|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
03.12.2021 15:50:51
|
|
|
| heix85 kirjutas: |
Naised saunas rääkisid, et euronics saab juba jaanuaris!
| 0w4er kirjutas: |
| kaspar737 kirjutas: |
Poolteist tundi hiljem ikka stockis?  |
Need olid hommikust saati olemas, ja õhtul kui ma postituse tegin siis endiselt olemas.. ehk päev läbi olid seal olemas.
Next stock vist peaks veebruaris tulema Elisasse kui info mida kuulnud on legit. |
|
Naised saunas rääkisid seda ka, et Joel Steinfeld pandi vangi, koguni kaheks-kolmeks aastaks, aga tühjagi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix85
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
03.12.2021 15:53:03
|
|
|
Mulle rääkisid teised naised!
_________________ Cry me a river! |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
05.12.2021 16:44:39
|
|
|
| Kuna sai tänu foorumile Prismast odavalt PS5, siis mõtlesin mõned PS mängud läbi mängida. Tekkis küsimus, et kui mängust on olemas PS4 ja PS5 versioon, kumb on siis mõttekam osta. Näiteks Ghost of Tsushima puhul tasuks osta odavam PS4 plaat, kuna on tasuta upgrade? Või annab kallima PS5 versiooni ostmine mingi eelise?
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
05.12.2021 17:17:47
|
|
|
| Mõttetu mees kirjutas: |
| Kuna sai tänu foorumile Prismast odavalt PS5, siis mõtlesin mõned PS mängud läbi mängida. Tekkis küsimus, et kui mängust on olemas PS4 ja PS5 versioon, kumb on siis mõttekam osta. Näiteks Ghost of Tsushima puhul tasuks osta odavam PS4 plaat, kuna on tasuta upgrade? Või annab kallima PS5 versiooni ostmine mingi eelise? |
osta ps5 oma, ps4 to ps5 upgrade maksab tavaliselt eraldi lisa.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomb
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
05.12.2021 17:28:00
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| Mõttetu mees kirjutas: |
| Kuna sai tänu foorumile Prismast odavalt PS5, siis mõtlesin mõned PS mängud läbi mängida. Tekkis küsimus, et kui mängust on olemas PS4 ja PS5 versioon, kumb on siis mõttekam osta. Näiteks Ghost of Tsushima puhul tasuks osta odavam PS4 plaat, kuna on tasuta upgrade? Või annab kallima PS5 versiooni ostmine mingi eelise? |
osta ps5 oma, ps4 to ps5 upgrade maksab tavaliselt eraldi lisa. |
See vist oleneb mängust. Poisi crash bandicoot 4 lasi niisama upgrade teha.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
05.12.2021 17:46:57
|
|
|
| tsitaat: |
See vist oleneb mängust.
|
Nii on, Ghost of Tsushima oma on tasuline.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laura25
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2021
|
06.12.2021 16:40:03
|
|
|
Pagan, need kes Prisma E-poest tellisid on õnnesärgis sündinud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.12.2021 16:50:58
|
|
|
| kustotsast ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikruusa
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2003
|
06.12.2021 17:11:39
|
|
|
| No aga mis kohast sa kohe veel saad sellise hinnaga tellida?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
06.12.2021 17:57:40
|
|
|
No Euronics pole oma laadungit vist veel müüki pannud detsembris, seega natuke saab mõistliku hinnaga konsoole veel.
Seega passige peale
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
06.12.2021 18:32:23
|
|
|
| Ma pakun, et Tartus kui 9.12 prismad avatakse siis seal võib mõni letil olla...aga võin ka mööda panna...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
07.12.2021 11:41:45
|
|
|
Mul on pikemat aega juba tunne, et see Playstation 5 konsooli saamine õige hinnaga on juba rohkem põhimõtteline asi, kui mitte just et seda konsooli oleks nii väga vaja inimestel. Vähemalt minul endal oli nii, sain Euronicsis jaole, sain kätte ja elu polnud enam nii huvitav
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.12.2021 11:49:29
|
|
|
| tsitaat: |
sain kätte ja elu polnud enam nii huvitav
|
Kas pole midagi mängida...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
07.12.2021 12:07:20
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
sain kätte ja elu polnud enam nii huvitav
|
Kas pole midagi mängida... |
Pigem vist kadus see jahikirg
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.12.2021 12:17:49
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
sain kätte ja elu polnud enam nii huvitav
|
Kas pole midagi mängida... |
Pigem vist kadus see jahikirg |
Arusaadav - meenutab mulle ühte kunagist tuttavat, kes "jahtis" pidevalt videomänge aga nende mängimiseks reeglina aega ja huvi ei olnud...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
07.12.2021 12:19:37
|
|
|
Seni PS5 only asjadest on väga hea olnud:
Ratchet & Clank: Rift Apart
Sackboy: A Big Adventure
ASTRO's Playroom
aga võiks jah olla rohkem neid PS5 funktsionaalsustega mänge.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.12.2021 12:22:51
|
|
|
| tsitaat: |
aga võiks jah olla rohkem neid PS5 funktsionaalsustega mänge.
|
Puldi funktsionaalsust mõtled?
