|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
18.12.2021 11:37:19
|
|
|
Spezz, ei olnud nii, lammutas terve koti laiali, tahtis peaaegu kõiki tooteid piiksutada, COOPst siis juttu.
See küll oli umbes pool aastat tagasi, võib-olla nüüd parem seis.
PS: Isegi, kui 2-3 toodet ning need asuvad kusiganes koti põhjas, siis see samuti tüütu. Miks peab klient mõtlema sellele, et kassas uuesti üle kontrollida, ette näidata tooted, kus asuvad? Piiksutad, paned kotti, maksad. Tehtud, kõik, rohkem ei mõtle sellele ning kodus tarbid.
Pole ime, miks e-poodlemine nii popiks muutunud, oskamatute teenindajatega interaktsioon ikka tüütu tegevus.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.12.2021 11:40:51
|
|
|
| Coopis võtab müüja alati pealt mõned suvalised tooted kui ostukontroll on. Selver ka.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.12.2021 11:45:46
|
|
|
Võtab esimesed kuni kuus toodet ja kõik. Olen ostukontrolli sattunud elu jooksul vist 3 korda ka ainult.
Üleeile oli hea situatsioon. Mingi tyyp võttis eesti kurki, kilo hetkel vist 5.99. Kurgi hinnaks tuli mingi 1.86. Piiksutas läbi, vaatas, et hind kõrge ja eemaldas ära ning kurk kenasti kotti. Hehe vaene
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.12.2021 11:58:04
|
|
|
| tsitaat: |
Puue on see, et ei võeta pulti.
|
Puldiga kõige OKim jahh
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
18.12.2021 13:35:54
|
|
|
Ärge kasutage pulti jah. Seiske kassajärjekorras terviseks
Ongi iseteenindusalal tihti liiga palju inimesi ringi siblimas.
Jube veider on igatahes vaadata neid 5+ inimesega järjekordi pidevalt. Inimestel tõesti oma ajaga midagi targemat teha ei ole?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
18.12.2021 13:48:47
|
|
|
Puue on nõuda et kõik toimiksid nagu sina.
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
18.12.2021 13:54:47
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
| Poodi minnes üldiselt ikka tean mida ostan, kõigepealt laongi kotti raskemad asjad, a'la joogid. Pole raske kaks sammu ette mõelda. |
Joogid poodides loogilise liikumistrajektoori lõpus enamasti, poesaalis edasi-tagasi siiberdamine on siis mõttekam kui hiljem asjade kotti pakkimine? |
Väga vahet pole kumb enne kotti panna kas viin või hapukurgid.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
18.12.2021 13:56:55
|
|
|
| Hapukurgid tuleb enne kotti panna, sest kodus enne võtad viina ja siis hammustad hapukurki peale, mitte vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.12.2021 15:10:48
|
|
|
kui tahaks aega kokku hoida, telliks kulleriga koju mitte ei töllaks poes. tahaks raha ka kokku hoida, teeks menüü põhja enne nimekirja valmis ja soovitavalt mitmeks päevaks.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
18.12.2021 15:36:48
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| sakinaga kirjutas: |
| Poodi minnes üldiselt ikka tean mida ostan, kõigepealt laongi kotti raskemad asjad, a'la joogid. Pole raske kaks sammu ette mõelda. |
Joogid poodides loogilise liikumistrajektoori lõpus enamasti, poesaalis edasi-tagasi siiberdamine on siis mõttekam kui hiljem asjade kotti pakkimine? |
Suures poes ehk teisiti tõesti, ma käin üsna väikses poes, kus trajektoor sellega ei pikene, kui joogid esimesena kotti laon.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
18.12.2021 15:56:33
|
|
|
| Poes töllerdamine on mõni päev ainuke liikumine, siis on hea seal edasi tagasi paari tiiru teha.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
18.12.2021 16:29:41
|
|
|
| Scott kirjutas: |
Just ühes teises foorumis on teemaks, kuidas nimetada ööd ja kas öö on algava või lõppeva päeva osa. Näiteks kas see öö, mis nüüd just lõppes, on tänane öö või eilne öö. Ühed väidavad, et ööpäev on järjestuses öö, hommik, päev ja õhtu, teised pareerivad, et ikka hommik, päev, õhtu ja öö.
|
Kas nende arust siis hommik algab südaöösel?
