Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 859, 860, 861 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 11:37:19 vasta tsitaadiga

Spezz, ei olnud nii, lammutas terve koti laiali, tahtis peaaegu kõiki tooteid piiksutada, COOPst siis juttu.
See küll oli umbes pool aastat tagasi, võib-olla nüüd parem seis.

PS: Isegi, kui 2-3 toodet ning need asuvad kusiganes koti põhjas, siis see samuti tüütu. Miks peab klient mõtlema sellele, et kassas uuesti üle kontrollida, ette näidata tooted, kus asuvad? Piiksutad, paned kotti, maksad. Tehtud, kõik, rohkem ei mõtle sellele ning kodus tarbid.
Pole ime, miks e-poodlemine nii popiks muutunud, oskamatute teenindajatega interaktsioon ikka tüütu tegevus.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.12.2021 11:40:51 vasta tsitaadiga

Coopis võtab müüja alati pealt mõned suvalised tooted kui ostukontroll on. Selver ka.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 11:45:46 vasta tsitaadiga

Võtab esimesed kuni kuus toodet ja kõik. Olen ostukontrolli sattunud elu jooksul vist 3 korda ka ainult.

Üleeile oli hea situatsioon. Mingi tyyp võttis eesti kurki, kilo hetkel vist 5.99. Kurgi hinnaks tuli mingi 1.86. Piiksutas läbi, vaatas, et hind kõrge ja eemaldas ära ning kurk kenasti kotti. Hehe vaene

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 11:58:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Puue on see, et ei võeta pulti.

Puldiga kõige OKim jahh thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 13:35:54 vasta tsitaadiga

Ärge kasutage pulti jah. Seiske kassajärjekorras terviseks thumbs_up.gif
Ongi iseteenindusalal tihti liiga palju inimesi ringi siblimas.

Jube veider on igatahes vaadata neid 5+ inimesega järjekordi pidevalt. Inimestel tõesti oma ajaga midagi targemat teha ei ole? icon_lol.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 13:48:47 vasta tsitaadiga

Puue on nõuda et kõik toimiksid nagu sina. icon_rolleyes.gif
_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 13:54:47 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Poodi minnes üldiselt ikka tean mida ostan, kõigepealt laongi kotti raskemad asjad, a'la joogid. Pole raske kaks sammu ette mõelda.


Joogid poodides loogilise liikumistrajektoori lõpus enamasti, poesaalis edasi-tagasi siiberdamine on siis mõttekam kui hiljem asjade kotti pakkimine?


Väga vahet pole kumb enne kotti panna kas viin või hapukurgid. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 18.12.2021 13:56:55 vasta tsitaadiga

Hapukurgid tuleb enne kotti panna, sest kodus enne võtad viina ja siis hammustad hapukurki peale, mitte vastupidi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 15:10:48 vasta tsitaadiga

kui tahaks aega kokku hoida, telliks kulleriga koju mitte ei töllaks poes. tahaks raha ka kokku hoida, teeks menüü põhja enne nimekirja valmis ja soovitavalt mitmeks päevaks.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 15:36:48 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Poodi minnes üldiselt ikka tean mida ostan, kõigepealt laongi kotti raskemad asjad, a'la joogid. Pole raske kaks sammu ette mõelda.


Joogid poodides loogilise liikumistrajektoori lõpus enamasti, poesaalis edasi-tagasi siiberdamine on siis mõttekam kui hiljem asjade kotti pakkimine?
Suures poes ehk teisiti tõesti, ma käin üsna väikses poes, kus trajektoor sellega ei pikene, kui joogid esimesena kotti laon.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 15:56:33 vasta tsitaadiga

Poes töllerdamine on mõni päev ainuke liikumine, siis on hea seal edasi tagasi paari tiiru teha.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 16:29:41 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:


Just ühes teises foorumis on teemaks, kuidas nimetada ööd ja kas öö on algava või lõppeva päeva osa. Näiteks kas see öö, mis nüüd just lõppes, on tänane öö või eilne öö. Ühed väidavad, et ööpäev on järjestuses öö, hommik, päev ja õhtu, teised pareerivad, et ikka hommik, päev, õhtu ja öö.


Kas nende arust siis hommik algab südaöösel?
Isiklikult minu jaoks on subjektiivne ajajaotus lihtne. Kuni ma magama pole läinud, on õhtu ja siis kui üles ärkan, on hommik. Kui mind valel ajal üles aetakse, siis on öö.

