|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
15.11.2021 18:34:42
|
|
|
mina olen forzasid ja gran turismosid mänginud nende esimestest osadest alates, fm 2-4 ajal oli ka siin HV väga hea grupp multiplayerit sõitmas, lõbus ja asjalik seltskond oli
võib-olla tänapäeval tõesti on maailm nii katki läinud ja kibestunud tont olemine on igati ok
ja kui sulle samaga vastatakse, siis on teised helbekesed? hästi paneme...
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
15.11.2021 19:01:26
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
mina olen forzasid ja gran turismosid mänginud nende esimestest osadest alates, fm 2-4 ajal oli ka siin HV väga hea grupp multiplayerit sõitmas, lõbus ja asjalik seltskond oli
võib-olla tänapäeval tõesti on maailm nii katki läinud ja kibestunud tont olemine on igati ok
ja kui sulle samaga vastatakse, siis on teised helbekesed? hästi paneme...  |
Väga piinlik.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
15.11.2021 19:05:04
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| Laifstaile kirjutas: |
| Eile lasin Rivalist....ei suutnud alla 1m aega...peab täna veel nühkima... |
tegin prooviks sinu ghostiga, esimeses ja viimases kurvis kaotad jõhkralt aega |
Eile kuskil 20 paiku tegin ala 10 ringi...viimases kurvis lasin lörri 58 aja kuidagi lasin pikalt...
Esimeses kaotasin ja palju kuid suurim peavalu on see 120kraadine kurv lõpu poole..
ma jooksutan konsoolil seda...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
15.11.2021 19:12:09
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| renx09 kirjutas: |
mina olen forzasid ja gran turismosid mänginud nende esimestest osadest alates, fm 2-4 ajal oli ka siin HV väga hea grupp multiplayerit sõitmas, lõbus ja asjalik seltskond oli
võib-olla tänapäeval tõesti on maailm nii katki läinud ja kibestunud tont olemine on igati ok
ja kui sulle samaga vastatakse, siis on teised helbekesed? hästi paneme...  |
Väga piinlik.  |
Tore, et lõpuks midagi kohale jõudis
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
15.11.2021 19:35:19
|
|
|
Ma ei tea mul täna ei loe kuidagi dailysid ega seasoni taske ära. Hüppad danger signe või lase speed zone-e, mitte midagi ei juhtu, nagu ei aktiveeruks üldse. Proovisin solo ja online-i vahetada, midagi ei muutu. Veider.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
15.11.2021 19:37:44
|
|
|
mul hakkas eilsest pihta see juba, daily challenge-d ei aktiveeru
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
15.11.2021 20:07:26
|
|
|
| Vahet ei ole kuidas seda xpd ja cr teenid. Peaasi, et endal lõbus on. Seni on kõik okei, kuni mingid mongolid sul onlineis sõitu ära ei hakka rikkuma rammides vms.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
15.11.2021 20:20:31
|
|
|
Kogu Festival Playlist võib hetkel kassi saba alla kobida. Lihtsalt ei tööta asjad. Ei jõua esimest patchi ära oodata.
Sünnipäeva puhul peaks täna kõik 918 Spyderi postkastist leidma.
Spoiler 
viimati muutis HPN 15.11.2021 21:06:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phobic
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
15.11.2021 20:37:04
|
|
|
Mul õnnestus kuidagi Festival Playlist ära teha koos seniste dailydega + mingi imega õnnestus isegi arcade (mitme playeriga) kirja saada.
Paras loterii.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
15.11.2021 20:58:39
|
|
|
HPN, täiesti õige sünnipäeva Spyder oli postis
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2021 21:06:49
|
|
|
| HPN kirjutas: |
Kogu Festival Playlist võib hetkel kassi saba all kobida. Lihtsalt ei tööta asjad. Ei jõua esimest patchi ära oodata.
Sünnipäeva puhul peaks täna kõik 918 Spyderi postkastist leidma.