Isiklikult minu jaoks on subjektiivne ajajaotus lihtne. Kuni ma magama pole läinud, on õhtu ja siis kui üles ärkan, on hommik. Kui mind valel ajal üles aetakse, siis on öö.
Aga tehniliselt võttes muidugi ööpäev ja kuupäev vahetub südaöösel. Kui sa just juudiusku ei ole. Nendel hakkab uus päev päikeseloojangust. Keskajal oli ka Euroopas selline ajaarvestus. Kuna ka tädi Maali tasemel me ei räägi "kell 22 öösel" või "kell 23 öösel", siis järelikult öö algab ka kultuurilises mõttes meil ikkagi alles peale ööpäeva vahetust ja on järelikult algava, mitte lõppeva päeva osa. Tänane öö oli juba ära.
| sakinaga kirjutas: |
| Suures poes ehk teisiti tõesti, ma käin üsna väikses poes, kus trajektoor sellega ei pikene, kui joogid esimesena kotti laon. |
No vot siis. Proovi seda meetodit teinekord nt Prismas või Hüper Rimis, kus sissekäik on jookidest poole kilomeetri kaugusel ja tule siis rääkima. Mul maal viibides on ka külapood nii väike et "trajektoori" seal ei saagi arendada, pöörled niisama koha peal ringi, a kas sellist kogemust on tingimata vaja teistele laiendada, ei ole ju.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.12.2021 16:44:15
|
|
|
| Päriselt ka mõtlete poes mingi trajektoori peale?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.12.2021 16:47:30
|
|
|
tüdrukud lähevad juba poodi sisse, kindla teadmisega, milline tajektoor õige on
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
18.12.2021 16:47:43
|
|
|
Ma mõtlen et kui sügavkülma lett esimesena vastu tuleb siis vbolla tulen tagasi aga kohe küll midagi ei võta.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
18.12.2021 16:54:23
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Jälle üks küsimus hakkas lambist kripeldama. Miks kunagi ammu kui kell üldse leiutati sai selle formaadiks just 12 tundi ehk teeb ööpäevas kaks ringi peale? |
Sest esimesed päikesekellad valmistati piirkonnas, kus päev ongi enam-vähem pool ööpäevast ehk 12 tundi pikk aastaringselt ja skaala jagamine 12-ks oli tõenäoliselt põhjustatud sellest, et ringjoont on geomeetriliselt kõige lihtsam jagada kaheks, neljaks, kuueks ja edasi kuue kordseteks.
vanim leitud kell, Egiptus 1500 e.k
Spoiler 
Edasine on juba tingitud eelnevast eeskujust ja traditsiooni jätkumisest.
Kui valmistati esimesed mehaanilised kellad (vee-, liiva- jm), siis nad lihtsalt pidid näitama sama aega, mida näitasid eelnevalt olemasolevad päikesekellad.
Esimesed mehaanilised olevat osalt olnud ka sellised, mille osuti teeb ühe ringi ööpäevas ja 12-tunnine skaala moodustab poole sellest ringist, nii nagu on päikesekelladel.
Hiljem skaala "tühi" osa ilmselt "optimeeriti" väiksema skaala, hammasrataste väiksema arvu hammaste jms lihtsuse ja odavuse tõttu.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.12.2021 17:02:52
|
|
|
Kust saab normaalse esikunagi? Hiina paska ei taha enam
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.12.2021 17:05:35
|
|
|
milline on normaalne? ise teed. sul aega seal pulka vesta küll. eile otsisime kah ühte. konksud on eraldi müüa aga need on sellises hinnas, et valmis tükki samade konksudega ostes saad värvitud alusmaterjali tasuta kaasa.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
18.12.2021 17:07:18
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
See on jumala suvaline häda. Hoopis lollakamad on need, kes lähevad sinna iseteeninduskassasse, piiksutavad kogu korvi läbi ja siis lõpus ostavad veel poekoti sinna otsa. Maksavad. Ja siis hakkavad oma kraami kotti pakkima.
No fakk, pane ostukott esimesena kaalule ja lao oma tavaar kohe koti sisse  |
Puue on see, et ei võeta pulti. |
Mine proovi Prismas pulti kasutada. Nutt tuleb peale kui lollakalt see süsteem neil lahendatud on.