Aga tehniliselt võttes muidugi ööpäev ja kuupäev vahetub südaöösel. Kui sa just juudiusku ei ole. Nendel hakkab uus päev päikeseloojangust. Keskajal oli ka Euroopas selline ajaarvestus. Kuna ka tädi Maali tasemel me ei räägi "kell 22 öösel" või "kell 23 öösel", siis järelikult öö algab ka kultuurilises mõttes meil ikkagi alles peale ööpäeva vahetust ja on järelikult algava, mitte lõppeva päeva osa. Tänane öö oli juba ära.



sakinaga kirjutas:
Suures poes ehk teisiti tõesti, ma käin üsna väikses poes, kus trajektoor sellega ei pikene, kui joogid esimesena kotti laon.


No vot siis. Proovi seda meetodit teinekord nt Prismas või Hüper Rimis, kus sissekäik on jookidest poole kilomeetri kaugusel ja tule siis rääkima. Mul maal viibides on ka külapood nii väike et "trajektoori" seal ei saagi arendada, pöörled niisama koha peal ringi, a kas sellist kogemust on tingimata vaja teistele laiendada, ei ole ju.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.12.2021 16:44:15 vasta tsitaadiga

Päriselt ka mõtlete poes mingi trajektoori peale?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 16:47:30 vasta tsitaadiga

tüdrukud lähevad juba poodi sisse, kindla teadmisega, milline tajektoor õige on thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 16:47:43 vasta tsitaadiga

Ma mõtlen et kui sügavkülma lett esimesena vastu tuleb siis vbolla tulen tagasi aga kohe küll midagi ei võta.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 16:54:23 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Jälle üks küsimus hakkas lambist kripeldama. Miks kunagi ammu kui kell üldse leiutati sai selle formaadiks just 12 tundi ehk teeb ööpäevas kaks ringi peale?

Sest esimesed päikesekellad valmistati piirkonnas, kus päev ongi enam-vähem pool ööpäevast ehk 12 tundi pikk aastaringselt ja skaala jagamine 12-ks oli tõenäoliselt põhjustatud sellest, et ringjoont on geomeetriliselt kõige lihtsam jagada kaheks, neljaks, kuueks ja edasi kuue kordseteks.

vanim leitud kell, Egiptus 1500 e.k
Spoiler Spoiler Spoiler


Edasine on juba tingitud eelnevast eeskujust ja traditsiooni jätkumisest.
Kui valmistati esimesed mehaanilised kellad (vee-, liiva- jm), siis nad lihtsalt pidid näitama sama aega, mida näitasid eelnevalt olemasolevad päikesekellad.
Esimesed mehaanilised olevat osalt olnud ka sellised, mille osuti teeb ühe ringi ööpäevas ja 12-tunnine skaala moodustab poole sellest ringist, nii nagu on päikesekelladel.
Hiljem skaala "tühi" osa ilmselt "optimeeriti" väiksema skaala, hammasrataste väiksema arvu hammaste jms lihtsuse ja odavuse tõttu.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 17:02:52 vasta tsitaadiga

Kust saab normaalse esikunagi? Hiina paska ei taha enam icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 17:05:35 vasta tsitaadiga

milline on normaalne? ise teed. sul aega seal pulka vesta küll. eile otsisime kah ühte. konksud on eraldi müüa aga need on sellises hinnas, et valmis tükki samade konksudega ostes saad värvitud alusmaterjali tasuta kaasa.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.12.2021 17:07:18 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
See on jumala suvaline häda. Hoopis lollakamad on need, kes lähevad sinna iseteeninduskassasse, piiksutavad kogu korvi läbi ja siis lõpus ostavad veel poekoti sinna otsa. Maksavad. Ja siis hakkavad oma kraami kotti pakkima.
No fakk, pane ostukott esimesena kaalule ja lao oma tavaar kohe koti sisse kopp.gif


Puue on see, et ei võeta pulti.

