumaine pandeemiateemaline lühifilm tuubi üles lastud

Pandeemia (2021)
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna tehtud lamemaalase poolt siis juba võib aimata kuhu suunda tüürib aga samas täitsa kõlbas vaadata icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2021 22:35:46 vasta tsitaadiga

Don't Look Up - hästi tehtud film hea sõnumiga. Lõpustseen oli väga ilus (mitte post-credits siinkohal, mis oli ka hea samas).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2021 01:11:31 vasta tsitaadiga

Uus Matrix oli väga hea. Tundus loogilise järjena, midagi mille üle nuriseda väga ette ei jäänud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2021 13:12:21 vasta tsitaadiga

matrix püüab liiga palju aga ei tea ka ise mida.

action on sõna otseses mõttes halb. olematu koreograafia ja seda peita püüdev filmindus - lühikesed kiired kaadrid, täielik segadus, jälgimatu action.
ka actioni sisu või eesmärk on olematu, põhimõtteliselt ühelgi madinal ei ole käegakatsutavat tulemust ja tegelasi ning vehkimist on liiga palju.

sisu... ei suuda midagi uut välja tuua. meta ja fanservice on kehvasti tehtud ja kuigi filosoofilises mõttes ei olnud 1-2-3 tingimata meistriteosed, siis oli vähemalt esimene ja mitmes mõttes ka järjed hästi lahendatud, vastates omajagu küsimusi, jättes nii palju vastamata, et oleks põnev. neljas vehib pigem jälle sihitult ringi. nagu oleks mingi point aga seda ei suvatseta kohale toimetada ja kogu süžee on ka väga ühesuunaline ja jutustav. samal ajal expositionit on liiga vähe, et mugavalt jälgida.

nagu oleks aga nagu ei oleks ka.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 02:39:11 vasta tsitaadiga

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

mõnus vahepala jõulufilmijuradele icon_rolleyes.gif icon_lol.gif täitsa okei oli 7/10 st beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 10:15:29 vasta tsitaadiga

Igatahes vaataks seda või Underworld seeriat selle jõulu jura asemel.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 10:31:54 vasta tsitaadiga

Matrix - järjena tundus loogiline, kuid liiga palju rapsimist. Arvestades kuidas otsa sai, siis on tulemas osad:
5 - robotid ajavad neid päris maailmas taga, on veel suurem robotid vs robotid&inimesed lahingud Ionis.
6 - Neo ja Trinity lähevad uut diili tegema, saavad vastu pükse
7 - Leiavad võimaluse robotid Matrixi kaudu ümber kirjutada ja luua oma "source code" kogu maailmale ja hakkavad kahelesi ise valitsejateks
8 - Näitab idüllilist elu icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 11:01:57 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Matrix - järjena tundus loogiline, kuid liiga palju rapsimist. Arvestades kuidas otsa sai, siis on tulemas osad:
5 - robotid ajavad neid päris maailmas taga, on veel suurem robotid vs robotid&inimesed lahingud Ionis.
6 - Neo ja Trinity lähevad uut diili tegema, saavad vastu pükse
7 - Leiavad võimaluse robotid Matrixi kaudu ümber kirjutada ja luua oma "source code" kogu maailmale ja hakkavad kahelesi ise valitsejateks
8 - Näitab idüllilist elu icon_lol.gif


Mitte mingeid uusi filme ei tule. M:R tegi globaalselt avanädalaga vähem kassat kui Peter Parker paari tunniga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 12:03:12 vasta tsitaadiga

Raudselt tuleb uusi filme, need nagunii juba ammu töös, mis selle hetke olukorraga ikka muud teha.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 12:19:19 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Raudselt tuleb uusi filme, need nagunii juba ammu töös, mis selle hetke olukorraga ikka muud teha.


Ma ei tea, mis allikad sulle sellist infot andsid, aga eilne WB enda jutt filmi tulemuste kohta ütles üsna selgelt, et see oli one and done. 150 miljonit+ eelarvega film teenis globaalselt avanädalaga 68 miljonit. Ülejäänust saad ise aru.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 13:04:27 vasta tsitaadiga

Scart, SM teenis kamaluga vast seepärast ka, et selle eelmine osa oli siin paar aastat tagasi, lisaks lõimunud avengeriga.
M:R aga utoopilise vinnaga ning pole nii palju fännboy'sid, kes iga hinnaga peavad vaatama minema.

