Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.12.2021 15:50:51 vasta tsitaadiga

heix85 kirjutas:
Naised saunas rääkisid, et euronics saab juba jaanuaris!


0w4er kirjutas:
kaspar737 kirjutas:
Poolteist tundi hiljem ikka stockis? icon_eek.gif

Need olid hommikust saati olemas, ja õhtul kui ma postituse tegin siis endiselt olemas.. ehk päev läbi olid seal olemas. icon_smile.gif

Next stock vist peaks veebruaris tulema Elisasse kui info mida kuulnud on legit.
Naised saunas rääkisid seda ka, et Joel Steinfeld pandi vangi, koguni kaheks-kolmeks aastaks, aga tühjagi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 15:53:03 vasta tsitaadiga

Mulle rääkisid teised naised!
_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2021 16:44:39 vasta tsitaadiga

Kuna sai tänu foorumile Prismast odavalt PS5, siis mõtlesin mõned PS mängud läbi mängida. Tekkis küsimus, et kui mängust on olemas PS4 ja PS5 versioon, kumb on siis mõttekam osta. Näiteks Ghost of Tsushima puhul tasuks osta odavam PS4 plaat, kuna on tasuta upgrade? Või annab kallima PS5 versiooni ostmine mingi eelise?
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2021 17:17:47 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
Kuna sai tänu foorumile Prismast odavalt PS5, siis mõtlesin mõned PS mängud läbi mängida. Tekkis küsimus, et kui mängust on olemas PS4 ja PS5 versioon, kumb on siis mõttekam osta. Näiteks Ghost of Tsushima puhul tasuks osta odavam PS4 plaat, kuna on tasuta upgrade? Või annab kallima PS5 versiooni ostmine mingi eelise?
osta ps5 oma, ps4 to ps5 upgrade maksab tavaliselt eraldi lisa.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 05.12.2021 17:28:00 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
Mõttetu mees kirjutas:
Kuna sai tänu foorumile Prismast odavalt PS5, siis mõtlesin mõned PS mängud läbi mängida. Tekkis küsimus, et kui mängust on olemas PS4 ja PS5 versioon, kumb on siis mõttekam osta. Näiteks Ghost of Tsushima puhul tasuks osta odavam PS4 plaat, kuna on tasuta upgrade? Või annab kallima PS5 versiooni ostmine mingi eelise?
osta ps5 oma, ps4 to ps5 upgrade maksab tavaliselt eraldi lisa.

See vist oleneb mängust. Poisi crash bandicoot 4 lasi niisama upgrade teha.

_________________
--
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2021 17:46:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See vist oleneb mängust.

Nii on, Ghost of Tsushima oma on tasuline.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 15:02:22 vasta tsitaadiga

https://esport.ohtuleht.ee/1050221/sony-vallandas-playstationi-tippjuhi-kes-langes-pedofiilikuti-loksu
Nii , nüüd oleks õiglane , et toode muutuks ebapopulaarseks
ja tänu sellele odavaks... icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laura25
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2021




sõnum 06.12.2021 16:40:03 vasta tsitaadiga

Pagan, need kes Prisma E-poest tellisid on õnnesärgis sündinud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 16:50:58 vasta tsitaadiga

kustotsast ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikruusa
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2003




sõnum 06.12.2021 17:11:39 vasta tsitaadiga

No aga mis kohast sa kohe veel saad sellise hinnaga tellida?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 17:57:40 vasta tsitaadiga

No Euronics pole oma laadungit vist veel müüki pannud detsembris, seega natuke saab mõistliku hinnaga konsoole veel.