Mine proovi Prismas pulti kasutada. Nutt tuleb peale kui lollakalt see süsteem neil lahendatud on.
Seni on imo parim süsteem Maximas kus saad ise oma mobiiliga asjad sisse pildistatud, mitte ei pea suvajorsside poolt käperdatud pulte kasutama.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 17:07:38 vasta tsitaadiga

Sellist, mis keset esikut püsti seisab.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.12.2021 17:10:12 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
See on jumala suvaline häda. Hoopis lollakamad on need, kes lähevad sinna iseteeninduskassasse, piiksutavad kogu korvi läbi ja siis lõpus ostavad veel poekoti sinna otsa. Maksavad. Ja siis hakkavad oma kraami kotti pakkima.
No fakk, pane ostukott esimesena kaalule ja lao oma tavaar kohe koti sisse kopp.gif


Puue on see, et ei võeta pulti.

Mine proovi Prismas pulti kasutada. Nutt tuleb peale kui lollakalt see süsteem neil lahendatud on.
Seni on imo parim süsteem Maximas kus saad ise oma mobiiliga asjad sisse pildistatud, mitte ei pea suvajorsside poolt käperdatud pulte kasutama.

Mingit Maxima äppi küll telefoni ei tahaks. Eriti loll süsteem, tiri äpp et poest osta icon_rolleyes.gif Nagu elektriauto laadimine juba.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 17:12:05 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tüdrukud lähevad juba poodi sisse, kindla teadmisega, milline tajektoor õige on thumbs_up.gif


Saada naine poodi ühte konkreetset asja ostma ja aega läheb omajagu ning ostab ta sealt kõike muud, aga see mille järele saadeti võib ununeda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 17:15:36 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
See on jumala suvaline häda. Hoopis lollakamad on need, kes lähevad sinna iseteeninduskassasse, piiksutavad kogu korvi läbi ja siis lõpus ostavad veel poekoti sinna otsa. Maksavad. Ja siis hakkavad oma kraami kotti pakkima.
No fakk, pane ostukott esimesena kaalule ja lao oma tavaar kohe koti sisse kopp.gif


Puue on see, et ei võeta pulti.

Mine proovi Prismas pulti kasutada. Nutt tuleb peale kui lollakalt see süsteem neil lahendatud on.
Seni on imo parim süsteem Maximas kus saad ise oma mobiiliga asjad sisse pildistatud, mitte ei pea suvajorsside poolt käperdatud pulte kasutama.


Käin Sikupilli Prismas suht regulaarselt. Peale esimest korda ei ole mitte midagi rasket selle kasutamises ja kõik on selgelt kirjas.

Prisma miinus on see, et sealt poest saad kõike, seega paisub vahel arve päris suureks. Lasnamäe omas võid osta sussid ja kõrvalvahes on juba pesumasinad ja külmikud, viskad korvi ja võtad oma saiad-leivad ka lisaks

Maxima äpiga ostmine on saast, sest koguaeg võta telefon taskust, ava ekraan, scanni, pane telefon jälle ära.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 17:19:32 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Päriselt ka mõtlete poes mingi trajektoori peale?
Poes ei mõtle, aga näe, HVF-s sunniti tagantjärgi mõtlema icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 17:26:18 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et mingis rshvast täis marketis sihitult lonkida ei taha.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.12.2021 17:31:43 vasta tsitaadiga

Mis lähed siis üldse sinna? Ma küll teen tihti paar tiiru peale isegi suurele poele. Tuleb mingeid asju meelde, mida vaja aga ise juba poe teises otsas jne. Ja see sügavkülma kauba näide ka. Samme tuleb, trenn thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 17:34:07 vasta tsitaadiga

No kui regulaarselt poes käid, siis tead kust midagi võtta juba loogilises järjekorras. Kui vahel käin ostunimekirjaga, siis ikka on naine lõppu pannud midagi sellist mis asub poe alguses ja on jäänud kahesilma vahele
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 17:46:38 vasta tsitaadiga

Riik koostas naistele poeskäimise eeskirjad, soovitus on võtta eeskuju meestest
Kantar Emor teab
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 17:52:45 vasta tsitaadiga

Naine poenimekirja teeb siis lasen selle tal alati ringi kirjutada nii, nagu meie kodu-Selveris kaubad paiknevad.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 17:56:33 vasta tsitaadiga

Äppi vaja, teed shoppinglisti, geps teeb kindlaks mis poes oled ja tõstab järjekorra õigesks. Ja juhendab õige riiuli juurde.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.12.2021 17:56:45 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
Riik koostas naistele poeskäimise eeskirjad, soovitus on võtta eeskuju meestest
Kantar Emor teab
Spoiler Spoiler Spoiler

Siis võiks seal pooled riiulid välja visata üldse kui pm keegi nende juurde ei jõua
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 18:04:52 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Seni on imo parim süsteem Maximas kus saad ise oma mobiiliga asjad sisse pildistatud, mitte ei pea suvajorsside poolt käperdatud pulte kasutama.