Spoiler 
|
oli duplikaat, panin gifti
esimene patch oli juba päevi tagasi, kui õigesti mäletan, see lahendas selle connection asja suurelt
ja endal mul see festival playlist lõpuni tehtud va nood jamad, mida ei viitsi
mul probleem hoopis sellega
kuidagi ei saa tehtud - kasutasin mängu ametlikku shortcutti ja siis isegi lühimat teed, mille leidsin, sittagi
Spoiler 
eelnevatel sõitudel shortcutid toimisid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
15.11.2021 21:45:51
|
|
|
Patchi pole veel tulnud, kuna mingid jamad olid sellega ning lükati edasi. Käesoleval nädalal peaks tulema. https://twitter.com/forza_support/status/1459207852392808451
Mul on tegelikult ka suures osas playlistist tehtud, aga sellega on igavene jama olnud ja aega on päris palju kulunud, sest mäng lihtsalt ei registreeri tehtud asju ära või ei jõua ülesandega valmis (Eliminator, Arcade). Võibolla on abiks olnud, et pendeldan PC ja konsooli vahel - kui ühe peal ei tööta, siis proovin teisega (aga asi on katki mõlema peal). Puuduolevatega on õnneks mõned päevad veel aega tegeleda.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2021 21:53:59
|
|
|
| HPN kirjutas: |
Patchi pole veel tulnud, kuna mingid jamad olid sellega ning lükati edasi. Käesoleval nädalal peaks tulema. https://twitter.com/forza_support/status/1459207852392808451
Mul on tegelikult ka suures osas playlistist tehtud, aga sellega on igavene jama olnud ja aega on päris palju kulunud, sest mäng lihtsalt ei registreeri tehtud asju ära või ei jõua ülesandega valmis (Eliminator, Arcade). Võibolla on abiks olnud, et pendeldan PC ja konsooli vahel - kui ühe peal ei tööta, siis proovin teisega (aga asi on katki mõlema peal). Puuduolevatega on õnneks mõned päevad veel aega tegeleda. |
arcade ja eliminator on kaks asja, mida pole puudutanudki
ülejannäud peale dailyte tehtud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
15.11.2021 22:38:06
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| KRJ kirjutas: |
| xheix1712 kirjutas: |
| Mul on vahest mingi error : streaming bandwith low (vb sellest et mäng on hdd peal), paar korda on autol mootorihelid kadunud, kõik muud helid korras. See üldiselt tuleb mõne minutiga tagasi. |
Ma panin ka algul asja hdd peale ja sama jama ning crashis nii, et ei saanud seda sissejuhatustki tehtud. Egas midagi, seadsin siis lõpuks sammud poodi ja ostsin terase m.2 ssd. Nüüd null probleemi, lisaks kõik loadingud on maru kiired. HDD peal läks üle 5 minuti ikoonil klikkimisest kuni selleni kuni ise mängida said. |
väga kahtlen selles et tehakse mäng ja kui paned selle HDD ketta peale hakkab see sul nii crashima et mängida pole võimalik Forza Horizon 3 ja 4 olid mul mõlemad HDD ketta peale ja sellist probleemi küll polnud et mängida ei saaks. See teeb umbes sama et praeguse videokaardiga oli mul pilt kole ja ei saa mängida läksin poodi ja ostsin RTX 3090  |
Ma panin ka 10a vana hdd kettale algul ning loopis sama errorit. Tõmbas pildi täitsa seisma vahepeal. Tuli ümber tõsta SSD peale. |
Ma ei ole seda mängu veel ostnud,mis te tahate nüüd öelda et kui ma tahan ka selle mängu osta siis ma ei saa või pole mõtet ,kuna tahan selle installida hdd ketta peale ?? Mul ei ole päris 10 aastat vana HDD ketas peaks olema aastast 2017 ... SSD ketas on mul ka, aga see liiga väike mäng ei mahu sinna peale Muidugi ei oleks probleemi osta ka suurem ssd ketas aga ma ei oska ju ise neid asju paigaldada ja vahetada ja ei tea milline sobib horizon 3 ja 4 olid mul ka hdd ketta peal.... loading oli jah suht pikk aga ei crashinud ja mingit jama ei olnud...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