Need arendajate taga kinni; nagu eelmised põlvkonnad näidanud on
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.12.2021 12:52:27
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
sain kätte ja elu polnud enam nii huvitav
|
Kas pole midagi mängida... |
Pigem vist kadus see jahikirg |
The chase is better than the catch
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
07.12.2021 13:10:30
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
aga võiks jah olla rohkem neid PS5 funktsionaalsustega mänge.
|
Puldi funktsionaalsust mõtled?
Need arendajate taga kinni; nagu eelmised põlvkonnad näidanud on  |
Jep, mind siiani kummastab see puuteplaat DS puldil. Ei suudetud eelmine generatsioon sellega midagi tarka teha ja kahtlen kas tuleb nüüdki. Saan aru, et see jäeti alles tagasihühilduvate mängude pärast, aga pm. kasutavad nad kõik seda nagu suurt nuppu.
Mis mängudesse puutub siis tegelt on PS5 väga mõnus PS4 mängude mängimiseks. See, kuidas konsool ka kõige vihasemat mõllu hiirvaikseks jääb ja et laadimisajad praktiliselt puuduvad õigustab ülemineku PS5e peale igateipid isegi ilma uute mängudeta.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
09.12.2021 14:33:52
|
|
|
Panin eile Samsung 980 Pro 2TB-le peale seda EK radikat ja ei saanud mina seda ühte klambrit kinni, kui ühel pool oli 1mm pad ja teisel pool 0,5mm pad. Samsungi enda kleepsud jätsin peale.
Võtsin uuesti lahti ja vaatasin, et kivide pool on 2 kõrvuti olevat kivi kõrgemad, sinna panin 0,5mm padi ja madalama osa jätsin 1mm peale, taga ka täis ulatuses 0,5mm. Läks ilusti kinni.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
0w4er
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2014
|
13.12.2021 01:32:11
|
|
|
| Mõttetu mees kirjutas: |
| Kuna sai tänu foorumile Prismast odavalt PS5, siis mõtlesin mõned PS mängud läbi mängida. Tekkis küsimus, et kui mängust on olemas PS4 ja PS5 versioon, kumb on siis mõttekam osta. Näiteks Ghost of Tsushima puhul tasuks osta odavam PS4 plaat, kuna on tasuta upgrade? Või annab kallima PS5 versiooni ostmine mingi eelise? |
Oleneb täitsa mängust jah.
Paljud tasuta upgradid olid lihtsalt PS4 versioon mängust + reso/FPS bump. Ja samuti need tasuta uuendused olid need PS5 release lähedal olevad crossgen mängud.
Tänapäeval need õiged upgradid on jah tasulised, aga selle eest saad rohkem kui lihtsalt reso/FPS bump. Saad reaalselt uue versiooni mängust (mitte lihtsalt patch) -> graafikaliselt paremad sätted + DualSense puldi võimekused. Battlefield 2042 näiteks PS4 versioonil on 64 playerit ja palju väiksemad mapid võrreldes PS5 versiooniga samast mängust (+reso/FPS stabiilsem/graafika parem/laeb kiiremini jne).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
14.12.2021 13:34:10
|
|
|
Kogused on ikka eriti haledad
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
14.12.2021 13:34:18
|
|
|
Sealt on otsas , aga kohe on "siin" müügis ...
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
14.12.2021 14:35:22
|
|
|
| terminator kirjutas: |
| Palju neid siis tuleb-mingi 10 kaupa? |
Arvestades meie eesti turu suurust, siis täitsa OK kogused - need on suuremad kui kümme siiski. Nõudlus ikka veel ületab pakkumise mäekõrguselt ja müügid ongi sellised 4-5 minutit rõõmu.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
animal
HV kasutaja
liitunud: 13.03.2007
|
14.12.2021 15:03:13
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| terminator kirjutas: |
| Palju neid siis tuleb-mingi 10 kaupa? |
Arvestades meie eesti turu suurust, siis täitsa OK kogused - need on suuremad kui kümme siiski. Nõudlus ikka veel ületab pakkumise mäekõrguselt ja müügid ongi sellised 4-5 minutit rõõmu. |
Kas seekordsed ostjad saavad konsooli kätte kohe (paari päeva jooksul) või tehti jälle mingit eelmüüki?