Seega passige peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 18:32:23 vasta tsitaadiga

Ma pakun, et Tartus kui 9.12 prismad avatakse siis seal võib mõni letil olla...aga võin ka mööda panna...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 11:27:40 vasta tsitaadiga

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5-b-chassis-dodatkowy-kontroler-dualsense-czarny-stacja-ladujaca-trust-gxt-251-duo-charge-dock-sackb-1 Peaks mingi 700 vist olema. Endale tahad, siis suhteliselt mõistlik hind. Scalperile väga mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 11:41:45 vasta tsitaadiga

Mul on pikemat aega juba tunne, et see Playstation 5 konsooli saamine õige hinnaga on juba rohkem põhimõtteline asi, kui mitte just et seda konsooli oleks nii väga vaja inimestel. Vähemalt minul endal oli nii, sain Euronicsis jaole, sain kätte ja elu polnud enam nii huvitav icon_lol.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 11:49:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sain kätte ja elu polnud enam nii huvitav

Kas pole midagi mängida...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.12.2021 12:07:20 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

sain kätte ja elu polnud enam nii huvitav

Kas pole midagi mängida...
Pigem vist kadus see jahikirg
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 12:17:49 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
beastbeats kirjutas:
tsitaat:

sain kätte ja elu polnud enam nii huvitav

Kas pole midagi mängida...
Pigem vist kadus see jahikirg

Arusaadav - meenutab mulle ühte kunagist tuttavat, kes "jahtis" pidevalt videomänge aga nende mängimiseks reeglina aega ja huvi ei olnud...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 12:19:37 vasta tsitaadiga

Seni PS5 only asjadest on väga hea olnud:
Ratchet & Clank: Rift Apart
Sackboy: A Big Adventure
ASTRO's Playroom

aga võiks jah olla rohkem neid PS5 funktsionaalsustega mänge.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 12:22:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga võiks jah olla rohkem neid PS5 funktsionaalsustega mänge.

Puldi funktsionaalsust mõtled?
Need arendajate taga kinni; nagu eelmised põlvkonnad näidanud on thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 12:52:27 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
beastbeats kirjutas:
tsitaat:

sain kätte ja elu polnud enam nii huvitav

Kas pole midagi mängida...
Pigem vist kadus see jahikirg


The chase is better than the catch
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 07.12.2021 13:10:30 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

aga võiks jah olla rohkem neid PS5 funktsionaalsustega mänge.

Puldi funktsionaalsust mõtled?
Need arendajate taga kinni; nagu eelmised põlvkonnad näidanud on thumbs_down.gif
Jep, mind siiani kummastab see puuteplaat DS puldil. Ei suudetud eelmine generatsioon sellega midagi tarka teha ja kahtlen kas tuleb nüüdki. Saan aru, et see jäeti alles tagasihühilduvate mängude pärast, aga pm. kasutavad nad kõik seda nagu suurt nuppu.

Mis mängudesse puutub siis tegelt on PS5 väga mõnus PS4 mängude mängimiseks. See, kuidas konsool ka kõige vihasemat mõllu hiirvaikseks jääb ja et laadimisajad praktiliselt puuduvad õigustab ülemineku PS5e peale igateipid isegi ilma uute mängudeta.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2021 14:33:52 vasta tsitaadiga

Panin eile Samsung 980 Pro 2TB-le peale seda EK radikat ja ei saanud mina seda ühte klambrit kinni, kui ühel pool oli 1mm pad ja teisel pool 0,5mm pad. Samsungi enda kleepsud jätsin peale.
Võtsin uuesti lahti ja vaatasin, et kivide pool on 2 kõrvuti olevat kivi kõrgemad, sinna panin 0,5mm padi ja madalama osa jätsin 1mm peale, taga ka täis ulatuses 0,5mm. Läks ilusti kinni.

Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0w4er
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2014




sõnum 13.12.2021 01:32:11 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
Kuna sai tänu foorumile Prismast odavalt PS5, siis mõtlesin mõned PS mängud läbi mängida. Tekkis küsimus, et kui mängust on olemas PS4 ja PS5 versioon, kumb on siis mõttekam osta. Näiteks Ghost of Tsushima puhul tasuks osta odavam PS4 plaat, kuna on tasuta upgrade? Või annab kallima PS5 versiooni ostmine mingi eelise?