Seni on imo parim süsteem Maximas kus saad ise oma mobiiliga asjad sisse pildistatud, mitte ei pea suvajorsside poolt käperdatud pulte kasutama.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.12.2021 17:07:38
|
|
|
Sellist, mis keset esikut püsti seisab.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.12.2021 17:10:12
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
See on jumala suvaline häda. Hoopis lollakamad on need, kes lähevad sinna iseteeninduskassasse, piiksutavad kogu korvi läbi ja siis lõpus ostavad veel poekoti sinna otsa. Maksavad. Ja siis hakkavad oma kraami kotti pakkima.
No fakk, pane ostukott esimesena kaalule ja lao oma tavaar kohe koti sisse  |
Puue on see, et ei võeta pulti. |
Mine proovi Prismas pulti kasutada. Nutt tuleb peale kui lollakalt see süsteem neil lahendatud on.
Seni on imo parim süsteem Maximas kus saad ise oma mobiiliga asjad sisse pildistatud, mitte ei pea suvajorsside poolt käperdatud pulte kasutama. |
Mingit Maxima äppi küll telefoni ei tahaks. Eriti loll süsteem, tiri äpp et poest osta Nagu elektriauto laadimine juba.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
18.12.2021 17:12:05
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
tüdrukud lähevad juba poodi sisse, kindla teadmisega, milline tajektoor õige on  |
Saada naine poodi ühte konkreetset asja ostma ja aega läheb omajagu ning ostab ta sealt kõike muud, aga see mille järele saadeti võib ununeda
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.12.2021 17:15:36
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
See on jumala suvaline häda. Hoopis lollakamad on need, kes lähevad sinna iseteeninduskassasse, piiksutavad kogu korvi läbi ja siis lõpus ostavad veel poekoti sinna otsa. Maksavad. Ja siis hakkavad oma kraami kotti pakkima.
No fakk, pane ostukott esimesena kaalule ja lao oma tavaar kohe koti sisse  |
Puue on see, et ei võeta pulti. |
Mine proovi Prismas pulti kasutada. Nutt tuleb peale kui lollakalt see süsteem neil lahendatud on.
Seni on imo parim süsteem Maximas kus saad ise oma mobiiliga asjad sisse pildistatud, mitte ei pea suvajorsside poolt käperdatud pulte kasutama. |
Käin Sikupilli Prismas suht regulaarselt. Peale esimest korda ei ole mitte midagi rasket selle kasutamises ja kõik on selgelt kirjas.
Prisma miinus on see, et sealt poest saad kõike, seega paisub vahel arve päris suureks. Lasnamäe omas võid osta sussid ja kõrvalvahes on juba pesumasinad ja külmikud, viskad korvi ja võtad oma saiad-leivad ka lisaks
Maxima äpiga ostmine on saast, sest koguaeg võta telefon taskust, ava ekraan, scanni, pane telefon jälle ära.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
18.12.2021 17:19:32
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Päriselt ka mõtlete poes mingi trajektoori peale? |
Poes ei mõtle, aga näe, HVF-s sunniti tagantjärgi mõtlema
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.12.2021 17:26:18
|
|
|
Ütleme nii, et mingis rshvast täis marketis sihitult lonkida ei taha.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.12.2021 17:31:43
|
|
|
Mis lähed siis üldse sinna? Ma küll teen tihti paar tiiru peale isegi suurele poele. Tuleb mingeid asju meelde, mida vaja aga ise juba poe teises otsas jne. Ja see sügavkülma kauba näide ka. Samme tuleb, trenn
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.12.2021 17:34:07
|
|
|
No kui regulaarselt poes käid, siis tead kust midagi võtta juba loogilises järjekorras. Kui vahel käin ostunimekirjaga, siis ikka on naine lõppu pannud midagi sellist mis asub poe alguses ja on jäänud kahesilma vahele
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
18.12.2021 17:52:45
|
|
|
Naine poenimekirja teeb siis lasen selle tal alati ringi kirjutada nii, nagu meie kodu-Selveris kaubad paiknevad.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
18.12.2021 17:56:33
|
|
|
Äppi vaja, teed shoppinglisti, geps teeb kindlaks mis poes oled ja tõstab järjekorra õigesks. Ja juhendab õige riiuli juurde.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.12.2021 17:56:45
|
|
|
Siis võiks seal pooled riiulid välja visata üldse kui pm keegi nende juurde ei jõua
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
18.12.2021 18:04:52
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Seni on imo parim süsteem Maximas kus saad ise oma mobiiliga asjad sisse pildistatud, mitte ei pea suvajorsside poolt käperdatud pulte kasutama. |
Rimis saab ka nüüd oma telefoniga skännida.
