Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 18:34:42 vasta tsitaadiga

mina olen forzasid ja gran turismosid mänginud nende esimestest osadest alates, fm 2-4 ajal oli ka siin HV väga hea grupp multiplayerit sõitmas, lõbus ja asjalik seltskond oli
võib-olla tänapäeval tõesti on maailm nii katki läinud ja kibestunud tont olemine on igati ok

ja kui sulle samaga vastatakse, siis on teised helbekesed? hästi paneme... icon_lol.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 19:01:26 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
mina olen forzasid ja gran turismosid mänginud nende esimestest osadest alates, fm 2-4 ajal oli ka siin HV väga hea grupp multiplayerit sõitmas, lõbus ja asjalik seltskond oli
võib-olla tänapäeval tõesti on maailm nii katki läinud ja kibestunud tont olemine on igati ok

ja kui sulle samaga vastatakse, siis on teised helbekesed? hästi paneme... icon_lol.gif

Väga piinlik. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 19:05:04 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
Laifstaile kirjutas:
Eile lasin Rivalist....ei suutnud alla 1m aega...peab täna veel nühkima...


tegin prooviks sinu ghostiga, esimeses ja viimases kurvis kaotad jõhkralt aega


Eile kuskil 20 paiku tegin ala 10 ringi...viimases kurvis lasin lörri 58 aja kuidagi lasin pikalt...
Esimeses kaotasin ja palju kuid suurim peavalu on see 120kraadine kurv lõpu poole..
ma jooksutan konsoolil seda...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 19:12:09 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
renx09 kirjutas:
mina olen forzasid ja gran turismosid mänginud nende esimestest osadest alates, fm 2-4 ajal oli ka siin HV väga hea grupp multiplayerit sõitmas, lõbus ja asjalik seltskond oli
võib-olla tänapäeval tõesti on maailm nii katki läinud ja kibestunud tont olemine on igati ok

ja kui sulle samaga vastatakse, siis on teised helbekesed? hästi paneme... icon_lol.gif

Väga piinlik. icon_rolleyes.gif


Tore, et lõpuks midagi kohale jõudis icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 15.11.2021 19:35:19 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mul täna ei loe kuidagi dailysid ega seasoni taske ära. Hüppad danger signe või lase speed zone-e, mitte midagi ei juhtu, nagu ei aktiveeruks üldse. Proovisin solo ja online-i vahetada, midagi ei muutu. Veider.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 19:37:44 vasta tsitaadiga

mul hakkas eilsest pihta see juba, daily challenge-d ei aktiveeru
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 15.11.2021 20:07:26 vasta tsitaadiga

Vahet ei ole kuidas seda xpd ja cr teenid. Peaasi, et endal lõbus on. Seni on kõik okei, kuni mingid mongolid sul onlineis sõitu ära ei hakka rikkuma rammides vms.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 20:20:31 vasta tsitaadiga

Kogu Festival Playlist võib hetkel kassi saba alla kobida. Lihtsalt ei tööta asjad. Ei jõua esimest patchi ära oodata.

Sünnipäeva puhul peaks täna kõik 918 Spyderi postkastist leidma.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis HPN 15.11.2021 21:06:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 20:37:04 vasta tsitaadiga

Mul õnnestus kuidagi Festival Playlist ära teha koos seniste dailydega + mingi imega õnnestus isegi arcade (mitme playeriga) kirja saada.
Paras loterii.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 20:58:39 vasta tsitaadiga

HPN, thumbs_up.gif täiesti õige sünnipäeva Spyder oli postis
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2021 21:06:49 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Kogu Festival Playlist võib hetkel kassi saba all kobida. Lihtsalt ei tööta asjad. Ei jõua esimest patchi ära oodata.

Sünnipäeva puhul peaks täna kõik 918 Spyderi postkastist leidma.

Spoiler Spoiler Spoiler
oli duplikaat, panin gifti

esimene patch oli juba päevi tagasi, kui õigesti mäletan, see lahendas selle connection asja suurelt

ja endal mul see festival playlist lõpuni tehtud va nood jamad, mida ei viitsi

mul probleem hoopis sellega
kuidagi ei saa tehtud - kasutasin mängu ametlikku shortcutti ja siis isegi lühimat teed, mille leidsin, sittagi
Spoiler Spoiler Spoiler


eelnevatel sõitudel shortcutid toimisid

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2021 21:45:51 vasta tsitaadiga

Patchi pole veel tulnud, kuna mingid jamad olid sellega ning lükati edasi. Käesoleval nädalal peaks tulema. https://twitter.com/forza_support/status/1459207852392808451