Ise olin pigem suurem M:R austaja just sisu ja mõtte poolest, vaatasin selle ära. Järgmisena alles SM kaema, too meeldib ka väga ja lapsepõlves nii koomikseid kui ka multikaid igast asendist näinud.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 13:12:43 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Raudselt tuleb uusi filme, need nagunii juba ammu töös, mis selle hetke olukorraga ikka muud teha.


Ma ei tea, mis allikad sulle sellist infot andsid, aga eilne WB enda jutt filmi tulemuste kohta ütles üsna selgelt, et see oli one and done. 150 miljonit+ eelarvega film teenis globaalselt avanädalaga 68 miljonit. Ülejäänust saad ise aru.

Samas et nad üheaegselt filmi ka HBO Maxis esilistastasid peaks näitama, et nad arvestasidki sellevõrra väiksema kinopiletite pealt teenitud tuluga. Võib vabalt veel järgesid tulla, ja filmi lõppu arvestades nagu peakski tulema.
Isiklikult arvan, et Reeves ja Moss ka väga kaua enam ei viitsi rambivalguses olla, vblla teeksid veel ühes filmis pisirolli, et peategelaste-rollid uuele põlvkonnale üle anda ja siis saab Matrix(TM) jätkata järjekorde lõppematu frantšiisisina. icon_biggrin.gif
Mis ei oleksi kõige koledam stsenaarium minu meelest. Filmid-filmideks, aga näiteks anime(sid) või lühiseriaale võiks selles universumis küll teha.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 13:14:05 vasta tsitaadiga

matrix - kaks korda jäin tugitoolis magama ja lõpuks panin 75% pealt kinni. Eks ma täna õhtul üritan uuesti, aga see juba näitab üht-teist selle filmi kohta. Alguse jahumine ja Neo hämming kestis liiga pikalt.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...


viimati muutis dex 27.12.2021 13:15:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 13:15:25 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:

Samas et nad üheaegselt filmi ka HBO Maxis esilistastasid peaks näitama, et nad arvestasidki sellevõrra väiksema kinopiletite pealt teenitud tuluga.


Stuudio ootas USA kinodest 40-50 miljonit, aga tuli 22. See, et lugu 'eeldab järge', ei tähenda, et seda pakutakse. It's dead, Jim.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 13:17:29 vasta tsitaadiga

Pandeemia olukord on jälle jube kusine nii USAs kui ka Euroopas. Küll ta kraabib ajapikku oma tulu kokku ja küpsetatakse veel järgesidki.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.12.2021 13:19:10 vasta tsitaadiga

Asi ei ole pandeemias kui No Way Home 1 miljardi kokku kraabib.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 13:24:04 vasta tsitaadiga

Las see tiinekate märul olla. Matrix ongi rohkem nendele suunatud, kes esimese osa ajal pubekad olid, praeguseks siis juba parajad fossiilid. Meie sugustel lähebki kauem, et käima saada, mitte kuskil sabades tungelda ja esilinastustel tõmmelda. (Ma oleks ikka kinno läinud seda vaatama, kui pandeemiat ei oleks - loodetavasti poleks kinos vähemalt tuttu jäänud icon_smile.gif
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 13:29:17 vasta tsitaadiga

ot:
Hehe, nõustun siin pigem dex-iga, aga just märkasin tema pfp-d. Tegemist on vist kallutatud arvajaga. icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.12.2021 15:35:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
kjaups kirjutas:
Matrix - järjena tundus loogiline, kuid liiga palju rapsimist. Arvestades kuidas otsa sai, siis on tulemas osad:
5 - robotid ajavad neid päris maailmas taga, on veel suurem robotid vs robotid&inimesed lahingud Ionis.
6 - Neo ja Trinity lähevad uut diili tegema, saavad vastu pükse
7 - Leiavad võimaluse robotid Matrixi kaudu ümber kirjutada ja luua oma "source code" kogu maailmale ja hakkavad kahelesi ise valitsejateks
8 - Näitab idüllilist elu icon_lol.gif


Mitte mingeid uusi filme ei tule. M:R tegi globaalselt avanädalaga vähem kassat kui Peter Parker paari tunniga.