16.11.2021 00:30:15
|
|
|
| Tegin enne und paar tundi sõitu, kärutasin teid lahti ja tegin mõned võistlused, hea rahulik vibe oli. Konvoid oleks kambaga lahe sõita
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010

|
16.11.2021 01:26:18
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| KRJ kirjutas: |
| xheix1712 kirjutas: |
| Mul on vahest mingi error : streaming bandwith low (vb sellest et mäng on hdd peal), paar korda on autol mootorihelid kadunud, kõik muud helid korras. See üldiselt tuleb mõne minutiga tagasi. |
Ma panin ka algul asja hdd peale ja sama jama ning crashis nii, et ei saanud seda sissejuhatustki tehtud. Egas midagi, seadsin siis lõpuks sammud poodi ja ostsin terase m.2 ssd. Nüüd null probleemi, lisaks kõik loadingud on maru kiired. HDD peal läks üle 5 minuti ikoonil klikkimisest kuni selleni kuni ise mängida said. |
väga kahtlen selles et tehakse mäng ja kui paned selle HDD ketta peale hakkab see sul nii crashima et mängida pole võimalik Forza Horizon 3 ja 4 olid mul mõlemad HDD ketta peale ja sellist probleemi küll polnud et mängida ei saaks. See teeb umbes sama et praeguse videokaardiga oli mul pilt kole ja ei saa mängida läksin poodi ja ostsin RTX 3090  |
Ma panin ka 10a vana hdd kettale algul ning loopis sama errorit. Tõmbas pildi täitsa seisma vahepeal. Tuli ümber tõsta SSD peale. |
Ma ei ole seda mängu veel ostnud,mis te tahate nüüd öelda et kui ma tahan ka selle mängu osta siis ma ei saa või pole mõtet ,kuna tahan selle installida hdd ketta peale ?? Mul ei ole päris 10 aastat vana HDD ketas peaks olema aastast 2017 ... SSD ketas on mul ka, aga see liiga väike mäng ei mahu sinna peale Muidugi ei oleks probleemi osta ka suurem ssd ketas aga ma ei oska ju ise neid asju paigaldada ja vahetada ja ei tea milline sobib horizon 3 ja 4 olid mul ka hdd ketta peal.... loading oli jah suht pikk aga ei crashinud ja mingit jama ei olnud... |
Mul hddl ja probleeme ei esine, alguses kui pela peale panin siis jooksis kül pange low system memory ( Kõik exstreemi peal nii max ,kui max 4ks ) kappasin poodi, rami juurde ja woila kõik töötas taas nii nagu vaja.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
16.11.2021 02:28:29
|
|
|
Mõmmik123, okei tänud ühesõnaga võib olla küll hdd peal ? mälu on mul 32gb ddr4 ei tohiks probleemi olla ? mälusöödikud olid horizon 3 ja 4 ka .. mäletan kui horizon 3 tuli siis mul oli ainult 8gb ddr3 oi kus läägis ja loadis küll vahest aga nii kui sain mälu juurde jooksis nagu siidi
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
16.11.2021 05:30:34
|
|
|
RTX 3070
Ryzen 5 3600
32 GB DDR4
NVMe SSD
120fps keskmiselt, jookseb ultra settingutel 1080p. 5 tunni peale 1 crash tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
16.11.2021 13:26:55
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Mõmmik123, okei tänud ühesõnaga võib olla küll hdd peal ? mälu on mul 32gb ddr4 ei tohiks probleemi olla ? mälusöödikud olid horizon 3 ja 4 ka .. mäletan kui horizon 3 tuli siis mul oli ainult 8gb ddr3 oi kus läägis ja loadis küll vahest aga nii kui sain mälu juurde jooksis nagu siidi  |
Spoiler 