Mul on tegelikult ka suures osas playlistist tehtud, aga sellega on igavene jama olnud ja aega on päris palju kulunud, sest mäng lihtsalt ei registreeri tehtud asju ära või ei jõua ülesandega valmis (Eliminator, Arcade). Võibolla on abiks olnud, et pendeldan PC ja konsooli vahel - kui ühe peal ei tööta, siis proovin teisega (aga asi on katki mõlema peal). Puuduolevatega on õnneks mõned päevad veel aega tegeleda.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.11.2021 21:53:59 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Patchi pole veel tulnud, kuna mingid jamad olid sellega ning lükati edasi. Käesoleval nädalal peaks tulema. https://twitter.com/forza_support/status/1459207852392808451

Mul on tegelikult ka suures osas playlistist tehtud, aga sellega on igavene jama olnud ja aega on päris palju kulunud, sest mäng lihtsalt ei registreeri tehtud asju ära või ei jõua ülesandega valmis (Eliminator, Arcade). Võibolla on abiks olnud, et pendeldan PC ja konsooli vahel - kui ühe peal ei tööta, siis proovin teisega (aga asi on katki mõlema peal). Puuduolevatega on õnneks mõned päevad veel aega tegeleda.
arcade ja eliminator on kaks asja, mida pole puudutanudki
ülejannäud peale dailyte tehtud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.11.2021 22:38:06 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Gap kirjutas:
KRJ kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
Mul on vahest mingi error : streaming bandwith low (vb sellest et mäng on hdd peal), paar korda on autol mootorihelid kadunud, kõik muud helid korras. See üldiselt tuleb mõne minutiga tagasi.

Ma panin ka algul asja hdd peale ja sama jama ning crashis nii, et ei saanud seda sissejuhatustki tehtud. Egas midagi, seadsin siis lõpuks sammud poodi ja ostsin terase m.2 ssd. Nüüd null probleemi, lisaks kõik loadingud on maru kiired. HDD peal läks üle 5 minuti ikoonil klikkimisest kuni selleni kuni ise mängida said.


väga kahtlen selles et tehakse mäng ja kui paned selle HDD ketta peale hakkab see sul nii crashima et mängida pole võimalik icon_rolleyes.gif Forza Horizon 3 ja 4 olid mul mõlemad HDD ketta peale ja sellist probleemi küll polnud et mängida ei saaks. See teeb umbes sama et praeguse videokaardiga oli mul pilt kole ja ei saa mängida läksin poodi ja ostsin RTX 3090 icon_lol.gif

Ma panin ka 10a vana hdd kettale algul ning loopis sama errorit. Tõmbas pildi täitsa seisma vahepeal. Tuli ümber tõsta SSD peale.


Ma ei ole seda mängu veel ostnud,mis te tahate nüüd öelda et kui ma tahan ka selle mängu osta siis ma ei saa või pole mõtet ,kuna tahan selle installida hdd ketta peale ?? Mul ei ole päris 10 aastat vana HDD ketas peaks olema aastast 2017 ... SSD ketas on mul ka, aga see liiga väike mäng ei mahu sinna peale icon_sad.gif Muidugi ei oleks probleemi osta ka suurem ssd ketas aga ma ei oska ju ise neid asju paigaldada ja vahetada ja ei tea milline sobib icon_cry.gif horizon 3 ja 4 olid mul ka hdd ketta peal.... loading oli jah suht pikk aga ei crashinud ja mingit jama ei olnud...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 16.11.2021 00:30:15 vasta tsitaadiga

Tegin enne und paar tundi sõitu, kärutasin teid lahti ja tegin mõned võistlused, hea rahulik vibe oli. Konvoid oleks kambaga lahe sõita
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 16.11.2021 01:20:19 vasta tsitaadiga

Krdi ilus mäng on oledi peal ja jookseb 4k hdr telekas 50-60 fps peal 2070 kaardiga. Avastamisrõõmu on palju kuna lendan ise järgmine nädal sinna samma Tulumi randadesse ja Maya templitesse.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 16.11.2021 01:26:18 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Gap kirjutas:
KRJ kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
Mul on vahest mingi error : streaming bandwith low (vb sellest et mäng on hdd peal), paar korda on autol mootorihelid kadunud, kõik muud helid korras. See üldiselt tuleb mõne minutiga tagasi.