Mul ei mahu pähe miks kõik võrdlevad võrreldamatut ? Nagu tahad millegagi võrrelda siis võrdle Wonder Women või Black Widow.
Mõlemad filmid tulid välja nii kino kui ka striimimis programmis samaaegselt ja kõiki neid filme piraaditi palju.

Nüüd siin võrrelda filmidega mis on ainult kino ekraani jaoks. Isegi see marveli viimane film nende 7 või enam karakteriga tõi parema tulemuse kui see Matrix kuna oli ka ainult kino ekraanile.
Isegi Shang-Chi tõi paremini sisse kuna oli ka ainult kino ekraanile ja samamoodi ei anna võrrelda Matrix filmiga.

dex kirjutas:
Pandeemia olukord on jälle jube kusine nii USAs kui ka Euroopas. Küll ta kraabib ajapikku oma tulu kokku ja küpsetatakse veel järgesidki.


Spider-Man tõestas et tegemist ei ole pandeemiaga. Kui film on saast siis seda inimesed vaatama ei lähe. Kui film on hea siis minnakse ja seda see Spider-Man pidi olema.
Liigselt karakterite rassi või soo vahetamine, siis fännide sõimamine toksilisteks jne enne filmi välja tulekut ja esimesel nädalal ajab need fännid närvi ja nad ei toeta neid filme.
Kõik süüdistavad pandeemiat igas asjas ja nüüd sügavad kukkalt et miks see Spider-Man nii hästi teenib ja mis selle taga on.

Matrix 4 tõestas jälle seda lauset "Go woke, go broke"
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 15:50:18 vasta tsitaadiga

Mul lapsed vajavad kinnoviimist. Mis praegu jooksvatest parim võiks olla? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 16:02:03 vasta tsitaadiga

Lasevad esimese enne teist osa uuesti välja.
Või mida te siin canceldate? Et kui enne kõlbas sest tegijad olid vennad aga enam mitte sest nüüd on naised?
Terve maailm põleks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.12.2021 16:19:50 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Mul lapsed vajavad kinnoviimist. Mis praegu jooksvatest parim võiks olla? icon_razz.gif


Uus ämblikmees.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 16:20:48 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Matrix 4 tõestas jälle seda lauset "Go woke, go broke"

Kas "Get woke, Go broke" mitte ei ole?

Aga jah juba traileritest jättis nõrga mulje. Lisaks tüüpiline tänapäeva feministlik jura kus varasem naiskõrvaosatäitja on muudetud peategelaseks ja peategelane kes on valge hetero mees on muudetud mõmisevaks lolliks idioodiks.
Ainus hea asi mis sellega seoses välja tuli oli see Unreal Engine 5 demo. Sedagi kahjuks mitte PC peal mis on irooniline arvestades kuidas arvutid (mitte konsoolid) mängisid triloogias olulist rolli. Rääkimata sellest, et demo oli ju disainitud PC peal.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 21:43:15 vasta tsitaadiga

Tundub ikka päris OK muuvi tulema

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 23:31:17 vasta tsitaadiga

Jah, traileri põhjal tundub kobe.



---
Tunnistan, et ei teadnud, et Matrixi alusidee algselt selline oli icon_smile.gif
https://www.realclearscience.com/blog/2021/12/27/the_scientific_blunder_at_the_core_of_the_matrix_809284.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 01:03:30 vasta tsitaadiga

ETV2, Tootsie thumbs_up.gif

On ikka vahe kas filmitakse kaasajas või lavastatakse sama ajastut.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 01:23:03 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tunnistan, et ei teadnud, et Matrixi alusidee algselt selline oli icon_smile.gif
https://www.realclearscience.com/blog/2021/12/27/the_scientific_blunder_at_the_core_of_the_matrix_809284.html