Kui mõned üksikud asjad ainult ostad, siis kannatab kasutada küll.
Suuremate ostude korral puldiga ikkagi lihtsam toimetada.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.12.2021 18:09:35
|
|
|
Külastasin olude sunnil Kristiine Keskust. Metsik rahvamass. Mõtlesin, et lähen Prismast kah läbi, aga siis tuli meelde, et seal on alati järjekorrad nii iseteeninduses kui ka tavakassades. Läksin hoopis Sõle Rimisse. Mingid kaks klienti ja järjekordi polnud - tavakassas kiire neiu.
Selveri iseteenindus on samuti selline, kus püstol hoidikusse ja maksmise vaev. Coopis, suuremate RIMIde iseteeninduses ja Prismas iga jumala kord järjekorrad (jah, ma ei käi öösiti ega varahommikul poes).
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
18.12.2021 18:12:56
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Coopis, suuremate RIMIde iseteeninduses ja Prismas iga jumala kord järjekorrad |
Esimese kahe puldikassades pole küll järjekordasid näinud.
Prisma käkkis oma puldisüsteemi mugavuse sellega tõesti ära, et maksmiseks pead ikka vaba iseteeninduskassat ootama.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
18.12.2021 18:28:25
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Jälle üks küsimus hakkas lambist kripeldama. Miks kunagi ammu kui kell üldse leiutati sai selle formaadiks just 12 tundi ehk teeb ööpäevas kaks ringi peale? |
Seksagesimaalsüsteem on positsiooniline arvusüsteem, mis pärineb Baabülonist. Seega süsteemil on ajalooline taust.
| Hiid kirjutas: |
tüdrukud lähevad juba poodi sisse, kindla teadmisega, milline tajektoor õige on  |
Spoiler 
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
18.12.2021 18:44:42
|
|
|
Prisma puldisüsteem on küll täielik ikaldus. Ühe korra olen võtnud - never again
Ma käin ikka pea iga kord vaatan üle mis tooted soodukakleepsuga on ja esimese korraga sai juba selgeks et puldiga sooduka saamiseks tuleb täiskuuööl mingeid vigureid teha
Maxima telefonisüsteem on minu arust kõige mugavam. Selveri puldivärk mtaskuga ei jää eriti alla sellele
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
18.12.2021 18:52:00
|
|
|
Prismas on jah ajuvaba, et soodustooteid ei saa skanneerida ja lõpetades pead puldi tagasi panema, mingi faking tšeki võtma ja siis sellega ikka iseteenindus- või tavakassa järjekorras seisma
Ja juba kümme aastat ei saa Prisma iseteeninduses ühte artiklit korraga mitu tükki läbi lasta. Ikka tuleb ükshaaval teha.
Tüüpiline Soome tarkvaraarendus. Mingi iidne tark tegi asja valmis ja keegi ei julge puutuda enam. Jumal hoidku, et peaks veel midagi uuendama vms.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.12.2021 18:59:44
|
|
|
selleks, et seal osta vaja Prisma kontot ka vist
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
18.12.2021 19:05:14
|
|
|
Ahjaa, see meenus ka Prismaga, et nad keerasid oma konto programmi uuendamisega korralikult käru neile kes suuremaid oste seal tegid. Enne teenisid nad aasta lõpuks ikka korraliku summa kontole, nüüd aga heal juhul vaid pool sellest. Eelmise aasta lõpuks oli ka mul Prisma kontol mingi vist 60€ lausa. Praegu mingi kümnekas vaid. Aga uuendamisega kaasas käiv jutt oli äge, et "kõik võidavad" vms
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
18.12.2021 19:14:38
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Ahjaa, see meenus ka Prismaga, et nad keerasid oma konto programmi uuendamisega korralikult käru neile kes suuremaid oste seal tegid. Enne teenisid nad aasta lõpuks ikka korraliku summa kontole, nüüd aga heal juhul vaid pool sellest. Eelmise aasta lõpuks oli ka mul Prisma kontol mingi vist 60€ lausa. Praegu mingi kümnekas vaid. Aga uuendamisega kaasas käiv jutt oli äge, et "kõik võidavad" vms  |
Kasiinos kah, kõik võidavad, kuni see on maja ise…
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
18.12.2021 19:31:13
|
|
|
Selveris on mul aasta lõpuks 120-130€ kogunenud Seda siis kahe inimese toidukorvi pealt. Saab kohe päris mitu poeskäiku "tasuta" teha jaanuaris. Seda siis LHV partner krediitkaardiga makstes - saab 3x punkte.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
18.12.2021 19:38:22
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Kasiinos kah, kõik võidavad, kuni see on maja ise…  |
Nii räägitakse. Aga ma olen alati imestanud kuidas see nii on.