Ma panin ka algul asja hdd peale ja sama jama ning crashis nii, et ei saanud seda sissejuhatustki tehtud. Egas midagi, seadsin siis lõpuks sammud poodi ja ostsin terase m.2 ssd. Nüüd null probleemi, lisaks kõik loadingud on maru kiired. HDD peal läks üle 5 minuti ikoonil klikkimisest kuni selleni kuni ise mängida said.


väga kahtlen selles et tehakse mäng ja kui paned selle HDD ketta peale hakkab see sul nii crashima et mängida pole võimalik icon_rolleyes.gif Forza Horizon 3 ja 4 olid mul mõlemad HDD ketta peale ja sellist probleemi küll polnud et mängida ei saaks. See teeb umbes sama et praeguse videokaardiga oli mul pilt kole ja ei saa mängida läksin poodi ja ostsin RTX 3090 icon_lol.gif

Ma panin ka 10a vana hdd kettale algul ning loopis sama errorit. Tõmbas pildi täitsa seisma vahepeal. Tuli ümber tõsta SSD peale.


Ma ei ole seda mängu veel ostnud,mis te tahate nüüd öelda et kui ma tahan ka selle mängu osta siis ma ei saa või pole mõtet ,kuna tahan selle installida hdd ketta peale ?? Mul ei ole päris 10 aastat vana HDD ketas peaks olema aastast 2017 ... SSD ketas on mul ka, aga see liiga väike mäng ei mahu sinna peale icon_sad.gif Muidugi ei oleks probleemi osta ka suurem ssd ketas aga ma ei oska ju ise neid asju paigaldada ja vahetada ja ei tea milline sobib icon_cry.gif horizon 3 ja 4 olid mul ka hdd ketta peal.... loading oli jah suht pikk aga ei crashinud ja mingit jama ei olnud...



Mul hddl ja probleeme ei esine, alguses kui pela peale panin siis jooksis kül pange low system memory ( Kõik exstreemi peal nii max ,kui max 4ks ) kappasin poodi, rami juurde ja woila kõik töötas taas nii nagu vaja.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.11.2021 02:28:29 vasta tsitaadiga

Mõmmik123, okei tänud thumbs_up.gif ühesõnaga võib olla küll hdd peal ? mälu on mul 32gb ddr4 ei tohiks probleemi olla ? mälusöödikud olid horizon 3 ja 4 ka .. mäletan kui horizon 3 tuli siis mul oli ainult 8gb ddr3 oi kus läägis ja loadis küll vahest aga nii kui sain mälu juurde jooksis nagu siidi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 16.11.2021 05:30:34 vasta tsitaadiga

RTX 3070
Ryzen 5 3600
32 GB DDR4
NVMe SSD
120fps keskmiselt, jookseb ultra settingutel 1080p. 5 tunni peale 1 crash tulnud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2021 13:26:55 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Mõmmik123, okei tänud thumbs_up.gif ühesõnaga võib olla küll hdd peal ? mälu on mul 32gb ddr4 ei tohiks probleemi olla ? mälusöödikud olid horizon 3 ja 4 ka .. mäletan kui horizon 3 tuli siis mul oli ainult 8gb ddr3 oi kus läägis ja loadis küll vahest aga nii kui sain mälu juurde jooksis nagu siidi icon_biggrin.gif


Spoiler Spoiler Spoiler


Miinimumnõuetes HDD täiesti kirjas, aga mida aeg edasi seda mõttekam on uusi mänge SSD peale installida, sest nüüd on konsoolid ka lõpuks tänapäevaste kiirete "ketaste" peale üle läinud ning mänge optimeeritakse üha enam SSD jaoks. HDD kasutades võib tulevikus tõesti veidrate probleemide otsa komistada.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.11.2021 13:40:20 vasta tsitaadiga

HPN, jaa väga tore sain sellest juba aru ei ole vaja nämmutada. Kõik ei ole sündinud arvutitehnikud kes une pealt juppe ära kruvivad ja uusi installivad.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 16.11.2021 17:06:03 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
HPN, jaa väga tore sain sellest juba aru ei ole vaja nämmutada. Kõik ei ole sündinud arvutitehnikud kes une pealt juppe ära kruvivad ja uusi installivad.


Ma arvan, et isegi HV-st leiaks mõne arvutitehniku kes abistaks kui ise ei julge ette võtta. Aga hää küll, aitab sellest nämmutamisest.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2021 19:10:37 vasta tsitaadiga

Autosi saab kinkida ainult suvakatele,aga mitte sõbrale?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 16.11.2021 19:25:24 vasta tsitaadiga

Keegi monthly rivalsit rooliga ka sõidab?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2021 19:37:15 vasta tsitaadiga

kratt1123 kirjutas:
Autosi saab kinkida ainult suvakatele,aga mitte sõbrale?

ja kui barn-i juures valid gift siis seal annab valida kas uued mängijad jne....ja mida selle giftiga soovid "öelda"...

tsitaat:
Keegi monthly rivalsit rooliga ka sõidab?


kus juures omal ka tekkis küsimus millega keegi sõidab...ma olen puldil ja ilma "täppideta"...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.