Miinimumnõuetes HDD täiesti kirjas, aga mida aeg edasi seda mõttekam on uusi mänge SSD peale installida, sest nüüd on konsoolid ka lõpuks tänapäevaste kiirete "ketaste" peale üle läinud ning mänge optimeeritakse üha enam SSD jaoks. HDD kasutades võib tulevikus tõesti veidrate probleemide otsa komistada.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
16.11.2021 13:40:20
|
|
|
| HPN, jaa väga tore sain sellest juba aru ei ole vaja nämmutada. Kõik ei ole sündinud arvutitehnikud kes une pealt juppe ära kruvivad ja uusi installivad.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
16.11.2021 17:06:03
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| HPN, jaa väga tore sain sellest juba aru ei ole vaja nämmutada. Kõik ei ole sündinud arvutitehnikud kes une pealt juppe ära kruvivad ja uusi installivad. |
Ma arvan, et isegi HV-st leiaks mõne arvutitehniku kes abistaks kui ise ei julge ette võtta. Aga hää küll, aitab sellest nämmutamisest.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
16.11.2021 19:10:37
|
|
|
| Autosi saab kinkida ainult suvakatele,aga mitte sõbrale?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
16.11.2021 19:25:24
|
|
|
| Keegi monthly rivalsit rooliga ka sõidab?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
16.11.2021 19:37:15
|
|
|
| kratt1123 kirjutas: |
| Autosi saab kinkida ainult suvakatele,aga mitte sõbrale? |
ja kui barn-i juures valid gift siis seal annab valida kas uued mängijad jne....ja mida selle giftiga soovid "öelda"...
| tsitaat: |
| Keegi monthly rivalsit rooliga ka sõidab? |
kus juures omal ka tekkis küsimus millega keegi sõidab...ma olen puldil ja ilma "täppideta"...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
16.11.2021 20:08:06
|
|
|
xboxi peal ja puldiga
gifti saab muidu saata ka menüüst, ei pea tingimata barni juurde selleks minema(vastuvõtmiseks peab barni juurde minema), aga jah, saajat nimeliselt valida ei saa
jaguar sport xjr-15 käib närvidele, kaks tk garaažis (üks barnist, teine accolades) ja müüa/giftida/eemaldada seda ei saa, lihtsalt istuvad seal kaks tükki nagu mingid herned, tahaks ühest lasti saada
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
16.11.2021 20:36:50
|
|
|
Ostsin omale uue rooli ja kuskilt nupu või pedaali alt ei suuda pidureid välja võluda, ma saan aru, et pidurid on kiiruse surm, aga päris ilma ka hakkama ei saa. Igat kurvi kässariga ei võta
Kuskil oli vist mingi kõlakas, et kohe peaks rooliupdate tulema?
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
16.11.2021 20:38:22
|
|
|
| Hetkel puldi peal kuna rooliga kippus pange panema kui need vahe videod olid. Pole uuesti proovinud kas midagi nädalaga muutunud/parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
16.11.2021 20:56:21
|
|
|
| just lükkasin oma duubel 370drifti uuele mängijale...1 masinast küll
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.11.2021 22:38:21
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
| Ma olen kõik duublid ära kinkinud seni. |
jap, samas kui mingi 23m masina saan, millel quick sell 7mill, siis ilmselt paneksin müüki, et accolade kätte saada
seni kalleim gift vist 2,5m olnud
aga willysega neid duplikaate tuleb, seega saab lubada
enamus vist panevad new playersitele gifte ja ma ainult 3 gifti see mäng saanud
ma viimased ikka kõigile pannud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
17.11.2021 15:02:02
|
|
|
| mulle meeldib see open world jne. aga nad niipalju oleks ikka võinud teha, et miski hyper car'iga ikkagi maastikul oleks jõhker penalty... oleks nagu pointi mõnd offroad autot kasutada ..