Oleneb täitsa mängust jah.
Paljud tasuta upgradid olid lihtsalt PS4 versioon mängust + reso/FPS bump. Ja samuti need tasuta uuendused olid need PS5 release lähedal olevad crossgen mängud.

Tänapäeval need õiged upgradid on jah tasulised, aga selle eest saad rohkem kui lihtsalt reso/FPS bump. Saad reaalselt uue versiooni mängust (mitte lihtsalt patch) -> graafikaliselt paremad sätted + DualSense puldi võimekused. Battlefield 2042 näiteks PS4 versioonil on 64 playerit ja palju väiksemad mapid võrreldes PS5 versiooniga samast mängust (+reso/FPS stabiilsem/graafika parem/laeb kiiremini jne).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 13:29:28 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719709596/mangukonsool-sony-playstation-5?fbclid=IwAR36aRNt_BiX8P5os0wXSrnu6En9E9m3zeK8ukumFcoNfAjzspw36l5qhDU

Kella 12:23 seisuga on olemas icon_biggrin.gif

Edit: Kella 12:27 seisuga oli otsas.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 13:34:10 vasta tsitaadiga

Kogused on ikka eriti haledad icon_smile.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 13:34:18 vasta tsitaadiga

Sealt on otsas , aga kohe on "siin" müügis ... icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 14:06:14 vasta tsitaadiga

Palju neid siis tuleb-mingi 10 kaupa?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 14:23:04 vasta tsitaadiga

Minge proovige uuesti.
https://www.euronics.ee/meelelahutus/mangukonsoolid/playstation/711719709596/mangukonsool-sony-playstation-5

EDIT: otsas.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 14:35:22 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Palju neid siis tuleb-mingi 10 kaupa?

Arvestades meie eesti turu suurust, siis täitsa OK kogused - need on suuremad kui kümme siiski. Nõudlus ikka veel ületab pakkumise mäekõrguselt ja müügid ongi sellised 4-5 minutit rõõmu.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 15:03:13 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
terminator kirjutas:
Palju neid siis tuleb-mingi 10 kaupa?

Arvestades meie eesti turu suurust, siis täitsa OK kogused - need on suuremad kui kümme siiski. Nõudlus ikka veel ületab pakkumise mäekõrguselt ja müügid ongi sellised 4-5 minutit rõõmu.

Kas seekordsed ostjad saavad konsooli kätte kohe (paari päeva jooksul) või tehti jälle mingit eelmüüki?
Tuttav ostis oktoobris Euronicsi e-poest konsooli ja sai selle kätte alles kuu hiljem novembri lõpus, kui saabus uus ports (kuigi samaaegselt oktoobris olid konsoolid keti erinevates poodides üle Eesti veel mitu päeva hiljemgi saadaval, kusjuures isegi samas poes, kuhu sooviti järele minna).

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 15:08:56 vasta tsitaadiga

animal, tarneaeg 1-3 tööpäeva.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 15:18:22 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
animal, tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Toona oli sama 1-3 tp. jutt, ainult et reaalsuses läks üle kuu aja. Tean, kuna ise soovitasin tuttaval klienditeenindusega kontakteeruda, aga ka klienditeenindajad ei teadnud millal saab, lihtsalt öeldi, et saab järgmise laadungiga.

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 17:13:20 vasta tsitaadiga

animal kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
animal, tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Toona oli sama 1-3 tp. jutt, ainult et reaalsuses läks üle kuu aja. Tean, kuna ise soovitasin tuttaval klienditeenindusega kontakteeruda, aga ka klienditeenindajad ei teadnud millal saab, lihtsalt öeldi, et saab järgmise laadungiga.