Kui paneks mitu võrdset omavahel pokkerit mängima, siis ju vahel võidab üks ja vahel teine kuna lisaks strateegiale on seal mängus ka õnne vaja, aga mingi suurema hulga mängude peale peaks statistiliselt ju kõik omadega nullis olema. Mis näiteks siis saab, kui diiler läheb vabal päeval tavakliendina mõnda teise kasiinosse ja üritab seal natuke palgalisa teenida?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.12.2021 19:45:12
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Coopis, suuremate RIMIde iseteeninduses ja Prismas iga jumala kord järjekorrad |
Esimese kahe puldikassades pole küll järjekordasid näinud.
Prisma käkkis oma puldisüsteemi mugavuse sellega tõesti ära, et maksmiseks pead ikka vaba iseteeninduskassat ootama. |
Lasnamäe RIMI ja Põlva Coop. Mõlemas seisad järjekorras, kuni mingid tegelased oma tooteid läbi skännivad.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.12.2021 20:03:02
|
|
|
Betamax, miks sa coopis pulti ei kasuta?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
18.12.2021 20:05:25
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Ahjaa, see meenus ka Prismaga, et nad keerasid oma konto programmi uuendamisega korralikult käru neile kes suuremaid oste seal tegid. Enne teenisid nad aasta lõpuks ikka korraliku summa kontole, nüüd aga heal juhul vaid pool sellest. Eelmise aasta lõpuks oli ka mul Prisma kontol mingi vist 60€ lausa. Praegu mingi kümnekas vaid. Aga uuendamisega kaasas käiv jutt oli äge, et "kõik võidavad" vms  |
See "korralik" summa oli ikka ka naljanumber inimese jaoks, kes absoluutselt kõiki oste kogu oma perele Prismast ei tee. Eile ma käisin Rimis, arve oli 90 umbes, tšekil välja toodud sääst koos kõigi allahindluste, kampaaniate ja kliendisoodustustega oli 18 eurot. Ühekordse ostu pealt. Kusjuures see oli ilma juba kontol olevat "Rimi raha" maha arvamata, mida oleks ka kasutada saanud, ja muidugi tuli seda viimast selle ostuga ka kohe juurde. Ja see kõik ühekordse käiguga, viimati ma vist käisin Rimis mingi kuu aega tagasi ja arvata on, et ega enne uut aastat uuesti ei satu ka jälle.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
18.12.2021 20:05:56
|
|
|
| salatoimik, igas pisikeses Coopis ei ole pulti
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.12.2021 20:37:33
|
|
|
| tsitaat: |
Selveris on mul aasta lõpuks 120-130€ kogunenud
|
mul COOPis lisaks mega hindadele ka 10-15 eur kuus tekkis, küll 5inimese ostude pealt....
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
18.12.2021 20:48:45
|
|
|
Puldid on normaalsed, iseteeninduskassad on elumõttetud.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
18.12.2021 20:58:34
|
|
|
Ma üldjuhul Selveris kassas, kuna soovin suitsu ka osta...Kui ei ole vaja jalutan läbi iseteeninduse...
Maximas sama aga siis piiksan kassas ei viitsi telefoniga jamada...
Selveris ikka aasta peale tavalise partneriga 60€ kogub kokku...hea midagi aasta lõpus "tasuta" osta...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
18.12.2021 21:04:31
|
|
|
| Suitsu saab ju ka infoletist. Üleüldse on trend, et varsti saabki suitsu vaid sealt, mitte tavakassadest.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|