Rimis saab ka nüüd oma telefoniga skännida.
Kui mõned üksikud asjad ainult ostad, siis kannatab kasutada küll.
Suuremate ostude korral puldiga ikkagi lihtsam toimetada.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 18:09:35 vasta tsitaadiga

Külastasin olude sunnil Kristiine Keskust. Metsik rahvamass. Mõtlesin, et lähen Prismast kah läbi, aga siis tuli meelde, et seal on alati järjekorrad nii iseteeninduses kui ka tavakassades. Läksin hoopis Sõle Rimisse. Mingid kaks klienti ja järjekordi polnud - tavakassas kiire neiu.
Selveri iseteenindus on samuti selline, kus püstol hoidikusse ja maksmise vaev. Coopis, suuremate RIMIde iseteeninduses ja Prismas iga jumala kord järjekorrad (jah, ma ei käi öösiti ega varahommikul poes).

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 18:12:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Coopis, suuremate RIMIde iseteeninduses ja Prismas iga jumala kord järjekorrad


Esimese kahe puldikassades pole küll järjekordasid näinud.
Prisma käkkis oma puldisüsteemi mugavuse sellega tõesti ära, et maksmiseks pead ikka vaba iseteeninduskassat ootama.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 18:28:25 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Jälle üks küsimus hakkas lambist kripeldama. Miks kunagi ammu kui kell üldse leiutati sai selle formaadiks just 12 tundi ehk teeb ööpäevas kaks ringi peale?


Seksagesimaalsüsteem on positsiooniline arvusüsteem, mis pärineb Baabülonist. Seega süsteemil on ajalooline taust.

Hiid kirjutas:
tüdrukud lähevad juba poodi sisse, kindla teadmisega, milline tajektoor õige on thumbs_up.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 18:44:42 vasta tsitaadiga

Prisma puldisüsteem on küll täielik ikaldus. Ühe korra olen võtnud - never again
Ma käin ikka pea iga kord vaatan üle mis tooted soodukakleepsuga on ja esimese korraga sai juba selgeks et puldiga sooduka saamiseks tuleb täiskuuööl mingeid vigureid teha icon_lol.gif
Maxima telefonisüsteem on minu arust kõige mugavam. Selveri puldivärk mtaskuga ei jää eriti alla sellele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.12.2021 18:52:00 vasta tsitaadiga

Prismas on jah ajuvaba, et soodustooteid ei saa skanneerida ja lõpetades pead puldi tagasi panema, mingi faking tšeki võtma ja siis sellega ikka iseteenindus- või tavakassa järjekorras seisma icon_lol.gif
Ja juba kümme aastat ei saa Prisma iseteeninduses ühte artiklit korraga mitu tükki läbi lasta. Ikka tuleb ükshaaval teha.
Tüüpiline Soome tarkvaraarendus. Mingi iidne tark tegi asja valmis ja keegi ei julge puutuda enam. Jumal hoidku, et peaks veel midagi uuendama vms.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 18:59:44 vasta tsitaadiga

selleks, et seal osta vaja Prisma kontot ka vist icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.12.2021 19:05:14 vasta tsitaadiga

Ahjaa, see meenus ka Prismaga, et nad keerasid oma konto programmi uuendamisega korralikult käru neile kes suuremaid oste seal tegid. Enne teenisid nad aasta lõpuks ikka korraliku summa kontole, nüüd aga heal juhul vaid pool sellest. Eelmise aasta lõpuks oli ka mul Prisma kontol mingi vist 60€ lausa. Praegu mingi kümnekas vaid. Aga uuendamisega kaasas käiv jutt oli äge, et "kõik võidavad" vms icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 19:14:38 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Ahjaa, see meenus ka Prismaga, et nad keerasid oma konto programmi uuendamisega korralikult käru neile kes suuremaid oste seal tegid. Enne teenisid nad aasta lõpuks ikka korraliku summa kontole, nüüd aga heal juhul vaid pool sellest. Eelmise aasta lõpuks oli ka mul Prisma kontol mingi vist 60€ lausa. Praegu mingi kümnekas vaid. Aga uuendamisega kaasas käiv jutt oli äge, et "kõik võidavad" vms icon_lol.gif