Müüme olemas olevat ladu, mingeid eelmüüke me pole pikalt teinud juba. Üksikud juhused on ikka, mille puhul tuleb natukene oodata. Alati saab raha tagasi küsida ja mujalt soetada icon_smile.gif

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 17:55:33 vasta tsitaadiga

Hind oli 600?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 19:02:13 vasta tsitaadiga

599 icon_mad.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2021 11:00:39 vasta tsitaadiga

Digi versioon oli 499, kas kettaga variant oli ka müügis ?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2021 13:08:44 vasta tsitaadiga

Plaadiga oli 599€.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2021 13:39:17 vasta tsitaadiga

Soomes mitu päeva juba saada
529
https://www.verkkokauppa.com/fi/product/45515/ndxrs/Sony-PlayStation-5-PS5-pelikonsoli

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2021 14:22:49 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Soomes mitu päeva juba saada
529
https://www.verkkokauppa.com/fi/product/45515/ndxrs/Sony-PlayStation-5-PS5-pelikonsoli


Ei pysty lisäämään ostoskoriin? Ehk läbimüüdud?

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2021 14:32:44 vasta tsitaadiga

Ega see Soomes kauem müügil püsi siis kui Eestis.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2021 21:42:26 vasta tsitaadiga

Mõnes Eesti poes peale Prisma ja Euronicsi on hiljuti veel normaalse hinnaga (600 ja alla) stocki olnud?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2021 21:59:07 vasta tsitaadiga

Poola Medaimarketis suht asjalikud combokitid jälle 710-750-ga https://mediamarkt.pl/search?query%5Bmenu_item%5D=&query%5Bquerystring%5D=sony%20playstation%205
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 16.12.2021 10:18:17 vasta tsitaadiga

Plaanis GT7't teha ja pc peal ka mõnda asja.

Siin seisab üks tutikas, Logitech g923, jõuaks veel tagasi saata.

Käsipiduri modifikatsioon ei ole probleem.

Või soovitate kohe mõne teise rooli poole vaadata? Varasem kogemus puudub täielikult icon_cool.gif

e: Eks ta ole vast hea koht alustamiseks tõesti ja ilmselt läheb käiku. Kui peaks huvi püsima siis saab psremate asjade järele vaadata. Kõige enam pelgan kolisemist, ehk kaasnevat müra. Seepärast eelistan just uut asja.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2021 11:06:39 vasta tsitaadiga

Roolist olulisem on isegi tool, g29 või g923 pole suurt vahet. Mõlemad suht miinimum, mida osta.
_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 16.12.2021 13:01:06 vasta tsitaadiga

Siis olen õigel teel. Raisku see ei lähe kuna olenas, kellele edasi anda.
Ise vaataks hiljem dd2 poole. heix85, Ehk viib see toolini ka. Esmalt tahan maitse suhu saada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 16.12.2021 13:07:21 vasta tsitaadiga

Pange end stardijoonele valmis siis.




link

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 16.12.2021 15:23:21 vasta tsitaadiga

Ikka veel saadaval isegi. A nad Eestisse saadavad?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2021 15:29:28 vasta tsitaadiga

Näitab, et on saada a kui proovid korvi panna siis ütleb, et kõik olevad kaubad on juba korvi pandud kellelgi ja sedasi iga "saada" oleva toote kohta....

madness kirjutas:
Ikka veel saadaval isegi. A nad Eestisse saadavad?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vares
Kreisi kasutaja
Vares

liitunud: 23.11.2001




sõnum 16.12.2021 18:39:19 vasta tsitaadiga

Mina sain 14:00 kenasti ligi ja asjad korvi (kuna Verkkokauppa saatis 2 tundi varem kirja konkreetsete linkidega) aga tarneaadressi jms sisestamiseni ikka ei jõudnud kuna selleni viiv nupp millegipärast ei aktiveerunud. Ja nii korduvalt proovides. Hiljem tegin katset ühe teise täiesti suvalise tootega ja siis mingeid probleeme edasiminekuga polnud. Niiet segane värk
_________________
ValiHeli - Eesti suurima kodukino- ja stereokõlarite ning kõrvaklappide valikuga helitehnika salong!
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 18:18:11 vasta tsitaadiga

Wow, okidokis on üle 20ne ps5 konsooli kuulutuse, päris tihe rebimine käib.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.