See on algusest peale ilmne viga olnud, jah. Kusjuures tapselt see sama lahendus on minulegi ka ilmselgelt parem tundunud (polnud kuulnud, et Wachowskidki seda kaalusid): inimaju on ulivoimas protsessor. Hoida neid vorgus nagu servereid. Matrix on lihtsalt fenomenoloogiline input inimeste ajudele, outputi genereerivad nad (masinate jaoks) lihtsalt selles "elades".
Aga see on ka pisut absurdne loppkokkuvottes. Mis minu meelest koige huvitavam seletus oleks, on et masinad lihtsalt ei kaalugi inimeste taieliku havitamist. Me arvame, et nad ilmselgelt teeksid seda, kuna me ise ilmselt teeksime seda, aga ehk on nemad lihtsalt niivord erineva (parema?) eetika/moraalisusteemiga (verejanulised sentinelid muidugi oonestavad seda teooriat, aga ehk oleksid needki mingitel konsekventsialistlikel alustel oigustatud).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 12:00:41 vasta tsitaadiga

degrass poolt lisatud:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/posting.php?mode=quote&p=10958372 thumbs_up.gif

ARTE näitab: Impfgegner - Wer profitiert von der Angst?
https://www.youtube.com/watch?v=cfzWGypZ1OM&ab_channel=ARTEde [DE]
https://www.arte.tv/de/videos/103025-000-A/impfgegner-wer-profitiert-von-der-angst/ [DE]
https://www.omdb.org/movie/172576-the-anti-vax-conspiracy/
Dokumentaal vaktsineerimise vastastest, liikumise ajaloost (alates Wakefieldist) ja koroonapandeemiast. Kahjuks ainult DE, FR v6i EN versiooni ei suutnud leida.


Lisan juurde, et selle video vaatamiseks on vaja muuta oma IP Prantsusmaa omaks!!!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 28.12.2021 13:27:31 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
SKG kirjutas:
Tunnistan, et ei teadnud, et Matrixi alusidee algselt selline oli icon_smile.gif
https://www.realclearscience.com/blog/2021/12/27/the_scientific_blunder_at_the_core_of_the_matrix_809284.html


See on algusest peale ilmne viga olnud, jah. Kusjuures tapselt see sama lahendus on minulegi ka ilmselgelt parem tundunud (polnud kuulnud, et Wachowskidki seda kaalusid): inimaju on ulivoimas protsessor. Hoida neid vorgus nagu servereid. Matrix on lihtsalt fenomenoloogiline input inimeste ajudele, outputi genereerivad nad (masinate jaoks) lihtsalt selles "elades".
Aga see on ka pisut absurdne loppkokkuvottes. Mis minu meelest koige huvitavam seletus oleks, on et masinad lihtsalt ei kaalugi inimeste taieliku havitamist. Me arvame, et nad ilmselgelt teeksid seda, kuna me ise ilmselt teeksime seda, aga ehk on nemad lihtsalt niivord erineva (parema?) eetika/moraalisusteemiga (verejanulised sentinelid muidugi oonestavad seda teooriat, aga ehk oleksid needki mingitel konsekventsialistlikel alustel oigustatud).


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 13:32:02 vasta tsitaadiga

Bilderberg kirjutas:
degrass poolt lisatud:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/posting.php?mode=quote&p=10958372 thumbs_up.gif

ARTE näitab: Impfgegner - Wer profitiert von der Angst?
https://www.youtube.com/watch?v=cfzWGypZ1OM&ab_channel=ARTEde [DE]
https://www.arte.tv/de/videos/103025-000-A/impfgegner-wer-profitiert-von-der-angst/ [DE]
https://www.omdb.org/movie/172576-the-anti-vax-conspiracy/
Dokumentaal vaktsineerimise vastastest, liikumise ajaloost (alates Wakefieldist) ja koroonapandeemiast. Kahjuks ainult DE, FR v6i EN versiooni ei suutnud leida.


Lisan juurde, et selle video vaatamiseks on vaja muuta oma IP Prantsusmaa omaks!!!