Kasiinos kah, kõik võidavad, kuni see on maja ise… thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 19:31:13 vasta tsitaadiga

Selveris on mul aasta lõpuks 120-130€ kogunenud icon_razz.gif Seda siis kahe inimese toidukorvi pealt. Saab kohe päris mitu poeskäiku "tasuta" teha jaanuaris. Seda siis LHV partner krediitkaardiga makstes - saab 3x punkte.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 19:38:22 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:

Kasiinos kah, kõik võidavad, kuni see on maja ise… thumbs_up.gif


Nii räägitakse. Aga ma olen alati imestanud kuidas see nii on.
Kui paneks mitu võrdset omavahel pokkerit mängima, siis ju vahel võidab üks ja vahel teine kuna lisaks strateegiale on seal mängus ka õnne vaja, aga mingi suurema hulga mängude peale peaks statistiliselt ju kõik omadega nullis olema. Mis näiteks siis saab, kui diiler läheb vabal päeval tavakliendina mõnda teise kasiinosse ja üritab seal natuke palgalisa teenida?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 19:45:12 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Coopis, suuremate RIMIde iseteeninduses ja Prismas iga jumala kord järjekorrad


Esimese kahe puldikassades pole küll järjekordasid näinud.
Prisma käkkis oma puldisüsteemi mugavuse sellega tõesti ära, et maksmiseks pead ikka vaba iseteeninduskassat ootama.

Lasnamäe RIMI ja Põlva Coop. Mõlemas seisad järjekorras, kuni mingid tegelased oma tooteid läbi skännivad.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 20:03:02 vasta tsitaadiga

Betamax, miks sa coopis pulti ei kasuta? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 20:05:25 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Ahjaa, see meenus ka Prismaga, et nad keerasid oma konto programmi uuendamisega korralikult käru neile kes suuremaid oste seal tegid. Enne teenisid nad aasta lõpuks ikka korraliku summa kontole, nüüd aga heal juhul vaid pool sellest. Eelmise aasta lõpuks oli ka mul Prisma kontol mingi vist 60€ lausa. Praegu mingi kümnekas vaid. Aga uuendamisega kaasas käiv jutt oli äge, et "kõik võidavad" vms icon_lol.gif


See "korralik" summa oli ikka ka naljanumber inimese jaoks, kes absoluutselt kõiki oste kogu oma perele Prismast ei tee. Eile ma käisin Rimis, arve oli 90 umbes, tšekil välja toodud sääst koos kõigi allahindluste, kampaaniate ja kliendisoodustustega oli 18 eurot. Ühekordse ostu pealt. Kusjuures see oli ilma juba kontol olevat "Rimi raha" maha arvamata, mida oleks ka kasutada saanud, ja muidugi tuli seda viimast selle ostuga ka kohe juurde. Ja see kõik ühekordse käiguga, viimati ma vist käisin Rimis mingi kuu aega tagasi ja arvata on, et ega enne uut aastat uuesti ei satu ka jälle.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 20:05:56 vasta tsitaadiga

salatoimik, igas pisikeses Coopis ei ole pulti
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 20:37:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Selveris on mul aasta lõpuks 120-130€ kogunenud

mul COOPis lisaks mega hindadele ka 10-15 eur kuus tekkis, küll 5inimese ostude pealt....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 20:48:45 vasta tsitaadiga

Puldid on normaalsed, iseteeninduskassad on elumõttetud.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 20:58:34 vasta tsitaadiga

Ma üldjuhul Selveris kassas, kuna soovin suitsu ka osta...Kui ei ole vaja jalutan läbi iseteeninduse...
Maximas sama aga siis piiksan kassas ei viitsi telefoniga jamada...
Selveris ikka aasta peale tavalise partneriga 60€ kogub kokku...hea midagi aasta lõpus "tasuta" osta...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.12.2021 21:04:31 vasta tsitaadiga

Suitsu saab ju ka infoletist. Üleüldse on trend, et varsti saabki suitsu vaid sealt, mitte tavakassadest.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 859, 860, 861 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.