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
17.11.2021 15:43:12
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| mulle meeldib see open world jne. aga nad niipalju oleks ikka võinud teha, et miski hyper car'iga ikkagi maastikul oleks jõhker penalty... oleks nagu pointi mõnd offroad autot kasutada .. |
Tegelikult peaks vastupidiselt ka offroad masinatel maanteel olema suurem penalty.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.11.2021 18:42:54
|
|
|
keegi tegi päris huvitava custom sõidu
Spoiler 
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phobic
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
17.11.2021 20:57:16
|
|
|
Esimene suurem update tulnud. 5.3gb.
Näis mis siis paremaks sai.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
17.11.2021 21:26:49
|
|
|
| boxil ainult 1009.06mb
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
17.11.2021 21:28:11
|
|
|
| HPN kirjutas: |
| Kui kellelgi Crowd-pleaseri daily'ga probleemid, siis tasub showcase kaotada (eelnevalt juba edukalt tehtud showcase'i puhul). Mina sain endal nii tehtud (Catch Me If You Canyon). |
Thx
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.11.2021 23:53:33
|
|
|
pmst lugege redditit või otsige probleemi ja pange otsingule lisaks reddit ja saate pigem lahenduse
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
18.11.2021 00:23:06
|
|
|
hea kui keegi lahenduse välja toob siin teemas varem räägitud asjadele
lihtsamad exploitid keerati kinni, leidsin cayman gts-i (80k + 11 sp)
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.11.2021 00:33:40
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
hea kui keegi lahenduse välja toob siin teemas varem räägitud asjadele
lihtsamad exploitid keerati kinni, leidsin cayman gts-i (80k + 11 sp)  |
mis kinni keerati?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
18.11.2021 00:36:16
|
|
|
| libe kirjutas: |
| renx09 kirjutas: |
hea kui keegi lahenduse välja toob siin teemas varem räägitud asjadele
lihtsamad exploitid keerati kinni, leidsin cayman gts-i (80k + 11 sp)  |
mis kinni keerati? |
uuendusega muudeti autode mastery treed ära
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
18.11.2021 01:51:34
|
|
|
| Krt, Fanateci käsipiduri mapimist nad ikka korda ei teinud.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
18.11.2021 06:15:25
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Kui ma praegu selle 1 eurise xbox game pass peal mängu naudin ning hiljem Ultimate ostan ning game pass lõpetan, kas progress kandub edasi? Eeldaks nagu accounti põhisel mängul seda küll. |
Progress kandub edasi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
18.11.2021 13:27:33
|
|
|
Nii hea pela ikka. Üle pika aja pure enjoy automängus. Eriti meeldib see järjepidev mängija rewardimine iga tegevuse eest. Ja samas ei muutu rewardimine üksluiselt igavaks ka.
Driftimine on ka ülimõnusaks tehtud.
Ühtegi halba sõna ei oska öelda mängu kohta.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
18.11.2021 13:35:41
|
|
|
| Kas vana Test Drive Unlimitedi fänn leiaks siit mängust midagi? Seal meeldis just niisama ringi sõita, rooliga. Race-d ja mingite punktide, raha kogumine ei pakkunud pinget. Autosi sai ka cheatida / modida või savegame tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
18.11.2021 15:05:19
|
|
|
| flameas kirjutas: |
| Kas vana Test Drive Unlimitedi fänn leiaks siit mängust midagi? Seal meeldis just niisama ringi sõita, rooliga. Race-d ja mingite punktide, raha kogumine ei pakkunud pinget. Autosi sai ka cheatida / modida või savegame tõmmata. |
Kindlasti leiad. Kaart on kohe avatud. Mine ja avasta ainult. Autosid saab tuunida täiesti.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
18.11.2021 15:07:54
|
|
|
Kõlab täitsa huvitavalt tõesti, loodetavasti pole liiga arcade ainult
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
18.11.2021 15:11:00
|
|
|
| flameas kirjutas: |
Kõlab täitsa huvitavalt tõesti, loodetavasti pole liiga arcade ainult  |
võrreldes TDU-ga või?
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|