Tuttav ostis oktoobris Euronicsi e-poest konsooli ja sai selle kätte alles kuu hiljem novembri lõpus, kui saabus uus ports (kuigi samaaegselt oktoobris olid konsoolid keti erinevates poodides üle Eesti veel mitu päeva hiljemgi saadaval, kusjuures isegi samas poes, kuhu sooviti järele minna).
_________________ Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
14.12.2021 15:08:56
|
|
|
| animal, tarneaeg 1-3 tööpäeva.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
animal
HV kasutaja
liitunud: 13.03.2007
|
14.12.2021 15:18:22
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
| animal, tarneaeg 1-3 tööpäeva. |
Toona oli sama 1-3 tp. jutt, ainult et reaalsuses läks üle kuu aja. Tean, kuna ise soovitasin tuttaval klienditeenindusega kontakteeruda, aga ka klienditeenindajad ei teadnud millal saab, lihtsalt öeldi, et saab järgmise laadungiga.
_________________ Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
14.12.2021 17:13:20
|
|
|
| animal kirjutas: |
| S.I.L.L.U kirjutas: |
| animal, tarneaeg 1-3 tööpäeva. |
Toona oli sama 1-3 tp. jutt, ainult et reaalsuses läks üle kuu aja. Tean, kuna ise soovitasin tuttaval klienditeenindusega kontakteeruda, aga ka klienditeenindajad ei teadnud millal saab, lihtsalt öeldi, et saab järgmise laadungiga. |
Müüme olemas olevat ladu, mingeid eelmüüke me pole pikalt teinud juba. Üksikud juhused on ikka, mille puhul tuleb natukene oodata. Alati saab raha tagasi küsida ja mujalt soetada
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
14.12.2021 17:55:33
|
|
|
| Hind oli 600?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.12.2021 19:02:13
|
|
|
599
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
15.12.2021 11:00:39
|
|
|
| Digi versioon oli 499, kas kettaga variant oli ka müügis ?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
15.12.2021 13:08:44
|
|
|
| Plaadiga oli 599€.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
15.12.2021 14:32:44
|
|
|
| Ega see Soomes kauem müügil püsi siis kui Eestis.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
15.12.2021 21:42:26
|
|
|
| Mõnes Eesti poes peale Prisma ja Euronicsi on hiljuti veel normaalse hinnaga (600 ja alla) stocki olnud?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
16.12.2021 10:18:17
|
|
|
Plaanis GT7't teha ja pc peal ka mõnda asja.
Siin seisab üks tutikas, Logitech g923, jõuaks veel tagasi saata.
Käsipiduri modifikatsioon ei ole probleem.
Või soovitate kohe mõne teise rooli poole vaadata? Varasem kogemus puudub täielikult
e: Eks ta ole vast hea koht alustamiseks tõesti ja ilmselt läheb käiku. Kui peaks huvi püsima siis saab psremate asjade järele vaadata. Kõige enam pelgan kolisemist, ehk kaasnevat müra. Seepärast eelistan just uut asja.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix85
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
16.12.2021 11:06:39
|
|
|
Roolist olulisem on isegi tool, g29 või g923 pole suurt vahet. Mõlemad suht miinimum, mida osta.
_________________ Cry me a river! |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
16.12.2021 13:01:06
|
|
|
Siis olen õigel teel. Raisku see ei lähe kuna olenas, kellele edasi anda.
Ise vaataks hiljem dd2 poole. heix85, Ehk viib see toolini ka. Esmalt tahan maitse suhu saada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikrom
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007
|
16.12.2021 13:07:21
|
|
|
Pange end stardijoonele valmis siis.
link
_________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good" |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
16.12.2021 15:23:21
|
|
|
| Ikka veel saadaval isegi. A nad Eestisse saadavad?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
16.12.2021 15:29:28
|
|
|
Näitab, et on saada a kui proovid korvi panna siis ütleb, et kõik olevad kaubad on juba korvi pandud kellelgi ja sedasi iga "saada" oleva toote kohta....
| madness kirjutas: |
| Ikka veel saadaval isegi. A nad Eestisse saadavad? |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vares
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2001
|
16.12.2021 18:39:19
|
|
|
Mina sain 14:00 kenasti ligi ja asjad korvi (kuna Verkkokauppa saatis 2 tundi varem kirja konkreetsete linkidega) aga tarneaadressi jms sisestamiseni ikka ei jõudnud kuna selleni viiv nupp millegipärast ei aktiveerunud. Ja nii korduvalt proovides. Hiljem tegin katset ühe teise täiesti suvalise tootega ja siis mingeid probleeme edasiminekuga polnud. Niiet segane värk
_________________ ValiHeli - Eesti suurima kodukino- ja stereokõlarite ning kõrvaklappide valikuga helitehnika salong! |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
17.12.2021 18:18:11
|
|
|
| Wow, okidokis on üle 20ne ps5 konsooli kuulutuse, päris tihe rebimine käib.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|