Panen 10/10 icon_biggrin.gif
Saada IMDB lingid.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 13:56:06 vasta tsitaadiga

Paris kurb vaadata. 9 filmi 2021 sees, hetkel on IMDb-st juba naha, et 2022 tuleb veel hullem icon_lol.gif
https://www.imdb.com/name/nm0000246/

What Happened to Bruce Willis?
What factors led to Bruce Willis becoming a fixture of direct-to-video dreck?

https://collider.com/what-happened-to-bruce-willis-career-bad-movies/


Link

Video all olevad kommentaarid motisklevad sama asja ule. Mis juhtus?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.12.2021 15:26:06 vasta tsitaadiga

Vana mees juba. Igav elu ja natuke lisaraha ei tee kunagi paha.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 15:39:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
See, et lugu 'eeldab järge', ei tähenda, et seda pakutakse. It's dead, Jim.


Ma südamest loodan, et sul on seekord õigus...samas HVF'i ajalugu on näidanud, et... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 16:03:09 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Vana mees juba. Igav elu ja natuke lisaraha ei tee kunagi paha.

Kui see tõele vastab, et nädala eest miljon, siis not bad, aga karjäärile jääb märk muidugi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.12.2021 16:06:01 vasta tsitaadiga

Ta karjäär oli juba siis läbi kui Die Hard uued järjed sai. Või umbes sellel ajal algas hääbumine.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 16:16:24 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ta karjäär oli juba siis läbi kui Die Hard uued järjed sai. Või umbes sellel ajal algas hääbumine.


Ei ole päris nõus - Looper, RED ja RED2 nt, mõni film sel ajal veel, mis oli päris hea.
Viimased aastad on küll kahtlast kraami tootnud.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 17:31:00 vasta tsitaadiga

Veel häid uudiseid aga aastaks 2023 alles.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 18:38:03 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
softis kirjutas:
Vana mees juba. Igav elu ja natuke lisaraha ei tee kunagi paha.

Kui see tõele vastab, et nädala eest miljon, siis not bad, aga karjäärile jääb märk muidugi.


Päeva eest miljon, mitte nädala. Ta filmib kõik oma stseenid tavaliselt üles maksimaalselt kahe päevaga ja filmipostrile topitakse ta top billing kohale, nagu ikka. Selle rahasoovi tõttu teda kolmandas Expendables filmis ei olnudki, sest Sly palus Willise võtteplatsile viieks päevaks ja Willis küsis 5 miljonit. Seega palgati hoopis Harrison Ford.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 21:58:09 vasta tsitaadiga

Army of the dead https://www.imdb.com/title/tt0993840/
Hõre kuidagi,nagu kohe aru saada,et striimingu platformi jaoks tehtud.Naljad jäitsid täesti külmaks,ehk olid suht kohatud.Pisarad jäid valamata,kuigi ka seda üritati,ma ise vesistan muidu suht lihtsalt,seekord null emotsiooni. 4/10 vast paneks skooriks.Netflixi parim film mu meelest on 6 underground,see oli tõesti hea

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 29.12.2021 13:59:10 vasta tsitaadiga

ERR näitab: Vaata enne tele-eetrit: Vahur Kersna tegi saate Onu Bella tähelennust: "Onu Bella. Uude maailma minek"
https://menu.err.ee/1608448838/vaata-enne-tele-eetrit-vahur-kersna-tegi-saate-onu-bella-tahelennust

R.I.P. Igor Maasiku@Onu Bella

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 31.12.2021 13:02:22 vasta tsitaadiga

Matrix 4 on suhteliselt lihtne ajaviitefilm. Ei midagi erilist aga rahast otseselt kahju ka pole.
Tutvustav osa oli enam-vähem asjalik aga päris tegevuses polnud nagu miskit ägedat, mis isegi teises ja kolmandas osas toimis. Agendid on täiesti mõttetud, üsna paroodiad võrredles esimeste osadega.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2021 13:10:39 vasta tsitaadiga

softis, seda tulebki võtta, kui eelmiste osade paroodiat, muidu hakkab rahast kahju ja tekib tahtmine poole seansi pealt lahkuda... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.